به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خودتون رو خسته نکنید. بهترین چیز تورنت ه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
تورنت هم یه سایتی که خیلی بهش اطمینان داشتم ویروس فرستاد نابود شدم

این Imdb-dl هم از لحاظ آرشیو بینظیره. خیلی خیلی بینظیره. یعنی تا حالا نشده فیلمی رو بخوام و توش پیدا نکنم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تورنت شناس که باشی اسیر ویروس نمیشی.

۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حالا این سایتی که کیاوش معرفی کرده به کنار ، چون ندیدم و برام هم باز نشد..

ولی اصلا امکان نداره سایتی با نصف خدمات مختلف و جامع بودن ایران فیلم پیدا کنید... اصلا قابل مقایسه نیستند سایتهای دیگه ای که من دیدم..

نهایتا بخوان فیلمهای جدید و آرشیو خوبی از فیلمهای قدیمی رو با یک کیفیت عالی بلوری 720 بزارن... من به ندرت 1080 هم دیدم بین سایتهای مختلف؛ چه برسه به HD و سه بعدی و ... ایران فیلم حداقلش دو کیفیت 720 و 1080 رو برای همه فیملها میزاره ، چه قدیمی و چه جدید( البته اگه وجود داشته باشه همچین کیفیتی برای فیلمهای کلاسیک) ، برای فیلمها پر بازدید تر و مهمتر ، تا HD و سه بعدی و سه بعدی فول اچ دی هم پیش میرن... واقعا توی این زمینه تک هستن..

دوبله هایی که قرار میدن باز نکته فوق العاده ای هست که من از هیچ سایتی با این وسعت ندیدم.. نهایتا چند تا فیلم معروف و برتر سینما رو دوبله گذاشتن و رها کردن داستان رو ، در صورتی که ایران فیلم بعد از حدود دو سال از شروع گذاشتن فیلم های دوبله ، الان آرشیوش فوق العاده کامل هست و خیلی از فیلمهای محبوب و زیبای سینما رو میتونید با دوبله شاهکار بهترین دوبلور های ایران از این سایت دریافت کنید... و این روند ادامه هم داره...

دیگه دوبله اختصاصی که نهایت کارشون هست و اصلا هیچ سایتی پیدا نمیشه که توان این کار رو داشته باشه... دوبله کردن فیلمها با دوبلور های خودشون و کاملا حرفه ای... واقعا عجیبه...

خیلی برنامه های خاص دیگه هم داره که باید برید ببینید... واقعا ارزش گرفتن اکانت رو داره و من خیلی راحت 2 سالی هست که میخرم و دانلود میکنم.. حالا بعضی کمبود ها هم داره که امین گفت..

واقعا بی نظیر هست و همیشه برام سوال بوده که پشت این پروژه بزرگ کیا هستن که یک سایت با این تفاوت های عظیم رو ایجاد کردن..

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Johan Cruyff نوشته:

نهایتا بخوان فیلمهای جدید و آرشیو خوبی از فیلمهای قدیمی رو با یک کیفیت عالی بلوری 720 بزارن... من به ندرت 1080 هم دیدم بین سایتهای مختلف؛ چه برسه به HD و سه بعدی و ... ایران فیلم حداقلش دو کیفیت 720 و 1080 رو برای همه فیملها میزاره ، چه قدیمی و چه جدید( البته اگه وجود داشته باشه همچین کیفیتی برای فیلمهای کلاسیک) ، برای فیلمها پر بازدید تر و مهمتر ، تا HD و سه بعدی و سه بعدی فول اچ دی هم پیش میرن... واقعا توی این زمینه تک هستن..

خب 720p همون HD و 1080p همون Full HD هستند دیگه.

۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: messijontop
پیام: ۲۱۶
عضویت از: ۱ اسفند ۱۳۹۰
از: گیلان
طرفدار:
- مسی-ژاوی-فابرگاس
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
به عنوان یک کاربر که هر از گاهی کامنت ها رو میخونم پیشنهاد میکنم بسایت کافه فیلم هم سر بزنید فیلم های ارزشمند و خوبی داره

۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حالا من خیلی از توضیح فنی قضیه سر در نمیارم ، ولی تا جائی که دیدم مربوط به رزولوشن و اندازه تصویر میشه.. بعضی 720 ها با کیفیت ویژه، اچ دی و بعضی 1080 ها با کیفیت خاص، فول اچ دی حساب میشن.. 1080 فول اچ دی وضوح تصویرش 10 برابر 1080 معمولی هست.

مثلا برای فیلم Need For Speed ، برید به این لینک و کیفیت های مختلفش رو ببینید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مولای عشق نوشته:

نقل قول
Johan Cruyff نوشته:

خب 720p همون HD و 1080p همون Full HD هستند دیگه.

یه کیفیتی واسه این فیلمای جدید اومده میگن 720p Full HD . دیگه انگار تو خود فیلمی مثلا Saving Private Ryan ش که من دانلود کردم 23 گیگ بود

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تعریف HD بر اساس خطوط نمایش یا همون ارتفاع تصویره. از 567 تا 1080 خط (پیکسل ارتفاع) رو میگن HD و 1080 به بالا رو میگن Full HD. البته الان بحث Quad HD و 4K هم مطرحه که هنوز خیلی عملیاتی نشده.

حالا این وسط متغیر مهم دیگه ای هست به نام bitrate. همینه که دو تا فیلم HD می بینید زمین تا آسمون فرق داره. الان یه فیلم HDRip کمترین bitrate رو داره (در حدود 2 مگابیت بر ثانیه) و متوسط bitrate نسخه HD برابر 10 و Full HD برابر 15 مگابیت بر ثانیه هستن. کیفیتهایی که به اسم Bluray دیده میشن در حال حاضر بیشترین bitrate رو دارن که تا حدود 20 - 25 مگابیت بر ثانیه هم می رسن. همون طور که از واحدش هم مشخصه، bitrate ارتباط مستقیمی با حجم فایل داره، یعنی مثلا 10 مگابیت بر ثانیه داره میگه هر ثانیه از این ویدئو 10 مگابیت حجمشه و طبیعتا هرچی بیشتر باشه، کیفیت تصویر بالاتره.

الان فیلمهای HDRip که رزولوشن HD و کمترین bitrate رو دارن و در عین حال بسیار از نظر حجم بهینه ن (حجمشون به 1 گیگ نمی رسه معمولا گرچه اختلاف بصری کیفیتشون با HD اصل قابل چشم پوشیه) کم حجم ترین نسخه های HD هستن که تازگی دیدم بعضی سریالا هم با همین فرمت تولید میشن. یعنی مثلا حجم حدود 300 مگ برا یه قسمت 40 دقیقه ای که HD ش حدود 1.5 گیگه. اون سر طیف هم فیلمهای Bluray قرار دارن که مثلا برا یه فیلم 2 ساعته تا حدود 20-30 گیگ و برای خود فرمت رسمی Bluray حتی تا 50 گیگ هم می رسن!

۴ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
تا اونجایی که اطلاع دارم یک قالب استانداری هست برای این نوع ریلیز ها که از روی سورس اصلی encode می کنند.ولی وقتی روش انکودر کردن رو بدونی، می تونی سلیقه ای عمل کنی.مثلا یک فایل که حجمش خیلی زیاد هست بدون افت کیفیت با رایج ترین کدک استاندارد (avc یاh.264 ) می تونن به ریلیز ها و رزولوشن های، مختلف کانورت کنن.

آقا سعید همه چیز رو ریشه ای میگه، در مورد همین کیفیت hdrip که از روی hd ریپ شدن و با بیت ریت کم نزدیکترین کیفیت رو به استاندارد مادر دارن ریلیز fqm هست.اینا همه بر میگرده به تکنیک های انکود کردن.مثل 720P blu-ray یا 864P blu-ray و ...یا همین فول اچ دی که مصطفی اشاره کرده بود.

تورنت برابر است با خودکفایی. وقتی میتونید از این سایت ها استفاده کنید که همه ی روش ها رو امتحان کرده باشید و جواب نگیرید.
این سایت های که دوستان معرفی کردن و خودم هم آشنایی داشتم یک بررسی کردم برای اونایی که تازه کارند.
-ایران فیلم و تاینی مووی دو تاشون دوبله میکنن ولی IMDB نه.
-بهترین انتخاب از لحاظ اقتصادی - اکانت ها با مدت 3 ماه نگاه کنیم:1.تاینی مووی 2.ایران فیلم 3. IMDB
-یک مزیتی که IMDB داره این که فروشگاه داره ولی نمیدونم ربطی به سایت اصلیش داره یا نه، چون تو فرومشون دیدم.
-ایران فیلم با بعضی از شبکه ها دشمنه ولی تیم ریلیز بسیار قوی داره.

پ.ن:دوبله تخصصی تر از این گلوری من ندیدم.
نقل قول
واقعا بی نظیر هست و همیشه برام سوال بوده که پشت این پروژه بزرگ کیا هستن که یک سایت با این تفاوت های عظیم رو ایجاد کردن..

مصطفی اینا بچه های بالا هستند.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۱۰۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۹۳۳ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۵۴ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۷۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۷۲۸ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۴۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!