به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
Strange man نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

بعد از اون ماجرای اعدام شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان. عربستانی ها به AFC شکایت کردن که تو ایران امنیت نیست و بازیهای ما با ایرانی ها باید تو یک کشور بیطرف برگزار بشه. گویا AFC هم درخواست عربستان رو قبول کرده.
این یه چیزی فراتر از فوتباله. به نظرم ایران باید این مسابقات رو تحریم کنه. چون اگر زیر بار بره که تو یک کشور بیطرف با اونا بازی کنه یعنی بطور غیرمستقیم ادعای عربستان رو پذیرفته.

منبعتون کجاس که AFC قبول کرده .. من که چیزی ندیدم و بعید میدونم قبول کنه ....

سایت های ورزشی اعم از ورزش 3 و طرفداری
تا 25 اسفند AFC به ایران و عربستان مهلت داده تا مشکلات رو کنار بذارن و عربستان شکایتش رو پس بگیره. در غیر اینصورت بازیهای نمایندگان ایران و عربستان تو جام باشگاه های آسیا در کشور بیطرف انجام میشه.

عجب..... حالم بهم میخوره از هرچی سياسته..... هم ورزش و درگیر خودش کرده هم سینما رو لعنت به هر چی سیاست بازيه .....

۵ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

از 3000 اصلاح طلب، 30 نفر تایید صلاحیت شده اند

پ.ن 1 :آزادی انتخابات
پ.ن 2: مهندسی انتخابات
پ.ن 3: رهبر گفته بود اونایی که جمهوری اسلامی هم قبول ندارن بیان رای بدن. بعد مشخص نمیکنن دوستان شورای نگهبان که به کی رای بدن.
کلی هم نامزد اصولگرای مشهور بدبختی رد صلاحیت شده. از رسایی و مطهری بگیر تا کوچیکترا. کلا به نظر یه مجلش کاملا خنثی میخوان

انتظاری جز این هم نیست!

جرات ندارن حرف ملت رو بشنون. اگر این حزب به قول بعضی از دوستان خائن و غربی اینقدر مورد انزجار مردم ـه خب بسم الله. تایید کنید تا با رای ندادن مردم رسوا بشن!

از چی میترسین؟

ما که یه مشت خس و خاشاکیم، تایید هم بکنید تعدادمون کمه و رای نمیاریم.

مملکت مال شما که نیست! به خون باشه ما هم خون دادیم واس این مملکت.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۶ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محــمــد نوشته:

نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

از 3000 اصلاح طلب، 30 نفر تایید صلاحیت شده اند

پ.ن 1 :آزادی انتخابات
پ.ن 2: مهندسی انتخابات
پ.ن 3: رهبر گفته بود اونایی که جمهوری اسلامی هم قبول ندارن بیان رای بدن. بعد مشخص نمیکنن دوستان شورای نگهبان که به کی رای بدن.
کلی هم نامزد اصولگرای مشهور بدبختی رد صلاحیت شده. از رسایی و مطهری بگیر تا کوچیکترا. کلا به نظر یه مجلش کاملا خنثی میخوان

انتظاری جز این هم نیست!

جرات ندارن حرف ملت رو بشنون. اگر این حزب به قول بعضی از دوستان خائن و غربی اینقدر مورد انزجار مردم ـه خب بسم الله. تایید کنید تا با رای ندادن مردم رسوا بشن!

از چی میترسین؟

ما که یه مشت خس و خاشاکیم، تایید هم بکنید تعدادمون کمه و رای نمیاریم.

مملکت مال شما که نیست! به خون باشه ما هم خون دادیم واس این مملکت.

خدا رو شکر شورای نگهبان هست که اجازه نده یه مشت منافق وطن فروش بخوان بیشتر از این به نقاط حساس نفوذ کنن. بالاخره کم نیستن تو این مملکت کسایی که ادعای علوی بودن دارن و پای سفره معاویه نشستن!

حضرت اما فرمود هرکس رای شورای نگهبان رو قبول نکنه مفسد فی الارض ه! البته از امثال تو که ادعای حسینی بودن دارین و از سیاست اموی حمایت می کنین انتظاری نیست با این چیزا به خودتون بیاین!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
شانس صد در صدی ورود نمایندگان به مجلس خبرگان در شش استان کشور

#توهمی_به_نام_انتخابات

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
اون نهاد وظیفه ش اینه که طبق معیار های مشخص بررسی کنه ببینه هرکس از اون شابلونی که جلوش گذاشتن خارج بشه رد ش کنن، حالا اگه تو یک شهر 1 ملیون آدم اسم بنویسن، 999 هزار نفرشون هم رد بشن نمیشه گفت که کارشون غلط بوده باید سوال کرد که این نماینده چرا حذف شده؟ مسئله سر کمیت این موضوع نیست که چند نفر کجان، کیفیت قبول شدگان و رد شدگان مهمه. در مورد رد شدگان شورای نگهبان هرکسی میتونه کارهای قانونیش رو دنبال کنه و حقش رو بگیره، شما هم اگه کسی رو میشناسید که که حقش رو خوردن بیاین بذارید اینجا مدارکش رو باشد که ما هم از این تاریکی ها خارج بشیم

بچه ها در مورد انتخابات دقت کنین از خط امام خارج نشیم، این خیلی مهمه که حرف ما پازل دشمن رو پر نکنه، بصیرت یعنی فهم همین قضیه که به جا و درست حرف بزنیم. هرجا احساس کردید حرف شما، جنسش از حرف دشمنان این مردمه، جنس صداش یکجوری که انگار داره صدای آمریکا پخش میشه شک نکنین که دارین اشتباه می کنید.

بخدا اصلا سخت نیست تشخیص این سناریو که برنامه اینه که به شورای نگهبان فشار بیارن، ولله قسم خیلی راحت میشه فهمید چرا 60 درصد آمار ثبت نامی ها زیاد تر شده، خوب خیلی واضحه نقشه اینه فله ای اسم بنویسن، فله ای هم شکایت کنن. شما که فهم سیاسی دارین، شما که ادعای پیروی از خط رسول خدا دارید، شما که معتقدید خط امام همون خط اسلامه حسین (ع) هستش دیگه چرا این پازل رو کامل می کنین؟

۹ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
سوال: تو استان های هرمزگان، سمنان، خراسان شمالی و بوشهر چه نیازی به برگزاری انتخابات هست؟
من چیکار دارم به دشمن و خبرگان. اصلا مجلس خبرگان مجلس تاثیرگذاری نیست که من بخوام فکرمو درگیرش کنم. اما مسئله اینجاست که این انتخابات نیست. انتخاب کی؟ مثل دوره پنجم ریاست جمهوری دقیقا. 177 نفرو رد صلاحیت کردن دو نفرو گذاشتن.(سه چهار تا از این 177 نفر هم آدم ها سرشناس و رجال سیاسی بودن) یکی رفسنجانی یکی شیبانی که رفسنجانی نود و خورده ای درصد رای بیاره مشکلی واسه رئیس جمهوریش ایجاد نشه. این کارا درست نیست. همه رو رد کنی که شیش تا استان نیاز به انتخابات نباشه؟ این چه نوع انتخاباتیه آخه؟ مثل انتخابات ریاست جمهوری قذافی. خودش کاندید میشد میگفت بیاید به من رای بدید. اگه شما به این میگی انتخابات من نمیگم. میگم صرفا یه تشریفاته.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
قصه انقدر خنده داره که تحلیل بردار نیست. یه مشت فتنه گر عوضی که خودشون می دونستن هیچ صلاحیتی ندارن، و رد میشن، صرفا ثبت نام کردن که آمار ردی ها بره بالا ازش داستان بسازن!

من نمی فهمم طبق کدوم منطقی انتخابات یعنی هر خری ثبت نام کرد راهش بدید! این کلی گویی ها ارزش منطقی نداره و صرفا جوسازی ه. بیا با دلیل و مدرک بگو فلانی بی دلیل رد شده. این میشه بحث منطقی.

بد نیست یادآوری بشه ماهیت کثیف این اصلاح طلبهای شیاد:

مشاهده لینک

حتما بخونید! در کلام معتقد به اسلام و انقلاب و در عمل منکر اساسی ترین اصول اسلام! مصداق واقعی منافق! خدا خیرشون بده که نمی ذارن این خدانشناس ها به سرنوشت مملکت شیعه مسلط شن!

۹ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نسبت حضورِ گله ایِ عوامل نفوذ استکبار و تایید صلاحیتشون مثل نسبت تایید صلاحیت و حضور"ادوارد اسنودن" توی انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست !

سر مار و ریشه ی فتنه رو باید قبل از نفوذ قطع کرد، هیچ جای دنیا مظنونی که برای امنیت ملی و نظام اون کشور مشکل ساز باشه و سابقه ی سیاسی روشنی از خیانت یا اقدام به اون داشته باشه تو انتخاباتشون راه نمی دن.
ولی نوبت به ایران که می رسه دوستانی از سر جهل و تحت تاثیر تبلیغات رسانه ای معاندین، گریبان چاک می دن که ما انتخابات آزاد می خوایم، حالا تو این انتخابات به اصطلاح آزاد اگه گوساله ای مثل"دونالد ترامپ" هم کاندیدای انتخابات ایران بشه، باز عده ای تحت تاثیر همون تبلیغات می رن بهش رای می دن!
یعنی اگه مملکت بیوفته دست چند تا از همین آدمایی مثل کیاوش یا بارانی که اصل نظام رو قبول ندارن(یعنی وقتی انتخابات رو زیر سوال ببری، مشروعیت کل نظام و سیستم رو زیر سوال بردی) همین الان مملکت رو دو دستی می سپارن دست کدخدا تا بیاد براشون انتخابات آزاد! برگزار کنه و هر مزدورِ وطن فروشِ خائنی که کاندید شد تایید صلاحیتش کنه!
من نمی دونم شماها تو فضاهایی مثل اینجا چیکار دارید؟! برید توی صفحات هم پالگی هاتون و آزادی های یواشکی تون رو جشن بگیرید!
اینجا بودنتون جز اینکه ذهن چند نفر دیگه رو نسبت به نظام و شورای نگهبان و ولایت فقیه بدبین کنه هیچ خیر و ثمری نداره!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۹ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
الـحـسـیـن سرُّ انتِصــاراتنــا نوشته:

یعنی اگه مملکت بیوفته دست چند تا از همین آدمایی مثل کیاوش یا بارانی که اصل نظام رو قبول ندارن(یعنی وقتی انتخابات رو زیر سوال ببری، مشروعیت کل نظام و سیستم رو زیر سوال بردی) همین الان مملکت رو دو دستی می سپارن دست کدخدا تا بیاد براشون انتخابات آزاد! برگزار کنه و هر مزدورِ وطن فروشِ خائنی که کاندید شد تایید صلاحیتش کنه!
من نمی دونم شماها تو فضاهایی مثل اینجا چیکار دارید؟! برید توی صفحات هم پالگی هاتون و آزادی های یواشکی تون رو جشن بگیرید!
اینجا بودنتون جز اینکه ذهن چند نفر دیگه رو نسبت به نظام و شورای نگهبان و ولایت فقیه بدبین کنه هیچ خیر و ثمری نداره!

عزیز من اینجا چه ربطی داره به چپ بودن یا راست بودن؟(که من خدا رو شکر هیچ کدوم نیستم). اصلا دلیل اینجا بودن مگه سیاسیه که من نباید اینجا باشم. منم میتونم و باید نظر خودمو بگم. همون قدرکه تو میتونی بیای و توهین کنی به این و اون.
در مورد رد صلاحیت ها خب من نظرمو گفتم. وقتی رسایی و علی مطهری رد صلاحیت میشن نباید اصلا در مورد بقیه بحث کرد. من حتی به رد صلاحیت شدن حمید رسایی که کاملا ضد اصلاح طلباس هم اعتراض کردم و گفتم نباید رد بشه. یا علی مطهری که اصولگراست. اینا هم رد شدن. من خیلی به تعدّد رد صلاحیت شده ها کار ندارم(تاکید میکنم خیلی مگر نه بحث دارم). اما یه سریا رو رد کردن که شما هیچ سابقه ای از ضد نظام بودنشون پیدا نمیکنی و یه سریا مثل محسن هاشمی(که انصراف داد) تایید شدن که عجیب بود. شما یه توهمی داری که هرکی مثل خودت فکر نکنه دیگه آمریکا دوست و ضد استقلاله. واسه خودت نگهش دار. خیلی مهم نیست. چه بخوای چه نخوای هم یه جناحی تو این مملکت وجود داره به طور رسمی که شما از نظریاتش خوشت نمیاد. و همچنین یه جناح دیگه که دوستش داری. همیشه هم این یکی به اون یکی اتهام زده که جمهوری اسلامی رو خراب کردن و جفتشون هم به لحاظی درست میگن و به لحاظی اشتباه میکنن. چون اصلا حزب و جناح تو نظام ایدئولوژیک معنی نمیده. ولی تفاوت نظر معنی میده.

من سوالم اینه. لطف کن و به این سوال جواب بده.
سوال: تو استان های هرمزگان، سمنان، خراسان شمالی و بوشهر چه نیازی به برگزاری انتخابات هست؟ یعنی وقتی یک نفر برای یک ظرفیت وجود داشته باشه چه انتخابی هست؟ اصلا معنی انتخاب چیه؟ یعنی بین حداقل دو موضوع یکی رو برداری. این کجاش انتخاباته؟ من هم اصلا انتخابات رو زیر سوال نمیبرم. تا الان هم هرچی شده رای خودمو دادم. اما سوال هم نمیتونه برام پیش بیاد؟ که مبادا امثال شما بیاین فوش بدین؟ نه خدا وکیلی شرمندتم. نمیشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
در مورد رد صلاحیت ها باید مصداقی صحبت کرد. اگه میگی مطهری من کلی دلیل برات میارم چرا رد شده. کلی گویی هیچ سودی نداره و مطابق هیچ منطقی نیست.

نقل قول
سوال: تو استان های هرمزگان، سمنان، خراسان شمالی و بوشهر چه نیازی به برگزاری انتخابات هست؟ یعنی وقتی یک نفر برای یک ظرفیت وجود داشته باشه چه انتخابی هست؟ اصلا معنی انتخاب چیه؟ یعنی بین حداقل دو موضوع یکی رو برداری. این کجاش انتخاباته؟ من هم اصلا انتخابات رو زیر سوال نمیبرم. تا الان هم هرچی شده رای خودمو دادم. اما سوال هم نمیتونه برام پیش بیاد؟ که مبادا امثال شما بیاین فوش بدین؟ نه خدا وکیلی شرمندتم. نمیشه

الان این مشکلش چیه؟ خب تو بعضی حوزه ها یه کاندید بیشتر نبوده. به نظرت یعنی واجبه تو هر حوزه لااقل ۲ نفر تایید کنن؟ اگه جایی دو نفر واجد شرایط نبود، انتخابات زیر سوال میره؟

۹ بهمن ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۳۹۶ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۰۹۱ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۳,۸۴۶ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۷۱ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۳۵۸ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۸۶۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۵ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!