به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب گویا خرید گریزمان جدی جدی واقعیه.
جدای از رفتار سال گذشته ، سوال اساسی اینجاست که آیا گزینه ی مناسبی برای تیم هست؟
نظر شخصی من اینه که خریدش کاملا اشتباه و در لیست خریدهایی مثل آردا و گومز و غیره، قرار میگیره. از عوض شدن مربی که ناامید شدیم. حالا نمیدونم فهم این که نیاز به یه هافبک فوق خلاق و یه وینگر معتبر داریم برای مدیر گرانقدرمون انقدر سخته؟ پیشنهاد برای ده لیخت و خرید گریزمان بوی همون حماقتی رو میده که ارنستو رو روی نیمکت نگه داشت.

۸ تیر ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

جدای از رفتار سال گذشته ، سوال اساسی اینجاست که آیا گزینه ی مناسبی برای تیم هست؟
نظر شخصی من اینه که خریدش کاملا اشتباه و در لیست خریدهایی مثل آردا و گومز و غیره، قرار میگیره. از عوض شدن مربی که ناامید شدیم. حالا نمیدونم فهم این که نیاز به یه هافبک فوق خلاق و یه وینگر معتبر داریم برای مدیر گرانقدرمون انقدر سخته؟ پیشنهاد برای ده لیخت و خرید گریزمان بوی همون حماقتی رو میده که ارنستو رو روی نیمکت نگه داشت.

من کار به گریزمن ندارم و قبلن نظرم رو گفتم و تکرار مکرراته...
ولی وینگر معتبر؟! معتبر یعنی چی دقیقن؟ دمبله و مالکوم رو بده دست کلوپ ببین چه بازی ای میگیره ازشون، مربی ابله هست دلیل بر این نیست کمبود مهره داریم! در مورد هافبک هم همینطور! وقتی آرتور و الان دی یونگ هم گرفتن عملن بی نیازه تیم!
به جای مهاجم هدف میرفتن سراغ وینگر ؟! حتمن سوارز خیلی دوست دارین جفت پا بره رو اعصابتون...یا فکر میکنین نیاز های تیم رو برآورده میکنه با نرخ ۳۰ موقعیت یک گل و هر پنج سال یک گل خارج از خانه تو سی ال...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ تیر ۱۳۹۸
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
اقا ببینیم تیم الان دو مشکل اساسی داره، یک باید بازیکن فوق العاده عالی برای جایگزین سوارز( نه ذخیره)خریده بشه و بازی دادن دمبله و مالکوم در وینگر و کوتینیو، ارتور و دی یانگ تو هافبک( دی یانگ جای بوسکتس، کوتینیو چپ و آرتور راست)
دو مربی عوض بشه و مربی ای پایبند به فلسفه بیاد.
والسلام

۸ تیر ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقا ببینیم تیم الان دو مشکل اساسی داره، یک باید بازیکن فوق العاده عالی برای جایگزین سوارز( نه ذخیره)خریده بشه و بازی دادن دمبله و مالکوم در وینگر و کوتینیو، ارتور و دی یانگ تو هافبک( دی یانگ جای بوسکتس، کوتینیو چپ و آرتور راست)
والسلام

و احتمالا هیچ کدومش اتفاق نخواهد افتاد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ تیر ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

والسلام

و احتمالا هیچ کدومش اتفاق نخواهد افتاد!

Never with valverde

۸ تیر ۱۳۹۸
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
cotinho7 نوشته:

والسلام

دلت خوشه‌...رفتن گریزمن خریدن که مثلث مسی گریزمن سوارز بسازن بعدش هم مالکوم دمبله و کوتینیو رو از فوتبال محو کنن

۹ تیر ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

ولی وینگر معتبر؟! معتبر یعنی چی دقیقن؟ دمبله و مالکوم رو بده دست کلوپ ببین چه بازی ای میگیره ازشون، مربی ابله هست دلیل بر این نیست کمبود مهره داریم! در مورد هافبک هم همینطور! وقتی آرتور و الان دی یونگ هم گرفتن عملن بی نیازه تیم!
به جای مهاجم هدف میرفتن سراغ وینگر ؟! حتمن سوارز خیلی دوست دارین جفت پا بره رو اعصابتون...یا فکر میکنین نیاز های تیم رو برآورده میکنه با نرخ ۳۰ موقعیت یک گل و هر پنج سال یک گل خارج از خانه تو سی ال...

دوست عزیزم، مراد از وینگر معتبر قطعا عثمان و مالکوم نیستن. اگر این دوتا زیر دست یه مربی با کلاس باشن فوق العاده هستن؟ تا حدودی موافقم، اما منظور نظر من از معتبر برای پست وینگر، بیشتر روی خاصیت دفاعی یه وینگر هست. به بزرگ های این پست توی دنیا نگاه کنید منظورم رو متوجه میشوید.ارنستو با اختلاف نادان ترین مربی در پونزده سال اخیر باشگاهه، اما یه نکته ای نباید فراموش بشه، تیم ما موقع حمله چهارده نفره حمله میکنه چون مسی رو داریم، در موقع دفاع ده نفره دفاع میکنه چون مسی رو داریم.حالا ایا باید وینگری داشته باشیم که علاوه بر قدرت تهاجمی خاصیت تدافعی هم داشته باشه؟
درباره ی سوارز هم که شخصا از اخلاقش متنفرم، ولی از بعد فنی جز پنج نفر برتر دنیا توی پستشه، البته نظر من اینه به سلیقه ی دوستان دیگه احترام می گذارم.بنظرم غیر از امباپه ، مهاجمی در سطحش نیست. حالا چطور کوتی و عثمان و مالکوم رو مربی نابود کرده، ولی سوارز خودش سطحش پایینه و ربطی به مربی نداره، سوالیه که خوب سوالیه.

۹ تیر ۱۳۹۸
نام کاربری: MohammadDT
پیام: ۳۷
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۳
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- لوییز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

دوست عزیزم، مراد از وینگر معتبر قطعا عثمان و مالکوم نیستن. اگر این دوتا زیر دست یه مربی با کلاس باشن فوق العاده هستن؟ تا حدودی موافقم، اما منظور نظر من از معتبر برای پست وینگر، بیشتر روی خاصیت دفاعی یه وینگر هست. به بزرگ های این پست توی دنیا نگاه کنید منظورم رو متوجه میشوید.ارنستو با اختلاف نادان ترین مربی در پونزده سال اخیر باشگاهه، اما یه نکته ای نباید فراموش بشه، تیم ما موقع حمله چهارده نفره حمله میکنه چون مسی رو داریم، در موقع دفاع ده نفره دفاع میکنه چون مسی رو داریم.حالا ایا باید وینگری داشته باشیم که علاوه بر قدرت تهاجمی خاصیت تدافعی هم داشته باشه؟
درباره ی سوارز هم که شخصا از اخلاقش متنفرم، ولی از بعد فنی جز پنج نفر برتر دنیا توی پستشه، البته نظر من اینه به سلیقه ی دوستان دیگه احترام می گذارم.بنظرم غیر از امباپه ، مهاجمی در سطحش نیست. حالا چطور کوتی و عثمان و مالکوم رو مربی نابود کرده، ولی سوارز خودش سطحش پایینه و ربطی به مربی نداره، سوالیه که خوب سوالیه.

کوتینیو تو پست تخصصی ش بهش بازی داده نشد
مالکوم هم که دیدیم چقدر بهش فرصت داده شد
دمبله هم با اینکه بازیگوشی خودش هم مؤثر بود ، بهش مثل سوارز مهلت داده نشد
ولی سوارز تقریبا کل فصل رو فیکس بود و موقعیت هایی که از دست داد رو همه مون دیدیم ؛)

۹ تیر ۱۳۹۸
King of Social Islands
نام کاربری: The.Hundredth.One
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۲,۱۸۳
عضویت از: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- لوئیز انریکه
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ویراستاران اخبار
زمان‌بندی مراسم معارفه #دی‌یونگ در بارسا:

فرانکی روز پنج‌شنبه ۱۴ تیر وارد شهر بارسلونا می‌شود و ساعت ۲۳:۳۰ همان روز اولین تصاویر رسمی خود را در فروشگاه رسمی باشگاه در #نیوکمپ خواهد گرفت.

جمعه ۱۵ تیر ساعت ۲۰:۴۵، قرارداد رسما امضا می‌شود و سپس ساعت ۲۱:۳۰، دومین جلسه تصویربرداری درنیوکمپ انجام خواهد گرفت و هواداران می‌توانند برای تماشای آن به ورزشگاه بیایند. در نهایت، ساعت ۲۲:۱۵ جمعه شب، فرانکی دی‌یونگ رسما به هواداران معرفی خواهد شد.

.Hope is like DOMINOS. Once one falls, the rest follow
۱۱ تیر ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

ببین پست سوارز چیه که جزو ۵ نفر برتره.

۱۱ تیر ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۴۶۰ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۵۰ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۴۷ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۶۶۸ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۱ کاربر آنلاین است. (۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!