به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

عاقلانه‌ترین کار اینه که مسی فردا به طور کامل روی نمیکت باشه تا از ال کلاسیکو محروم نشه
هرچند احتمالا کومان جرئت این کار رو هم نداره...

جالبه که شما بعد از این همه سال سبک بازی مسی رو نشناختی
مسی بازیکنی مثل رونالدو نیست که استراحت مداوم رو عملکردش تاثیری مثبت بذاره
کسیکه ماکزیمم شیش کیلومتر هر بازی میدوه ۹۹ درصد مواقع مشکلش خستگی نیست!
علاوه بر اون مسی همیشه نشون داده وقتی رو فرم میاد که اتفاقا پشت هم بازی کنه و
موتورش روشن باشه!
قطعا اگر شما سرمربی میبودی با دو هفته بازی نکردن در طول فیفادی و استراحت مقابل
وایادولید یه مسی نا آماده رو الکلاسیکو میفرستادی و نتیجه فشار یکباره میشد مصدومیت مسی!
پس بذارید مربی کارشو بکنه آخر فصل که شد زمان ارزیابیه

بحث خستگی نیست
بحث اینه که مسی و دی‌یونگ اگه کارت زرد بگیرن فردا، واسه ال‌کلاسیکو محروم میشن

زندگی کن، هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که گذشته خود را بخرد
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: shayanLM10
پیام: ۲۶
عضویت از: ۹ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- اینیستا/شاعر
- استقلال
- آرژانتین/اسپانیا
- حسین کاظمی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
A.Abbasi نوشته:

نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

عاقلانه‌ترین کار اینه که مسی فردا به طور کامل روی نمیکت باشه تا از ال کلاسیکو محروم نشه

موتورش روشن باشه!
وایادولید یه مسی نا آماده رو الکلاسیکو میفرستادی و نتیجه فشار یکباره میشد مصدومیت مسی!

بحث خستگی نیست

مسی بچه نیست که نتونه کارت گرفتنش رو مدیریت کنه
بازی کردنش خیلی خیلی مهمه چون بعد از دوهفته بازی نکردن باید به ریتم برگرده
دیونگ هم همه میدونیم که ۲۷۰ دقیقه در هلند بازی کرد
پس مطمئنا یا کامل استراحت میکنه و یا اگر هم ۵۰ ۶۰ دقیقه بازی کنه خودش رو مدیریت میکنه
اگر قرار باشه هر بازیکن ۴ اخطاره بازی نکنه که سنگ روی سنگ بند نمیشه
ناچو و کاسمیرو هم ۴ اخطاره بودن و هنوزم هستن جانشین هم ندارن ولی بازی کردن مقابل ایبار
نگران نباش کارت نمیگیرن

فوقع ما وقع...
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: shayanLM10
پیام: ۲۶
عضویت از: ۹ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- اینیستا/شاعر
- استقلال
- آرژانتین/اسپانیا
- حسین کاظمی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

"وضعیت مسی و دی یونگ؟ می‌دانیم مسی و فرانکی در آستانه محرومیت هستند اما اکنون زمان استراحت دادن به بازیکنان نیست، تنها ۱۰ بازی تا پایان فصل باقی مانده است. این خطر همواره وجود دارد اما بازیکنان خودشان از آن مطلع هستند. من باید در بازی فردا با بهترین ترکیبی که فکر می‌کنم، به میدان بروم"

حداقل بزار بازیکنایی که همیشه فیکس بودن یا دی‌یونگ که تو تیم ملی هم فیکس بوده، یکم استراحت کنن

از باخت جلوی تیم ۱۶ام جدول هم میترسه این آدم !!!!!!!!!

بزدل ابله...

به پدر پسر شجاع توهین نکنین...این وصله ها بهش نمیچسبه!

یکی نیست بگه مردک یه فقط دیونگ رو نشوندن رو نیمکت از سر مصلحت که هم خسته است و هم ریسک بالای کارت گرفتن داره اسمش نمیشه دست تو ترکیب بردن!یعنی تیم ته جدول با دوازه بازیکن غایب هم وضعش طوریه که از سایه خودش هم میترسه!به والله زورم میگیره به این آدم میگن شجاع و داره تغییر نسل میده!

۱)این وظیفه مربی نیست که در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کنه ترکیب فرداشو
هرچند احمق هایی مثل آلگری بعضی اوقات این کارو میکردن
هیچکس با کنفرانس مطبوعاتی ؛ یک مربی رو نمیسنجه آقا جان
شما که بریدی و دوختی و حکم کلی صادر کردی
۲)نمیدونم از نظر شما شجاعت چه چیزی معنی میشه
حتما شما نمونه های زیادی دیدید از اینکه یک‌مربی یک ۱۷ ساله رو در نزدیک به ۳۵ بازی
فیکس کرده باشه اونم تیمی مثل بارسا
شایدم حق با شما باشه ولی آمار میگه در تیم کومان بازیکنان زیر ۲۲ سال تیم تقریبا ۱۱ هزار دقیقه
در این فصل به میدون رفتن
این آمار اونجایی جالب میشه که بدونیم بیشترین دقایق بازی در دهه قبل میلادی متعلق به پپ بود که فصل ۲۰۱۰ ۲۰۱۱ به میزان حدودا ۷۲۰۰ دقیقه به زیر ۲۲ ساله ها بازی داد
و البته لوییز انریکه ای که فصل ۲۰۱۶ ۲۰۱۷ که تایم اصلی آغاز جوونگرایی بارسا بود و باید
فکر خروج اینیستا و احیای پروژه شکست خورده ایجاد جانشین برای پویول و ژاوی میبودیم؛در کل
فصل میدونی چند دقیقه به این جوانان بازی داده؟فقط و فقط ۵۵۳ دقیقه!
تو دهه قبل بی نهایت بی سابقه بود این میزان دقایق کم
حالا کومان درحالیکه ۱۱ بازی از این فصل بازی مونده ۱۱ هزار دقیقه به این جوانان بازی داده
و کاری که انریکه و والورده باید به مرور زمان انجام می دادند رو یک دفعه انجام داده
حالا اگر این از نظر شما شجاعت نیست من دیگه حرفی ندارم چون انسانی که با کینه و غرض ورزی
در مورد شخصی صحبت کنه تا ابد روی اشتباهش میمونه چون دوس نداره واقعیت رو بپذیره!

فوقع ما وقع...
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

"وضعیت مسی و دی یونگ؟ می‌دانیم مسی و فرانکی در آستانه محرومیت هستند اما اکنون زمان استراحت دادن به بازیکنان نیست، تنها ۱۰ بازی تا پایان فصل باقی مانده است. این خطر همواره وجود دارد اما بازیکنان خودشان از آن مطلع هستند. من باید در بازی فردا با بهترین ترکیبی که فکر می‌کنم، به میدان بروم"

حداقل بزار بازیکنایی که همیشه فیکس بودن یا دی‌یونگ که تو تیم ملی هم فیکس بوده، یکم استراحت کنن

بزدل ابله...

یکی نیست بگه مردک یه فقط دیونگ رو نشوندن رو نیمکت از سر مصلحت که هم خسته است و هم ریسک بالای کارت گرفتن داره اسمش نمیشه دست تو ترکیب بردن!یعنی تیم ته جدول با دوازه بازیکن غایب هم وضعش طوریه که از سایه خودش هم میترسه!به والله زورم میگیره به این آدم میگن شجاع و داره تغییر نسل میده!

حتما شما نمونه های زیادی دیدید از اینکه یک‌مربی یک ۱۷ ساله رو در نزدیک به ۳۵ بازی
شایدم حق با شما باشه ولی آمار میگه در تیم کومان بازیکنان زیر ۲۲ سال تیم تقریبا ۱۱ هزار دقیقه
در این فصل به میدون رفتن
این آمار اونجایی جالب میشه که بدونیم بیشترین دقایق بازی در دهه قبل میلادی متعلق به پپ بود که فصل ۲۰۱۰ ۲۰۱۱ به میزان حدودا ۷۲۰۰ دقیقه به زیر ۲۲ ساله ها بازی داد
و البته لوییز انریکه ای که فصل ۲۰۱۶ ۲۰۱۷ که تایم اصلی آغاز جوونگرایی بارسا بود و باید
فکر خروج اینیستا و احیای پروژه شکست خورده ایجاد جانشین برای پویول و ژاوی میبودیم؛در کل
حالا کومان درحالیکه ۱۱ بازی از این فصل بازی مونده ۱۱ هزار دقیقه به این جوانان بازی داده
و کاری که انریکه و والورده باید به مرور زمان انجام می دادند رو یک دفعه انجام داده
حالا اگر این از نظر شما شجاعت نیست من دیگه حرفی ندارم چون انسانی که با کینه و غرض ورزی

به دست و مینگزا به لطف مصدومیت پیکه و روبرتو و لنگله یه مقطعی بازی میرسه. همینطور آرائوخو!
کوتینیو و گریزمان سمت چپ آب قطع میکنن! و بخت با پدری یار بود و توفیق اجباری!! حتمن میخواین بگین پدری کشف کومانه که کل اروپا دنبالش بودن برمیاد ازتون
یک مورد از شجاعت های جناب کومان بگید برامون!..که به اجبار مصدومیت و محرومیت نبوده باشه وگرنه امثال دست روی نیمکت بخاطر روبرتو تلف میشدن بلایی که از این به بعد قراره سرش بیاد!
یکی عین موریبا پیدا میکنه که تو زمین حتی خودش نفهمیده پستش چیه و نقشش چیه!! فقط صرفن بهونه پیدا کرده به ریکی بازی نداره!!
گفتم و صفحه قبل هم هستش برید. دلتون رو با این مثلن جوونگرایی اجباری و نتایج صدمن یک غاز خوش کنید... همونطور که میگفتین والورده کل فصل دوبار باخته!چرا ایراد میگیرین!...چه بسا اسطورتون باشه چون فقط به فاتی رندوم وار بازی داده و قمارش گرفته!
آدمی که به بریتویت نیم ساعت بازی میده به ریکی 4 دقیقه ارزش بحث کردن نداره! متوجه میشین به زودی رو والورده هم از این جوگیری ها بوده!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

موتورش روشن باشه!

بحث خستگی نیست

مسی بچه نیست که نتونه کارت گرفتنش رو مدیریت کنه
بازی کردنش خیلی خیلی مهمه چون بعد از دوهفته بازی نکردن باید به ریتم برگرده
دیونگ هم همه میدونیم که ۲۷۰ دقیقه در هلند بازی کرد
پس مطمئنا یا کامل استراحت میکنه و یا اگر هم ۵۰ ۶۰ دقیقه بازی کنه خودش رو مدیریت میکنه
اگر قرار باشه هر بازیکن ۴ اخطاره بازی نکنه که سنگ روی سنگ بند نمیشه
ناچو و کاسمیرو هم ۴ اخطاره بودن و هنوزم هستن جانشین هم ندارن ولی بازی کردن مقابل ایبار
نگران نباش کارت نمیگیرن

استدلالت عالیه

۱۵ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

بزدل ابله...

در این فصل به میدون رفتن

واقعا داری لوچو رو با کومان و والورده مقایسه میکنی؟
من دیگه حرفی ندارم |

۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان ما داریم رو به جلو میریم و دیگه مربیان قبلی ما چه انریکه چه پپ چه و چه
برنمیگردن به تیم
پس باید آزمون و خطا رو پزیرفت
بارها گفتم مربی تیم تصمیم میگیره کی بازی کنه کی نکنه اینکه من هوادار حال کنم با ترکیب یا نکنم بی ارزش هست
فعلا که میبینیم پوچ باید نه تنها خودشو در بارسا ثابت کنه بلکه باید در تیم زیر ۱۹سالهای اسپانیا به مربیش ثابت کنه نه تنها باید به انریکه هم ثابت کنه مگر اینکه ما به عقل خودمون بیشتر از انریکه و کادرش و کادر زیر ۱۹سال ایمان داشته باشیم که به شخصه ادعایی ندارم و مطمئنم امثال انریکه و کومن و حتی ستین گاودار از من و ما بیشتر فوتبال میفهمن البته بی ادبی نباشه خدمت اساتید مربیان داخل سایت

۱۵ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

برنمیگردن به تیم
بارها گفتم مربی تیم تصمیم میگیره کی بازی کنه کی نکنه اینکه من هوادار حال کنم با ترکیب یا نکنم بی ارزش هست
فعلا که میبینیم پوچ باید نه تنها خودشو در بارسا ثابت کنه بلکه باید در تیم زیر ۱۹سالهای اسپانیا به مربیش ثابت کنه نه تنها باید به انریکه هم ثابت کنه مگر اینکه ما به عقل خودمون بیشتر از انریکه و کادرش و کادر زیر ۱۹سال ایمان داشته باشیم که به شخصه ادعایی ندارم و مطمئنم امثال انریکه و کومن و حتی ستین گاودار از من و ما بیشتر فوتبال میفهمن البته بی ادبی نباشه خدمت اساتید مربیان داخل سایت

دست بردارین از این حرفا!
این حرف همونقدر خنده داره که بگی توی منتقد که تا حالا فیلم نساختی نظر نده! در ضمن اینجا و جاهای مشابه تالار گفتمانه! برای بحث و نظر خواهی!از این به بعد دوستان فقط بگید خوب شد بردیم، متاسفم باختیم و تموم...اصلن هیچ حرفی از نظر نحوه بازی وبازیکن و کادر فنی نزنید!
یچیزی بگید بگنجه!! اگه تحمل نظر و عقیده مختلف ندارید خب فقط بخونید و یا حتی نخونید و رد شید!
اول میگه دوستان گل بی ادبی نباشه بعد با تمسخر اساتید و مربیان سایت! فازتون چیه!

در ضمن زیر بیست و یک سال هست نه نوزده سال! روندش هم اینطوره بازی طرف رو تو باشگاه میبینه مربی دعوت میکنه تیم ملی نه برعکسش!...بازیکنی که بخاطر یه خرس عقده ای هرچند بازی در میون یکی دوتا بازی در حد چهار پنج دقیقه بهش فرصت میده انتظاری داری تو یورو بهش فرصت برسه در حالی که بقیه جوونا اکثرن فیکس تیماشونن؟؟ خیلی ها با این وضعیت حتی دعوت هم نمیشن! همین که دعوت شده شاهکاره!!
بعد چنین چیزی رو آتو گرفتی که از کومان حمایت کنی؟؟ مگه کومان باید بازی ملی ببینه و بازیکن دعوت کنه!؟؟

یکی هم زیر پست خبر پوچ به بقیه میگه ظاهر بین! بعد میگه کومان پدری دست و مینگزا رو کرده! این اسمش ظاهربینی نیست!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: you.are.barcelona
پیام: ۱,۰۰۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از: مازندران
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

برنمیگردن به تیم

دست بردارین از این حرفا!
این حرف همونقدر خنده داره که بگی توی منتقد که تا حالا فیلم نساختی نظر نده! در ضمن اینجا و جاهای مشابه تالار گفتمانه! برای بحث و نظر خواهی!از این به بعد دوستان فقط بگید خوب شد بردیم، متاسفم باختیم و تموم...اصلن هیچ حرفی از نظر نحوه بازی وبازیکن و کادر فنی نزنید!
یچیزی بگید بگنجه!! اگه تحمل نظر و عقیده مختلف ندارید خب فقط بخونید و یا حتی نخونید و رد شید!

در ضمن زیر بیست و یک سال هست نه نوزده سال! روندش هم اینطوره بازی طرف رو تو باشگاه میبینه مربی دعوت میکنه تیم ملی نه برعکسش!...بازیکنی که بخاطر یه خرس عقده ای هرچند بازی در میون یکی دوتا بازی در حد چهار پنج دقیقه بهش فرصت میده انتظاری داری تو یورو بهش فرصت برسه در حالی که بقیه جوونا اکثرن فیکس تیماشونن؟؟ خیلی ها با این وضعیت حتی دعوت هم نمیشن! همین که دعوت شده شاهکاره!!
بعد چنین چیزی رو آتو گرفتی که از کومان حمایت کنی؟؟ مگه کومان باید بازی ملی ببینه و بازیکن دعوت کنه!؟؟

یکی هم زیر پست خبر پوچ به بقیه میگه ظاهر بین! بعد میگه کومان پدری دست و مینگزا رو کرده! این اسمش ظاهربینی نیست!

همین که به خاطر یه بچه مثل ریکی به اسطوره ای مثل کومان توهین میشه شعور هر فرد مشخص میشه

مجذوب نگاهت شده ام ای تن بی سر
الا سید و سرور الا جسم مطهر
۱۵ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
amir نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

برنمیگردن به تیم

دست بردارین از این حرفا!

همین که به خاطر یه بچه مثل ریکی به اسطوره ای مثل کومان توهین میشه شعور هر فرد مشخص میشه

آهان کومان اسطوره است و بزرگتره و ریکی کوچکتر و بچه در حقش اجحاف بشه و به خاطر مسائل غیر فنی مورد ظلم واقع بشه! چون اسطوره اس حق داره!؟

در ضمن همین که مستقیم بزرگ تر از خودت رو اینطور خطاب میکنی مشخصه کی فاقد شعوره!!
یکبار دیگه هم من و چن نفر دیگه با این الفاظ و چنین ادبیاتی حرف زدی چیزی نگفتم!
حرف دهنتو بفهم!تا حالا به کاربری توهین نکردم و نمیکنم مگه اینکه جواب لیچار و طعنه مثل همونی که ریپلایش کردم دادم اونم باز بدون توهین!
درست صحبت کن بچه جان!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ فروردین ۱۴۰۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۳۴۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۱۱۶ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۱۴ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۱۴ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۵۴۷ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۱۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۲۶۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۳ کاربر آنلاین است. (۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!