به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

اینجور که بوش میاد بد موقع دلم هوای سایتو کرده
ولی باورم نمیشه هنوزم این عددای شکلکارو از حفظ میزنم آفرین بهم

چرا؟ چطور؟ خیلیم وقت خوبی اومدی 😀
جدی آفرین بهت من هنوز حفظ نیستمشون

آخه وسط بحث جدی دوستان دارم اسپم میدم
خیلیاشونم یادم رفته مثل عددی همین غمگینه ...

اهان اشکال نداره همه اسپم میدیم خصوصا من این ماه مشخصه زیاد اسپم دادم تعداد ارسالای این ماهم شده ۲۰۰ تا!
شکلکای خوب یادت مونده

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

اهان اشکال نداره همه اسپم میدیم خصوصا من این ماه مشخصه زیاد اسپم دادم تعداد ارسالای این ماهم شده ۲۰۰ تا!
شکلکای خوب یادت مونده

ماشالله این ماه ترکوندیا
دیگه نمیدونم حتی چی بنویسم برم بعدا بیام با بحث های جذاب تر

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

شکلکای خوب یادت مونده

ماشالله این ماه ترکوندیا
دیگه نمیدونم حتی چی بنویسم برم بعدا بیام با بحث های جذاب تر

آره
زود زود بیا

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
انگار امروز اسمونم ناراحته ..
هم ناراحته هم عصبانی ..
چقد خوبه بقیه از ناراحتی ت خوشحال باشن .. :)

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
یکی از دوستان متن زیر رو برای من فرستاد،خبر شوکه کننده ایه.این متن توی کانال یکی از هموطن ها که توی فرانسه اقامت میکنن گذاشته شده(mojtabainfrance@) البته مال 22 فروردینه.متن زیر عین پست گذاشته شده س:

نقل قول

مشکل امنیتی نرم افزار پیام رسان تلگرام

دیروز در همایشی در شهر رن فرانسه وقتی با یکی از متخصصین فرانسوی در زمینه امنیت نرم افزار صحبت می‌کردم اتفاق جالبی افتاد. بدون اینکه بداند من ایرانی هستم و بدون اینکه بداند قرار است در ایران نرم افزار تلگرام فیلتر شود و بدون اینکه اصلا بحث ما به نرم افزارهای پیام رسان مربوط باشد، اتفاقی به من گفت که روز قبل مطلبی از یکی از دوستانش دریافت کرده است که نشان می‌دهد توانسته‌اند لیست نام و شماره موبایل همه کاربران تلگرام را استخراج کنند و بفروشند.

بعد از او درخواست کردم که این خبر را برای من ارسال کند و او لینک زیر را برای من فرستاد:
مشاهده لینک

اگر به تاریخ این خبر نگاه کنید می‌بینید که برای ۲ روز پیش است. بعد آن شخص به من از امنیت پایین نرم افزار تلگرام گفت و اشاره کرد که نرم افزار پیام رسان Signal از نظر امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی در حال حاضر بهترین پیام رسان است. (البته احتمالا از نرم افزارهای پیام‌رسان ایرانی مطلع نبود و این نظر او حتما پیام‌رسان‌های ایرانی را شامل نمی‌شود).

همچنین مقاله زیر را برای من فرستاد و گفت مشکلی امنیتی تلگرام در مقاله زیر مطرح و شرح داده شده است:
مشاهده لینک

شنیدن خبر لو رفتن لیست اسامی و شماره موبایل همه کاربران تلگرام بسیار تأسف‌ناک و غم انگیز بود. امیدوارم مهندسین و متخصصین نرم افزار در ایران هرچه سریعتر عقب‌ماندگی‌های باقیمانده در این حوزه را برطرف کنند.

پ.ن ۱: من از میزان صحت این خبر مطلع نیستم و فقط از مکالمه‌ای که با این شخص داشتم، نقل قول کردم و لینکهایی که برای من فرستاد رو هم اضافه کردم. و البته احتمال دادم این مقاله‌ای که به آن اشاره شد برای مهندسین فعال در حوزه پیام‌رسان مفید باشد.

پ.ن ۲: تمام نرم‌افزارهای دنیا در ابتدای تولیدشان نقص‌هایی دارند که به مرور و با حمایت کاربرانشان برطرف و یا کمتر می‌شوند. حتی شرکت مایکروسافت هم که ویندوز را تولید می‌کند در ابتدا ایراداتی دارد که بعد از مدتی با بروزرسانی برخی از آنها را حل می‌کند.

پ.ن ۳: قرار است امسال در ارتباط با کالای ایرانی، تعصبی برخورد کنیم. اگر کالای ایرانی بهتر از کالای غیر ایرانی بود که به صورت طبیعی مردم آن را انتخاب می‌کردند و دیگر مشکلی وجود نداشت. تعصبی برخورد کردن یعنی با وجود اینکه میدانیم کالای خارجی از ایرانی بهتر است، کالای ایرانی را انتخاب کنیم و منافع بلند مدتمان را در نظر بگیریم. (که البته در بسیاری از موارد کالای ایرانی از خارجی بهتر هم هست.)

توی سایت گفته شده که فیلتر هم هست یه بنده خدایی اومده گفته تونسته تلگرام رو هک کنه و اطلاعات 70 م نفر از کاربرای تلگرام رو بدست بیاره.یه فایل اکسل که حاوی تعداد زیادی آی دی به همراه شماره مبایلشونه به عنوان نمونه گذاشته.ما رفتیم چندتاشون رو امتحان کردیم و دیدیم درست بودن همه شون متاسفانه و در آخرهم ایمیلش رو گذاشته برای اینکه اگه آی دی خواستین بفروشه.خدمت دوستان عرض کنم شماره موبایل شما حاوی اطلاعات زیر:
نام و نام خانوادگی،شماره شناسنامه،نام پدر،آدرس محل سکونت اگه عوض نکرده باشین و محل اسقرار گوشیتون
اینم امنیت تلگرام،دیگه قضاوت با خودتون...

نقل قول
Sentimental.Girl نوشته:

نمیدونم آخرین باری که ارسال زدم کِی بوده
نمیدونم چی بگم
فقط میدونم خیلی خیلی دلم تنگ شده بود
انگار یه چیزی اینجا هست که هر زمان بیای تورو میکشونه تو گذشته و خاطرات...
پ.ن: فکر میکنم اولین ارسالم بعد از سالهاست که بدون رنکمو عادیم اینطوریشم بالاخره دیدیم
پ.ن 2: 12112 امین ارسال

سلام علیکم نازنین خانم(مدیر سابق )،خوب هستین ان شاءالله؟
چه خبر احوالا؟شما هم مثل ما یهویی گذاشتین رفتین،یهویی برگشتین
یامه گفته بودین که هیچوقت از جایی که خاطره داشته باشم برای همیشه نمیرم که گویا همینطوریه

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Strong forever نوشته:

انگار امروز اسمونم ناراحته ..
هم ناراحته هم عصبانی ..
چقد خوبه بقیه از ناراحتی ت خوشحال باشن .. :)

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نقل قول

و اشاره کرد که نرم افزار پیام رسان Signal از نظر امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی در حال حاضر بهترین پیام رسان است. (البته احتمالا از نرم افزارهای پیام‌رسان ایرانی مطلع نبود و این نظر او حتما پیام‌رسان‌های ایرانی را شامل نمی‌شود)

حتی من شنیدم اسنودن هم گفته از پیامرسان سیگنال استفاده کنید که امنیتش خیلی بالاست. ولی این اپلیکیشن تو ایران فیلتره 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نقل قول

و اشاره کرد که نرم افزار پیام رسان Signal از نظر امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی در حال حاضر بهترین پیام رسان است. (البته احتمالا از نرم افزارهای پیام‌رسان ایرانی مطلع نبود و این نظر او حتما پیام‌رسان‌های ایرانی را شامل نمی‌شود)

حتی من شنیدم اسنودن هم گفته از پیامرسان سیگنال استفاده کنید که امنیتش خیلی بالاست. ولی این اپلیکیشن تو ایران فیلتره 

کلا در دنیای اینترنت امروزی امنیت بدین معناست:

۱. امنیت بالا: یعنی اطلاعات رو فقط خود صاحب اپلیکیشن می دزده و به بقیه می فروشه.
۲. امنیت پایین: بقیه خودشون میان وسط راه اطلاعات رو می دزدن.

خِلاص.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
السّلامُ علیک یا ربیعَ الاَنام نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نقل قول

کلا در دنیای اینترنت امروزی امنیت بدین معناست:

۱. امنیت بالا: یعنی اطلاعات رو فقط خود صاحب اپلیکیشن می دزده و به بقیه می فروشه.
۲. امنیت پایین: بقیه خودشون میان وسط راه اطلاعات رو می دزدن.

خِلاص.

استیکر خنده‌ی یه طرفی مینیون

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

یکی از دوستان متن زیر رو برای من فرستاد،خبر شوکه کننده ایه.این متن توی کانال یکی از هموطن ها که توی فرانسه اقامت میکنن گذاشته شده(mojtabainfrance@) البته مال 22 فروردینه.متن زیر عین پست گذاشته شده س:

نقل قول

مشکل امنیتی نرم افزار پیام رسان تلگرام

دیروز در همایشی در شهر رن فرانسه وقتی با یکی از متخصصین فرانسوی در زمینه امنیت نرم افزار صحبت می‌کردم اتفاق جالبی افتاد. بدون اینکه بداند من ایرانی هستم و بدون اینکه بداند قرار است در ایران نرم افزار تلگرام فیلتر شود و بدون اینکه اصلا بحث ما به نرم افزارهای پیام رسان مربوط باشد، اتفاقی به من گفت که روز قبل مطلبی از یکی از دوستانش دریافت کرده است که نشان می‌دهد توانسته‌اند لیست نام و شماره موبایل همه کاربران تلگرام را استخراج کنند و بفروشند.

بعد از او درخواست کردم که این خبر را برای من ارسال کند و او لینک زیر را برای من فرستاد:
مشاهده لینک

اگر به تاریخ این خبر نگاه کنید می‌بینید که برای ۲ روز پیش است. بعد آن شخص به من از امنیت پایین نرم افزار تلگرام گفت و اشاره کرد که نرم افزار پیام رسان Signal از نظر امنیت و همچنین حفظ حریم خصوصی در حال حاضر بهترین پیام رسان است. (البته احتمالا از نرم افزارهای پیام‌رسان ایرانی مطلع نبود و این نظر او حتما پیام‌رسان‌های ایرانی را شامل نمی‌شود).

همچنین مقاله زیر را برای من فرستاد و گفت مشکلی امنیتی تلگرام در مقاله زیر مطرح و شرح داده شده است:
مشاهده لینک

شنیدن خبر لو رفتن لیست اسامی و شماره موبایل همه کاربران تلگرام بسیار تأسف‌ناک و غم انگیز بود. امیدوارم مهندسین و متخصصین نرم افزار در ایران هرچه سریعتر عقب‌ماندگی‌های باقیمانده در این حوزه را برطرف کنند.

پ.ن ۱: من از میزان صحت این خبر مطلع نیستم و فقط از مکالمه‌ای که با این شخص داشتم، نقل قول کردم و لینکهایی که برای من فرستاد رو هم اضافه کردم. و البته احتمال دادم این مقاله‌ای که به آن اشاره شد برای مهندسین فعال در حوزه پیام‌رسان مفید باشد.

پ.ن ۲: تمام نرم‌افزارهای دنیا در ابتدای تولیدشان نقص‌هایی دارند که به مرور و با حمایت کاربرانشان برطرف و یا کمتر می‌شوند. حتی شرکت مایکروسافت هم که ویندوز را تولید می‌کند در ابتدا ایراداتی دارد که بعد از مدتی با بروزرسانی برخی از آنها را حل می‌کند.

پ.ن ۳: قرار است امسال در ارتباط با کالای ایرانی، تعصبی برخورد کنیم. اگر کالای ایرانی بهتر از کالای غیر ایرانی بود که به صورت طبیعی مردم آن را انتخاب می‌کردند و دیگر مشکلی وجود نداشت. تعصبی برخورد کردن یعنی با وجود اینکه میدانیم کالای خارجی از ایرانی بهتر است، کالای ایرانی را انتخاب کنیم و منافع بلند مدتمان را در نظر بگیریم. (که البته در بسیاری از موارد کالای ایرانی از خارجی بهتر هم هست.)

توی سایت گفته شده که فیلتر هم هست یه بنده خدایی اومده گفته تونسته تلگرام رو هک کنه و اطلاعات 70 م نفر از کاربرای تلگرام رو بدست بیاره.یه فایل اکسل که حاوی تعداد زیادی آی دی به همراه شماره مبایلشونه به عنوان نمونه گذاشته.ما رفتیم چندتاشون رو امتحان کردیم و دیدیم درست بودن همه شون متاسفانه و در آخرهم ایمیلش رو گذاشته برای اینکه اگه آی دی خواستین بفروشه.خدمت دوستان عرض کنم شماره موبایل شما حاوی اطلاعات زیر:
نام و نام خانوادگی،شماره شناسنامه،نام پدر،آدرس محل سکونت اگه عوض نکرده باشین و محل اسقرار گوشیتون
اینم امنیت تلگرام،دیگه قضاوت با خودتون...

ظاهرا دولت عمدا داره برای پیام رسان های داخلی سنگ اندازی میکنه
از طرفی خود دولت هم اواخر موافق فیلترینگ و سپس انسداد کامل تلگرام بوده و سپس با حکم قضایی فیلترینگ رو اعمال کرد
پس از فیلترینگ و انسداد کامل تلگرام؛ دولت قول داده بود به پیام رسانهای داخلی دقیقا همون خدماتی رو ارائه بده که سابق بر این به تلگرام ارائه میداد؛ اما بازم دولت زده زیر قولش
یعنی یک دهم اون سرورهایی رو که قول داده بود هم، در اختیار سروش یا ایتا یا بیسفون یا گپ قرار نداده
ظاهرا دولت همزمان با فیلتر تلگرام قصد داره با ارائه کمترین خدمات به پیام رسان های داخلی؛ مردم رو از این پیام رسانها بخاطر سرعت پایینشون فراری بده
و کم کم بسمت یک پیام رسان خارجی دیگه سوق بده
اولا تلگرام برای دولت بسیار بسیار مفید بود چون انتخابات ها رو به کمک همین تلگرام تونست ببره
دوما تلگرام دقیقا حکم رسانه نیابتی دولت رو داشت که حتی از طرف مشاوران نام آشنای دولت برای کانالهای معلوم الحالی همچون مملکته و آمدنیوز و وحیدآنلاین مدارک محرمانه ای در راستای تخریب وجهه رقبای انتخاباتی ارسال میشد
سوما تلگرام یک ابزار بسیار مفید بوده برای پرت کردن حواس مردم از مشکلات بوجود اومده همچون گرانی دلار و تورم و عدم تحقق بسیاری از وعده های سرخرمن دولت من جمله ایجاد 950هزار شغل در سال
چهارما اگر قرار بر این باشه که دولت نتونه از پیام رسان های داخلی برای حاشیه سازی و تخریب رقبا و پیشبرد اهداف خودش استفاده کنه گویا این دیدگاه رو داره که دیگی که واسه من نجوشه ..............
بخاطر همین عمدا داره کمترین خدمات رو به پیام رسانهای داخلی ارائه میده
و احتمالا متوجه سرعت افتضاح و فوق العاده پایین ایتا یا سروش یا آی گپ یا بیسفون در این روزهاشدین(البته بحث اختلالات در اینترنت و سرعت افتضاحش در روزهای اخیر به کنار)

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۹۳۰ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۴۴ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۹۷ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۱۳۹ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۷۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۹۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!