به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

فرصت پیش‌بینی

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!
     
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۸۶۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
خلاف گویی های برجامی (قسمت یازدهم)

🔺 طرح مسئله:
- برخی افراد در مقام برشمردن دستاوردهای سلبی توافق برجام، مدعی خروج ایران از «انزوای بین المللی» به واسطه ی این توافق هستند. می خواهیم بدانیم که مدعای منزوی بودن ایران پیش از برجام مدعای صحیح و قابل اعتنایی است یا خیر؟
(برای نمونه بنگرید به ◀️ ایسنا - ۲۷ تیر ۹۸ – کدخبر: ۹۸۰۴۲۶۱۳۹۱۰)

❇️ برای بررسی و واکاوی این مدعا، دو عرصه را مورد کنکاش قرار می دهیم.

⬅️ برنامه ی هسته ای ج.ا.ایران:
با وجود تلاش های چندین و چند ساله، فراوان و فرسایشی غرب در اتهام زنی، دیپلماسی عمومی و جنگ رسانه ای علیه برنامه ی هسته ای کشورمان، اکثریت قاطع حاکمیت ها و ملل دنیا، به مناسبت های مختلف حمایت خود را از برنامه ی هسته ای ایران ابراز داشته، و ضمن محق دانستن ایران در داشتن حق غنی سازی، فعالیت های هسته ای ما را صلح آمیز و سالم می دانند.
✅ نمونه: شانزدهمین نشست جنبش غیرمتعهدها در شهریور ماه ۹۱ در تهران برگزار شد؛ یعنی درست در زمان اوج تحریم ها و فشارها. با این حال، در بیانیه ای که در پایان نشست به تأیید «تمامی» اعضای جنبش عدم تعهد رسید، حقوق هسته ای کشورمان ذیل معاهده ی ان پی تی صراحتا از سوی ۱۲۰ کشور دنیا به رسمیت شناخته شد. این یعنی انزوا؟ ناگفته نماند که براساس آیین نامه ی داخلی، تمامی بیانیه های این جنبش برای تصویب به اجماع همه ی اعضا نیازمند می باشد.
اما به هر روی از نگاه عده ای، این حمایت های گسترده فاقد ارزش تعیین کننده و مهمی است؛ همان ها که جامعه ی جهانی را منحصر در چند قدرت غربی می دانند.

⬅️ قطعنامه های شش گانه شورای امنیت:
از مرداد ۸۵ تا خرداد ۸۹، شش قطعنامه ی شورای امنیت علیه برنامه ی هسته ای ج.ا.ایران به تصویب رسید. گرچه هیچیک از قطعنامه های یادشده ذیل کلیت فصل هفتم منشور صادر نشده بود، اما ذیل بند ۴۱ بودن این قطعنامه ها، بین المللی شدن الزام آن ها را در پی داشت. حال می خواهیم ببینیم کشورهای دنیا چه میزان به اجرای قطعنامه های تحریمی علیه فعالیت های هسته ای کشورمان پایبند بوده اند.
با توجه به ساختار غیرعادلانه ی حاکم بر شورای امنیت سازمان ملل (حق وتو)، حاکمیت های دنیا به خوبی می دانند که این قطعنامه ها اساسا مطابق با میل و منافع ۵ عضو دائم این شورا صادر یا رد می شود و طبیعتا موازین حقوق بین الملل در آن حرف اول و آخر را نمی زند. لذاست که نگاه اکثریت قاطع کشورهای دنیا به قطعنامه های شورای امنیت، نگاه به اسنادی منصفانه و معتبر نیست.
ضمانت اجرایی این قطعنامه ها فقط زمانی است که اراده ی سیاسی قوی برای اجرای آن توسط آمریکا و چند کشور مهم دیگر وجود داشته باشد. کشورهای دیگر دنیا نیز وقتی این اراده ی سیاسی را نبینند، قطعنامه ها را چندان جدی نخواهند گرفت. کمیته ی تشکیل شده توسط قطعنامه ی ۱۷۳۷، ۵ سال پس از تشکیل، در گزارشی اذعان داشت: «۱۲۴ کشور جهان حتی حاضر نیستند یک گزارش یک صفحه ای درباره ی نحوه ی اجرای تحریم های وضع شده علیه ایران به شورای امنیت ارسال کنند». جالب آنکه از ۶۶ کشوری هم که تا سال ۲۰۱۱ گزارش هایی به کمیته ی تحریم ها ارسال کرده اند، بیش از ۸۰ درصد گزارش ها اعلان هایی یک صفحه ای است از اینکه موارد قطعنامه به دستگاه های آن دولت اطلاع رسانی شده است یا در آن کشور موردی از نقض تحریم های ایران که نیازمند برخورد یا رسیدگی باشد وجود نداشته است. (۱)

🔘 سخن پایانی:
صد البته که پوزیتیویست بودن خوب نیست، اما گاهی لازم آید که پوزیتیویستی سخن گفت. این مدعا که "ما پیش از حصول برجام در انزوای بین المللی به سر می بردیم"، یک سخن بسیار کلی است، و هر چه یک کلام کلی تر باشد طبیعتا ابهام آن نیز بیشتر است. اگر حامیان برجام درصدد برشمردن دستاورد برای این توافق هستند، لازم است توجه نمایند که این دستاوردها باید کاملا قابل اندازه گیری و متریک باشد. به طور مثال زمانی که ادعا می شود کشور ما پیش از برجام منزوی بوده است، دقیقا باید مشخص شود که جزئیات این مدعا چیست؟ بر فرض انزوا، چه ضررهایی بر ما متحمل شده یا بر فرض خروج از انزوا، چه منافعی عایدمان گشته است؟

(۱): کتاب گزارش ناخوانده از سرانجام یک مسیر - ص ۴۹۳
اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۴ مهر ۱۳۹۸
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۸۶۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا
ان شاءالله اگه مطالب کامل اماده بشه و اتفاقی نیوفته از امشب پرونده ای رو بررسی خواهیم کرد که هر شخصی اومد مطرحش کرد یا ترور شد یا اگه توی مجازی گذاشته شد پیج مربوطه بسته شد یا مطالب از توی سایت یا کانال خود به خود حذف شد.خلاصه اینکه وصیت هامون رو بکنیم که هر لحظه ممکنه...
خدا رحم کنه به همه مون با شروع شدن این پرونده
اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۲ مهر ۱۳۹۸
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۸۶۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

منافقین قدیم و مدرن: قسمت اول
یه مقدمه ای رو اولش باید بگم اونم این که این مطالب از سایت ها و کانال های مختلف گرفته شده منابع زیاد بودن ولی شاکله اصلی متن رو از سایت و کانال ایران آنلاین برداشته و دوم هم اینکه چون تایپ شده است این متن ممکنه غلط املایی داشته باشه پس به بزرگواری خودتون ببخشید.مطلب طولانی و ادامه دار هست اگه به مسائل امنیتی علاقه دارید بهتون پیشنهاد میکنم بخونید این سلسله مطالب رو چون براتون جذاب خواهد بود در غیر اینصورت اگه حال داشتید بخونید
ان شاءالله هم که زنده میمونیم و بحث رو به اتمام میرسونیم...

اول میخوایم به یک سوال فکر کنیم بعد بپردازیم به راز آلوده ترین پرونده ی تاریخ انقلاب...
سوال: فرض کنید شما مسئول یک گروهک تروریستی با چیزی در حدود 5 هزار نیرو و 50 هزار هوادار در یک کشور هستید.مثلا مسئول داعش یا سازمان مجاهدین خلق یا همون منافقین.فرض کنید هنوز وارد فاز نظامی نشدید.

سوال: با توجه به اینکه حمایت مالی و نظامی قدرت های بزرگ رو هم میتونید جذب کنید برای به پایین کشیدن نظام حاکم بر کشور هدف چکار باید بکنید؟
پاسخ: نظام حاکمی که میخواین اون رو از بین ببرید، یک ساختار حکومتی داره،اگه در شرایطی که اون نظام با یک جنگ رو به رو شده (مثل شرایطی که در ایران بود در زمان حمله صدام به ایران) اگر در چنین شرایطی شما بتونید 3تا کا رو انجام بدید، میتونید امید داشته باشید که با فشار های خارجی (صدام در حوزه نظامی،آمریکا و شوری در حوزه سیاسی و اقتصادی و رسانه ای) در راستای منافع اونها نظام کشور مورد نظر رو عوض کنید:
1.باید مهره های اثرگذار حکومت رو ترور کنید
2.باید در ساختار حکومت نفوذ کنید
3.باید چهره های همسو با خودتون رو در جکومت تقویت کنید

در ایران کدوم اتفاق افتاد و افتاده؟جواب هر سه مورده.در واقع در دهه شصت سعی کردن تمام مهره های امام خمینی رو ترور کنن،به طور همزمان در بختش های مختلف سیستم نفود کنن و مهره های همسو با خودشون رو هم در سیستم فعال کنن.
سوال: منافقین چطور این سه کار رو انجام دادن؟
در زمانی که پدر داماد مرحوم رفسنجانی (مرحوم لاهوتی) سرپرست سپاه میشه، قدرت منافقین در کشور افزایش پیدا میکنه ( در یک نمونه که در تاریخ ثبت شده، مرحوم لاهوتی و گروه هایی به کرمانشه میرن و سلاح هایی که در بین مردم بوده رو جمع آوری میکنن تا به تهران بیارن و گروه های نظامی حکومت رو تجهیز کنن، ام از طریق مرحوم لاهوتی این سلاح ها به گروهک منافقین میرسه)
یک سوال مهم: چگونه میشه در یک سیستم نفود کرد و چه طور ممکنه منافقین این قدر راحت نفوذ کرده باشن و سرویس های اطلاعاتی ایران در اوایل انقلاب متوجه نشده باشن؟
اول ببینیم سرویس های اطلاعاتی بعد از انقلاب به چه شکل فعالیت کردن.بعد از انقلاب، ساواک به دلیل جنایت های متعددی که داتشه و همچنین وابستگی اعضا اون به آمریکا و اسرائیل، فرار رو بر قرار ترجیح میدن و تلخ تر اینجاست که بسیاری از اسنادی که داشتند رو هم منهدم میکنن. اینجا افرادی که تخصص لازم رو داشتند و در حوزه های امنیتی و اطلاعاتی کارهایی رو انجام داده بودن به سیستم اضافه میشن و سرویس های اطلاعاتی نوپا در ایران فعالیت خودشون رو شروع میکنن.
نفوذ در کوتاه مدت اتفاق نمیوفته و برای نوشتن سناریو حداقل 3 الی 6 ماه زمان لازمه،در واقع اگر پروژه نفوذ در سیستم همزمان با بهمن 57 طرح ریزی شده باشه و سرویس های اطلاعاتی ایران (6 ماه بعد) یعنی شهریور 58 کار خودشون رو شروه کردن باشن جریان نفوذ حداقل 6 ماه از اونها جلوتره و اگر این سرویس های اطلاعاتی نوپا بتونن سریع خودشون رو جمع کنن و تلاش کنن تا از نفوذ به درون ساختر خودشون جلوگیری کنن طبیعاتا راه دشواری رو برای مقابله با این جریان خواهند داشت اما میخوایم یک بار به طور ریشه ای و عمیق نفوذ رو مطرح و جمع بندی کنیم و از همین پرونده انفجار نخست وزیری شروع میکنیم.
ظاهر ماجرا این بوده که منافقین (همون کسایی که در دهه 60 بعد از سالها صبوری حکومت به دلیل همکاری با صدام و خیانت به ملت اعدام شدن) در زمانی که کشور درگیر جنگ با صدام بوده یک پروژه خطرناک رو برای حذف چهره های موثری که میتونستن به ایارن خدمتت کنن در دستور کار قرار میدن.در یکی از این عملیات ها که در 8 شهریور سال 60 انجام میشه دفتر نخست وزیری منفجر و چهره هایی از قبیل رجایی و باهنر به شهادت میرسند.عامل بمب گذاری کی بوده؟ مسعود کشمیری
سوال: مسعود کشمیری کجاها رفت و آمد داشته؟یکی از جاهایی که میرفته و میومده "اطلاعات سپاه" بوده، پس شاید بهترباشه قبل از پرداختن به کشمیری از یک قدم عقب تر و از اطعلاعات سپاه شروع کنیم.
منافقین در تمام بخش های سیستم نفوذی هایی داشتن، نفوذ در سپاه برای اونا همیشه مهم بوده به خصوص از زمانی که سپاه واحد ضد اطلاعات و حفاظت اطلاعات رو راه میدازه، نفوذ توی این سازامن برای منافقین مهم میشه.تقریبا تمام چهره های مطرح و همسو با ظام توسط منافقین ترور میشن (بجز مرحوم هاشمی که در زمان انفجار حزب جمهوری در دفتر حزب حضور نداشته و به جز امام خامنه ای (که ترور ناموفق علیه ایشون انجام میشه و در بیمارستان بستری بودن) و به جز بهزاد نبوی (که هم زمان با انفجار دفتر نخست وزیری در محضر مرحوم هاشمی بودن و به جز آیت الله منتظری که دلیلی برای ترورش وجود نداشته و کاملا همسو با منافقین بودن.محسن رضایی هم یکی از چهره های مهم اون دوره و حال حاضر کشور به حساب میاد، اما از ترور ها جان سالم به در میبره.

یکی از مهم ترین نفوذی ها در اون زمان در بدنه سپاه از محافظین محسن رضایی بوده،حسین رنجبر از چهره هایی بوده که در حلقه محافظین محسن رضایی به کارگیری میشه و امور مربوط به محسن رضایی رو در موارد متعدد پیگیری میکرده.همسر حسین رنجبر یکی از اعضا گروهک متافقین بوده (در این خصوص که رنجبر قبل از ورود به حلقه محافظین محسن رضایی با این حانم ازدواج کرده بوده یا بعد از ورود، اطلاعات دقیق وجود نداره) اما هرچه که هست رنجبر از طریق این خانم بدون واسطه برای منافقین کار میکرده و موفق میشه بمب رو تا نزدیکی اتاق کار محسن رضایی ببره.
بمب روهم خیلی راحت وارد ستاد میکنن، رنجبر که یکی از 3 محافظ رضایی بوده بمبی که شبیه بمب مربوط به ترور مرحوم قدوسی بوده رو از درب ورود خیلی راحت وارد میکنه و خیلی راحت تا نزدیکی دفتر رضایی میاره.

رضایی 3 تا محافظ داشته یکی از محافظین (جواد احمدی) که راننده و محافظ رضایی بوده (با جناق رضایی بوده،در واقع در این بخش با توجه به نوپا بودن اکثر نهادهای انقلابی چهره ها چاره ای نداشتند جز اینکه از قابل اعتماد و نزدیک تریم افراد برای محافظت از خودشون استفاده کنند) به غیر از این شخص رضایی دو محافظ دیگه داشته که یکیشون عامل منافقین بوده.
پس تا اینجا این شد که جزب جمهوری رو منفجر کردن، دفتر نخست وزیری هم منفجر شد، امام خامنه ای هم ناموفق ترور شد، دادستان کل انقلاب در 14 شهریور ترور شد، محسن رضایی هم از جمله چهره هایی بوده که باید ترور میشده تا امام خمینی همه نیروهای قابل اعتماد خودش رو از دست بده.
پس حداقل 5تا نفوذی در سازمان اطلاعات سپاه و تا نزدیکی چهره های رده بالای سپاه رفت و امد داشتن تا بتونن چهره های اصلی این نهاد رو هم ترور و کار انقلاب رو یکسره کنن.این اسم ها رو یادتون باشه باهاشون کار خیلی داریم:
حسین رنجبر، مسعود کشمیری،جواد قدیری و عباس زریباف (عامل نفوذی در سپاه تهران)
مسئول گزینش آقای عباس زیریباف در سپاه کی بوده؟ فیضل الله عرب سرخی، همون چهره ای هست که با اهانت به شهدای غواص رسانه ای شد.اگه یادتون باشه گفته بود: "مدت ها بود که برنامه تشییع شهدا نداشتیم امام پیروزی اصلاح طلبا و شادی مردم و جشن های مردم در شهرها باعث شده که باز هم فصل تشییع شهدا آغاز بشه".
ایشون از بازداشتی های سال 88 هم وبده و اتفاقا در پروژه ضد امنیتی "آشتی ملی" ( که به شدت برای رهبری مهم بود و حتی در خصوصش اظهار نظر هم کردن) فعال بوده.
حالا سوال اینجاست عباس زریباف کیه؟ زریباف همون کاراکتری هست که توی فیلم ماجرای نیمروز تفوذی بود.

جواد قدیری که اسمش رو آوردیم کیه؟ جواد قدیری از دوستان نزدیک آقای عطریانفر هست و با خواهر ایشون (زهره عطریانفر از اعضا رده بالا منافقین) ازدواج میکنه.جواد قدیری که نفوذی سازمان در سپاه بوده به گفته خیلی ها عامل طرح ریزی عملیات ترور امام خامنه ای هست.
حالا عطریانفر کیه؟ عطریانفر هم بعد از انقلاب در واحد اطلاعات مشغول به کار میشه تا ریاست :حفاظت نیروی انتظامی) در سال های 70 و 71 بالا میره.عطریانفر که از چهره های اطلاح طلب به حساب میاد و ایشون هم در سال 88 و به خاطر حوادث 88 بازداشت شده در این خصوص میگه: بیان این مباحث و اشاره به این ارتباط ها از سوی سایت خبری جریان سیاسی رقیب و برای تخریب من بوده.

سید مهدی هاشمی (از اعضا تسخیر لانه) هم در خصوص زریباف نکاتی رو میگه که این اظهارات در 21 آبان سال 97 در رسانه ها بازنشر میشه. هاشمی میگه: زریباف هم ارتباط هایی با عطریانفر داشته.
سوال چرا عباس زریباف مهمه؟ در همون ایام که تلاش میکنن تا محسن رضایی رو ترور کنن یک عملیات در دستور کار قرار میگیره تا با حمله به دفتر رضایی این شخص رو در یک مجموعه درگیر ترور کنن.15 دقیقه قبلاز حمله به دفتر رضایی عباس زریباف وارد دفتر رضایی میشه احوال پرسی میکنه و بعد هم در رو میبنده و 15 دقیقه بعد دفتر رضایی مورد حمله قرار میگیره.

دفتر رضایی در طبقه سوم ساختمان ستاد مرکزی بوده پشت ساختمان یک دیوار و پشت دیوار یک کوچه بن بست بوده. منافقین با دو وانت (مجموع 9 نفر نیرو) و 7 آرپیجی وارد محدوده میشن. رضایی داخل دفتر بوده که به یکباره شلیک گلوله های ارپیجی به دفترش شروع میشه.خود رضایی در خصوص این عملیات میگه: من اول فکر کردم دارن دفترم رو با خمپاره میزنن بعد رفتم زیر میز متوجه شدم که خمپاره نیست و این شلیک ها مربوط به گلوله آرپیجیه. شلیک ها ادامه داشته و در یک بازه زمانی کوتاه نزدیک به ده گلول ار پی جی به دفتر رضایی شلیک میشه.رضایی هم در حالی که ترکش خورده و زخمی بوده از دفتر خارج میشه و تنها کاری که میکنه این بوده با همون حالی که مجروح بوده به سمت حیاط میره و فریاد میزنه که "نگذارید فرار کنن، حمله کنید"
در واقع رضایی فکر میکرده که اینا در خیابان های منتهی به ستاد هستن و شاید بشه بازداشتشون کرد.منافقین فرار میکنن و بعدها توی حمله به چندتا خونه تیمی سازمان برخی از همین افراد بازداشت و برخی کشته میشن.

در واقع هدف اصلی این بوده که اولا نفوذ کنیم دوما از طریق عوامل همسو حکومت رو به چالش بکشیم و منافع خودمون رو تامین کنیم (نمونش تجهیز منافقین توسط پدر داماد مرحوم هاشمی که سرپرست موقت سپاه میشه و بعد از این قضیه فورا برکنار میشه) ( این رو هم بگم که شهید مطهری به شدت با حضور ایشون در کمیته مخالف بوده و ایشون هم توسط یکی از گروهک های واسطه ای منافقین ترور میشن) راه سوم هم نفوذ در سیستم که هر سه همزمان با حمله صدام به ایران در حال انجام شدن بود.
یک نکته رو در خصوص زریباف بگم، همسر زریباف عضو سازمان منافقین بوده و یکیی از مهم ترین ابهاماتی که الان مطرح هست اینه زمانی که عرب سرخی عباس زریباف رو جذب میکنه این شخص مجرد بوده یا متاهل اگر زیرباف در اون زمان متاهل بوده شخص زریباف در گزیننش توضیح داده که همسرش از اعضا منافقین بوده یا نه؟ اگه توضیح داده و احتمالا گفته که همسرم توابه ایا عرب سرخی به نکته ای در مورد همسر زریباف نرسیده؟پاسخ عرب سرخی در این خصوص چیه؟
خبرگزاری ایرنا (سایت خبری دولت) در تیر امسال یه گفت و گو با عرب سرخی انجام میده و در این گفت و گو این سوال مطرح میشه: شما مسئول گزینش زریباف بودی؟ عرب سرخی در جواب میگه: من زمانی که مسئول گزینش آنجا بودم هرکسی که گزینش میشد میپذیرفتم و اینطور نیست که فقط مسئول گزینش زریباف باشم.بسیازی ار مسئولین فعلی نظام آن زمان گزینش شدند.بعد خبرنگار در خصوص ارتباط عرب سرحی و زریباف میپرسه که عرب سرخی میگه: خاطره کوتاهی نقل کنم، در روزهایی که ترورها شروع شده بود یک روز من و زریباف برای کاری در خیابان بودیم ایامی بود که ترور میکردند و من به خانه نمیرفتم و در منزل یکی از دوستانم در خیابان امیریه بودم. نزدیک خانه بودیم و گفتم به خانه برویم و ناهار بخوریم و بعد به محل کار برویم.در خانه باهم ناهار خوردیم و بعد به سپاه رفتیم.تقریبا یک هفته یا ده روز بعد از فرار زریباف وقتی در یکی از خانه های تیمی مجموعه ای آدرس پیدا کردند آدرس چهارم یا پنجم آدرس همان خانه بود.

پس همسر زریباف هم عضو سازمان بوده این قضیه توسط بچه های اطلاعات سپاه (بعد از عبورش از مرحله گزینش) مشخص میشه، نیروهای سپاه به زریباف مشکوک میشن. سه روز قبل از حمله به دفتر رضایی نیروهای سپاه قصد داشتن زریباف رو به خاطر همسرس که از توابین بوده بازداشت کنن زریباف هم تلاش میکرده اینطور القا کنه کارش درسته و نفوذی نیست.

خلاصه ماجرا اینکه منافین از طریق زریباف فهمیده بودن در طبقه سوم این ساختمان خبری هست و تصور میکردن که با شلیک آرپیجی میتونن کار رو یکسره بکنن و بعد از عملیات اینقدر از حمله مطمئن بودن که فورا در یک اطلاعیه اعلام کردن که "ما چشم نظام را زدیم..." در واقع سازمان با همه وجود تمرکز کرده بود که همزمان با حمله صدام کار نظام رو یکسره کنه.منافقین بعد از این قضیه از ترور رضایی کوتاه نمیان و و این قضیه همچنان در دستور کار بوده.دوبار سازمان، حسین رنجبران (محافظ رضایی)، بمبی رو وارد میکنه تا رضایی رو ترور کنه. رنجبران توی اعتراف های خودش میگه: بار اول بمب رو تا پشت در دفتر رضایی آوردم بعد چهره آقا محسن جلوی چشمم اومد و به دلیل رابطه عاطفی که ایجاد شده بود منصرف شدم.برگردیم سراغ عباس زریباف...
زریباف در سال 53 از طریق علی الفت با سازمان منافقین آشنا میشه. زریباف از در سال 58 عضو کادر مخفی سازمان میشه.ظاهرا سازمان یه سری نیرو داشته و داره (!) تحت عنوان "نیروهای ممنوع المشاهده". طرف عضو سازمان هست اما اجازه حضور جلوی دوربین رو نداره مصاحبه نباید بکنه در جلسات تشکیلاتی که عکس و فیلم گرفته میشه نباید تصویمری ازش ثبت بشه صدایی ازش به جا بمونه و ... زریباف عضو همین کادر بوده.(فاجعه رو داشته باشید که از این افراد چقدر هنوز موندن توی نظام و سر پست هاشون هستن!!) حالا قسمت فاجعه بار مربوط به زریباف کجا بوده؟ زمانی که بچه های دانشجو سفارت آمریکا رو به تصرف میکنن بچه های نهظت آزادی بخش کنفرانس هایی برگزار میکردن در این کنفراس چهره های خودشون رو میپوشوندن تا شناسایی نشن و در خصوص همین تصرف سفارت و ... حرف میزدن. زریباف خودش رو به عنوان یکی از دانشجو ها جا میزنه و تا جایی خودش رو بالا میکشه که مسئول "مسئولیت کنفرانس نهضت خای آزادیبخش" میشه. حالا تجسم کنید چقدر از هویت همین دانشجوها توسط زریباف در احتیار گروهک منافقین و با واسطه در اختیار آمریکا و اسرائیل قرار گرفته.بعد هم زریباف جذب سپاه میشه و خیلی راحت از مرحله گزینش عبور میکنه و مسئول شنود میشه.

یک نکته در خصوص حضور زریباف در لانه جاسوسی...منافقین در سال های اول انقلاب فقط تلاش میکنن تا هرچی متونن سلاح جمع کنن در ماجرای تسخیر لانه یکی از واحد های عملیاتی در لانه مستقر میشن. اینا به بچه های دانشجو اعتماد داشتن و با خیال راحت رفت و آمد میکردن، محمد عاشم پور یزدان پرست میگه یه روز یکی از همینا با بغض و ناراحتی گفت: من مسلسلم رو روی این طاقچه گذاشته بودم اما مسلسلم رو دانشجوها خط امام دزدیدن.من توی این ممکلت دیگه به کی میتونم اعتماد کنم. حالا ماجرا چی بود، 24تا تفنگ ژسه اونجا گم میشه و بچه های دانشجو فقط به یه نفر شک داشتن، درسته عباس زریباف چون فقط اون بود که یک پیکان داشت و باهاش رفت و آمد میکرد.
برگردیم ادامه بحث...در بخش شنود خانه های تیمی سازمان رو قبل از اعزام نیروهای سپاه به خود منافقین اطلاع میداده در واقع منافقین قبل از اعزام نیروهای سپاه و کمیته خانه ها رو تخلیه میکردن از طرفی بچه های سپاه هم اینطور به ذهنشون میرسید که زریباف هم داره زحمت میکشه و در بخش شنود و شناسایی خانه ها کار میکنه (چیزی توی فیلم ماجرای نیم روز بهش اشاره شد)
یکی از چهره های امنیتی که یکی دوماه پیش با رسانه ها مصاحبه کرده و رسانه به جای ازش از "ر.ز" استفاده کردن میگه: همین الانش هم دارم صحبت میکنم باورم نمیشه این شخص منافق بوده، همه ما در حیرت و عصبانیت بودیم.درست چند دقیقه قبل از اینکه ما برسیم منافقین خانه تیمی ای رو که شناسایی کرده بودیم تخلیه میکردن و فرار.مونده بودیم که اینا از کجا خبر دار میشن.اصلا توی مخمون نمیرفت که یکی از همکرای خودمون لو میداده.بعد از اینکه عباس فرار کرد به خارج کشور رفت و به منافقین پیوست توی بازجویی از دوستانش متوجه شدیم که عباس وقتی میفهمیده که ما خانه تیمی ای رو شناسایی کردیم سریع با اونا تماس میگرفت و حرکت ما رو لو میده.

قسمت تلخ ماجرا این بود که زریباف خونه تیمی اعضا رده پایین رو عامدانه لو میداده، این کار چندتا حسن داشت، اول اینکه وقتی اعضا رده پایین بازداشت میشدن خانواده های اونا و خود اونا ناخواسته ( به دلیل بازداشت شدن جگر گوشه هاشون) به تقابل با حکومت میوفتادن و این به نفع منافقین بود.حسن دوم این بود که مسئولای سپاه میدن که زریباف داره امار میده و خوشحال میشدن که داره کار میکنه و شک اونا در قبال خانه هایی که زریباف لو میداد، اما قبل از لو رفتن خالی میشد، پایین میود و احساس میکردن که همه این فرار منافقین کاملا اتفاقی بوده.قسمت جالب اینجاست که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی خونه به خونه دنبال بنی صدر و رجوی میرفتن،اونا رو توی هر خونه ای که شناسایی میکردن چند ساعت قبلش فرار میکردن. بعد ها مشخص میشه که زریباف امار این خونه ها رو و اقدامی که قرار بوده علیه اونها انجام بشه رو به منافقین میداده و اونا هم سریع خونه ها رو خالی میکردن.

حالا داستان مشکوک شدن به زریباف به چه شکل بوده؟ مثل همین ابهامی که در خصوص بهزاد نبوی مطرح میشه، که چطور قبل از انفجار دفتر نخست وزیری از اونجا خارج میشه و نزد مرحوم هاشمی میره،همین ابهام در خصوص زریباف که قبل از حمله آرپیجی به دفتر رضایی رفته و بعد از اطمینان از حضور رضایی از دفتر میره، رخ میده.بعد از این قضیه بازداشت میشه اما به حدی اونجا نقشش رو خوب ایفا میکنه و اینا هم به چیز به خصوصی نمیرسن بهش مرخصی میدن( توی فیلم ماجرای نیمروز کامل اومده این بازجویی) حالا مشکل این قضیه چیه؟ باید اینا خانواده زریباف رو زیر نظر میگرفتن در همین زمانی که زریباف بازداشت میشه همسر زریباف به مرز منتقل میشه به عراق میره و از اونجا راهی فرانسه میشه ( در واقع کسانی که زریباف رو بازداشت کردن اگه همین یه نکته رو رصد میکردن میفهمیدن همسر زریباف تواب واقعی نبوده و خود زریباف هم باید بهتر تحت نظارت قرار میگرفت) زریباف با استفاده از مرخصی موفق میشه به مرز بره و از اونجا به عراق و بعد هم به فرانسه بره و به منافقین بپیونده.

زریباف وقتی به فرانسه میره به شدت مورد اعتماد مسعود رجوی قرار میگره و مسئول حافظتش میشه. حالا چطوری؟ منافقین در این خصوص داستان هایی رو مطرح میکنن که البته هیچ سندی براش نیست حالا طبق یکی از این ادعاها: زمانی که چانه زنی و معامله رجوی ملعون با صدام در سال 65 به نتیجه رسید و رجوی و حلقه نزدیکانش قصد داشتند با هواپیما از پاریس به بغداد برن، درپای پلکان هواپیما مسئول حفاظت رجوی (زریباف) بی مقدمه بهش میگه که دقایقی توی سوار شدن تامل کنه تا او کاری رو انجام بده. بعدش با تلفن با جایی در ایارن تماس میگیره و میگه: " – سلام من از تهران تمام میگیرم پس چی شد عملیات؟ما اینجا منتظر هستیم (سپس بعد از چند لحظه میخنده) –موفق باشید برادر التماس دعا." بعد خطاب به رجوی میگه گویی هواپیما در اختیار نیروهای اطلاعاتی ایرانه و قرار بود به بجای بغداد مستقیما به تهران بره. طبق این روایت این اقدام زریباف منجر به اعتماد بیش از پیش رجوی به او میشه و جزو حلقه اول معتمدان رجوی قرار گرفت.
سرهنگ "مهدی کتیبه" عضو اداره دوم ارتش (حفاظت اطلاعا وقت ارتش) که توی انفجار نخست وزیری حضور داشته و مجروح میشه در خصوص زریباف میگه: این شخص بعد از خروج رجوی از فرانسه و حضور اونا توی پادگان اشرف و کمک نظامی به صدام در فرانسه میمونه و کار اطلاعاتی علیه ایران انجام میده.

حمید داوود آبادی در این خصوص میگه: زریباف یه گروه 15 نفر داشته شامل 11 مرد و 4 زن. این گروه که لهجه های نقاط مختلف کشور رو داشتن کار تخلیه اطلاعاتی رو زیر نظر زریباف یاد میگیرن. اینا با ایران تماس میگرفتن خودشون رو مسئول دفتر فلان امام جمعه در فلان نقطه کشور معرفی میکردن یا خودشون رو خانواده شهید معرفی میکردن. اینا توی یکی از همین عملیات های شنود با توجه به اینکه زریباف ادبیات بچه های انقلابی رو هم خیلی خوب بلد بوده 45 دقیقه با یک فرمانده صحبت میکنن و به طور کامل اون رو تخلیه اطلاعاتی میکنن. (حالا با این قضیه جریان لو رفتن عملیات کربلای 4 راحت تر هضم میشه)

حالا ماجرای این 45 دقیقه چی بوده؟ ایران قرار بوده یه عملیات توی شلمچه انجام بده اینا زنگ میزنن به این فرمانده به طور کامل تخلیه ش میکنن و موقعیت یگان های نظامی ایران، زمان و چگونگی عملیات رو کشف و به رجوی میدن و اونم به صدام. بعد ایران متوجه صدام داره توی شلمچه مرز بندی خودش رو محکم تر میکنه و متوجه میشن عملیات لو رفته.

اخرش زریباف چی شد؟(اسپویل فیلم رد خون یا همون ماجرای نیم روز 2) سال 67 منافقین فراخوان میزنن برای کمک به صدام به ایران حمله کنن، زریباف هم دست همسر و دخترش رو میگیره و میاد عراق و توی عملیات مرصاد همراه زنش به هلاکت میرسن (که نحوه مردنش توی فیلم رد خون کامل هست) دختراش هم تا سال 70 توی اشرف بودن و بعد به آلمان منتقل میشن.
جمع بندی: بحث نفوذ رو از واحد اطلاعات سپاه شروع کردیم، زریباف رو توضیح دادیم، درخصوص شیوه ورود به سپاه و ابهاماتی که در خصوص گزینشش بوده رو گفتیم. از عطریانفر و قدیری گفتیم و ابهاماتی که مطرح شده گفتیم...


ان شاءالله به شرط حیات روزهای آینده قسمت های بعدی رو میذارم...

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۳ مهر ۱۳۹۸
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Hand of Social Islands
نام کاربری: Raphael
پیام: ۶۹۷
عضویت از: ۳۰ مهر ۱۳۹۷
از: گیلان
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول
- استقلال
- آرژانتین
- علیرضا جهانبخش
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
سَیّد شایان نوشته:

به نام خدا
ان شاءالله اگه مطالب کامل اماده بشه و اتفاقی نیوفته از امشب پرونده ای رو بررسی خواهیم کرد که هر شخصی اومد مطرحش کرد یا ترور شد یا اگه توی مجازی گذاشته شد پیج مربوطه بسته شد یا مطالب از توی سایت یا کانال خود به خود حذف شد.خلاصه اینکه وصیت هامون رو بکنیم که هر لحظه ممکنه...
خدا رحم کنه به همه مون با شروع شدن این پرونده

با هویت جعلی برو کربلا پیدات نمیکنن
The Strongest Hearts Have The Most
Scars
۱۴ مهر ۱۳۹۸
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۳,۸۶۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف،ریوالدو،رونالدینیو،پویول،ژاوی،اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- پپ زمان بارسا،انریکه،یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی،برانکو،افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
🔴 #فتنه_98 چگونه مهار شد؟

1️⃣ از ‎فتنه۹۸ سوال می‌کنند که آیا اتفاق می‌افتد؟ آیا کشور همچون سال۸۸ دچار اغتشاش خواهد شد؟ آیا دشمنان بیرونی و دنباله‌های درونی آنها می‌توانند کشور را دچار چالش کنند؟ هوشیاری در برابر خطرات احتمالی برای نظام سیاسی و تمامیت ارضی کشور و امنیت ملت، از عقلانیت و تدبیر است. امتحان، ابتلا و فتنه در همه دوران‌ها وجود دارد و منوط به این سال و آن سال نبوده و نیست. دولت آمریکا چنددهه است تلاش کرده به انحاءمختلف، موتور جمهوری اسلامی را متوقف کند.‏

2️⃣ سه هدف اصلی دشمن از تحریم ها بصورت پلکانی: الف) مهار رشد خارجی ایران. ب) تغییر رفتار خارجی نظام. ج) فروپاشی از درون. پیش‌بینی این بود که تحریم باعث فشار به ملت می‌شود، ملت به خیابان می‌ریزند و پشت نظام را خالی می‌کنند، نظام مجبور می‌شود قدم به قدم عقب‌نشینی کند.‏

3️⃣ در کنار تحریم‌ها، عملیات روانی برای این دو هدف طراحی شد:
الف) تغییر محاسبات مردم: مردم تنها راه‌حل مشکلات را کوتاه آمدن و مذاکره بدانند.
ب) تغییر محاسبات مسئولین: مسئولین برای حل مشکلات به مذاکره اقدام کنند.‏
پس مذاکره صورت گرفت؛ آمریکایی ها یک هدف میانی از مذاکرات در نظر داشتند: «نفوذ و پیدا کردن ‎#قشر_مستعد_مزدوری برای شبکه‌سازی و اقدام در وقت نیاز».

4️⃣ مذاکره اگرچه قدرت هسته‌ای ایران را مهار کرد اما رشد اقتدار خارجی را مهار نکرد و موجب تغییر رفتار خارجی نظام هم نشد.‏ علت اصلی اختلاف بین جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها همین بود که ‎برجام، رفتار خارجی نظام را مهار و تغییر نمیدهد. پس باید فشارها ادامه پیدا کند تا نظام مجبور شود از منطقه عقب‌نشینی کند.
دموکرات‌ها می‌گفتند: امکان ادامه تحریم‌ها را نداریم.
جمهوری‌خواهان می‌گفتند: توان ادامه وجود دارد.

5️⃣ برجام اگرچه باعث شکل‌گیری نفوذ در کشور شد برای برهم زدن کشور در موقع نیاز؛ اما نتوانست ایران را از عراق و سوریه بیرون کند. عصبانیت ترامپ هم همین بود که رهبر ایران، هوشمندانه، با موافقت با ‎برجام، لیبرال‌های ایران و دموکرات‌های آمریکا را فریب داد.‏

6️⃣ ترامپ چهار پلن مهم اجرا کرد برای مهار و تغییر رفتار ایران:
الف) خروج از ‎برجام
ب) افزایش تحریم‌ نفت و بانکی
ج) منع همکاری ارزی امارات، ترکیه، هند، ژاپن و ... با ایران
د) تصمیم‌سازی برای مسئولین اجرایی دولت ایران از طریق ‎«شبکه نفوذ»؛ به این معنا که مسئولین اجرایی کشور راه حل مشکلات را در چندبرابر کردن ارز و سکه بجویند! بعدها احمد عراقچی معاون ارزی بانک مرکزی در دادگاه از این تصمیم گفت.

7️⃣ ترامپ طی دوسال اخیر امیدوار و منتظر بود که مردم ایران مقابل نظام سیاسی بایستند! خاصه بعداز فتنه۹۶ که یکجور تمرین و مانور برای ‎«شبکه نفوذ» بود.
طرح تابستان داغ۹۷، زمستان سرد۹۷ و ... . اما بعد از عدم نتیجه‌گیری در سال۹۷ به طراحی ‎#آشوب_هوشمند - همان ‎فتنه ۹۸ - رسید.‏

8️⃣ ناکارآمدی دولت تدبیر، تصمیمات خطرناک ارزی دولت، فساد اقتصادی مسئولین، اشرافیت دولتی وزرای مولتی میلیاردر، اختلافات سیاسی احزاب، شکاف‌های اجتماعی، آزادی‌های اجتماعی، زنان، جوانان، حجاب، ورزشگاه و دوقطبی سازی مذهبی بعنوان کاتالیزور (شتابدهنده) این جریان بوده و هستند.‏

9️⃣ #رهبر_هوشمند ایران اما با دو تدبیر ویژه، فتنه 98 را مهار کرد:
الف) انتصاب آیت‌الله رئیسی به دستگاه قضا؛ رئیسی با اقدامات فوری مبارزه با فساد و اصلاح دستگاه قضا، روح امید را در جامعه ملتهب و آماده گُرگرفتن دمید.
ب) اقدام ویژه اطلاعات سپاه دردستگیری ‎#روح_الله_زم که موجب مهار ‎«آشوب هوشمند» شد. که عرض کردیم قرار بود همزمان با عراق و لبنان در ایران هم شکل بگیرد اما قبل از شکل گیری در ایران، زم دستگیر شد.

🔟 اگرچه این پروژه مهم مهار شد اما جامعه همواره باید هوشیار باشد. متأسفانه حاکمیت جریان غربزده با این عملکرد فجیع در حوزه مدیریت و اقتصاد یکجور فتنه است. این جریان بارها نشان داده که آرامش مردم و کشور برایش اهمیتی ندارد لذا می بینید که با دامن زدن به هر شایعه و اختلاف و مسئله ای قصد دوقطبی کردن جامعه را دارد. خاصه دم انتخابات که کارنامه قابل قبولی ندارد.


✅داود مدرسی یان
اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۶ آبان ۱۳۹۸
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۱,۷۵۴
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
واقعا دیگه خسته شدم انقدر تو این سال‌ها از فرافکنی‌ها و اراجیف این جماعت شنیدم. این بار دیگه از حد گذشتن واقعا...

اول که میگفتن فلسطین به ما چه، اینا قوم نفرین شدن! چرا باید بهشون کمک کنیم؟ میگی باباجون پیامبر گفت صدا مظلوم شنیدی تشریفتو ببر کمکش کن، نکنی مسلمون نیستی، میفهمی؟ مسلمون نیستی!!! نگفته صدا مسلمون، گفته صدا مظلوم، لعنتی مظلوم میتونه آتئیستم باشه! دیگه به تو چه که طرف سنی یا شیعه، مسیحی ه یا بهایی...

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

بعدش که بهونه میارن چرا باید بودجه‌مون تو عراق خرج شه، دریغ از ذره‌ای شعور که بشه باهاش فهمید این عراقیای بدبخت سپر بلای ما شدن، رفتیم اونجا نیرو ریختیم جلو اون حرومزاده‌ها رو بگیریم که خبرشون نرسن به مرز ما، که ۴ تا قدرنشناس از خدا بی‌خبر مثل تو بتونن تو آرامش زندگی کنن.

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

گفتن با آمریکا مذاکره کنیم، وضعمون درست میشه. گفتیم نمیشه، به پیر به پیغمبر تاریخ نشون داده نمیشه، حکمیت نشون داده نمیشه! گفتن نه شما حالیتون نیست. رفتن شدن تکرار حماقت ابوموسی اشعری، نتیجه‌ش شد همونی که ما گفتیم، یه سری گفتن نه تقصیر رهبره! اون نباید میذاشت ما بریم، مگه وظیفه رهبر رهبری نیس؟ گفتیم عه! چطور انقد قشنگ تاریخ رو تکرار می‌کنید؟؟؟ یه سریم گفتن نه؛ تقصیر "مرگ بر آمریکا"های شماست که نذاشته برجام به ثمر بشینه... این بار دیگه لبخند زدیم و رد شدیم.

حالام که آمریکا مستقیماً، علناً و عمداً زده سردار کشورتونو شهید کرده، بازم کورید و نمی‌بینید؟ بابا خواب غفلت تا کی، بسه دیگه بیدار شین! و همچنان دارین بازی می‌خورین از این جماعت؟ من که باورم نمیشه...

بعد همه این اتفاقا، واقعا نمیتونم تحمل کنم ملتی رو که می‌بینه که همه چی از طرف آمریکا به بن بست رسیده، می‌بینه از آمریکا دیگه براش آبی گرم نمیشه، میاد فاز نگاه از بیرون میگیره، که اگه نمی‌تونه از آمریکا و اهدافش دفاع کنه، طرف ما رم نگیره، نگه شما درست می‌گفتین.

و بعد شروع میکنه قصه ننه من غریبم بازیاشو ساختن... ای کاش می‌فهمیدیم هممون انسانیم و کاش دنیا از جنگ خالی شه و کوفت و درد. همین آمریکایی که شما براش گریبان چاک می‌دادین زده اصن سردار نه، یه شهروند عادی مملکتتونو کشته! بازم نمیفهمی دشمنه؟ یا فهمیدی نمیتونی بگی غلط کردم؟ جرئتشو نداری بگی طرز فکرم اشتباه بوده؟ پس حداقل حرف نزن، بشین سر جات. هی سعی نکن حالا که نمی‌تونی طرف آمریکا رو بگیری همچنان فاز روشنفکری داشته باشی بگی اره حالا دیگه دو طرف باید کوتاه بیان. متنفرم از این ادما که دارن خودشونو به در و دیوار می‌زنن که وانمود کنن ایران اشتباه می‌کرده...
Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۰:۱۷)
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۵۹,۴۳۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خدا رو شکر که آمریکا رو یه جوری تحقیر کردیم که عو عو سگ‌هاش قطع نمیشه. خدا رو شکککککر.


عَلیٌ حُبُّه جُنَّه
قَسیمُ النّارِ وَ الْجَنَّهجمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۱:۰۳)
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۵۹,۴۳۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Strong forever نوشته:

واقعا دیگه خسته شدم انقدر تو این سال‌ها از فرافکنی‌ها و اراجیف این جماعت شنیدم. این بار دیگه از حد گذشتن واقعا...

اول که میگفتن فلسطین به ما چه، اینا قوم نفرین شدن! چرا باید بهشون کمک کنیم؟ میگی باباجون پیامبر گفت صدا مظلوم شنیدی تشریفتو ببر کمکش کن، نکنی مسلمون نیستی، میفهمی؟ مسلمون نیستی!!! نگفته صدا مسلمون، گفته صدا مظلوم، لعنتی مظلوم میتونه آتئیستم باشه! دیگه به تو چه که طرف سنی یا شیعه، مسیحی ه یا بهایی...

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

بعدش که بهونه میارن چرا باید بودجه‌مون تو عراق خرج شه، دریغ از ذره‌ای شعور که بشه باهاش فهمید این عراقیای بدبخت سپر بلای ما شدن، رفتیم اونجا نیرو ریختیم جلو اون حرومزاده‌ها رو بگیریم که خبرشون نرسن به مرز ما، که ۴ تا قدرنشناس از خدا بی‌خبر مثل تو بتونن تو آرامش زندگی کنن.

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

گفتن با آمریکا مذاکره کنیم، وضعمون درست میشه. گفتیم نمیشه، به پیر به پیغمبر تاریخ نشون داده نمیشه، حکمیت نشون داده نمیشه! گفتن نه شما حالیتون نیست. رفتن شدن تکرار حماقت ابوموسی اشعری، نتیجه‌ش شد همونی که ما گفتیم، یه سری گفتن نه تقصیر رهبره! اون نباید میذاشت ما بریم، مگه وظیفه رهبر رهبری نیس؟ گفتیم عه! چطور انقد قشنگ تاریخ رو تکرار می‌کنید؟؟؟ یه سریم گفتن نه؛ تقصیر "مرگ بر آمریکا"های شماست که نذاشته برجام به ثمر بشینه... این بار دیگه لبخند زدیم و رد شدیم.

حالام که آمریکا مستقیماً، علناً و عمداً زده سردار کشورتونو شهید کرده، بازم کورید و نمی‌بینید؟ بابا خواب غفلت تا کی، بسه دیگه بیدار شین! و همچنان دارین بازی می‌خورین از این جماعت؟ من که باورم نمیشه...

بعد همه این اتفاقا، واقعا نمیتونم تحمل کنم ملتی رو که می‌بینه که همه چی از طرف آمریکا به بن بست رسیده، می‌بینه از آمریکا دیگه براش آبی گرم نمیشه، میاد فاز نگاه از بیرون میگیره، که اگه نمی‌تونه از آمریکا و اهدافش دفاع کنه، طرف ما رم نگیره، نگه شما درست می‌گفتین.

و بعد شروع میکنه قصه ننه من غریبم بازیاشو ساختن... ای کاش می‌فهمیدیم هممون انسانیم و کاش دنیا از جنگ خالی شه و کوفت و درد. همین آمریکایی که شما براش گریبان چاک می‌دادین زده اصن سردار نه، یه شهروند عادی مملکتتونو کشته! بازم نمیفهمی دشمنه؟ یا فهمیدی نمیتونی بگی غلط کردم؟ جرئتشو نداری بگی طرز فکرم اشتباه بوده؟ پس حداقل حرف نزن، بشین سر جات. هی سعی نکن حالا که نمی‌تونی طرف آمریکا رو بگیری همچنان فاز روشنفکری داشته باشی بگی اره حالا دیگه دو طرف باید کوتاه بیان. متنفرم از این ادما که دارن خودشونو به در و دیوار می‌زنن که وانمود کنن ایران اشتباه می‌کرده...

فاعرض عن الجاهلین...


عَلیٌ حُبُّه جُنَّه
قَسیمُ النّارِ وَ الْجَنَّهجمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۱:۰۵)
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۰۵
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
Strong forever نوشته:

واقعا دیگه خسته شدم انقدر تو این سال‌ها از فرافکنی‌ها و اراجیف این جماعت شنیدم. این بار دیگه از حد گذشتن واقعا...

اول که میگفتن فلسطین به ما چه، اینا قوم نفرین شدن! چرا باید بهشون کمک کنیم؟ میگی باباجون پیامبر گفت صدا مظلوم شنیدی تشریفتو ببر کمکش کن، نکنی مسلمون نیستی، میفهمی؟ مسلمون نیستی!!! نگفته صدا مسلمون، گفته صدا مظلوم، لعنتی مظلوم میتونه آتئیستم باشه! دیگه به تو چه که طرف سنی یا شیعه، مسیحی ه یا بهایی...

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

بعدش که بهونه میارن چرا باید بودجه‌مون تو عراق خرج شه، دریغ از ذره‌ای شعور که بشه باهاش فهمید این عراقیای بدبخت سپر بلای ما شدن، رفتیم اونجا نیرو ریختیم جلو اون حرومزاده‌ها رو بگیریم که خبرشون نرسن به مرز ما، که ۴ تا قدرنشناس از خدا بی‌خبر مثل تو بتونن تو آرامش زندگی کنن.

اینو نفهمیدن گفتیم باشه...

گفتن با آمریکا مذاکره کنیم، وضعمون درست میشه. گفتیم نمیشه، به پیر به پیغمبر تاریخ نشون داده نمیشه، حکمیت نشون داده نمیشه! گفتن نه شما حالیتون نیست. رفتن شدن تکرار حماقت ابوموسی اشعری، نتیجه‌ش شد همونی که ما گفتیم، یه سری گفتن نه تقصیر رهبره! اون نباید میذاشت ما بریم، مگه وظیفه رهبر رهبری نیس؟ گفتیم عه! چطور انقد قشنگ تاریخ رو تکرار می‌کنید؟؟؟ یه سریم گفتن نه؛ تقصیر "مرگ بر آمریکا"های شماست که نذاشته برجام به ثمر بشینه... این بار دیگه لبخند زدیم و رد شدیم.

حالام که آمریکا مستقیماً، علناً و عمداً زده سردار کشورتونو شهید کرده، بازم کورید و نمی‌بینید؟ بابا خواب غفلت تا کی، بسه دیگه بیدار شین! و همچنان دارین بازی می‌خورین از این جماعت؟ من که باورم نمیشه...

بعد همه این اتفاقا، واقعا نمیتونم تحمل کنم ملتی رو که می‌بینه که همه چی از طرف آمریکا به بن بست رسیده، می‌بینه از آمریکا دیگه براش آبی گرم نمیشه، میاد فاز نگاه از بیرون میگیره، که اگه نمی‌تونه از آمریکا و اهدافش دفاع کنه، طرف ما رم نگیره، نگه شما درست می‌گفتین.

و بعد شروع میکنه قصه ننه من غریبم بازیاشو ساختن... ای کاش می‌فهمیدیم هممون انسانیم و کاش دنیا از جنگ خالی شه و کوفت و درد. همین آمریکایی که شما براش گریبان چاک می‌دادین زده اصن سردار نه، یه شهروند عادی مملکتتونو کشته! بازم نمیفهمی دشمنه؟ یا فهمیدی نمیتونی بگی غلط کردم؟ جرئتشو نداری بگی طرز فکرم اشتباه بوده؟ پس حداقل حرف نزن، بشین سر جات. هی سعی نکن حالا که نمی‌تونی طرف آمریکا رو بگیری همچنان فاز روشنفکری داشته باشی بگی اره حالا دیگه دو طرف باید کوتاه بیان. متنفرم از این ادما که دارن خودشونو به در و دیوار می‌زنن که وانمود کنن ایران اشتباه می‌کرده...


چه دل پری داری .. حرفات درست ه ..

مردم ما احساسی هستن و تا حدودی هم حق دارن .. وقتی میبینن هموطنشون گشنس .. میگن اول شکم مردم خودتو سیر کن بعد بریز تو شکم یکی دیگه ه .. که استدلالشون غلط نیست، اما خب همون مثال مو و پیچش موعه که امثال سردار میدیدن و افکارشون سال ها جلوتر بود و انگارتو اینده زندکی میکردن و ماها نه ..

ادم بدونه منابع کشورش کجا و چطور خرج میشه خوبه .. من اگه بدونم نصف بودجه کشورم صرف
پیشرفت امور علمی و نظامی میشه، خوش حال میشم تا اینکه بدونم چه بودجه کلانی صرف صدا سیما یا حوزه علمیه میشه که خروجییشون صفره ..
جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۱:۴۶)
پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۵۹,۴۳۵
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

چه دل پری داری .. حرفات درست ه ..

مردم ما احساسی هستن و تا حدودی هم حق دارن .. وقتی میبینن هموطنشون گشنس .. میگن اول شکم مردم خودتو سیر کن بعد بریز تو شکم یکی دیگه ه .. که استدلالشون غلط نیست، اما خب همون مثال مو و پیچش موعه که امثال سردار میدیدن و افکارشون سال ها جلوتر بود و انگارتو اینده زندکی میکردن و ماها نه ..

ادم بدونه منابع کشورش کجا و چطور خرج میشه خوبه .. من اگه بدونم نصف بودجه کشورم صرف
پیشرفت امور علمی و نظامی میشه، خوش حال میشم تا اینکه بدونم چه بودجه کلانی صرف صدا سیما یا حوزه علمیه میشه که خروجییشون صفره ..

گشنه بودنه اصلا ربطی به مفاهیم مقاومت نداره. اصلا ربطی به تحریم نداره. اصلا ربطی به هزینه‌های نظامی که از داغون‌ترین کشورهای منطقه هم خیلی کمتره نداره.

لااقل ۹۹ درصدش سوء مدیریته و بس. مردم خودشون مقصر گرسنگی خودشونن وقتی درست رای نمیدن. تا وقتی امثال روحانی اونجا نشستن اگه کل مملکت رو هم بفروشیم به آمریکا چیزی بهتر نمیشه.

اون بودجه‌ای که تو بوق و کرنا می‌کنن آی فلان قدر دادیم به فلان مرکز مذهبی، یک هزارم بودجه‌ای که دولت حیف و میل می‌کنه نیست و فقط به قصد عوامفریبی سابقه‌دار اصلاح‌طلب‌های ملعونه.

ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم... حتی خدا هم وقتی مردم بی‌شعورن کاری نمی‌کنه...


عَلیٌ حُبُّه جُنَّه
قَسیمُ النّارِ وَ الْجَنَّهجمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۸ (۱۹:۲۱)
     
برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۳۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۱,۶۹۸
حاضرین در سایت
۵۴ کاربر آنلاین است. (۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۳
مهمان: ۵۱

ادامه...
پیام‌های جدید
داستانک!
انجمن کارگاه داستان نویسی
۵۱۷ پاسخ
۶۰,۷۸۲ بازدید
۳۴ دقیقه قبل
علی ولی الله
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۵,۷۰۵ پاسخ
۸,۸۹۴,۴۴۷ بازدید
۱ ساعت قبل
beautiful queen
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۱,۳۳۱ پاسخ
۵,۵۰۸,۷۳۹ بازدید
۲ ساعت قبل
forca barca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۳۹ پاسخ
۴۰۹,۰۰۰ بازدید
۵ ساعت قبل
fahime
به دانش بود نیک فرجام تو ... به مینو دهد چرخ آرام تو
انجمن مباحث آزاد
۹,۷۶۶ پاسخ
۸۴۶,۰۸۶ بازدید
۱۰ ساعت قبل
سَیّد شایان
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۸۱۲ پاسخ
۱,۴۶۰,۳۱۶ بازدید
۱۱ ساعت قبل
علی ولی الله
ایرانی، ایرانی باش!
انجمن مباحث آزاد
۴,۳۰۰ پاسخ
۵۷۷,۹۵۵ بازدید
۳ روز قبل
علی ولی الله
رقابت بین کسایی که از قاب گوشی استفاده می‌کنن با کسایی که نمی‌کنن
انجمن سرگرمی
۲۳,۲۶۱ پاسخ
۱,۷۱۲,۸۹۴ بازدید
۴ روز قبل
Anis
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۱۹۷ پاسخ
۱,۵۵۴,۹۲۶ بازدید
۸ روز قبل
سَیّد شایان
ثبت نام دوره دهم لیگ فانتزی
انجمن لیگ فانتزی
۵۹ پاسخ
۷,۸۵۶ بازدید
۹ روز قبل
‍Alfredo
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۳۹ پاسخ
۲۱۰,۹۰۳ بازدید
۱۴ روز قبل
Strong forever
دل نوشته
انجمن هنر و ادبیات
۵۵۶ پاسخ
۱۸۴,۵۹۶ بازدید
۱۴ روز قبل
beautiful queen
آبی های پایتخت
انجمن فوتبال ایران
۵,۹۷۹ پاسخ
۵۹۷,۲۷۱ بازدید
۱۷ روز قبل
V.S.G
تیم ملی ایران
انجمن فوتبال ایران
۳,۱۴۹ پاسخ
۳۲۷,۴۴۴ بازدید
۱۸ روز قبل
علی ولی الله
تیم رویایی بارسلونا از نگاه شما
انجمن بازیکنان
۲۰ پاسخ
۲,۴۲۰ بازدید
۱۸ روز قبل
Αφροδίτη
شعر
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۳۶ پاسخ
۲۲۸,۹۹۹ بازدید
۲۰ روز قبل
forca barca
The English Forum
انجمن علمی و کاربردی
۴۸۰ پاسخ
۱۳۶,۲۵۷ بازدید
۲۸ روز قبل
علی ولی الله
زاد روز آبی و اناری ها [ ... | ... ]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۰۴ پاسخ
۱۲۶,۲۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۰۹۶ پاسخ
۷۷۴,۵۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
nsb
نقل و انتقالات احتمالی
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۱,۹۳۲ پاسخ
۱,۳۴۶,۹۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
مداحی و کلیپ های مذهبی صوتی و تصویری
انجمن عرفانی و مذهبی
۳۱۲ پاسخ
۹۴,۸۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
Strong forever
فیلم خارجی [فیلم هفته: ...]
انجمن هنر و ادبیات
۷,۸۶۸ پاسخ
۱,۰۷۴,۴۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
Hosein
کتابخانه [کتاب دی ماه: مرگ در می‌زند]
انجمن هنر و ادبیات
۹۸۲ پاسخ
۱۶۸,۱۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
بحث آزاد مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۲,۷۲۸ پاسخ
۳۵۵,۲۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۸۰۰ پاسخ
۱,۷۵۳,۲۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۷۱۸ پاسخ
۸۶,۹۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
مشاعره سنتی
انجمن هنر و ادبیات
۱۲,۵۳۷ پاسخ
۹۲۸,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
forca barca
پیشنهادات و انتقادات
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۶۷ پاسخ
۱۷۵,۴۳۶ بازدید
۲ ماه قبل
علی ولی الله
مسابقه بهترین آواتار سایت!
انجمن سرگرمی
۱,۹۱۰ پاسخ
۲۳۵,۴۵۸ بازدید
۲ ماه قبل
Lily
مناسبت های مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۶۰۵ پاسخ
۹۷,۳۳۶ بازدید
۳ ماه قبل
سَیّد شایان
حدس بزن کیه؟!
انجمن سرگرمی
۱۹۸ پاسخ
۱۱,۶۷۷ بازدید
۳ ماه قبل
علی ولی الله
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۲ پاسخ
۳۲۱,۹۰۰ بازدید
۳ ماه قبل
reza147
بال سبز مهدویت ...
انجمن عرفانی و مذهبی
۸۸۷ پاسخ
۲۲۴,۵۲۵ بازدید
۳ ماه قبل
MohammadDT
کل کل سرخابی ها...
انجمن فوتبال ایران
۲۸۳ پاسخ
۲۹,۹۱۹ بازدید
۳ ماه قبل
Dreadlocks
Game of Thrones
انجمن هنر و ادبیات
۱,۴۹۳ پاسخ
۲۰۲,۱۸۷ بازدید
۳ ماه قبل
Anis
FIFA 20
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲۰ پاسخ
۱,۱۳۱ بازدید
۴ ماه قبل
علی ولی الله
بال سرخ عاشورا ...
انجمن عرفانی و مذهبی
۷۰۶ پاسخ
۱۲۱,۸۱۲ بازدید
۴ ماه قبل
سَیّد شایان
انیمیشن
انجمن هنر و ادبیات
۳۹۱ پاسخ
۶۱,۴۹۲ بازدید
۴ ماه قبل
Dreadlocks
صندلی داغ [... | ...]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۳۹ پاسخ
۱۴۰,۶۹۵ بازدید
۴ ماه قبل
Dreadlocks
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۳۳ پاسخ
۸۴۵,۷۸۱ بازدید
۴ ماه قبل
Dreadlocks
تغییر نام کاربری
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۶۷ پاسخ
۳۴۶,۴۵۴ بازدید
۴ ماه قبل
capitan5
عکس نوشت عرفانى و مذهبى
انجمن عرفانی و مذهبی
۵۸۷ پاسخ
۱۹۷,۶۰۲ بازدید
۴ ماه قبل
Dreadlocks
Pro Evolution Soccer 2020
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۱۷ پاسخ
۱,۲۲۹ بازدید
۵ ماه قبل
علی ولی الله
گروه گرافیک
انجمن نيازمندی‌های سايت
۱۷۵ پاسخ
۴۰,۸۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
افراگرافیک
زادروز آبی و اناری ها [ اعلام تاریخ تولد ]
انجمن مباحث آزاد
۴۰ پاسخ
۷,۹۹۹ بازدید
۵ ماه قبل
Anis
روز شمار آبی اناری ها
انجمن مباحث آزاد
۲۶۶ پاسخ
۳۱,۱۳۴ بازدید
۶ ماه قبل
Dreadlocks
جشن ۱۴مین سالگرد تاسیس سایت
انجمن جلسات حضوری اعضای سايت
۸۸ پاسخ
۵,۵۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
Dreadlocks
حاضران به غایبان برسانند...
انجمن عرفانی و مذهبی
۱۰۸ پاسخ
۲۱,۶۹۶ بازدید
۶ ماه قبل
سَیّد شایان
داستان گروهی [ داستان توماس ]
انجمن کارگاه داستان نویسی
۲۴ پاسخ
۵,۰۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
علی ولی الله
آمار و اطلاعات لیگ برتر
انجمن فوتبال ایران
۵ پاسخ
۱,۴۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
Dreadlocks
برترین گلزنان لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
آخرین بازی
شنبه، 3 اسفند 1398
بارسلونا
5
0
ایبار
هفته ۲۵ فصل 2019/20
۱بارسلونا ۵۵
۲رئال مادرید ۵۳
۳ختافه x ۴۲
۴رئال سوسیداد x ۴۰
۵اتلتیکو مادرید x ۴۰
۶سویا x ۴۰
۷ویارئال x ۳۸
۸والنسیا ۳۸
۹خرانادا x ۳۳
۱۰لوانته ۳۲
x : یک بازی کمتر
بازی بعدی
سه‌شنبه، 6 اسفند 1398
ناپولی
VS
بارسلونا
ورزشگاه سن پائولو
ساعت 23:30 (به وقت ایران)
برترین پاسور‌های لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
لیگ قهرمانان اروپا
بازی رفت ۱/۸ نهایی
ناپولی 
 بارسلونا

سه‌شنبه، ۶ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
بازی بعدی
لیگ اسپانیا
هفته ۲۶
رئال مادرید 
 بارسلونا

یکشنبه، ۱۱ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
۴۳
لیگ اسپانیا
هفته ۲۷
بارسلونا 
 رئال سوسیداد

شنبه، ۱۷ اسفند
ساعت ۲۱:۰۰
۴۴
لیگ اسپانیا
هفته ۲۸
مایورکا 
 بارسلونا

شنبه، ۲۴ اسفند
ساعت ۲۱:۰۰
۴۵
لیگ قهرمانان اروپا
بازی برگشت ۱/۸ نهایی
بارسلونا 
 ناپولی

چهارشنبه، ۲۸ اسفند
ساعت ۲۳:۳۰
۴۶
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!