به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: G.Pique.
پیام: ۱۲۶
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۵
از: تهران
طرفدار:
- پیکه
- مسی
- هلند
گروه:
- کاربران عضو

من دلم برای نیمار نامرد تنگ شده کاش میموند با کوتینیو چی میشدد
باورم نمیشه توران رفت از تیم.به امید کنده شدن شر گومز از سر تیم واقعااا
نمیدوم سرمربی قبلی چطوری با اومدنش به تیم موافقت کرد بدم میاد ازش

۲۴ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بازی امروز یک فرق با سالهای پیش داره:
قبلا دفاعمون منسجم نبود.سوسیداد یکی میزد و مشخصا ما هم توپامون به شکل عجیبی. گل نمی شد و میباختیم..
ولی به لطف دفاع قدرتمند امسال(حالا به دلیلدمربی خوب یا بازیکنای آماده)بدترین نتیجه امشب مساویه....
ولی چه حالی بده بزنیم لت و پار کنیم سوسیداد گربه سیاه رو...اعلام اقتدار بکنیم یکم...

FORCA BARCA
۲۴ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
capitan5 نوشته:

بازی امروز یک فرق با سالهای پیش داره:
قبلا دفاعمون منسجم نبود.سوسیداد یکی میزد و مشخصا ما هم توپامون به شکل عجیبی. گل نمی شد و میباختیم..
ولی به لطف دفاع قدرتمند امسال(حالا به دلیلدمربی خوب یا بازیکنای آماده)بدترین نتیجه امشب مساویه....
ولی چه حالی بده بزنیم لت و پار کنیم سوسیداد گربه سیاه رو...اعلام اقتدار بکنیم یکم...

سوسیداد فقط توی خونش اونم توی بازی های لیگ طلسمش مونده وگرنه فصل قبل توی خونش و در بازی های جام حذفی به بارسا باخت

۲۴ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
بابا من روز ب روز دارم ب اين نتيجه مي رسم ك نيمار بارسارو خراب كرده بود
فكرشو بكن به حاي اين نفوذاي خفن البا توپو بدي نيمار لاس بزنه

گور پدرش
مفت نمي ارزيد
بازي مسي رو هم خراب مي كرد

ي برد خفننننن دداديم
اين تيم واقعا اميدوار كننده نشون ميده ! يني ميشه سه گانه بكيريم ؟
لاليگا ك دست نيافتني هستيم توش

۲۵ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: bardiya30
پیام: ۱,۲۰۴
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
نیمه اول کاملا محو تیم سوسیداد شدیم و نیمه دوم اونا کلا محو ما شدن
تیم روز به روز بهتر میشه اما باید کاری کنه که اینجور عقب نیفته
سوسیداد برنامه اش این بود توپ رو به کناره ها ببره و سانتر کنه و یا از وسط زمین توپ بکشه پشت دفاع ها که در هر دو موفق بود و دو گل زد اما بارسا از دقیقه ۳۵ به بعد کمی بهتر شد و با گل پائولینیو امید رو زنده کرد و تیم حریف رو دارای استرس و در نیمه دوم توپ و میدون دست ما بود و با اینکه ۳ روز کمتر از اونا استراحت داشتیم اما انرژی زیادی خرج کردیم و مزد زحمات رو گرفتیم
سوارز داره میشه همون سوارز اما باید روندش سینوسی نباشه
مسی عالی و همه کاره
در دفاع امشب فقط ورمایلن عالی بود و بقیه متوسط و در هافبک راکیتیچ و بقیه نرمال
والورده خوب کاری میکنه که دمبله رو دقایق کمی بازی میده هم به خاطر اینکه تازه از مصدومیت در اومده و هم اینکه آروم آروم با تیم وفق پیدا کنه اما باید کمی سرعت تو بازیش بده و اینکه در بودن مسی بتونه از خلاقیتش استفاده کنه

پس از سال ها والورده و تیم تونستن این طلسم رو تو لالیگا از بین ببرن که خیلی رو اعصب بود و کلیدش از پارسال در حذفی زده شد و اختلاف عالیه و والورده باید در خیلی از بازیها بتونه چرخش بازیکنها رو به خوبی انجام بده که برای پایان فصل رو فرم باشن و آماده نگهشون داشته باشه چون روزهای بد هم سراغ ما میاد

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۲۵ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: fatipbarca
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- ماسکرانو، بوسکتس، اینیستا و مسی
- رونالدینیو ،ژاوی و پویول
- هیچ کدام
- اسپانیا و آرژانتین و برزیل
- هیچ کدام
- پپ گوآردیولا،سیمئونه و کلوپ
- هیچ کدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یه چیزی خیلی عالی تیم امسال، ثبات و آرامش و اعتماد به نفسه همه ی بازیکنان حتی کسیایی خیلی بهشون بازی نمیرسه هست ک مطمئنا ش شخصیت والورده یکی از دلایلشه. بارسا با این روش خیلی میتونه موفق بشه. مسی و آلبا بی نظیر بودن. سوارز هم داره خودش میشه دوباره. دوبله طبیعیه هنوز جانیفتاده. همه طلسم ها آخرش شکسته نیشن، اینم شد. پیش به سوی سه گانه.

YES WE COULD.FORCA BARCA
۲۵ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
به دلم افتاده بود حتما امشب میبریم و طلسم می شکنیم حتی با 2-0 اصلا ناامید نشدم و مطمئن بودم البته گل پائولینیو کلید اصلی بود و اگه نیمه اول نمیزدیم کارمون سخت میشد! گل تساوی سوارزم محشر بود!
گل مسی هم ازون شوتهای چرخشی سوباسا بود

فقط نمیدونم چرا این دمبله شده آندره گومز دوم!!

۲۵ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پس خبر بازی چی شددد

@esalatbarca
۲۵ دی ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بازی سوسیداد تو نیمه اول فوق العاده بود. امیدوارم والورده بفهمه که این سیستم محافظه کارانه تدافعی به جایی نمی رسه. بهترین بازیای بارسا این فصل فقط زمانی رقم خورده که برگشتیم به سبک بازی خودمون.

متاسفانه نیمه اول انقدر کسالت آور بود که برای اولین بار تو ۲۰ سال سابقه هواداریم که حتی یه بازی بارسا رو هم از دست ندادم، وسط بازی خوابم برد. برای همینم گزارش بازی دیر شد. هنوز باورم نمیشه این اتفاق.

در هر صورت خوشحالم که این بازی سخت رو بردیم و فشار رو روی رئال و رونالدو بیشتر کردیم و بیشتر مضحک بودن جوایزی که به این دادن آشکار شده!

اما همچنان مثل هر هوادار قدیمی بارسا، از برد بدون بازی زیبا لذت نخواهم برد و والورده مادامی که نتونه بازی زیبایی ارائه بده از نظر من مربی بزرگی نیست. باید منتظر موند و دید آیا اضافه شدن کوتینیو و آماده شدن دمبله این سیستم محافظه کارانه رو تغییر میده یا نه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ دی ۱۳۹۶
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازی دیشب باعث شد بعد مدت ها یک پیام بدم در مورد سرمربی فعلی بارسا و چند خطی توضیح در مورد عملکرد او
بیشتر توضیحات دوستان از اول فصل تا الان رو خوندم و از بعضی نظرها استفاده کردم اما نظر شخصی خودم به این صورت هست که عملکرد والورده از لحاظ نتیجه گیری بی شک بی نظیر بوده هر چند با اون نیم فصل رویایی تیتو فقید چند امتیازی فاصله داره و دقیق فکر کنم 6 امتیاز چون اون سال اگر اشتباه نکنم تمام امتیازات نیم فصل رو گرفتیم اما اگر دقیق نگاه کنیم می بینیم که 4 امتیاز از این 6 امتیازی که از دست داده ایم مقصر اصلیش داور بوده. بازی والنسیا و سلتاویگو که گل مسی و سوارز به اشتباه قبول نشد!
در این چند سالی که با دقت فوتبال رو میبینم یادم نمیاد که همچین اختلافی با رئال مادرید انداخته باشیم البته بازم وقتی تیتو بود اختلاف زیاد شده بود ولی در انتهای فصل. اما نکته مهم که برای من و خیلی از طرفدارها مهم هست دیدن بازی زیبا و چشم نواز هست. چیزی که بارسای امسال فقط در 5 یا 6 بازی این فاکتور را نشان داد. این است که آزاردهنده است و در خیلی از بازی ها اصلا نمیشود لذت برد چون اصل اول فوتبال دیدن سوای طرفداری اینه که سرگرم بشی مثل یه فیلم خوب مثل یه گردش خوب. مگه جز اینه فوتبال دیدن؟ فلسفه هواداری به جای خودش که باید همیشه پشت تیم باشیم اما انتظار دیدن بازی زیبا ولو به اینکه نتیجه همراهش نباشد که بعید است , انتظار بی جایی نیست!
اما خب وقتی به تیمی که دست والورده بود از اول فصل نگاه می کردم میشد بهش حق داد که تا نیم فصل حداقل نتیجه را بگیرد تا بعد از نقل و انتقالات امیدی برای ادامه فصل بماند. یادمان نرود که پارسال نیمار(سومین بازیکن برتر دنیا )را داشتیم اما بعضی اوقات بازی ها گره می خورد و همه متفق القول بودیم که این تیم به یک هافبک طراح نیاز داره و اینیستا تنهاست. حال اول فصل را دوباره به خاطر بیاورید.
نیمار به شکل عجیب جدا شد. شک نکنید روحیه تیم همان لحظه خراب شد و حتی بگیم که شکست فاجعه بار رفت و برگشت جلوی رئال تاثیر پذیر از رفتن نیمار داشته, اغراق آمیز نیست. جایگزین نیمار برای 4 ماه مصدوم شد. دومین شوک وحشتناک برای تیم. کوتینیو جذب نشد و عملا هافبک طراح مد نظر به تیم اضافه نشد. اینم سومین شوک. اما تیم تونست نتیجه بگیره که البته در چند بازی اشتباهات حریفان به کمک ما میامد.
در این سختی ها نتیجه گرفتن تیم هنر سرمربی رو نشون میده که تیم رو در این شرایط بد روحی و کمبود بازیکنی به شکل موفقیت آمیزی هدایت کنه. همان کاری که انریکه بعد از باخت به پی اس جی نشون داد و با برگشت رویایی یکی از بهترین شب های آبی اناری ها را رقم زد.
بازی دیشب یک نکته ویژه داشت که جدای از تحلیل های خوب بقیه دوستان من بهش اشاره میکنم:
سه بازی این فصل بود که بی شک دانش والورده را نشان می دهد. بازی اتلتیکو مادرید-بازی رئال مادرید - بازی رئال سوسیداد. نقطه مشترک این سه بازی اینه که بعد از نیمه اول تیم کلا متحول شد و حریف را در نیمه دوم محو کرد.یعنی بردن نیمه مربیان(هرچند زیدان را اصلا در حد یه مربی نمیدونم چون اصل دانش لازم رو نداره اما در بزرگی سیمئونه و اوزه بیو شکی نیست ).این اتفاقی نمی تواند باشد. نه اینکه حالا بردیم اینو بگم اما بازی با اتلتیکو با اینکه مساوی کردیم من بیشترین لذت را بردم چون سال ها بود توی زمین اتلتیکو اینقدر روون بازی نکرده بودیم. حقمون برد بود تو اون بازی اما همین که نباختیم و دقیقه های آخر سوارز گل زد بازم راضی کننده بود.
در کل من از عملکرد والورده تا حدود زیادی دفاع میکنم اما نیم فصل دوم نباید بهانه ای برای زیبا بازی نکردن وجود داشته باشد چون ابزار به بهترین نحو در دسترس قرار گرفته است اما حیف که کوتینیو فرصت حضور در لیگ قهرمانان را ندارد وگرنه شانسمان بسیار زیاد میشد.

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۲۵ دی ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۱۸۶ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۶,۸۴۱ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۶۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۹۱ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۷۸۷ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۹۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۵۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!