به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو

کره جنوبی ۰ - ۰ ایران/ پابرجا ماندن رکورد گل نخوردن با وجود ۱۰ نفره شدن؛ تیم ملی، صخره فوتبال آسیا

دیدار تیم‌های کره جنوبی و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه جام جهانی سئول آغاز شد که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب کره جنوبی: کیم سئونگ‌جیو، چوی چول سون، کیم جین‌سو، کیم مین‌جائه، سون هیونگ‌مین، هوانگ هی‌چان، کو جا چئول، ژانگ هیو‌ن‌سو، لی جائه‌سونگ، کیم یونک گوون و کئون چانگ هوون.

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد انصاری، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، احسان حاج‌صفی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد.

پیتر گرین، داور استرالیایی سوت آغاز این بازی را به صدا درآورد.

دقایق حساس

دقیقه ۴: کیم جائه چئول با شوتی از راه دور قصد باز کردن دروازه ایران را داشت که توپ که از کنار دروازه با فاصله بسیار زیاد به بیرون رفت.

دقیقه ۹: مرتضی پورعلی‌گنجی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۱۱ : ضربه کرنر برای ایران در شلوغی محوطه جریمه در حالی که توپ مقابل انصاری قرار گرفت اما ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه ۱۹: ارسال بلند روی دروازه ایران از میانه‌های زمین با ضربه سر ژانگ هیو‌ن‌سو همراه بود که توپ با اختلاف کمی و به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۷: رضا قوچان‌نژاد روی پاس اشکان دژاگه در موقعیت گلزنی قرار گرفت که دروازه‌بان کره توپ را مهار کرد.

دقیقه ۴۱: پاسکاری بازیکنان ایران در یک سوم دفاعی تیم کره، ضربه سعید عزت‌اللهی و برگشت مدافعان توپ را به رضا قوچان‌نژاد رساند که توپ این بازیکن پیش از رسیدن به دروازه کره توسط مدافعان راهی اوت شد.

دقیقه ۴۶: ضربه رامین رضاییان به سمت دروازه کره جنوبی راهی اوت شد تا اولین حمله تیم ایران در نیمه دوم بی ثمر باشد.

دقیقه ۴۹: کره‌ای‌ها در محوطه جریمه ایران صاحب موقعیت خطرناکی شدند که داور مسابقه آفساید آنها را اعلام کرد.

دقیقه ۵۱: سعید عزت‌اللهی که پس از برخورد دست کیم مین‌جائه با پای خود روی سر این بازیکن رفت، از سوی داور مسابقه از زمین اخراج شد.

دقیقه ۵۴: علی کریمی جای رضا قوچان‌نژاد در ترکیب تیم ایران قرار گرفت.

دقیقه ۶۳: اشکان دژاگه از بازی خارج شد تا مهدی طارمی جای او را در ترکیب ایران بگیرد.

دقیقه ۷۰: ارسال وحید امیری روی دروازه کره جنوبی با اشتباه کیم سئونگ‌جیو در مهار توپ همراه بود، اما مهدی طارمی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه ۷۳: لی جائه‌سونگ جای خود را در ترکیب کره جنوبی به کیم شین ووک داد.

دقیقه ۷۵: وحید امیری از ترکیب ایران خارج شد و روزبه چشمی جای او را در ترکیب گرفت.

دقیقه ۷۸: ضربه ایستگاهی به دست آمده برای کره از پشت محوطه ایران با فاصله کمی از بالای دروازه ایران به بیرون رفت.

دقیقه ۸۴: کیم یونگ جو جایگزین کیم مین‌جائه در ترکیب کره جنوبی شد.

دقیقه ۸۸: لی دونگ گوک جای هوانگ هی‌چان را در زمین گرفت.

دقیقه ۲+۹۰: لی دونگ گوک، بازیکن با تجربه کره‌ای با ۳۸ سال سن در حالی که برای کمک به تیمش وارد زمین شد، شوتی عجیب را به سمت دورازه ایران زد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

خلاصه بازی کره جنوبی - ایران

صحبت های کارلوس کیروش در مورد بازی:

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پس از بازی با تیم ملی فوتبال کره اظهار کرد: به هواداران متعصب و خوب تیم ملی کره‌جنوبی به خاطر بازی امروز تبریک می‌گویم. درست است که امروز شاهد یک جنگ نبودیم اما یک فوتبال زیبا را شاهد بودیم که به معنای واقعی بسیار جذاب بود. امروز، کره حتی مرا هم به دویدن وادار کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: امروز شاهد حضور بازیکنان جوان بودیم به طوری که چند نفر برای نخستین بار برای تیم ملی بازی می‌کردند.

وی ادامه داد: شاهد اتفاقات فوق‌العاده‌ای بودیم چراکه وقتی یکی از بازیکنانمان اخراج شد، سایر بازیکنانمان کم نیاوردند و بازی خودشان را انجام دادند. به خاطر همین به همه آنها تبریک می‌گویم. بعد از بازی بسیار زیبای کره برای اولین در ۳۶ سال سابقه فوتبالی‌ام از یک بازیکن درخواست پیراهن کردم.

کی‌روش اضافه کرد: امیدوارم جهان فوتبال به عملکرد خوب ایران که فوتبال زیبایی ارائه می‌دهد احترام بگذارد و با توجه به در نظر گرفتن شرایط و امکانات لازم به این واقعیت برسد. این در حالی است که این تحسین در خانه از ما صورت نمی‌گیرد.

او در پاسخ به این سوال که دلیل ناراحتی‌اش در کنار زمین چه بود، گفت: عصبانی نبودم،‌ اما در طول بازی خواستم تلاش کنم تا بازیکنانم تمرکز لازم را حفظ کنند و فرصت‌های به دست آمده را از دست ندهند. همین مساله باعث شد یک فوتبال کامل را ارائه بدهیم. این تنها کاری بود که می‌توانستم انجام بدهم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که از چه بازیکنی پیراهن گرفت، گفت: من از بازیکن خوبی به نام اوسونگ درخواست پیراهن کردم.

وی تصریح کرد: مطمئنا بازیکنان ما در بازی مقابل سوریه هم همین‌گونه با انگیزه حاضر خواهند شد چراکه می‌خواهیم موفقیت تاریخی که به دست آوردیم را به یک پیشرفت تبدیل کنیم.

کی‌روش به دیدار رفت تیمش با سوریه اشاره کرد و گفت: ما در یک زمین کاملا سیل‌زده و زمینی که شبیه یک استخر بود به مصاف تیم ملی فوتبال سوریه رفتیم. سعی کردیم توجه مسئولان محلی و همانطور مسئولان مالزی را به این موضوع جلب کنیم اما کسی توجه نکرد. اما می‌خواهیم در خانه فوتبال خوبی ارائه بدهیم و نتیجه لازم را مقابل سوریه به دست بیاوریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره جو ورزشگاه جام جهانی کره‌جنوبی گفت: از هواداران خوب کره تشکر می‌کنم، زیرا امروز شاهد یک اتمسفر بسیار خوب بودیم، حتی در ثانیه‌هایی از بازی مجبور شدم خودم سعی کنم که یک تنه جو را آرام‌تر کنم به خاطر اینکه آنها واقعا فوق‌العاده تیم خودشان را تشویق می‌کردند و مراتب افتخار و تقدیر و قدردانی خودم را از بازیکنان بسیار خوبم اعلام می‌کنم.

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۰ شهریور ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

ایران۲-۲ سوریه: شکستن رکورد گل نخوردن ایران در جشن صعود و راهیابی سوریه به پلی آف

در آخرین دیدار مرحله انتخابی جام جهانی دو تیم ایران و سوریه به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی۲-۲ به پایان رسید.با این نتیجه رکورد کلین شیتهای ایران از بین رفت و سوریه راهی پلی اف شد.

ترکیب ایران:

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمد انصاری(۵۷ عزت الله پورقاز)، میلاد محمدی، رامین رضاییان، احسان حاج صفی، علی کریمی(روزبه چشمی ۴۶)، اشکان دژاگه، علیرضا جهانبخش(وحید امیری ۷۶)، مهدی طارمی و سردار آزمون
سرمربی: کارلوس کی روش

ترکیب سوریه:

ابراهیم عالمه، موید عجان، احمد الصالح، هادی المعمری، علا الشبلی، ناصر حاج محمد، زاهر میدانی(۶۷ ماردک ماردکیان)، فراس الخطیب(۵۹ حمید میدو)، محمود المواس(۸۰ یوسف کالفا)، عمرالخریبین، عمر السومه
سرمربی: ایمن الحکیم

اخطار

احسان حاج صفی (۴۵+۱) - مهدی طارمی(۸۵) از ایران

المساری (۴۹) سوریه

دقایق حساس

دقیقه۲:ضربه بازیکنان سوری با فاصله زیادی به بیرون رفت.

دقیقه ۴: بازیکنان تیم ملی در اولین حضور خود مقابل دروازه سوریه با ضربه جهانبخش دروازه حریف را تهدید کردند که ضربه این بازیکن توسط عالمه مهار شد.

دقیقه۵:سردار آزمون در شرایطی که با دروازه بان تک به تک شده بود تعادلش را از دست داد و فرصت به هدر رفت.

دقیقه ۷:در شرایطی که بازیکنان ایران معتقد به خطا بودند بازیکنان سوریه توسط مواس صاحب فرصت شدند که ضربه این بازیکن توسط بیرانوند به کرنر فرستاده شد

دقیقه ۱۲(سوریه۱-ایران۰): ضربه کاشته عمر سوما توسط بیرانوند برگشت داده شد و در برگشت حاج محمد دروازه ایران را باز کرد تا ایران اولین گلش را در این مسابقات پذیرفته باشد.

دقیقه ۲۳: روی حرکت عالی دژاگه و پاس در عمق این بازیکن به سردار آزمون ، این بازیکن صاحب یک فرصت عالی شد که در مصاف با دروازه بان ناکام ماند.

دقیقه ۳۹: ضربه علیرضا جهانبخش از پشت محوطه جریمه با فاصله تقریبا زیادی به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: ضربه سردار آزمون در زاویه بسته توسط دروازه بان به کرنر رفت

دقیقه ۴۵(ایران۱-سوریه۱): ضربه کرنر ارسالی از چپ با ضربه سر مهدی طارمی به دیرک خورد و نهایتا توسط سردار آزمون به گل اول ایران تبدیل شد

دقیقه ۴۵+۱: علیرضا بیرانوند با یک شروع عالی مهدی طارمی را صاحب فرصت کرد که ضربه این بازیکن توسط دروازه بان مهار شد

دقیقه ۴۵+۴:ضربه کاشته عالی دژاگه توسط عالمه برگشت داده شد ولی مهدی طارمی ناباورانه در حالیکه دروازه خالی سوریه را در پیش داشت توپ را به بیرون زد.

دقیقه ۴۷: روی همکاری سردار آزمون با مهدی طارمی این بازیکن صاحب فرت خوبی شد که در برخورد با بازیکن سوریه تعادلش را از دست داد

دقیقه ۴۹:ارسال عالی رامین رضاییان به دهانه دروازه پس از عبور از همه بازیکنان به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷: روی یک ضربه کرنر ضربه سر روزبه چشمی که در نیمه دوم وارد زمین شده بود به دیرک خورد

دقیقه ۶۴(ایران۲-سوریه۱):پرتاب اوت حاج صفی پس از تاثیرگذاری طارمی به سردار آزمون رسید و ضربه تمام کننده این بازیکن گل برتری ایران را رقم زد.

دقیقه ۸۸: مهدی طارمی در شرایطی که در زاویه تقریبا بسته با دروازه بان تک به تک شده بود و سردار آزمون هم در محوطه جریمه حضور داشت اقدام به شوت زنی کرد که نتیجه ای نداشت

دقیقه ۸۹:ضربه از راه دور حاج صفی با اختلاف به بیرون رفت

دقیقه ۹۱(ایران۲-سوریه۲): روی یک پاس در عمق عمر سوما در مصاف تک به تک با بیرانوند موفق شد دروازه ایران باز کند.

حرف های کیروش بعد از بازی:
در درجه اول بسیار افتخار می‌کنم به نتایج و عملکرد فوقل العاده‌ای که تیم ما در ۱۰ بازی گذشته داشت.

وی افزود: از بُعد صعود کار فوق‌العاده‌ای کردیم و توانستیم در ۱۲ مسابقه بدون شکست باشیم و صعودمان را دو هفته قبل از اتمام مسابقات قطعی کنیم، از این بابت خوشحال هستیم. امروز روز خوبی نبود چرا که عملکردمان با اشتباهات زیادی همراه بود. باید به این نتیجه برسیم که فاصله و راه زیادی را تا جام جهانی داریم اگر بخواهیم در جام جهانی از لحاظ بین‌المللی با تیم‌های درجه یک و سطح بالا رقابت کنیم نیاز به کار زیادی داریم.

کی‌روش در ادامه یادآور شد: تعدادی از جوان‌های ما نتوانستند با فشار زیاد مسابقه کنار بیایند این مسئله در نیمه اول بیشتر خودش را نشان داد وقتی ۱۲ بازی دروازه‌مان باز نشده و اولین گل دریافت می‌شود جوان‌های ما اینطور به لرزه افتادند و دچار یک گمراهی شدند. آنها می‌خواستند گل دیگری دریافت نکنند و برای پیروزی عجله داشتند. وقتی یک بر صفر عقب بودیم با در نظر گرفتن اضطراب بعضی بازیکنان باید در همان نیمه اول ۳-۴ گل می‌زدیم می‌توانستیم به بازی برگردیم. وقتی در نیمه دوم ۲ بر یک پیش افتادیم باید نتیجه را حفظ می‌کردیم. در اینجا تجربه به میان می‌آید و باید بازیکنان با استفاده از تجربه خود نتیجه را حفظ کنند.

سرمربی تیم ملی عنوان کرد: موضوع بعدی که باعث تساوی خانگی ما شد انگیزه بالای سوریه بود. آنها عملکرد خوبی داشتند. هیچ تیمی به اندازه سوریه ما را دچار مشکل نکرد. باید به آنها تبریک بگویم چرا که لایق حضور در پلی‌آف بودند.

وی افزود: الان زمان شروع کار است، باید یک برنامه مدون در راه جام جهانی داشته باشیم. باید بازیکنان ما که در لیگ داخلی حضور دارند را خوب آماده کنیم چرا که آنها به اندازه کافی برای حضور در جام جهانی آماده نیستند. ۱۰ ماه برای اجرای برنامه خود وقت داریم و ان‌شاءالله همه چیز خوب پیش می‌رود.

کی‌روش ادامه داد: مطلبی دیگری به آن پی بردیم اینکه بازیکنان، مربیان ، رئیس فدراسیون و... وقتی در جریان برگزاری اردو با این مشکلات روبه‌رو می‌شود به هیچ وجه خوب نیست و باید مشق شب‌مان را از قبل بنویسم. این مشکلات به هیچ وجه خوب نیست.

وی با انتقاد از عملکرد داوران گفت: کیفیت داوران بسیار ناامیدکننده بود. وقتی شاهد هستیم این داوران بازی‌ها را قضاوت می‌کنند زیاد ناراحت می‌شویم. آنها آمادگی و مهارت لازم برای تصمیم‌گیری در لحظات مهم بازی را ندارند. در دیدار ازبکستان و چین داور پنالتی گرفت که اشتباه تاریخی بود. در نیمه اول شاهد بودیم وقتی سوریه به گل رسید حداقل ۱۰ دقیقه وقت را تلف کردند گلر سوریه ۵ دقیقه به زمین افتاد، آنقدر ناراحت بودم که به داور گفتم اگر نیاز به آمبولانس است ما این وسیله را در ایران داریم. اما داور فقط ۴ دقیقه وقت گرفت. در نیمه دوم که سوریه به دنبال گل بود داور ۵ دقیقه وقت گرفت. ژاپن و کره ساعت‌های خوبی می‌سازند نمی‌دانم چرا داوران امروز در گرفتن زمان مشکل داشتند و این مسئله ناامیدکننده بود. افرادی که حرفه‌ای فکر می‌کنند باید حمایت بهتری شوند. برای هواداران تیم ملی که زحمت کشیده به ورزشگاه آمدند آرزوی موفقیت می‌کنم. باز هم روی این ایده باید تأکید کنم که می‌خواستیم در بازی پایانی برنده شویم اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه ۷۶ بازی روی نیمکت ایران نشسته و طی آن ۴۶ پیروزی، ۲۲ تساوی، ۸ باخت با تفاضل گل ۱۰۶+ را به دست آورده است و آیا تیم ایران می‌تواند بهتر از این شود، عنوان کرد: دیروز در مورد قدرت گلزنی حرف زدیم، امروز ۲ گل زدیم و موقعیت‌های بیشتری داشتیم که از دست دادیم. متأسفانه ۲ گل زدیم و ۲ گل دریافت کردیم فوتبال همین است. هیچ شکی نداریم تیم ایران نشان داد تحت فشار دچار این مشکلات می‌شود این بازیکنان باید بیشتر یاد بگیرند و این اتفاق زمانی می‌افتد که بازی‌های بین‌المللی بیشتری داشته باشیم. امکان ندارد یک تیم بالغ و با تجربه مثل گل دوم بازی امروز در دقایقی پایانی را دریافت کند هیچ بازیکنی آنجا نبود به همین خاطر نیاز به تجربه بیشتر داریم و درون زمین به رهبری نیاز داریم و نیاز به بازیکنانی دارم که رهبری بیشتری داشته باشند. این نفرات وقتی لازم است باید به بازیکنان جوان بگویند نباید این اتفاق رخ دهد. از لحاظ هجومی ۷-۸ موقعیت خوب داشتیم و باید ۳-۴ گل می‌زدیم از لحاظ نتیجه خوشحال هستیم. دیگر کار دست بازیکنان نیست و همه چیز به برنامه ما مربوط است.

وی در پاسخ به این سؤال که او گفته نیاز به برنامه استثنایی دارد و آیا اجرای چنین برنامه‌ایی امکانپذیر است، خاطرنشان کرد: بعد از ۷ سال شخص مناسبی برای پاسخگویی به این سؤال نیست و باید فردا به فدراسیون بروید و این سؤال را بپرسید. در مورد یک مطلب شکی نداریم، نمی‌توانیم تصمیمات‌مان را به تعویق بیندازیم چرا که فرصت‌ها از دست می‌روند دقیقاً مثل جام جهانی ۲۰۱۴. با کمال احترام به رئیس فدراسیون می‌توانم بگویم در جلسه آخر ماه چه صحبت‌هایی انجام شد. امروز بازی‌های مقدماتی رسماً به اتمام رسید. به او گفتم این دفعه آخری است که از زبان من حرفی در مورد اردو و کاری که باید انجام شود، می‌شنود. دیگر به این مسائل ورود نمی‌کنم. چرا که فهمیدم هر بار در مورد برنامه بهتر صحبت می‌کنم همه چیز طوری به نظر می‌رسد که انگار من پسر بدِ هستم. در بخشی از رسانه‌ها همیشه من آن فرد بد نشان داده شدم. به رئیس فدراسیون گفته‌ام به شما هم می‌گویم دیگر روی تعهد من به جنگیدن در این موارد حساب نکنید.

کی‌روش در مورد اینکه مردم نگران اتفاقاتی هستند که بعد از رفتن او برای تیم ملی رخ بدهد، گفت: این یک داستان مجزا است امشب به اندازه کافی سردرد دارم فقط باید یک مطلب را تصحیح کنم؛ فردی نیستم که مشکل‌ساز باشم و هیچ‌وقت نمی‌خواهم مشکلات را به ارمغان بیاورم. و از بدترین سوتفاهمی که اینجا به وجود آمده این است که وقتی راجع‌به زمین تمرین بهتر، سیستم مسابقاتی بهتر صحبت می‌‌کنم از مشکلات حرف نمی‌زنم بلکه از راهکارها و راه‌حل‌ها می‌گویم. ما راجع‌به راه‌حل‌هایی صحبت می‌کنیم که می‌تواند فوتبال ایران را روبه‌ جلو هدایت کند. شما اشاره می‌کنید که کی‌روش راجع‌به مشکلات صحبت کرد وقتی راجع به نیاز به زمین خوب در آکادمی می‌کنم این مشکلات نیست بلکه راهکاری برای بهبود شرایط آینده فوتبال است. وقتی صحبت از روزهای بعد از کی‌روش می‌کنید باید بگویم آینده فوتبال ایران به زمین‌های بهتر، امکانات بالاتر و استانداردهای حرفه‌ای بیشتر بستگی دارد. نمی‌توانید از بازیکنان حرفه‌ای توقع داشته باشید ۳-۴-۶ ماه حقوق نگیرند. نمی‌خواهم مشکل‌سازی کنم گاهی فقط در مورد راهکارها حرف می‌زنیم. این راهکارها برای توسعه ورزشی است که عشق مردم ایران است.

وی در مورد اینکه آیا سفر طولانی به کره جنوبی در نتیجه بازی امروز تأثیر داشت، گفت: هیچ‌ شکی نیست. کار ما از بعد ریکاوری بسیار سخت بود. برای تیم ما شرایط با سوریه متفاوت بود چرا که ما دو پرواز داشتیم اما آنها مستقیم از مالزی به اینجا آمدند. همانطور که گفتم نباید بعد از این بازی نگاه عزاداری و گرفتن ختم داشته باشیم. در مورد تیمی صحبت می‌کنید که صعودش دو هفته زودتر قطعی شده و شرایطی خوبی داشته است ما همیشه می‌خواهیم پیروز میدان باشیم. بازی را بسیار خوب شروع کردیم و موقعیت‌‌های زیادی در چند دقیقه اول داشتیم. بدون شک بعداز ۱۲ بازی وقتی یک گل می‌خوردیم تیم به هم می‌ریزد خوب پیش رفتم و ۲ بر یک پیش افتادیم اما اشتباهاتی در زمین افتاد اما مشکلی نیست که نتوان آن را درست کرد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

کی‌روش در گفت‌وگو با رویترز: ایران نمی‌تواند فقط روی روابط شخصی من حساب کند

کارلوس کی‌روش می‌گوید مقامات فدراسیون فوتبال ایران باید میزان بودجه اردوهای آماده‌سازی تیم ملی این کشور را افزایش دهند، وگرنه ریسک حذفی زودهنگام از جام جهانی را به جان خواهند خرید و همچون چهار سال پیش در برزیل در مرحله گروهی حذفی خواهند شد.

کی‌روش که شاگردان اولین تیم صعود کرده آسیایی به جام جهانی ۲۰۱۸ هستند، گفت: اوضاع ما عملاً مانند گذشته است. ما فدراسیونی داریم که نهایت تلاشش را می‌کند، اما متأسفانه در ایران و به نظر من در تمام نقاط جهان، زمانی که شما به اندازه کافی حمایت مالی نمی‌شوید، همیشه برای پیاده‌سازی برنامه‌های‌تان مشکل خواهید داشت. ما سه ماه پیش به جام جهانی راه پیدا کردیم و در این مقطع هیچ دلیلی برای ما وجود ندارد که برنامه‌ای مشخص و یک بودجه ثابت برای تصمیم‌گیری در مورد حضورمان در جام جهانی نداشته باشیم. اگر بخواهیم با همان الگوی دوره قبلی به جام جهانی برویم، به هیچ جایی نمی‌رسیم. این یک نتیجه‌گیری کاملاً ساده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران برنامه‌ اردوهای آماده‌سازی‌اش قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ را بلافاصله پس از صعود به این رقابت‌ها به مسئولان فدراسیون فوتبال ایران ارائه کرده است، اما تا کنون تنها برای انجام دو بازی دوستانه برنامه‌ریزهایی صورت گرفته است. ایران ۲۹ سپتامبر (هفتم مهر) با توگو و ۶ روز بعد از آن با روسیه روبه‌رو می‌شود.

کی‌روش اما معتقد است که تیم جوان او به بازی‌های بیشتری برابر تیم‌های بزرگ‌تر دنیای فوتبال نیاز دارد تا آمادگی بهتری برای سفر به روسیه کسب کند، اتفاقاتی که تنها با افزایش بودجه تیم رخ خواهد داد.

وی تأکید کرد: با ارتباطات شخصی خودم، توانستم یک بازی دوستانه برابر روسیه ترتیب دهم. روسیه کشور میزبان جام جهانی است و پذیرفت که برابر ایران بازی کند. این اتفاق از نظر تأثیر بین‌المللی و اعتبار، می‌تواند بسیار مهم باشد، اما ما نمی‌توانیم فقط به روابط شخصی من و چنین ارتباطاتی بسنده کنیم. اگر شما می‌خواهید بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشید، باید پول خرج کنید و این واقعیتی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

سرمربی سابق رئال مادرید سپس تأکید کرد که ایرانی‌ها باید با رویکردی حرفه‌ای‌تر به استقبال جام جهانی بروند وگرنه باید ریسک ناکامی در مهم‌ترین تورنمنت دنیای فوتبال و افزایش فاصله با تیم‌های مطرح فوتبال دنیا را به جان بخرند.

کی‌روش خاطر نشان کرد: هدف کوتاه مدت من حصول اطمینان از داشتن یک اردوی آماده‌سازی چالشی، بی‌نظیر و فوق‌العاده است و من همیشه سعی خواهم کرد که متفاوت باشم. ایران تاکنون در چند جام جهانی حضور داشته است؟ چهار جام جهانی. این پنجمین جام جهانی است. چهار جام جهانی قبلی چه درسی به ما دادند؟ اینکه اگر می‌خواهید به دور دوم راه پیدا کنید باید متفاوت باشید. متفاوت در اردوی آماده‌سازی، در میزان جاه‌طلبی، خلاقیت، استفاده از نبوغ برای دیدن اینکه چگونه می‌‌توان در عرض ۱۰ ماه باعث پیشرفت این تیم شد.

وی تصریح کرد: برای متفاوت بودن من باید تمام انرژی‌ام را صرف تحقق هدف اول کنم. ما چطور می‌توانیم فدراسیون و مسئولان را متقاعد کنیم که از ما برای متفاوت بودن حمایت کنند؟ ما نمی‌توانیم مثلاً انتظار داشته باشیم که مانند پرتغال باشیم، چون آنها این پروسه را ۴۵ سال پیش آغاز کرده‌اند. ما نمی‌توانیم مانند آلمان باشیم، چون آنها ۵۵ سال پیش شروع کرده‌اند، فرانسه ۵۵ سال پیش شروع کرده است. چطور می‌توان درعرض ۱۰ ماه این فاصله را کاهش داد؟ این هدف اول من است.

۲۰ شهریور ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

اعلام رده‌بندی ماه سپتامبر تیم‌های ملی

در تازه ترین رده بندی اعلام شده از سوی فیفا فوتبال ایران در رتبه ۲۵ فوتبال جهان ایستاد و آلمان جای برزیل را در صدر جدول گرفت.

فوتبال ایران در تازه ترین رده بندی اعلام شده از سوی فیفا با یک پله سقوط به رتبه ۲۵ رسید.جایگاه ایران در فوتبال آسیا همچنان دست نخورده باقی ماند و تیم‌های برتر فوتبال آسیا به شرح زیر اعلام شدند:

در رده بندی کلی نیز آلمان صعود کرد و جای برزیل را گرفت.

۲۳ شهریور ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو

سیدبندی جام جهانی ۲۰۱۸ براساس رنکینگ فیفا؛ احتمال حضور ایران در سید سوم

اعضای کمیته برگزاری رقابت های رسمی فیفا در جلسه ای که دیروز در شهر زوریخ در مقر فیفا برگزار شد با سیدبندی قرعه کشی جام جهانی روسیه براساس رنکینگ فیفا در ماه اکتبر موافقت کردند. سازوکار سیدبندی (دسته‌بندی) ٣٢ تیم حاضر در جام جهانی تا پیش از این به این صورت بود که رده‌ بندی فیفا تنها برای انتخاب سرگروه‌ ها ملاک بود و سایر تیم‌ ها از رده‌بندی فیفا نه چیزی عایدشان می‌ شد نه ضرری می‌ کردند اما حالا در قرعه کشی روز یکم دسامبر از شیوه جدید استفاده خواهد شد.

نگاهی اجمالی به نحوه جدید سید بندی فیفا نشان می دهد که ۳۲ تیم راه یافته به جام جهانی بر اساس رده بندی فیفا مرتب می شوند و هفت تیم نخست به اضافه روسیه میزبان در سید یک قرار می گیرند، تیم های هشتم تا شانزدهم، هفدهم تا بیست و چهارم و بیست و پنجم تا سی و دوم نیز به ترتیب در سیدهای دوم، سوم و چهارم قرار می گیرند. لازم بذکر است که تیم های یک قاره نمی توانند در یک گروه قرار بگیرند البته این مورد درباره تیم های اروپایی صدق نمی کند و بیشتر از دو تیم اروپایی نمی توانند در یک گروه قرار بگیرند.

تیم ملی ایران که براساس رنکینگ ماه سپتامبر که امروز منتشر شد با یک پله سقوط در رده ۲۵ دنیا قرار گرفته با توجه به اینکه صعود تمامی ۲۴ تیم نخست رده بندی فیفا به جام جهانی قطعی نیست از شانس خوبی برای قرار گرفتن در سید سوم قرعه کشی برخوردار است. شاگردان کارلوس کی روش کار صعود به جام‌جهانی را در فاصله دو هفته مانده به پایان مرحله مقدماتی تمام کردند و پس از روسیه میزبان و برزیل سومین تیمی لقب گرفتند که راهی این رقابت‌ ها شدند.

۲۴ شهریور ۱۳۹۶
نام کاربری: MORE.THAN.A.PRO
پیام: ۱۲۰
عضویت از: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از: استان آذربایجان شرقی شهرستان مرند
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- تراکتورسازی
- ایران
- مهدی کیانی
- پپ
- یحیی گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
اوکراین نه، تیم‌ملی با ونزوئلا بازی می‌کند

کادرفنی تیم ملی برنامه‌های خود برای اردوی بعدی که در آبان ماه برگزار می‌شود را اعلام کرد.
به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی به برنامه آماده سازی خود برای جام جهانی 2018 روسیه با انجام دو دیدار تدارکاتی مقابل دو تیم از آمریکای مرکزی و جنوبی در ماه نوامبر (آبانماه) در روزهای فیفا ادامه خواهد داد.

بر اساس اعلام کادرفنی تیم ملی در مدت زمان اردوی آینده که روزهای فیفا محسوب می‌شود، شاگردان کارلوس کی‌روش دو بازی تدارکاتی انجام می‌دهند. همانطور که از قبل اعلام شده بود، اولین مسابقه تدارکاتی با پاناما خواهد بود. این بازی در تاریخ 18 آبان (9 نوامبر) در استادیوم اشتروم گراتس اتریش برگزار می‌گردد.

درباره بازی تدارکاتی دوم تیم ملی در این تاریخ صحبت‌های زیادی مطرح بود و گفته می‌شد توافقات برای برگزاری بازی با اوکراین انجام شده؛ اما چند روز پیش فدراسیون فوتبال اعلام کرد حریف بعدی ونزوئلا است. تیم ملی در تاریخ 22 آبان ( 13 نوامبر) در استادیوم گلردم شهر آرنهم هلند رو در روی تیم ملی ونزوئلا قرار می‌گیرد.

گفتنی است، اردوی تمرینی تیم ملی از 10 آبان آغاز و تا 14 آبان در تهران ادامه می‌یابد. سپس بازیکنان دعوت شده به تیم ملی توسط کارلوس کی روش از 15 تا 19 آبان در اتریش به آماده سازی خود ادامه داده و بعد از آن اردوی خود از تاریخ 19 تا 23 آبان در هلند ادامه می دهند.

More than a pro
۶ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: MORE.THAN.A.PRO
پیام: ۱۲۰
عضویت از: ۱۸ خرداد ۱۳۹۶
از: استان آذربایجان شرقی شهرستان مرند
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- تراکتورسازی
- ایران
- مهدی کیانی
- پپ
- یحیی گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
کی روش ۲۶ بازیکن را به اردوی داخلی فراخواند

وبسایت رسمی برنامه نود - اسامی بازیکنان دعوت شده در اردوی داخلی که از فردا آغاز می شود، از سوی کی روش اعلام شد.

به گزارش وب سایت نود، کارلوس کی روش اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی داخلی که ازامروز آغاز و تا ۱۴ آبانماه ادامه خواهد داشت را به شرح زیر اعلام کرد:

دروازه بانان:
علیرضا بیراوند از باشگاه پرسپولیس، محمدرشید مظاهری از ذوب آهن، سید حسین حسینی از استقلال تهران، محمدرضا اخباری از سایپا.

مدافعین:
دانیال ماهینی از سایپا، وریا غفوری از استقلال، محمد انصاری از پرسپولیس، حسین کنعانی زادگان از سایپا، سید جلال حسینی از پرسپولیس، روزبه چشمی از استقلال، مجید حسینی از استقلال، میلاد زکی پور از استقلال، سعید آقایی از سپاهان اصفهان.

هافبک ها:
احمد عبداله زاده از فولاد خوزستان، اکبر ایمانی از پدیده، اشکان دژاگه، کمال کامیابی نیا از پرسپولیس، امید ابراهیمی از استقلال، علی کریمی از سپاهان اصفهان.

مهاجمین:
علی قلی زاده از سایپا، فرشید اسماعیلی از استقلال، مهدی طارمی از پرسپولیس، مهدی ترابی از سایپا، مرتضی تبریزی از ذوب آهن اصفهان، ساسان انصاری از سپاهان اصفهان، وحید امیری از پرسپولیس.

More than a pro
۱۰ آبان ۱۳۹۶
نام کاربری: eidur
پیام: ۸
عضویت از: ۲۱ آبان ۱۳۹۶
از: تهران
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
بازیه فردا رو آنتن ساعت 6 نشون میده

درب سکشنال جک پارکینگی درب اتوماتیک
طراحی سایت راهبند درب اتوماتیک شیشه ای
۲۱ آبان ۱۳۹۶
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
خب گروهمون خیلی سخت شد! شاید بهتره تو اوج خداحافظی کنیم

۱۰ آذر ۱۳۹۶
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
به نظر من باید از حذف پزشکی استفاده کنیم

۱۰ آذر ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۷,۱۰۲ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۶۷ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۴۲۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۲۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۸۱ کاربر آنلاین است. (۲۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!