به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

فرصت پیش‌بینی

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!
     
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
به چند نکته ای اشاره میکنم که از نظر خودم خیلی روی اعصابه:

1- یهو جو میگیره، میای میگی دیگه خسته شدم از این زمون، مردمی که ال و بل... اینقدر از این نحوه نگارش احساس زده بدم میاد که حد نداره. تاثیر کلام رو به قتل میرسونی رسما؛ به تجربه دیدم، وقت سیری و عصبانیت نباید نوشت، نتیجه پر از اشتباه میشه.

2- تو مطالعه زیادی داری، ولی مطالعه ت فقط به وسعت اطلاعاتت اضافه کرده، به اطلاعاتت عمق نبخشیده. بسیاری از مسائل رو میدونی، ولی وارد بحث که میشی میبینیم صرفا اطلاعاتی برای ارائه کردن داری و قدرت دفاع از حرفت رو نداری؛ اینجا دو نوع استراتژی برای دفاع داریم، حرکت در عمق نظریه، و ارائه اطلاعات بیشتر از نظریه؛ که تو روش دوم رو انتخاب میکنی و مدام تحلیل رو به مخاطب واگذار میکنی، میگی من کوهی از اطلاعات بهت میدم، خودت باید بفهمی تضادش با معلوماتت چیه و بعد از تضاد نتیجه بگیری. درحالیکه همه از این تضاد نتیجه دلخواه تو رو نمیگیرن. در نتیجه وقتی روی مطلب خاصی فوکوس میشه ممکنه نتونی از عقیده ت دفاع کنی.
زمان ارائه مطلب باید بجای مخاطب فکر کرد. وقتی میذاری مخاطب خودش فکر کنه در 80% موارد به خطا میره، چون تو در ارائه مطلب قدرتمند نیستی (این تو که میگم منظور شخص گوینده ست).

3- وضع نگارشتت فاجعه ست. من معنقدم قشنگ حرف زدن از حرفای قشنگ زدن مهمتره. در این زمینه بقول حسام زدی گاراژ. خودت دیدی وقتی من مینویسم خیلیا ترجیه میدن پست منو نادیدیه بگیرن، چون نمیخوان یا نمیتونن به اندازه ای فکر کنن که جواب منو بدن، در حالیکه اکثرا حرف من و تو یکیه (بحث تعریف از خود نیست، بحث مثال سر دستیه). دلیل عمده این اشکال اینه که مطالعه کتابی نداری، مطالعه دیجیتالیت از مطالعه کاغذیت بیشتره. روزنامه و مجله در کنار کتاب اهمیت ویژه ای داره، کتاب و مجله رو فراموش نکن.

4- با این حرف حسام مخالفم که میگه طرفو میشوری میذاری کنار؛ به نظر من باید این کارو بکنی، چه معنی داره هر ننه قمری از جاش بلند شد بیاد به عقاید دیگران فحاشی کنه؟ هرکی از خانم والده قهر کرد حق نداره خودش رو در حد نقد عقاید ما بدونه، بنابر این گاهی لازمه بعضیا بشینن سر جاشون، جواب توهین توهینه، جواب احترام هم اخترام، با هرکس باید از راهش برخورد کرد، به هرکس به اندازه ظرفش باید آب داد. ولی نکته ای که اینجا اهمیت داره اینه که به خودت مسلط باشی، عصبانیت باعث نشه حرف غلط بزنی یا رفتار نسنجیده بکنی، که اینطور نیستی معمولا.


نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: MoTaHaReH
پیام: ۳,۶۸۷
عضویت از: ۹ بهمن ۱۳۸۹
از: Near DeniZ :D
طرفدار:
- Hame :x .
- RonaldinHo :x .
- :|
- SpaIn :x . BraZil :x . Argantin :x .
- :|
- Tto . :x pEp . :x
- :|
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلام با اجازه اومدم نقد کنم
اول اینکه بخششتون خیلی بالاس
تاجایی هم که میتونید و دیدم به اطرافیانتون کمک کردین و دیگران براتون مهم بودن
و اطلاعاتتون و عقایدتونم فوق العادس
خب دیگه خوبیارو نمیگم دوستان گفتن
واسه بعضی مسائل انقدرناراحت میشین و اعصابتون به هم میریزه که هیچکاری هم از دستتون برنمیاد
بعضی وقتا هم از یه حرف کوچیک برداشت های بزرگ میکنین شاید هم طرف اونقدر منظور نداشته باشه .
و در اخر اینکه زود ناامید میشی
درکل نقدی بهتون وارد نیست . موفق باشین
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
4- با این حرف حسام مخالفم که میگه طرفو میشوری میذاری کنار؛ به نظر من باید این کارو بکنی، چه معنی داره هر ننه قمری از جاش بلند شد بیاد به عقاید دیگران فحاشی کنه؟ هرکی از خانم والده قهر کرد حق نداره خودش رو در حد نقد عقاید ما بدونه، بنابر این گاهی لازمه بعضیا بشینن سر جاشون، جواب توهین توهینه، جواب احترام هم اخترام، با هرکس باید از راهش برخورد کرد، به هرکس به اندازه ظرفش باید آب داد. ولی نکته ای که اینجا اهمیت داره اینه که به خودت مسلط باشی، عصبانیت باعث نشه حرف غلط بزنی یا رفتار نسنجیده بکنی، که اینطور نیستی معمولا.

منظور من این نبود که طرف فحش بده ما براش دست بزنیم که.
ولی خب بعضی مواقع تیکه هایی که میندازه تو جریان بحث نمیگنجه دیگه.
منظور من همون تیکه هاست، آدم تیکه هم میخواد بندازه عمقی میندازه.
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خب منم وخت کردم بیام نقد کنم
خوبیاتو نمیگم چون حوصله ندارم
اما............:

اولا این که بعضی اوقات واقعا میری رو اعصاب.یعنی بعضی اوقات میای سه ساعت میشینی مینویسی نمیگی که آقا من حالم خرابه چرا باید حال یکی دیگه رو خراب کنم؟ دفترچه خاطراتو واسه همین موقع ها گذاشتن دیگه.بعضی اوقات با یه شور و نشاط خاصی میام تو سایت یهو از اون پستات میبینم دپسرده میشم کلا

دوما این که همیشه مرغت یه پا داره.خودت مطالعه کردی.بعد فکر میکنی که این مطالعه صد در صد درسته.یک درصد فکر نمیکنی که آقا کسی که داره باهات بحث میکنه احتمالش هست که مطالعه کرده باشه.یعنی فکر میکنی علامه دهری

بعضی اوقات یه سری تیکه هایی میندازی که فوق العاده زشته و به خاطر همین من تصمیم گرفتم اصلا هیچ بحثی باهات نکنم خیلی پسر گلی هستی ولی تو بحث صحبتای قشنگی نمیکنی.این بدترین ایرادته که داری.
این که چند تا بزاری و بگی فقط میتونم به حرفات بخندم اصلا قشنگ نیست(در بعضی موارد هم دیده شده که واویلا)
جالب اینجاس که تو اکثر بحثات همین حرفو میزنی.در حالی که مسخره کردن خاصیت بحث نیست.مسخره کردن مسخره کردنه و به درد کوچه و بازار میخوره.من اصلا نمیتونم به خودم بقبولونم که دارم با یکی بحث میکنم،اونم بحث منطقی،بعد یهو بیای همچین نوع صحبتی به کار ببری.چرا؟ چون اینجا گاراژ غدیر ژانگولر نیست که اینطوری بخوای با تمسخر بحث کنی.من به شخصه اینجور مواقع(تو رو نمیگما کلی میگم یعنی هر موقع اینطوری شده)این مسئله رو میزارم پای کم آوردن و صد البته که ناراحت میشم.


نکته بعدی اینه که بعضی وختا خودتو زیادی گنده فرض میکنی(هرچند انگشت کوچیکه ی حسین هم نیستی (هرچند حسین هم داره بهتر میشه))یعنی فکر میکنی خیلی آدم بزرگی هستی.فک کنم خودتم این مسئله رو قبول داشته باشی.


یه چیزی که خیلی ازت ناراحت شدم و نگم نمیشم() اون قضیه ی شکایت از ناظران بود که اعلام کردی

نقل قول
<span class='quoter'>كميل نوشته:</span>


واقعا از دستتون دلخور شدم بابت اين رفتار
اين منزلت ماست؟؟ ما اينهمه براي اين سايت زحمت كشيديم بدون هيچ چشم داشتي، بريد تحقيق كنيد وقتي سايت به حمايت مالي نياز داشت كيا اينكارو انجام دادن(اون عده معدود چه كساني بودن؟)
ما اينهمه وقتمون رو براي ارتقاي اين انجمن ميزاريم بعد اينطوري ازمون پذيرايي ميشه

واقعا باعث دلسرديه
من واقعا تا قبل از این موضوع فکر همچین چیزی رو از تو یکی لا اقل نمیکردم(حتی خودمو فکر میکردم ولی تو رو نه)
به هیچ وجه من الوجود این کارتو قبول نداشتم و مطمئنا خودتم قبول نداری.ولی گفتم اینجا هم بگم که بره تو حافظت دیگه از این پررو بازیا اینورا در نیاری


حالا کلی نوشتیم و نوشتیم ولی حیفه که نگیم:
کمیل کلا آدم فوق باحال،پایه،ناظر نمونه(حیف که نداریم همچین پستیو)و بهترین شخص واسه نظارت مباحث آزاده.
اما بحث اینجاس که بی تردید میتونه بهتر بشه.و امیدوارم که بهتر شه و البته که مطمئنم میشه

موفق باشیThe King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: Elnino/v
پیام: ۱,۶۷۵
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۹
از: همه جای ایران سرای من است...
طرفدار:
- Pique,Puyol,Messi,Xavi,Villa,iniesta
- مارادونا
- ما مگه تیمم داریم؟
- SPAIN
- مگه بازیکن داریم؟؟؟
- pep joonam
- فکرشو نمیکردم مربی هم داشته باشم...
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب خب الی وارد میشود

ببین داداش در ابتدا شما خیلی خوبی خیلی مهربونی خیلی بامنطقی....
و در ادامه
ببین تو مهربون هستی اما مهربونی تا یه جاییش خوبه...زیادی که آدم مهربون باشه اونم تو دنیای مجازی خیلی بد میشه...اینکه میخوای به همه کمک کنی قابل تقدیره اما باید کاری کنی یعنی یه حد و حدودی واسه اطرافیانت بذاری...
منطقت بالاست اما همون اندازه قدرت اعصابت پایینهاصن اعصاب نداری...بهتره به اعصاب خودت مسلط باشی...خودت میدونی که جوونا وقتی یکی مخالفشون باشه از حرص اون کل کل میکنن الکی وقتی تو سریع جوش میاری باعث میشه دیگران هم عصبی بشن...اگه میخوای این اطلاعاتی که خیلی هم بالاست و خوبه رو در اختیار مردم بذاری اول باید رو خودت کار کنی و به اعصابت مسلط باشی تا بتونی با خوش رویی با اونا حرف بزنی تا حتی اگه مخالفن بهش جذب شن مثل همین استاد رائفی پورمیبینی که با خنده و با منطق و بدون عصبانیت حرفشو راحت میزنه و خیلیا هم نظراتشون با صحبتاش تغییر کرده
بعدش اینه که با هرچیزی وقتی عصبی میشی یه نقطه ضعف از خودت نشون میدی باید سعی کنی این اخلاقتو درست کنی
به دیگران انقد راه نده که وقتی چیزی شد غر بزنی
دیگه چیز بدی تو رفتارت نمیبینم آهان
نباید به هرکسی هم رو بدی...اینو بخاطر خودت میگم...بذار افراد رو با همون جدیتی که همیشه داشتی بشناسی بعد اگه توشون اون جنبه رو دیدی یه کم بهشون راه بده اونم ی کم لازم نیست همه چیز رو دیگران بهت بگن یا تو همه چیزو بهشون بگی...
به عنوان یه خواهر میگم تو بحثا مواظب احترام خودت باشنذار کسی زیر پا بذارتش
من بقیه نقدهارو نخوندم پس لدفن جوابامو کامل بده
یادمان باشد که تشبیه امام زمان(عج) به آفتاب است.
اگر با آمادن آفتاب بیدار شویم نمازمان قضاست.
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
سلام. شاید این حرفایی که میزنم تکراری باشه، اما بشنو دیگه، چه کنم.

به نظرمن آدمای کره زمین تو یه هرم زندگی می کنن. یعنی برحسب اطلاعات، درک و شعورشون تو یه هرم قرار می گیرن. ما هم تقریبا قاعده نشینای این دنیاییم. وقتی می خوای حرفی بزنی، این رو هم در نظر بگیر که ما خیلی چیزا رو نمیدونیم یا اگه میدونیم درست نیستن. پس به نظر من تنتها چیزی که میشه قاطع ازش حرف زد، دینمونه. اونم اگر اطلاعاتمون نسبتا کامل باشه. سعی کن تو حرفات جایی برای بازگشت بذاری، همه پلها رو نشکن.
وقتی داری بحث می کنی، بعضا دیده میشه با حرف طرف مقابلت قانع میشی اما به روی خودت نمیاری. سعی می کنی با وارد شدن از یه دریچه دیگه یا مطرح کردن یه سری قرعیات، ذهن مخاطبت رو منحرف کنی. اونم که میخواد تو رو قانع کنه، این موضوع ادامه پیدا می کنه اما دیگه هدف قبل رو نداره؛ میشه کل کل. قبول کردن اشتباه و گاها مطرح کردنش هیچ وقت نشانه ضعف و یا کم آوردن نیست. اون مورد تمسخری همکه آقا کیاوش گفتند، واقعا در موردت صادقه. هرچند کم، اما در شانت نیست.
صبرت رو زیاد کن. این موضوع تو خیلی مسائل بهت کمک می کنه؛ هم میتونی فشارهای زندگی رو راحت تر تحمل کنی و هم از این حرص و جوشی که اکثرا بهش اشاره میکنن، فارغ میشی. بعضی از برخوردها نیاز نداره که بلافاصله پاسخ داده بشه؛ میتونی با یه زمان دادن به خودت و طرف مقابل، بیشتر از قوه عقل و منطقت استفاده کنی تا بعضا ترمیم غرور جریحه دارت.
بین احساساتت تفکیک قائل شو؛ علاقه، دوستی و ترحم. به نظر من اون دو مورد اول ارزش زیادی دارن اما ترحم رو از زندگیت حذف کن. اگر محبتی کنی که توش ترحم نباشه، حتی اگر جوابی نگیری یا عکس العمل نادرستی ببینی، واگذارش می کنی به خدا. اما ترحم، عذاب وجدان میاره، پشیمونی میاره، توقع میاره.
برای خودت حریم مشخص کن، نه اینقدر سفت و سخت که خودتم نتونی از پسش بربیای و نتیجش جز تنهایی و طرد شدن باشه و نه اینقدر باز که هرکی اجازه تعدی به حریمت رو بده. از اولین برخورد، از اوین صحبت با فرد مقابلت، آینده رو ببین. نخواه همون موقع بهترین رفتار رو داشته باشی و هرچی دیدی، ببخشی و چشم پوشی بعد که به جایی رسید که از نظر تو سو تفاهمه، کاسه چه کنم چه کنم دست بگیری. آینده نگر باش و به نظرم تو این زمونه بهتره چاشنی بد بینی رو یکم غلظت ببخشیم.
این موضع رفتاریت تازگیا کمتر شده اما هنوزم هست؛ به تبعیض جنسی معتقدی!


موفق باشی و شاد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بریم سراغ داداش کمیل

به نظر من کمیل جان آدم منطقی و مسئولیت پذیریه که با خیال راحت میشه روش حساب کرد. وقتی کاری رو به کمیل میسپارین خیالتون دیگه راحته و مطمئن باشید به بهترین نحو انجامش میده.

شجاع، مثال زدنی، پر تلاش، با دقت، دارای فن بیان خوب، قابل اعتماد، متواضع، با حوصله و...

استاد زدن ارسالهای طولانی از این لحاظ همچنان تو سایت در صدر جدوله البته ارسالهای طولانیش همیشه پر محتوا و قوی هست
یک توصیه به همتون میکنم؛ هر وقت لینک داد کلیک کنین به شخصه هر وقت لینکهایی که میده رو میبینم، کلیک میکنم حتی اگه فایل پر حجمی هم باشه دانلودش میکنم و تا الان هم بسیار راضی ام از این قضیه
هر چی فکر میکنم نکته منفی در اخلاقش نمیبینم!

در آخر هم باید بگم به داشتن چنین دوستی افتخار میکنم و براش آرزوی موفقیت و سربلندی همیشگی دارم
داداش گلم بازم شرمنده اگه دیر اومدم، این هفته خیلی سرم شلوغ بود
اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: الیکا
پیام: ۲,۱۰۳
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- david villa
- پرسپولیس
- اسپانیا
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
الوعده وفا!

خوب بدون مقدمه چینی چیزایی که تو ذهنمه رو بگم که حسابی کنجکاوم برم بقیه ی نقدارو بخونم! به خصوص اونی که بهش اشاره کردی!

اول از همه این که خیلی مهربونی و دلسوز. اما به نظرم یه جاهایی به قدری این ویژگیت برجسته میشه که به خودت و گاهیم به اطرافیانت لطمه می زنه! ببین تا یه جایی محبت خوبه اما زیاده رویش میتونه مخربم باشه!

مورد دوم اینه که یه جاهایی بدجوری از کوره در میری! خیلی وقتا صبوریا ولی درمورد یه سری مسائل زیادی حرص و جوش می خوری! عصبانیتات خطرناکه! هم خودتو اذیت می کنه، هم باعث کدورت میشه.
اگه بتونی کنترل بیشتری رو اعصابت داشته باشی بهتر میشه!

مورد بعدی که تا حدودی جوابمو دادی ولی بازم می گم واسه یادآوری. حساسیتت رو یه سری چیزا بیش از حد زیاده. کلا با بیخیالی میونه ی خوبی نداری اما یه وقتایی باید بیخیال بود. مسائل ناراحت کننده ی زیادی دور و بر هممون اتفاق میوفته اما ما فقط تو بعضیاش میتونیم مفید واقع بشیم. اون جاهایی که می بینی میتونی کمکی کنی و کاری از دستت بر میاد انجام بده ولی وقتی نمیتونی کاری کنی خودتو داغون نکن! چون نه تنها تو اون مسئله تاثیری نداره بلکه باعث عذاب و پریشونیت میشه! به فک خودتم باش!

یه مسئله دیگه ام بود که خوش بختانه رفع شد!
می خواستم بیام از بی معرفتیت گله کنم که شانس آوردی جلوشو گرفتی!

خوبیاام که هم خودت میدونی هم خیلی وقتا بهت گفته شده! این جا باید از فرصت استفاده کرد و ازت بد گفت!

راستی از کنار اومدم!

موفق باشی!
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۵۹
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
خوب داداش اومدم نقد کنم اما دیدم اکثر چیزا گفته شد...

فقط یه نقدی بهت وارد هست و بس
چهره واقعیت رو برا کسایی در برا جاهایی نشون بده که ارزش داشته باشن.....

و دیگر هیچ
۳ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
من نقدا رو فردا جواب ميدم

لطفا كياوش رو تا فردا بعد از ظهر نقد نكنيد تا اخلال ايجاد نشه
۴ شهریور ۱۳۹۱
     
برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۶۸۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۰۵۲
حاضرین در سایت
۱۰۴ کاربر آنلاین است. (۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۰۴

ادامه...
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۶,۱۴۳ پاسخ
۶,۶۴۱,۷۳۷ بازدید
۳۳ دقیقه قبل
Ali.Nejati
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۸۲۰ پاسخ
۲,۰۰۳,۱۳۴ بازدید
۱ ساعت قبل
shakib mohamadian
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۸۸۰ پاسخ
۱,۷۰۴,۰۵۰ بازدید
۳ ساعت قبل
infinite iniesta
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۵۹۷ پاسخ
۱,۷۸۲,۶۳۵ بازدید
۱۱ ساعت قبل
beautiful queen
داستانک! [شرک- کوه‌های سفید- چکمه]
انجمن کارگاه داستان نویسی
۸۹۶ پاسخ
۸۹,۰۰۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۳۱۰ پاسخ
۹,۸۴۳,۲۳۳ بازدید
۷ روز قبل
beautiful queen
آموزش مباحث و تکنیک های مربوط به رایانه
انجمن علمی و کاربردی
۱,۴۷۷ پاسخ
۲۰۱,۶۸۹ بازدید
۱۰ روز قبل
A.Abbasi
انیمیشن
انجمن هنر و ادبیات
۴۲۵ پاسخ
۷۵,۷۲۸ بازدید
۱۲ روز قبل
Anis
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۷۳۳ پاسخ
۱۱۲,۱۳۳ بازدید
۱۴ روز قبل
A.Abbasi
تغییر نام کاربری
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۷۸ پاسخ
۳۸۴,۳۲۵ بازدید
۲۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد لیگ قهرمانان اروپا
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۲۶۴ پاسخ
۵۴,۲۸۶ بازدید
۲۵ روز قبل
A.Abbasi
گروه گرافیک
انجمن نيازمندی‌های سايت
۱۷۶ پاسخ
۴۸,۶۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
MAHDI
شعر
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۴۸ پاسخ
۲۶۲,۷۵۳ بازدید
۱ ماه قبل
Greatest Ever
دل نوشته
انجمن هنر و ادبیات
۵۸۷ پاسخ
۲۱۲,۳۰۵ بازدید
۱ ماه قبل
beautiful queen
بحث در مورد انتخابات باشگاه
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳۷ پاسخ
۸,۴۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
A.Abbasi
خاطره نویسی!
انجمن کارگاه داستان نویسی
۱۱۴ پاسخ
۱۷,۰۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
beautiful queen
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۳۹ پاسخ
۹۹۴,۵۲۴ بازدید
۳ ماه قبل
Anis
به دانش بود نیک فرجام تو ... به مینو دهد چرخ آرام تو
انجمن مباحث آزاد
۹,۸۱۷ پاسخ
۹۷۱,۶۰۹ بازدید
۳ ماه قبل
Anis
فیلم خارجی [فیلم هفته: ...]
انجمن هنر و ادبیات
۷,۸۹۰ پاسخ
۱,۲۱۱,۸۵۲ بازدید
۳ ماه قبل
Greatest Ever
پیشنهادات و انتقادات بخش داستان نویسی
انجمن کارگاه داستان نویسی
۱,۳۰۵ پاسخ
۱۱۷,۲۵۸ بازدید
۴ ماه قبل
رضا نیک بخش
برترین گلزنان لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
آخرین بازی
شنبه، 18 اردیبهشت 1400
بارسلونا
0
0
اتلتیکو
گلزنان:
-
هفته ۳۳فصل 2020/21
۱اتلتیکو مادرید ۷۳
۲رئال مادرید ۷۱
۳بارسلونا ۷۱
۴سویا ۷۰
۵رئال سوسیداد ۵۳
۶رئال بتیس ۵۰
۷ویارئال ۴۹
۸گرانادا ۴۵
۹اتلتیک بیلبائو ۴۲
۱۰سلتا ویگو ۴۱
بازی بعدی
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400
لوانته
VS
بارسلونا
ورزشگاه سیوتاد والنسیا
ساعت 00:30 (به وقت ایران)
برترین پاسور‌های لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
لیگ اسپانیا
هفته ۳۶
لوانته 
 بارسلونا

چهارشنبه، ۲۲ اردیبهشت
ساعت ۰۰:۳۰
بازی بعدی
لیگ اسپانیا
هفته ۳۷
بارسلونا 
 سلتا ویگو

یکشنبه، ۲۶ اردیبهشت
ساعت نامعین
۵۶
لیگ اسپانیا
هفته ۳۸
ایبار 
 بارسلونا

یکشنبه، ۲ خرداد
ساعت نامعین
۵۷
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!