به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مقاومت اسلامی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نکنید آقا. همین کارا رو کردید که الان در جامعه کلمه «مهندس» جایگزین کلمه «یارو» شده دیگه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
درد دل یک دختر بچه ی عراقی با پدر شهیدش که در جنایت اسپایکر توسط شیاطین داعش به شهادت رسید.
خیلی دلسوز بود، تا آخر ویدئو را از پس پرده ی اشک تماشا کردیم.

الحاقی: چند ماه پیش در حمله ی داعش به پایگاه هوایی اسپایکر 1770 نفر از دانشجویان جوان و غیر مسلح که در این پایگاه در حال آموزش بودن اسیر و بعدا اعدام شدن.

الحاقی 2: شاید از اسم این پایگاه هوایی(اسپایکر) در عراق تعجب کنید؛ اسم این پایگاه از اسم "اسکات اسپایکر" خلبان نیروی دریایی آمریکا، که در طی جنگ خلیج فارس هواپیماش توسط ارتش صدام هدف قرار میگیره و کشته میشه گرفته شده.
حالا آمریکا اومده برای تحقیر ملت عراق اسم این پایگاه هوایی رو توی خاک عراق به اسم این خلبان نامگذاری کرده.

الحاقی3: این ویدئو ها توسط "مقاومت اسلامی" در آپارات بارگذاری میشه.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۴ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نکنید آقا. همین کارا رو کردید که الان در جامعه کلمه «مهندس» جایگزین کلمه «یارو» شده دیگه.
فکرشو بکنید طرف زجر دیده بابت دکتری جلو چشش وسط خیابون به ی معتاد بگن ای دکتر بعد به خودش میرسن میگن آی دکی اونجاست ک باید گفت

@esalatbarca
۲۵ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نايب رييس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي با تاييد آغاز روند تحويل سامانه موشکي اس300 از سوي روسيه به ايران تاکيد کرد: اين سامانه در جهت تقويت پدافند از مرزها و سرزمين جمهوري اسلامي ايران بکار گرفته مي شود.
"اسماعيل کوثري" روز يکشنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار سياسي ايرنا افزود: در اين زمينه چندين سال با روس ها مذاکره شده که نهايتا به توافقات خوبي دست يافتيم که اکنون در حال اجرايي شدن است.
نايب رييس اول کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي تاکيد کرد: اين سامانه موشکي در جهت تقويت دفاع و پدافند از مرزها و سرزمين ايران عملياتي خواهد شد.
وي در پاسخ به سئوالي در خصوص واکنش هاي منفي اسرائيل به تحويل اين سامانه موشکي از سوي روسيه به ايران نيز گفت: اسرائيلي ها هميشه به دنبال ايجاد مانع براي جمهوري اسلامي در همه موضوعات هستند اما کشورها مستقل تصميم مي گيرند و بر اساس استقلال خود تصميم مي گيرند که با چه کشورهايي و در چه زمينه هايي ارتباط داشته باشند.
کوثري تصريح کرد: مساله تحويل سامانه موشکي اس300 نيز طي روابط خوب تهران - مسکو در چند سال اخير به نتيجه رسيده و اسرائيلي ها نمي توانند مانع روابط خوب ايران و روسيه شوند.
وي تاکيد کرد: ما در ابعاد ديگر نيز با کشورهاي دوست خود در زمينه هاي مختلف، ارتباط برقرار مي کنيم.

ایرنا

طبق گزارش نووستی که اخیرا منتشر شده(19 دسامبر) ایران 5 گردان S-300PMU خریداری کرده است که از 20 سیستم موشکی تشکیل شده است.هر گردان شامل 4 سیستم و هر سیستم 3 لانچر دارد(در کل 60 لانچر) و هر لانچر قادر است 4 موشک شلیک کند. هر سیستم میتواند به 6 هدف به صورت همزمان حمله کند. برد موشک ها 150 کیلومتر است(در مدل پی ام یو 2 ،200کیلومتر) ایران برای دفاع از سیستم دفاع هوایی S-300 سامانه ی موشکی کوتاه برد Tor-M1 را خریداری کرده است

@esalatbarca
۲۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
یادمه اون اوایل ک قرار بود این تاپیک ایجاد بشه؛ در توضیح ش آقا بهزاد فرمودند ک (حالا دقیقا مطمئن نیستم) قرارِ یکی از اهداف این تاپیک این باشه ک این تفکرِ " چراغی ک به خانه رواست به مسجد حرام است " برطرف بشه! راستش من الان برام یک سوالی ایجاد شده.
نمیدونم دیشب مستند شوک رو مشاهده کردید یا نه ولی منی ک این برنامه رو دیدم واقعا از دیشب تا همین الان مدام داره ذهنمو درگیر خودش میکنه. خیلی آزار دهنده بود و البته ناراحت کننده..
اون مکان نامناسب و وجود اون همه بچه! اون کارتن خوابی ها توی اوج سرما، یا حتی ناراحتی از توهمی ک باعث کشتن پدر شد..
مسلما همه ی ما متوجه ایم و البته ک خوبم میدونیم دلیل این گرایش ها چیه! من واقعا متاسفم و شدیدا و عمیقا ناراحتم..
میشه این وضع رو تا حدودی کنترل یا کم کرد (آقا شده دو نفر رو ولی میشه نجات داد.)
من الان سوالم اینه شما ک میگفتید اون ضرب المثل معروف رو میشه منو قانع کنید ک چرا بجای کمک به این افراد ک البت هم زیاد سخت و هزینه بر هم نیست ما میریم به کشور های دیگه تا اون اندازه مجاهدت میدیم؟ من اصلا با این کار ذره ای مخالف نیستم ولی مردم خودمون مردمی ک کمتر دیده میشن ، بچه هایی ک تو اون محیط های نامناسب دارن بزرگ میشن دیگه بیش از حد دارن اذیت میشن و این زیادی غم انگیز ـه!
امروز از یکی دلیل کنسل کردن بازی تدارکاتی مون با فلسطین از جانب فلسطینا رو شنیدم و واقعا بیشتر ناراحت شدم از این قضیه این رو هم اگر میشه توضیح بدید چون بی ربط با موضوع سوال شده نیست. ممنون .

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۵ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Last Heir نوشته:

یادمه اون اوایل ک قرار بود این تاپیک ایجاد بشه؛ در توضیح ش آقا بهزاد فرمودند ک (حالا دقیقا مطمئن نیستم) قرارِ یکی از اهداف این تاپیک این باشه ک این تفکرِ ' چراغی ک به خانه رواست به مسجد حرام است ' برطرف بشه! راستش من الان برام یک سوالی ایجاد شده.
نمیدونم دیشب مستند شوک رو مشاهده کردید یا نه ولی منی ک این برنامه رو دیدم واقعا از دیشب تا همین الان مدام داره ذهنمو درگیر خودش میکنه. خیلی آزار دهنده بود و البته ناراحت کننده..
اون مکان نامناسب و وجود اون همه بچه! اون کارتن خوابی ها توی اوج سرما، یا حتی ناراحتی از توهمی ک باعث کشتن پدر شد..
مسلما همه ی ما متوجه ایم و البته ک خوبم میدونیم دلیل این گرایش ها چیه! من واقعا متاسفم و شدیدا و عمیقا ناراحتم..
میشه این وضع رو تا حدودی کنترل یا کم کرد (آقا شده دو نفر رو ولی میشه نجات داد.)
من الان سوالم اینه شما ک میگفتید اون ضرب المثل معروف رو میشه منو قانع کنید ک چرا بجای کمک به این افراد ک البت هم زیاد سخت و هزینه بر هم نیست ما میریم به کشور های دیگه تا اون اندازه مجاهدت میدیم؟ من اصلا با این کار ذره ای مخالف نیستم ولی مردم خودمون مردمی ک کمتر دیده میشن ، بچه هایی ک تو اون محیط های نامناسب دارن بزرگ میشن دیگه بیش از حد دارن اذیت میشن و این زیادی غم انگیز ـه!
امروز از یکی دلیل کنسل کردن بازی تدارکاتی مون با فلسطین از جانب فلسطینا رو شنیدم و واقعا بیشتر ناراحت شدم از این قضیه این رو هم اگر میشه توضیح بدید چون بی ربط با موضوع سوال شده نیست. ممنون .

من این برنامه ای که گفتید رو ندیدم، اما در جواب سوال شما به چند تا نکته مختصرا اشاره می کنم:
اول اینکه واسه افراد بی بضاعت و فقیر یا بچه های بی سرپرست یا بد سرپرست دو تا نهاد داریم بنام کمیته ی امداد و بهزیستی(منهای سایر نهاد های دولتی و غیر دولتی که وجود داره)که رسالتشون بهبود همین اوضاعیه که بهش اشاره کردید.
دوم اینکه به بودجه های هر کشوری که نگاه کنید غالبا بزرگترینش اختصاص داره به ارتش و نیروهای مسلح و صنایع نظامی اون کشور و علتش هم کاملا روشنه، امنیت و ثبات سرفصل هر پیشرفت، در هر زمینه ای به حساب میاد و توجه داشته باشید که در مرفه ترین و ثروتمندترین این کشورها هم فقیر و کارتن خواب وجود داره.
سوم اینکه اینجا یه خلط مبحث وجود داره و اون اینکه بهبود اوضاع این قشر از جامعه هیچ تداخلی با کمک به مردم مظلوم و مسلمون که مورد تجاوز قرار گرفتن نداره!
ما مثلا مسلمونیم دیگه! چقدر در دین ما و احادیث اهل بیت سفارش شده به کمک و امداد به مظلوم و گرفتن حقش از ظالم؟
وظیفه ی شرعی و انسانی ماست که از هیچ کمک مادی یا معنوی ای به مردمی که مورد ظلم قرار گرفتن و جون و مالشون مورد تعرض یک دشمن مشترک قرار گرفته دریغ نکنیم و به عبارتی مقاومشون کنیم.که این در آرمانهای ایدئولوژیک جمهوری اسلامی ایران تعریف میشه.
و اما اهداف استراتژیک؛ ما داریم ار دو تا سازمان(منهای سازمان های کوچکتر) توی فلسطین حمایت مستقیم می کنیم، یکی حماس و دیگری جهاد اسلامی.
جهاد اسلامی تو تمام شرایط منطقه چه زمان جنگ، چه زمان آتش بس، چه در در این زمان که توطئه ی بزرگی بر ضد محور مقاومت شکل گرفته و گروه های کوچیک و بزرگ سعی در تحلیل بردن قدرت مقاومت دارن، تمام قد در کنار ایران و اهداف مقاومت بوده و جانبازی های زیادی برای حفظ مقاومت انجام داده.
اما قضیه ی حماس کمی متفاوته، در همون اوایل شروع بحران سوریه به یکباره تکنولوژی موشکی ای که ایران در اختیار حماس قرار داده بود یا همون موشکهای فجر 5 که قرار بود اسرائیل رو هدف قرار بدن سر از سوریه در آوردن و علیه دولت سوریه( که سالهای سال حامی فلسطین بوده در برابر اسرائیل)استفاده شد و روابط ایران و حماس تا اندازه ای تیره شد علتش هم دو دسته گی در بین مقامهای ارشد در مورد حمایت از حنفی های سوریه(یا همون مخالفان بشار اسد) در برابر دولت سوریه بود. که البته الان با اخراج این مخالفان از بدنه ی حماس، بعد یه برهه ی کوتاه تیرگی روابط دوباره اوضاع به حالت سابق برگشته.
حالا شاید بگید با وجود این خیانتها چرا باز داریم از حماس حمایت می کنیم؟ دلیلش خیلی روشه، یکی از اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی اتحاد بین امت اسلامیه که سالهاست با یه برنامه ریزی دقیق و منظم سعی در همگرایی امت اسلامی و اتحاد ملل اسلامی در برابر استکبار داره مثل همین مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی که حدود یه هفته پیش برگزار شد. جمهوری اسلامی سعی داره همین مخالفین رو که عموما تحت تاثیر جنگ روانی استکبار(تفرقه بنداز و حکومت کن) قرار دارن زیر یک پرچم بنام امت اسلامی جمع کنه و تا حدودی موفق هم بوده. همین اتحاد شیعه و سنی و کرد در عراق در برابر داعش از ثمرات همین تلاش مستمر ماست در شکل دهی این اتحاد.
یه لحظه فکر کنید که ما حزب الله رو در لبنان، حماس و جهاد اسلامی رو در فلسطین، سپاه بدر در عراق و ... رو تشکیل نداده بودیم! فکر می کنید الان داشتیم کجا با داعش می جنگیدیم؟ احتمالا در استانهای غربی مثل کرمانشاه یا همدان یا ...و از چه نیروهای انسانی ای استفاده می کردیم؟ احتمالا از برادران من و شما تو پادگانها.
اما الان جنگ رو بردیم به بیرون از مرزهامون و در امنیت و رفاه و ثبات تو این سیاهی زمستون نشستیم کنار بخاری و این نیروهای پرورش یافته به دست ایران دارن به طور نیابتی از طرف ما با دشمن مشترک می جنگن. یه حساب دو دو تا چهار تای ساده!
صحبت هام طولانی شد تا اینجا داشته باشید تا درباره ی اون قضیه ی فوتبال هم بعدا توضیح میدم براتون.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۵ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
ممنون. بابت. توضیحات کاملتون ولی من فقط یک چیزی رو بگم
من اصلا در ذهنم این پیش فرض نبود که کمک به مردم مظلوم کشورها دیگه نباید. تو برناممون باشه
اتفاقا عقیدم اینه که کسی که نیاز به کمک داشته باشه چه ایرانی چه غیر ایرانی یا حتی غیر مسلمون باید بهش کمک کرد.! من تمام حرفم اینه که این برنامه ها و این مجاهدت های عظیمی که برای مردم دیگه تو کشورای همسایه انجام میشه خیلی بیشتراز تلاش نکرده برای مردم کشور خودمونه که کاملا هم مشخصه! شما موافق نیستید؟
این همه تلاش و اطلاع رسانی های شما از شرایط و مظلومیت های اون مردم و غریبی و مظلومیت برادران و خواهران خودمون کنار گوشمون..
من قضاوتی نمیکنم ذهنم خالی خالی ولی دوست دارم آشفتگی فکری می تو این زمینه برطرف بشه و حداقل آگاه بشم مثل الان که صحبتاتون تا حدودی قانعم کرد.
عجله ای هم نیست هرزمان فرصتشو. داشتید ادامه ش رو توضیح بدید.ممنون

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۶ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
مشکلات کشور ما آخه از یه جنبه نیس مثلا شما میگی ی نوعش کارتون خواب شدن و...هرکدوم ازمشکلات ی نوع راه حلی داره و رسیدگی به بعضی از اون ها کار سختیه .ی نمونش همین مواد مخدر...یا ماهواره...یا اقتصادی...الان کشور ما خب اول مهم ترین کمک ها و درواقع خیلی ضروری هارو مجبوره اول در دستور کار قرار بده وبرای همین می بینیم گاهی احساس میشه به کشورای دیگه بیشتر رسیدگی میشه اما از ی دیدگاه نباید فقط ب موضوع نگاه کرد.الان هم جهادمهم ترین چیزه بعدش ب نظرمن فرهنگی بودن و فرهنگی کار کردن خیلی مهمه.جهاد ازاین جهت مهمه ک الان همه میدونن امنیت کشورما وابسته به دولت های اطرافه. واگر مرزهای اونا تهدید بشه مرزهای ماهم تهدید میشه .ی مثال هست میگن سعی کن همیشه مرزتو سعی کن دور تر بچینی تا راه برا جبران باشه.ی مثال جالب میزنم تصور کنید شما ازشیطان گول میخورید این شیطان به شما میگه مثلا ولش کن حالا نمازو بعدبخون یا اصلا نخون حوصله داری؟؟؟حالاشما اگرب جایی برسی که نمازتوبلا استثنا سروقت بخونی ویک بار دیرشدن نمازت باعث ایجاد عذاب وجدانت بشه حالا به نظرشما شیطان میتونه به شما بگه حالابعد نماز میخونی تا چه برسه بگه تورو کلا دورت کنه!!!!یعنی ب جایی میرسین که بابا اصلا شیطان میاد توذهنتون یاد نماز می افتید!!!نمیدونم تاچه حد با این نوشته هام چیزی دستگیرتون شداما حقیقت اینه که گاهی ی سری چیزها خیلی مهم ترند واول باید ب آن ها رسیدگی شد بعد بعد درکنارش به امور دیگه!

@esalatbarca
۲۶ دی ۱۳۹۳
نام کاربری: El.Zurdito
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
-
-
-
- _
-
- _
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من تمام حرفم اینه که این برنامه ها و این مجاهدت های عظیمی که برای مردم دیگه تو کشورای همسایه انجام میشه خیلی بیشتراز تلاش نکرده برای مردم کشور خودمونه که کاملا هم مشخصه!

هر چند روی صحبتتون با آقا بهزاده،اما تو این جمله تون کمی بی انصاف بودید و نتونستم چیزی نگم , البته ایشون توضیح کاملی دادند و یه جورایی جواب شما هم توش بود ولی

ایراد بحث اینجاست که شما این "مجاهدت های عظیم" رو برای خودتون و مردم مون نمی دونید و نسبتش میدید به کشور همسایه ... در صورتی که اگه ما کاری هم کردیم فقط برای حفظ منافع و آرمان های خودمون بوده و هست... در واقعیت همه این از جون گذشتگی های خارج از کشور برای حفظ امنیت داخل کشوره تا بشه مشکلاتش در آرامش حل بشه از جمله همونایی که شما تو شوک دیدید وگرنه اگه جنگ به خاک خودمون بکشه، مشکل فرضی که مثلا اولویت 50 داره تبدیل به اولویت 1000میشه!

در نتیجه این جنگیدن ها و حمایت ها رو به خودتون بگیرید و مال خودتون بدونید -

پ.ن: برداشتم از نحوه صحبت‌تون این بوده که شما فعالیت های ایران در داخل و خارج از کشور رو رقیب هم میدونید نه مکمل هم

۲۶ دی ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
من هیچ بینش سیاسی ای ندارم !
الان چیزی رو منع یا کاری رو قضاوت نمیکنم، گفتم ک ذهنم در این موارد خالیِ خالی ه.
من دارم سوالاتم رو میپرسم ک شاید تفکرم اشتباه باشه و قانع بشم .
ک تا حدودی هم شدم ، ولی من اصلا بحثم این چیزا و کشیده شدن به این سمت و سو نبود، من این دلالیلی ک شما و آقا بهزاد گفتید برای کمک ایران به کشور های دیگه رو نمیدونستم و خیلی هم جالب و ارزشمند بود برام! ولی من از طریق داداشم ی سری خبرایی ک موثق هم هست رو میشنیدم و خب این مستند ک دیدنش کمی بیشتر اذیتم کرد و باعث شد بخوام بدونم چرا مردم کشور خودمون ک واسه کمک به اونا در ذهنشون اولویت کشور خودشونه اینقد تلاش کمه! واقعا کمه بدون تلاش هم میشه فهمید، میشه دید ک کمه..
ببخشید اگر در روند تاپیک خلل ایجاد شد من با صحبت دوستان تا حدودی قانع شدم؛ ممنون

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۶ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۶۷۴ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۳۰ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۲ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۰ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۶۱۶ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۲ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!