به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اسطوره های بارسا
نام کاربری: navid.razaghi
پیام: ۹
عضویت از: ۹ فروردین ۱۳۹۰
از: نوشهر
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدوی برزیلی
- پرسپولیس
- برزیل
- کریمی
- پپ گواردیولا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
به من میگی جوجه؟ کلاس چندمی عمو؟ چند ساله فوتبال میبینی خیارشور؟
وای چه شانسی آوردین شما، یه شعار آماده کرده بودم شب الکلاسیکو اگه اون پنالتی که همه کارشناسا میگن پنالتی نبودو واستون نمی گرفتن میگفتم:

سه فصل رفت و برگشت

۳۰ فروردین ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
anti barca نوشته:

تبتر ماركا :
Di Stéfano: "El Barça fue el león y el Madrid el ratón"
قسمت اول تيتر رو خودشون اضافه كردن تو سايت گل داش امير گل.

ديگه كم كم دارن به سنت و سطح فهمت شك ميكنم !

برو ببين من چي نوشتم ؟؟ من با تيتر سايت گل كاري ندارم . تيترش رو كه من نزدم . اونا زدن منم كپي كردم

حرف من اينه كه دي استفانو ( اسطوره تون كه هر جايي كم ميارين وسط ميكشيدش ) گفته بارسا سرتره ! اين يعني چيز سختيه كه توش گير كردي ؟؟ يا اينكه مثل بقيه رئالي ها ميخواي صورت مسئله رو پاك كني ؟؟

هر كاري هم بكنين و هر خبر و تيتري رو هم زير سوال ببرين قشنگ حاليتون هست كه

بارسا از رئال بهتر بازي كرد ! ( و هميشه هم اينجوري بوده و بهتر و زيباتر بازي ميكنه )

ولي از زيرش در ميرين ! دروغ ميگين تا دردتون آروم شه ! بردها رو تقصير داور ميندازين ولي خودتون هم ميدونين كه بارسا بهترين تيم جهانه !

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۳۰ فروردین ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ببین فهمیدیم تو هم هستی! نظر داری یه بار بگو دلیلی نداره بخوای تو مغز بقیه فرو کنی: اسطوره فقط لیونل مسی فقط ! الان تو سایت جو طوریه که به خاطر بازی های بارسا تو این 2-3 سال خیلی از کاربرا تازه به دوران رسیدن (منظورم اصلا به شخص تو نیست کسای دیگه رو میگم) و کل فوتبال و اسطوره ها رو ول میکنن مسی رو می کنن بهترین بازیکن تاریخ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! در اینکه مسی یکی از بهترین های تاریخه(شاید تو 20 بازیکن برتر تاریخ) شکی نیست! ولی تو رو قرآن نظرتون رو تو حلق بقیه فرو نکنید. قبلا هم گفتم تنها کسی که مثلش تو تاریخ نبود و متاسفانه هنوز هم نیومده رونالدینیو ی عزیز هست(نظر شخصی منه). بازیکنی که اون تیم ضعیف بارسا (انصافا اون تیم بین 2003 تا 2006 بارسا خیلی از این تیم ضعیف تر بود) رو کرد بهترین باشگاه اروپا! همیشه به یادتم رونالدینیو ی عزیز! اینو مطمئن باش.

سلام رفیق ببین اگر ناراحتت کردم شرمنده ولی خوب من نظرمو دادم من از سال 2004 دارم فوتبال بارسلونا رو نگاه میکنم وحتی تمام بازیهای اسطوره بارسای کبیر رو هم دیدم ولی هیچ بازیکنی مثل لیونل مسی فوق العاده نبوده هم از نظر اخلاق هم از نظر فوتبال این بازیکن اینقدر بزرگه که با وجود بهترین پاسور جهان 16 پاس گل واسه تیم داده و 30 تا هم تو لیگ واسه ما زده این یک آمار فوق العاده است من نمیگم رونی بده بیشک رونی یکی از بهترین اسطوره های باشگاه ما بوده و من قبل از مسی عاشق اون بودم ولی قبول کنید بازیکنی مثل مسی دیگر واسه فوتبال نیومده بازیکنی امسال هم رکورد توپ طلای تاریخ فوتبال جهان رو میگیره

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۳۰ فروردین ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولی اینم بدونیم رونالدینیو از خیلی از اسطوره های ما پایین تر بوده و شما هم نمیتونید بگید رونی بهترین بازیکن تاریخه چون مسی از همه نظر از رونی برتر هستش

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۳۰ فروردین ۱۳۹۰
نام کاربری: amir008
پیام: ۲۳۰
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۸
از: تهرانپارس
طرفدار:
- رونالدینیو-مالدینی-مایکل اوون-تیری آنری-آندری شوچنکو
- ریوالدو-مالدینی
- استقلال
- اسپانیا
- مجتبی جباری-محرم نوید کیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
- قلعه نوعی!!!!!!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سلام رفیق ببین اگر ناراحتت کردم شرمنده ولی خوب من نظرمو دادم من از سال 2004 دارم فوتبال بارسلونا رو نگاه میکنم وحتی تمام بازیهای اسطوره بارسای کبیر رو هم دیدم ولی هیچ بازیکنی مثل لیونل مسی فوق العاده نبوده هم از نظر اخلاق هم از نظر فوتبال این بازیکن اینقدر بزرگه که با وجود بهترین پاسور جهان 16 پاس گل واسه تیم داده و 30 تا هم تو لیگ واسه ما زده این یک آمار فوق العاده است من نمیگم رونی بده بیشک رونی یکی از بهترین اسطوره های باشگاه ما بوده و من قبل از مسی عاشق اون بودم ولی قبول کنید بازیکنی مثل مسی دیگر واسه فوتبال نیومده بازیکنی امسال هم رکورد توپ طلای تاریخ فوتبال جهان رو میگیره

نه عزیز من عذر می خوام تو اون لحظه خیلی قاطی بودم که اون نظر رو نوشتم.

نقل قول
ولی اینم بدونیم رونالدینیو از خیلی از اسطوره های ما پایین تر بوده و شما هم نمیتونید بگید رونی بهترین بازیکن تاریخه چون مسی از همه نظر از رونی برتر هستش

نظر هر کسی برای خودش و بقیه محترمه.

We're all human
۳۰ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدوی برزیلی
- پرسپولیس
- برزیل
- کریمی
- پپ گواردیولا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم شما بازیهای رونالدو و ریوالدو تو بارسا یادتونه یا نه،الان میگین مسی یا رونالدینیو،اگه بازیهای رونالدو رو سال 98-99 میدیدین چی میگفتین رونالدو اگه فرناندو کوتو مصدومش نمیکرد شک نکنین تا حالا 5 بار حداقل توپ طلا رو میگرفت یا همین ریوالدو وقتی بارسا خالی از بازیکن ستاره بود یه تنه تیمو جلو میبرد.
البته الان عاشق بازی مسی و ژاوی هستم.

۳۰ فروردین ۱۳۹۰
نام کاربری: amir008
پیام: ۲۳۰
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۸۸
از: تهرانپارس
طرفدار:
- رونالدینیو-مالدینی-مایکل اوون-تیری آنری-آندری شوچنکو
- ریوالدو-مالدینی
- استقلال
- اسپانیا
- مجتبی جباری-محرم نوید کیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
- قلعه نوعی!!!!!!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نمیدونم شما بازیهای رونالدو و ریوالدو تو بارسا یادتونه یا نه،الان میگین مسی یا رونالدینیو،اگه بازیهای رونالدو رو سال 98-99 میدیدین چی میگفتین رونالدو اگه فرناندو کوتو مصدومش نمیکرد شک نکنین تا حالا 5 بار حداقل توپ طلا رو میگرفت یا همین ریوالدو وقتی بارسا خالی از بازیکن ستاره بود یه تنه تیمو جلو میبرد. البته الان عاشق بازی مسی و ژاوی هستم.

نه متاسفانه من که یادم نیست من از سال 2001 خوره فوتبال شدم واسه همین خیلی از ریوالدو و رونالدو تو بارسا خاطره ندارم. ولی تو این 10 سالی که فوتبال دیدم و با فیلم ها و مستند هایی که از بازیکنای بزرگ مثل زیدان و مازادونا دیدم. مطمئن شدم که رونالدینیو یه انسان طبیعی نیست و حرکاتش ماورائ الطبیعه اس.
راستی ،دقیقا یکی از چیز هایی که باعث میشه من از شنیدن اینکه مسی بهترین تاریخه متعجب بشم همینه.
اینکه حتی یکی مثل من که 10 ساله فوتبال نگاه میکنه هم بهتر از مسی رو دیده، چه برسه به شما و امثال شما که سال هاست خوره فوتبالید.

We're all human
۳۰ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
اين كه رونالدينيو اعجوبه اي بود واسه خودش شكي نيست

فكر نكنم حالا حالا ها كسي پيدا بشه كه هم تاثيرگذاري اي مثل اون داشته باشه هم تكنيكي مثل اون

در اوج تكنيك و بازي فانتزي بهترين تاثير رو تو جريان بازي داشت

نه مثل خيلي ها كه حركات نمايشيشون فقط واسه استحضاي حريفانه !

اما رونالدينيو هر چقدر هم كه خوب باشه به پاي دو اسطوره باشگاه يعني كرايوف و ركساچ نميرسه ! فقط به بازي نيست كه . يادمون نره همين سبكي كه الان داره 15-20 سال جلوتر از بقيه يكه تازي ميكنه حاصل دست رنج همچين افرادي بوده

بعد از اون دو تا هم به نظرم ( نظر شخصيم رو ميگم ) مسي از بقيه يه سر و گردن بالاتره . اگه همينجوري پيش بره مطمئنا تا سال ها نميشه اسطوره اي مثل اون رو براي بارسا پيدا كرد

۳۱ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدوی برزیلی
- پرسپولیس
- برزیل
- کریمی
- پپ گواردیولا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
امیر و امیرحسین جان،یه نکته ای رو که هیچوقت نباید فراموش کنیم اینه که تفکرات و استراتزی های دفاعی و نوع دفاع کردن مدافعان و پرس کردن بازیکنای حریف از اوایل دهه 90 کم کم وارد فوتبال شده و قبل از اون اگه به فیلمای فوتبال قدیمی خوب دقت کنین متوجه میشین اگه یه بازیکن یه کم از لحاظ استعداد و تکنیک و دریبل سرتر از بقیه بود راحت مدافعا رو جا میذاشت چون نه آرایش دفاعی مستحکمی داشتن نه خودشون اصول دفاعی رو خوب میدونستن،واسه همین امثال مارادونا،پله،پلاتینی،کرایف و... که از بقیه یه کم بهتر بودن انقدر تونستن بزرگ شن،همونا تو فوتبال امروز شاید اون درخششو نداشتن.پس ستاره های امروزی خیلی سرتر از قدیمیا هستن.
ببخشید طولانی شد.

fcb for ever
۳۱ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
always with barca نوشته:

امیر و امیرحسین جان،یه نکته ای رو که هیچوقت نباید فراموش کنیم اینه که تفکرات و استراتزی های دفاعی و نوع دفاع کردن مدافعان و پرس کردن بازیکنای حریف از اوایل دهه 90 کم کم وارد فوتبال شده و قبل از اون اگه به فیلمای فوتبال قدیمی خوب دقت کنین متوجه میشین اگه یه بازیکن یه کم از لحاظ استعداد و تکنیک و دریبل سرتر از بقیه بود راحت مدافعا رو جا میذاشت چون نه آرایش دفاعی مستحکمی داشتن نه خودشون اصول دفاعی رو خوب میدونستن،واسه همین امثال مارادونا،پله،پلاتینی،کرایف و... که از بقیه یه کم بهتر بودن انقدر تونستن بزرگ شن،همونا تو فوتبال امروز شاید اون درخششو نداشتن.پس ستاره های امروزی خیلی سرتر از قدیمیا هستن.
ببخشید طولانی شد.

دقيقا !

با قهرماني يونان تو يورو و اتفاقات و موفقيت هاي تيم هاي دفاعي بعد اون قشنگ ميشه اسم ضد فوتبال و فوتبال دفاعي و تخريبي رو رو فوتبال اين دهه گذاشت !

اگه تيم ها همين الان هم با تاكتيك هايي كه 20 سال پيش بازي ميشد بازي مي كردن ، بازيكني مثل مسي خوراكش هتريك تو هر بازي بود !

دفاعي ترين تيمي كه اون زمان بازي ميكرد و قدرت دفاعيش افتخارش بود ، ايتاليا بود . اما وقتي بازي هاي دو زمان رو مقايسه ميكني متوجه ميشي كه دفاع تيمي همچون ايتاليا با اون همه بازيكن بزرگ تو خط دفاعيش در مقابل دفاع اتوبوسي تيمي مثل بيلبائو عددي نيست !

۳۱ فروردین ۱۳۹۰
< ۱ ... ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ... ۳۵ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۹,۵۹۷ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۸۵ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۸۲ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۶۴۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۵۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۷ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!