به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: fcb123
پیام: ۵۱
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۹۰
از: paveh
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
هتریک مسی و پیروزی شیرین بارسلونا مقابل مالاگا

مالاگا بازی را با حمله آغاز کرد اما به تدریج بارسلونا بازی را در دست گرفت. بارسا که در این بازی ژاوی را 90 دقیقه روی نیمکت داشت در دقیقه 33 به گل رسید. آندرس اینیستا توپ را به آدریانو در سمت چپ سپرد و او با سانتری دقیق توپ را روی دروازه فرستاد و لیونل مسی با ضربه سر توپ را به سمت چپ دروازه حریف زد. ویلی کابایرو هر چه تلاش کرد نتوانست این توپ را بگیرد.

تیاگو که به جای ژاوی بازی می‌کرد در دقیقه 48 شوتی از لبه محوطه جریمه زد که در برگشت آدریانو توپ را گرفت و آن را دوباره به تیاگو سپرد. ضربه او را بار دیگر کابایرو برگرداند اما الکسیس سانچس در برگشت گل دوم را زد.

سه دقیقه بعد بود که مسی با فراری عالی از میان مدافعان به سمت راست محوطه جریمه رسید و توپ را به سمت چپ دروازه حریف زد و گل سوم را به ثمر رساند.

ده دقیقه به پایان بازی مانده بود که مسی توپ را از میانه زمین گرفت و به سمت چپ محوطه جریمه برد و آن را به سمت راست دروازه زد تا بیست و دومین گل فصل خود را زده باشد.

سالومون روندون در دقیقه 85 با ضربه‌ای زمینی دروازه ویکتور والدز را باز کرد و تنها گل میزبان را به ثمر رساند.

بارسا با این برد 44 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر در فاصله دو امتیازی رئال مادرید قرار گرفت. مالاگا هم با 25 امتیاز دهم است.

۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاسياس: بازيکنان نبايد براي تيم بحران درست کنند

به نقل از آس اسپانیا، ایکر کاسیاس که از درگیری برخی از بازیکنان با مورینیو به شدت دلخور و ناراحت بود به خبرنگاران گفت: نباید با دست خودمان همه چیز را خراب کنیم، بین اسپانیایی‌ها و پرتغالی‌ها هیچ مشکلی نیست و بازیکنان نباید بیهوده برای تیم بحران درست کنند.
حرف‌های کاسیاس در تونل منتهی به اتوبوس بازیکنان تمام نشده بود که بن‌زما نیز با وی درگیری لفظی پیدا کرد و گفت: با فرانسوی‌ها چطور؟ با آن‌ها که مشکلی ندارید؟
فضای حاکم بر اردوی سفیدهای پایتخت چندان آرام و مطلوب نیست اما کاسیاس بر این باور است که می‌شود شرایط را به سود مادرید تغییر داد.
وی تصریح کرد: باید با همه چیز به صورت طبیعی و منطقی برخورد کرد، بازیکنان پس از شکست مقابل بارسلونا عصبی بودند و مورینیو نیز نباید در یک کلاس توجیهی مقابل چشم همه به چند بازیکن خاص تذکر می‌داد. باید با روزنامه‌ای که این چیزها را نوشته و منتشر کرده برخورد شود، از خود همان خبرنگاری که این مسائل را نوشته بپرسید که در اردوی ما چه گذشته است، به عقیده من مسئله تا این حد عجیب و سنگین نبوده و این مشکل خانوادگی درون همین خانواده حل خواهد شد. کسانی که مورینیو را هو کرده‌اند بدانند که مرا نیز مورد اهانت خود قرار داده‌اند، ما یک تیم هستیم و هوادار واقعی قبل از بازی تیمش مقابل بارسلونا مربی تیم را هو نمی‌کند.
منبع

۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گواردیولا :پیروزی تقدیم هواداران باد .
به نقل از آس اسپانیا، جوزپه گواردیولا تصریح کرد: پیروزی ۴ بر یک در زمین مالاگا اتفاق بسیار با ارزشی است که باید آن را به همه بازیکنان و هواداران تبریک بگویم، مالاگا تیم خوبی است و خوب بازی کرد، در نیمه اول بارها دچار مشکل شدیم و من بیشتر به خاطر نیمه دوم از بازیکنانم تشکر می‌کنم و راضی هستم.

وی افزود: همیشه خودمان بازی را برای خود پیچیده می‌کنیم و بیهوده خسته می‌شویم، دوست داشتم به اکثر بازیکنان استراحت بدهم و این امکان پذیر نبود اما از نیمکت‌نشینی برخی از مهره‌های کلیدی راضی هستم و برای بازی برگشت مقابل رئال مادرید به درخشش آن‌ها امید زیادی دارم.

۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نا رضایتی مورینیو بعد از هو شدنش در برنابئو فریاد او را در کونفرانس خبری بلند کرد.

به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو در نشست خبری پس از بازی مقابل اتلتیک بیلبائو که با پیروزی ۴ بر یک تیمش همراه بود تصریح کرد: هواداران در استادیوم مرا هو کردند، به من توهین کردند و این اولین باری بود که چنین جوی را تجربه می‌کردم، البته در پورتو و چلسی نیز چنین جوی را دیده اما این‌گونه و تا این حد بی انصافی را لمس نکرده بودم.

مورینیو ادامه داد: همیشه یک اولین بار وجود دارد و برای من این چیزها مهم نیست، مهم این است که خوب بازی کردیم و خوب نتیجه گرفتیم، تیم من در صدر جدول ایستاده و برای صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی امیدوار است، از طرفی در لیگ قهرمانان اروپا نیز خوب کار کرده‌ایم و موفق‌ترین تیم در مرحله گروهی بوده‌ایم.
مورینیو افزود: این جملات رسانه‌ای و توهین‌ها روی چه کسی اثر داشته؟ روی زیدان، رونالدو، یا من؟ این چیزها می‌گذرد و ما در اوج باقی می‌مانیم. چه کسی را هو می‌کردند؟ مالک توپ طلا را؟ بهترین گلزن لالیگا را؟ من را که با تیمم در صدر جدول ایستاده‌ام و هنوز سرم را بالا گرفته‌ام؟ شکست مقابل بارسلونا را به چه کاری جبران کنم؟ آیا اعدام من در میدان سیبلس مشکل را حل می‌کند؟ بهتر نیست به ما وقت بدهید تا در نیمه دوم بازی با بارسلونا شانس خود را امتحان کنیم؟
مورینیو که پشت تریبون سالن کنفرانس برنابئو فریاد می‌زد و بر روی میز می‌کوبید، گفت: من مادریدی نیستم، یک مادریدیسم هم به دنیا نیامده‌ام، من یک مربی حرفه‌ای هستم که با یک باشگاه قرارداد دارم، تا زمانی هم که قراردادم ادامه داشته باشد با همه وجودم کار می‌کنم و لحظه‌ای کم‌کاری نخواهم کرد، سوت مردم و توهین آن‌ها نیز بر روی کار حرفه‌ای من کوچکترین اثری ندارد. اینجا پیروزی‌ها برای دیگران است و شکست‌ها را به نام من می‌نویسند، همیشه این طور بوده و من به این بی‌انصافی‌ها عادت دارم.
منبع :ورزش 3 ، گل

۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آربلوا: ما تا پاي جان با مورينيو هستيم

آربلوا به خبرنگاران گفت:«جو خوبی بررختکن رئال حاکم است.تنها چیزی که می توانم بگویم این است که تفرقه ای در رختکن تیم نیست و اگر مشکلی حس می شود، من برای تعطیلات به پرتغال می روم.»

ستاره اسپانیایی در دفاع از مربی پرتغالی تیمش گفت:« ما تا پای جان با مورینیو هستیم ودر همه عواقب مسائل با اوخواهیم بود. سوتهای انتقادی خطاب به مورینیو ، سوتهایی برای همه ماست. این ناعادلانه است که مورینیو را مسئول شکست چهارشنبه مقابل بارسا بدانیم. اگر کسی سزاوار این سوتها باشد، ما بازیکنان تیم هستیم.»

اودرمورد صحبتهای سرخیو راموس بعد از شکست مقابل بارسا در برنابئو گفت:« فکر نمی کنم منظور سرخیو از آن صحبتها این بود که مورینیو مقصر شکست مقابل بارساست. سرخیو گفت که ما لغزیدیم.گاهی وقتها بازیکنان می لغزند و گاهی وقتها مربی تیم.»

او در پایان صحبتهایش درپاسخ به سوالی درمورد بحثهایی که بعد از شکست مقابل بارسا در کمپ تمرینی رئال به وجود آمد گفت:« من دوست دارم که وقتی گزارشی منتشر می شود، کسی با شجاعت این اخبار را تائید کند.من درمورد آنچه منتشر شد، چیزی ندیدم و نشنیدم. من در کمپ تمرینی بودم و حتی کلمه ای از آنچه در روزنامه ها به چاپ رسید نشنیدم.»l

۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مارسلو:درنوکمپ تاآخرين لحظه مبارزه خواهيم کرد

مارسلو دا سيلوا، مدافع برزيلي باشگاه رئال مادريد و يکي از کاپيتان هاي مادريدي ها در پايان ديدار تيمش مقابل اتلتيک بيلبائو که با برد 1-4 تيم مادريدي همراه بود از اتحاد کهکشاني ها سخن گفت.

مارسلو دراین باره گفت:« ما نشان دادیم که متحدیم. هیچ دو دستگی ای در تیم ما وجود ندارد. ما به خاطر مصلحت همگان متحدیم و با مربی تیممان هم اتحاد داریم.»

درپایان این مسابقه مارسلو در گفت و گو با کانال پلوس این صحبتها را برزبان آورد. این درحالی بود که اخیرا روزنامه مارکا درگزارشی به اختلاف میان ژوزه مورینیو و سرخیو راموس و کاسیاس، دو کاپیتان تیمش پرداخته بود.

مارسلو درادامه صحبتهایش درمورد بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل بارسا در دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا گفت:« در نوکمپ تا آخرین لحظه مبارزه خواهیم کرد.»

۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اخراج سرمربي تيم فوتبال گراناداي اسپانيا

فابريسيو گونزالس سرمربي تيم فوتبال گراناداي اسپانيا بعد از سه شکست پياپي که باعث شده اين تيم تنها يک امتياز با سقوط به دسته پايين تر فاصله پيدا کند، اخراج شد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، گوانزالس 56 ساله این باشگاه را از دسته سه به لالیگا رساند.

با این حال گرانادا روز شنبه در برابر اسپانیول به شکست سه به صفر تن داد. این تیم با فقط 12 گل در 19 بازی بدترین خط حمله لیگ را داشته است.

۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيراهن جديد بارسلونا (عکس)

روزنامه اسپورت کاتالونيا عکس پيراهن فصل آينده بارسلونا را منتشر کرد.

۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شدت مصدوميت نکونام امشب مشخص مي‌شود

امشب وضعيت مصدميت کاپيتان تيم ملي ايران مشخص مي‌شود.

جواد نکونام کاپيتان تيم ملي ايران در ديدار يکشنبه شب اوساسونا برابر والنسيا دچار آسيب‌ديدگي شد و در دقيقه 77 از بازي بيرون آمد. پس از اين آسيب‌ديدگي گزارش‌هاي ضد و نقيضي درباره شدت مصدوميت بازيکن ايراني اوساسونا مطرح شد اما نکونام امروز براي مشخص شدن وضعيت پاي مصدومش به کلينيک باشگاه اوساسونا رفت تا پس از بررسي پزشکان، شدت مصدوميت او اعلام شود.

پس از اعلام نظر پزشکان اوساسونا مشخص مي‌شود که نکونام از چه زماني مي‌تواند به همراه ساير بازيکنان اوساسونا تمريناتش را از سر بگيرد.

اوساسونا شب گذشته برابر والنسيا به نتيجه تساوي يک بر يک دست يافت تا در ادامه نتايج خوبش در اين فصل لاليگا با 27 امتياز در جايگاه ششم قرار گيرد.

۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رکورد بازي هاي اينيستا با گوارديولا برابر شد

آندرس اينيستا، هافبک ملي پوش بارسا، با بازي در ديدار شب گذشته تيمش مقابل مالاگا، تعداد بازي هاي رسمي اش براي آبي و اناري ها را به 384 رساند و با رکورد بازي هاي پپ گوارديولا براي اين باشگاه برابري کرد.

این هافبک خلاق که یکی از محصولات آکادمی جوانان بارساست، اولین بازی اش برای کاتالان ها را در اکتبر 2002 و مقابل بروژ در لیگ قهرمانان انجام داد.
اینیستا اندک اندک به یکی از بازیکنان کلیدی بارسا تبدیل شد و در 257 بازی در لالیگا، 73 بازی در چمپیونزلیگ و 38 دیدار در کوپا دل ری برای بارسا بازی کرد. ضمن اینکه 6 بازی در سوپرکاپ اسپانیا، 5 بازی در جام باشگاه های جهان، سه بازی در جام یوفا و دو بازی در سوپرکاپ اروپا نیز انجام داد.
این ستاره 27 ساله تاکنون 37 گل نیز برای کاتالان ها به ثمر رساند.

۴ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۱۶۵ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۷۵ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۴۰۴ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۲۶۷ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۹۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۴ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!