به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: من و بارسا
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
ایده ی خوبیه
فک کنم اوایل تاسیس شبکه سه بود که یکی از بازی های ال کلاسیکو به طور غیر زنده پخش می شد، اون موقع از بازی های باشگاهی خارجی اطلاعات زیادی نداشتم از بابام راجع به دو تیم اطلاعات گرفتم، نمی دونم فقط به خاطر لباس خوش رنگ بارسا بود یا رئالی بودن بابام، شدم طرف بارسا فک کنم اون بازی 1-1 شد بعد از اون هر از چند گاهی بازی های ریوالدو و فیگو رو تو بارسا دیدم، و علاقم قویتر می شد تا اینکه تقریبا از سال 2002 یه بارسایی حرفه ای شدم و تحت هیچ شرایطی رهاش نکردم و نمی کنم.

Catalonia is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: mohsen_ashege_barca
پیام: ۵۲۱
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آمل
طرفدار:
- Pique
- یوهان کرویف
- یه پرسپولیس یه ایران
- اسپانیا-آرژانتین
- مهدی مهدوی کیا-کریم باقری
- فرانک کبیر
- افشین امپراطور-محمد مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
بچه که بودم داییم طرفدار سر سخت آلمان بود چه حرصی میخورد هیچ وقت یورو 96 و گل طلایی یادم نمیره خونه رو سرش خراب کرد منم از فوتبال همون آلمان رو دوست داشتم تا اینکه سال 99 بازی فیگو رو دیدم چشم نواز و فوق العاده بازی میکرد البته بارسا هم فوق العاده بود به خاطر فیگو و گلای زیبای ریوالدو و تاریخچه خونین کاتالان طرفدار بارسا شدم ولی سال بعدش فیگو از بارسا رفت از همون سال دوران افت بارسا شروع شد اون موقع هر کی صبح بلند میشد رئالی میشد ولی من از بارسا جدا نشدم با اینکه 6 سال طرفدار بارسا بودم ولی هیچ جامی نگرفت هیچ وقت یادم نمیره چقدر دوستام و همکلاسیهام مسخرم میکردن اما من روز به روز عشقم به بارسا بیشتر میشد حالا دارم مزد اون روزا رو میگیرم تیمم روز به روز بهتر و بهتر میشه ومن مجنون تر از دیروز واسه بارسای امروزم تا حدی که الان حدود 2 سال فروشگاه موبایل دارم اسم مغازم موبایل بلوگرانا هست(با چه بدبختی بلوگرانا تو پروانه کسبم ثبت شد) و دوستم رو ویترین 2 تا آرم FCB رو هک کرد البته روی چوب و تو مغازه گزاشتم روی یه بنر 2 متری همه بازیکنای بارسا رو چاپ کردم که تو مغازه خفن به چشم میآد عجب بنری هستش و چیزای دیگه که هر کی میآأ تو مغازه میگه واقعا دیوانه بارسا هستی تا حدی که همه ویزیتورام و مشتریهام و کل این منطقه همه منو به اسم محسن بارسا میشناسن
حالا بارسا بخشی از خودم وجودم عشقم و همه دار و ندارم هست امیدوارم همیشه یه بلوگرانایی بمونم یکی از آرزوهام اینه که برم نیوکمپ و بازیکنا رو از نزدیک ببینم البته اگه خدا بخواد فکر کنم به این آرزو تا چند وقت دیگه میرسم
----------------------------------------------------
ببخشید یکم زیاد شد عذر میخوام

تیم والیبال کاله آمل
۸ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
از کجا بگم از همون موقع که ارسنال رو شکست داد رفتم پیرهن بارسا رو گرفتم ... البته زیاد درگیر بارسا نبودم ولی خوشم میومد و ...
تاموقعی که بازی بارسای عزیزم رو با بایرن دیدم و دیگه همش بازی هاشو نگاه می کردم تا اینکه دیدم فوتبال یعنی چی؟ دیگه از بازی اینیستا خیلی خوشم اومد و همینطور مسی که همه خوششون میاد... رفت و رفت تا بازی با چلسی در استمفرد بریج که دیگه اون موقع بازی هارو نشسته و نیم خیز می دیدم تا گل اینیستا که برای اولین بار در عمرم داد زدم گل و لحظه ای غیر قابل توصیفی هست ...
میرسیم به بازی فینال و گل مسی (گل اتویو جدا) دیگه داشتم از خوشحالی میترکیدم . و گریه رونالدو که خیلی حال داد از تو هم متشکرم که چگونه بارسایی شدنم را به یادم اوردی و دیگر هیچ
...................................................
این داستانsinaFCBarca هست.

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۹ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: RaminiTo
پیام: ۲۶۲
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۸
از: Middle of Nowhere
طرفدار:
- Dani Garcia
- King Eric
- Luis Van Gaal
گروه:
- کاربران عضو
من از سال 99 و اون بازی با چلسی طرفدار بارسا شدم. اونموقع کانال یورو اسپورت بازیهای لیگ قهرمانان رو پخش میکرد. منم با دیدن بازی قشنگ بارسا و گلهای فیگو و ریوالدو که باعث شد 5-1 ببریم به صف آسولگرانا پیوستم. بهترین بازیکنی هم که تا حالا ازش خوشم اومده فیگو بود که همونم حسابی خورد تو زوقمون !!!!

۹ شهریور ۱۳۸۸
مهمان_
این موضوع خیلی عالیه. ممنون مارال جان

اگه بگم خودمم نمی دونم شاید باورتون نشه.
از جام جهانی قبلی من فوتبالی شدم بعد جام جهانی وقتی بازیای باشگاهی شروع شد من هنوز تیم خاصی نداشتم و فکر می کردم هیجانی که توی فوتباله کافیه و بازی بیشتر تیما رو می دیدم اما خیلی طول نکشید که بازی بارسا رو دیدم و فهمیدم فقط هیجان کافی نیست بلکه عشق لازمه .
حالا هیچی نیست ،نه هیجان ،نه فوتبال، نه ستاره ها، نه حصاصیت بازیای بزرگ . فقط عشق موند و بارسا برای من تنها. بارسا توی بدترین روزای زندگیم پیدا شد ومنو از همون اول عاشق کرد. حالا دیگه با وجود بارسا من عاشقم واین بزرگترین موهبت زندگی منه بخاطر همینم خیلی ممنون بارسام.

۹ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
برای منم اینطوریه :
شاید حدود 2.5 سال پیش قبل از این که من و حسام و محمد عضو این سایت بشیم میدیم که حسام و محمد خلی در مورد بارسا صحبت میکنن !
و 99 % حرفاشون درباره بارسا و بازیکنانشه که منم کم کمم علاقه مند شدم به این باشگاه و بیشتر باهاش آشنا شدم و فهمیدم فوتبال یعنی چی که حسام از پیدا کردن این سایت خبر داد که اومدیم و عضو شدیم !
.................

...
۹ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
تا وقتي پارسال نتيجه ي كنكورم رو نگرفته بودم فكر ميكردم مهندسي برق قبول ميشم و ديگه بارسلونا ميره براي خودش بعد وقتي كه فهميدم مهندسي كامپيوتر قبول شدم گفتم بارسلونا من باز گشتم.

همه ميگن تو ، تو كامپيوتر موفقي ولي مهندسي برق برام يه چيز ديگه بود الان بارسلونا برام شده زندگي يك ساعت ديدن بازي بارسلونا رو به صد ساعت پشت كامپيوتر بودم ترجيح ميدم.

خدايا تنها دريچه ي اين دنيا برايم بارسلونا هست اين دريچه را برايم نبند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: ALiR3za
پیام: ۷۲۵
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۶
از: Black Hole
گروه:
- کاربران عضو
من اول طرفدار بایرن بعد یوهوه بودم یهو اون بازی شگفت انگیز رودیدم باارســــــــــــا 3- رئال 0 جالبتر از همه دوست داشتم مسی رو ببینم و بیشتر تو زمین باشه و عاشقش شدم البته شاید به این خاطر که هم سن بودیم بعد کم کم این عشق به بارسا بیشتر و بیشتر و الان که فکر می کنم بعضی وقتا نابود کننده بود یادمه یه امتحان میان ترم رو (ساختمان داده ) به خاطر بازی بارسا و وردربرمن (اون گل جالب رونی یادم نمی ره) از 7 نمره 0.75 گرفتم شاهکار کلاس اونم تو درس 3 واحدی ولی اون بازی خیلی چسبید(البته یه نکته آموزنده هم داشت اونم اینکه شب امتحانی نباشم )

۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: soheilmoradnia
پیام: ۳۷۲
عضویت از: ۴ اسفند ۱۳۸۷
از: ایران-همدان
طرفدار:
- messi-villa-xavi
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- فزهاد مجیدی
- گواردیولا
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
من مدت زیادی نیست که طرفدارا بارسا هستم حدود سه ساله
من این بارسایی بودنم رو از داداشم به ارث بردم حدود سه سال پیش بازی بارسلونا رو پخش میکر نمیدونم بازی با کجا بود ولی همینجوری از بیکاری بازی رو دیدم اون موقع از بازی رونالدینیو خیلی تو برزیل خوشم میومد برای همین هم وقتی فهمیدم رونالدینیو تو بارسا بازی میکنه خیلی خیوشحال شدم اون موقع بازی ها رو تک وتوک دنبال میکردم اما حدود یک ساله که بازی ها رو به طور مستمر دنبال میکنم
تا اینکه از سال پیش که شدم یک طرفدار بارسا واقعی ولی بارسا2 سال پیش با اون بازی های ضعیفش حالم رو گرفت تا جایی که میخاستم از طرفداری بارسا کنار برم اما بارسا با با بازی های پارسال و امسالش دوبتره منو به خودش جذب کرد و الان مطمئنم که دیگه بارسا تو رگ وخون های منه

۱۰ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: barca673
پیام: ۲۱۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
من حدود 6 ساله كه طرفدار فراتر از يك باشگاه هستم ...تنها چيزي كه مي تونم بگم اينه كه تنها انگيزه زندگيم(اينو از ته دل ميگم) ديدن بازياي بارساست و واقعا نميتونم به زبون بيارم كه چقدر عاشق اين باشگاه هستم احساسي كه به من اميد ميده كه زنده باشم تا دوباره يه بازيه ديگه از عشقمو ببينم...طرفدار بارسا بودن به من حسي رو ميده كه هييييچ چيز ديگه نميده!! BARCA is my SOUL

۱۱ شهریور ۱۳۸۸
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ... ۳۷ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۶۹۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۶,۳۵۵ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۰۷ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۲۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۸۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۲۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!