به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

[quote]forca barca نوشته:

[quote]infinite iniesta نوشته:

کی مسی رو درمان کرد؟ کی بزرگ و پرورشش داد؟! حتی با اینکه تو دستمزدهاش زیاده روی کرد هیچ وقت چونه نزدن! درسته کیفیتش با هیچ قیمتی قابل ارزش گذاری نیست ولی باز هرجور دلش خواست حقوق دادن بهش! که یه عده سو استفاده گر هم همیشه برچسب پولکی زدن بهش!

..

بارسا همیشه خونه مسی بوده و هست
در مورد حقوقشم بخوام بگم اینه که خیلی بیشتر ازینا میتونست پول در بیاره ولی نخواست
نمونه بارزش همین سه سال اخیر رو ببینید
باشگاه جزو پر درامد ترین باشگاهای جهان بوده!! سر کدوم بازیکن بوده؟ کی بوده که تیمو میچرخونده؟ کی بوده که لول تیمو با این فرم فاجعش بالا نگر داشته؟ خلط مبحث نشه بله منم قبول دارم مسی دیر فهمید نباید از ادم اشتباهی مثل والورده حمایت میکرد ولی توی بارسا زحمتشو میکشید خیلی خیلیم کمتر از چیزی که میتونست پول در بیاره پول گرفت
مسی حتی سر بارسا چک سفیدو رد کرده
از مشکلش با هیئت مدیره هم مربوط به الان نیست به سال 2012 برمیگرده اون موقع که همه دوستاش تو بارسا بودن اون موقع چرا میخواست بره؟؟؟؟؟ ولی استادشش تیتو ازش خواست نره و اونم قبول کرد

قبول دارم از مسی باید ناراحت باشیم سر رفتن خود من جای مسی بودم میگفتم یا جای من تو باشگاس یا جای بارتو ( البته همین کارم کرد) ولی به باشگاه دیگه ای نمیرفتم شده یه فصل برای بارسا توپ نزنم اما اینکه علیهش بشیم رو قبول ندارم
خیلی واضحه که این جنگ باید رخ میداد و من شخصا اگر مسی همچین کاری رو نمیکرد ازش ناراحت میشدم
ایده اینکه سر سوارز ناراحت شده ام مسخرس اینارو نگید
بارتو رسما داره بارسا رو نابود میکنه
این فقط مربوط به همین هفت ماه آتی نیست اشتباه نکنید کلا بارسا بعد بارتو ویرانه ای بیش نیست

بذارید پروژه اسپای بارسا شروع بشه اون موقع ببینید چه بلایی سر تیم میاد بارتومئو هر یک روزی که اضافه تر بمونه باشگاه یه قدم به سمت نابودی جلوتر میره
و ازون بدتر این کسایی که اعلام آمادگی میکنن برای نامزدی ریاست باشگاه
یکی از یکی حسن روحانی ترن همشون با یه مشت حرف قشنگ ولی رزومه ای غیر ورزشی و فوتبالی
تازه کاشف به عمل اومده چندتاشون سرباز اون راسل ملعونن

روزای آتی خیلی مهمه برای بارسا
الان ببینم اون طرفدارای سینه چاک که میگفتن مسی چرا کاری نمیکنه کجان و چه غلطی میکنن
آقای لاپورتا الان نیای توی صحنه دیگه بعد ها اومدنت فایده ای نخواهد داشت

ببین قبلن یا دلخوری کوچیک بوده و تصمیم احساسی یا شایعات چرند رسانه ها ولی این دفعه جدیه قضیه...
این حرفای کم دویدن و بی غیرتی هم مسخره است، مسی با هوشش کار میکنه و به وقتش از فیزیک هم استفاده کرده همینه باعث شده با بقیه فرق کنه. سر خواستن و چک سفید امضا هم مطمئن باش مطرح میبود از طرف باشگاه واکنش متقابلی میداشت من بحثم اینه واسه مسی کم نزاشتن و چیز قطعی ای نگفتم احتمالات رو گفتم و منم از خدامه فشار برای انداختن بیرون این مدیرای بیشرف باشه ولی خب حمایتاش از آدمای اشتباه و رفیق بازیاش باعث شده این حرف و حدیثا به وجود بیاد...
در مورد اینکه میگی جایگاه ویژه داره درست ولی نباید پتک بشه سربقیه رفیق من قرارنیست چون مسی مسیه هرطور بخواد رفتار کنه اینجا مسی رو فقط مثال زدم حالا هر بازیکن دیگه ای...نمیشه کتمان کرد والورده اینا رو بد بار آورده...سارابیا گفت بالا چشمتون ابرو بهشون برخورد انقدر والورده نازشون رو کشید مدیریت بد قبول ولی خیلی از همین تصمیمای بد رو مسی حامی اولش بوده...
به هر حال الان رفتن مسی باعث میشه حدااقل یه فصل دیگه تیم کمر راست نکنه. لعنت به این بارتمئو! تف به اون بی غیرتایی که هیچ کاری نمیکنن این بابا گم شه بره!

عزیز حتی اگر این درست باشه یعنی از هوشش استفاده کنه و توی طول بازی دوندگی و اثر گذاری نداشته باشه ئ یه لحظه بیاد و اثر بزاره این توجیهف محضه.چرا؟!چون یه چیزی داریم به اسم شرایط روانی بازی...وقتی عنصری از تیمت که بیشترین حساب رو روش باز کردی عملا دقایق زیادی اثر گذار نباشه هم در حمله نا موفقی هم نتیجش این میشه که روی دفاع فشار زیادی به طبعش خواهد اومد و چون عملا ابتکار عمل رو دست تیم حریف دادی(چیزی که تو بازیای بزرگ سالهای اخیر که هیچی,تو بازیای کوچیک هم دیگه کم کم داریم میبینیم که دروازه رو به توپ میبندن!)و در اخر اون چیزی رو میبینیم که سالها دیدیم:تیم در اثر بی کیفیتی در اکثر دقایق بازی روحیش از دست میده و نتایج فاجعه بار پشت سر هم میان.تیم اگر اقتدار و ثبات عملکرد میخواد باید از دقیقه صفر تا نود زهر دار بازی کنه و این دوندگی میخواد نه ی گوشه نشستن و منتظر فرصتی بئدن که ممکنه اصلا هم پیش نیاد.
این حرفا میدونید کی جا افتاد؟سال 2012 که این اقای ورزشکارپیتزا زیاد میخورد و چاق شده بود و نمیتونست مثل قبل بدوه و پشت سر هم گلاب به روتون بالا میاورد!و طرفدارای مسی اینو ساختن براش که نهههه اقا نمیدوه از هوشش استفاده میکنه و به مرور زمان این ندویدن شد عادتش...وگرنه مسی در اوج به هیچ وجه بازیکن ایستایی نبود...یاد تنه هایی که به روبن تو بازی چلسی میزد بیفتید و با الانش مقایسه کنید!!
ورزشکار که ادم عادی نیست برادر من باید بتونه دقیقه یک تا نود با کیفیت تحرک داشته باشه معنی نداره ذخیره انرژی براش.سبک بازی بایرن رو دیدید چطوره؟!تیما جلوش ترکیدن چون با تحرک وبالا خودشو تحمیل میکنه.
خلاصه که این استدلال شما مثل اینه که یه کشتی گیر بگه من همه فنای کشتی رو بلدم ولی زور ندارم اجراشون کنم!!!

۵ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: AmirHo$$ein
پیام: ۵۲
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
- گواردیولا
- برانکو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
AmirHossein نوشته:

من با قدم زدن مسی کاری ندارم ولی چیزی که مشخصه اینه که تو این چند وقته مسی هم کم مقصر نبوده. هم تو بارسا هم تو آرژانتین. رفیق بازیاش واقعا به تیما ضربه زده. تو آرژانتین چرا هر مربی ای که میومد نمیتونست ایکاردی آماده رو که آرژانتین همیشه بهش نیاز داشت رو دعوت نکنه؟ یکی از دلایلش مسی بود.
تو همین بارسا مسی مثل یه کاپیتان یا بزرگ تیم هیچ وقت با بازیکنای جدید نتونست هماهنگ بشه و باهاشون کنار بیاد. نه کوتینیو و نه گریزمان. درسته تو رسانه ها تا علیهشون چیزی مینوشتن بازی بعد دوتا پاس میداد ولی تو کل بازی خیلی اتفاق افتاد که مسی عملا پاس به سوارز رو به پاس به گریزمن ترجیح میداد. حتی اگه موقعیت سوارز بدتر هم بود.

در کل با رفتن مسی کسی خوشحال نمیشه. ولی با وجود مربی ای مثل کومان کار برای مسی هم سخت میشه. حداقل امیدوارم مسی با رفتنش بارتمئو رو هم برکنار کنه.

توی آرژانتین تمامی بزرگای آرژانتین مخالف ایکاردی ان
مسی هیچوقت جلوی دعوت ایکاردی رو نگرفت
خود مارادونا با ایکاردی مخالفه بعد ما اینور دنیا نشستیم میگیم مسی نمیذاره ایکاردی دعوت بشه

ارژانتین رو مسی یه تنه برده بالا چطور همچین حرفایی میزنید ارژانتین فقط و فقط به هیگواین باخت

در مورد بارسام مسی سبکش اینه چون خیلی بیشتر از منو شما به فیزیکش شناخت داره
در مورد سال 2012 هم میخواست بره از باشگاه چون همه میگفتن عامل ناکامی بارساس و جایی توی تیم نداره
ولی تیتو نذاشت
و در مورد کومان که به و به چه چه میکنید عجب کاری کرده به مسی گفته فرقی نداری
اگر واقعا اینکارو کرده باشه خریت محض کرده
معلومه که مسی جایگاه داره
جایگاه داشتن یه چیزه اطاعت از مربی یه چیز دیگه
چطور این رفتار لوچو با لئو باعث شد عصای دست لوچو بشه سه گانه بگیره این رفتار کومان باعث شد بره از تیم
این اسمش حماقته نه شجاعت

در مورد آرژانتین گفتم یکی از دلایلش مسیه. دقیقا منم این حرفتون رو قبول دارم که آرژانتین به کسایی مثل هیگواین باخته. ولی حتی خود آرژانتین هم مربی هایی که میاره همشون فکر و ذکرشون اینه که تیم باید برای مسی هماهنگ بشه. من میگم این درست نیست. تیم اسمش روشه.

دقیقا این اواخر هم مربی های بارسا همین بودن. شما بازی های بارسا رو دیدی دیگه نصف بیشتر بازیکنا فقط دنبال اینن که توپ رو بدن به مسی. حتی اگه 6 نفرم گرفته باشنش بازم توپ رو میخوان بدن و خود مسی هم همینو میخواست. قبول دارم هدف مسی با این کارش کمک به تیم بوده و دنبال برد تو زمین بوده ولی این اشتباهه. تیم نباید فقط یه مسی باشه.

در مورد کومان هم حرفش اصلا ربطی به جایگاه مسی نداره. جایگاه مسی همیشه برای بارسا و هوادارا و تیم محفوظ بوده و حتی خود کومان هم اینو میدونه. به نظرم حرف کومان یعنی اینکه چون مسی هستی دلیلی نداره حتما تو یه سری بازیا باید 90 دقه بازی کنی و داخل زمین باید یه بازیکنی باشی که هرچی مربی ازت خواست رو گوش کنی. منظورمم از این حرف این نیست که مسی به حرف مربی گوش نمیده. در کل کومان میخواسته اینو بفهمونه و به نظرم کار درستی هم کرده.

این مدل رفتنش هم حتی اگه هدفش این بوده که از مدیریت ناراضیه کاملا اشتباهه و با توجه به جایگاه مسی تو بارسا باید با کمک اسطوره های دیگه مثل ژاوی و پویول و حتی همین کومان جلوی مدیریت رو بگیرن نه اینکه بزاره بره اونم با این شرایط که آدم بیشتر تصور میکنه داره فرار میکنه.

۵ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
خدا حفظتون کنه ما گیج شدیم از این اوضاع وحشتناک. این اوضاع بد باعث خواهد شد که اوضاع از اینی که هست بدتر بشه اگه فقط مدیر بارسا استعفا بده میشه تیم رو جمع کرد ولی اگه مسی بره آشفتگی در تیم زیاد خواهد شد. فقط مسی نیست که، سوارز چی؟ پیکه و بوسکتس چی. اوضاع بدی شده هم برای ما طرفدارها و هم رونالد کومن. آگه مشکل مسی با کومن هم باشه چی؟؟؟!!! من به شخصه تیم محوری رو به بازیکن محوری ترجیح میدم ولی الان اوضاع بینابینه. خدایا کمکمون کن اوضاع یه سرو و سامان نسبی بگیره

۵ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
AmirHossein نوشته:

[quote]AmirHossein نوشته:

در مورد آرژانتین گفتم یکی از دلایلش مسیه. دقیقا منم این حرفتون رو قبول دارم که آرژانتین به کسایی مثل هیگواین باخته. ولی حتی خود آرژانتین هم مربی هایی که میاره همشون فکر و ذکرشون اینه که تیم باید برای مسی هماهنگ بشه. من میگم این درست نیست. تیم اسمش روشه.

دقیقا این اواخر هم مربی های بارسا همین بودن. شما بازی های بارسا رو دیدی دیگه نصف بیشتر بازیکنا فقط دنبال اینن که توپ رو بدن به مسی. حتی اگه 6 نفرم گرفته باشنش بازم توپ رو میخوان بدن و خود مسی هم همینو میخواست. قبول دارم هدف مسی با این کارش کمک به تیم بوده و دنبال برد تو زمین بوده ولی این اشتباهه. تیم نباید فقط یه مسی باشه.

در مورد کومان هم حرفش اصلا ربطی به جایگاه مسی نداره. جایگاه مسی همیشه برای بارسا و هوادارا و تیم محفوظ بوده و حتی خود کومان هم اینو میدونه. به نظرم حرف کومان یعنی اینکه چون مسی هستی دلیلی نداره حتما تو یه سری بازیا باید 90 دقه بازی کنی و داخل زمین باید یه بازیکنی باشی که هرچی مربی ازت خواست رو گوش کنی. منظورمم از این حرف این نیست که مسی به حرف مربی گوش نمیده. در کل کومان میخواسته اینو بفهمونه و به نظرم کار درستی هم کرده.

این مدل رفتنش هم حتی اگه هدفش این بوده که از مدیریت ناراضیه کاملا اشتباهه و با توجه به جایگاه مسی تو بارسا باید با کمک اسطوره های دیگه مثل ژاوی و پویول و حتی همین کومان جلوی مدیریت رو بگیرن نه اینکه بزاره بره اونم با این شرایط که آدم بیشتر تصور میکنه داره فرار میکنه.

این مگه تقصیر مسیه توی تیماش کسی نیست که بتونه بازیو بچرخونه جز خودش؟
توی ارژانتین شما یه بازیکن به من معرفی کن جز مسی سرش به تنش بی ارزه
حالا این تیم الانش یکمی جوون شده مارتینز و دی پائول خوباشن
همون سامپائولیم میگفتن با نظر مسی اومده زر زدن مسی از کسایی بود که بیشترین اختلافو با سامپا داشت

در مورد بارسام خود مسی از کسایی بود که بیبشترین اصرار رو داشت که بازیکنایی جذب بشن که فشارو از روش بردارن واسه همین روی نیمار اصرار داشت
این دمبله الاغ اگر این همه مصدوم نمیشد میشد عصای دست مسی ولی مگه تقصیر مسیه استاد کلا تشریف ندارن؟
توی همین بارسا جز دیانگ کدوم بازیکنو ما داشتیم بشه بهش تکیه کرد
یه دونه کوتی مادر مرده بود که سر مصدومیت دمبوز استاد والورده خلاقیت به خرج داد گذاشتش وینگر بازی بارسا و کوتیو باهم نابود کرد

از کمک اسطوره ها حرف زدی؟
کومان رو که خود بارتومئو آورده
پویولم که کلی معرفت به خرج داده یه پست گذاشته گفته من حمایتت میکنم مسی
ژاوی پیکه بوسکس و ... هم که هیچی
دریغ از یه حمایت از مسی و یه صحبت علیه بارتومئو؟؟

اسطوره باشگاه باید اینطوری پشت تیمش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
بیا الان مسی ساز جدایی کوک کرده کدومشون حرف زدن؟؟؟؟؟؟
یکیشون اومده بگه تو باید بمونی بارتومئو باید بره؟؟؟؟؟؟

۵ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
forca barca نوشته:

ببین قبلن یا دلخوری کوچیک بوده و تصمیم احساسی یا شایعات چرند رسانه ها ولی این دفعه جدیه قضیه...
این حرفای کم دویدن و بی غیرتی هم مسخره است، مسی با هوشش کار میکنه و به وقتش از فیزیک هم استفاده کرده همینه باعث شده با بقیه فرق کنه. سر خواستن و چک سفید امضا هم مطمئن باش مطرح میبود از طرف باشگاه واکنش متقابلی میداشت من بحثم اینه واسه مسی کم نزاشتن و چیز قطعی ای نگفتم احتمالات رو گفتم و منم از خدامه فشار برای انداختن بیرون این مدیرای بیشرف باشه ولی خب حمایتاش از آدمای اشتباه و رفیق بازیاش باعث شده این حرف و حدیثا به وجود بیاد...
در مورد اینکه میگی جایگاه ویژه داره درست ولی نباید پتک بشه سربقیه رفیق من قرارنیست چون مسی مسیه هرطور بخواد رفتار کنه اینجا مسی رو فقط مثال زدم حالا هر بازیکن دیگه ای...نمیشه کتمان کرد والورده اینا رو بد بار آورده...سارابیا گفت بالا چشمتون ابرو بهشون برخورد انقدر والورده نازشون رو کشید مدیریت بد قبول ولی خیلی از همین تصمیمای بد رو مسی حامی اولش بوده...
به هر حال الان رفتن مسی باعث میشه حدااقل یه فصل دیگه تیم کمر راست نکنه. لعنت به این بارتمئو! تف به اون بی غیرتایی که هیچ کاری نمیکنن این بابا گم شه بره!

ببینید ما هر دومون توی یک گروهیم فقط نظراتمون متفاوته شما میگید مسی جایگاهشو نمیدونه توی اموری که بهش مربوط نیست دخالت میکنه من میگم قبول ولی این چاهی بود که بارتو براش کند و مسی هم افتاد توش
همین خود ماها الان داریم تو زمین بارتو بازی میکنیم
بارتو شرایطی رو فراهم کرد که مسی بره و مسی هم داره میره
حالا این دو روزه یه فشاری میاد سر بارتو که استعفا بده و اگر استعفا نده رسانه هاش بازیو میبرن سمت مسی همین کاری که الان ما داریم میکنیم میگیم بی غیرته بی تعصبه تنبله
افکار عمومی میاد این سمت و باز از مشکل اصلی منحرف میشیم
این بحث خیلی خیلی مفصله از خیلی جهات باید بررسیش کرد اینطوری نمیشه [/quote]
اینجای کار رو اشتباه اومدی...اتفاقن من میگم زودتر باس صداش در میومد برای مدیریت...تنها کسی که میتونه با مدیریت در بیوفته مسیه ولی نه الان که متهم بشه تو وضع بد بارسایی که بزرگش کرد رو ول میکنه یا اینکه تا قضیه رفتن سوارز جدی شد فکس فسخ قرارداداش میاد...
ولی این قضیه خیلی جدیه! قشنگ مثل رفتن نیمار انگار داریم خودمون رو قانع میکنیم اتفاق نمیافته و فقط برای ترسوندنه.
اون بارتمئو به شیطون درس میده ول کن نیست!
من نفهمیمم هجده هزار رای و فقط ۶۶ درصد آرا خیلیه نشه چن روزه جمع بشه؟! چقدر بی اصالت و بی بخارن...چقدر بی تعصبن این اعضا! خیلی از هوادارای تیمای دیگه تو دنیا شاید آرزشون باشه بتونن تو سرنوشت باشگاه دخیل باشن، حق رای داشته باشن...این احمقا چنین نعمتی دارن ولی...چرا همیشه یه سری موهبت ها دست ادمای اشتباه میافته و اونایی که جنمش رو دارن حسرتشو میخورن؟!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

..

ببینید ما هر دومون توی یک گروهیم فقط نظراتمون متفاوته شما میگید مسی جایگاهشو نمیدونه توی اموری که بهش مربوط نیست دخالت میکنه من میگم قبول ولی این چاهی بود که بارتو براش کند و مسی هم افتاد توش
همیشه توی همه تیما همچین چیزی هست ولی مربی یا مدیر ورزشی جلوشو میگیره
توی تمامی این سالا بارتومئو خیلی سوسکی مسی رو به هر دلیلی
نا آمادگی اینکه بزرگتر تیمه و مربی و بازیکنو تعیین میکنه انداخته جلو و خودش قایم شده
ینی علاوه بر اینکه اشخاصی چون انریکه و حتی همون نیمار خائن رو قربانی کرده یه پایه ثابت به نام مسی هم آورده کنارشون
حالا این دو روزه یه فشاری میاد سر بارتو که استعفا بده و اگر استعفا نده رسانه هاش بازیو میبرن سمت مسی همین کاری که الان ما داریم میکنیم میگیم بی غیرته بی تعصبه تنبله
این بحث خیلی خیلی مفصله از خیلی جهات باید بررسیش کرد اینطوری نمیشه

۵ شهریور ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
forca barca نوشته:

!

این بحث خیلی خیلی مفصله از خیلی جهات باید بررسیش کرد اینطوری نمیشه

اینجای کار رو اشتباه اومدی...اتفاقن من میگم زودتر باس صداش در میومد برای مدیریت...تنها کسی که میتونه با مدیریت در بیوفته مسیه ولی نه الان که متهم بشه تو وضع بد بارسایی که بزرگش کرد رو ول میکنه یا اینکه تا قضیه رفتن سوارز جدی شد فکس فسخ قرارداداش میاد...
ولی این قضیه خیلی جدیه! قشنگ مثل رفتن نیمار انگار داریم خودمون رو قانع میکنیم اتفاق نمیافته و فقط برای ترسوندنه.
اون بارتمئو به شیطون درس میده ول کن نیست!
من نفهمیمم هجده هزار رای و فقط ۶۶ درصد آرا خیلیه نشه چن روزه جمع بشه؟! چقدر بی اصالت و بی بخارن...چقدر بی تعصبن این اعضا! خیلی از هوادارای تیمای دیگه تو دنیا شاید آرزشون باشه بتونن تو سرنوشت باشگاه دخیل باشن، حق رای داشته باشن...این احمقا چنین نعمتی دارن ولی...چرا همیشه یه سری موهبت ها دست ادمای اشتباه میافته و اونایی که جنمش رو دارن حسرتشو میخورن؟! [/quote]
این رو هم در نظر بگیر مسی با ما طرف نیست!!!!!!!

مسی با یه مشت پر مدعا طرفه
فقط بلدن تو بازی با رئال شعار استقلال سر بدن
تعصبی که ما روی بارسا داریمو یک هزارمش رو کاتالان ها ندارن
طرفدارای بارسا اگه ایرانی بودن بارتو صدها بار استعفا داده بود

۵ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
عمو بوسکتس رفته سر تمرینات
همینقدر شیک و مجلسی تو دلش هم داره قند آب میشه قراره کاپیتان اول بشه! از اونایی که خودش رو میکشه بالا بقیه رو پرت میکنه تو دره!
تو این وضعیت؟! اونم در حالی که چهار تا بچه فقط دارن تمرین میکنن که از هفت دنیا بی خبرن هیچ مسئله ای هم بهشون مربوط نیست..؟!
قشنگ مشخص کرد کدوم طرفیه...
این نچسب بی خاصیت بویی از نجابت اینیستا و ژاوی و پویول نبرده!!! اونا دیدن دیگه به کار تیم نمیان ول کردن رفتن این یارو داره پشت بقیه رو خالی میکنه که واسه چهار تا جوجه حکم رئیس داشته باشه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

[quote]infinite iniesta نوشته:

کی مسی رو درمان کرد؟ کی بزرگ و پرورشش داد؟! حتی با اینکه تو دستمزدهاش زیاده روی کرد هیچ وقت چونه نزدن! درسته کیفیتش با هیچ قیمتی قابل ارزش گذاری نیست ولی باز هرجور دلش خواست حقوق دادن بهش! که یه عده سو استفاده گر هم همیشه برچسب پولکی زدن بهش!

..

!

عزیز حتی اگر این درست باشه یعنی از هوشش استفاده کنه و توی طول بازی دوندگی و اثر گذاری نداشته باشه ئ یه لحظه بیاد و اثر بزاره این توجیهف محضه.چرا؟!چون یه چیزی داریم به اسم شرایط روانی بازی...وقتی عنصری از تیمت که بیشترین حساب رو روش باز کردی عملا دقایق زیادی اثر گذار نباشه هم در حمله نا موفقی هم نتیجش این میشه که روی دفاع فشار زیادی به طبعش خواهد اومد و چون عملا ابتکار عمل رو دست تیم حریف دادی(چیزی که تو بازیای بزرگ سالهای اخیر که هیچی,تو بازیای کوچیک هم دیگه کم کم داریم میبینیم که دروازه رو به توپ میبندن!)و در اخر اون چیزی رو میبینیم که سالها دیدیم:تیم در اثر بی کیفیتی در اکثر دقایق بازی روحیش از دست میده و نتایج فاجعه بار پشت سر هم میان.تیم اگر اقتدار و ثبات عملکرد میخواد باید از دقیقه صفر تا نود زهر دار بازی کنه و این دوندگی میخواد نه ی گوشه نشستن و منتظر فرصتی بئدن که ممکنه اصلا هم پیش نیاد.
این حرفا میدونید کی جا افتاد؟سال 2012 که این اقای ورزشکارپیتزا زیاد میخورد و چاق شده بود و نمیتونست مثل قبل بدوه و پشت سر هم گلاب به روتون بالا میاورد!و طرفدارای مسی اینو ساختن براش که نهههه اقا نمیدوه از هوشش استفاده میکنه و به مرور زمان این ندویدن شد عادتش...وگرنه مسی در اوج به هیچ وجه بازیکن ایستایی نبود...یاد تنه هایی که به روبن تو بازی چلسی میزد بیفتید و با الانش مقایسه کنید!!
ورزشکار که ادم عادی نیست برادر من باید بتونه دقیقه یک تا نود با کیفیت تحرک داشته باشه معنی نداره ذخیره انرژی براش.سبک بازی بایرن رو دیدید چطوره؟!تیما جلوش ترکیدن چون با تحرک وبالا خودشو تحمیل میکنه.
خلاصه که این استدلال شما مثل اینه که یه کشتی گیر بگه من همه فنای کشتی رو بلدم ولی زور ندارم اجراشون کنم!!!

این حرفا به هیچ وجه توجیح نیست اون تنه مسی به روبن تنه یه بچه 19 سالس
وگرنه مسی زمان انریکه و پپ هم توی پرس شرکت نمیکرد
دلیلش واضحه توانایی فیزیکیشو نداره مسی ورزشکار نرمال نیست با کلی امپول و هورمون و هزار یا علی مدد شده این تازه
در مورد بالا آوردن مسی زمان انریکم قرص میخورد
و دلیل دیگه مخالفتم اینه که داریم در مورد کسی صحبت میکنیم که بیشترین پاس گل دریبل پاس کلیدی و تا سال قبل گل رو توی اروپا داشت یعنی کسی که بیشترین فشارو روی تیم حریف می آورد
این ما بودیم که تیمی نداشتیم که بتونه یکمی بالانس باشه
دوندگی وظیفه مسی نه وظیفه یکی مثل استاد اعظم بوسکس هستش
این صحبتای مسی و کومان هم زمان مشخص میکنه چی بوده فعلا در حد حدس و گمانه
ولی عجیب منو یاد حرکت شخصی میندازه که واقعا ازش متنفرم جناب فن خال رو میگم
ریوالدوی بزرگ رو با همین حماقت از بارسا بیرون کرد
کاری که هم باعث افد ریوالدو شد هم بارسا
جفتشون رو باهم نابود کرد فن خال امیدوارم کومان اینکارو نکنه

۵ شهریور ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

عمو بوسکتس رفته سر تمرینات
همینقدر شبک و مجلسی تو دلش هم داره قند آب میشه قراره کاپیتان اول بشه! از اونایی که خودش رو میکشه بالا بقیه رو پرت میکنه تو دره!
تو این وضعیت؟! اونم در حالی که چهار تا بچه فقط دارن تمرین میکنن که از هفت دنیا بی خبرن هیچ مسئله ای هم بهشون مربوط نیست..؟!
قشنگ مشخص کرد کدوم طرفیه...
این نچسب بی خاصیت بوی از نجابت اینیستا و ژاوی و پویول نبرده!!! اونا دیدن دیگه به کار تیم نمیان ول کردن رفتن این یارو داره پشت بقیه رو خالی میکنه که واسه چهار تا جوجه حکم رئیس داشته باشه!

مردک یخ کردم وقتی عکسشو دیدم

یکی نیس بهش بگه الاغ احترام به هوادار که هیچی لااقل هوای رفیقتو داشته باش
من هی میگن این کاتالان ها بی بخارن بگید نه
بیاید این مثلا خیر سرش یکی از بزرگای تیمه

۵ شهریور ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۶۸۹ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۴۲ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۳ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۲ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۶۴۲ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۹۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۹ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!