به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
در مورد بوسكتس هم بگم بوسكتس يه بازيكنيه كه "توده" دركش نمي كنن
بوسكتس بازيكنيه ك وقتي مي خواد يه پاسو بده دو سه تا حركت بعدشم پيش بيني مي كنه . بي نهايت با هوش و درك تاكتيكي داره و من فكر مي كنم به همين خاطره ك كرايوف ميگفت بوسكتس مربي بزرگي ميشه . بوسكتس مثل ژاوي هميشه بهترين تصميم ممكنو ميگيره .

بوسكتس يه بازيكن عامه پسند نيست ، شوت زن نيست سرعتي نيست بازيكن پلي استيشني نيست. ولي يه بازيكن مكمل و يه ساپورتر بي نظيره . امكان نداشت يحيي توره يا هر كس ديگه بتونه مثل بوسكتس ژاوي و اينيستا و هافبكاي بعد اينارو ساپورت بكنه .

علاوه بر اينا كرايوف ميگه هر بازيكن تو يه بازي به طور متوسط ٤دقيقه صاحب توپه و چيزي ك مهمه اينه كه تو اون ٨٦ دقيقه اي ك صاحب توپ نيست داره چيكار مي كنه و اين ملاكيه براي تشخيص بازيكن خوب از بد .
يكي از موارد ديگه هم همينه ك بوسكتس بدون توپ عاليه .

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
السّلامُ علی ربیعِ الاَنام نوشته:

نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

والا ما چیزی از این بشر ندیدیم !

بازیش به چشم نمیاد.

من مدتهاس جواب شمارو نمي دم .
شما ادمي هستي ك فقط و فقط از روي علاقه و نفرت ب طرف حرف مي زني .
كاش مي شد يه ازمايشي كرد . مثلا بازي اي ك ٤-٠ به پاريس باختيمو ميديدي بدون اينكه بدوني مربي كيه . بعد بهت مي گفتن نظرتو بگو ! خيلي جالب مي شد واسم چنين فانتزي اي . چون اگر پپ باشه ميگي بي دانشه ، انريكه باشه ميگي بد شانسه !
ب اين نتيجه رسيدم ك انگار اصلا بازيارو نميبيني . ديدت كلا صفر و يك هست ب همه ماجرا ها .
تو حتي قبل از اينكه پپ با بارسا شروع كنه ازش انتقاد مي كردي يعني كامنتارو خوندم

الانم مثلا ي روز بوسكتس بشه سرمربي بارسا به صورت ديفالت اونو بد مي دوني و ملاك قضاوتت احساساتت هست نه واقعيات . و البته تو كل زندگيت همين طوري هستي گويا

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
HA19 نوشته:

بوسكتس بازيكنيه ك وقتي مي خواد يه پاسو بده دو سه تا حركت بعدشم پيش بيني مي كنه . بي نهايت با هوش و درك تاكتيكي داره و من فكر مي كنم به همين خاطره ك كرايوف ميگفت بوسكتس مربي بزرگي ميشه . بوسكتس مثل ژاوي هميشه بهترين تصميم ممكنو ميگيره .

بوسكتس يه بازيكن عامه پسند نيست ، شوت زن نيست سرعتي نيست بازيكن پلي استيشني نيست. ولي يه بازيكن مكمل و يه ساپورتر بي نظيره . امكان نداشت يحيي توره يا هر كس ديگه بتونه مثل بوسكتس ژاوي و اينيستا و هافبكاي بعد اينارو ساپورت بكنه .

علاوه بر اينا كرايوف ميگه هر بازيكن تو يه بازي به طور متوسط ٤دقيقه صاحب توپه و چيزي ك مهمه اينه كه تو اون ٨٦ دقيقه اي ك صاحب توپ نيست داره چيكار مي كنه و اين ملاكيه براي تشخيص بازيكن خوب از بد .

نگرفتی مشکل کار کجاست...

من از قدیم سر بوسکتس بابت افراط و تفریط هایی که میشد و میشه در موردش مشکل دارم! وارد بحثش هم نمیشم چی بود خوب بود یا بد بودش که اصن هیچ وقت نتیجه ای نداشته...حتی گاهی قبلن خوب بوده واکنش نشون دادم که ایرادهای الکی چیه...
بحث اینه الان چی هستش! یکی از بازیکنای بدتیم که به حد توهین نرسه هر انتقادی بهش وارده! سوتی هاش سر به فلک کشیده...قابلیت حفظ توپ وگاهی دور زدناش هم دیگه بدرد نمیخوره چون الان آرتور همین کارا رو میکنه!
رفت و برگشت جلوی منچستر چند تا سوتی داده؟! قبلن میزدنش واقعن ولی الان با توپ الکی ور میره و خودش رو میندازه تا خطا بگیره اونم کجا چسبیده به محوطه خودی! و تنها انتقاد جدی که واقعن جای دفاع نداره کند بودنشه که حق هم دارن و این الان به نقطه محو رسیده! عملن خنثی است! چه بخوایم چه نخوایم این جناب و سوارز جانشین میخوان!
وگرنه کمر تیم میشکنه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نگرفتی مشکل کار کجاست...

من از قدیم سر بوسکتس بابت افراط و تفریط هایی که میشد و میشه در موردش مشکل دارم! وارد بحثش هم نمیشم چی بود خوب بود یا بد بودش که اصن هیچ وقت نتیجه ای نداشته...حتی گاهی قبلن خوب بوده واکنش نشون دادم که ایرادهای الکی چیه...
بحث اینه الان چی هستش! یکی از بازیکنای بدتیم که به حد توهین نرسه هر انتقادی بهش وارده! سوتی هاش سر به فلک کشیده...قابلیت حفظ توپ وگاهی دور زدناش هم دیگه بدرد نمیخوره چون الان آرتور همین کارا رو میکنه!
رفت و برگشت جلوی منچستر چند تا سوتی داده؟! قبلن میزدنش واقعن ولی الان با توپ الکی ور میره و خودش رو میندازه تا خطا بگیره اونم کجا چسبیده به محوطه خودی! و تنها انتقاد جدی که واقعن جای دفاع نداره کند بودنشه که حق هم دارن و این الان به نقطه محو رسیده! عملن خنثی است! چه بخوایم چه نخوایم این جناب و سوارز جانشین میخوان!
وگرنه کمر تیم میشکنه...

كند بودنو چي تعريف ميكني ؟ اگر سرعتو استارت زدن و مثل خر دويدن بدوني پس ژاوي بدترين هافبك دنياس ! چون اونم سرعت نداره ! همين طور كسي مثل پيرلو !
ي چيزي هست به اسم سرعت تصميم گيري . ك توش كسايي مثل ژاوي و بوسكتس عالين .

در مورد اينكه اين فصل شرايطش خوب نيست هم من موافقم ك افت كرده . ك من فكر مي كنم اين به نداشتن تاكتيك ربط داره . همون طور ك گفتم بوسكتس مكمله و بازيش كاملا وابسته به هماهنگيش با هافبكاي كناريشه . و ب نظر من هماهنگي خوبي بين بازيكناي خط هافبك وجود نداره . همين باعث سردرگمي و تاخير ميشه
و يه دليل هم شايد اينستاگرام باشه . بد كوفتيه اين لامصب !

در مورد اينكه بايد به فكر جانشين باشيم . من فكر مي كنم بازيكناي بزرگ ك پتانسيل بالايي دارن رو نبايد سريع كنار گذاشت .
با اين منظق ما بايد فصل ٢٠١٣-٢٠١٤ به خاطر عملكرد فوق افتضاح پيكه و ماسكرانو مي نداختيمشون بيرون ! در صورتي ك انريكه بهشون اعتماد كرد و هر دو تو فصلي ك سه گانه گرفتيم برگشتن به شرايط خوبشون و واقعا عالي بودن .

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: Gpi93
پیام: ۲۳۲
عضویت از: ۱۸ تیر ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
كند بودنو چي تعريف ميكني ؟ اگر سرعتو استارت زدن و مثل خر دويدن بدوني پس ژاوي بدترين هافبك دنياس ! چون اونم سرعت نداره ! همين طور كسي مثل پيرلو !

دوست عزیز. بوسکتس هافبک دفاعیه.. سرعت هم جزو مهم ترین فاکتور های یک هافبک دفاعی خوبه. ژاوی چه ربطی به پست بوسکتس داره؟!

واقعا نمیدونم والورده قراره جلوی لیورپول چه تاکتیکی در مقابل ضد حملات فوق العاده سرعتی لیورپول اتخاذ کنه ولی قطعا با وجود هافبک دفاعی کندی به نام بوسکتس اولین کسی که ازش آسیب میبینیم در بازی مقابل لیورپول اونه.

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
HA19 نوشته:

پپ تنها ايرادش كمال گرايي بيش از حدشه ك البته با در نظر گرفتن كليت ميشه گفت همين مورد بزرگترين مزيتشم هست . بايد در حد پپ كمال گرا باشي تا با امثال استرلينگ و سانه همه ركورداي ليگ انگليسو بزني و ١٠٠ امتياز بگيري .
از طرفي همين كمال گرايي باعث ميشهاحتياط رو كنار بذاري و حريفو دست كم بگيري . چيزي ك تو بازي ٢٠١٢ با چلسي اتفاق افتاد و ديشب با تاتنهام . به وضوح تيم بهتر سيتي بود ولي وقتي شما انقد كمال گرا هستي ك از مداف اخر و حتي دروازبان بازيسازي مي خوايي بلاخره با اتفاقايي شبيه گل دومي ك خوردن روبرو ميشي . يك ثانيه از دست رفتن تمركز لاپورته و تنبيه شدن

در كل پپ بايد تجديد نظر كنه و ايراد تيمشو رفع بكنه . عملكردش تو سي ال در شان خودش نبوده . و البته هميشه يه كوچولو خوش شانسي هم لازمه براي موفقيت .

با اومدن والورده دیگه فوتبالی که بارسا به نمایش میذاره، نمیتونه منو ارضا کنه .. به همین دلیل یکی دو فصله بازیای سیتی رو مثل بازی های بارسا دنبال میکنم و معتقدم در حال حاضر زیباترین فوتبال رو بین 5 لیگ معتبر اروپایی فقط سیتی ه پپ و لیورپول کلوپ به نمایش میذارن ..

سانه و استرلینگ به نظرم جزو بهترین وینگ های دنیان .. البته این کمال گرایی رو من بیشتر تو بازی رفت میبینم .. جایی که غرور یا اعتماد به نفس بیش از حد پپ رو گرفته بود و فکر میکرد با گذاشتن دی بروینه و برناردو سیلوا و سانه و ... رونیمکت و بازی دادن به محرز و امثالهم، میتونه تو ورزشگاه تازه تاسیس تات نتیجه ی مناسب رو بگیره .. البته که بدشانس هم بود .. شاید اگه اون پنالتی اگوئرو گل میشد به خواستش هم می رسید .. البته تو فوتبال هم از این " اما " "اگر" ها زیاد ه ..

در کل پپ تو این 2 بازی مشکل تاکتیکی نداشت .. هر کاری خواست کرد .. اما ضعفش تو دست کم گرفتنش تو بازی رفت بود که باعث حذفش شد .. . البته کمی هم بد شانسی اورد ..

بوسکتس هیچکدام از معیار های هافبک دفاعی رو نداره ! با 2 متر قد تا حالا ندیدم با سر گل بزنه .. یادمه زمان لوچو کرنر که میشد، اون ماسکرانوی بی مغز با اون قدش میومد جلو که سر بزنه اما این بشر پشت محوطه کنار مسی میموند ..

فصل بعد دی یانگ میاد و هافبک دفاعی رو برای بارسا و بوسکتس معنی میکنه ..

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

پپ تنها ايرادش كمال گرايي بيش از حدشه ك البته با در نظر گرفتن كليت ميشه گفت همين مورد بزرگترين مزيتشم هست . بايد در حد پپ كمال گرا باشي تا با امثال استرلينگ و سانه همه ركورداي ليگ انگليسو بزني و ١٠٠ امتياز بگيري .
از طرفي همين كمال گرايي باعث ميشهاحتياط رو كنار بذاري و حريفو دست كم بگيري . چيزي ك تو بازي ٢٠١٢ با چلسي اتفاق افتاد و ديشب با تاتنهام . به وضوح تيم بهتر سيتي بود ولي وقتي شما انقد كمال گرا هستي ك از مداف اخر و حتي دروازبان بازيسازي مي خوايي بلاخره با اتفاقايي شبيه گل دومي ك خوردن روبرو ميشي . يك ثانيه از دست رفتن تمركز لاپورته و تنبيه شدن

در كل پپ بايد تجديد نظر كنه و ايراد تيمشو رفع بكنه . عملكردش تو سي ال در شان خودش نبوده . و البته هميشه يه كوچولو خوش شانسي هم لازمه براي موفقيت .

با اومدن والورده دیگه فوتبالی که بارسا به نمایش میذاره، نمیتونه منو ارضا کنه .. به همین دلیل یکی دو فصله بازیای سیتی رو مثل بازی های بارسا دنبال میکنم و معتقدم در حال حاضر زیباترین فوتبال رو بین 5 لیگ معتبر اروپایی فقط سیتی ه پپ و لیورپول کلوپ به نمایش میذارن ..

سانه و استرلینگ به نظرم جزو بهترین وینگ های دنیان .. البته این کمال گرایی رو من بیشتر تو بازی رفت میبینم .. جایی که غرور یا اعتماد به نفس بیش از حد پپ رو گرفته بود و فکر میکرد با گذاشتن دی بروینه و برناردو سیلوا و سانه و ... رونیمکت و بازی دادن به محرز و امثالهم، میتونه تو ورزشگاه تازه تاسیس تات نتیجه ی مناسب رو بگیره .. البته که بدشانس هم بود .. شاید اگه اون پنالتی اگوئرو گل میشد به خواستش هم می رسید .. البته تو فوتبال هم از این " اما " "اگر" ها زیاد ه ..

در کل پپ تو این 2 بازی مشکل تاکتیکی نداشت .. هر کاری خواست کرد .. اما ضعفش تو دست کم گرفتنش تو بازی رفت بود که باعث حذفش شد .. . البته کمی هم بد شانسی اورد ..

بوسکتس هیچکدام از معیار های هافبک دفاعی رو نداره ! با 2 متر قد تا حالا ندیدم با سر گل بزنه .. یادمه زمان لوچو کرنر که میشد، اون ماسکرانوی بی مغز با اون قدش میومد جلو که سر بزنه اما این بشر پشت محوطه کنار مسی میموند ..

فصل بعد دی یانگ میاد و هافبک دفاعی رو برای بارسا و بوسکتس معنی میکنه ..

با همه حرفات موافقم به جز جمله آخر ك البته اونو هم رد نمي كنم فقط بعيد مي دونم . و اينكه بهم ثابت شده نبايد زود از يه بازيكن اسطوره ساخت
اول فصل اومدن يه عكس از ارتور ملو تو فضاي مجازي شير كردن ك شبيه ژاوي بود و گفتن يه ژاوي ديگه !
اين حرفا كودكانه و جوگيرانس به نظرم .تو همين ايران خودمون مهرداد اولادي قرار بود علي كريمي دوم بشه .مثال زياده .
البته ك من از خدامه دي يونگ همچين اسطوره اي ك ميگيد بشه

۲۹ فروردین ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Gpi نوشته:

نقل قول

دوست عزیز. بوسکتس هافبک دفاعیه.. سرعت هم جزو مهم ترین فاکتور های یک هافبک دفاعی خوبه. ژاوی چه ربطی به پست بوسکتس داره؟!

واقعا نمیدونم والورده قراره جلوی لیورپول چه تاکتیکی در مقابل ضد حملات فوق العاده سرعتی لیورپول اتخاذ کنه ولی قطعا با وجود هافبک دفاعی کندی به نام بوسکتس اولین کسی که ازش آسیب میبینیم در بازی مقابل لیورپول اونه.

سعي كن كلي و تيمي ب موضوع نگاه كني . پرسينگ يه عمل تيمي هست . چيزي ك مسلمه بازيسازي براي مهاجماي ليور نبايد انجام بشه . اگر تغذيه بشن با توجه به اينكه ما تو عمق دفاع ضعف داريم و مهاجماي ليور فرصت طلبن بد ميشه .
خيلي نگرانم چيزي ك تو بازي با ويارعال اتفاق افتاد تكرار بشه .
البته ي خوبي اي هم ك داره اينه ك بازيكناي ليور تجربه بازي در برابر بارسا و مسي رو ندارن . به هر حال اميدوارم خط هافبك به خصوص راكيتيچ و بوسكتس روز خوبشون باشه ك خيلي مهمن اين دو .
با اينكه بارساي والورده به قول رفيقمون منو ارضا نمي كنه ولي يه عملكرد شبيه عملكرد جلو يونايتد يا شبيه ال كلاسيكوي پارسال تو برنابئو (برد ٣-٠) تيم زيدان اتفاقات خوبي رقم مي زنه

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
HA19 نوشته:

با همه حرفات موافقم به جز جمله آخر ك البته اونو هم رد نمي كنم فقط بعيد مي دونم . و اينكه بهم ثابت شده نبايد زود از يه بازيكن اسطوره ساخت
اول فصل اومدن يه عكس از ارتور ملو تو فضاي مجازي شير كردن ك شبيه ژاوي بود و گفتن يه ژاوي ديگه !
اين حرفا كودكانه و جوگيرانس به نظرم .تو همين ايران خودمون مهرداد اولادي قرار بود علي كريمي دوم بشه .مثال زياده .

این که یکی بازیکنی تو اوج جوانی یه مقدار اوج میگیره و استایل اون اسطوره رو داره و بهش لقب فلانی جدید رو میدن طبیعیه و همه جای دنیا هست و 90درصدشون حتی نصف اون اسطوره هم نمیشن ..
اما " اسطوره " خودش تعریف داره .. به عنوان مثال من هیچ وقت نتونستم والدس رو به عنوان اسطوره تیمم قبول کنم .. با اینکه تموم عمرش رو تو بارسا بود، اما از نظر فنی هیچوقت قبولش نداشتم و برام با پینتو هیچ فرقی نمیکرد ..

بوسکتس هم دقیقا همین شرایط رو داره .. وقتی اون بازوبند رو روی بازوش میبینم عصبی میشم ..

دی یانگ برای اسطوره شدن راه زیادی در پیش داره و ما فعلا این رو ازش نمیخوایم .. دی یانگ همین الانش هم تو 21 سالگی از لحاظ فنی از بوسکتس یک سرو گردن بالاتره .. بازی با مادرید مودریچ قشنگ تو جیبش بود .. بازی با یووه کلا با پاس هاش هافبک های یووه رو از کار انداخته بود و سر در گم شده بودن ..

ما با بوسکتس 10 نفره بازی میکنیم .. کافیه راکیتیچ یه بازی نباشه .. میشه بازی با ویارئال ...

۳۰ فروردین ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

این که یکی بازیکنی تو اوج جوانی یه مقدار اوج میگیره و استایل اون اسطوره رو داره و بهش لقب فلانی جدید رو میدن طبیعیه و همه جای دنیا هست و 90درصدشون حتی نصف اون اسطوره هم نمیشن ..
اما " اسطوره " خودش تعریف داره .. به عنوان مثال من هیچ وقت نتونستم والدس رو به عنوان اسطوره تیمم قبول کنم .. با اینکه تموم عمرش رو تو بارسا بود، اما از نظر فنی هیچوقت قبولش نداشتم و برام با پینتو هیچ فرقی نمیکرد ..

بوسکتس هم دقیقا همین شرایط رو داره .. وقتی اون بازوبند رو روی بازوش میبینم عصبی میشم ..

دی یانگ برای اسطوره شدن راه زیادی در پیش داره و ما فعلا این رو ازش نمیخوایم .. دی یانگ همین الانش هم تو 21 سالگی از لحاظ فنی از بوسکتس یک سرو گردن بالاتره .. بازی با مادرید مودریچ قشنگ تو جیبش بود .. بازی با یووه کلا با پاس هاش هافبک های یووه رو از کار انداخته بود و سر در گم شده بودن ..

ما با بوسکتس 10 نفره بازی میکنیم .. کافیه راکیتیچ یه بازی نباشه .. میشه بازی با ویارئال ...

من بازي دي يونگو نديدم و نظري نمي دم كلا در موردش
ولي حرفات در مورد بوسكتس رو اصلا قبول ندارم و بوسكتس بعد مسي مهم ترين بازيكن تيمه به نظر من .
اين نظر من هم نيست فقط . بوسكتس هميشه انتخاب اول همه مربيا بوده . از پپ و انريكه و بقسه مربياي بارسا تا همه مربياي تيم ملي .
مگر اينكه دچار اين توهم باشيد ك شمايي ك هيچ دوره مربيگري نديدين و هيچ سابقه اي ندارين از همه اين افراد بيشتر مي دونين . يني اينا نم فهمن ك با با بوسكتس ده نفره ايم

۳۰ فروردین ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۳۶۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۱۳۵ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۱۵ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۱۸ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۵۵۳ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۲۷۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۳ کاربر آنلاین است. (۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!