به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: آلاوز vs بارسا
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
ما خیلی خوب بودیم.واقعا زیبا بازی کردیم.به شدت منتظرم ببینم چه به سر مایورکا میارن.
به نظر من هم ژاوی حرف نداشت.عجب پاسهایی می داد!واقعا محشره!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: raminbarca
پیام: ۸۳۹
عضویت از: ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
ما به طرز فجیعی عالی بودیم واقعاً نامردی بود که حتی یکی هم نزدیم ولی از همه ی اینا بگذریم به نظر من یه جای کار ما ایراد داره ببینید ما به جرات بهترین تیم تاریخ فوتبالو حداقل تو اروپا داریم ولی چرا مثلاً نمی تونیم به تیمی مثل آلاوز گل بزنیم الان ما از همه ی تیما هماهنگتر و قشنگتر و سریعتر و هجومی تر و... بازی می کنیم حتی اگه با اختلاف 3 گل تو خونه ی حریف عقب باشیم ولی چرا گل نمی زنیم؟ درسته که فصل قبل خیلی گل زدیم ولی بازم به نسبت حمله ها هیچی نبود به نظر من اینا نشون می ده که ما اصلاً مهاجم تو ترکیب تیم نداریم یا اگه هست در حد بارسا نیست ما به یکی احتیاج داریم که بدترین توپارو گل کنه نه یکی که تو تیمی مثل بارسا تک به تکایی که امکان گرفتنشونم نیست گل نکنه به نظر من ما تو نیم فصل باید یه خونه تکونی حسابی تو خط حمله داشته باشیم و اتوو هم باید ذخیره باشه :007:

۶ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: DonFidelio
پیام: ۳۱۰
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
در مورد مهاجم دربست قبولت دارم رامین.اما یه کم اقراق کردی(تو تاریخ) ما باید خیلی از این بهتر باشیم....فصل قبل بودیم!

۶ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: PARSA
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
از: آبادان
گروه:
- کاربران عضو
omg لطفا اینقدر تند نرین...چیزی نشده که. ما بازی که انجام دادیم به جرات میگم یکی از بهترین بازیهایی بود که انجام دادیم (که خودتونم اشاره کردین) ما فقط گل نزدیم.

مهاجم بایس احساس امنیت کنه.نه اینکه یه بازی گل نزد بگیم تحول همه بیرون.یادمون نره همین اتوئو فصل قبل چه گلهای استثنائی زد.
منم قبول دارم اتوئو یه شب خیلی بد رو پشت سر گذاشت و ژولی و لارسن هم در تکمیل این شب بهش کمک کردن.اما شناخت هوای لیگ زمان میبره. لارسن و مسی و ژولی و ازکوئرو (که میتونه به خط حمله اضاف بشه) مهره های ارزشمندی هستن که من معتقدم میتونیم بهشون اعتماد کنیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
قبول دارم که یه کم اغراق کردم ولی من هر چی فکر می کنم بهتر از این بارسا تو اروپا به ذهنم نمی رسه حالا برزیل عهد عتیق شاید که اگه اونا هم تو شرایط فوتبال امروز بودن مثل ما نمی تونستن بازی کنن ولی در مورد اتوو من فصل قبلم ازش زیاد راضی نبودم بحث من سر این یه بازی نیست ببین بارسا تو ترکیب اولیه ش فقط یه مهاجم داره پس حداق باید نزدیک نصف نه دو پنجم گلای تیمو اتوو بزنه ولی اون تو فصل قبل از 70 و خورده ای گل بارسا تو لالیگا فقط 24 تا زد یعنی نزدیک یک سوم تازه یادتون رفته فصل قبل چند هفته 24 گله مونده بود؟تیم ما کلاً نسبت به تعداد حمله هاش کم گل می زنه که این تعداد هم بین بازیکنا تقسیم شده که نباید اینجوری باشه این خوبه ولی وقتی ما چند تا مهاجم داشته باشیم وقتی فقط اتوو هست از اون تعداد گل حداقل باید 30تاشو اتوو می زد که خیلی کمتر زد تازه اتوو یه ایراد اساسی داره که مثل لارسن نمی تونه سر بزنه ولی یه فوروارد درجه یک باید بتونه خوب سر هم بزنه البته این ایراد به هانری و رونالدو هم وارده(چقد نوشتم خسته شدم شما خسته نشدید انقد خوندید؟)

۶ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
نه رامین جان..من یکی خوشحال میشم از بحثهایی که میکنی.
درسته که ما سیستم تک فورواده داریم اما میدونی که ژولی و رونی همیشه اضافه میشن.یعنی اینجور نیس که بگیم همه این موقعت ها رو اتوئو خراب کرده.این چیز عجیبی نیس همه هم میدونیم.
درسته اتوئو مقداری خودخواهی داره و شاید از یه مقدار هم بیشتر که آدم رو کلافه میکنه .اما انصافا کاری که انجام داد سال قبل قابل تقدیره .بیست و چند گل زده.گلزن دوم لالیگا و اروپا و ارزش کارش وقتی بیشتر مشخص میشه که دوباره یه نگاهی به بعضی بازیهای فصل قبل بندازیم ببینیم چه 3 امتیازهای حساسی با گلهایی واسمون از موقعیتهای دشوار زد.
ااما من خودم هم سر بازی شب گذشته ازش شاکیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
آقا من بحثی ندارم فوروارد خوبیه ولی اندازه ی ترکیب اصلی این تیم نیست اون گلایی هم که زده خودش همه کارشو نکرده که تیم ساخته اون زده پس ببین زیادم خوب نبوده که کار به اونجا کشیده که حساس بشه ولی یه چیز دیگه هم هست شاید اتوو جنبه ی ترکیب اصلی نداره هنوز پیرن شماره ی 9 براش بزرگه ولی هر چی هست درجه یک نیست راستی پارسا مگه من چی گفتم که گفتی نه من خوشحال می شم؟ :007:

۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

Ramin نوشته:
پارسا مگه من چی گفتم که گفتی نه من خوشحال می شم؟ :007:

آخه گفتی ((چقد نوشتم خسته شدم شما خسته نشدید انقد خوندید))
ما هم بهت حال دادیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
دمت گرم :006: :005:

۷ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: barca_hristo
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۳۱ مرداد ۱۳۸۴
از: مورینیو تا سرحد مرگ متنفرم!!
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من بازی دیشب یه استثنا بود و بقول کارلوس پویول،گاهی توپ نمی خواد بره تو!اما اینکه بگیم تیممون خوب گل نمی زنه یه کم بی انصافیه.درسته که اتوئو عملا تنها مهاجم ماست اما به قول پارسا ژولی و رونی همیشه اضافه می شن.تازه گاهی خود اتوئو برای این دوتا توپ می سازه.برای همین هم نمی شه اینطوری گفت که باید بیشتر از نصف گلهای ما رو اتوئو بزنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۶۴۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۹۰ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۵۷۸ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۶۶۹ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۴۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۷۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!