به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
امروز با یه مسئله ی جالب رو به رو شدم
شنیدین میگن آدم بعضی وقتا باید برای اینکه دید بهتری به یه مسئله داشته باشه بره عقب و از کمی دورتر مسائل رو ببینه
من داداشم از ایناست که شاید دو سه ساله اصلا ننشسته یه بازی فوتبال رو از تلویزیون تماشا کنه
از این هوادارای قدیمی بارساست که دیگه کلا از بارسا که چه عرض کنم از فوتبال کشیده بیرون
امروز بهم گفت بارساام که بد باخت
گفتم آره دیگه... فعلا شرایطش خوب نیست
بعد چیزی که برام جالبه ادامه ی صحبتاش بود
اینکه با وجود اینکه از فوتبال و حواشی ش فاصله گرفته خیلی خیلی بهتر از خیلی از ما درباره تیم قضاوت کرد
بهم گفت: آره دیگه... خدائیش این تیمی که من دیدم نباید ازش توقع زیادی داشت... اینا اصن کی ان که لباس بارسا رو پوشیدن... زمان پپ ما میگفتیم نسبت به رئال نیمکت نداریم ولی اون موقع حداقل یازده تا بازیکن تو زمین ژاوی بود و اینیستا بود و پویول بود و دنی آلوز جوون بود و هانری بود و بوسکتس آماده بود که پدیده ی هافبک دفاعی محسوب میشد و ... حالا من حتی نمی دونم این بازیکنای بارسا چرا اسم هیشکدوم رو نشنیدم و بعد ازم پرسید نکنه اینا بازیکنای نیمکت نشین ن که سالی یه بار تو تیم بازی میکنن و نکنه بازیکنای اصلی تیم مصدومن
گفتم نه داداش اینا خود خود بازیکنای اصلی ترکیب هستن
و بهش یه شرحی از فروش های مفت باشگاه و خریدهای بی ارزش تیم تو دوران بعد از پپ دادم و آخرین چیزی که گفت این بود که: من که نمی دونم اینا دارن با بارسا چیکار میکنن ولی قطعا اینایی که اداره ی تیم دست شونه بارسایی نیستن و یه مشت دزدن که کیسه دوختن برا خودشون
حالا رفقا حرف من اینه
ما اینقدر خودمونو درگیر جزئیات که نمی دونم چرا مربی سیستم سه چار سه بازی کرد و چرا گومز رو گذاشت و چرا اونجوری کرد و چراهای این چنینی کردیم که تصویر اصلی رو نمی بینیم
ما یه تیمی داریم که بهترین بازیکنش...از بدترین بازیکن اخیر همون تیم تو چار سال پیش بدتره
ما یه تیمی داریم متشکل از لئو مسی و یه تعداد آدم سالخورده و یه تعداد آدم بی غیرت و یه تعداد آدم با غیرت خارج از مستطیل سبز که بیرون زمین روزی هزار تا مصاحبه علیه مادرید میکنن و هزار تا حاشیه برای تیم درست میکنن و به فلسفه ی باشگاه گند میزنن و توی زمین جلوی یه توپ ساده پشت محوطه مث چوب خشک واکنش نشون میدن...و یه تعداد جوون که از ناعلاجی فیکس شدن در حالی که زمان پپ صدتا بهترشون تو لاماسیا پوسیدن و در حسرت پوشیدن لباس اول تیم پیر شدن
ما یه تیم درجه یک نداریم
و الان اسم یه مربیایی رو من دارم می شنوم که واقعا میفهمم قراره از اینم اوضاع بدتر شه
پس برای این زمستان طولانی بیاین آماده باشیم و به سالی یه جام حذفی ام از خوشحالی یقه مونو جر بدیم

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۲۵ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دوستان، با توجه به شایعاتی که شده و گفته میشه عده ای از بازیکنا پایان فصل تیم رو ترک میکنن(باید ترک کنن!) چه کسانی رو شما تو لیست قرار میدین؟!
من خودم نظرم رو ایناس:
راکیتیچ-آردا-ماسکرانو-آلکاسر-متیو-رافینیا(چون همیشه مصدومه/ وینگری سرعتیتر از اون میخوایم)

ورودیها هم بازیکنایی مثل"بیرین-وراتی-متیودی-وینگر اسپورتینگ ژلسون مارتینز-لاپورته-کوتینیو-از بازیکنای موناکو هم هرکدوم بدردمون میخورن مثل لمار-امباپه و...

۲۵ فروردین ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Barca future نوشته:

دوستان، با توجه به شایعاتی که شده و گفته میشه عده ای از بازیکنا پایان فصل تیم رو ترک میکنن(باید ترک کنن!) چه کسانی رو شما تو لیست قرار میدین؟!
من خودم نظرم رو ایناس:
راکیتیچ-آردا-ماسکرانو-آلکاسر-متیو-رافینیا(چون همیشه مصدومه/ وینگری سرعتیتر از اون میخوایم)

ورودیها هم بازیکنایی مثل"بیرین-وراتی-متیودی-وینگر اسپورتینگ ژلسون مارتینز-لاپورته-کوتینیو-از بازیکنای موناکو هم هرکدوم بدردمون میخورن مثل لمار-امباپه و...

خوشحاليا. مگه قراره لاپورتا بياد؟ تا اين يابو هست وضع همينه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
حالا من شنیدم همین فصل جاری خریدایی که تو فصل نقل و انتقالات کردن یه چیزی از فصل بعد مایه گذاشتن که تونستن جمعش کنن دیگه حالا راست و دروغش رو نمیدونم!
از الان هم خیلی زوده در مورد خرید حرف زدن اول بایدسرمربی جدید کیه.
مهم الان سرمربیه، یک ماهی میشه که شایعه شده اونزوئه، اوایل میگفتم بد نیست و تغییرات زیاد هم برای تیم ضرره یکی دیگه باشه ولی الان میگم اگه اونزوئه بشه وضعیتش میشه مثل تیتو خدا بیامرز!!! یه آدم ساده ومظلوم که هیچ توقعی نداره و تحت فشار نمیتونه بزاره مدیرا رو و تیم با اکثریت مشکلاتش پیش میره بازم!! باید یکی باشه این مدیرای بی مصرف رو بچلونه.. شرط وشروط بزاره که فلان انتظار و نیازها رو دارم برای تیم تا تقویت شه و مهره های مدنظر جذب بشن وگرنه هرچی اونزوئه زحمت بکشه با دست بسته به جایی نمیرسه و این متاسفانه واقعیت تلخیه که امیدوارم رخ نده...

چه بازیکنی هم بیاد بسته به تفکر سرمربی جدیده...ولی یادمه یبار کریستن اریکسن از اینیستا تمجید کرد و از بارسا هم بدش نیاد، اگه پرز بود هفته ای یبار با مدیر برنامه هاش تماس میگرفت!!. چون بارسا الان یه بازیساز مثل اریکسن میخواد، کوتینیو خوبه ولی تیم فانتزی باز کم نداره و یکی مثل وراتی هم بدرد همون پی اس جی میخوره یا مصدومه یا محروم.
چندتا بازی از تاتنهام ببنید که چه بازی ای میکنه و آپشن سانتر هم برای هر تیمی که باشه به همراه میاره! تیم دوتا خرید داشته باشه ولی سرش به تنش بیارزه یه دفاع راست و یه پلی میکر! برا مهاجم ذخیره هم باور کنید چیزی از امثال رومرا و امبولا و...که تو تیمای ب و جوانان هستن بهتر گیر بارسا نمیاد. البته اینا همش فانتزیه و همونطور که دوستان اشاره کردن از بارتمئو و فرناندز هون لرد گیری با قیمت پایه 30 میلیون(!) برمیاد..

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
R.I.P نوشته:

حالا من شنیدم همین فصل جاری خریدایی که تو فصل نقل و انتقالات کردن یه چیزی از فصل بعد مایه گذاشتن که تونستن جمعش کنن دیگه حالا راست و دروغش رو نمیدونم!
از الان هم خیلی زوده در مورد خرید حرف زدن اول بایدسرمربی جدید کیه.
مهم الان سرمربیه، یک ماهی میشه که شایعه شده اونزوئه، اوایل میگفتم بد نیست و تغییرات زیاد هم برای تیم ضرره یکی دیگه باشه ولی الان میگم اگه اونزوئه بشه وضعیتش میشه مثل تیتو خدا بیامرز!!! یه آدم ساده ومظلوم که هیچ توقعی نداره و تحت فشار نمیتونه بزاره مدیرا رو و تیم با اکثریت مشکلاتش پیش میره بازم!! باید یکی باشه این مدیرای بی مصرف رو بچلونه.. شرط وشروط بزاره که فلان انتظار و نیازها رو دارم برای تیم تا تقویت شه و مهره های مدنظر جذب بشن وگرنه هرچی اونزوئه زحمت بکشه با دست بسته به جایی نمیرسه و این متاسفانه واقعیت تلخیه که امیدوارم رخ نده...

چه بازیکنی هم بیاد بسته به تفکر سرمربی جدیده...ولی یادمه یبار کریستن اریکسن از اینیستا تمجید کرد و از بارسا هم بدش نیاد، اگه پرز بود هفته ای یبار با مدیر برنامه هاش تماس میگرفت!!. چون بارسا الان یه بازیساز مثل اریکسن میخواد، کوتینیو خوبه ولی تیم فانتزی باز کم نداره و یکی مثل وراتی هم بدرد همون پی اس جی میخوره یا مصدومه یا محروم.
چندتا بازی از تاتنهام ببنید که چه بازی ای میکنه و آپشن سانتر هم برای هر تیمی که باشه به همراه میاره! تیم دوتا خرید داشته باشه ولی سرش به تنش بیارزه یه دفاع راست و یه پلی میکر! برا مهاجم ذخیره هم باور کنید چیزی از امثال رومرا و امبولا و...که تو تیمای ب و جوانان هستن بهتر گیر بارسا نمیاد. البته اینا همش فانتزیه و همونطور که دوستان اشاره کردن از بارتمئو و فرناندز هون لرد گیری با قیمت پایه 30 میلیون(!) برمیاد..

اون حرف که از فصل بعد مایه گذاشتن درسته همون تابستون خود رابرت فرناندز گفت این حرفو ولی خب فروختن ۴ تا بازیکن و به علاوه پولی که گذاشتن برای این فصل بتونن یه دفاع در استایل اومتیتی بخرن و یه هافبک سطح بالا بقیه بازیکن ها هم یا از لاماسیا یا آلن و سمپر باشن ایده آل منه کلا نظرم اینه نیمکت تیم از بازیکنان جوان باشن که آینده دارن خیلی بهتر۶ تا اینکه بنجول های تیمای دیگه رو کلی پول بدن بیارن تا گند بزنن اگه قراره ببازیم بزار جوانا بازی کنن ببازن کاش یه مربی مثل رایکارد بیاد تیم سال ۲۰۰۹ از ثمرات رایکارد بود با ترسو نبودن و بها دادن به جوان ها

۲۵ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
بارسا باید هر طوری شده یه هافبک طراح درجه 1 بخره. کوتینیو بهترین گزینس از نظر من.
اگر پولی باقی موند باید یه دفاع وسط درجه 1 خریده بشه.
یعنی کل بودجه امسال باشگاه به علاوه هرچی که فروش داریم باید صرف خرید 2 تا بازیکن شاخ برای این 2 پست بشه.
هرچند که نمیتونه حتی نصف ایرادهای پرشمار تیم رو برطرف کنه اما حداقل میشه امیدوار بود اگر مصدومیتی چیزی پیش نیاد بشه رقابت کرد.
بیشتر از این نمیشه خرید کرد چون پولش نیست. کیفیت بازیکن ها رو هم نباید فدای کمیت کرد چون تجربه ثابت کرده بنجل یعنی هیچ.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: raminfarjam
پیام: ۷۳
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۹۵
از: tehran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
من با حرف شما به شدت موافقم باید خرید کم اما تاپ انجام بدیم حتی اگه شده 2.3 تا بازیکن....هزینشم از فروش همه این پیرمردا به لیگ چین دربیاریم که معامله برد برد میشه هم برا بازیکن هم باشگاه اگه مدیرا رو ایسکو کار کنن وبیارنش بنظرم این بازیکن انقد به سبک بازی بارسا میخوره که تا چند سال میتونه هافبک پشت مهاجم رو تامین کنه یا کوتینیو یا وراتی که بدیش اینه زیاد مصدوم میشه یه دفاع راست خوبم میخوایم یه بایکن تیم بزرگ جواب داده بیرین آرسنال گزینه خوبیه...اگه یه نوک خوبم میتونستیم بگیرم که عالی میشد این امباپه موناکو اینجوری ادامه بده 2.3سال دیگه حداکثر بهترین مهاجم جهان میشه تمام تک به تکاش گله که البته رعال دست گذاشته روش و این کثافتا هربازیکنی رو که بخوان انقد پول حروم میکنن تا بیارنش
راجبه والورده ام درسته که اتلتیک بیلباعو فوتبال نوینی رو بازی میکنه اما شاید بارسا احتیاج به کسی داشته باشه که حداقل پرستیژش بالاتر باشه وحرفش برو داشته باشه مربی ایتالیایی بزرگ مثل آلگری یا کونته ام میتونه جالب باشه چون تیماشون ایراد تیم الان مارو که از نظر سازمان دفاعی و بدنی خوب نیست رو معمولا ندارن مثلا شاید بارسا اگه بدنی کم نیاره و انقد راحت و زیاد گل نخوره اون جلو مثلث هجومیمون بازی رو درمیارن
به هر حال باید این چند ماهرو شاید با یه جام حذفی کنار بیایم شایدم تو این هفته پیش رو اتفاقای عجیبی بیوفته بتونیم یونتوس رو حذف کنیم با یه روحیه عجیب الکللاسیکو ام دور ازدسترس نمیشه و اونوقته که همه چی برمیگرده اما اینا همه گمانه زنیه رو کاغذ فصل برا ما تموم شده بنظر میرسه

۲۶ فروردین ۱۳۹۶
نام کاربری: m_mosafer
پیام: ۲۵
عضویت از: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: Neyshaboor
طرفدار:
- Carles Puyol
- Ronaldinho
- استقلال
- ایتالیا
- علی دایی
- جوزپه گواردیولا - سر الکس فرگوسن - آرسن ونگر
- امیر قلعه نوی
گروه:
- کاربران عضو
گومز یکی از اصلی ترین و فاجعه بارترین نفرات از لیست بازیکنان اخراجی از قلم انداخته شده گومز انقدر کند و کم تحرک است که هم طراوت خط میانی بارسا رو از بین برده و هم هزینه سرسام آوری برایش پرداخته شده که نصف آن قیمت هم ارزش نداشته با هزینه ای که برایش پرداخت شده می شد بهترین مهاجم یا هافبک رو خرید . و الان تیم فاقد هیچ بازیکنی خلاق و متفکری مثل ژاوی در خط هافبک است و بار تیم بر دوش مهاجمین است و باعث خستگی و افت شدید آنها شده در کل هافبک های تیم در حد تیم های درجه 3 هستند و نقطه ای که زمانی نقطه قوت بارسا بود الان شده نقطه ضعف بارسا و این ضربه مهلکی به بارسا زده است . و ریشه تمام این مشکلات از مدیریت نا کارآمد و فاجعه بار بارتومئو است که به فکر جانشینانی برای ژاوی - اینیستا - پویول - دنی آلوز و ... نبوده است و انریکه و یا هر مربی دیگری هم نمی تواند با این تیم بی کیفیت در خط هافبک و دفاع در اروپا با تیم های درجه یک رقابت کند .

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشتن های من است. ( دکتر علی شریعتی )
۲۶ فروردین ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها بیاین پول بذارین منو بفرستین اسپانیا خدا شاهده بارتومئو رو ترور میکنم همه از شرش راحت شیم

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۲۶ فروردین ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
البته الان بین احمدی نژاد و بارتومئو موندم که کدوم یکی شونو انتخاب کنم

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۲۶ فروردین ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۷,۵۷۲ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۷۱ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۶۴ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۴۷۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۳۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!