به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: آرسنال vs بارسلونا [ لیگ قهرمانان | مرحله یک هشتم نهایی ]
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ARSENAL14 نوشته:

برای فوتبال متاسفم . اون از بازی چلسی که داور رو خریده بودن اون همه دو سه تا پنالتی رو به نفع چلسی نگرفتن و با زور داوری بارسلونا رو برنده کردن . الانم بازم در مقابل یه تیم انگلیسی چار ه ای به جز خریدن داور نداشتن . برادر من که خودش دیوانه وار عاشق بارسلوناست از اخراج فن پرسی شوکه شده بود . واقعا نمی دونم چی بگم . باخت آرسنال برای من خیلی لذت بخشتر از بردن بارسلونا با داوریست . من به تیم آرسنال افتخار می کنم چون فوتبال عمیشه برد و باخت داشته ولی این جوانمردیه که می مونه . امیدورام این بردتون بهتون چسبیده باشه و برید قهرمان بشین تا عقدتون بریزه . ما ارسنال رو به خاط جام به خاطر برد دوست نداریم ما عاشق جوانمردی ونگر و بازیکنان جوانشیم . با عشق دوست دارم آرسنال

بله واقعا تیمی که حتی 1 موقعیت گل نمی تونه خلق کنه و حریفش 19 موقعیت گل داره که با بی دقتی فقط 3 تاش رو گل می زنه، الحق افتخار کردن هم داره!

آدمهایی که تو زمین فوتبال عاجزن، بیرون زمین دهنشون رو باز کنن. البته تعجبی نیست از طرفدارای تیمی که مربیشون می خواد هیچ بودن تیمش رو به پای داوری بذاره! بهتره آقای ونگر کمی روی تیمش کار کنه که به قول پپ، تعداد پاسهاشون لااقل به 5 برسه!

در مورد اینکه کی عقده قهرمانی داره هم که بهتره اصلا بحثی نشه و گرنه بازم روسیاهی به ذغال می مونه! آرسنال بهتره به دنبال سهمیه سال بعد لیگ قهرمانان باشه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: ahmadr
پیام: ۸۴۱
عضویت از: ۱۲ مهر ۱۳۸۹
از: شيراز
طرفدار:
- ژاوی
- ریوالدو
- اسپانیا
- حسين كعبي به خاطر ضربه زدن به فيگو در جام جهاني 2006
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امیدورام این بردتون بهتون چسبیده باشه و برید قهرمان بشین تا عقدتون بریزه .

خیلی هم بهمون چسبیده خیلی حال داد یه کم منطقی باش ما عقده قهرمانی داریم یا شما.
شما حتی یه موقعیت گل هم نداشتید در ضمن بازی رفت که داور کاملا به سود شما سوت زد
دوست عزیز آنفلونزای خوکی گرفتی با این رئالیها سرو کله نزن حتما به یه دکتر مراجعه کن.

۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: mamad1166
پیام: ۳۲۵
عضویت از: ۲۶ آذر ۱۳۸۹
از: خوزستان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
آقا چرا بحث میکنید خود آرسن ونگر و فن پرسی هم میدونن که ، فن پرسی صدای سوت رو شنید چون توپ رو اصلا سمت چارچوب نزد معلوم بود که زد زیر توپ آره اخراج سخت گیرانه بود ولی داور یادش بود چرا کارت زرد اول رو بهش داد یادش بود نیمه اول با بازیکن های بارسا درگیر شد .......

اینا همش کارای انگلیسی هاست تا فشار رو از روی تیمشون بردارن تا روحیه ادامه کار در لیگ برتر رو داشته باشن

مگه یادتون رفته توی بازی رفت داور بارسا رو "کشت" گل نمسی آفساید نبود

در نیمه دوم هم که یک پنالتی اخراج روی پدرو باید میگرفت

بازیه برگشت هم که پنالتی به نفعمون نگرفتند آره چندتا کارت زرد میتونست به بارساییها نشون بده ولی اگر دوباره بازی رو ببینید میفهمید که آرسنالیها چندتا تکل خشن رفتند که شانس آوردند که کولینا داور نبود

تو کمان کشیده و در کمین که زنی به تیرو من غمین
همه ی غمم بود از همین که خدای نکرده خطا کنی
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: kiarash_f_player
پیام: ۲۵
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: qazvin
طرفدار:
- carles puyol
- hristo stoichkov
- persepolis
- azzori-albi celeste
- ......................
- pep guardiola-fabio capello-marcello lippi
گروه:
- کاربران عضو
ای آرسنالیهای عزیز 6 ساله که نتونستین یه جام بگیرین.اصلا این کاپیتان شما می دونه جام یعنی چی؟ به قول شاعر:
ز آب خرد ماهی خرد خیزد
نهنگ آن به که با دریا ستیزد

dear barca
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ARSENAL14 نوشته:

برای فوتبال متاسفم . اون از بازی چلسی که داور رو خریده بودن اون همه دو سه تا پنالتی رو به نفع چلسی نگرفتن و با زور داوری بارسلونا رو برنده کردن . الانم بازم در مقابل یه تیم انگلیسی چار ه ای به جز خریدن داور نداشتن . برادر من که خودش دیوانه وار عاشق بارسلوناست از اخراج فن پرسی شوکه شده بود . واقعا نمی دونم چی بگم . باخت آرسنال برای من خیلی لذت بخشتر از بردن بارسلونا با داوریست . من به تیم آرسنال افتخار می کنم چون فوتبال عمیشه برد و باخت داشته ولی این جوانمردیه که می مونه . امیدورام این بردتون بهتون چسبیده باشه و برید قهرمان بشین تا عقدتون بریزه . ما ارسنال رو به خاط جام به خاطر برد دوست نداریم ما عاشق جوانمردی ونگر و بازیکنان جوانشیم . با عشق دوست دارم آرسنال

باز اين رواني اومد !!

برو بزار باد بياد . خوبه يه موقعيت گل هم نداشتين

دوستان سر به سرش نزارين تا بره رد كارش

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: ravi_2011
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- سپاهان
- اسپانیا
- مهدی رحمتی
- جوزپه گواردیولا
- بیژن ذوالفقار نسب
گروه:
- کاربران عضو
چند نکته در رابطه با بازی:
* تکنیک مسی بار دیگه دنیا رو حیرت زده کرد!
* هر چند که با بد شانسی "گل به خودی" گریبانگیرتیم ما شد، ولی تونستیم به بازی همیشگی خودمون ادامه بدیم و گل خورده رو دو چندان جبران کنیم
* دلداری و دادن اعتماد به نفس از سوی دنی آلوز به بوسکتس بعد از گل به خودی واقعا قابل تقدیر بود
* آرسنالی هایی که اخراج فان پرسی رو محکوم می کنند توجه داشته باشند که بازیکن اخطاری آرسنال بعد از چند خطای پیاپی به ویژه در محوطه ی جریمه که منجر به پنالتی شد، بایستی کارت زرد دوم خودش رو از داور می گرفت و اخراج میشد!
* تمرکز و اعتماد به نفس مسی به هنگام زدن گل از روی نقطه ی پنالتی مثال زدنی بود
* آرسنالی ها ! ونگر در مصاحبه های خودش گفته : بارسلونا انقدر عالی بازی کرد اگر هر تیم دیگری به غیر از ما با اونها بازی کرده بود، می باخت!
* گواردیولا هم گفته : اجازه ندادیم که تعداد پاسهای آرسنال به عدد 3 برسد!
* با وجود موقعیت های زیادی که داشتیم باید آرسنالی ها ممنون پروردگار خودشون باشند که بیش از این، گل نخوردند

۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

من فکر نمیکردم طرفدارای آرسنال هم مثل طرفدارای رئال اینهمه بی منطق حرف بزنن مرد حسابی اولا که ما عقده ی جام و اینجور چیزا رو نداریم دومامیشه یه پنالتی به نفع آرسنال رو بگی که داور نگرفت؟اصلا آرسنال حمله کرد؟!فن پرسی هم که باید روی اولین خطاش روی دنی آلوز اخراج میشد حالا برید خدارو شکر کنید چند دقیقه بیشتر تو بازی موند وگرنه بیشتر گل میخوردین چهارما ونگر وبازیکناش بسیار بسیار جوانمردن اصلا از قیافشون میریزه واقعا جوانمردانه بازی کردن فقط نمیدونم چرا اونقدر کارت زرد گرفتن؟!آها یادم افتاد آخه ما داور رو خریده بودیم!منطقی حرف بزن نه آرسنال و نه بارسا تیمهایی نیستن که داور بخرن فقط به خاطر وجود سسک تو آرسنال دیگه حرفی نمیزنم تا بری به گریه وزاریت ادامه بدی.

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
این برد شیرین رو به همه تبریک میگم. واقعا تیم حریف هیچ کاری نمی تونست بکنه.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
تا مدتی باید به بازی زیبای بارسلونا ببالیم

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: ViHVi
پیام: ۳۹
عضویت از: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹
از: ESF
طرفدار:
- David Villa
- Iran mage footballam dare?!
- Spain
- Az un soalasta
- Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
پسر آدم از چرت و پرت گویی اینا کف و خونش قاطی میشه

در شآن خودم نمیدونم که بخوام چیزی بهت بگم چون خودتم میدونی....
در ضمن برین خداتون رو شاکر باشین که داویدم سرحال نبود وگرنه 2تام از اون میخوردین....

HViH
۱۹ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۸۲۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۴۶۷ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۹۱ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۲۴ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۸۸۳ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۱۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۱۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۶ کاربر آنلاین است. (۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!