به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: بارسلونا vs رئال مادرید [ سوپرکاپ اسپانیا ]
نام کاربری: rahadvd
پیام: ۱۶
عضویت از: ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از: ایران
طرفدار:
- ژاوی و مسی
- کرایف
گروه:
- کاربران عضو
انشااله که بازی رو میبریم فقط خدا کنه بچه ها آماده باشن و از فرصتهاشون به موقع استفاده کنن که بعد حسرت فرصتهامونو نخوریم

این بازی خیلی مهمه اگه خدایی نکرده ببازیم خیلی بد میشه یه جورایی روحیه بچه ها میاد پایین ( هم بچه های بارسا ، هم طرفدارای بارسا)

به امید پیروزی یا علی مدد

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: homefront
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من باید 4-2-2-2 بازی کنیم هم تعداد بازیکنا در وسط زمین بیشتر میشه هم تو کار های دفاعی کم نمیاریم ولی باید تیو بازی کنه

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
وای خدای من
این چیزایی که من نوشتم انقدر جای تعریف نداشت منو شرمنده میکنید همتون.واقعا ممنون از اظهار لطفتون آقای مهرداد، فرهاد و پدروی عزیز مطالب شمام جذاب و خوندنی بود مرسی.

و اما :
در مورد سانگ و حضورش در اولین ال دربی نظرها متفاوته و نظر همه هم از یه زاویه ای درسته.ایشون هنوز با تیم مچ نیست و از همین دیروز در تمرینات بوده.اما پپ سابقه بازی دادن الکسیس رو در اولین بازی مقابل رئال داره. اونم شرایط مشابهی داشت و اتفاقا در کوپا آمریکا هم بازی کرده بود اما بلافاصله پپ ازش استفاده کرد و به نظر من یکی از بهترین بازیهاشو تو اون بازی برای بارسا انجام داد. نمیشه با قطعیت چیزی گفت باید دید تفکرات تیتو چیه ولی من حس میکنم حداقل در نیمه دوم بازی کنه و نذاره رئال اون 5 تا گلی که خورده رو جبران کنه

دوستان
رئال در آخرین ال کلاسیکو با ترکیب متفاوتی بازی نکرد. از شیوه چندان متفاوتی استفاده نکرد.تنها تفاوت، نداشتن استرس بود. از بازی برگشت جام حذفی روحیه داشتن و مساوی هم براشون ایده آل بود.اما فشار روانی و همچنین فشار بدنی بخاطر بازیهای فشرده ظی 7 روز، روی تیم ما زیاد بود.
رئال اون بازیو برد ولی میتونست نبره ! رئال تفاوتی با گذشته نداشت ولی ما خیلی فرق داشتیم! ما در اون برهه زمانی به هیچ عنوان تمرکز نداشتیم.خصوصا در دفاع. واقعا خوب بازی نکردیم.بدن ها کشش نداشت و مسی روفرم نبود. مسی در طول هر فصل حدود 2 برهه زمانی چندهفته ای گل نمیزنه و افت میکنه.اما در عوض بعدش پشت هم هتریک میکنه.
حرف آخرم اینه که اون روز ما بارسای همیشگی نبودیم که باختیم.دقیقا مثل بازی با چلسی. یعنی هنوزم بردن رئال برای ما آسونه.بارسا همون بارساست ! استرس نداشته باشید.

چند نکته:
1-نباید فکرکنید چون رئال با والنسیا مساوی کرد روحیش خرابه.تو فوتبال حرفه ای دنیا این مسائل خیلی کمرنکه خصوصا وقتی مورینیو سرمربی تیم مقابل باشه!انقدر بازیکناشو تحریک میکنه که خدا کنه مصدوم ندیم البته منکر این نمیشم که تیم ما ازلحاظ روحی وضعیت بهتری داره

2-رئال مثل چندبازی اخیر قصد داره فضاها رو ببنده. نگران نباشید! وقتی تیم رو دور باشه و آماده باشه هر فضایی رو باز میکنه!
3-تمرکز رمز موفقیت ماست. تک تک بازیکنامون نقش تعیین کننده دارن و هرکدومشون خوب نباشن ضربه میخوریم:
بالهای کناری باید دفاع فشرد رئالو باز کنن.
هافبک ها باید مثل همیشه با پاسهای دقیق توی عمق دفاع رئالو بهم بریزن.دفاع رئال واقعا در عمق ضعیفه خصوصا با هوشی که مسی داره و راحت از آفساید فرار میکنه(البته اگه به سرنوشت سولدادو دچار نشه!)
شوت از پشت محوطه جریمه کارسازه.میدونم کاسیاس دروازه بان کوچکی نیست و تیم ماهم از اون مدل بازیکنا که شوتهای وحشتناک از دور بزنن کم داره. دلیل این حرفم استفاده از توپهای برگشتیه.
در خط دفاع باید نفوذهای دنی و جوردی کاملا حمایت بشه. چون ضدحملات سریع رونالدو و دیماریا رو در پی داره.

4-آنالیز گلهایی که از رئال خوردیم در چندسال اخیر :
*اشتباهات خط دفاعی در پاسکاری و جایگیری 23%
*ارسال از کرنر و جناحین و استفاده از توپهای برگشتی 46%
*ضد حمله های سریع 23%
*سایر 8%
البته این تقسیم بندی رو خودم انجام دادم شاید کم و زیاد داشته باشه ولی از کلا اینا نقطه ضعف تیم ماست. و برای مقابله:
*مهمترین کار حفظ توپ خوبه! باید کمترین اشتباهو داشته باشیم. اگه توپ لو بره باید دست به دعا بشیم! نمونش بازی رفت با چلسی که مسی توپو از دست داد و با یه پاس بلند از لمپارد ضدحمله شکل گرفت و دروگبا گل زد.این شیوه مخصوص رئالیاست و آلونسو و اوزیل. پس باید کمتر اشتباه کنیم
*پویول نسبت به ماسکی انتخاب بهتری هست اگه آماده باشه.چون قدبلندتری داره البته سرعت ماسکی بیشتره
*الکس سونگ
*ببینید پاسکاری در دفاع درسته خطرناکه ولی این یه حربه ست ! چون اولا رئال میاد که پرس کنه و خسته میشه.ثانیا فضا با جلوکشیدن رئال بازتر میشه.البته اگر دقت کنید در آخرین الکلاسیکو خبری از پرس های شدید رئال در اوایل بازی نبود!درسته رئال با بایرن بازی داشت و میخاست انرژیشو حفظ کنه ولی دلیل اصلی این نبود.رئال توپ و بازیکن صاحب توپ رو رها کرد و فقط فضا رو اشغال کرد!نتیجه این بود که در نیمه دوم افت نکرد برخلاف چند بازی قبل که همیشه در نیمه اول بهتر از ما بود و در نیمه دوم افت میکرد.بنابراین این تاکتیک ما به بن بست خورد.اما هنوزم برای ما با اهمیته و حتما به کار برده میشه ولی باید اینکارو یه خط جلوتر انجام بدیم کمتر والدزو درگیرکنیم و البته کاملا نزدیک به هم باشیم.

5-در بازی اول ما تحولاتی در نحوه بازی تیم دیدیم. سسک آزادتر بازی کرد و در فضاسازی موفق تر بود. ضدحمله های تیم سریع تر شده بود و .. امیدوارم تیتو به همین ترتیب به رفع مشکلات و نقص های تیم ادامه بده و تیم ایده آل تر از این که هست بشه.

6-باید منطقی بود. رئال پیشرفت زیادی کرده و شاید دیگه پرگل شکست دادنش کار سختی باشه. اما واقعا نشدنی نیست! ما اگه واقعا خوب بازی کنیم و در بهترین فرم باشیم و البته با چاشنی شانس که توپامون مثل بازی چلسی به تیر نخوره قطعا یه کار بزرگ انجام میدیم.

7-تیتو باید به مورینیو نشون بده که پیتو نیست ! منتظر سورپرایز بزرگش در روز بازی هستم.برد در این دوبازی و گرفتن سوپرکاپ به اندازه گرفتن لیگی که فصل قبل از دست دادیم برام شیرینه. شما چطور؟

امیدوار بودم چیزایی که تو ذهن ناقصم میگذره بتونم مرتب و طبقه بندی شده بنویسم ولی نشد ایشالا دفه بعدی. ببخشید
من این شکلکو خیلی دوست دارم

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Poyanbarcelona
پیام: ۳۳۳
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- Messi
- Barcelona
- iniesta
- Pep
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من این ترکیب خوبه

...........والدز..............
..البا....پویول...پیکه...دنی
............ژاوی.............
....اینیستا.....سسک...
..الکسیس.......مسی..
............ویا..............

.....(((گگگل)))......

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali.Pakbaz
پیام: ۱,۳۰۷
عضویت از: ۲۳ دی ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- تمام بازیکنانی که در بارسا بازی می کنند به جز پیکه
- !!
- !
- !!!!!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
homefront نوشته:

به نظر من باید 4-2-2-2 بازی کنیم هم تعداد بازیکنا در وسط زمین بیشتر میشه هم تو کار های دفاعی کم نمیاریم ولی باید تیو بازی کنه

به نظر من قدرت اصلي بارسلونا تو تهاجمي بودنشه كه بازي كردن با اين تركيب باعث ميشه تيم از نظر هجومي افت كنه.

زماني بارسلونا بايد با اينه تركيب بازي كنه كه درصد حفظ توپش از رئال پايين باشه كه خدارو شكر حفظ توپ بارسا حرف نداره.

نقل قول
Poyan masodi nia نوشته:

به نظر من این ترکیب خوبه

....اینیستا.....سسک...
..الکسیس.......مسی..
............ویا..............

.....(((گگگل)))......

به نظر من خط حمله اين تركيب مشگل داره. اينجوري بهتره
....اینیستا.....سسک...
..ويا....مسي...الكسيس.

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: amir.10
پیام: ۷۶
عضویت از: ۲۳ بهمن ۱۳۸۹
از: yazd
طرفدار:
- لیونل مسی-کارلس پویول-ژاوی-اینیستا-پیکه-ویا
- رونالدینهو-رونالدو برزیلی-بکهام
- پرسپولیس
- آرژانتین-اسپانیا-برزیل
- علی کریمی و مهدی مهدوی کیا
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
من که به دلم افتاده این بازی رو میبریم و انشا ا... که همین طور هم میشه در ضمن من با ترکیب اقا پویا کاملا موافقم و فکر میکنم این بهترین ترکیب برای بازی با رئال هست در مورد سانگ هم تیتو میتونه اون در نیمه دوم به بازی بیاره

BE BARCA OR DIE
۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: mehrdad1972
پیام: ۱۴۵
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: شیراز
طرفدار:
- همه بازیکنا مخصوصا مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-ارژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا-تیتو ویلانوا
- هیچکدوم
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من اگه تو خط حمله مسی.پدرو.الکسیس بازی کنن بهتره چون ویا هنوز به دوران اوجش نرسیده(البته این فقط نظر بنده هستش)
در ضمن با نظر masih کاملا موافقم تو بازی برگشت لالیگا با رئال سال پیش بارسا بارسای همیشگی نبود ولی الان ما اماده هستیم و رئال همون رئاله همیشس پس ایشاله میبریمشون
viva barcelona

۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: vahid_fcb10
پیام: ۶۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۸۹
از: اصفهان شهر زیبای خدا
طرفدار:
- ژاوی هرناندز،لیونل مسی،اندرس اینیستا
- یوهان کرایوف،مارادونا،زیدان
- فقط بارسا
- هر تیمی که یه بارسایی داره
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
دفعه قبلم که باختم بازی خیلی نزذیک بود و اگه به بازیکنانی مثل تیو بازی نداده بودیم حداقل نمیباختیم
برو بیچ تیم ما پارسال مشکل های زیر رو داشت:
1-افت محسوس پیکه و مصدوم شدن ابیدال و پویول یعنی سه یار ثابت خط دفاع
2-مصدومیت کشاله ای ژاوی که هر چند وقت یه بار روی نیمکت بود حتی وقتی هم بازی میکرد 100 درصد نبود
3-مصدومیت ویا و الکسیس که یکی رو کلا خونه نشین کرد و اون یکی رو هم نذاشت توی تمامی بازی ها و از 100 درضد توانش استفاده کنه پدرو هم کلا تعطیل بود
اما امسال فرق میکنه البته داش ویکتور که تفاوتی نکرده وقت امید.ارم سوتی نده توی دفاع دنی و البا و پیکه ثابت هستن و به احتمال زیاد ماسکرانو زوج پیکه میشه چون کاپیتان هنوز اما نیست این حرف با توجه به بازی قبلی میزنم توی خط هافبک هم بوسکتس و ژاوی و اینیستا یار های ثابت اند در خط حمله هم مسی و الکسیس ثابت هستن و تنها فکر تیتو در این نقطه انتخاب فابره یا پدرو هست که من فابرگاس رو ترجیح میدم
و اما داوید ویا که میتونه برای 30 دقیقه ی پایانی با فرار های برق اسای خودش گل بزنه
والدز
البا ماسکرانو پیکه دنی
بوسکتس
اینیستا ژاوی
فابره مسی الکسیس

توی دنیایی که رونالدو اندازه مسی توپ طلا داره،دنبال عدالت نباش
۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها میدونستین تیتو دکترای روانشناسی داره؟پس از پس جنگ روانی برمیاد

FORCA BARCA
۱ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: mehdipishdadi
پیام: ۱۱۴
عضویت از: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: shiraz
طرفدار:
- ژاوی
- یوهان کرایوف
- هیچ تیمی
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
به امید خدا همه چیز خوب پیش میره

۱ شهریور ۱۳۹۱
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ... ۱۹ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۹۵۱ بازدید
۶ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۳۸۱ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۱۹ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۱۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۸۳۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۶ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!