به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
در پاسخ به Pentragon:

ببین دوست عزیز مطمئنم همه از برد دیشب خوشحال شدن . حتی اونایی که به حسب شکایت از نحوه بازی اینجا ارسال زدن.
حتی اونایی که دوس داشتن بارسا زودتر جلوی لیون حذف بشه ( مثل خودم ) هیچکدوممون تحمل دیدن چهره غم زده مسی رو نداریم.
پس این افکاری که درمورد اعضای اینجا داری که بخاطر تنفرشون از والورده به هرچیزی راضی ان بریز دور.
میگی اینیستا نیست و این تقصیر والورده نیست. ولی این هافبکایی که تو بازی بودن رو عمه من نذاشته والورده گذاشته . چرا آرتور رو بازی نداد؟ چرا باید با سه تا هافبک دفاعی تو نیوکمپ حاضر بشیم که تقریبا هیچ خلاقیتی از ناحیه هافبک ها شاهد نباشیم.
قبول دارم بازی تقریبا پایاپای بود با این که موقعیت های خطرناک لیورپول بیشتر بود. ولی قبول کن بچه ها انتظار بازی همراه با ترس از بارسا ندارن.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Pentragon نوشته:

این پیروزی شیرین رو به تمام دوستداران بارسا تبریک میگم.
---
مارک عزیز با پاس های هنرمندانه و سیو های عالیش دوباره اهمیت و نقش مهم این پست رو یادآور شد.گاهی وقتا فکر میکنم انیستا رفته تو دروازه ایستاده...
روبرتو ی دوست داشتنی که همیشه تو بازی های بزرگ عالی کار کرده نه در حد یه فول بک تخصصی مثل دنی اما تو این بازی نذاشت مانه نفس بکشه.
لنگلت و پیکه که یه زوج عالی رو تشکیل دادن.
آلبا که نفس صلاحو گرفته بود هر چند بازم اعتراضاتش رو اعصاب بود.
کینگ آرتوروی عزیز که با دوندگی بی امانش عرصه رو به هافبک های لیور تنگ کرده بود.
راکی عزیز که وظایف خودشو به خوبی انجام داد.
کوتی که خیلی خوب به دفاع اضافه میشد اما مطمئنا انتظار ما و سطح بازیش این نبود.
سوارز که یه موقعیت نصفه نیمه رو با تیز هوشیش تبدیل به گل کرد.
لئوی عزیز ...
---
مطمئنم یه عده با پیژامه و پاپ کرن پای تلویزیون برای شکست بارسا لحظه شماری میکردن.
علی رغم همه ی نفرتی که از پپ دارم و همه ی ضعف هایی که بارسای والورده داره هیچ وقت برای شکست تیمم دعا نکردم.

البته کار بعضی از دوستان از وقاحت گذشته و دیگه کاری به نتایج هم ندارن.
بهترین لیورپول و منسجم ترین تیم دهه ی اخیر اومده نیوکمپ نیمه ی اول که حرفی برای گفتن نداشتن،نیمه ی دوم هم اگه نگیم در خلق موقعیت بهتر عمل کردیم کمتر هم نبودیم تقریبا بازی برابری رو شاهد بودیم.
من از دوستانی که منتظر شکست تحقیر آمیز بارسا بودن عذرخواهی میکنم!!!

تیم میبره میگن عجب شانسی آورد بازیکن حریف اخراج شد.!!!

یارو خواهر مادر داورو مورد عنایت قرار داده بعد اینا شاکی ان که چرا اخراج شده حتما اگه به جای والوروده پپ رو نیمکت بود داور از بازیکن خاطی تشکر می کرد.

به دمبله بازی میده میگن چرا مالکوم نیست.دمبله موقعیت رو خراب میکنه والورده مقصره ...

مسی گل میزنه میگن تمام تیم مسیه...
حالا اگه لئو خدایی نکرده این فرم رو نداشت باز والورده فحش کش میشد که مسی اعتماد به نفسشو از دست داده.
انگار زمان گواردیولا گل ها از آسمون نازل میشدن...

یکی از بهترین پلی میکر های دنیا،یکی از ناب ترین وینگ های دنیا و یکی از کارآمد ترین بازیکن های حال حاظر دنیا تیم رو پیچونده رفته، با پولش یه فلج مغزی و یه بازیکن پست شماره ی 10 خریدن...

فلج مغزی که تکلیفش با خودش مشخص نیست.
بازیکن پست ده هم بدلیل هم پست بودن با مسی نمیتونه بهترین عملکرد خودشو در پست های غیر تخصصی محوله ارائه بده سرمربی تیم مقصره...

قلب تپنده ی بارسا، انیستا ی عزیز که اگه تو همین بازی دیشب بود، با این بازی بازی که لیور داشت و پرسی که از جلو به بارسا تحمیل میکرد) بارها میتونست با پاس های بی نظیرش لئو رو تک به تک کنه)رفته و مسئولیت هاش گردن دروازه بان تیم افتاده!!!بعد اینا انتظار دارن با هافبک هایی که در حال حاظر ارنستو داره بارسا میانه ی میدانو به شیوه ی قبل کنترول کنه!!!
---
خیلی وقته که این تاپیک از بحث آزاد در مورد بارسا به فحش و بدوبیراه آزاد در مورد والورده تبدیل شده.
در پایان هر بازی همیشه یه بهانه ی بنی اسرائیلی هم برای به نقد کشیدن این مفلوک پیدا میشه ...

به عنوان یه هوادار ناچیز بارسا،یه دوستدار تکنیک و ژوگوبونیتو مسلما از نحوه ی بازی این روزهای تیمم لذت نمیبرم.
اما این باعث نمیشه به دلایل واهی بی وقفه به سرمربی که هیچ وقت وصله ی مناسبی برای فلسفه ی فوتبالی که کرویف فقید در بارسا بنیان نهاد نیست، توهین کنم.

بزرگوار من سعی میکنم یه توضیح ریز بدم شما مختاری هر طور میخوای ازش برداشت کنی.
وقتی ترکیب اومد و خط هافبک رو دیدم.فهمیدم قراره چی بشه. ترکیب ملو بوسکتس راکیتیچ با همکاری موثر ترشتگن میتونست مارو از زیر پرس شدید لیورپول خارج کنه بعد از خروج از پرس پنج نفر جلوشون , وسط زمین میتونستیم به برتری عددی یا نهایتا برابری عددی برسیم. ولی ویدال بازی کرد و تفکر مربی ما همون موقع روشن شد. برای جلوگیری از حملات صلاح و مانه و رابرتسون دو راه پیش رومون بود. یا توی لاک فرو بریم و فضا بشون ندیم که همه میدونیم با این بازیکنهایی که داریم توانایی بستن بازی رو نداریم. یا با فشار به خط دفاعیشون از عامل های هجومیشون مدافع بسازیم و اینطوری دفع خطر کنیم. همه ی بحث و انتقاد من اینه که نگرش سرمربی تیم ما بر پایه ی فلسفه ی باشگاه ما نیست و همیشه گزینه ی اول رو انتخاب میکنه . البته منکر مشکلات بازیکنها نیستم. اول همه عدم شرکت موثر توی دفاع و پرس که مسی تقریبا پنج ساله که این مشکل رو داره . با این حال اگر موقعیت صددرصد بهشون نمیدادیم میگفتم مربی نبوغ تاکتیکی به خرج داده و اتوبوسی دفاع کرده من خوشم نمیاد ولی خودش هنریه در نوع خودش. خب موقعیت هم فراوان بهشون دادیم .فلذا نتیجه میگیرم که با توهین به فلسفه ی باشگاه و از روی اتفاقات فوتبال یه نتیجه ی خوب گرفتیم که لایقش نبودیم. فکر هم نمیکنم کسی اینجا باشه که از بردن تیم خوشحال نباشه ولی از نحوه ی به دست اومدن پیروزی اگر ناراحت نباشیم معنای فراتراز یک باشگاه رو درک نکردیم.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
fcbali1988 نوشته:
وقتی ترکیب اومد و خط هافبک رو دیدم.فهمیدم قراره چی بشه. ترکیب ملو بوسکتس راکیتیچ با همکاری موثر ترشتگن میتونست مارو از زیر پرس شدید لیورپول خارج کنه بعد از خروج از پرس پنج نفر جلوشون , وسط زمین میتونستیم به برتری عددی یا نهایتا برابری عددی برسیم. ولی ویدال بازی کرد و تفکر مربی ما همون موقع روشن شد. برای جلوگیری از حملات صلاح و مانه و رابرتسون دو راه پیش رومون بود. یا توی لاک فرو بریم و فضا بشون ندیم که همه میدونیم با این بازیکنهایی که داریم توانایی بستن بازی رو نداریم. یا با فشار به خط دفاعیشون از عامل های هجومیشون مدافع بسازیم و اینطوری دفع خطر کنیم. همه ی بحث و انتقاد من اینه که نگرش سرمربی تیم ما بر پایه ی فلسفه ی باشگاه ما نیست و همیشه گزینه ی اول رو انتخاب میکنه . البته منکر مشکلات بازیکنها نیستم. اول همه عدم شرکت موثر توی دفاع و پرس که مسی تقریبا پنج ساله که این مشکل رو داره . با این حال اگر موقعیت صددرصد بهشون نمیدادیم میگفتم مربی نبوغ تاکتیکی به خرج داده و اتوبوسی دفاع کرده من خوشم نمیاد ولی خودش هنریه در نوع خودش. خب موقعیت هم فراوان بهشون دادیم .فلذا نتیجه میگیرم که با توهین به فلسفه ی باشگاه و از روی اتفاقات فوتبال یه نتیجه ی خوب گرفتیم که لایقش نبودیم. فکر هم نمیکنم کسی اینجا باشه که از بردن تیم خوشحال نباشه ولی از نحوه ی به دست اومدن پیروزی اگر ناراحت نباشیم معنای فراتراز یک باشگاه رو درک نکردیم.

دوست عزیز، من تنها منظورم همین بازی نبود ...
جو اینجا یه جوریه که اگه از موزه ی باشگاه سرقت هم بشه میگن کار والورده بوده ...

حرف شما بسیار بسیار معقول و متینه در صورتی که تیم یکپارچه، قابلیت حفظ توپ تحت پرس سنگین لیور رو داشته باشه ...
دوست من آرتور یه چند هفته ای بود که افت کرده بود ...
کوتی،راکیتیچ و سوارز به هیچ عنوان قابلیت حفظ توپ تحت پرس سنگین رو ندارن ...
سوارز کلا یه حرکت برای از پیش رو برداشتن حریف بلده و کوتی هم اصلا آمادگی خوبی نداره ...

لئو نمیتونه 90 دقیقه هم بازیسازی کنه و هم پرس (هرچند همیشه بیشترین توان خودشو در زمین میزاره).
شما دیدین که ویدال چه جوری بازی لیور رو با هوش بالا و دوندگی زیادش تخریب کرد ...
چند تا پاس قطری عالی هم داد که لیور به دردسر افتاد ...

بر خلاف حرف کرویف فقید که میگه یک توپ در زمینه و بهتره که اونو داشته باشین بارسای والورده قابلیت حفظ این توپو نداره چون نیروهای کارآمدی برای این کار نداره ...این فلسفه ی باشگاه نیست اما بهترین کاریه که در حال حاظر میشه انجام داد.
پس بهتره که توپ دست اونا باشه و ما روی خلاقیت مسی و اشتباهات اونا تمرکز کنیم.

والورده بهترین تصمیم رو با توجه به نیروهایی که در اختایر داشت گرفت...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نيمه اول بازي تقريبا پاياپاي بود با برتري نسبي ليورپول .
نيمه دوم رو ايورپول عالي شروع كرد و تا لحظه گل دوم بازي اي كرد ك من تو اين ١٤-١٥ سال هرگز يادم نمياد تيمي تا اين حد هجومي و شناور تو نيوةمپ بازي كرده باشه. كلوپ شايسته تحسينه

بعد از گل دوم ليور دچار افت روحي شد و ما برتر بوديم . به نظرم ويدال و راكيتيچ و آلبا فوق العاده بودن . تكلي ك ويدال زد رو پاي مانه و توپي ك راكيتيچ از روي خط بيرون كشيد نشون داد تبم مبارزه مي كنه و واقعا خواستار قهرمانيه .
به نظرم شايد بهترين تصميم دوران مربيگري والورده تو بارسا بازي دادن به ويدال تو اين بازي باشه .

بعد از گل سوم ك گل نابود كننده اي بود راحت ٣تا موقعيت عالي رو از دست داديم . به شخصه حالم از بازي دمبله به هم مي خوره . اين ادم پر از خطاس . پاس اشتباه ، توپ لو دادن رياد . ضربه هاي عجيب غريب ، يكي از ضرباتش از ايتاديوم رفت بيرون ، يكيش به خط دروازه هم نمي رسيد . ديگه اينا انصافا تقصير مربي نيست . به نظرم بدون هيچ درخششي از بارسا خواهد رفت . كافيه يه فصل تو كسب جام ناكام باشيم ...

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولي در مورد بارساي والورده .

اين بارسا اون كيفيتي ك انتظار داريم رو نداره . ديشب كاملا تحت تاثير امادگي بازيكناي ليور بوديم . ولي اين تيم والورده حسن هايي هم داره .
يكي از حسن هاش اينه ك از تيم پپ و تيم انريكه ضعيف تره !!
به نظر من اينكه ما مثل تيم پپ و انريكه نيستيم باعث ميشه حريفامون كمتر به بازي دفاعي مطلق رو بيارن . مطمئنا ديشب اگر ليورپول هجومي بازي نمي كرد و رو گل نخوردن و ضد حمله تمركز مي كرد (كاري ك در برابر تيم پپ و انريكه انجام ميدادن تيما) به نظرم نتيجه خيلي فرق مي كرد .

من از اين موضوع ناراحت نيستم . ما با انريكه ١٨٠ دقيقه جلو يووه گلي نزديم فقط به اين خاطر بود ك يووه ٨٠ درصد برنامش دفاع كردن بود . يعني به نظرم خوب بودن يه تيم مي تونه به ضررش باشه يه جاهايي ! يه جاهيي دست كم گرفته بشي بهتره انگار !

ولي ي چيزي ك هست اينه ك هيچي تموم نشده . اين ليورپول بسيار عالي حمله مي كنه . كاملا پتانسيل برگردوندن بازيو دارن ! بازي مي تونست ٤-٠ يا ٥-٠ تموم بشه ك به اطف حضرت دمبله نشد ك خيالمون راحت تر باشه .
ولي اميدوارم يكي دو گل بزنيم تو انفيلد تا اب سردي باشه بر پيكرشون

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نمی خوام در مورد واضحات بحث کنم. فقط میگم کسی که از والورده دفاع می کنه حق نداره کلمه ژوگا بونیتو رو به زبون بیاره...

ما منچستر رو شانسی بردیم. تو ۳ دقیقه اول دو تا موقعیت مسلم داشتن که زده بودن تموم بود. لیورپول رو شانسی بردیم. مانه و صلاح توپایی رو نزدن که طارمی می زد. از بردای شانسی و زشت لذت می برین ببرین، ولی حرف از فوتبال زیبا نزنین!

یه سری ناقص العقل هم میگن بارسا ابزار کافی برا بازی زیبا نداره. انگار نه انگار که تیم انریکه نصف این مهره ها رو نداشت و اون بازیا رو می کرد. خوبه آژاکس امسال به این کندذهن ها نشون داد با تیم ۵۰ میلیون دلاری هم میشه بازی زیبا ارائه کرد و نتیجه گرفت، اگه مربی باشعور داشته باشی، نه والورده که با بارسای یه میلیاردی هم نمی تونه دو تا بازی قشنگ بکنه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

دوست عزیز، من تنها منظورم همین بازی نبود ...
جو اینجا یه جوریه که اگه از موزه ی باشگاه سرقت هم بشه میگن کار والورده بوده ...

حرف شما بسیار بسیار معقول و متینه در صورتی که تیم یکپارچه، قابلیت حفظ توپ تحت پرس سنگین لیور رو داشته باشه ...
دوست من آرتور یه چند هفته ای بود که افت کرده بود ...
کوتی،راکیتیچ و سوارز به هیچ عنوان قابلیت حفظ توپ تحت پرس سنگین رو ندارن ...
سوارز کلا یه حرکت برای از پیش رو برداشتن حریف بلده و کوتی هم اصلا آمادگی خوبی نداره ...

لئو نمیتونه 90 دقیقه هم بازیسازی کنه و هم پرس (هرچند همیشه بیشترین توان خودشو در زمین میزاره).
شما دیدین که ویدال چه جوری بازی لیور رو با هوش بالا و دوندگی زیادش تخریب کرد ...
چند تا پاس قطری عالی هم داد که لیور به دردسر افتاد ...

بر خلاف حرف کرویف فقید که میگه یک توپ در زمینه و بهتره که اونو داشته باشین بارسای والورده قابلیت حفظ این توپو نداره چون نیروهای کارآمدی برای این کار نداره ...این فلسفه ی باشگاه نیست اما بهترین کاریه که در حال حاظر میشه انجام داد.
پس بهتره که توپ دست اونا باشه و ما روی خلاقیت مسی و اشتباهات اونا تمرکز کنیم.

والورده بهترین تصمیم رو با توجه به نیروهایی که در اختایر داشت گرفت...

مهره ها؟؟؟؟
واقعا این جمله ی آخر نظر واقعی تونه
اتفاقا من با والورده فن ها بیشتر حال میکنم تا کسایی که حرف از مهره میزنن
خدا رو شکر آژاکس همین فصل تمام مدعیان اصلی جام رو با چارتا جوون که سر جمع ارزش همه شون به کوتینیو و دمبله ما نمیرسه، کنار زد
نه مث اتلتیکو سال های قبل
نه مث دی متئو
نه مث مورینیو
با فوتبال زیبا و هجومی
بازی با یووه شون رو برو ببین
کلا یونتوس تو صد و هشتاد دقیقه تو قوطی بود
بارسلونای قبل از پپ، همچین سرشار از مهره نبود
نمی خواد برای من ژاوی و اینیستا رو مثال بزنی
قبل ژاوی و اینیستا ام بارسلونا صد سال به ارایه ی فوتبال تهاجمی و زیبا معروف بود
حتی وقتایی که تو لیگ پنجم می شدیم تو اروپا هوادار خودشو داشت
برای ما این نوع فوتبال ننگه
ولی مطمئن باش دیشب خیلی بیشتر از شما از برد بارسا خوشحال نشده باشیم کمتر خوشحالی نکردیم
خودم به شخصه رو موقعیتی که صلاح توپ رو به تیر زد، یه سکته خفیف زدم
البته این عیب بشریته
عاشق یه خصلتا و خصوصیاتی تو شخصی یا چیزی میشی و بعد که اون خصلت ها و خصوصیاتم از بین رفته می بینی که هنوز دلت براش می تپه
متاسفانه ما عاشق این بارسائی م
و کاش می شد نباشیم
چون بارسای دیشب لیاقت هیچ عشقی رو نداشت

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Goh_verde نوشته:

چون بارسای دیشب لیاقت هیچ عشقی رو نداشت

احسنت...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: foadfoad12
پیام: ۲۶
عضویت از: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
شاید بخندین...ولی دیشب یه لحظه داشتم به این فکر میکردم که ما 3 گانه رو امسال به هر ترتیبی بگیریم مساوی میشه با حداقل دو سه سال تحمل کردن والورده....و داشتم به این فکر میکردم که اگه لیگ قهرمانانو نگیریم شاید این اداره سر عقل بیاد..و والورده رو عوض کنه...حس عجیبیه ... تا حالا هیچ چیزی رو در برابر جام گرفتن بارسا ترجیح ندادم...
ولی دیشب برای یه لحظه رفتن والوردرو بیشتر از جام گرفتن دوست داشتم...
ارنستو تو دیگه کی هستی.....

نمیدونم شاید دیگران راست میگن...شاید مشکل از مایی باشه که با رایکارد و رونالدینیو و میراث کرایوف عاشق بارسا شدیم...
شاید این ماییم که باید به تغییر زمان و عوض شدن فوتبال عاددت کنیم و بپذیریم که مثل قبل نمیشه سرا پا حمله بود...

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
چن تا نکته اس ک بارها تکرار میشه و فهمیده نمیشه ... یا "نفهمیده" میشه ...
1... اینکه والورده از مهره های چن میلیونی ک قیمت لباساشون از بازیکنهای امثال آژاکس و بتیس بیشتره و کاملا توانایی بازی هنرمندانه رو دارن ...نمیتونه بازی زیبا بگیره ... ( حالا چه بلد نیس چه میترسه چه خودشو وقف گرفتن جام کرده یا هر بهونه ی دیگه ای )
2... اینکه چرا دوستان طرفدار بارسا هستن در حالی ک تیمهایی از جمله ریال و میلان ... افتخارات بیشتری دارن ... افتخارات بیشتر ینی برد بیشتر ... پس تمام ارکان طرفداری فراهمه ...چرا بارسایی شدن ؟
3... اگر بارسا ب دوران گاسپارت برگرده باد دوستان رو به چه سمتی میبره ؟
4... اینکه بارسا و فلسفه اش لیاقت برد و قهرمانی با بازی زیبا رو دارن یا نه؟ ... و اگر بارسا روی تفکرش پا فشاری نکنه چه تفاوتی با باقی تیمها داره ...؟
5... اگ آژاکس میبره با بازی زیبا و هزینه ی کمتر و والورده میبره با چنگ و دندون و این همه ستاره ... پیدا کنید پرتقال فروش را؟
6... اینکه بارسا بهترین تیم دنیاست و بهترین تیم بهترین مربی رو میخواد :
الف_ والورده با بهترین گزینه برای بارسا چقد فاصله داره؟
ب_ اگ هر کدوممون مختار ب انتخاب مربی باشیم ... والورده چندمین گزینه اس ؟
و ... بسیار سوالات دیگ

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۹,۰۴۲ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۵,۷۲۳ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۴۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۳۴ بازدید
۱۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۶۱۷ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۳۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۷۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!