به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

دوستان چرا صورت مساله رو پاک میکنیم!!!!!قبول کنیم مشکل تیم ساختاری هست و فنی نیست ما در دوران ریاست راسل و نوچش بارتو اوضاع خوبی نداشتیم و نخواهیم داشت یادمون نره پپ و انریکه برای چی از تیم جدا شدند. بقیه مربیان ما که مترسکی بیش نبودند و فقط عاملی برای دزدانی مثل راسل و دارودستش بودند. باید مدیریت عوض بشه تا تیم به ثبات و آرامش برسه. همین و بس. بازیکنان ما قبل بازی دارند به عدم موافقت به کاهش حقوق و دهن کجی کردن به بارتومعو فکر میکنند، اونوقت ما انتظار بازی خوب داریم ازشون. فقط خدا خدا کنیم که هرچه زودتر شر این دزدان و لاشخوران از تیم کم بشه وگرنه روزهای بدی در انتظار ماست

قطعا اصل مشکل همینه، ولی به هر حال مشکلات فنی هم وجود داره. مثلا اینکه تیم برنامه‌ مشخصی برای حمله نداره خب تقصیر کومانه نه بارتومئو.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ مهر ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

دوستان چرا صورت مساله رو پاک میکنیم!!!!!قبول کنیم مشکل تیم ساختاری هست و فنی نیست ما در دوران ریاست راسل و نوچش بارتو اوضاع خوبی نداشتیم و نخواهیم داشت یادمون نره پپ و انریکه برای چی از تیم جدا شدند. بقیه مربیان ما که مترسکی بیش نبودند و فقط عاملی برای دزدانی مثل راسل و دارودستش بودند. باید مدیریت عوض بشه تا تیم به ثبات و آرامش برسه. همین و بس. بازیکنان ما قبل بازی دارند به عدم موافقت به کاهش حقوق و دهن کجی کردن به بارتومعو فکر میکنند، اونوقت ما انتظار بازی خوب داریم ازشون. فقط خدا خدا کنیم که هرچه زودتر شر این دزدان و لاشخوران از تیم کم بشه وگرنه روزهای بدی در انتظار ماست

با اومدن فونت وضعیت بدتر هم خخواهد شد، از کجا میخواد امباپه رو بیاره یا این وضع اقتصادی تیم؟ مسی ر. میخواد بده حتما، راستی آقای ایمنی اعتراض لاپورتای کبیر به داوری دیشب رو هم بیزحمت کار کنید، چقدر دلم بارسا ی 2015 میخواد ؟ بازی با بایرن که مسی نویر رو .... :)

آره دارمش.

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقای ایمنی بزرگوار، یه حرفی میخوام بزنم، شما فصل اول لوچوی کبیر رو بیاد بیارید، ما بعد از فصلی که آنجلوتی قهرمان اروپا و اتلتیکو قهرمان لالیگا شده اول فصل شروع بدی داشتیم، و بطور سوم بودیم اما اخر کار؟ لابد میگید از اول مشخص بود که انریکه سه گانه میبره، به هر حال من میگم فعلا نه شما و نه هیچ کدوم از اعضا از کومان چیزی نگیم و بمونیم تا آخر فصل اونوقت با هم کلی حرف میزنیم،

دوست عزیز، من خسته شدم انقدر این جمله رو گفتم. به والله فوتبال نتیجه نیست! لوچو از بازی پیش‌فصلش مشخص بود که تیم داره دچار تحول میشه! کما اینکه بازی اسپانیا رو ببینی اینو حس می‌کنی. اصلا ۱۰ بازی اولشم می‌باخت هیچ فرقی نمی‌کرد. بارسای فعلی چنین مشخصه‌هایی نداره. من کی بر اساس برد و باخت قضاوت کردم؟ از بازی اول گفتم من تغییر بنیادی تو تیم کومان نمی‌بینم. بله تا نیم فصل صبر می‌کنیم اما به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست.

نکته: من از مالکیت حرف میزنم نه نتیجه، منتقد و بیزار والورده هستم وگرنه نتیجه میخواستم طرفدار رعال میشدم، من بازی زیبای بارسلونا رو دیدم که عاشقش شدم ولی انریکه تیمار رو داشت سواری اماده رو داشت و اینیستا. و رکیتیچ اماده رو داشت دنی الوز غول داشت، تغییر با این بازیکنای درجه یک راسته، تیم الان داره پوست اندازی میکنه، مالکیت هفتاد درصد با این بازیکنان یعنی خوب و مطمعن باشید تیم زیبا بازی میکنه، منظور در اینده ای نزدیک، شما فقط الکلاسکو رو ببینید.... و این انریکه تیم که 8 بر 2 تو یه بازی باخته و باشگاه وارد بحران اقتصادی شده و خرید انجام نمیده رو تحویل نگرفت....

اولا این تیم از نظر مهره خیلی بهتر از تیم انریکه س! انریکه نیمکتش خالی بود و خریدایی که براش کردن یه مشت بنجل درجه ۲! بازیکن فیکسش راکیتیچ بود و رو سکو جواهرایی مثل پوچ رو نداشت! این تیم دست انریکه بود تا همین جا یه نمایش زیبایی ازش کشیده بود بیرون!

مالکیت بالا و پاس خیلی بیشتر رو ستینم داشت. به این چیزا نیست.

جالبه بازیکنی که با وجود ستاره هایی مثل نیمار و امباپه توی لیون توی 6 بازی 4 گل و 3 پاس گل میده از نظر شما درجه دو محسوس می شه؟ به نظر من تیم اصلیترین چیزی که به ضررش هست این ذهنیت روحی بد بازیکناس، همه به جز بعضی ها بی تفاوتن، کوتی و دست و فاتی و پویگ، و پدری و... اینا تلاشگرند، ولی دیشب به قیافه مسی و گریزمن و دی یدونگ نگاه کنید انگار یکی بچه شون رو کشته آنقدر افسرده اند، راجع به تیم پر ستاره الان هم بگم، انریکه تیمش یک دست بود ولی بی ستاره، این تیم با ستاره هست ولی بی بی انگیزه، پس.......

ببین من یه مثال برات میزنم که همه چیز به آمار بازیکن نیست. خیلی به سطح تیم و فشار و انتظارات اینا ربط داره و از طرفی شاید کیفیتش برای همون سطح تیمی مناسب باشه.
ماریانو دیاز هم عین دیپای دقیقن تو همین لیون بازی کرد اتفاقن و درخشید. چه بسا شاید آمار گلهاش از دیپای هم بهتر بود! الان دو فصله تو رئال غاز میچرونه و بی منطق ترین هواداراشون هم با یه گل تو ال کلاسیکو که تنها دستاوردش بود خودشونو آروم میکنن!
لیون تا بارسا فاصله اش زمین تا آسمونه جوی که داره...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بازی دیشب هیچ جنبه قابل دفاعی نداشت ولی
حضور همزمان دمبله،روبرتو،گریز و بوسکتس در واقع باعث شده بود ۱۱ نفره بازی کنیم. فیفا دی لعنتی هم که...
روزی که این چهار نفر از ترکیب کنار گذاشته بشن عید منه...

FORCA BARCA
۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
به نظزم بیایم شماره 9 افسانه ایمون رو یعنی برایتویت کبیر رو بازی بدین به جای گریز و مسی بره رسان بهتره حداقل اون پست اصلیش نوکه و تمام کنندگی از اون گریزمن بهتره و این که توپی که گریزمن بیرون زد کامل مشخصه تو تیم نه کسی باهاش رفیقه نه کسی اصلا باهاش حرف میزنه، ضربه ایستگاهی که مسی میخواس بزنه رو ببینید گریزمن یک کلمه هم حرف نمی زنه با مسی در حالیکه هر کی ضربه ایستگاهی میزنه با بازیکنای کناریش حرف میزنه و نقشه اش رو میگه..... رفتن به نظرم بهترینه اگه بتونیم با خری کین تاقش( یا طاقش) بزنیم خیلی خوب میشه....

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
خیلیا میگن دی یونگ بد بود ولی از اون دیلم که بهتره حداقل دی یونگ پنالتی رو داد چون میخواست توپ بگیره، از صفر کاری بهتره :) بخدا که بهتره، راستی من راجع به دیپای با نظر دوستمون قانع شدم....

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Ronalmessiho
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- لئو مسی، کوتینیو
- رونالدینیو، ژاوی، پویول
- اسپانیا، برزیل، آلمان
- کلوپ، انریکه، مارسلو بیلسا
گروه:
- کاربران عضو
دوران تیکی تاکا به اون سبک سابق دیگه تموم شده. الان دیگه همه‌ی تیما میدونن با دوندگی بیشتر و پرس شدید به راحتی میشه این سیستم رو خنثی کرد.
در فوتبال مدرن تیم هایی موفق میشن که بر پایه بازی سرعتی و مستقیم همراه با پرسینگ شدید بازی میکنن. لیورپول 2019 و بایرن 2020 نمونه های بارز این موضوع هستن.
انریکه هم 5 سال پیش اینو متوجه شد و این عناصر رو به سیستم منسوخ شده بارسا اضافه کرد و نتیجه‌ش اون تیم مخوف فصل 2014-2015 بود.
انجام همون کارهای قدیمی و انتظارِ گرفتن نتایج متفاوت احمقانه‌س. امیدوارم کومان هم همون راه قدیمی رو نره..

Forca Barca
۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

قطعا اصل مشکل همینه، ولی به هر حال مشکلات فنی هم وجود داره. مثلا اینکه تیم برنامه‌ مشخصی برای حمله نداره خب تقصیر کومانه نه بارتومئو.
آره ولی بازیکنان ما بجای فوتبال بیشتر فکر و ذکرشون شده مدیریت. باید منتظر ماند و دید که بعد از رفتن کادر مدیریتی هم این اوضاع رو داریم

۲۸ مهر ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Ronalmessiho نوشته:

انریکه هم 5 سال پیش اینو متوجه شد و این عناصر رو به سیستم منسوخ شده بارسا اضافه کرد و نتیجه‌ش اون تیم مخوف فصل 2014-2015 بود.
انجام همون کارهای قدیمی و انتظارِ گرفتن نتایج متفاوت احمقانه‌س. امیدوارم کومان هم همون راه قدیمی رو نره..

والا ما هم انتظار اون تیکی تاکا + لوچو رو داریم، و گرنه بله اون بازی قدیمی منسوخ شده.

۲۸ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همه دوستان صبح بخیر، یه سوال داشتم ؛اینکه آیا میشه بازیهای قدیمی بارسلونا رو دانلود کرد؟ خیلی دلم برای بازی های دوران مربیگری کرایف تنگ شده، بچه بودیم و با تلویزیون سیاه و سفید میدیدیم اون نه پخش زنده بلکه یک ماه بعد :-D

۲۸ مهر ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۷۳۷ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۳ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۴۹ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۸۹۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۴۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!