به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
یک سال بود این تیم ارزش دیدن نداشت ... ی ماهه ارزش حرص خوردن ... و ی هفته اس دیگ ارزش فکر کردن ...

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

ظاهرا باند سری پیکه، سوارز، مسی دیشب ته اتوبوس جلسه محرمانه برگزار کردن!
بازم میگم هنوز برای توبه دیر نیست...

شما می تونی گزینه ی خوبی برای آ اس باشی
رزومه تو ایمیل کن براشون
سه روزه اومدی اسم اکانت یه نفر از اعضای قدیمی سایت رو اسکی رفتی و الانم پنجاه تا پست نوشتی که باند مسی باند مسی باند مسی
بیشتر بهت میخوره که رئالی هستی و اومدی از آب گل آلود برای تخریب مسی ماهی بگیری
وگرنه این حجم از عقده برای تخریب بزرگترین ستاره ی تاریخ فوتبال بی سابقه ست
مشکل شخصی داری باهاش آدرس بدم برو در خونه شون

بچه جون من ده ساله تو این سایتم. این چند روزم بنا به شوخی که با چند تا از دوستانم دارم به این شکل درومدم.
عضو قدیمی؟ از کی تا حالا شش ماه عضویت شده عضو قدیمی؟ من کلا دو بار از واژه باند استفاده کردم که دومی هم مزاح بود.
مثه امثال تو فن یک نفر خاص نیستم و از ۲۰۰۹ طرفدار این تیم نشدم که اگه یک یا چند نفر بخوان کمر به نابودی تیم ببندن سکوت کنم. حالا هرکی میخواد باشه.

دوست گرامی ... شاید عضویت من همونطور ک چک کردی 6 ماهه باشه ولی 10 ساله ک هر روز اونم روزی چند بار مهمون سایت بودم و با تک تک خبرها و کامنت ها زندگی کردم ... فاصله ی من با عضویتی ک بقول شما ندارم همون 5 دقیقه ای بود ک شما این اکانت رو ساختی و من 10 سال پیش این کارو نکردم ...متاسفانه ... من کاری به شباهت 90 درصدی اسم هامون ندارم ... و یا اینکه ادعای ابتکار استفاده از اسم شوپن به عنوان نفر اول رو داشتی !!! ... ک دوستان لطف کردند پاسخ دادند ... ولی این هم دور از انصافه ک اعتبار و علقه ی افراد در سایت رو اینطوری بسنجی ...

داداش جان من اعتبار کسی رو نسنجیدم و کاری با قدمت حضور کسی ندارم. فقط در جواب اون دوستی که میخواست با توسل به زمین و زمان، نظرات من رو بی ارزش و از روی دشمنی جلوه بده بفهمونم که اون کسی که بهش استناد کرده اسما جزو اعضای قدیمی سایت نیست و اشتباه میکنه.
حالا شما چرا بخودت گرفتی؟

اگه بحث سابقه قبل از عضویت باشه که هیچ متر و معیاری جز پروفایل برای فهمیدنش نیست. مگر اینکه دو نفر مثل من و ایشون مستقیما حرف بزنیم و از سابقه مون بگیم. در غیر اینصورت نه من نه هیچکس دیکه علم غیب نداریم.

مثلا ایشون در پیامی بهم گفت که نزدیک سی سالشه. خب من نمیدونستم و اول از روی پروفایل فکر کردم که حکم پدری دارم براش و همینجا دوباره از اینکه بچه خطابش کردم عذر میخوام.

در مورد ایده ی شوپن منظور بنده معرفی خودم به عنوان روح شوپن بود و پر کردن مشخصات و فرم ثبت نام با مشخصات اون مرحوم.
شما که شوپن نبودی. فقط طرفدارش بودی و مشخصات شخص خودت رو درج کردی‌ نه اون مرحوم.
ضمنا تفاوت عکس پروفایل ها (مسی و شوپن) خودش گویای اینه که هدف من تقلید ازاکانت شما نبود.

چون فرمودید پاسخ میدم ...
نکته ی اول اینکه بخودم گرفتم چون آکسان حرف دوستمون روی تقلید بود شما ب قِدمت اشاره کردی ک ی تیر دو نشون باشه ...
نکته ی دوم اینکه درباره ی سابقه ک گفتید 10 ساله عضو هستید باید قاعدتا دیده باشید ک بارها گفتم مهمون 10 ساله بودم ولی عضو 7 ماهه ...
نکته ی سوم به نظر نمیومد لفظ بچه برای حکم پدری باشه البته این موضوع ب من ارتباطی نداره ...ایشون در دفاع از خودشون ید طولایی دارن در حد کفایت ...
نکته ی چهارم اینکه گفتید تفاوت در معرفی ... باید بگم قاعدتا منظور از قرار دادن اسم شوپن روی پروفایلم و به تبع اون تمام نظرات، تعمدا به قصد معرفی شخص با اون اسم بوده نه طرفداری ... وگرنه بارها به این اسم خطاب شدن رو در پی نداشت ... و اینکه پر کردن فرم ثبت نام با مشخصات فردی دقیقا به علت احترام به کادر عزیز و دیگر اعضای گرانقدره ... ک بتونن ویوی حداقلی از من به عنوان مخاطبشون داشته باشن ک به نظرم این حق اوناست ...
تفاوت عکس هم ک فکر نکنم خیلی توضیح بخواد ... تلفیق فوتبال و موسیقی بود ... نه نفی اکانت ...
انصافا اگ اسم خاصی رو من توو یه هر سایت ببینم قطعا به احترام اون فرد و تخاطبش با دیگر اعضا و حفظ پرستیژ شخصی واقعا با اکانت مشابه وارد نمیشم، حتی شوپن... شما هم هر زمان اون مزاحی ک فرمودید با دوستانتون مدتش منقضی شد، در صورت تمایل (قطعا در صورت تمایل) اگر اقدام به رجوع به اسم اکانت اصلیتون بفرمایید ... لطف کردید ...
البته در نهایت ... من مالک اسم شوپن عزیز نه، بوده و نه خواهم بود ... ایشون متعلق به شما و هر شخص علاقه مند دیگریست ...

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من به رفتن والورده و اومدن کومان خوشبینم. فعلا تمام شایعات حول ابقای والورده س. ولی بخشی از هیئت مدیره از موندن والورده ناراضی هستن و امیدوارم عقل و تصمیم جمعی بعضی از اعضای هیئت مدیره بارتومئو رو مجاب به اخراج والورده کنه!
به جز والورده باید چند تا بازیکن هم از تیم یا حداقل ۱۱ تای اصلی خارج بشن. که با وجود والورده ابدا ممکن نیست. دوستان پیکه از ۲۰۱۲ به این سمت به استنای دو فصل اول انریکه خوب نبوده. و تمام شده. سوارز تمام شده.
ببینید چه بلایی سر دمبله اومده که از زدن یه بغل پای ساده عاجزه. کوتینیویی که تو لیگ وحشتناک پر فشار و فیزیکی جزیره ۲ دو فصل جزو ۳ بازیکت برتر شده و و اینجا ۹۰ دقیقه بی ثمره!
و وحشتناک تر این که امثال راکیتیچ سوارز و پیکه و بوسکتس جایگاشون با وجود والورده امنه و صحبت از خروج اومتیتی و کوتینیو هست!

ولی یه کابوس در انتظار ماست اگر والورده بمونه. ولی من خوشبینم که خواهد رفت. بعضی خبرنگارها که به شماره تلفن سرمربی ها و ایجنت ها دسترسی دارن میگن گوشی والورده مدت هاست خاموشه و در حال استراحت هست و نسبت به هجمه های زیادی که علیهش هست بی تفاوته!

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
دوستان نظرتون درباره این ترکیب بارسای فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ جیه؟

ترشتگن

آلبا ( خرید ذخیره ) - دلیخت ( تودیبو ) - لنگله (‌ اومتیتی )‌ - سمدو (‌روبرتو)
دی یونگ (‌بوسکتس )

کوتینیو (‌آلنیا) - آرتور ( ویدال )

دمبله (‌مالکوم ) - گریزمان (‌سوارز ) - Goat
سرمربی: کومان

میانگین دوندگی دی یونگ ۱۱.۳ کیلومتر در ۹۰ دقیقه هست که بیشتر از بوسکتس با حدود ۱۰.۸ کیلومتر هست.
دی یونگ بسیار سریع تر از بوسکتس می دوئه و بازی درگیرانه رو بیشتر از بوسکتس بلده. خلاقیتش هم بیشتر از بوسکتس هست. و تحت پرس سخت تر توپ لو میده.گریزمان درباره اش گفته سخت ترین رقیبی که در برابرش قرار گرفتم دی یونگ بوده! و با این وجود قرار دادن کوتینیو در خط هافبک در پستی که قبلا اینیستا بازی می کرد ریسک کمتری داره چون معمولا کوتینیو کمتر در کارهای دفاعی مشارکت میکنه.
آرتور به جای راکیتیچ... آرتور بین هافبک وسط های جوان دنیا یکی از بهترین پرس گریز ها و کنترل کننده های دنیاست. واقعا تعجب میکنم از حماقت والورده که چطور از وجود این هافبک پرس گریز با قابلیت حفظ توپ بسیار بالا در برابر لیورپول دونده و پرس کننده استفاده ای نکرد!
چون ۹۰ دقیقه ها رو کامل بازی نمیکنه و معمولا دقیقع ۵۵ تا ۶۵ تعویض میشه میانگین ۶۰ دقیقه بازی کردنش ۸ کیلومتر هست که نشون میده دوندگیش هم برای یک ساعت بازی کردن خوبه.

و گریزمان. فارغ از تمام حوشی ای که فصل قبل به وجود اومد شدیدا به وجودش نیاز داریم.

سرعت از سوارز بهتر - دریبلینگ بهتر - چارچوب شناسی بهتر و پاسوری هزار برابر بهتر نسبت به سوارز - هوش خیلی بالا. سرعت بالا و در عین حال گامهای مستحکم و متعادل بر خلاف سوارز!
به نظرم خرید نیمار و قید گریزمان رو زدن و تشکیل مثلث MSN بعد از ابقای احتمالی والورده؛ دومین خیانت فنی ممکن به بارسا در این برهه س. سواز دیگه نباید فیکس باشه و اومدن احتمالی نیمار یعنی نیومدن گریزمان و پست مهاجم نوک خیلی ضروری تر از وینگ چپی هست که دو بازیکن جوان و آینده دار تو اون پست داریم.

با کوتینیوی در اوج و آرتور ملو و و دی یونگ میشه تیکی تاکا و هجومی بازی کرد.
با خط حمله ی گریزمان و دمبله میشه سریع بود.

من فکر میکنم این ترکیب جواب میده. چون هم بسیار دونده تر هست نسبت به ترکیب فعلی والورده - هم بسیار هجومی تر.

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان خودتون رو الکی فریب ندید...
تا زمانی که این بزدل احمق سر جاشه....
بارسا برای ما چیزی جز حرص و اندوه و بیدار موندن تا صبح از شدت ناراحتی و سردرد و دل شکستگی نداره...

FORCA BARCA
۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Frédéric.Chopin
پیام: ۱۰۶
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از: بهشت
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

ظاهرا باند سری پیکه، سوارز، مسی دیشب ته اتوبوس جلسه محرمانه برگزار کردن!
بازم میگم هنوز برای توبه دیر نیست...

شما می تونی گزینه ی خوبی برای آ اس باشی
رزومه تو ایمیل کن براشون
سه روزه اومدی اسم اکانت یه نفر از اعضای قدیمی سایت رو اسکی رفتی و الانم پنجاه تا پست نوشتی که باند مسی باند مسی باند مسی
بیشتر بهت میخوره که رئالی هستی و اومدی از آب گل آلود برای تخریب مسی ماهی بگیری
وگرنه این حجم از عقده برای تخریب بزرگترین ستاره ی تاریخ فوتبال بی سابقه ست
مشکل شخصی داری باهاش آدرس بدم برو در خونه شون

بچه جون من ده ساله تو این سایتم. این چند روزم بنا به شوخی که با چند تا از دوستانم دارم به این شکل درومدم.
عضو قدیمی؟ از کی تا حالا شش ماه عضویت شده عضو قدیمی؟ من کلا دو بار از واژه باند استفاده کردم که دومی هم مزاح بود.
مثه امثال تو فن یک نفر خاص نیستم و از ۲۰۰۹ طرفدار این تیم نشدم که اگه یک یا چند نفر بخوان کمر به نابودی تیم ببندن سکوت کنم. حالا هرکی میخواد باشه.

دوست گرامی ... شاید عضویت من همونطور ک چک کردی 6 ماهه باشه ولی 10 ساله ک هر روز اونم روزی چند بار مهمون سایت بودم و با تک تک خبرها و کامنت ها زندگی کردم ... فاصله ی من با عضویتی ک بقول شما ندارم همون 5 دقیقه ای بود ک شما این اکانت رو ساختی و من 10 سال پیش این کارو نکردم ...متاسفانه ... من کاری به شباهت 90 درصدی اسم هامون ندارم ... و یا اینکه ادعای ابتکار استفاده از اسم شوپن به عنوان نفر اول رو داشتی !!! ... ک دوستان لطف کردند پاسخ دادند ... ولی این هم دور از انصافه ک اعتبار و علقه ی افراد در سایت رو اینطوری بسنجی ...

داداش جان من اعتبار کسی رو نسنجیدم و کاری با قدمت حضور کسی ندارم. فقط در جواب اون دوستی که میخواست با توسل به زمین و زمان، نظرات من رو بی ارزش و از روی دشمنی جلوه بده بفهمونم که اون کسی که بهش استناد کرده اسما جزو اعضای قدیمی سایت نیست و اشتباه میکنه.
حالا شما چرا بخودت گرفتی؟

اگه بحث سابقه قبل از عضویت باشه که هیچ متر و معیاری جز پروفایل برای فهمیدنش نیست. مگر اینکه دو نفر مثل من و ایشون مستقیما حرف بزنیم و از سابقه مون بگیم. در غیر اینصورت نه من نه هیچکس دیکه علم غیب نداریم.

مثلا ایشون در پیامی بهم گفت که نزدیک سی سالشه. خب من نمیدونستم و اول از روی پروفایل فکر کردم که حکم پدری دارم براش و همینجا دوباره از اینکه بچه خطابش کردم عذر میخوام.

در مورد ایده ی شوپن منظور بنده معرفی خودم به عنوان روح شوپن بود و پر کردن مشخصات و فرم ثبت نام با مشخصات اون مرحوم.
شما که شوپن نبودی. فقط طرفدارش بودی و مشخصات شخص خودت رو درج کردی‌ نه اون مرحوم.
ضمنا تفاوت عکس پروفایل ها (مسی و شوپن) خودش گویای اینه که هدف من تقلید ازاکانت شما نبود.

چون فرمودید پاسخ میدم ...
نکته ی اول اینکه بخودم گرفتم چون آکسان حرف دوستمون روی تقلید بود شما ب قِدمت اشاره کردی ک ی تیر دو نشون باشه ...
نکته ی دوم اینکه درباره ی سابقه ک گفتید 10 ساله عضو هستید باید قاعدتا دیده باشید ک بارها گفتم مهمون 10 ساله بودم ولی عضو 7 ماهه ...
نکته ی سوم به نظر نمیومد لفظ بچه برای حکم پدری باشه البته این موضوع ب من ارتباطی نداره ...ایشون در دفاع از خودشون ید طولایی دارن در حد کفایت ...
نکته ی چهارم اینکه گفتید تفاوت در معرفی ... باید بگم قاعدتا منظور از قرار دادن اسم شوپن روی پروفایلم و به تبع اون تمام نظرات، تعمدا به قصد معرفی شخص با اون اسم بوده نه طرفداری ... وگرنه بارها به این اسم خطاب شدن رو در پی نداشت ... و اینکه پر کردن فرم ثبت نام با مشخصات فردی دقیقا به علت احترام به کادر عزیز و دیگر اعضای گرانقدره ... ک بتونن ویوی حداقلی از من به عنوان مخاطبشون داشته باشن ک به نظرم این حق اوناست ...
تفاوت عکس هم ک فکر نکنم خیلی توضیح بخواد ... تلفیق فوتبال و موسیقی بود ... نه نفی اکانت ...
انصافا اگ اسم خاصی رو من توو یه هر سایت ببینم قطعا به احترام اون فرد و تخاطبش با دیگر اعضا و حفظ پرستیژ شخصی واقعا با اکانت مشابه وارد نمیشم، حتی شوپن... شما هم هر زمان اون مزاحی ک فرمودید با دوستانتون مدتش منقضی شد، در صورت تمایل (قطعا در صورت تمایل) اگر اقدام به رجوع به اسم اکانت اصلیتون بفرمایید ... لطف کردید ...
البته در نهایت ... من مالک اسم شوپن عزیز نه، بوده و نه خواهم بود ... ایشون متعلق به شما و هر شخص علاقه مند دیگریست ...

منطقی‌ به نظر میرسه حرفت.
در مورد اینکه فرمودی قبلا گفتم مهمان ۱۰ ساله م....من متاسفانه ندیدم و اطلاع هم نداشتم. بالاخره قرار نیست آدم حتما همه پیاما رو بخونه.
هرچند با پاره ای از جوابت موافق نیستم ولی در کل حرف حق زدی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
یعنی این بی شرفا یه اکانت اینستا ندارن ببینن زیر پستا چه هشتگایی هس؟

FORCA BARCA
۹ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
... نوشته:

ترشتگن

دی یونگ (‌بوسکتس )

میانگین دوندگی دی یونگ ۱۱.۳ کیلومتر در ۹۰ دقیقه هست که بیشتر از بوسکتس با حدود ۱۰.۸ کیلومتر هست.
دی یونگ بسیار سریع تر از بوسکتس می دوئه و بازی درگیرانه رو بیشتر از بوسکتس بلده. خلاقیتش هم بیشتر از بوسکتس هست. و تحت پرس سخت تر توپ لو میده.گریزمان درباره اش گفته سخت ترین رقیبی که در برابرش قرار گرفتم دی یونگ بوده! و با این وجود قرار دادن کوتینیو در خط هافبک در پستی که قبلا اینیستا بازی می کرد ریسک کمتری داره چون معمولا کوتینیو کمتر در کارهای دفاعی مشارکت میکنه.
آرتور به جای راکیتیچ... آرتور بین هافبک وسط های جوان دنیا یکی از بهترین پرس گریز ها و کنترل کننده های دنیاست. واقعا تعجب میکنم از حماقت والورده که چطور از وجود این هافبک پرس گریز با قابلیت حفظ توپ بسیار بالا در برابر لیورپول دونده و پرس کننده استفاده ای نکرد!
چون ۹۰ دقیقه ها رو کامل بازی نمیکنه و معمولا دقیقع ۵۵ تا ۶۵ تعویض میشه میانگین ۶۰ دقیقه بازی کردنش ۸ کیلومتر هست که نشون میده دوندگیش هم برای یک ساعت بازی کردن خوبه.

و گریزمان. فارغ از تمام حوشی ای که فصل قبل به وجود اومد شدیدا به وجودش نیاز داریم.

سرعت از سوارز بهتر - دریبلینگ بهتر - چارچوب شناسی بهتر و پاسوری هزار برابر بهتر نسبت به سوارز - هوش خیلی بالا. سرعت بالا و در عین حال گامهای مستحکم و متعادل بر خلاف سوارز!
به نظرم خرید نیمار و قید گریزمان رو زدن و تشکیل مثلث MSN بعد از ابقای احتمالی والورده؛ دومین خیانت فنی ممکن به بارسا در این برهه س. سواز دیگه نباید فیکس باشه و اومدن احتمالی نیمار یعنی نیومدن گریزمان و پست مهاجم نوک خیلی ضروری تر از وینگ چپی هست که دو بازیکن جوان و آینده دار تو اون پست داریم.

من فکر میکنم این ترکیب جواب میده. چون هم بسیار دونده تر هست نسبت به ترکیب فعلی والورده - هم بسیار هجومی تر.

ترکیب خوبیه ولی خب همه چی بستگی به کم شدن شر والورده داره و گرنه احتمال خروج کوتینیو و اومتیتی و ابقای اراذل بوسکتس و راکیتیچ زیاده.

با گریزمن خیلی موافق نیستم چون هنوز نیومده تنش ایجاد کرده. با این حال شکی نیست که باید سوارز بی خاصیت رو جایگزین کنیم.

در هر صورت من حاضرم هیچ خریدی نکنیم، فقط شر این مردک کم شه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

نقل قول
... نوشته:

ب

ترشتگن

دی یونگ (‌بوسکتس )

ترکیب خوبیه ولی خب همه چی بستگی به کم شدن شر والورده داره و گرنه احتمال خروج کوتینیو و اومتیتی و ابقای اراذل بوسکتس و راکیتیچ زیاده.

با گریزمن خیلی موافق نیستم چون هنوز نیومده تنش ایجاد کرده. با این حال شکی نیست که باید سوارز بی خاصیت رو جایگزین کنیم.

در هر صورت من حاضرم هیچ خریدی نکنیم، فقط شر این مردک کم شه.

به نظر من اگه قرار بود والورده برکنار بشه تا الان شده بود

۹ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دیگه تا ابد به هیچ بازیکنی به اندازه مسی اعتقاد پیدا نمیکنم چه بسا یه برزیلی خوش تکنیکی مثل رونالدینیو پیدا بشه چون دیگه این ترکیب هوش و ذکاوت و تکنیک و فداکاری برای بقیه امکانپذیر نیست! ولی دیگه کمتر از قبل غصه سالهای آینده باقیمونده اش رو میخورم چون قبلن شاکی بودیم گیر آدمهای بی کفایتی که افتاده اما الان خودش این مسیر رو دوست داره و برای ما چاره ای نیست و اتفاقیه که افتاده! با این وضعیت جای رفقاش محکمه و یه رفیقباز همینو میخواد! با والورده سوارز بی خاصیت هست و مسی این رفاقت رو به کامیابی و جاه طلبی بیشتر ترجیح میده...چوب رفیقبازیش رو شاید قبلن هم خورده باشیم یه کوچولو...استاد بزرگوار ابر لرد تاریخ باشگاه بارسلون، پینتوی بزرگ رفیق شیش لئو! که موندگاری عجیبش و راضی بودنش از شرایط با توجه به مسی عجیب نبود!

الانم مطمئنم والورده بمونه حتی با این وضعی که داره عمرن فصل بعد مثل این فصل بشه! بعد چن تا باخت شوت میشه بیرون و اون بارتمئوی خائن بخواد مقاومت کنه جایگاه خودش یه خطر میافته کاری که دوسال پیش باید میشد و پشت بندیتو رو اعضای رسمی بی بصیرت خالی کردن! قاعدتن بحث جایگاه خودش باشه به شل ولی مثل عمو ارنست نمیچسبه!

در مورد نقل انتقالات من با گریزمان موافق بودم، چون کوتینیو شورش رو در آورده! اما شاید الان منصرف شدنشون از گریزمان و شایعه فروش 100 میلیونی کوتینیو به اضافه سهمی که برای گریز کنار گذاشتن دنبال یه مهاجم هدف شش دنگ و امتحان پس داده باشن برای جانشین سوارز! یکی مثل ایکاردی یا کین...چراغ خاموش هم پیش برن که بقیه بازارگرمی نکنن...
میتونه اتفاق مثبتی باشه...چون والورده دیگه کوفت هم نصیبش نمیشه با راکیتیچ جونش و استاد سوارز! فصل بعد دوتا خنثی بی خاصیتن و انشالله که با گند و نوسان کوتاه مدتی که با والورده همون اول فصل رخ بده این وصله ناجور از شر بارسا کم بشه و یه مربی با dna بارسا جایگزین بشه و اون فلسفه و شجاعت بازی بارسا برگرده...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ خرداد ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۹,۳۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۶,۱۸۲ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۵۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۵۰ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۶۷۶ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۴۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۷۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!