به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پیشنهادات و انتقادات
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ميثم نوشته:

سلام
من حدود 12 روز پیش یه خرید اینترنتی کردم(بازی 6- بارسا ورئال)که متاسفانه هنوز به دستو نرسیده.لطفا پیگیری نمایید.

سلام

لطفا شناسه سفارش رو با پیام خصوصی برای من بفرستید تا استعلام کنم.

نقل قول
farzad نوشته:

سلام.

من یه سوال و یه جورایی یه پیشنهادی دارم

چرا برای هر پست یه قسمت واسه Like نمیذارید؟؟

فک میکنم واقعا لازم باشه!

توی اکثر سایت ها این قابلیت وجود داره
و فکر هم میکنم بودنش از نبودنش خیلی بهتر باشه! اینطور نیست؟؟

سلام

از نقطه نظر فنی فعلا میسر نیست. ان شاء الله در نسخه های بعدی سایت لحاظ میشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ آذر ۱۳۹۱
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
سلام اول از همه از اینکه این همه زحمت واسه سایت میکشین تشکر میکنم راستش من یه پیشنهادی داشتم درمورد اخبار سایت: اگه خبرای مربوط به بارسا ب رو هم در سایت قرار بدید عالی میشه لطفا درموردش فکر کنید.البته یه انتقادی هم داشتم که فک کنم تا حالا خیلیا گفتن ولی منم میگم خبرا خیلی دیر ترجمه میشن و رو سایت قرار میگیرن شاید با افزایش تعداد مترجما یا تقسیم کردن روزهای هفته بین مترجمای فعلی این مشکل رو حل کنه

۹ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
سلام

کار مترجم ها در طول هفته تقسیم شده است و چیزی که الان می بینید، نتیجه تلاش و زحمت همه مترجمین و مسئولین اخبار هست. قطعا اگر پتانسیل بیشتری برای ترجمه وجود داشت، ازش استفاده می شد.
در ضمن اخبار سایت از سایت رسمی باشگاه ترجمه میشه که مقداری از این تاخیرها مربوط به این قضیه هست.

یه نکته هم اینکه شما اگر سری به سایت های دیگر باشگاهها بزنید می بینید که اکثرا همین مقدار از بروز رسانی رو هم ندارند و میانگین اخبار این سایت انقدر هم کم نیست.

موفق باشید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آذر ۱۳۹۱
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
سلام
بله میدونم که این اخبار از سایت رسمی ترجمه میشن و تاخیرها به خاطر همین موضوعه ولی گاهی این تاخیرها به چندین روز میرسه که البته اخیرا ندیدیم این موضوع رو و به روز رسانی سایت خوب بوده.درهر حال ازتون خیلی خیلی بابت زحماتی که واسه سایت میکشین تشکر میکنم خسته نباشید.

ولی درمورد اخبار بارسا ب نظرتون چیه؟ امکان نداره حتی بعضی از خبر های مربوط به بازیهاشون تزجمه بشن؟

۱۲ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
anis نوشته:

ولی درمورد اخبار بارسا ب نظرتون چیه؟ امکان نداره حتی بعضی از خبر های مربوط به بازیهاشون تزجمه بشن؟

برای کارای اخبار باید با پریماه خانم هماهنگ کنید. پیشنهادتون رو به ایشون بگید و ایشون نظر خودشونو میگن.

۱۲ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
anis نوشته:

سلام
بله میدونم که این اخبار از سایت رسمی ترجمه میشن و تاخیرها به خاطر همین موضوعه ولی گاهی این تاخیرها به چندین روز میرسه که البته اخیرا ندیدیم این موضوع رو و به روز رسانی سایت خوب بوده.درهر حال ازتون خیلی خیلی بابت زحماتی که واسه سایت میکشین تشکر میکنم خسته نباشید.

من نمیخواستم جوابتون رو بدم، چون مسئولیتی تو قسمت اخبار دیگه ندارم. اما دیدم جواب قانع کننده ای نگرفتید جواب میدم.

قبلاً یه بار مفصل توضیح داده بودم، اینبار جزئی تر میگم.

لینک خبرها برای ترجمه معمولاً صبح بعد از بازی برای مترجمین فرستاده میشه. هر مترجمی هم روز خاصی و ساعت مشخصی وقت آزاد داره که بخواد خبرهارو ترجمه کنه. این بین ممکنه برای ارسال لینک کمی تاخیر پیش بیاد که عادیه و ممکنه یه باره اتفاق بیفته. بعد از ارسال لینک هم بعضی اوقات مترجمین نمیتونند تو اون ساعتی که تعیین کردند ترجمه بکنند و همین خودش باعث تاخیر بیشتر میشه. بعضی از خبرها باید تو اولویت باشند. معمولاً تا خبر گزارش بازی ها رو سایت فرستاده نشه خبرهای دیگه رو سایت قرار نمیگیره (بعضی وقت ها استثناست). این بازم خودش ممکنه کمی تاخیر ایجاد کنه، هر چند که خبرهای فوری رو به مترجم هایی سپرده میشه که بتونند تو سریع ترین زمان ممکن ترجمشون رو بفرستند.

از این مسائل بگذریم، خیلی از خبرها به موقع ترجمه میشه و تو ماژول قرار میگیره، اما کار ویرایش زمان بره که باید وقت و دقت بیشتری رو براش گذاشت. خیلی از خبرها هم معمولا ویرایش و آماده ارسال میشه، اما ما مثل سایت باشگاه یا خبرگزاری ها نیستیم که خبرهای غیر مربوط داشته باشیم که در زمان کمبود خبر بتونیم رو سایتمون قرار بدیم، به همین دلیل بین خبرها باید حتماً چند ساعت فاصله باشه. فقط خبرهای قبل بازی ممکنه تو دو ساعت چند تا خبر رو سایت بیاد که اونم به این دلیله که خبرها بعد از بازی دیگه ارزشی نداره. از اونجایی که خبرهای مربوط به بازی هم تو روز بازی رو سایت باشگاه میاد برای فرستادن خبر کمی دچار مشکل میشیم و بعضی وقت ها باید خبر کمتری رو سایت بیاد یا چند تا خبر رو پشت سر هم بفرستیم.

این چند وقت هم بخاطر مشکل سرور سایت، باعث میشد بعضی از خبرها دیرتر رو سایت بیاد و چون ممکنه خیلی هاتون کمتر به سایت سر بزنید متوجه خرابی سایت نشده باشید و تاخیر رو، رو حساب ضعف تیم اخبار بزارید. خوشبختانه با انتقال سرور امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد.

در مورد خبرهای بارسا ب هم باید بگم خیلی سعی داشتیم خبرهاشون رو ترجمه بکنیم، اما سایت باشگاه خودش خیلی تو این مورد ضعیف عمل میکنه. حتی دیده شده که فاصله بین خبرهاشون به 10 روز هم میرسه. به این دلیل دیگه نمیتونیم خبرهای بارسا ب رو ترجمه کنیم. اگر هم بخوایم یه خبر که به موقع میاد ترجمه بشه و باز هم بین خبر بعدیشون چند روز اختلاف باشه همون بهتر که ترجمه نشه، چون نظم خبرهای خودمون به هم میریزه.

۱۳ آذر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
باید این نکته رو اضافه کنیم که نگاه ما، فعالیت حرفه ای و مطابق سایت رسمی باشگاه هست و صرفا کمیت اخبار نیست، و گرنه کار دشواری نیست که مثل خیلی از سایتهای دیگه، هرچی خبر روی هر سایتی هست کپی پیست کنیم و روزی 50 تا خبر موثق و غیر موثق و معتبر و غیر معتبر ... داشته باشیم. ولی این جزو استراتژی فعالیت این سایت نیست، بلکه کیفیت به کمیت ارجحیت داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ آذر ۱۳۹۱
Queen of Forumhall
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
من نمیخواستم جوابتون رو بدم، چون مسئولیتی تو قسمت اخبار دیگه ندارم. اما دیدم جواب قانع کننده ای نگرفتید جواب میدم.

ممنون كه توضيح داديد

نقل قول
باید این نکته رو اضافه کنیم که نگاه ما، فعالیت حرفه ای و مطابق سایت رسمی باشگاه هست و صرفا کمیت اخبار نیست، و گرنه کار دشواری نیست که مثل خیلی از سایتهای دیگه، هرچی خبر روی هر سایتی هست کپی پیست کنیم و روزی 50 تا خبر موثق و غیر موثق و معتبر و غیر معتبر ... داشته باشیم. ولی این جزو استراتژی فعالیت این سایت نیست، بلکه کیفیت به کمیت ارجحیت داره.

از همگي خيلي ممنونم كه واسه سايت اينهمه زحمت ميكشيد.خسته نباشيد

۱۶ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: yaghoubpouol5
پیام: ۱۱
عضویت از: ۱۳ دی ۱۳۹۰
از: خوزستان- گتوند
طرفدار:
- کاپیتان کارلوس پویول
- ریوالدو
- استقلال
- ایتالیا
- جواد نکونام
- الکس فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
درود بر کاتالان ها
عنوان بهترین بازیکن جهان شدن برای مسی به جای خود به نظر من چرا مسی به عنوان بهترین ورزشکار جهان انتخاب نمی شود این مورد شدیدا ذهن من را به خود مشغول کرده و از دوستانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند می خواهم که آن را دنبال و به گوش اعضای انتخاب کننده اگر راهی دارد برسانند؟

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: a-sed-meti
پیام: ۱۸۱
عضویت از: ۱۸ آذر ۱۳۹۱
از: نوکمپ
طرفدار:
- مسی.ژاوی.اینیستا.دنی الوز
- رونالدینیو
- ارژانتین.اسپانیا
- علی کریمی
- پپ کبیر
گروه:
- کاربران عضو
چرا بعد از دو روز که الان از بازی بارسا بتیس گذشته هنوز اون کنار سایت چدول لالیگا و گلزنان و پاسور ها و ... به روز نشده؟
همیشه هم وضع همینه

۲۱ آذر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما می‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۶,۰۶۰ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۲۱ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۲۶۹ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۰۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۹ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!