به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

بله باز تز تعویض دسته جمعی تو هفت هشت دقیقه پایانی!!! اونم به شکل مسخره و بی هدف و منطق!
دقیقه 82 وقتی تیم داره میبازه وقت تعویض نیست! بابا این چه وضعشه! یعنی چی؟؟
لنگله چن تا گند بزنه تا بره نیمکت؟؟؟ تیم میکشه جلو کناره ها خالی میشه فقط آلبائه با سرعتش برمیگرده عقب جمع میکنه کشیدیش بیرون؟؟
تیم گل میخواد وایسادن دارن نگاه میکنن هم رو! نتو پرتاب دست سریع شروع میکنه توپ رو نگه میدارن! این چه وضع روحیه ایه تیم داره؟ همه قدم میزنن!
تیم پنبه ریز هم به این رئال نمیبازه!
با هرکی تمدید کردن شایستگی هاش رو امروز نشون داد! البته در نابودی تیم! هشت تا از بایرن یادشون رفته؟ همون مدافعا تمدید میکنن؟؟
برن بمیرن همشون دیدن بازی که هیچ نتایجش رو هم چک کنم شاهکاره از این به بعد! این تیم مریض و آلوده!
یه مشت پلشت تو زمین راه میرن بعد میگن دوندگی و پرس و ذهنیت برنده تو تیم شکل گرفته! من فقط یه مشت بی غیرت دیدم که راه میرفتن تو زمین و عین خیالشون نبود عقبن! فقط مسی و دست یکم خوب بازی کردن!

بخدا من مقصر نیستم اقایی که اسمتو نمیدونم...بار پنجاهم میگم مثل کودکان دبستانی نباشید و اول بخونید من دقیقا چی گفتم!گفتم اون بازیا خوب بوده تیم و ااگر اکر اکر اینجور ادامه بده پیشرفت میکنه!حالا تا اخر فصل بی خیالی بازیکنا و تنبلیشون رو بندازید گردن منی که هزاران کیلومتر اینور تر در مورد یکی دو بازی گفتم اکر روند این باشه که تو اون چند بازی دیدیم خوبه!
ایشالله شما هم ب ارزوتون برسید و تیم پر بشه از فانتزی باز کع با خوشگل بازی همه بازیا رو ببرن انشاالههههه.

عزیزم اینا فقط حرف تو نبود:)...حرف خیلی هاست! جناب کومان رئیسه و تمرینات سخت شده و تیم میدوه و پرس میکنه و خوب شدیم و از این حرفا! :)
بعد من تو همون بازیها هم گفتم اینا جو گیریه میگفتین نه!
فانتزی بازی و خوشگل؟ اینا رو میخواستیم از حضور گهربار بوسکتس کبیر لذت میبردیم! دادمون از این تیم جنگیدن و بلد نیست و فقط راه میرن تو به کجا میکوبی...
شما همونی بودی که میگفتی مشکل فقط مسیه که راه میره در حالی که تنها کسی که داشت اون جلو امروز جون میکند و مسی بود...:)
یه مقدار از پارادوکس هاتون دربیاین بعد صحبت میکنیم! حداقل خوبه قبول میکنی بعضی پیش بینی ها اشتباه بوده ولی نمیدونم حرفای کیو داری به من میچسبونی:).

من اصلا پیش بینی نکردم و بهشم اعتقاد ندارم.اصولا نظرات سیاه و سفید و صفر و صد رو هم قبول ندارم و حرف تعصبیم نمیزنم چون وقتی مهم موفقیت تیمه تعصب رو ی مربی یا بازیکن معنی نداره.فقط وضع بازی تو اون جند بازی اول رو شرح دادم
و واقعا هم تو اون بازیا پرس میکردیم میدویدیم و جنگده بود اما یهو از بازی جلو سویا همه اینا از دست رفت!این دیگه مشکل از حرف من نیست.من ک اینده بین نیستم!اگ همونو ادامه میدادیم طبیعتا بهتر میشد شرایط.
بازم باید ببینیم شرایط چطور میشه.

میدونید چرا از بازی سویا اون سبک بازی از بین رفت؟
چون سویا اولین تیمی بود که اومدو مارو پرس کرد و تحت فشار گذاشت
و بقیه هم پشت سرش
تیم ما هیچ تاکتیکی برای شکستن پرس حریف موقیعت سازی نداره فعلا باید زمان داد ولی روند تیم اینده خوبیو نشون نمیده
باید دید چی میشه

۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
hamed66 نوشته:

نقل قول
آقا تو این بازی داور هیچ نقشی نداشت. این کومان در سطح قلعه‌نوعی صحبت می‌کنه. فقط بپره به داور. خجالت بکش مردک.

منم اتفاقا معتقدم داوری نقشی تو این بازی نداشت جایی که اگر ضربات آخر مسی یا کوتینیو با دقت بیشتری زده میشد نتیجه قطعا متفاوت میشد . اما در مورد کومان موافق نیستم باهات چون تیمی که مدیریتش نقش هویج داره و هیچ انتقادی از وضع موجود داوری خصوصا تو هشت ماهه اخیر نمیکنه یکی باید پیدا بشه حرف بزنه .
از موقعی که پارسال از صدر جدول اومدیم پایین برو بازی های تیم رئال و ببین چجوری با وار براشون درآوردن . برد های حداقلی و پنالتی های مفت

شما شاید با حرف کومان توی این بازی موافق باشید ولی واقیعت اینه اینطور که بر میاد از شواهد آقای کومان عادت نداره بازی بد تیمشو گردن بگیره و هر دفعه مشکل رو میندازه گردن یه چیز دیگه جز خودش
منظور آقای ایمنی عدم اعتراض به وار نیست
منظورش این عادت بد کومان هستش

۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شما شاید با حرف کومان توی این بازی موافق باشید ولی واقیعت اینه اینطور که بر میاد از شواهد آقای کومان عادت نداره بازی بد تیمشو گردن بگیره و هر دفعه مشکل رو میندازه گردن یه چیز دیگه جز خودش منظور آقای ایمنی عدم اعتراض به وار نیست منظورش این عادت بد کومان هستش

من با نظرت موافقم اما میگم باید با دید منصفانه به قضیه نگاه کرد ، خود کومان هفته اول لالیگا با اینکه اخراجی دادیم و خیلی ها به اخراج لنگله معترض بودن گفت شرایط برای داور سخت هست و نباید داور تحت فشار قرار بگیره . ولی از طرفی باید این طرف و هم ببینیم از شروع لالیگا سوت زدن داور ها کاملا تحت تاثیر قرار داده بازیکن ها رو . تو لالیگا داورا کاملا تو این سال ها فهمیدن چهار تا سوت اشتباه بزنن بازیکن های بارسا مثل پیکه ، مسی ، آلبا و بوسکتس با اینکه بزرگ تر تیم هستن عصبی میشن و نمیتونن بازی خودشون و انجام بدن . مسی هم بعد از گل سوم رئال داشت به داور سر همین موضوع اعتراض میکرد که کارت گرفت . لنگله تو بازی سلتاویگو همون دستی و گذاشت در برابر بازیکن حریف که نیوم جلو صورت مسی قرار داد و حتی کارت هم نگرفت . هفته قبل کارشناس داوری خود مارکای مادرید تو بخش داوری نوشته بود پنالتی بارسا گرفته نشد و راموس هم مقابل کادیز باید اخراج میشد .

۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اقا سعید تحلیلتون از کومان چیه الان؟بنظرتون مشخصه تفکراتش الان یا ن؟آیا بسمت خوبی داریم میریم؟من باهر مربی احساسم میگه تو چه شرایطی میریم...از بعد انریکه اون حسه دیگه درونم نیست دوست دارم کومان یک اتفاق خوب مثل رایکارد ازش بجا بمونه ولی حداقل توی تاکتیک هاش چیزی پیدا نکردم نمیفهمم داره چکار میکنه؟شما میفهمی؟

@esalatbarca
۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: AnsuFati
پیام: ۱۱۹
عضویت از: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم دیونگ فصل پیش از اثرات آژاکس بود که خوب بازی میکرد
از وقتی شده زوج بوسکتس قشنگ دو سه لول افت کرده فوتبالش
کومان هم که عاشق جفتشونه خیالشون راحته که هرچی هم گند بزنن باز فیکسن

۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: AnsuFati
پیام: ۱۱۹
عضویت از: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
من هنوز برام سواله کوتینیو چجوری اون توپو اوت زد!

حالا اگه بازی بارسا بایرن بود همین ضربه سرو ۱۰۰٪ گل کرده بود جوری میزد که تراشتگن چالش مانکن بره فقط نگاه کنه

۳ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
shakib mohamadian نوشته:

اقا سعید تحلیلتون از کومان چیه الان؟بنظرتون مشخصه تفکراتش الان یا ن؟آیا بسمت خوبی داریم میریم؟من باهر مربی احساسم میگه تو چه شرایطی میریم...از بعد انریکه اون حسه دیگه درونم نیست دوست دارم کومان یک اتفاق خوب مثل رایکارد ازش بجا بمونه ولی حداقل توی تاکتیک هاش چیزی پیدا نکردم نمیفهمم داره چکار میکنه؟شما میفهمی؟

واقعیتش من امیدم به اینکه کومان تحولی ایجاد کنه خیلی کمه، چون مربی که انقدر سطح فکرش پایینه که بعد هر باخت هی مثل هوادار میاد حرف از داوری می‌زنه بعیده چیزی ازش در بیاد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
hamed66 نوشته:

این حرف کومان نیست آقای ایمنی
یه نگاهی به توئیت های پویول و لاپورتا بنداز ببین که اونا هم چند وقته اخیر از وضع موجود انتقاد کردن

دوست عزیز من خودم بیشتر از همه از داوری نوشتم. ولی مربی حرفه‌ای نباید رفتارش اینطوری باشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
منم موافقم با دوستان، کومن نباید این طور دنبال بهانه باشه اولین دلیلی که میشه برای باخت گفت اینه که ارنج تیم رو یهویی تعقییر داد و دلیل دیگه اینکه بازیکنان ما هنوز غرقه در حواشی هستند. مطمئن باشید تا قبل انتخابات باشگاه اوضاع ما همینه

۴ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AnsuFati نوشته:

فکر کنم دیونگ فصل پیش از اثرات آژاکس بود که خوب بازی میکرد
از وقتی شده زوج بوسکتس قشنگ دو سه لول افت کرده فوتبالش
کومان هم که عاشق جفتشونه خیالشون راحته که هرچی هم گند بزنن باز فیکسن

مشکل اینه دی یونگ شده یار بوسکتس، یک بازیکن فیزیکی لیلد
نقل قول
AnsuFati نوشته:

من هنوز برام سواله کوتینیو چجوری اون توپو اوت زد!

حالا اگه بازی بارسا بایرن بود همین ضربه سرو ۱۰۰٪ گل کرده بود جوری میزد که تراشتگن چالش مانکن بره فقط نگاه کنه

قبل از کوتینیو، مسی یه تکا به تک نزد، مشکل اینا نیستن. مشکل اون بوسکتس نامردیه که چسبیده به تیم و ول نمیکنه

۴ آبان ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۳۶۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۸۲ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۴۸۰ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۴۵۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۱۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۷۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!