به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: منچستر سیتی vs بارسلونا [ یک هشتم نهایی | دور رفت ]
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازی سختی رو در پیش رو داریم

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: AmiR__13
پیام: ۱۰۳
عضویت از: ۶ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- busquets
- رونالدینیو
- پرسپولیس \ ملوان / داماش
- مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
اگه مثل بازی با رایو وایکانو بازی کنیم به احتمال 87 % میبریم
بارسا جلو رایو خیلی روون و تاکتیکی بازی کرد
خیلی حال کردم

BusQuets is the best midfielder
هرکی مشکل داره بیاد قانعش کنم!!
وبلاگم (کلیپ و ... بوسکتس)
۲۷ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: amin72435
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- تاتا مارتینو
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
MASIH نوشته:

بالاخره بازی بزرگ رسید. تیم بسیار سرپنجه و آماده نشون داده در هفته اخیر و این امیدوار کنندست. با شناختی که از مارتینو پیدا کردم یه بازی توام با احتیاط رو در اتحاد خواهیم دید.
سیتی تیم خیلی خوبیه. من الان دوماهه دارم بازیهای پخش شدشو آنالیز میکنم. سیتی گزینه های متعددی برای حمله داره. در همه خطوط بازیکنان خوبی داره و تقریبا یه تیم کامله.
چند نکته برجسته از بازی سیتی :
1-مهمترین حربه اونها برای رسیدن به گل ارسال تیز از جناحین هستش . البته اونها علاقه زیادی دارند که از ارسالهای کوتاه استفاده کنن. گرچه به لطف ضعف بازی هوایی در بارسا قطعا به ارسالهای بلند هم رو میارن ولی ما تو ارسالهای کوتاه هم به شدت آسیب پذیریم. این حربه پایه و اساس اکثر ضدحملات سیتی رو تشکیل میده. تیم ما باید به خوبی کانالهای طولی کناره زمین رو پوشش بده .

2-پلن سیتی زمانی که صاحب توپه ، اداره بازی ، بردن بازی به کناره ها ، پیدا کردن داوید سیلوا و استفاده از هنر این بازیکن در پاسهای عمقی هست. مهار سیلوا یکی از مهمترین ماموریت های بوسکتس میتونه باشه.

3- یحیی توره دوست داشتنی به جرات یکی از کلیدی ترین عناصر تیم پیگرینیه. اگه کسی بتونه بازی ما رو خراب کنه اون کسی نیست جز این دوست سابق و دشمن فعلی ! کمااینکه توره در بازی سازی هم عالی عمل میکنه و با قدرت بدنی فوق العادش میتونه ابتکار عمل رو از هافبک های بارسا بگیره.

4- سیتی خط دفاع خوبی داره . ولی نقطه ضعف بزرگی هم داره که خوراک بارساست. اونها تو کارهای ترکیبی و عمقی راحت جا میمونن. خصوصا زمانی که تیمشون در فاز حملست و تعدد نفری ندارن. این یه نکته مثبت برای ماست که بتونیم از این ضعف استفاده کنیم.

همه از مشکلات خط دفاعی بارسا آگاهند . شاید تنها چیزی که تو دل هوادارای بارسا برای این بازی یا هر بازی دیگه ای خصوصا در چمپیونزلیگ تردید ایجاد میکنه همین ضعف بزرگه. بهرحال باید مارتینو با نحوه چینش نفرات و استفاده از تاکتیک مناسب به این مشکل غلبه کنه. متاسفانه پیش بینی من اینه که تمرکز ما رو دفاع کردن و گل نخوردن میتونه رو فاز هجومی تیم تاثیر منفی بذاره مثل چیزی که تو بازی با اتلتیکو دیدیم. ولی بهرحال مارتینو خوب میدونه که رسیدن به گل در خانه حریف چقدر سرنوشت ساز میتونه باشه. بارسا نباید برای تساوی به بازی بره. باید سعی کنه کارو تموم کنه. هیچکس از شرایط بازی برگشت خبر نداره.

تاتا باید با حفظ توپ ابتکار عمل رو از سیتی بگیره. حمله برای تیمی مثل بارسا بهترین دفاعه. سیتی قطعا میخواد تو این بازی به گل برسه بنابراین قطعا تمایل به حمله خواهد داشت خصوصا اگر به گل زود هنگام نرسه ! بارسا نباید فرصت ضدحمله رو از دست بده. این تیم روی ضدحملات بسیار اشفته عمل میکنه.

اما بهترین ترکیب بارسا چی میتونه باشه؟ و چرا ؟

ویکتور والدس: بدون شرح !

دنی آلوز: قطعا نسبت به مونتویا عملکرد بهتر و تجربه بیشتری داره.

پیکه: علی رغم عملکرد ضعیفش در برخی بازیها ، در حال حاضر هم بلند قد ترین و هم مطمئن ترین مدافع بارساست. غیبتش در بازی با سیتی غیر ممکنه.

ماسکرانو : تاتا مطمئنا ماسکی رو به بارترا ترجیح میده. بارترا بازیکن خوبیه ولی تاتا نشون داده برای بازیهای بزرگ به عنصر تجربه بیشتر اهمیت میده. امیدواریم ماسکرانو خوب عمل کنه. ماسکرانو اگه سوتی نده واقعا مهره موثری میتونه باشه چون بازیسازی بهتری هم نسبت به بارترا داره.

آلبا یا آدریانو؟؟! شاید مدتی قبل این سوال مسخره به نظر میرسید. اما عملکرد ضعیف آلبا در بازیهای گذشته و عملکرد خیره کننده آدریانو از ابتدای فصل تاکنون تصمیم گیری رو برای تاتا مشکل میکنه. آدریانو در دفاع سخت گیر تره و شوتهای فوق العاده ای میزنه . اما آلبا ریتم بهتری به حملات بارسا از جناح چپ میده. بهر حال با توجه به استراحت آلبا در بازی شنبه من شانس اونو بیشتر میدونم.

بوسکتس: حضور یکی از بهترین هافبک های دفاعی جهان جای تردیدی نداره.

ژاوی و اینیستا: شاید این فصل ژاوی اون عملکرد خیره کننده زمان گواردیولا رو نداشته ، ولی بدون این دو بازیکن ریتم بازی بارسا تغییر میکنه. کنترل توپ تغییر میکنه. بارسا دیگه ریتم 6 و 8 نخواهد داشت !

فابرگاس : علامت سوال بزرگی که مارتینو باید بهش جواب بده و جواب بنده البته مثبته . به چند دلیل : اولا که فابرگاس مثل ماسکرانو سابقه بازی در جو لیگ برتر رو داره و بارها در این استادیوم بازی کرده. ثانیا با توجه به پا به سن گذاشتگی ژاوی میتونه تحرک پرس خط میانی رو بیشتر کنه. حضور همزمان فابرگاس در کنار ژاوی و اینیستا با اضافه شدن بوسکتس و مسی میتونه شعاع حرکتی بارسا و کنترل میانه میدان رو افزایش بده. و صد البته فابرگاس داره بهترین روزهاشو در بارسا میگذرونه و بسیار امادست. همکاریش با مسی عالی بوده و میتونه کلید موفقیت تیم باشه. عاقلانه نیست تاتا سسک رو نیمکت نشین کنه !

مسی: چیزی میشه گفت ؟!!!

پدرو یا الکسیس: نیمار گل فوق العاده ای به ثمر رسوند . اما قدرت بدنی و دوندگی نیمار خیلی کمتر از پدرو و الکسیس هستش. به نظر من حتی اگر نیمار آماده هم بود تاتا اونو در اتحاد فیکس نمیکرد . البته این نظر منه . با این که شدیدا به نیمار علاقه دارم و سبک بازیش منو به هیجان میاره و دوست دارم بازیش رو کنار مسی ببینم ولی به نظرم حضور پدرو یا الکسیس عاقلانه تره خصوصا که تو این فصل این دوتا عالی بودن. بارسا اول نیاز به یه پرس شدید داره . الکسیس شاید بخاطر دوندگی بیشترش میتونه مناسب ترین گزینه باشه.

نیمار و پدرو میتونن دو اسلحه مخفی تاتا برای نیمه دوم باشن. ژاوی با توجه به سنش نمیتونه 90 دقیقه هم پرس کنه هم بازی سازی. ورود نیمار و پدرو به جای الکسیس و ژاوی میتونه دفاع خسته سیتی رو آزار بده.
البته اینها همه گمانه زنی هست و تعویض ها کاملا بستگی به شرایط بازی داره.
فقط امیدوارم گل زود هنگام بزنیم و گل زودهنگام نخوریم !

به امید پیروزی

واقعا خسته نباشی....ب اندازه 1سال من تاپیک گذاشتی....ولی از شوخی دررفته خوب نظرایی دادی

۲۷ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MHA10
پیام: ۳۰۶
عضویت از: ۱۹ مهر ۱۳۹۲
از: لامرد
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- لوئیس انریکه - پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
اگه قرار باشه ما از هر تیمی مثل سیتی بترسیم که الان بارسا نبودیم.ما مثل رئال نیستیم که توی قرعه به تیم های راحت بخوریم بعد ببریم و کلی کلاس بزاریم.ما هرسال به تیمایی مثل چلسی،بایرن مونیخ و ... میخوریم.پس لطفا نترسید

ما بارسا هستیم و همیشه بارسا خواهیم ماند

اگه خواستید اخبار بارسا رو دنبال کنید حتما به این وب سر بزنبد:
fansbarca10.mihanblog.com

FCB the best team on the world & LIONEL MESSI the best player on the galaxy
۲۷ بهمن ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
MASIH نوشته:

بالاخره بازی بزرگ رسید. تیم بسیار سرپنجه و آماده نشون داده در هفته اخیر و این امیدوار کنندست. با شناختی که از مارتینو پیدا کردم یه بازی توام با احتیاط رو در اتحاد خواهیم دید.
سیتی تیم خیلی خوبیه. من الان دوماهه دارم بازیهای پخش شدشو آنالیز میکنم. سیتی گزینه های متعددی برای حمله داره. در همه خطوط بازیکنان خوبی داره و تقریبا یه تیم کامله.
1-مهمترین حربه اونها برای رسیدن به گل ارسال تیز از جناحین هستش . البته اونها علاقه زیادی دارند که از ارسالهای کوتاه استفاده کنن. گرچه به لطف ضعف بازی هوایی در بارسا قطعا به ارسالهای بلند هم رو میارن ولی ما تو ارسالهای کوتاه هم به شدت آسیب پذیریم. این حربه پایه و اساس اکثر ضدحملات سیتی رو تشکیل میده. تیم ما باید به خوبی کانالهای طولی کناره زمین رو پوشش بده .

2-پلن سیتی زمانی که صاحب توپه ، اداره بازی ، بردن بازی به کناره ها ، پیدا کردن داوید سیلوا و استفاده از هنر این بازیکن در پاسهای عمقی هست. مهار سیلوا یکی از مهمترین ماموریت های بوسکتس میتونه باشه.

3- یحیی توره دوست داشتنی به جرات یکی از کلیدی ترین عناصر تیم پیگرینیه. اگه کسی بتونه بازی ما رو خراب کنه اون کسی نیست جز این دوست سابق و دشمن فعلی ! کمااینکه توره در بازی سازی هم عالی عمل میکنه و با قدرت بدنی فوق العادش میتونه ابتکار عمل رو از هافبک های بارسا بگیره.

4- سیتی خط دفاع خوبی داره . ولی نقطه ضعف بزرگی هم داره که خوراک بارساست. اونها تو کارهای ترکیبی و عمقی راحت جا میمونن. خصوصا زمانی که تیمشون در فاز حملست و تعدد نفری ندارن. این یه نکته مثبت برای ماست که بتونیم از این ضعف استفاده کنیم.

همه از مشکلات خط دفاعی بارسا آگاهند . شاید تنها چیزی که تو دل هوادارای بارسا برای این بازی یا هر بازی دیگه ای خصوصا در چمپیونزلیگ تردید ایجاد میکنه همین ضعف بزرگه. بهرحال باید مارتینو با نحوه چینش نفرات و استفاده از تاکتیک مناسب به این مشکل غلبه کنه. متاسفانه پیش بینی من اینه که تمرکز ما رو دفاع کردن و گل نخوردن میتونه رو فاز هجومی تیم تاثیر منفی بذاره مثل چیزی که تو بازی با اتلتیکو دیدیم. ولی بهرحال مارتینو خوب میدونه که رسیدن به گل در خانه حریف چقدر سرنوشت ساز میتونه باشه. بارسا نباید برای تساوی به بازی بره. باید سعی کنه کارو تموم کنه. هیچکس از شرایط بازی برگشت خبر نداره.

تاتا باید با حفظ توپ ابتکار عمل رو از سیتی بگیره. حمله برای تیمی مثل بارسا بهترین دفاعه. سیتی قطعا میخواد تو این بازی به گل برسه بنابراین قطعا تمایل به حمله خواهد داشت خصوصا اگر به گل زود هنگام نرسه ! بارسا نباید فرصت ضدحمله رو از دست بده. این تیم روی ضدحملات بسیار اشفته عمل میکنه.

پیکه: علی رغم عملکرد ضعیفش در برخی بازیها ، در حال حاضر هم بلند قد ترین و هم مطمئن ترین مدافع بارساست. غیبتش در بازی با سیتی غیر ممکنه.

ماسکرانو : تاتا مطمئنا ماسکی رو به بارترا ترجیح میده. بارترا بازیکن خوبیه ولی تاتا نشون داده برای بازیهای بزرگ به عنصر تجربه بیشتر اهمیت میده. امیدواریم ماسکرانو خوب عمل کنه. ماسکرانو اگه سوتی نده واقعا مهره موثری میتونه باشه چون بازیسازی بهتری هم نسبت به بارترا داره.

آلبا یا آدریانو؟؟! شاید مدتی قبل این سوال مسخره به نظر میرسید. اما عملکرد ضعیف آلبا در بازیهای گذشته و عملکرد خیره کننده آدریانو از ابتدای فصل تاکنون تصمیم گیری رو برای تاتا مشکل میکنه. آدریانو در دفاع سخت گیر تره و شوتهای فوق العاده ای میزنه . اما آلبا ریتم بهتری به حملات بارسا از جناح چپ میده. بهر حال با توجه به استراحت آلبا در بازی شنبه من شانس اونو بیشتر میدونم.

ژاوی و اینیستا: شاید این فصل ژاوی اون عملکرد خیره کننده زمان گواردیولا رو نداشته ، ولی بدون این دو بازیکن ریتم بازی بارسا تغییر میکنه. کنترل توپ تغییر میکنه. بارسا دیگه ریتم 6 و 8 نخواهد داشت !

فابرگاس : علامت سوال بزرگی که مارتینو باید بهش جواب بده و جواب بنده البته مثبته . به چند دلیل : اولا که فابرگاس مثل ماسکرانو سابقه بازی در جو لیگ برتر رو داره و بارها در این استادیوم بازی کرده. ثانیا با توجه به پا به سن گذاشتگی ژاوی میتونه تحرک پرس خط میانی رو بیشتر کنه. حضور همزمان فابرگاس در کنار ژاوی و اینیستا با اضافه شدن بوسکتس و مسی میتونه شعاع حرکتی بارسا و کنترل میانه میدان رو افزایش بده. و صد البته فابرگاس داره بهترین روزهاشو در بارسا میگذرونه و بسیار امادست. همکاریش با مسی عالی بوده و میتونه کلید موفقیت تیم باشه. عاقلانه نیست تاتا سسک رو نیمکت نشین کنه !

پدرو یا الکسیس: نیمار گل فوق العاده ای به ثمر رسوند . اما قدرت بدنی و دوندگی نیمار خیلی کمتر از پدرو و الکسیس هستش. به نظر من حتی اگر نیمار آماده هم بود تاتا اونو در اتحاد فیکس نمیکرد . البته این نظر منه . با این که شدیدا به نیمار علاقه دارم و سبک بازیش منو به هیجان میاره و دوست دارم بازیش رو کنار مسی ببینم ولی به نظرم حضور پدرو یا الکسیس عاقلانه تره خصوصا که تو این فصل این دوتا عالی بودن. بارسا اول نیاز به یه پرس شدید داره . الکسیس شاید بخاطر دوندگی بیشترش میتونه مناسب ترین گزینه باشه.

نیمار و پدرو میتونن دو اسلحه مخفی تاتا برای نیمه دوم باشن. ژاوی با توجه به سنش نمیتونه 90 دقیقه هم پرس کنه هم بازی سازی. ورود نیمار و پدرو به جای الکسیس و ژاوی میتونه دفاع خسته سیتی رو آزار بده.

به امید پیروزی

حیف این مطلب زیبا نیست؟ اگر با ادبیات رسمی نوشته و کمی ویرایش بشه می تونه بره روی صفحه اصلی!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: mnri19
پیام: ۱۳۵
عضویت از: ۲۱ آبان ۱۳۹۰
از: darab
طرفدار:
- lionel messi
- maradona
- هیچکدام
- اسپانیا و ارژانتین
- هیچکدام
- گواردیولا
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
به احتمال زیاد ده دقیقه اول خیلی تو فشار هستیم چون توی ورزشگاه سیتی بازی برگزار میشه اما از دقیقه ده پانزده به بعد میتونیم ریتم بازی رو به دست بگیریم
و تاکتیک هامون رو تا حدی عملی کنیم

messi 30 messi 19 messi 10
۲۷ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
BusQuets نوشته:

اگه مثل بازی با رایو وایکانو بازی کنیم به احتمال 87 % میبریم
بارسا جلو رایو خیلی روون و تاکتیکی بازی کرد
خیلی حال کردم

میشه بگی چطوری به این عدد رسیدی؟؟
فک کنم مثل تعداد تماشاگران در لیگ برتر ایران باشه

اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم!!
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

نقل قول
MASIH نوشته:

به امید پیروزی

حیف این مطلب زیبا نیست؟ اگر با ادبیات رسمی نوشته و کمی ویرایش بشه می تونه بره روی صفحه اصلی!

ممنون از لطف شما . من حقیقتش از سه مقاله آخری که فرستادم یکیشو بسیار سانسور شده توی سایت دیدم در حالی که علی رغم کمی تند بودن هیچ بی احترامی نداشت. یکیش بعد از چند روز دقیقه 90 قبل از بازی با رئال رفت رو سایت که دیگه نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود. آخرین مقاله ای هم که فرستادم علی رغم دوبار پیگیری کردن اصلا نرفت روی سایت! خب من میبینم به زحمتی که میکشم و وقتی که میذارم بهایی داده نمیشه. وگرنه خودم با وقت محدودی که دارم دوست دارم همکاری کنم.

۲۸ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: ***Leo.Messi***
پیام: ۳۷۸
عضویت از: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- برزیل
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
دوست عزیز حرفات کاملا منطقی بود اما به نظر من پدرو نیمه اول بازی کنه و الکسیس از دقیقه 60 به بعد بیاد ( زمان خستگی مدافعان حریف ) نتیجه بهتری میده

هر چند همون طور که خودت هم اشاره کردی ما از خط حملمون کاملا مطمئنیم و نگرانیمون تو خط دفاست

۲۸ بهمن ۱۳۹۲
نام کاربری: استقلال-بارسا
پیام: ۶۰
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۹۲
از: ملایر
طرفدار:
- نیمار-مسی
- تیری هانری
- استقلال
- برزیل
- هیچکی
- گواردیولا
- هیچکی
گروه:
- کاربران عضو
چی میگید بابا
پدرو و الکسیس کین
فقط نیمار

یکی بود که دیگه نیست...و این تمام ماجراست
۲۸ بهمن ۱۳۹۲
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ... ۱۳ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۷۰۱ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۲ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۴۴ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۸۶۰ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!