به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان:

۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: shayanLM10
پیام: ۲۶
عضویت از: ۹ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- اینیستا/شاعر
- استقلال
- آرژانتین/اسپانیا
- حسین کاظمی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

گاهی ایده های احمقانه از نظر گروهی شاید نتایج جالبی نداشته باشن ولی ممکنه یه فردو شکوفا کنن
این ایده بازی دفاع سه نفره هرچند برای بارسا بد بود ولی به دست کمک شایانی کرد
این بچه یواش یواش داشت به قهقرا میرفت که این دفاع سه نفره باعث شد توانایی هاش توی حمله رو همه ببینن
توی حمله عالیه و توی دفاع جای پیشرفت داره سنش هنوز کمه و نیاز بهتجربه داره از نظر تیمی هم یه مدافع مطمئن کنارش باید باشه همچنین یه هافبک دفاعی مطمئن چیزی که سالهاس نداریم
از همه که نباید انتظار داشت دنی باشن
کاملا مسیر این بچه مثل پدری رو به جلو هستش اگه جناب کومان ور نداره اون روبرتو رو باز بذاره تو ترکیب
در مورد فاتی هم امیدوارم راضی به عمل بشه و بیخیال این فصل بشه
درسته خیلی در موردش بزرگ نمایی میکنن ولی زیر نظر یه مربی خوب مسیر پیشرفتش روشنه

ایده های احمقانه؟
بذارید با هم یه چیزایی رو مرور کنیم
اولا از اول آلبای ما بیشتر یه وینگ بک بوده تا فولبک
جالبتر اینجاست که دست هم بیشتر وینگ بکه تا فولبک
حالا بنظر شما سیستم سه دفاعه و آزاد گذاشتن این دو بهتره یا سیستم چهار دفاعه که
نتیجش بشه چیزیکه که بازی رفت با پاریس اتفاق افتاد؟
مورد دوم اینکه در چند بازی اخیر میبینیم دفاع هم خیلی عملکرد بهتری داره که مشخصه
بخاطر اینه که فضای بیشتری پوشش داده میشه
نکته جالبتر اینجاست که بوسکتسی که افتضاح خالص بود هم تونسته عملکرد خوبی داشته باشه!
آیا هنوز فکر میکنید ایده سه دفاعه احمقانست؟
کرویف فقید میگفت در سیستم من چیز ثابت نداریم
وقتی من درمورد دفاع راست حرف میزنم وینگر چپ هم باید حواسش باشه من چی میگم
پس چه چیزی باعث شده که هوادار بارسا فکر کنه با وجود اینکه درشرایط حاضر ۳۵۲ و ۳۴۳
عملکرد تیم رو بهتر میکنن؛ بازم کلیک کنه رو اون سیستم حال بهم زنی ۴۳۳ که این همه باهاش تحقیر شدیم؟!
کمی منعطف باشید
سیستم مهم نیست بلکه شیوه بازی مهمه چیزی که کرویف هم بهش اعتقاد داشت

فوقع ما وقع...
۹ فروردین ۱۴۰۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
armanshah نوشته:

من موراتای اسپانیا رو می بینم برت ویت رو جدی جدی نازاریو می بینم

والا به خدا. بی‌مصرفیه که دومی نداره. اسپانیا تو همه پستا تقریبا جوون خوب داره الا مهاجم نوک.

کاش فاتی برگرده لوچو بذارش نوک. اسپانیا بال خوب زیاد داره. با این موراتای بی‌مصرف که یه استپ نمی‌تونه بکنه همه زحمات تیم به باد میره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ فروردین ۱۴۰۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

سلام و درود به همه کاربران قدیمی ترین سایت بارسایی ایران
کاربر جدید هستم امیدوارم با هم اوقات خوشی رو داشته باشیم:)

سلام

خوش اومدی

۹ فروردین ۱۴۰۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

گاهی ایده های احمقانه از نظر گروهی شاید نتایج جالبی نداشته باشن ولی ممکنه یه فردو شکوفا کنن
این بچه یواش یواش داشت به قهقرا میرفت که این دفاع سه نفره باعث شد توانایی هاش توی حمله رو همه ببینن
توی حمله عالیه و توی دفاع جای پیشرفت داره سنش هنوز کمه و نیاز بهتجربه داره از نظر تیمی هم یه مدافع مطمئن کنارش باید باشه همچنین یه هافبک دفاعی مطمئن چیزی که سالهاس نداریم
کاملا مسیر این بچه مثل پدری رو به جلو هستش اگه جناب کومان ور نداره اون روبرتو رو باز بذاره تو ترکیب

ایده های احمقانه؟
نکته جالبتر اینجاست که بوسکتسی که افتضاح خالص بود هم تونسته عملکرد خوبی داشته باشه!
پس چه چیزی باعث شده که هوادار بارسا فکر کنه با وجود اینکه درشرایط حاضر ۳۵۲ و ۳۴۳
عملکرد تیم رو بهتر میکنن؛ بازم کلیک کنه رو اون سیستم حال بهم زنی ۴۳۳ که این همه باهاش تحقیر شدیم؟!
کمی منعطف باشید

ایده‌ای احمقانه‌تر از ۳ دفاع وسط در تاریخ بارسا نداشتیم. شیوه بازی بر اساس چینش بازیکنا بنا میشه.

۹ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: shayanLM10
پیام: ۲۶
عضویت از: ۹ فروردین ۱۴۰۰
طرفدار:
- مسی
- اینیستا/شاعر
- استقلال
- آرژانتین/اسپانیا
- حسین کاظمی
- گواردیولا
- قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

ایده های احمقانه؟
کمی منعطف باشید

ایده‌ای احمقانه‌تر از ۳ دفاع وسط در تاریخ بارسا نداشتیم. شیوه بازی بر اساس چینش بازیکنا بنا میشه.

دوست عزیز شماتیک قبل مسابقه که ملاک نیست
شما اگر دقت کنی ما دوران پپ هم اتفاقا بعضی اوقات سه دفاعه بازی میکردیم و سیستم ۳۴۳
رو اجرا میکردیم
آبیدال باپیکه و پویول سه دفاع رو تشکیل می دادند
مسی عقب میومد و با بوسکتس ژاوی اینیستا چهار هافبک رو تشکیل می‌دادند و آلوز
جلو میرفت و به عنوان یک وینگر راست کنار ویا و پدرو بازی میکرد
اتفاقا استفاده از دفاع سووییپر (همون مدافعی که بین دو دفاع وسط قرار میگیره)یکی از
ایده های اصلی یوهان کرویف بود که با کومان اجراش کرد و امروز خود کومان داره اون
کار رو با دیونگ میکنه که تاثیرش رو در بازیهای اخیر دیدیم که چقدر کمک کرده به تیم
به نظر من‌چینش بازیکنا باید با توجه به داشته ها باشه
۴۳۳ سیستمیه که بیشترین فضا رو به خود ما و به حریف ما میده
این سیستم وقتی جوابگوست که شما توپ و‌ میدان رو حداقل ۷۰ درصد در اختیار داشته باشی
کومان با این مسئله کنار اومد که با نه ژاویستا رو داریم نه اون بوسکتس جوون رو
پس ۴۳۳ چیدن با خودکشی فرقی نداره چون بیشترین فضا رو به حریف میدیم
استاد والورده این واقعیت رو قبول نکرد و با راکیتیچ و بوسکتس ۴۳۳ چید نتیجشم شد
بازیای افتضاح و تحقیر های پی در پی

فوقع ما وقع...
۹ فروردین ۱۴۰۰
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
SHAYANLM10 نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

ایده های احمقانه؟
کمی منعطف باشید

دوست عزیز شماتیک قبل مسابقه که ملاک نیست
شما اگر دقت کنی ما دوران پپ هم اتفاقا بعضی اوقات سه دفاعه بازی میکردیم و سیستم ۳۴۳
رو اجرا میکردیم
آبیدال باپیکه و پویول سه دفاع رو تشکیل می دادند
مسی عقب میومد و با بوسکتس ژاوی اینیستا چهار هافبک رو تشکیل می‌دادند و آلوز
جلو میرفت و به عنوان یک وینگر راست کنار ویا و پدرو بازی میکرد
اتفاقا استفاده از دفاع سووییپر (همون مدافعی که بین دو دفاع وسط قرار میگیره)یکی از
ایده های اصلی یوهان کرویف بود که با کومان اجراش کرد و امروز خود کومان داره اون
کار رو با دیونگ میکنه که تاثیرش رو در بازیهای اخیر دیدیم که چقدر کمک کرده به تیم
به نظر من‌چینش بازیکنا باید با توجه به داشته ها باشه
۴۳۳ سیستمیه که بیشترین فضا رو به خود ما و به حریف ما میده
این سیستم وقتی جوابگوست که شما توپ و‌ میدان رو حداقل ۷۰ درصد در اختیار داشته باشی
کومان با این مسئله کنار اومد که با نه ژاویستا رو داریم نه اون بوسکتس جوون رو
پس ۴۳۳ چیدن با خودکشی فرقی نداره چون بیشترین فضا رو به حریف میدیم
استاد والورده این واقعیت رو قبول نکرد و با راکیتیچ و بوسکتس ۴۳۳ چید نتیجشم شد
بازیای افتضاح و تحقیر های پی در پی

دوست عزیز، یه مشکل والورده این بود که اکثر بازیا ۴-۴-۲ بازی می‌کرد! شماتیک قبل بازی هم حدس و گمانه، تو زمین ولی مشخصه چینش بازیکنا چیه.

اصلا بازی با ۳ دفاع وسط با ژوگا بونیتو در تضاده. یکی بیاد بگه من از این چینش مزخرف راضیم چون نتیجه می‌گیره، اوکی. عمق نگاهش به فوتبال اون قدره. ولی مسخرس که یکی بیاد بگه این چینش مزخرف و سبک بازی مزخرف‌تر همون تیکی تاکای کرویفه! از این حرفا به نظر میاد صرفا یه چیزی در مورد کرویف شنیدی.

۹ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: armanshah
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- استقلال
- هلند-ایتالیا
- فرهاد مجیدی
- انریکه
- مرحوم ناصر حجازی مرحوم پورحیدری
گروه:
- کاربران عضو
کسی نمیگه این سیستم همون سیستم کرویفه ولی برای الان ما بهترینه !
پیکه کنده مینگو بی تجربه لنگه به لنگه که دائم السوتی فقط آرائوخو هست که مدافع کاملی هست اومتیتی هم که ۱ سال مصدوم بوده
حالا یه نگاه به مدافعین کناری بنداز مدافعین پر سرعت تکنیکی عالی در حمله ولی افتضاح تو دفاع !
تو سیستم ۴ دفاعه عملا ۲ دفاعه هستیم و باید قدرت مدافعین کناری تو حمله رو بی خیال شیم ولی تو سیستم ۳ دفاعه مدافعین اشتباه همدیگر رو پوشش میدن و مدافعین کناری حالا هافبک قرار میگیرن خیلی بیشتر میتونن تو حملات شرکت کنن هم اوضاع دفاع خوب میشه هم حمله !
تو خط هافبک با ۲ هافبک دفاعی شدن دی یونگ ضعف بوسکتس رو تو دفاع جمع میکنه بوسکتس با پاس های بلند پرس رو رد میکنه ( کپی از انریکه ) دی یونگ هم درت حمل توپ بالایی داره باکس تو باکس میشه
نمرات گریزمان و مسی تو بازیای قبل هم نشون دهنده ی خوب بودن سیستم برای اونا رو داره
دمبله هم بیشتر باید فرار کنه درسته عالی این کارو میکنه ولی تنها بدیه سیستم اینه که دمبله باید تموم کنندگی داشته باشه که نداره برای همین دپای یا فاتی بیان عالی میشه
همون طور که قبلا گفتم بارسا در حال پیشرفته نباید انتظار داشت یه شبه راه امثال کرویف رو بره
حالا بماند که همین کرویف تو تاریخ تک بوده
بماند چندین سال طعم تحقیر تو اروپا رو تجربه کرده
بماند ۸ تایی شده
اول فصل فیفادی مزخرف گند زد به بارسا
و البته بازی های فشرده هیچ کدوم از رقبای بارسا تو لالیگا از لحاظ دقایق به بارسای امسال نمی رسن با اختلاف برنامه ی بارسا سنگین تره

ما نماینیم و عکس ما ماند / کار دنیا همیشه برعکس است
۱۰ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
راجع به کومان من باید یه چیزایی رو بگم( من نه طرفدارشم نه مخالف.... ولی بتز هم به نظرم بهترین گزینه همین کومانه چون هیچ مربی ای تیم رو الان قبول نمیکنه):
خیلیا دارن میگن کومان به زور جوونگرایی کرده که کااااااملا درسته...... ولی شما تصور کنید جناب والورده اصلا میتونست به زور هم اینکار رو انجام بده؟ فقط فاتی رو به زور تونست معرفی کنه همین.... به اراعوخو اینقدر بازی میرسید؟ زمان والورده و ستین وقتی یکی از دفاع ها مصدوم میشد من بشخصه دیدم که بوسکتس یا ویدال رو از هافبک به دفاع میوورد و یا اومتیتی مصدوم برگشته که بازی میکرد و دوباره 6 ماه مصدوم میشد..... دقت کردین اصلا اومتیتی چرا دیگه مصدوم نمیشه؟ چون کومان هم میدونه باید خیلی اروم اروم بهش بازی بده.... کومان حتی از لحاط تاکتیکی خیلی بهتر از اون دو تا ابله و احمق هست...... اینا رو صرفا از روی نتایج نمیگم..... با دیدن بازی ها کاملا میشه فهمید.....تیم سرعت بازیش رفته بالا( ببینید زمان والورده و ستین چی بوده که من به این میگم پیشرفت)

در مورد خرید ها هم من الان کاملا موافق دیپایم برعکس چند روز گذشته.... دیپای 26 ساله هست و قراره رایگان بیاد.... من میگم یه فصل بیاد اگه خوب باشه که هیچ اگه هم نباشه بنا به ارزش بازار و این که لاپورتا مدیره میشه مثلا بت قیمت 30 یا 40 میل فروختش..... که این برای یه بارسای مشکل مالی سود هستش.... . همچنین برعکس گدشته مخالف خرید هالندم..... کدوم بازیکن با انتقال نجومی خوب کار کرده؟ کوتی؟ پوگبا؟ نیمار؟ حتی رونالدو؟ گریز رو عمدا نگفتم که در زیر اشاره میکنم بهش:
با انتقال نجومی فشاری که روی بازیکن میاد به شدت زیاده و مخصوصا واسه یه بازیکن 20 ساله قاشری که میاد ببینید چی هست...... کوتی تو ورزشگاه ها هو شد و دیگه عملا تموم شد تو بارسا حداقل..... گریز هم چون تماشاگرا نبودن تونسته تا حدی خودشو پیدا کنه........ پس اومدن هالند اشتباه محضه.... باید رو یه بازیکن ارزون که با استعداده سرمایه گذاری کنیم....

با تشکر

۱۰ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: rockstar
پیام: ۵۳۵
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
armanshah نوشته:

کسی نمیگه این سیستم همون سیستم کرویفه ولی برای الان ما بهترینه !
پیکه کنده مینگو بی تجربه لنگه به لنگه که دائم السوتی فقط آرائوخو هست که مدافع کاملی هست اومتیتی هم که ۱ سال مصدوم بوده
حالا یه نگاه به مدافعین کناری بنداز مدافعین پر سرعت تکنیکی عالی در حمله ولی افتضاح تو دفاع !
تو سیستم ۴ دفاعه عملا ۲ دفاعه هستیم و باید قدرت مدافعین کناری تو حمله رو بی خیال شیم ولی تو سیستم ۳ دفاعه مدافعین اشتباه همدیگر رو پوشش میدن و مدافعین کناری حالا هافبک قرار میگیرن خیلی بیشتر میتونن تو حملات شرکت کنن هم اوضاع دفاع خوب میشه هم حمله !
تو خط هافبک با ۲ هافبک دفاعی شدن دی یونگ ضعف بوسکتس رو تو دفاع جمع میکنه بوسکتس با پاس های بلند پرس رو رد میکنه ( کپی از انریکه ) دی یونگ هم درت حمل توپ بالایی داره باکس تو باکس میشه
نمرات گریزمان و مسی تو بازیای قبل هم نشون دهنده ی خوب بودن سیستم برای اونا رو داره
دمبله هم بیشتر باید فرار کنه درسته عالی این کارو میکنه ولی تنها بدیه سیستم اینه که دمبله باید تموم کنندگی داشته باشه که نداره برای همین دپای یا فاتی بیان عالی میشه

نقد اصلی به کومان بخاطر تاکتیک ضعیفشه ( شما بخون بدون تاکتیک ) نه سیستم بازی.
و بعدی هم تعویض های تکراری و روتین و نسبتا بد.
وگرنه با هر سیستم بازی میشه خوب بود به شرط فضا سازی درست و جابجایی هماهنگ و برنامه ریزی شده بازیکنا.
تیم کومان توی این مسئله ضعیفه. بعضی وقتا میبینم پاس کاری های خوبی در لحظه انجام میشه اما بخاطر تاکتیک های هجومی ضعیف کسی نمیدونه هدف نهایی اون توپ چیه و کجاس !!
توی همین سیستم جدید یه چیزای خوبی میشه دید که همه بهش پی بردن مث بازی خیلی خوب مینگزا توی سمت راست دفاع. یا همین کیفیت بهتری که دست داره ارائه میکنه.
اما دردسر اصلی این سیستم تا الان که البته بیشترشو بخاطر مصدومیت ها فرض میکنم، از دست رفتن کارایی خط هافبکه !
وقتی که با سه مهاجم بازی میکنیم و فقط پدری و بوسکتس وسط زمین باشن، پدری تقریبا خنثی بازی میکنه و توی هجوم اصلا موثر نمیتونه باشه. اما اگر این مصدومیت ها نبودن و حداقل فقط پیکه و فاتی به تیم اضافه میشدن خیلی اوضاع بهتر میشد. دیانگ برمیگشت هافبک و مسی و فاتی هم خط حمله رو جمع میکردن. اما همه ی اینا به شرطیه که خط هافبک کمک حال خط حمله باشه که توی تیم ما همچین چیزی وجود نداره. هافبکای ما اصلا به محوطه جریمه حریف اضافه نمیشن. مقایسه کنید با رئال که بار کل تیمو هافبکای خلاق و شوت زنشون به دوش کشیدن تا الان.

۱۰ فروردین ۱۴۰۰
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من فاز کومان رو درک نمیکنم. الان اگه خود آگوئرو مایله بیاد بارسا و کم شدن حقوقش موافقت کنه چرا باید مقاومت کنه کومان که نخوادش؟ دیپای نوک تخصصی نیست و الان خلا بارسا همین پسته! خرج کردن سخته برای این پست و با اون قیمتی که روی هالند گذاشتن عملن نزدیک شدن بارسا کنسله و حتی فکر کنم بقیه تیما هم نرن سراغش وقتی 2022 خیلی مفت تر میتونن به چنگش بیارن.
الان آگوئرو بازیکن آزاد میاد دو فصل هم خوب باشه و سنش رفت بالا راحت میشه به آمریکا یا تیمای عربی ترانسفرش کرد و درآمدزایی هم داشت!
حتمن دلش میخواد بریتویت همچنان ادامه بده! نمیدونم...

در مورد سبک بازی تیم هم فقط برحسب اتفاق یه سری نکات مثبت دیده شده که اونم 70 درصدش عملکرد انفرادی بازیکنا بهبود پیدا کرده. دست خیالش از دفاع راحته و پیشروی بیشتر میکنه، دمبله فضاش بیشتر شده و غیره...وگرنه کماکان حجم زیادی پاس بی هدف و بدون برنامه خاص تاکتیکی برای رسیدن به گل. این 3-5-2 برای امثال یوونتوسه!
درسته الان بخاطر ضعف دفاع یکم نشون داده ولی این فقط یه تسکین جزئیه! وگرنه همین سبک بازی دراز مدت جواب نمیده! چون صرفن با آزمون و خطا کادر فنی کومان به این نتیجه رسیده و این سبک بازی فلسفه ای پشتش نیست! نه پلن بی داره و نه انعطاف پذیری! یکم بگذره با آنالیز حریفا همین خنثی بشه دنبال راهی میگرده کومان که وضعیت تغییر کنه و دوباره از بنیان ترکیب زیر و رو میشه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ فروردین ۱۴۰۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۸۰۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۴۲۴ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۳۱ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۵۰ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۶۲۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۳۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!