به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
بدون شک ارزش سانچز انقدر نیست!
البته ارزش نیمار هم 45 میلیون نیست!
آگئرو هم همینطور!
حتی رونالدو هم 90 میلیون قیمتش نیست!
دلیل اینا پیشنهاد های وحشتناک یه عده احمقه که میخوان هر طور شده بازیکن رو بیارن

اگه منطقی باشیم
مسی حدود 90 میلیون
یکی مثل کریستیانو رونالدو حدود 70 میلیون
آگئرو 35 - 40 میلیون
سانچز 25 میلیون
نیمار هم 15 میلیون

ولی الان شرایط طوری شده که اگه تیم برای سانچز 40 تا نده یا از دستش میده(من سیتی اماده ی خریدشه) یا اینکه سال آینده قیمتش بیشتر میشه!
اودینزه سانچز رو چند سال پیش با 3 میلیون یورو به خدمت گرفت
الان 40 تا قیمتشه
شک نکنید سال آینده میره بالای 50 میلیون

چراغ خاموش رفتن هم امکان نداره
اگه بارسا بخواد بدون جلب توجه اونو بخره اودینزه موضوع رو رسانه ای میکنه تا قیمت بازیکن بالا بره!
تنها کاری که میشه کرد اینه که سرعت انتقال رو بالا برد
ضمن اینکه تیم به خاطر 5 میلیون از خرید سسک یا سانچز منصرف میشه و این اشتباهه!

درصد زیادی از درامد صرف بدهی باشگاه میشه!
درسته که خودمم به راسل خیلی گیر میدم ولی بارسا واقعا" مشکل مالی داره
راسل نمیتونه پول بارسا رو هر جا دلش خواست خرج کنه چون این باشگاه مال مردمه و خدا میدونه چند نفر منتظرن راسل یه اشتباه بکنه تا نابودش کنن!

۲ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
در مورد نقل و انتقالات: سانچز رو که تا نپریده باید بگیریم. بهترینه دیگه دلیلش رو نمیگم. اگه جایگزینی واسه بویان مبخوایم خوان ماتا بهترین گزینه است همسن بویان و خوش استیل. با نیمکت هم احتمالا کنار بیاد. در مورد هافبک هم که گفتم سسک اومد اومد، خوش اومد قدمش روی چشم. اگه نیومد هم به درک.
در مورد دفاع هم سایت توتال بارسا یک نظرسنجی گذاشته از بین 6 مدافع گفته کدوم یکیشون بهترن: ممدو ساخو - متس هوملس - تیاگو سیلوا - خوزه آنخل - خوزه انریکه - بوتیا، البته بعضیاشون دفاع چپن مثل آنخل ولی در کل گفته کدوم یکیشون از همه بهتره. من که فک میکنم متس هوملس همون چیزیه که ما دنبالشیم قدبلند، پا به توپ، تکنیکی و از همه مهمتر گلزن. تازه از دید سایت گل اینترنشنال بهترین بازیکن فصل دورتموند هم شناخته شد! ولی به نظر میرسه دورتموند نمیفروشدش. از بین بقیه هم نظر خاصی ندارم.
و اما در مورد قضایای اخیر خیلی حرف داشتم منتهی با پاک شدن صورت مساله توسط برادر کمیل چیزی نمیگم الا یک نکته : واقعا خداروشکر که ما تورس یا کاکا رو تو تیممون نداریم وگرنه ببین ما الان که این دوتا تو افتن چه درگیری که با طرفدارای اینا تو سایت نداشتیم!!!!! ( به خاطر قیافه و خوشگلی! )
العاقل بالاشاره ، الجاهل فی المناره
کسایی که بحثو دنبال میکردن خودشون خوب فهمیدن که من چی گفتم.
خواهشا پاک نشه چون من حتی یک بارم در این مورد نظر نداده بودم.

Anti khook
۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: x5_memco
پیام: ۸۳
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرسنال پیشنهاد 27 میلیون پوندی بارسلونا برای سسک رو رد کرد ( البته کلا هرچی پیشنهاد بده رد میشه اما رقمش خیلی جالبه !!!!! )

در مورد خرید سانچز هم قضیه خیلی جالب شده ! رییس باشگاه اودینزه یه مصاحبه خیلی خنده دار کرده و بازار گرمی فوق العاده خنده داری انجام داده !
گفته من میدونم سانچز قطعه گم شده پازل گواردیولاست و اگه بارسا اونو بخره سال دیگه رئال عمرا یه جام هم ببره
قیمت سانچز رو هم با بقیه مقایسه کرده و گفته اگه مثلا نیمار 45 میلیون یورو می ارزه سانچز کمتر از 50 میلیون یورو نیست ! و کمتر از این قیمت هم فروشی نیست !

۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 118118
پیام: ۹۱۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- xavi
- rivaldo
- هیچکدام
- spania -holand
- -
- گوادیولا- ریکارد
- -
گروه:
- کاربران عضو
خبری نشد از سانچز
راستی منچستر اشلی یانگ رو خرد .

۳ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
دیلی استار به نقل از گواردیولا نوشته : " اولویت اول خرید ما با سسکه چون سسک قسمتی از پروژه جدید ماست !
ما توانایی قبول کردن هر پیشنهادی را نداریم اما پول کافی موجود است . "
البته باید منتظر مصاحبه های بعدی هم بود تا صحت این گفته مشخص بشه اما چیزی که مشخصه اینه که پپ مصرانه دنباله جذبه سسکه ...

۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته کلا هرچی پیشنهاد بده رد میشه اما رقمش خیلی جالبه !!!!! )

البته من خودم عاشق سسکم ولی فکر کنم رقم پیشنهادیش خوبه و بیشتر از اینم نمی ارزه در کل رقم واقعیش همینه با توجه به اینکه فصل قبل درخشش خاصی نداشته بود و افت زیادی داشته که اینم مال سر خوردگیش در ارسنال هستش ونداشتن امید در جام گرفتن ..

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۳ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
البته من خودم عاشق سسکم ولی فکر کنم رقم پیشنهادیش خوبه و بیشتر از اینم نمی ارزه در کل رقم واقعیش همینه با توجه به اینکه فصل قبل درخشش خاصی نداشته بود و افت زیادی داشته که اینم مال سر خوردگیش در ارسنال هستش ونداشتن امید در جام گرفتن ..

من اصلا موافق این نیستم که یه تیم بیاد 65 میلیون یورو بده پای زلاتان ! یا مثلا یه تیم بیاد تورس رو 50 میلیون پوند بخره ! یا یه تیم کریستیانو رونالدو رو با اون قیمت نجومی بخره
حالا چرا ؟ چون به بارسا علاقه داره !
بازیکنی که تو دنیا به صورت میانگین بیشترین موقعیت گل رو برای مهاجمای تیمش خلق کرده ( اونم تو لیگ انگلیس و لیگ قهرمانان ) اگه قیمتش 27 میلیون پوند باشه فکر کنم بقیه بازیکنا قیمتشون زیر 10 میلیون پوند باشه !

ويرايش ناظر:
دوست ارسنالي عزيز
لطفا از كلمات مناسبي براي بيان عقيدت استفاده كن!

۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: 118118
پیام: ۹۱۶
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- xavi
- rivaldo
- هیچکدام
- spania -holand
- -
- گوادیولا- ریکارد
- -
گروه:
- کاربران عضو

این مطلب رو تو سایت فارسی یوونتوس نوشته حقیقت داره یا نه؟
حالا نوبت توست اندره ا
2 تیر 1390
تیم های معتبر اروپایی به دنبال مهره های بزرگ و ستاره های مشهورند تا انان را برای پیوستن به تیم شان راضی کنند. در این میان یوونتوسی ها تاکنون ستاره ای جذب نکردند اما تیفوسی ها از اندره ا انیلی درخواست دارند تا او نیز به جمع این گروه بپیوندد.

هر چند که بیانکونری تا این لحظه همه گزینه های مطرحی که در نظر گرفته بود را از دست داده اما شاید در اینده نزدیک شاهد پیوستن یک ستاره به بانوی پیر باشیم.

تا این لحظه، سانچس به بارسا رفت، دیارا به تاتنهام نزدیک تر شده، روسی به احتمال زیاد به انگلیس و تیم منچسترسیتی می پیوندد و اگرو که از ابتدای فصل نقل و انتقالات هر روز خبری از او منتشر می شد نیز به چلسی نزدیک شد.

بنابر این به نظر نمی رسد از میان این گزینه ها، مهره ای یوونتوسی شود. حالا باید منتظر ماند تا دید اندره ا کدام ستاره را یوونتوسی می کند.

۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بازیکنی که تو دنیا به صورت میانگین بیشترین موقعیت گل رو برای مهاجمای تیمش خلق کرده

خوب این حرفت درست...ولی این امار و ارقام مربو ط به فصل گذشته نیست و منم گفتم با توجه به فصلی که گذشت این قیمت مناسبه به عنوان مثال درخشش فصل قبل سانچس با سسک فابرگاس زمین تا اسمون و بر اساس همین کارنامه ای که تو هر فصل هر بازیکن داره قیمتش بالا و پایین میاد قبول داری که............

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۳ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
سسک و سانچز هر دو بازیکنای بسیار خوبی هستن
بدون شک در آینده بهتر هم میشن!
به نظر من ارزش سسک از سانچز بیشتره
ارزش واقعی سانچز حدود 25 یا نهایتا" 30 میلیونه
سسک 40 تا 45 میلیون ارزش داره!
البته مشکل اینجاست که آرسنال نمیخواد بازیکنش رو بفروشه که این طبیعیه
همونطور که ما دلمون نمیخواد اینیستا یا حتی تیاگو بره ونگر هم به هیچ وجه نمیخواد مهمترین بازیکنش رو از دست بده
من اگه مشکل مالی وجود نداشته باشه بدون شک از بین سسک و سانچز سسک رو انتخاب میکنم
اون میتونه تیم رو تکمیل کنه و خیلی بیشتر از سانچز به درد تیم میخوره
اما به نظر من باشگاه باید یه پیشنهاد 40 یا نهایتا" 45 میلیونی به آرسنال بده و اگه نفروختش بیخیالش بشه و روی خرید سانچز تمرکز کنه
البته مطمئنم که این 27 یا 30 میلیون پیشنهاد اصلی بارسا برای سسک نیست!
پیشنهاد اصلی احتمالا" بیشتر از 40 میلیون خواهد بود
در ضمن فکر میکنم اگه آرسنال فصل آینده رو هم بدون جام بگذرونه(که احتمالش بسیار زیاده) به شدت دچار مشکل میشه
اون موقع خود ونگر هم معلوم نیست بمونه چه برسه به سسک!

۳ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۷,۶۹۹ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۷۳ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۶۶ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۴۸۴ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۳۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۸ کاربر آنلاین است. (۲۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!