به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
امت حزب الله ضمن تبريك به حسن روحاني آرزو كرد كه دولت بتواند به همراه عزيزاني كه ديروز تو پارتي هاي خيابوني با هم رقصيدن و به فرماندهيه فرماندهاني چون حميد فرخ نژاد ، فاطمه گودرزي ، مهناز افشار ، اميرحسين مدرس ، اميرمهدي ژوله و رضا عطاران و ساير بازيگران در جبهه ها حضور يافته و در راه آرمان خود بجنگند

اگر یه آدم سیاسی مثلا آقای خاتمی بیاد از یه کاندیدایی حمایت کنه و مردم به خاطر حمایت اون آدم سیاسی برن به فرد مورد نظر رای بدن، من میتونم این رو درک کنم.
اما اگر یه سلبریتی مثلا شهاب حسینی بیاد از یه کاندید حمایت کنه و مردم به خاطر حمایت اون سلبریتی برن به فرد مورد نظر رای بدن، من اصلا همچین چیزی رو درک نمی کنم.
مردم با خودشون چی فکر میکنن رایشون رو با حرف اینطور آدما تنظیم میکنن؟ فرض کنید طرف میگه من به فلانی رای میدم چون امیرمهدی ژوله گفته!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ خرداد ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
امت حزب الله ضمن تبريك به حسن روحاني آرزو كرد كه دولت بتواند به همراه عزيزاني كه ديروز تو پارتي هاي خيابوني با هم رقصيدن و به فرماندهيه فرماندهاني چون حميد فرخ نژاد ، فاطمه گودرزي ، مهناز افشار ، اميرحسين مدرس ، اميرمهدي ژوله و رضا عطاران و ساير بازيگران در جبهه ها حضور يافته و در راه آرمان خود بجنگند

اگر یه آدم سیاسی مثلا آقای خاتمی بیاد از یه کاندیدایی حمایت کنه و مردم به خاطر حمایت اون آدم سیاسی برن به فرد مورد نظر رای بدن، من میتونم این رو درک کنم.
اما اگر یه سلبریتی مثلا شهاب حسینی بیاد از یه کاندید حمایت کنه و مردم به خاطر حمایت اون سلبریتی برن به فرد مورد نظر رای بدن، من اصلا همچین چیزی رو درک نمی کنم.
مردم با خودشون چی فکر میکنن رایشون رو با حرف اینطور آدما تنظیم میکنن؟ فرض کنید طرف میگه من به فلانی رای میدم چون امیرمهدی ژوله گفته!!!

بابا اینا رد دادن! یه فیلم بود یارو برگشته بود گفته بود به روحانی رای میدم، ازش پرسیدن چرا؟ برگشته گفته چون گشت ارشادو جمع میکنه یعنی با این اهداف کاندیداشونو انتخاب میکنن، مهدی ژوله که چیزی نیست

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۳ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Strong forever نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول

بابا اینا رد دادن! یه فیلم بود یارو برگشته بود گفته بود به روحانی رای میدم، ازش پرسیدن چرا؟ برگشته گفته چون گشت ارشادو جمع میکنه یعنی با این اهداف کاندیداشونو انتخاب میکنن، مهدی ژوله که چیزی نیست

اتفاقا در مورد همین موضوع با ملت صحبت شده البته ماله قبل از انتخاباته

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۳ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Montazer_59 نوشته:

نقل قول
Strong forever نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول

اتفاقا در مورد همین موضوع با ملت صحبت شده البته ماله قبل از انتخاباته

یکیشون حقیقت جالبی رو گفت.
اونم اینکه کسی که بخواد انتخابی رو انجام بده، انگار منتظر یه بهونست.
بازیگرا، یا خیلی شخصیت های سیاسی که ترد شده نظام هستند فقط میتونن روی انتخاب یه شخص صحه بذارند.
هرکسی با عقل خودش و شواهد و قرائن موجود انتخاب میکنه.
این وسط هرکی خواست دروغ ها رو مطابق میلش باور میکنه هرکی هم نخواست نه جلوشون می ایسته

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۳ خرداد ۱۳۹۶
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

مسئولان تخلفات انتخاباتی بسیاری داشتند/ انتظار نداشتیم دستگاه‌های مجری انتخابات قانون‌شکنی کنند

آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان در نشست هیئت رئیسه مجلس خبرگان اظهارداشت: همانطور که مقام معظم رهبری هم اشاره فرمودند از جانب خودم و خبرگان با همه وجودم از مردم تشکر می‌کنم که نشان دادند هنوز زنده و سرپا هستند و به اسلام، انقلاب، امام راحل و رهبرشان وفادارند.

وی گفت: مردم به یک اشاره رهبر معظم انقلاب و تشویق ایشان در انتخابات حضور یافتند و آرای بسیاری در صندوق‌ها ریختند.

آیت الله جنتی افزود: دنیا متوجه شد که مردمسالاری دینی در کشورمان حاکم است، خلاف ادعاهایی که به دروغ و با تزویر در این خصوص می‌کنند در کشورمان مردمسالاری دینی حقیقت دارد و این مردم هستند که با اختیار و آزادی کامل در انتخابات شرکت می‌کنند و به هر کسی نظرشان باشد رای می‌دهند.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: در ایران به هیچ کسی اجبار نمی‌کنند که رای بدهد یا ندهد، مردم با عشق و علاقه و با احساس وظیفه دینی و ملی حضور می‌یابند و رای می دهند.

وی تصریح کرد: البته سلامت انتخابات را تایید می‌کنم که خیلی خوب بود اما تخلفات بسیاری هم شد که بخشی از آن متوجه مسئولان بود که تخلفات بسیاری کردند.

رئیس مجلس خبرگان گفت: برخی از این تخلفات را همه فهمیدند و برخی از تخلفات مبتنی بر گزارش‌های ناظران از دور و نزدیک و برخی مبتنی بر گزارش‌های مردمی بود.

وی بار دیگر تصریح کرد: تخلفات انتخاباتی از نظر مالی و سیاسی چشمگیر بود و انتظار نداشتیم دستگاه های مجری انتخابات که باید مجری قانون باشند، خودشان قانون‌شکنی کنند به نحوی که همه مطلع شوند که این خلاف انتظار بود.

آیت الله جنتی گفت: البته نوعی از تخلفات هم بود که مانند همیشه صورت گرفت که آن را شورای نگهبان بررسی می‌کند، گزارشش را می‌گیرد و اگر لازم باشد بازرس می‌فرستد که البته اینها طبیعی است و در همه دوره‌های انتخابات اعم از مجلس و ریاست جمهوری بوده‌است.

رئیس مجلس خبرگان ابراز امیدواری کرد: کسانی که در این قضایا تخلفات بزرگ کردند از گناهانشان توبه کنند زیرا حق‌الناس گریبانشان را می‌گیرد و به فرموده رهبر معظم انقلاب واقعا حق‌الناس است.

آیت الله جنتی تصریح کرد: اگر این افراد توبه نکنند در دنیا و آخرت مسئولیت دارند و مجازاتش را خواهند دید.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۳ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
سرباز ولایت نوشته:

ميگن با سخنراني ترامپ در عربستان شرايط داره وخيم ميشه و احتمالا جنگ ميشه
امت حزب الله ضمن تبريك به حسن روحاني آرزو كرد كه دولت بتواند به همراه عزيزاني كه ديروز تو پارتي هاي خيابوني با هم رقصيدن و به فرماندهيه فرماندهاني چون حميد فرخ نژاد ، فاطمه گودرزي ، مهناز افشار ، اميرحسين مدرس ، اميرمهدي ژوله و رضا عطاران و ساير بازيگران در جبهه ها حضور يافته و در راه آرمان خود بجنگند😂

سپاه و بسيج و خانواده هاي شهدا و ساير امت حزب الله ميخوان استراحت كنن😂

با #ربناي_شجريان علي بركت الله عمليات كنيد
نقل قول
⭕️ ولیعهده عربستان اعلام کرده که ایران را میدان جنگ میکنیم و دیروز از ترامپ تجهیزات جنگی خریداری کردند . سلبریتی های سینما لطفا اماده باشید که این دفعه شما را قرار است برای دفاع از ایران به میدان جنگ بفرستیم . چون دیگر پاسداران و بسیجی های ساندیس خور قرار نیست از شما و ناموستان دفاع کنند . بلاخره همه جا به نوبت ،نوبتی هم باشد دیگر نوبت شماست . قرار نیست شما همیشه شعار بدهید و برایتان کف وسوت بزنند و یک عده بجنگند و جان بدهند و در برابرش توهین وتحقیر بشنوند . بسم الله این شما و این هم عربستان سراپا اماده برای جنگ . 🔴ایران نیوز @Irananews

اين علفهاى هرز يه جورى اينجا جنگ بشه اولين نفر در رفتن!

اما يه واقعيتى هست. اين ملت لياقتشون دروغگويي مثل روحانى ه. امثال رئيسى خيلى براى اينا زيادن. بذاريد از همين كذاب مدام تودهنى بخورن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات

مهندسى بزرگ انتخابات توسط كثيف ترين دولت تاريخ ايران. يعنى از انتخاباتاى زمان شاه بدتر بود اين!

من نمى فهمم جنتى چى ميگه. توبه چيه؟ حق مردم رو بگيرين!

۴ خرداد ۱۳۹۶
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
السّلامُ علیک یا ربیعَ الاَنام نوشته:

بغبغوى تتلوى بى مغز اما صادق را به ربناى شجريان ترجيح مى دهم.

بی مغز؟
الان دفاع کردید ازش یا تخریب شخصیت؟؟؟
اون کسی مغز نداره که فکر میکنه نبود دین خوشبختی میاره براش . اون کسی مغز نداره که فکر میکنه دین فقط دولا و راست شدن سر نماز و روزه گرفتن تو روزهای گرم تابستونه...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۴ خرداد ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
beautiful queen نوشته:

نقل قول
السّلامُ علیک یا ربیعَ الاَنام نوشته:

بغبغوى تتلوى بى مغز اما صادق را به ربناى شجريان ترجيح مى دهم.

بی مغز؟
الان دفاع کردید ازش یا تخریب شخصیت؟؟؟
اون کسی مغز نداره که فکر میکنه نبود دین خوشبختی میاره براش . اون کسی مغز نداره که فکر میکنه دین فقط دولا و راست شدن سر نماز و روزه گرفتن تو روزهای گرم تابستونه...

نه واقعا قصد دفاع از آدمی مثل تتو رو ندارم. بی مغز یعنی کارای احمقانه ای که می کنه صرفا از کم عقلیه، نه نیت بد. و گرنه شکی نیست که چنین آدمی هزار بار شرف داره به کذابهایی مثل روحانی و هم قطاراش و خیلی از هواداراش که ظاهر الصلاحن اما از هر مفسدی مفسدترن!

۴ خرداد ۱۳۹۶
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
روحانی برگشته گفته بچه های ستاد ما شام میرفتن ستاد رقیب
بعد اصن لحن حرف زدنش معلومه تمسخره؛ خدایی ملتو گیر آورده

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۴ خرداد ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۷,۴۱۹ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۶۹ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۵۸ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۴۵۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۳۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۰۸ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!