به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
Farewell Tito نوشته:

بِاَیِ ذَنبٍ قُتِلَت...

امروز در دانشگاه (صنعتی شریف) از مسجد بیرون زدم که به سمت در شمالی بروم. گوشه چشمم به مقبره متبرک سه شهید گمنام افتاد که در رواق شمالی حیاط مسجد دفن شده اند. کار خدا بود انگار که نزدیک بروم و عرض ادبی به این قهرمانان راستین این مملکت کرده باشم. از مسجد که بیرون زدم، چند دانشکده آن طرف تر، از دور به حجله ای برخوردم. کنجکاو شدم که قضیه از چه قرار است، چرا که حجله چیزی نیست که زیاد در دانشگاه ببینی! جلوتر که رفتم، عکس جوانی بود، شاید از من خیلی جوانتر، با ظاهری مذهبی؛ از آنها که یک نگاه می کنی، نور بالا می زنند، نه آنها که فقط ادای مذهبی بودن را در می آورند! و باز هم همان عبارت معروف زیر عکسش نوشته شده بود: «شهید امر به معروف...».

انگار این عبارت دردناک امروز برای گوشهایمان عادی شده: «شهید امر به معروف». هر طرف را که نگاه کنی چند تایی پیدا می کنی!

درون سینه که خون گریه می کنم، انگار صدای مولایم را می شنوم که با طنین دلبرا و استوارش فریاد می زند: «مرد اگر این را بشنود و از درد بمیرد رواست»! به راستی که مردن از این درد رواست؛ که در جامعه امام زمان (عجل الله)، در انقلاب خمینی کبیر که به ضمانت خون بیش از دویست هزار شهید، سه دهه در مقابل هر دشمنی خارجی و هر خیانت داخلی سرپا ایستاده، آن قدر دین مهجور و فحشا مشروع شده که ولنگاران خیابانی نه تنها بر خلاف چند دهه پیش، از خود خجالت نمی کشند، بلکه خود را چنان بر حق تلقی می کنند که به هرکس که به هرزگی شان اعتراض کند، تیغ هم می کشند!

دل من که اینطور خون است، امان از دل امامم...

خدا نبخشد آنهایی را که به مصالح مادیشان، دین را مال التجاره کردند و آگاهانه و زیرکانه، تیشه به ریشه باورهای جامعه زدند. خدا لعنت کند ملعون اول، عمر و عاص زمان، محمد خاتمی را که سنگ بنای مشروعیت بخشیدن به فحشا و هرزگی را در لوای شعار آزادی و به نیت نیل به اهداف دین ستیزانه دوران سیاه اصلاحات در این گلالود گذاشت، خدا لعنت کند اعوان و انصارش را که امروز آن سوی مرزها نشسته اند و پنبه انقلاب و ملت را به سود اربابان غربیشان می زنند و از هیچ توطئه ای علیه جان و مال و باور این مردم ابا ندارند، خدا لعنت کند تئوریسین های این به اصلاح، باور مدرن و «اصلاح شده»، امثال سروش و کدیور و گنجی و مابقی لشکر ضاله شان را که هشت سال مغز دانشجویان را شستشو دادند و امروز نقاب از چهره برداشته، وجود امام زمان و عصمت پیامبر و الوهیت قرآن را انکار می کنند، آدمهایی با تفکر سکولار که به استادی تمام، دین را در لباس دین زخم زدند - هنوز یادمان نرفته که با این شعار آزادی و تکریم جوانان، چه ها که بر سر باورهای هزار ساله این مردم نیاوردند. و خدا لعنت کند ادامه دهندگان این راه را، همه آنها که تیغی در دست گرفتند و به ریشه های درخت باور جماعت حمله ور شدند، در هر لباس و عنوان و لقب و ظاهر...

و الله لایهدی القوم الظالمین...

اما لعن و نفرین همه وظیفه ما نیست؛ همه توان ما هم نیست؛ سکوت امروز جایز نیست، سکوت امروز، همان سکوت کوفیان است که محرم سال 61 را در خانه هایشان ماندند! امروز اگر زره نپوشیم و در برابر هجمه این سیل دین ستیز تیغ نکشیم، همین ها که برایمان مانده است را هم تاراج خواهند کرد، آن هم در دولت دوستان کدخدا که به اکثریت آنهایی که به همین امید بهشان رای داده اند، ترویج آزادی غربی را بدهکارند!

کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا... شعار و قصه و پیشانی نویس نیست؛ تکلیف است و حق؛ امروز هم صدای «هل من ناصر» مولای مظلوممان به گوش می رسد، اگر خوب گوش کنید. لبیک می گویید یا تاراج باقی میراث رسول الله را هم به نظاره خواهید نشست؟

شاید ملاحظات سیاسی، تهدیدهای خارجی، و تیغ های در چشم و استخوان های در گلوی داخلی، دستان رهبر تنهایمان را بسته باشد. اما ما می توانیم دوباره پا پیش بگذاریم و معادلات را عوض کنیم. می توانیم دوباره فریاد بزنیم که ما دیگر این فحشای علنی و این ولنگاری رو به گسترش را تاب نخواهیم آورد؛ که طاقتمان تاخت شده، چیزی به انفجارمان نمانده است! باید به میدان بیاییم تا باز باطل، علی را خانه نشین و محکوم به سکوت نکند! خروش ملت که بر آمد، مبارزه با فحشا که فریاد ملت شد، اکثریت واقعی جامعه که چون 22 بهمن هر سال، دوباره نمایان شد، یقین بدانید که عیادی شیطان دست و پاها را جمع خواهند کرد! پس ساکت نباشید که امروز سکوت، هم صدایی با یزید و یزیدیان است!

فردا، شیعیان این خاک مقدس، درد مظلومیت شیعه را این بار از جنس فراموشی دو رکن دینشان - امر به معروف و نهی از منکر - فریاد خواهند زد. شاید این آغازی باشد بر باز پس گیری این خاک مقدس آغشته به خون شهیدان، از سلطه فحشا و دین ستیزی و ارزش زدایی روز افزون.

این حداقل کاری است که در برابر تکلیفی که خون این شهیدان بر دوشمان نهاده، باید انجام دهیم. ساکت نباشید...

ممنون بابت این متن زیبا؛ خدا این نیتهای پاک؛ این دغدغه های ارزشمند حفظ کنه انشاالله.

چرا در خط مقدم نمی جنگید؟/استاد پناهیان

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Farewell Tito نوشته:

بِاَیِ ذَنبٍ قُتِلَت...

امروز در دانشگاه (صنعتی شریف) از مسجد بیرون زدم که به سمت در شمالی بروم. گوشه چشمم به مقبره متبرک سه شهید گمنام افتاد که در رواق شمالی حیاط مسجد دفن شده اند. کار خدا بود انگار که نزدیک بروم و عرض ادبی به این قهرمانان راستین این مملکت کرده باشم. از مسجد که بیرون زدم، چند دانشکده آن طرف تر، از دور به حجله ای برخوردم. کنجکاو شدم که قضیه از چه قرار است، چرا که حجله چیزی نیست که زیاد در دانشگاه ببینی! جلوتر که رفتم، عکس جوانی بود، شاید از من خیلی جوانتر، با ظاهری مذهبی؛ از آنها که یک نگاه می کنی، نور بالا می زنند، نه آنها که فقط ادای مذهبی بودن را در می آورند! و باز هم همان عبارت معروف زیر عکسش نوشته شده بود: «شهید امر به معروف...».

انگار این عبارت دردناک امروز برای گوشهایمان عادی شده: «شهید امر به معروف». هر طرف را که نگاه کنی چند تایی پیدا می کنی!

درون سینه که خون گریه می کنم، انگار صدای مولایم را می شنوم که با طنین دلبرا و استوارش فریاد می زند: «مرد اگر این را بشنود و از درد بمیرد رواست»! به راستی که مردن از این درد رواست؛ که در جامعه امام زمان (عجل الله)، در انقلاب خمینی کبیر که به ضمانت خون بیش از دویست هزار شهید، سه دهه در مقابل هر دشمنی خارجی و هر خیانت داخلی سرپا ایستاده، آن قدر دین مهجور و فحشا مشروع شده که ولنگاران خیابانی نه تنها بر خلاف چند دهه پیش، از خود خجالت نمی کشند، بلکه خود را چنان بر حق تلقی می کنند که به هرکس که به هرزگی شان اعتراض کند، تیغ هم می کشند!

دل من که اینطور خون است، امان از دل امامم...

خدا نبخشد آنهایی را که به مصالح مادیشان، دین را مال التجاره کردند و آگاهانه و زیرکانه، تیشه به ریشه باورهای جامعه زدند. خدا لعنت کند ملعون اول، عمر و عاص زمان، محمد خاتمی را که سنگ بنای مشروعیت بخشیدن به فحشا و هرزگی را در لوای شعار آزادی و به نیت نیل به اهداف دین ستیزانه دوران سیاه اصلاحات در این گلالود گذاشت، خدا لعنت کند اعوان و انصارش را که امروز آن سوی مرزها نشسته اند و پنبه انقلاب و ملت را به سود اربابان غربیشان می زنند و از هیچ توطئه ای علیه جان و مال و باور این مردم ابا ندارند، خدا لعنت کند تئوریسین های این به اصلاح، باور مدرن و «اصلاح شده»، امثال سروش و کدیور و گنجی و مابقی لشکر ضاله شان را که هشت سال مغز دانشجویان را شستشو دادند و امروز نقاب از چهره برداشته، وجود امام زمان و عصمت پیامبر و الوهیت قرآن را انکار می کنند، آدمهایی با تفکر سکولار که به استادی تمام، دین را در لباس دین زخم زدند - هنوز یادمان نرفته که با این شعار آزادی و تکریم جوانان، چه ها که بر سر باورهای هزار ساله این مردم نیاوردند. و خدا لعنت کند ادامه دهندگان این راه را، همه آنها که تیغی در دست گرفتند و به ریشه های درخت باور جماعت حمله ور شدند، در هر لباس و عنوان و لقب و ظاهر...

و الله لایهدی القوم الظالمین...

اما لعن و نفرین همه وظیفه ما نیست؛ همه توان ما هم نیست؛ سکوت امروز جایز نیست، سکوت امروز، همان سکوت کوفیان است که محرم سال 61 را در خانه هایشان ماندند! امروز اگر زره نپوشیم و در برابر هجمه این سیل دین ستیز تیغ نکشیم، همین ها که برایمان مانده است را هم تاراج خواهند کرد، آن هم در دولت دوستان کدخدا که به اکثریت آنهایی که به همین امید بهشان رای داده اند، ترویج آزادی غربی را بدهکارند!

کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا... شعار و قصه و پیشانی نویس نیست؛ تکلیف است و حق؛ امروز هم صدای «هل من ناصر» مولای مظلوممان به گوش می رسد، اگر خوب گوش کنید. لبیک می گویید یا تاراج باقی میراث رسول الله را هم به نظاره خواهید نشست؟

شاید ملاحظات سیاسی، تهدیدهای خارجی، و تیغ های در چشم و استخوان های در گلوی داخلی، دستان رهبر تنهایمان را بسته باشد. اما ما می توانیم دوباره پا پیش بگذاریم و معادلات را عوض کنیم. می توانیم دوباره فریاد بزنیم که ما دیگر این فحشای علنی و این ولنگاری رو به گسترش را تاب نخواهیم آورد؛ که طاقتمان تاخت شده، چیزی به انفجارمان نمانده است! باید به میدان بیاییم تا باز باطل، علی را خانه نشین و محکوم به سکوت نکند! خروش ملت که بر آمد، مبارزه با فحشا که فریاد ملت شد، اکثریت واقعی جامعه که چون 22 بهمن هر سال، دوباره نمایان شد، یقین بدانید که عیادی شیطان دست و پاها را جمع خواهند کرد! پس ساکت نباشید که امروز سکوت، هم صدایی با یزید و یزیدیان است!

فردا، شیعیان این خاک مقدس، درد مظلومیت شیعه را این بار از جنس فراموشی دو رکن دینشان - امر به معروف و نهی از منکر - فریاد خواهند زد. شاید این آغازی باشد بر باز پس گیری این خاک مقدس آغشته به خون شهیدان، از سلطه فحشا و دین ستیزی و ارزش زدایی روز افزون.

این حداقل کاری است که در برابر تکلیفی که خون این شهیدان بر دوشمان نهاده، باید انجام دهیم. ساکت نباشید...

طیب الله انفاسکم. أثابکم الله.

مسلمانان مسلمانان مسلمانی ز سر گیرید ...

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
محمد خاتمی را که سنگ بنای مشروعیت بخشیدن به فحشا و هرزگی را در لوای شعار آزادی و به نیت نیل به اهداف دین ستیزانه دوران سیاه اصلاحات در این گلالود گذاشت

حاج سعید سرت سلامت... یه عمره همه حرف من اینه... من زمان انتخابات خاتمی فقط یه بچه هفت هشت ساله بودم، اما چیزایی که اون موقع شنیدم و دیدم رو تا آخر عمرم فراموش نمیکنم...

البته میگن عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!! شاید اگر نبود این موجود، من به چنین باور و اعتقاداتی نمیرسیدم!

انقدر آزادی آزادی گفتند... انقدر گفتند و شنیدند... انقدر جوان جوان جوان گفتند که بخدا قسم حالم از اسم جوان به هم میخوره... یادمه به مامانم تو همون موقع و با ذهن کودکیم گفتم: «مامان اسم جوان میشنوم حالم بد میشه! کاشکی اصلا هیچ وقت جوون نشم!» اگه جوون یعنی لودگی و افتادن دنبال ناموس مردم و رابطه آزادانه با جنس مخالف (حالا هر کوفتی که اسمشو پیش خودشون میذارن، به اسم آشنایی و صرف رابطه دوستی) و اگه جوونی یعنی هر غلطی دلت خواست بکنی و کسی هم که میاد بهت بگه خوب و بد چیه به باد انتقاد و بعضاً کتک بگیری و مثل همین نمونه ای که آقا سعید اشاره کردند، خدای ناکرده بکشی، من جوان نیستم!

یه ملت عقده ای رو با یه جرقه به آتیش کشیدند... نمی گم صرفاً این آقا مقصر بود... زمان اون آقای قبلی هم خیلی فشار های به حق و نا حق باعث شد که چنین برآیندی بوجود بیاد اما مگه میشه کسی دین و ایمانشو به یه کلمه بفروشه؟؟

اگه دروغ میگم بیاید رک و راست بگید... از کی روسری ها عقب رفت و از کی مانتو ها بالا؟؟ از کی سینمای ما به گند کشیده شد؟؟ از کی به آقا توهین کردنا شروع شد؟؟؟

البته اونایی که بخوان، حرفمو باور میکنن و اونایی هم که نخوان... همواره دیوار توجیح سپر خوبی بوده و هست....

و در پایان، اشاره میکنم به دیالوگ فوق العاده و تامل بر انگیز سریال سالهای مشروطه به نقل از شهید مدرس:

ای آزادی! به نام تو چه جنایت ها که مرتکب نشدند.........

مستان سلامت می کنند
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
اگه دروغ میگم بیاید رک و راست بگید... از کی روسری ها عقب رفت و از کی مانتو ها بالا؟؟ از کی سینمای ما به گند کشیده شد؟؟ از کی به آقا توهین کردنا شروع شد؟؟؟

وقتی شعار یک دولتی میشه "حتی بر علیه خدا هم می شود تظاهرات کرد " وقتی مسجد ها شدن فرهنگسرا ها، وقتی سروش و کدیور شدن سمبل روشن فکری و امثال شهید بهشتی و مطهری شدن متحجر، وقتی اسلام، آمریکاییش خوب بود؛ این توهم تو گوش خواهرهای من و تو خوندن که تو چرا نباید با در موهایت پچید؟ وقتی حرومزاده ای مثل شیرین عبادی که تو خونوادش شوهرش نمی تونه تحملش کنه؛ شد نماد حمایت از حقوق زنان؛ تمام دغدغه زن ایرانی رو اشتغال در جامعه و برابریش با مرد دونستند. این؛ این درد بزرگ که ما هنوز هم نمیدونم داریم از چی میکشیم، اینکه هنوز بعد 35 سال شبه داریم؛ نکنه ما اشتباه کردیم و اونا راست میگن، این اسمش تهاجم فرهنگی؛ همون چیزی که تو دولت آقای خاتمی شده بود توهم توطئه ...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

ای آزادی! به نام تو چه جنایت ها که مرتکب نشدند.........

مستان سلامت می کنند
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خب قبول که بی بندباری و تهاجم فرهنگی در زمان خاتمی شروع شد.

اما مردی از جنس مردم تو اون هشت سال چطور جلوی تهاجم فرهنگی وایساد؟

اصلا اون نه، خود من و شما توی این چند سال چیکار کردیم؟

توی دو ماهی که از سال فرهنگ گذشت چه کار فرهنگی ای انجام دادیم؟

ان الله لا یغیر ما بقوم...

حتی ما یغیروا بانفسهم.

خودمون چیکار کردیم؟

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقای عزیز دوست عزی اقای محترم A Song of Ice and Fire من چیکار تو دارم که هر چی پست میذارم دربارش نظر میدی مگه من چیزی به تو میگم مگه چیزی که گذاشتم خلاف قوانین سایت بوده که همه یه اظهار نظری کردن والا من نمیدونم دیگه به چه زبونی باید بگم
نقل قول
کلا مثل اینکه ، برای بعضی ها ادب و تربیت موقع صحبت کردن با دیگران ، کار غیر ممکن و محالیه.... حد خودتون رو نگه دارید

میشه دقیقا بگید که کدوم حرف من بی تربیتی بوده کجا از حد خودم تجاوز کردم دقیقا بگید کدوم قسمتش بوده

نقل قول
این چه طرز صحبت کردنه؟ مگه اومدی چاله میدون؟

مگه چی گفتم که اومدم چاله میدون دقیقا همون حرفی که به نظرت چاله میدونیه رو بگو تا منم بدونم

ما که نه به کسی چیزی گفتیم نه توهین کردیم اومدیم یه چیز قشنگ نوشتیم ورفتیم ولی مثل اینکه اصلا بعضیا دوس دارن به ما گیر بدن متاسفانه اینجا اگه هم نظر مدیران ارشد سایت نباشی دشمن حساب میشی وباید خفه شی ونظر ندی من نمیدونم مشکل نوشته من چی بوده دقیقا شاید چون از زرتشت نوشتم مشکل دار بوده متاسفم برای شما که فکر کردین هر چی فکر میکنین درسته وبقیه همه بی دین وکافرن والا بلا اینجور نیست بعدشم یکی اومده میگه نفر جرات کرده به دوست خوب ما توهین کنه که نذاشتنش اخه به تو ربطی نداره هنوز یادم نرفته که کاربر محمدعلي تو تاپیک سرگرمی چه توهین عملی به من کرد ولی هیچکدوم از این مدیرایی که اینقد ادعای مومنیشون میشه به روی خودش نیورد میدونم که نظر من پاک میشه ولی همینقد که بدونین هر چی شما میگین درست نیست برای من کافیه

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اولا کسی به ارسال اول شما در مورد زرتشت خرده ای نگرفت، بحث سر ارسال بعدیتون بود که میدونید چی بود... بگذریم
بعدم ، خود بهزاد بعدا اومد گفت که اون ارسال بعد از ارسال شما کلی بوده و داشته یک روند کلی که امروزه خیلی رایج شده رو نقد میکرده... کسی با شما خصومت شخصی نداشته و نداره....
این بحثم تموم کنید دیگه.... تموم شد رفت....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
درود بر غیرت این جوان باغیرت ولی افسوس که کسی درس نمیگیرد
همه ی این مشکلات ریشه در فرهنگ دارن که متاسفانه هیچکدوم از مسئولین به فکر درست کردنش نیستن

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ROMARIO نوشته:

اقای عزیز دوست عزی اقای محترم A Song of Ice and Fire من چیکار تو دارم که هر چی پست میذارم دربارش نظر میدی مگه من چیزی به تو میگم مگه چیزی که گذاشتم خلاف قوانین سایت بوده که همه یه اظهار نظری کردن والا من نمیدونم دیگه به چه زبونی باید بگم
نقل قول
کلا مثل اینکه ، برای بعضی ها ادب و تربیت موقع صحبت کردن با دیگران ، کار غیر ممکن و محالیه.... حد خودتون رو نگه دارید

میشه دقیقا بگید که کدوم حرف من بی تربیتی بوده کجا از حد خودم تجاوز کردم دقیقا بگید کدوم قسمتش بوده

نقل قول
این چه طرز صحبت کردنه؟ مگه اومدی چاله میدون؟

مگه چی گفتم که اومدم چاله میدون دقیقا همون حرفی که به نظرت چاله میدونیه رو بگو تا منم بدونم

ما که نه به کسی چیزی گفتیم نه توهین کردیم اومدیم یه چیز قشنگ نوشتیم ورفتیم ولی مثل اینکه اصلا بعضیا دوس دارن به ما گیر بدن متاسفانه اینجا اگه هم نظر مدیران ارشد سایت نباشی دشمن حساب میشی وباید خفه شی ونظر ندی من نمیدونم مشکل نوشته من چی بوده دقیقا شاید چون از زرتشت نوشتم مشکل دار بوده متاسفم برای شما که فکر کردین هر چی فکر میکنین درسته وبقیه همه بی دین وکافرن والا بلا اینجور نیست بعدشم یکی اومده میگه نفر جرات کرده به دوست خوب ما توهین کنه که نذاشتنش اخه به تو ربطی نداره هنوز یادم نرفته که کاربر محمدعلي تو تاپیک سرگرمی چه توهین عملی به من کرد ولی هیچکدوم از این مدیرایی که اینقد ادعای مومنیشون میشه به روی خودش نیورد میدونم که نظر من پاک میشه ولی همینقد که بدونین هر چی شما میگین درست نیست برای من کافیه

من اون پستی که زده بودی و پاک شده بود رو ندیدم که بگم چی گفته بودی که مدیر نظرات، حضرت مستطاب جناب بارانی، مبصر همه ی ما، غضب کرده بود .
اما مطمئنا حرفی زدی که در شان خودت و این سایت نبوده.
ثانیا من کجا درباره ی همه ی پست های جنابعالی نظر دادم؟ همین یه کارم مونده فقط .
من یه حرف کلی زدم راجع به این داستان نسبت دادن حرفای کوچه بازاری و گاها احمقانه به بزرگان تو شبکه های اجتماعی! حالا این وسط واسه اینکه بهت برخورده بود خیلی دوستانه از همون پستت درباره ی سخنان نسبت داده شده به زرتشت( البته حرفای خوبی بودن اما میگم با اون قسمت نسبت دادنش به دیگران مشکل دارم)استفاده کردم و مثال زدم برای روشن شدن قضیه.

اینجا کسی با کسی پدر کشتگی نداره، با زرتشت هم همینطور . این فکر رو از سرت بیرون که من یا هر کس دیگه ای با تو مشکل داره. البته تا وقتی که خلاف قوانین سایت عمل نکنی.هدف ما از جمع شدن تو این محفل اینه که عقاید و دیدگاه ها و نظراتمون رو به اشتراک بذاریم و دربارش با همدیگه بحث و گفتگو کنیم، غیر اینه ؟
من بعد سعی کن ارسالا رو درست بخونی و اگه متوجه منظور نشدی توضیح بخوای تا دچار سوء تفاهم نشی خدایی نکرده !

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۹,۷۱۷ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۹۸۴ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۵۰ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۳۴ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۲۶۲ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۸۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۰۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۸۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۷ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!