به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ خانم معنوی | مدير ارشد ]
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
تذکر شماره ۱: کسی شبیه من نیست. حتی ذره ای؛ در طول تاریخ هر از چندگاهی پیش اومد که حس کردم یکی شبیهمه؛ اما آخرش به این نتیجه رسیدم که کمترین شباهتی نداشتیم و من می خواستم این طور ببینم.

اون که بله، ولی خب چیزایی که شما گفتید تا حدودی تو خودم دیدم وگرنه جسارت نمیکردم.

نقل قول
کسی تا حالا جرات نکرده بخواد حتی فکر سرکوب کردن من بهش دست بده؛ تونستنش که دیگه هیچی

این سرکوبه رشه در کودکی داره و چون من بچه دوم بودم و همیشه دوم دیده میشدم اندکی هم مظلوم بودم و زورم به هیچکس نمیرسید.

ممنون بابت توصیه ها.
تا حالا هم سعی در به کار گیری همینا داشتم ولی خب به نتیجه نرسیدم.
ایشالا از این به بعد بتونم به کار بگیرم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
سلام

نقل قول
Saruman, The Black نوشته:

old Linkin Park

چرا اُلد؟ گرچه آلبومهای جدیدشون حتی برای خودمم به اندازه هایبرید تئوری و Meteora دل نشین نیستن، اما دلیل خاصی داره که کارای جدیدشون رو نمی پسندید؟ اُلد یعنی چقدر اُلد؟ کدوم آلبومها رو بیشتر دوست دارید؟

حدس میزنم که ازین مدل سوالا خسته شده باشید، ولی دبیرای زبانی که باهاشون مشورت کردم خیلی به روز نیستن و می خواستم نظر دبیری رو بدونم که از نظر سنی به خودم نزدیکتر باشه.
من پارسال FCE رو تموم کردم (هنوز بیگ تست ندادم) و الان سطحم تو زبان انگلیسی قابل قبوله ولی ایده آل نیست. الان نمی دونم که بهتره برای کلاس یه مدرک معتبر برای انگلیسی (مثل TOEFL یا IELTS) ثبت نام کنم یا یه زبان جدید یاد بگیرم. پیشنهاد شما کدومه؟

معمولا چه قدر طول می کشه تا خوابتون ببره؟ بی خوابی رو تجربه کردید؟

اعتماد به نفس خیلی بالایی دارید، دلیل اصلیش رو چی می دونید؟

نظر خاصی، پیشنهادی، نقدی درباره من؟

هدف نهاییتون تو زندگی، جدا از اهداف معنوی؟

اندروید یا iOS؟ چرا؟

ممنون

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سلام
خوبین
ممنون میشم نظرتون رو راجع به این جمله بگید

Tu es un enfant
Quand tu ne sais pas ce que tu veux faire dans la vie
Tu es un adolescent
Quand tu as le goût de ne rien faire dans la vie
Tu es un adulte
Quand tu te demandes pourquoi tu n'as rien fait dans la vie

...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
با سلام و عرض خسته نباشید

چند سوالی میکنم و میروم

نظرتون راجب گالری چیه؟
تغییراتی که تو این مدت توش به وجود اومده رو چطور میبینین؟
روزی چند بار سر میزنین؟
موقع نقد ، من که نیومدین حالا نقدم کنین !!!

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

من خویشتن خویش رو در آغوش کشیدم. همونجوری که بود و هست دوسش دارم و دارم و بهش پر و بال می دم که باشه. باشتنش رو (همون بودنش :4) فقط هدایت می کنم؛ همین. ولی روشش رو نمی تونم توضیح بدم؛ هم چون توضیح دادنی نیست٬ هم چون مال خودمه٬ هم چون بسط دادنی نیست.

نه کاملا، دشمن ما درون ماست؛ و فرعون چه آسان در درون ما لانه می کند .

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۵ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
ملک الموت نوشته:

نقل قول

من خویشتن خویش رو در آغوش کشیدم. همونجوری که بود و هست دوسش دارم و دارم و بهش پر و بال می دم که باشه. باشتنش رو (همون بودنش :4) فقط هدایت می کنم؛ همین. ولی روشش رو نمی تونم توضیح بدم؛ هم چون توضیح دادنی نیست٬ هم چون مال خودمه٬ هم چون بسط دادنی نیست.

نه کاملا، دشمن ما درون ماست؛ و فرعون چه آسان در درون ما لانه می کند .

درون آدم هم فطرتی هست که از خدا سرچشمه گرفته و هم نفسی هست زیاده خواه. شما اصلا حرف منو نفهمیدی.

به قول لرد بایرن:

People take for gospel all I say, and go away continually with false impressions . . .

و به قول مولانای خودمون:

هر کسی از ظن خود شد یار من، از درون من نجست اسرار من.

اون خویشتنی که مال خودمه و نمی تونم هم توضیحش بدم، همونیه که وقتی خدا تصویرش کرد، لبخند زد و گفت می خوام این بنده م این بشه.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
مجنون نوشته:

نقل قول
تذکر شماره ۱: کسی شبیه من نیست. حتی ذره ای؛ در طول تاریخ هر از چندگاهی پیش اومد که حس کردم یکی شبیهمه؛ اما آخرش به این نتیجه رسیدم که کمترین شباهتی نداشتیم و من می خواستم این طور ببینم.

اون که بله، ولی خب چیزایی که شما گفتید تا حدودی تو خودم دیدم وگرنه جسارت نمیکردم.

نقل قول
کسی تا حالا جرات نکرده بخواد حتی فکر سرکوب کردن من بهش دست بده؛ تونستنش که دیگه هیچی

این سرکوبه رشه در کودکی داره و چون من بچه دوم بودم و همیشه دوم دیده میشدم اندکی هم مظلوم بودم و زورم به هیچکس نمیرسید.

ممنون بابت توصیه ها.
تا حالا هم سعی در به کار گیری همینا داشتم ولی خب به نتیجه نرسیدم.
ایشالا از این به بعد بتونم به کار بگیرم.

بازم می گم هر کسی خودش برای خودش می تونه انتخاب کنه.

نقل قول

اونا رو که جدی نگفتم این تصور ایجاد نشه که من فکر می کنم کاملا خوبم؛ اصلا این طور نیست. اتفاقا من نکات بدی دارم که قبلا هم گفتم نه کسی تحمل می کنه و نه کس دیگه ای داره.

من فقط فکر می کنم هر آدمی متفاوته؛ ولی هر کسی اینو متوجه نمی شه که متفاوته و همش می خواد خودش رو توی یه دسته ای قرار بده. دسته بندی شدن و دسته بندی کردنو دوست ندارم. همین.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
چرا اُلد؟ گرچه آلبومهای جدیدشون حتی برای خودمم به اندازه هایبرید تئوری و Meteora دل نشین نیستن، اما دلیل خاصی داره که کارای جدیدشون رو نمی پسندید؟ اُلد یعنی چقدر اُلد؟ کدوم آلبومها رو بیشتر دوست دارید؟

خب یهو خیلی تو ذوقم خورد وقتی Minutes to Midnight اومد؛ خیلی!

البته با روحیه الانم بعضی از آهنگاش خیلی دلشنینن؛ ولی خب خیلی خورد تو ذوقم اون موقع. شاید خودخواه بودم، ولی دلم می خواست به سلیقه هوادارا بیشتر وفادار می موندن.
Meteora و Hybrid Theory.

نقل قول
حدس میزنم که ازین مدل سوالا خسته شده باشید، ولی دبیرای زبانی که باهاشون مشورت کردم خیلی به روز نیستن و می خواستم نظر دبیری رو بدونم که از نظر سنی به خودم نزدیکتر باشه.

^_^

نقل قول
من پارسال FCE رو تموم کردم (هنوز بیگ تست ندادم) و الان سطحم تو زبان انگلیسی قابل قبوله ولی ایده آل نیست. الان نمی دونم که بهتره برای کلاس یه مدرک معتبر برای انگلیسی (مثل TOEFL یا IELTS) ثبت نام کنم یا یه زبان جدید یاد بگیرم. پیشنهاد شما کدومه؟

من خودم هم هیچ big test ای نگرفتم؛ به نظر من لزومی نداره الکی خرج و انرژی صرفشون بشه، مگر اینکه نیازی بهشون باشه. مثلا اگه برای دانشگاه یا کار نیاز دارید بهشون.
به نظر من فیلم دیدن و با انگلیسی مثل یه زبون رفتار کردن، درسته نه مثل یه درس باهاش رفتار کردن.

البته این نظر منه؛ ااگه نیازی بهشون هست یا فکر می کنید براتون بهتره حتما انجامش بدید.

نقل قول
معمولا چه قدر طول می کشه تا خوابتون ببره؟ بی خوابی رو تجربه کردید؟

گاهی خیلی زیاد، گاهی خیلی کم. کاملا ربط داره به میزان خستگی و شرایط.

گاهی انقدر بی خواب می شم که واقعا زجرآوره...

نقل قول
اعتماد به نفس خیلی بالایی دارید، دلیل اصلیش رو چی می دونید؟

دلایل زیادی داره. گاهی اعتماد به نفسم خیلی هم کم می شه.
دو تا عامل خیلی مهم هستن که حتی ذره ای کمرنگ شدن حضورشون، می تونه اعتماد به نفس منو به صفر برسونه.

یکیش خداست و این که حس کنم دیگه بهم لبخند نمی زنه... لغزیدن برای همه اتفاق می افته. وقتایی که می لغزم، دیگه اعتماد به نفس ندارم. اگه الان خودم رو دوست دارم، اون تصویری از خودم که گفتم رو دوست دارم. وقتی اون تصویر رو خراب می کنم، چیزی برای دوست داشتن باقی نمی مونه.

دلیل دوم کسی هست که باورش به من و دوست داشتنش (همونجوری که دوست داشته هاش رو دوست دارم) باعث می شه خودم رو دوست داشته باشم... کسی که همیشه برای من مثل یه مربی یا استاد بوده. وقتی بهم باور داره، خودم رو باور می کنم. ولی اگه حس کنم از باورش بهم کم شده یا ناامیدش کردم به اعتماد به نفسم ضربه بزرگی می خوره.

نقل قول
نظر خاصی، پیشنهادی، نقدی درباره من؟

من که نمی تونم فردی رو نقد کنم که

من تعارفی نیستم. جزو معدود کسایی هستی که باهات انگلیسی می تونم حرف بزنم و همش جلوی خودم رو نگیرم که اصلاح کنمش. این درحالیه که من خودم رو هم اصلاح می کنم وقتی اشتباه دارم.

+ اون نظری که در کل در مورد بچه های الان سایت گفتم. واقعا راحت ترم با بچه های الان سایت.

نقل قول
هدف نهاییتون تو زندگی، جدا از اهداف معنوی؟

هدف که ته نداره فکر می کنم؛ بیشتر قدم قدمه. گاهی فکر می کنم به چیزایی که (به توصیه مربی نوشتم) و فکر می کنم اگه همشو داشته باشیم چی و می بینم که اون موقع چیزای دیگه ای خواهم خواست. این فکر می کنم جزو ویژگی های همه آدماست. چون همیشه دنبال یه چیزین. انگار یه چیزی گم شده؛ نه؟ فکر می کنم اون حس کمال طلبی باشه که هیچ جوری نمی شه حفره ش رو از بین برد؛ چون جوابی که براش هست اینجا نیست.

نقل قول
اندروید یا iOS؟ چرا؟

من واقعا با اندروید راحت نیستم؛ prestige و زیبایی ظاهری و.. بماند ها و این که سال ها با iOS کار کردم و به دستم راحته؛ کلا احسس می کنم اندروید یه کمی tense ه. ظریف نیست. به دلم نمی شینه.

و خب البته یه چیزی که خیلی مهمه اینه که authentic نیست؛ iOs خودشه، اندروید کپی. من کلا هیچ چیز کپی دوست ندارم.

نقل قول
ممنون

خواهش می کنم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
équipe nationale de football de la france نوشته:

سلام
خوبین
ممنون میشم نظرتون رو راجع به این جمله بگید

Tu es un enfant
Quand tu ne sais pas ce que tu veux faire dans la vie
Tu es un adolescent
Quand tu as le goût de ne rien faire dans la vie
Tu es un adulte
Quand tu te demandes pourquoi tu n'as rien fait dans la vie

سلام،

اول ترجمه کنم برای بچه ها. (با اینکه ترجمه رو دوس ندارم )

می گه که:

تو کودک هستی
زمانی که نمی دانی در زندگی می خواهی چه کنی
نوجوان هستی
وقتی که ذائقه ات با زندگی جور نیست
بزرگسال هستی
وقتی که می ئرسی چرا در زندگی کاری انجام نداده ای.

نظرم: زیاد موافق نیستم ولی خب تا حدودی چرا. بچگی به نظرم خیلی خاصه؛ گاهی فکر می کنم آدم بزرگا بیشتر گم می شن تا بچه ها. بچه ها شاید ندونن از زندگی چی می خوان؛ اما هنوز گم نشدن توی روزمره گی. نوجوون ها بازم کم تر گم شدن. ولی آدم بزرگا انقدر گم می شن که گاهی این سوال حتی به نظرشون نمی رسه گاهی. نسبیه به نظرم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Capitan نوشته:

با سلام و عرض خسته نباشید

چند سوالی میکنم و میروم

نظرتون راجب گالری چیه؟
تغییراتی که تو این مدت توش به وجود اومده رو چطور میبینین؟
روزی چند بار سر میزنین؟
موقع نقد ، من که نیومدین حالا نقدم کنین !!!

سلام

راستش هر چند وقت یه بار سر می زنم؛ اما نه مرتب.

بعضی از تغییرات خوبن؛ ولی کلا گالری tricky ه و کارش یه کم سخت تر از بقیه بخشاست. من یه مدتی که خودم با گالری کار می کردم این مشکل رو داشتم. هیجان اضافه کردن بهش سخت تره٬ اما از طرفی چون تصویریه وقتی علاقه ایجاد بشه و به روز باشه٬ ملت خیلی هجوم میارن بهش.

من فکر می کنم الان هنوز در مرحله اون جذبه

گاهی می شه که یکی دو روز هم سر نزنم؛ اما هر هفته حتما سر می زنم.

من که نمی تونم افراد رو نقد کنم. نه شناخت کافی دارم و نه اگه داشتم هم بازم می تونستم کسیو نقد کنم.

اون چیزی که در مورد همه بچه های فعلی سایت گفتم

و البته این که اونایی که توی گالری کار می کنن٬ فعالیتشون توی انجمن معمولا کمه اما در مورد شما این طور نبوده و خب این تحسین برانگیزه.

۱۵ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۸,۱۳۷ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۷۵ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۷۴ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۵۲۲ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۴۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۷۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۷۶ کاربر آنلاین است. (۲۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!