به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی مادریدیستا
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
a l i r e z a نوشته:

نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

بس کنید شما هم دیگه، گور بابای توپ طلا و اوندسیما و هفت جد رونالدو ...

والا من خودم تو فروم ها و سایت های بقیه تیمها هستم و غیر از خود این جماعت احمق رئالی، هیچ کس دیگه ای این قهرمانی رو بیشتر از یه شوخی ندیده ... ؛ تیمهای مقابل - نتایج بدست اومده : یک چهارم و نیمه نهایی با اختلاف 1 گل و فینال هم که ... - چیزی نیست که بقیه کور باشن و نبینن ، این جناب عوضی هم که تو سه بازی آخر سر جمع بود و نبودش فرقی نمیکرد و این هم کاملا واضح بود ...

با چیزی که تیم زیدان نشون داده، صدرنشینی فصل بعد - که برای توپ طلا معیار مهمیه - و آقای گلی لیگ بنظر کار راحتی میاد حتی .. همین برای من کافیه ... بقیش با شعور رای دهنده ها

مشکل همینجاست که اون رای دهنده ها اکثرا شعور ندارن که اگه داشتن رونالدو الان فوقش یه توپ طلا داشت

جالب اینجاست که اون عقده ای میگه میدونستم گل قهرمانی رو من میزنم خودش رو هم شایسته توپ طلا میدونه خدا خودش شفا بده

دیگه روانی شده پنالدو بیاید واسه خوب شدنش دعا کنیم

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AnisSN نوشته:

نقل قول
a l i r e z a نوشته:

نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

والا من خودم تو فروم ها و سایت های بقیه تیمها هستم و غیر از خود این جماعت احمق رئالی، هیچ کس دیگه ای این قهرمانی رو بیشتر از یه شوخی ندیده ... ؛ تیمهای مقابل - نتایج بدست اومده : یک چهارم و نیمه نهایی با اختلاف 1 گل و فینال هم که ... - چیزی نیست که بقیه کور باشن و نبینن ، این جناب عوضی هم که تو سه بازی آخر سر جمع بود و نبودش فرقی نمیکرد و این هم کاملا واضح بود ...

با چیزی که تیم زیدان نشون داده، صدرنشینی فصل بعد - که برای توپ طلا معیار مهمیه - و آقای گلی لیگ بنظر کار راحتی میاد حتی .. همین برای من کافیه ... بقیش با شعور رای دهنده ها

مشکل همینجاست که اون رای دهنده ها اکثرا شعور ندارن که اگه داشتن رونالدو الان فوقش یه توپ طلا داشت

جالب اینجاست که اون عقده ای میگه میدونستم گل قهرمانی رو من میزنم خودش رو هم شایسته توپ طلا میدونه خدا خودش شفا بده

دعا کن گل ه من

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۹ خرداد ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
AnisSN نوشته:

نقل قول
a l i r e z a نوشته:

نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

بود بابا. این از اول عقده متولد شده بود.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ خرداد ۱۳۹۵
Lord of Newsfell
نام کاربری: Hidden_Glance
پیام: ۱,۸۴۷
عضویت از: ۷ خرداد ۱۳۹۴
از: قزوین
طرفدار:
- MESSI/De Jong/Ter Stegen
- XAVI/PUYOL
- PERSPOLIS
- ARGENTINA
- PEP/ENRIQUE/KLOPP
گروه:
- کاربران عضو
زیدان اواسط فصل اومد سرمربی رئال شد و اوج گرفتن مقطعی رئال واسه همه قابل پیش بینی بود و همین طور هم شد و رئال تو سه بازی اول زیدان تو لالیگا 16 گل زد ولی با عملکردشون تو بازی بعد جلوی گرانادا و مساوی 1-1 جلوی مالاگا، حتی خود رئالیا هم خیلی زودتر از اون چیزی که تصور میکردن، امید کاملشون رو به قهرمانی لالیگا از دست دادن. چون اختلاف به عددی رسیده بود که جبرانش فقط روی کاغذ برای رئال ممکن به نظر میرسید. از طرفی سیمئونه هم بعد از باخت به 2-1 به خیخون، تو مصاحبه بعد بازی تسلیم شد و گفت قهرمانی لالیگا غیر ممکنه و عملا بارسا رو قهرمان دونست.

اوضاع برای رئال با اومدن زیدان تغییر خاصی نکرد. این تیم فوق العاده بازی نمیکرد. رئال 2016 در حد و اندازه های قهرمان اروپا نبود اما ماه منحوس آوریل اومد و همه چیز ورق خورد. تساوی 2-2 بارسا جلوی ویارئال و رسیدن اختلاف با رئال از 12 به 10 خیلی جدی به نظر نمی رسید همه منتظر ال کلاسیکو بودیم چون تیم زیدان واقعا در اندازه ای نبود که بخواد جلوی بارسایی که رکورد 39 بازی بدون باخت رو یدک میکشید، بایسته. باید قبول کنیم بارسای انریکه این فصل کامل تر از فصل قبل شده بود و مصدومیت دو ماهه مسی به همه نشون داد که این تیم دیگه به مسی وابسته نیست. همه برای تکرار سه گانه لحظه شماری میکردیم ولی کی فکرشو میکرد چند بازی، کل رویای فصل رو نابود کنه. مسلما رکوردها زمانی معنی میدن که با نتیجه همراه باشن. لذت 39 بازی بدون شکست فقط زمانی کامل میشد که اینیستا، 6امین جام قهرمانی بارسا رو تو سی ال بالا ببره. تیم کامل شده انریکه یه دفعه همه چیزو از دست داد. باور باخت تو ال کلاسیکو برامون سخت بود و وقتی پپه مصاحبه کرد که قهرمانی برای رئال ممکن شده، مضحک به نظر میومد. چون هنوز 7 امتیاز با ما اختلاف داشتن. وقتی با نمایش دلچسب تونستیم بازی 1-0 باخته رو تو نیوکمپ 2-1 از اتلتیکو ببریم، کلی کیف کردیم ولی یه نگرانی آزارمون میداد و خاطره 2014 لعنتی و ویسنته کالدرون رو تداعی میکرد.

شب لعنتی رسید. بازی لعنتی رسید. باز این اتلتیکوی لعنتی رسید. لوچو که اتلتیکو رو تو همه تقابلای رو در رو به زانو در آورده بود، تو مهم ترین رقابت جلوی اتلتیکو قرار گرفت. بارسا تو اون بازی بد بازی نکرد اما اگه بازیای قبلی بارسای لوچو جلوی اتلتیکو رو نگاه کنیم، میتونیم حکم بدیم بارسا "افتضاح" بود. حذف از یو سی ال کاملا بازیکنای تیم رو تخلیه کرد. من بهشون حق میدم. "رویا" نابود شده بود و ترمیم روانی بازیکنا کار ساده ای نبود. باختای متوالی تو لالیگا همه چیز رو بدتر کرد. لالیگا به خطر افتاد. امیدمون به لالیگا هم کمرنگ شده بود. بارسا عملا داشت یه نفره بازی میکرد. اگه تو یکی از حساس ترین بازیای خارج از خونه جلوی بتیس، مسی رو نداشتیم، باید با لالیگا هم خداحافظی میکردیم. به هر حال تیم برگشت و بازیکنا واقعا تلاش قابل تحسینی برای دوگانه داشتن. شیرینی دوگانه با قهرمان نشدن رئال کامل میشد و قهرمان شدن رئال مساوی بود با کم ارزش به نظر رسیدن دوگانه. نه به عنوان یه بارسایی، نه به عنوان یه عاشق بارسا که به عنوان یه طرفدار فوتبال میگم بارسای انریکه قبل از آوریل شایسته ترین تیم برای قهرمانی اروپا و تکرارش بود. ما خودمون باعث شدیم زیدان، "نابغه" معرفی بشه و همه از این صحبت کنن تیمی رو که بنیتز تباه کرد، زیدان دوباره از نو ساخت و قهرمان اروپا کرد. ما خودمون باید جلوی قهرمانی رئال رو میگرفتیم. باید همون وقتی که بارسا حذف شد و رئال به نیمه نهایی صعود کرد، رئال رو قهرمان میدونستیم. چون هیچ کدوم از تیمای سیتی، اتلتیکو و بایرن نمیتونستن جلوی قهرمانی رئال رو بگیرن. لعنت به آوریل.. لعنت به فوتبالِ نامرد..

خیلی وقته تو مجلس شما نمی رقصم
آخه منم دیگه از سَرای بُریده می ترسم...
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Pedram_lm10
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

لایک
من دوستای آرسنالی و بایرن مونیخ و کلا طرفدار تیمای غیر از بارسا و رئال زیاد دارم
همشونم همون حسیو به قهرمانی رئال دارن که همه به قهرمانی چلسی 2012 داشتن
یک قهرمانی پوچ
که رئالو مث یه حباب باد کرده و به زودی شاهد ترکیدن خودشون و اون زیدان نابغشون خواهیم بود
روزیو می بینم که با هو کشیدن هوادارای رئال زیدان اخراج میشه

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: AMRZHD
پیام: ۶۲
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- ليونل مسى
- رونالدينيو
- استقلال تهران
- فرانسه،آلمان،اسپانیا
- وریا غفوری
- لوييز انريكه
- امير قلعه نويى
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

شک نکنید توپ طلای امسال به رونالدو میرسه چون مهم ترین جام باشگاهی فصل رو برده و آقای گلش هم شده.
برای جلوگیری از توپ طلای رونالدو فقط 1 راه وجود داره: بازیهای ملی
اونم نه بازی های یورو چون از تیم های اروپایی هر تیمی قهرمان بشه بازیکن شاخصی نداره که با رونالدو بصورت فردی رقابت کنه.
تنها راهش اینه که از بین مسی و سوارز یکیشون مقتدرانه هم قهرمان کوپا آمریکا بشه و همزمان آقای گلش بشه.
تازه همین هم کفایت نمیکنه و بازم توپ طلا به رونالدو میرسه. باید علاوه بر این تو نیم فصل اول فصل بعد تو جدول آقای گلی (هم لیگ هم اروپا) جلوتر از رونالدو باشه.
سوارز که مصدوم شده و کوپا رو از دست داده و مسی هم خیلی بعید به نظر میاد که هم بتونه قهرمان کوپا بشه هم آقای گل کوپا بشه هم نیم فصل اول سال بعد تو لالیگا و اروپا همزمان بیشتر از رونالدو گل بزنه.
به احتمال بالای 90% رونالدو با همین قهرمانی و آقای گلی UCL توپ طلای 2016 رو میبره.

حالا حرف ما ها چيزى رو عوض نميكنه
ولى خدايى خيلى شانسى بردن
تو 120 دقيقه كلاًً 1 گل زدن كه اونم رونالدو نزده،راموس زده،تازه آفسايد هم بوده،
واقعاً بردشون رو مديون ناواس هستن،چون گريزمان هم ميخواست به رئال گل بزنه ولي نتونست.
رونالدو فقط يه گل پنالتى زده توى فينال
بعد آخه گفتم كه سوارز علاوه بر آقاى گل بودن،،پاس گل هاش از رونالدو بيشتره،و مغرور هم نيس

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: AMRZHD
پیام: ۶۲
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- ليونل مسى
- رونالدينيو
- استقلال تهران
- فرانسه،آلمان،اسپانیا
- وریا غفوری
- لوييز انريكه
- امير قلعه نويى
گروه:
- کاربران عضو
و با تمام احترامى كه برا تراشتگن قائلم.
ميگم،اگه تو بازى مقابل اتلتيكو مادريد،براوو دروازه بان بود احتمال زياد ميرفتيم نيمه نهايى

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آخه جالب اینجاست که تو رئالم اگه این فصل بازیکن شاخصی رو بخوایم اسم ببریم باید گرت بیل رو اسم ببریم که سرنوشت خیلی از بازی ها رو تعیین کرد
رونالدو رو واقعا من این فصل اصلا ندیدم... آره کلا تو سه تا بازی مث مالمو دیده شد
ولی بیل خیلی موثرتر بازی کرد
اما این رسانه های طرفدار مادرید اینقدر قوی هستن که من حاضرم قسم بخورم اگه رونالدو تو فینال بازی نمی کردم توپ طلا رو با توجه به اینکه رئال قهرمان شده و میگفتن با گلهای این رسیده به فینال، میدادن رونالدو
واقعا اگه توپ طلا رو بدن به رونالدو من یکی دیگه توپای طلای مسی ام برام بی ارزش میشه
چون واقعا رونالدو لیاقت یه توپ طلای دیگه رو نداره
و این بی ارزش شدن توپ طلا، باعث میشه افتخارات مسی هم بره زیر سوال
یعنی بیست سال بعد وقتی میخوان مقایسه کنن نمیگن مسی پنج تا توپ طلا داره و کرایوف سه تا داره
میگن بابا زمان مسی که اصن توپ طلا ارزش نداشت و همینجوری الکی توپ طلا را میدادن به این و اون، نمونه ش مثلا رونالدو که چارتا توپ طلا داره.... یعنی کدوم عقل سلیمی اینو قبول میکنه!؟؟؟
کرایوف < رونالدو
مگه میشه؟
مگه داریم!؟؟
اگه رونالدو چارتایی بشه به همه ی اسطوره های تاریخ فوتبال بی حرمتی محسوب میشه
اصلنم کاری ندارم که مسی پنج تا داره یا ده تا
اگه مسی ده تا توپ طلا ام داشت باز رونالدو لیاقت چهارمی رو نداشت

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اگه مسی با اقتدار آرژانتین رو قهرمان کوپا کنه و رهبر واقعی تیمش تو تعیین نتایج بازیها باشه و نیم فصل بعدم تو الکلاسیکو و لیگ قهرمانان بدرخشه و کلی گل بزنه شانسش از رونالدو بیشتر میشه!
یا بجای مسی سوارزم همین شرایط رو داشته باشه اونم شانسش خیلی بالا میره!
اما بدشانسی اینجاس که هر دو مصدوم هستن و شرایط خوبی ندارن!
فقط پنالدو غلطی نکنه تو یورو خیلی خوب میشه و دلمون خنک میشه

ضمنا در ادامه صحبتهای آقا امیر، زیدان خرشانسیش اونجا بود که اون دوران بهترین تیم ملی رو فرانسه با بهترین بازیکنان داشت/ حتی امثال پاتریک ویرا که کاپیتان آرسنال بود یا ماکلله موثرترین بازیکن رئال بود، تو ترکیب فیکس جایی نداشتن !

۹ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
best_of_all نوشته:

آخه جالب اینجاست که تو رئالم اگه این فصل بازیکن شاخصی رو بخوایم اسم ببریم باید گرت بیل رو اسم ببریم که سرنوشت خیلی از بازی ها رو تعیین کرد
رونالدو رو واقعا من این فصل اصلا ندیدم... آره کلا تو سه تا بازی مث مالمو دیده شد
ولی بیل خیلی موثرتر بازی کرد
اما این رسانه های طرفدار مادرید اینقدر قوی هستن که من حاضرم قسم بخورم اگه رونالدو تو فینال بازی نمی کردم توپ طلا رو با توجه به اینکه رئال قهرمان شده و میگفتن با گلهای این رسیده به فینال، میدادن رونالدو
واقعا اگه توپ طلا رو بدن به رونالدو من یکی دیگه توپای طلای مسی ام برام بی ارزش میشه
چون واقعا رونالدو لیاقت یه توپ طلای دیگه رو نداره
و این بی ارزش شدن توپ طلا، باعث میشه افتخارات مسی هم بره زیر سوال
یعنی بیست سال بعد وقتی میخوان مقایسه کنن نمیگن مسی پنج تا توپ طلا داره و کرایوف سه تا داره
میگن بابا زمان مسی که اصن توپ طلا ارزش نداشت و همینجوری الکی توپ طلا را میدادن به این و اون، نمونه ش مثلا رونالدو که چارتا توپ طلا داره.... یعنی کدوم عقل سلیمی اینو قبول میکنه!؟؟؟
کرایوف < رونالدو
مگه میشه؟
مگه داریم!؟؟
اگه رونالدو چارتایی بشه به همه ی اسطوره های تاریخ فوتبال بی حرمتی محسوب میشه
اصلنم کاری ندارم که مسی پنج تا داره یا ده تا
اگه مسی ده تا توپ طلا ام داشت باز رونالدو لیاقت چهارمی رو نداشت

زیاد سخت نگیر .. فوتبال همینه ... چه داخل زمین چه بیرونش همیشه عدالت برقرار نیست!

۹ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۶۷۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۳۳۰ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۲۹ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۴۰ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۶۰۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۳۶۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!