به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

این مسائل ریشه های کاملا فرهنگی دارن. بعد از انقلابم به وجود نیومدن که با نسبتهای نادرستی مثل فضای بسته یا امثالش بخوای توصیف کنی. فرهنگ قرنها طول می کشه تا تغییر کنه. لااقل از زمان قاجار مردم ایران همین طوری بودن. تا وقتی هم که ریشه مشکل خودتون رو تو وجود دیگران دنبال می کنید، به راه حلی نمی رسید. مطالعه فرهنگ کشورهای شرقی خیلی به تغییر این دید غلط کمک می کنه.

چیزی که در مورد غرب گفتی، کاملا اشتباهه. تو قرن 19 فردریک تیلور اومد سیستم مدیریت علمی رو پیاده کرد که به افراد دقیقا به شکل اجزایی از یک ماشین نگاه می شد، مثل ربات. بروکراسی شدید، کنترل بسیار بالا، محدودیت شدید اختیار و ساختار مدیریتی عمودی (یعنی دستور از بالا، اجرا از پایین) از مشخصات مدیریت قرن 19 بودن.

درسته تو دو سه دهه اخیر اهمیت روابط و ویژگی های انسانی خیلی پر رنگ شده و الان دارن به کارکنان یه سازمان به عنوان موجودات انسانی نگاه می کنن، اما چیزی که گفتی کاملا در قرن 19 برعکس بوده و پیشرفتهای بزرگ در سایه بروکراسی شدید یا اصطلاحا «برده داری سازمانی» بدست اومده.

اتفاقا ما هنوز تو اون فاز قرار داریم. نمی تونیم مکاتب مدیریتی انسان محور جدید رو پیاده کنیم، بلکه نیاز به یه بروکراسی و کنترل شدید داریم. دقیقا کمبود همین کنترله که باعث به وجود اومدن نواقص خیلی زیادی شده (به خصوص سیستم بخور بخواب از کار بدزد) چون فضای فرهنگی جامعه ما اصلا با سیستم تفویض اختیار جور در نمیاد.

بعدم یه نگاه به وضع اقتصادی و معیشتی غرب بکنید، می بینید که مدینه فاضله ای که عده ای تو خیالشون دارن، توهمی بیشتر نیست. یه نگاه به تفکر 99% - 1% جنبش وال استریت یا طرحهای ریاضت اقتصادی اروپا بندازید، متوجه میشید که آسایش و رفاه برای عامه مردم یه خیال تبلیغ شده اما عملی نشده س.

پ.ن: من با هیچ چیز خوبی مشکل ندارم، به خصوص چیزی که علمی و کارشناسی شده س حالا از هر کجا که می خواد باشه. من فقط با حرفهای عوامانه کف جامعه و تعمیمهای غلط و نتیجه گیری های ناشی از جهل یا غرض شخصی (که تو این تاپیک هم کم نیست) مشکل دارم.

اتفاقا یکی از دلایل اصلی مشکلات عدیده ای که جامعه امروز ما باهاش دست در گریبانه از همین فضای بسته و محدود موجوده(توجه کنید که من منظورم قبل انقلاب یا بعد انقلاب نیست، آخه ما عادت داریم همه چیز رو به قبل انقلاب و بعد انقلاب تقسیم کنیم)
-آقا وضع اقتصادی امروز ما خیلی خرابه!
-چی میگی برادر من قبل انقلاب که خرابتر بود چرا ناشکری.
یعنی به جای پیدا کردن یک راه حل منطقی برای برون رفت از مسائل و ساختن یک جامعه آرمانی کارمون شده انتخاب بین بد و بدتر!

در جوامعی که نهاد های بخش خصوصی-منظورم از بخش خصوصی بخش غیر دولتی است و با توجه به این تعریف می توان بخش عمومی و خصوصی را یکی پنداشت-خاموش و کم سو باشه مصائب و مشکلات بیشتری رخ می ده.حالا حتی خود دولتی ها هم پی برده اند که نقش اصلی در توسعه فرهنگی،اقتصادی و سیاسی کشور را باید به عهدی همین نهادهای بخش خصوصی گذاشت.
متاسفانه در کشور ما،بیش از یک قرنه که دولت مرکز و صاحب اختیار اکثریت قریب به اتفاق نهادها و موسسات اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و آموزشی بوده و همین خصوصیت باعث شده که جامعه ما در نوعی کرختی و بیهوشی(همان مثال نبود انگیزه در چرخ دنده ها)فرو بره.
طبقه متوسط ما که زاینده ی همه ی ارزش های فکری و فرهنگی و علمی است،اگر دچار ضعف و سستی شده دلیل اصلی اش منشا دولتی این طبقه است.
تنها یک بخش خصوصی قدرتمنده که میتونه طبقه متوسط پویا و بالنده ای بیافرینه.
ما تنها و تنها از این طریقه که می تونیم شهروندانی مسئول تر،باهویت تر؛پویاتر و مستقل تر داشته باشیم.
پیشرفت و تجدد و رفاه رابطه ای تنگاتنگ با بخش خصوصی داره،البته من نقش دولت رو نفی نمی کنم، وظیفه دولت هم مهمه اما در حیطه های دیگر،در حیطه محافظت از قوانین؛ در حیطه آماده کردن زیر ساخت های اقتصادی و فرهنگی و در حیطه بهبود روابط اجتماعی از طریق طرح قوانین جدید.
ریچارد رورتی ،فیلسوف قرن بیستم؛میگه:
توسعه و گسترش حوزه ی خصوصی/عمومی (بخش های غیر دولتی)سبب حصول آزادی و کرامت بشری میشود.ملاک پیشرفت و تمدن ،استقلال و توسعه حوزه ی خصوصی است.در این حوزه است که روشنفکر و منتقد و متفکر و اساسا هر کسی که دغدغه کمال انسانی و رهایی غایی بشر را دارد،امکان بحث و گفتگو و نوشتن و نقد و تفکر و همکاری و همفکری با دیگران را پیدا می کند و آزادانه به ترسیم تصوراتی می پردازد که از جامعه کامل یا انسان کامل در ذهن خود دارد.
و دل انگیزانِ عزیز باور بفرمائید آنچه در کشورمان کم داریم همین حوزه های عمومی و خصوصی آزاد و پویاست.آنچه کم داریم نهاد های جدی علمی و دانشگاهی،مطبوعات و رسانه های زنده و قدرتمند و سازمان ها و موسسات فرهنگی است که امکان حیات و ادامه ی کارِ نویسنده و محقق و اندیشمند را بدهند.
تنها این نهاد ها هستند که می توانند رشد و توسعه فکری را موجب شوند.
پس «بگذارید انجام دهند».

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۶ تیر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
با نقش خصوصی شدن تولیدات و خدمات کاملا موافقم (صرف نظر از مواردی که اهمیت استراتژیک دارن) که خب با یه لگ قابل قبولی نسبت به دنیا داریم به اون سمت حرکت می کنیم.

اگر منظورت از داشتن فضا این بود، پس من اشتباه متوجه شدم، چون حتما می دونی که نظارت و کنترل تو بخش خصوصی خیلی شدیدتر از بخش دولتیه (دلیل بالاتر بودن بهره وریش هم همینه).

در مورد جمله اولت هم، من بهش نمیگن انتخاب بین بد و بدتر، میگم دیدن نیمه پر لیوان!

برای پیشرفت باید رو به جلو نگاه کرد و البته تلاش کافی انجام داد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: ghasem**
پیام: ۸۸۳
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی و پیکه
- ربرتو باجو(هرچند تو بارسا نبود اما...)
- پرسپولیس
- اسپانیا و ایتالیا
- بازیکون دوس داشتنی نداریم
- گواردیولا و رایکارد
- احمد رضا عابد زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
علت بد بختی ما اینه که یه عده تو این مملکت مثل زالو میمونن یعنی میبنینن به سر مردم چی میادا اما همش سعی دارن روش خاک بدن چون بره خودشون سود داره چون آقا زاده تشریف دارن معنی بیپولی بدبختی بیکسی رو نمیفهمن نمیدونن یعنی چی که آدم 22 سال از زندگیشو درس بخونه از بهترین دانشگاه مملکت دکترای عمومی شو بگیره اما بهش کار ندن اونوقت یه آقا زاده که تو بوشهر پیام نور نگهبانی گیاهان دریایی رو خونده بشه آقا بالا سرش چون تحقیر نشدن چون مزه خیلی چیزا رو نچشیدن مردمم که سرشونون مثل کبک کردن زیر برف من تقریبا یه ساله دیگه زیاد اینجا نمیام تو این یه سال چیزایی دیدم که هزار بار آرزوی مردن کردم هزار بار گفتم ای کاش از مادر زاده نشده بودم باچشم خودم دیدم یه پیرزن پشت در بیمارسان جون داد چون پول نداشت بیمه نداشت کسیو نداشت اونم بیمارستان دولتی! یه دختر بچه دوازده سیزده ساله رو آورده بودن که دیگه نه کلیه براش مونده بود نه قلب نه روده نه ریه چون باباش صبح میرفت شب میومد مادارم نداشت که ببینه بچش مریضه بابا یه وقتی فهمیده بود که دیگه بچش با مرده فرق نداشت یه دخترو آورده بودن اونجا 17 سالش بود به خاطر یه دس لباس شیک ایدز گرفته بود من فقط نمیدونم چرا کسی این چیزارو نمیخواد قبول کنه اگه میخواین وضعمملکت دستون بیاد برین نصیر آباد خیلی دور نیست از اسلام شهر یکم پایین تره برید تو این خونه های قجری از همینا که توش یه حیاطه بزرگه دور تا دورش اتاق ببینین بره یه گرم هرویین صبحا اونجا چه خبره مردم صف میبندن بره دوا گرفتن شاید بعضی وقتا صفاش از صف انتخاباتم شلوغ تره حالا هرچی میخواین بگین نه این جوری نیست اما اگه8 کسی باور نکرد بیاد بریم با چشم خودش ببینه حالا این از پایین شهر بریم بالا شهر اگه شبها برین یه سر به این پارتی های بالا شهر مینی سیتی ایران زمین اینجاهارو میگم میبینین دارن با ال اس دیو نخ و اشک خدا خود کشی میکونن درد همون درده فقط یکم قیافه هاشون فرق داره بریم بهتون نشون بدم مردم بره مرغ کیلو 8000 تومن حاضرن چکارا کونن

شاید همه این چیزا رو میدونن اما یه عده خودشونو به خواب زدن چون براشون سود داره به نفشونه این جوری باشه آخه میدونین هیچ وقت یه عده خیلی پولدار نمیشن مگر این که یه عده دیگرو خیلی فقیر کنن

البته اینا همش تقصیر خود مردمه
اگرم خواستین هر جور برخوردی خواستین با من میتونین بکونین اما من حرفمو زدم که توش نه به کسی توهین کردم نه یه کلمه از سیاست گفتم نه حتی انتقادی کردم فقط چیزایی گفتم که با چشم دیده بودم اگرم شک داشتین بیاید بریم بهتون نشون میدم

i rather to be hated for what i am to be loved for what i am not .
Kurt Donald Cobain
من ترجیح میدم بخاطر آنچه هستم منفور باشم تا بخاطر انچه نیستم محبوب
کرت دانالد کوبین
۲۸ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
استـفاده از نام خلیـج فـارس با پیـامک های مشـکوک !

چندی است ایرانیان، پیام‌های مختلفی را از طریق گوشی‌های همراه، ایمیل‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای یکدیگر ارسال می‌کنند مبنی بر اینکه با مراجعه به یک وبگاه، به "خلیج فارس" در مقابل اصطلاح جعلی "خلیج ع ر ب ی" رأی دهید.

این در حالیست که هیچ‌یک از ایرانیانی که اقدام به رأی‌دادن در این وبگاه مشکوک کرده‌اند از هویت مالک و گرداننده آن اطلاعی ندارند. خبرنگار مشرق نیوز با توجه به بررسی ماهیت این اقدام و ماجرای پشت پرده آن با مهندس رضا هاشمی، متخصص حوزه امنیت فناوری اطلاعات گفت‌وگو کرده است :

هاشمی که موفق به کشف هویت گرداننده این سایت شده است، با تأکید بر اینکه *این‌گونه وبگاه‌ها اصلاً هیچ اعتباری ندارند* و تنها از احساسات وطن‌دوستانه ایرانیان سوءاستفاده می‌کنند، گفت: تکرار زیاد دعوت به رأی‌دهی در این سایت از سوی ایرانیان در قالب پیامک، رایانامه و شبکه‌های اجتماعی باعث شد تا آن را مهندسی معکوس کرده و اطلاعات جالبی استخراج کنم.

وی ادامه داد: متأسفانه برخی بدون اطلاع از نیات صاحب این قبیل سایت‌ها که کم هم نیستند اقدام به ورود و رأی دادن می‌کنند در حالی که در اصل، ایرانی‌ها با این کار، تنها با چند میلیون بازدید از صفحه وب مزبور و با کلیک‌های خود بر روی تبلیغات و لینک‌های آن، پول را به جیب کسی وارد می‌کنند که از احساسات آنها استفاده ابزاری کرده است.

این صاحب‌نظر حوزه فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه صاحب این سایت، یک جوان فعال 27ساله اهل سوریه به نام "هُمام القـُرانی" است که در مالزی به کار در چند شرکت اشتغال دارد و از مخالفان حکومت بشار اسد است که احتمالاً به علت تحولات جاری در کشور سوریه، از ایران دل خوشی ندارد، گفت: وی هر موقع اراده کند نتایج را دستکاری می کند تا ایرانیان بیشتری به رأی گیری تشویق شوند و در
نهایت هم اگر بخواهد در یک اقدام انتقام‌جویانه نتیجه مورد نظر خودش را برنده اعلام می‌کند و ممکن است برای آن خبرسازی هم بکند اما این در حالی است که به احتمال بسیار زیاد، نسبت آرای داده شده، جعلی است.

وی تصریح کرد: اطلاعات "ثبت دامنه" و "مالک" این سایت با استفاده از خدمات "محرمانگی دامنه" به صورت "مخفی" در آمده است که جزئیات آن، با استفاده از برخی تکنیک‌ها کشف شد.

میهندوست گرامی ...

احتمالاً شما هم با این موضوع برخورد کرده اید که چندی است ایمیل هایی با موضوع حمایت از خلیج فارس در فضای اینترنتی در حال دست به دست شدن است. موضوع بیشتر این ایمیل ها در خواست از شما برای رای دادن در یک وب سایت در حمایت از نام خلیج فارس به جای نام های جعلی آن است. مثلا این عنوان "جدی جدی دارن عوضش می کنن" و یا اینکه مثلاً اخطار می دهد که در Google این نامهای جعلی را جستجو کنید و نتیجه ی آنرا ببینید یا مثلا برای مبارزه با این نتیجه حالا بروید به فلان سایت و مخالفت خود را اعلام کنید و شما هم احتمالا این جستجو را می کنید و نتیجه را می بینید!

اما غافل از اینکه همین کار آمار جستجوی نامهای جعلی ای که اعراب به جای خلیج فارس به کار می برند را در Google بیشتر از کلمه "خلیج فارس" می کند و در نتیجه آن نام جعلی برای نمایش در اولویت بالاتری نسب به کلمه "خلیج فارس" قرار می گیرد.

مهم: برای مبارزه با این ترفند زیرکانه که حالا از سمت هرکسی می تواند باشد یک راه حل ساده وجود دارد و آن هم اینکه به جای رای دادن در هر سایتی، روزانه و یا هر وقت دستتان رسید سعی کنید حداقل یک بار نام "خلیج فارس" و یک بار نام انگلیسی آن... یعنی Persian Gulf را در Google جستجو کنید چراکه اینکار از هر رای دادنی در هر سایتی موثرتر است. بخصوص اگر نام انگلیسی آنرا (Persian Gulf) جستجو کنید آنهم به طور همه گیر؛ پس از مدتی خواهید دید که تقریباً نامهای جعلی دیگر از صفحات اینترنتی محو خواهند شد! چراکه با اینکار نام "خلیج فارس" و "Persian Gulf" اولویت بالاتری را در جستجوهای اینترنتی به خود اختصاص خواهد داد.

۲ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیروز مردم نیشابور در اعتراض به گرانی تظاهرات کردند ، تظاهراتی که به اعتراض به عملکرد مسئولین باشه کاملا وارده و اتفاقا خیلی ها هم امروزه روز با توجه به هر نوع دیدگاه و نوع فکری اون رو میپذیرن ؛ اما طبق معمول انگار به مزاج خود افراد صاحب نظر در حوضه عمل و حرف ، خوش نیومده !!! دادستان عمومی نیشابور حرف هایی زده که وقتی اینها رو میشنویم فقط میتونیم بیشتر از پیش این موضوع رو درک کنیم که افراد صاحب نظر و افراد در مسند قدرت بر خلاف شعار هاشون به هیچ عنوان مردم براشون اهمیتی ندارن

متن سخنرانی رو میتونید بخوانید:

پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد نماز جمعه نیشابور نوشت: در پی افزایش قیمت برخی اقلام غذایی از جمله مرغ و کمبود عرضه، امروز (دوشنبه) 2مرداد جمعی از مردم نیشابور با تجمع و راهپیمایی و تظاهرات در خیابان اصلی شهر اعتراض خود را به این نوسانات اعلام کردند.

با حضور تعدادی از معترضین در مسجدجامع و سر دادن شعار در حین برنامه سخنرانی، معاونین فرماندار، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی در مسجد جامع حضور یافتند.

پس از پایان ویژه برنامه های ماه رمضان در مسجدجامع، حجت الإسلام موسوی دادستان عمومی و انقلاب ضمن سخنانی با انتقاد از سردادن شعار علیه مسئولین گفت: شأن نیشابوریان عزیز و بزرگوار خیلی بیشتر از این حرف هاست، من خیلی عذرخواهی میکنم برای یک یا دو عدد مرغ بیایم در خیابان ها راه برویم، شعار بدهیم، یک عده ای از گوشه و کنار سوء استفاده بکنند، حقیقتا اگر کسی این حرف ها را بشنود باید از این مصیبت گریه بکند، ما انقلاب نکردیم برای نان و آب، ما الآن تحمل زحمت نمی کنیم برای نان و آب یا احیانا اگر مشکلی ایجاد شود.

وی خطاب به معترضین گفت: آقایان و خانم هایی که از گوشه و کنار آمدند و به این غائله پیوستند و شعارها و حرف هایی را زدند همه این ها ثبت شده است و شناسایی شده است، ما بنایمان بر مدارا است، این که شهروندان نیشابور خواهران و برادران ما هستند و ما هم به عنوان مسئولین در کنار شما با شما در تعامل هستیم و با شما مدارا می کنیم اما خدا نکند روزی برسد که در شعار و عمل بخواهید حرکاتی را انجام دهید که در مقابل نظام و مسئولین عالی نظام قرار بگیرد، می شود با صحبت و مکاتبه و اعزام نماینده به فرمانداری و مراجع مربوطه در بازرگانی این مشکلات بدون هیچ دغدغه ای رفع شود، چند ساعت تردد در همین خیابان امام، میدان امام، چهارراه انقلاب اخلال ایجاد شده است، از کسانی که این حرکات را انجام داده اند به عنوان مسئول درخواست دارم که حتما مواظب باشید یک سری سوءاستفاده گر از این آب گل آلود استفاده نکنند، در مرحله بعد کاری را انجام ندهند که ما شرمنده تعدادی بشویم، خدای ناکرده دوستان ما در نیروی انتظامی وارد عمل بشوند یک عده را بگیرند، ببندند، این زیبنده شماها نیست.

پس از دادستان، حسین اسداللهی معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری درباره افزایش قیمت ها و کمبود عرضه گفت: مرغ با قیمت 4700 و 5200 عرضه می شد، یک عده هم سوءاستفاده می کردند و کار نظارت را مشکل کرده بودند، افرادی می آمدند همان مرغ 4700 را می خریدند و در جایی دیگر آزاد می فروختند، تصمیم بر این شد که مرغ یک نرخی یعنی با همان قیمت تعادلی عرضه بشود یعنی با قیمت 4700 الی 5200، خوشبختانه با همین قیمت ما بالغ بر 70 تن در همین چند روز در شهرستان نیشابور توزیع کردیم، در دو روز یا روز قبل بود که 17تن با قیمت 4700 تومان عرضه شد و خوشبختانه کار داشت انجام می شد ولی متأُسفانه دیشب تولیدکنندگان تصمیمی را می گیرند و مرغ کشتار نمی شود و ما امروز صبح با این مشکل مواجه می شویم.

وی ضمن عذرخواهی از وقفه ایجاد شده، از تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست فرماندار خبر داد و افزود: اولین تصمیم در این جلسه این بود که تا اطلاع ثانویه هیچ گونه گوشت مرغی از شهرستان خارج نشود، تصمیم دوم این بود که ما از شهرهای مجاور خواستیم 20تن مرغ حمل شود و امشب می رسد و انشاءالله فردا ما 20تن مرغ با قیمت تعادلی را عرضه خواهیم کرد، تصمیم سوم این بود که در کنار قیمت تعادلی با قیمت تمام شده هم عرضه شود تا بازار سامان خودش را بگیرد.

اسداللهی در پایان ضمن عذرخواهی مجدد از مردم خواست تا به مسئولین فرصت دهند طی چند روز آینده شرایط بازار را سامان بخشند.

خبرگزاری ایسنا نیز نوشت: گراني و کمبود مرغ، اعتراض مردم نيشابور را به همراه داشت.

قيمت 8000 توماني مرغ آزاد و توزيع اندک مرغ 4700 توماني امروز 2 مرداد سبب اعتراض مردم نيشابور شد.

رييس اداره صنعت، معدن و تجارت نيشابور با حضور در جمع معترضان در ميدان امام خميني(ره) اين شهر، گفت: کم شدن مرغ در بازار به دليل جوجه‌ريزي کم در سال جاري بوده است.

حسين شريعتمدارتهراني افزود: مشکل کمبود مرغ مربوط به نيشابور نبوده و در کل استان همين وضعيت است.

وي گفت: در ستاد تنظيم بازار شهرستان هم‌اکنون براي رفع اين مشکل تصميماتي گرفته شده است و اگر مرغ مي‌خواهيد، از فردا در سطح شهرستان توزيع مي‌کنيم.

در ادامه سرهنگ محمدحسن اميري، فرمانده انتظامي شهر با حضور در جمع معترضان گفت: تمام مطالب شما را به‌عنوان يک سرباز شما و فرزند نيشابور به مسوولان منتقل مي‌کنم.
منبع

فیلم تظاهرات مردم نیشابور

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
البته من واقعا فکر میکنم یه جوریه آدم به خاطر گرونی اعتراض کنه.
یعنی یجوری آدم فکر میکنه اینا تحمل ندارن.
ولی وختی آدم مصاحبه ی کاسیاس رو میخونه که میگه تو اسپانیا گوشت کیلویی 2/5 یورو اصلا یجوری میشی دیگه.اسپانیا با این همه بیکار و ریاضت اقتصادی مرغش با پول ایران میشه 6 تومن.بعدشم اون مرغی که کاسیاس میخره مطمئنا مرغ یخ زده نیست.حالا بماند که اتحادیه ی اروپا فروش مرغ یخ زده رو 4 ساله کلا ممنوع اعلام کرده.و بدیشم اینجاس که تو تلویزیون کوچیکترین مشکلات اروپا رو میگه ولی وختی به ایران میرسه میگن قم مرغش 4800 ئه.من 3 روز پیش قم بودم اصلا مرغ 8 تومنی هم پیدا نمیشد.یعنی اصلا مرغ نبود.بعد فردای اون روز تو تلویزیون ببینی همه دارن میگن همه چی آرومه.خدایی زور داره.
البته الان فقط مرغ گرون شده و واقعا حقوق ماهی 600 تومن هم واسه یه خونواده ی 4 نفره کافی نیست.
خب نمیگم 600 تومن زیاده،ولی بالای 50 درصد جامعه ی ما در این رنج پول میگرن.
واقعا دوست دارم بدونم چیکار میخوان کنن.جالب اینجاس بالا تا پایین هیئت دولت هم میگن مردم ما مشکلات اقتصادی ندارن.
امام علی میگه فقر از هر دری وارد شه ایمان از اون یکی در فلنگو میبنده.و اینو هممون دیدیم که میگیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زیاد حال و حوصله بحث ندارم.
میدونم به قول چند نفر که ازشون شنیدم خودم دستم تو خرج نرفته و نمیخوام خانواده بچرخونم و از این حرفا که بفهمم گرنی یعنی چی.
و نمیخوام شعار هم بدم.
ولی خب واقعا من نمیدونم چی داره سرمون میاد...
ما همون ملت زمان جنگیم؟؟؟؟
زمان جنگ مردم نفت نداشن خونه هاشونو گرم کنن، مرغ کپنی بود، صفای نون چندین و چند ساعت باید وایمیسادی توشون تا 20 تا نون بگیری، بازار سیاه هم 100% بود.
در کل شرایط خیلی خیلی از اینی که هست سخت تر بود، با این اوصاف بازم ملت از شکم خودشون میزدن به جبهه کمک میکردن.
الان من نمیدونم چی به سر این ملت اومده که به خاطر گرونی یه مرغ دارن اینجوری میزنن تو سر و کله هم، لابد 2 روز دیگه میخوان روز قدسم تحریم کنن نرن راهپیمایی.
قبول دارم یه مقدار اوضاع هردمبیل شده ولی نه به قیمتی که بیایم آب بریزیم تو هاون دشمن، از بعد از انقلاب ایران همیشه از این مشکلا داشته، یه راهپیمایی تو ایران با یه راهپیمایی تو اروپا فرق داره، تو ایران برای کوچکترین چیزی مثل قیمت مرغ اگر راهپیمایی شه یه جوری بزرگ نماییش میکنن که انگار میخواد نظام سقوط کنه.
در ضمن آی مردم بفهمید ما تو تحریمیم، یعنی اگر تا حالا یه نخود بمون میدادن الان همونم نمیدن، میدونم که بعضی قیمتا ربطی به تحریم نداره و بعضیا دارن این وسط از آب گل آلود ماهی میگیرن ولی خب چه میشه کرد؟؟
با راهپیمایی درست میشه؟؟
بعدشم خود مردم هم میخوان، واقعا نمیدونم چرا ما ملت ایران اینجوری هستیم. تا یه چیزی گرون میشه جای اینکه مردم نرن بخرن تا برگرده قیمت تعادلی همه هجوم میبرن میخرن که یه وقت همون یه ذره هم از دستشون در نره.
در کل دوستان میدونم خیلیاتون الان میاید میگید شعار دادن خیلی راحته اگر مردی عمل کن، آقا من مرد عمل نیستم ولی خب بازم اینا حرفایی بود که به نظر من باید زده میشد.

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
بنظر من قيمت مرغ رو فرهنگ مردم اينجوري كرد نميدونم چرا اينجوري شديم ميبينن مرغ كم همه ميرن تو صف مرغ بگيرن شهردار مشهد ميگفت ما در روز بيش از 5-6 برابر مصرف روزانه سابق داريم مرغ توزيع ميكنيم بازم مرغ كم

بخدا مردم دارن با خودشون ميجنگن بااين كارا، يعني واقعا اين روزا جز مرغ هيچي نيست واسه خوردن ؟

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مجنون نوشته:

ما همون ملت زمان جنگیم؟؟؟؟

یه بزرگواری میگه مسائل زمان جنگ با مسائل بقیه ی زمان ها فرق میکنه.
مردم انقلاب کردن که وضعیتشون درست بشه.
مردم جنگ کردن به امید روزی که وضعیتشون درست بشه.
(البته این قضیه تو آخرین دلایل جنگ بود.دفاع از میهن رو نمیشه با این مقایسه کرد)
ولی نباید مقایسه کنیم که چون وضعیت زمان جنگ خیلی بد بود،الانم بد باشه.
اصلا ربطی نداره.اون موقع جنگ بود.همه باید به هم کمک میکردن.ولی الان جنگ نیست و مردم باید رفاه داشته باشن.یه چیز کاملا طبیعیه.
زمان جنگ جهانی هم انگلیسیا کلی به کشورشون کمک کردن.ولی الان اعتراض به گرونی میکنن.یه چیز طبیعیه واقعا
نمیدونم ما چرا همش جامعمونو با جامعه ی زمان جنگ مقایسه میکنیم.زمان جنگ ما برای باقی موندن ایران و ایرانی جنگ کردیم.دلیل نمیشه که الان هیچ اعتراضی نشه و همه با هم بگیم همه چی آرومه.
نمیدونم چرا ما تاب اعتراض رو نداریم.یه بزرگوار دیگه میگه "تو مملکتی که دیدی توش مردم به وضعیتشون اعتراض نمیکنن بدون اون مملکت یه جاش میلنگه"(البته اینجوری نمیگه ها کلیتش این شکلیه)

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۳,۲۶۹ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۶۳۹ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۷۴ بازدید
۱۵ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۴۱ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۲۴۳ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۹۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۷۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!