به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

نقل قول
حتی پپ رو به سختی میشه از نظر فنی با زیدان و والورده مقایسه کرد.

نماد توتال فوتبال در عصر فعلی رو با نماد توتال سانتر مقایسه کردن توهین به فوتبال و بارساست.

نماد چی چی؟ پپ اگه نماد چیزی هم باشه، اون ریخت و پاش کردن میلیاردی و تحقیر شدن تو اروپاس!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ اسفند ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

داشتم فکر می کردم چطوره که هیچ مربی ای نمی بینه راکیتیچ چقدر افتضاحه؟ یهو دیدم بی مصرفی به نام بوسکتس که ۸۰ درصد پاساش غلط بود و چند تا پاس گل به ناپولی داد، شده بهترین بازیکن بازی و کاندید بهترین بازیکن هفته اروپا!

فقط باید سکوت کرد...

راکیتیچ بازیکن خوبیه اگ درست اسفاده بشه ازش... موقع لوچو واقعا تاپ تاپ بود....

راکیتیچ فقط سال اولش در حد بارسا بود
بقیه سالها حماقت مربی ها نگهش داشت تو ترکیب

FORCA BARCA
۸ اسفند ۱۳۹۸
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقا سلام به همه. بنده میخواستم راجع به پپ و انریکه یه صحبت کوتاهی بکنم.... بارسا اگه بخوایم از چند مربی خوب سخن بگیم بی شک اسم پپ و انریکه میاد تو ذهنمون.. دو مربی ای که تونست با بارسا سه گانه بگیرن.....
خب بارسا با توجه به اینکه خیلی ها میگن تو زمان پپ نسل طلایی بارسا شکوفا شد خب هم از جهتی درسته و هم غلط..... اینکه پپ اون زمان بازیکنانی مثل بوسکتس رو نگه داشت و بازیکنی مثل یایا توره که بسیار بسیار با استعداد بود رو فروخت که همین بوسکتس پاشنه آشیل تیم هستش.... و اینکه به نظر ( من) اینکه بازیکنای نسل جدید تو نسل پپ شکوفا شدن هم اشتباهه چون این یک اتفاق شانسی بود اتفاقی که تو دوران انریکه رخ نداد و همه میگفتن انریکه به بارسا ب توجه نمیکنه..... البته انریکه چند خرید هم مث اردا داشته که بعلت مصدومیت نتونستن مثمر ثمر باشن و همچنین محرومیت بارسا رو هم تو دوره انریکه در نظر بگیرین که تونست تیم رو با اون محرومیت قهرمان cl کنه در حالیکه پپ بارسا رو قهرمان cl کرد 11 بازیکن جوان و تازه نفس داشت...... همینطور پپ رو امروز در نظر بگیرین. کاری به بازی دیشب ندارم.... پپ حدود 1 و 1ونیم میلیارد یورو صرف خرید ( ناکید بر روی کلمه خرید) بازیکن کرد که این خودش نیز در نوع خودش جالب توجه هست که با این قیمت خرید بازیکن( صرف نظر از وجود بقیه بازیکنا) با لیورپولی که فقط فن دایک و الیسون وصلاح رو خرید ( حدود 200) میلیون 20 امتیاز اختلاف دارن......من اگه بخوام از بین این دو مربی کسی رو انتخاب کنم بی شک انریکه خواهد بود...ک.
این رو هم اضافه کنین که بارسا تو دوران انریکه تونست به کامبک 6 بر 1 در مقابل psg برسه و با بدشانسی در مقابل دو تیم اتلتیکو و یووه حذذف بشه.... در حالیکه پپ اگه تیم 4 برصفر میباخت به psg بازی برگشت شاید حتی به استادیوم هم نمیومد.... این بود نیمچه مقاله من در باره این دو مربی ( با احترام به نظرات بقیه دوستان)... بااحترام : بردیا.....

دوست عزیز این بحث درباره ی فوتبال به صورت نوشتاری شدنی نیست ولی من نظر خودم رو برات می نویسم،
نسل طلایی که ازش اسم برده میشه بوده نه که نبوده بلکه اینطوریا نبوده،اینکه پپ مسی داشته درسته انریکه هم داشته، اما کدوم یکی مسی کامل تر داشتن؟ درباره مقایسه بازیکنهای هر دو مربی بحث زیاده حوصله ت رو سر نمی‌برم.
درباره ی خریدهای زمان پپ هم نظرم اینه زیاد و گرون بودن اما آیا انریکه کم خرید داشته؟
درباره ی کیفیت خریدها هم که زمان انریکه کم بنجل نخریدیم که در این باره برتری نسبت به پپ داشته باشه، بلکه با اینکه جفتشون هزینه زیادی کردن خریدهای دوره ی پپ مجموعا کمی از خریدهای دوره انریکه بهتر بودن.
هرچند قبول دارم که خرید توی بارسلونا کمتر به مربی برمیگرده، البته مواردی هم مثل ماسکرانو ، زلاتان ، آردا ، آندره گومز و کیتا و چندتای دیگه بودن که نظر مستقیم مربی بودن.
درباره ی محرومیت از نقل و انتقالات که انریکه برد کرد عزیزم، حجم خرید تابستون قبل از محرومیت یه تیم کامل رو تحویل انریکه داد.
درباره ی بوسکتس و یایا من با شما مخالفم، و قطعا شما هم با من مخالفی ولی به نظرت احترام میذارم، برای سبک فوتبال مالکانه هافبک دفاعی مثل بوسکتس جواهر خالصه، هرچند یایا هم بازیکن مناسبی برای این سبک بود ولی نقش بوسکتس در موفقیت های تیم پپ و تیتو و الان انشاالله برای ستین بی بدیل هست.
و درباره ی بدشانسی جلوی اتلتیکو و یووه، ما دقیقا در تورین چه بدشانسیی اوردیم؟ آیا جلوی اتلتیکو تو کمپ نو ، به بن بست کامل نرسیده بودیم که با اخراج تورس زنده شدیم؟ آیا تو کالدرون لایق صعود بودیم؟ آیا بازی برگشت با یووه لایق زدن چهار گل بودیم و بدشانسی اوردیم؟
اینکه باخت رو از روی ضعف خودمون بدونیم اصلا بد نیست، تیم پپ لایق حذف کردن گاس هیدینگ نبود چلسی اتوبوس چید درست ولی ما لایق فینال رم نبودیم، تو برنابئو اگر پپه اخراج نمیشد و مسی شعبده نمی‌کرد هم ممکن بود فینال ومبلی رو از دست بدهیم چون مورینیو پپ رو بسته بود و این ضعف پپ بود، بر عکس نیمه نهایی هایی که پپ باخت هر دو رو لایق صعود به فینال بودیم.نکته اینه که بدون تعصب روی شخص مورد علاقمون منصفانه واقعیات رو ببینیم، مشکل اینجاست برای بعضی دوستان (دوراز جون شما)
قبول ضعف در فرد مورد علاقه یا سلیقشون غیره ممکنه و اینه که منصفانه و واقع بینانه نیست.
کامبک پاریس هم که چه عرض کنم، ترکیبی از اشتباه داور و اتفاقات نادر فوتبالی بی تجربگی و نادانی امری و سهم خیلی اندکی از طرف کادر فنی منتج به اون نتیجه شد.
گویا طولانی شد ، شرمنده.
اگر پاک نشه خوشحال میشم نظر شما رو درباره ی نظرم بدونم.

من نظر شما رو خوندم ... و اینو میگم من با سبک فوتبال پپ اصلا مشکلی ندارم... من میگم اونقدری که از پپ تعریف میشه اونطوری نیست چون با خرید هایی که توسیتی انجام داد و نتایجی که گرفت نشون داد که مربی قدری نیست( به اندازه انریکه)... و اینکه ناراحت میشم اگه معجزه نیوکمپ رو اشتباه داوری بدونی( بله قبول میکنم داشت ولی حقمون بود) و مطمعنم بعد از معجزه شما هم به اندازه من خوشحال بودی.... به هر حال باز هم نظرت محترم و با ارزشه و مهم اینه که الان بارسا چطوری پیش میره..... اون بحث انریکه یا پپ هم یه بحثیه که پایان نداره اما نتیجه کلی اینه که: هر دو مربی جزو تاریخ درخشان بارسا اند که طرفداران مخصوص خودشون رو دارن و به نظر بنده لوچو کبیر بهتر از پپ هست.... با احترام حتی به کسی که میگفت والورده مربی خوبیه ( هر شخصی نظری داره).... واینکه من پپ رو نمیکوبم و انتظار هم دارم شما نکوبی انریکه رو.... انریکه هم فوتبال مالکانه ای داشت.... در مقابل یووه که بازی برگشت 80 درصد مالکیت داشتیم که خب کم نیست و در برابر اتلتیکو هم مالک بازی بودیم....

۸ اسفند ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
باز هم پاک کردی؟
من بچه که بودم تو کوچه رو آسفالت فوتبال بازی میکردیم، یه نفر توپ میورد و اگر کسی خلاف نظرش حرف میزد مثلا سر خطا یا گل شد یا نشد یا یاری که دوست داشت بهش نمیدادن یا اگر زیادی گل میخوردن یا بعضی موقع ها اگر لایی میخورد توپ رو میزد زیر بغلش می‌گفت توپ خودمه دیگه بازی نمیکنم.

۹ اسفند ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟
من بچه که بودم تو کوچه رو آسفالت فوتبال بازی میکردیم، یه نفر توپ میورد و اگر کسی خلاف نظرش حرف میزد مثلا سر خطا یا گل شد یا نشد یا یاری که دوست داشت بهش نمیدادن یا اگر زیادی گل میخوردن یا بعضی موقع ها اگر لایی میخورد توپ رو میزد زیر بغلش می‌گفت توپ خودمه دیگه بازی نمیکنم.

متاسفانه تو همون بچگی موندی و هیچ وقت بزرگ نشدی که یاد بگیری تو یه جامعه چطور باید رفتار کنی. معمولا هم اونا که بیشتر از همه ادعای ادب و اخلاق می‌کنن از قضا کمترین بهره رو ازش بردن. چیز عجیبی نیست.

۹ اسفند ۱۳۹۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟

متاسفانه تو همون بچگی موندی و هیچ وقت بزرگ نشدی که یاد بگیری تو یه جامعه چطور باید رفتار کنی. معمولا هم اونا که بیشتر از همه ادعای ادب و اخلاق می‌کنن از قضا کمترین بهره رو ازش بردن. چیز عجیبی نیست.

با من حرف میزنی یا با خودت؟
من نمی‌دونستم نظر مخالف رو پاک میکنی، لذا اصلاح میکنم، یه جور میگم پاک نکنی و خوشت بیاد.
انریکه نابغه ی تاکتیکی می‌باشد.
پپ در حد انریکه نمیباشد.
مدیریت سایت شدیداً با انصاف می باشد و از درک فوتبالی بالایی برخوردار بوده و بسیار با ادب می‌باشد.
از اونجایی که نظرش را درباره ی مارادونا و پله نمیدانم ، هر کدام را که متعاقبا اعلام کنند ، بهتر می باشد.
اگر پاک شد حتما من بی اخلاق بوده ام.
حالا که همه ی راست ها را دارم می گویم این را هم میگویم ،رونالدو از مسی بهتر می باشد.
این بود انشای من در دوره ی دوختن دهان ها.

۹ اسفند ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟

من نمی‌دونستم نظر مخالف رو پاک میکنی، لذا اصلاح میکنم، یه جور میگم پاک نکنی و خوشت بیاد.
پپ در حد انریکه نمیباشد.
مدیریت سایت شدیداً با انصاف می باشد و از درک فوتبالی بالایی برخوردار بوده و بسیار با ادب می‌باشد.
از اونجایی که نظرش را درباره ی مارادونا و پله نمیدانم ، هر کدام را که متعاقبا اعلام کنند ، بهتر می باشد.
حالا که همه ی راست ها را دارم می گویم این را هم میگویم ،رونالدو از مسی بهتر می باشد.

این هوچیگری‌ها و ننه من غریبم بازی‌ها دورانش گذشته. تو این مملکت هم این دیگه کهنه شده که هرکس به دلیل بی‌ادبی و ناهنجاری باش برخورد میشه سریع فاز چگوارا می‌گیره و حرف از خفقان می‌زنه. دوختن دهان‌ها!

اینجا همیشه هرکس نظرشو گفته مادامی که شرط ادب و حرمت جمع رو نگه داشته. پشت این حرفا هم کسی نمی‌تونه مخفی بشه. این بازی دیگه رنگ و روش رفته.

۹ اسفند ۱۳۹۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟

پپ در حد انریکه نمیباشد.

این هوچیگری‌ها و ننه من غریبم بازی‌ها دورانش گذشته. تو این مملکت هم این دیگه کهنه شده که هرکس به دلیل بی‌ادبی و ناهنجاری باش برخورد میشه سریع فاز چگوارا می‌گیره و حرف از خفقان می‌زنه. دوختن دهان‌ها!

اینجا همیشه هرکس نظرشو گفته مادامی که شرط ادب و حرمت جمع رو نگه داشته. پشت این حرفا هم کسی نمی‌تونه مخفی بشه. این بازی دیگه رنگ و روش رفته.

خداروشکر هر دو لااقل زبانا به خدا اعتقاد داریم، بین من و شما خدا قضاوت کنه.
اگر نمی‌خوای هر بار که به کسی توهین کردی و بی اخلاقی کردی ریپلایت نکنم و بهت یادآوری نکنم ، اکانتم روببند.چون از امروز فقط کارم همینه.
تو پاک کن من دوباره مینویسم،

۹ اسفند ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟

پپ در حد انریکه نمیباشد.

اگر نمی‌خوای هر بار که به کسی توهین کردی و بی اخلاقی کردی ریپلایت نکنم و بهت یادآوری نکنم ، اکانتم روببند.چون از امروز فقط کارم همینه.

هرجا حدود ادب و هنجارهای جمعی رو رعایت نکنی پیامت پاک میشه.

۹ اسفند ۱۳۹۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

باز هم پاک کردی؟

پپ در حد انریکه نمیباشد.

هرجا حدود ادب و هنجارهای جمعی رو رعایت نکنی پیامت پاک میشه.

خدایی خیلی باحالی.

۹ اسفند ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۷۶۵ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۳ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۵۶ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۹۳۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۴۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۵۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!