به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!
     
داستانک!
مهمان_مهمان
توی این بخش، داستان های یک بخشی نوشته می شن.
نویسنده داستانش رو در یک ارسال خلاصه می کنه و می نویسه.
یادتون باشه، نظر دادن و بحث در مورد داستان ها، توی تایپیک پیشنهادات، انتقادات و شکایات بخش داستان نویسی انجام می شه.

موفق باشید.
۳۰ خرداد ۱۳۸۸
فینال جام باشگاه های اروپا
نام کاربری: Kind_Girl
پیام: ۴۱۷
عضویت از: ۱۴ آذر ۱۳۸۹
طرفدار:
- BOJAN
- رنالدینیو
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- پپ گواردیولا-فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
تمام شد بالاخره این انتظار تمام شد همون فینال سرنوشت ساز رسید
این حرف رو مربی با خودش زمزمه میکرد.ناگهان رئیس باشگاه (آقای لاپورتا) از راه رسید و گفت:بچه ها دیگه باید بریم بلند شید ولی اصلا نباید بترسید!!
همه خوشحال ولی نگران سوار اتوبوس شدیم تا به فرودگاه برویم مردم استقبال خیلی خوبی کرده بودند.
دست لئو رو گرفتم و گفتم:امیدوارم بازی خوبی رو به نمایش بزاریم ما قهرمانیم مگنه؟لئو هم به نشانه ی تایید سرش رو تکون داد و گفت:بازم میگم من بخواطر رونالدو کاری نمیکنم همش بخواطر تیمه.بعد هم خنده ی ملیحی زد و با هم سوار هواپیما شدیم. بقیه هم سوار شدن و سر جاهای خودشون نشستند.
با این که چهره ی همه خوشحال و خندان بود ولی من اون اضطرابو ته دل بچه ها حس میکردم. توی هواپیما هم کارای همیشگی رو کردیم حرف میزدیم و به هم امیدواری میدادیم.
هواپیما سرعتش کمتر میشد سکوت قشنگی همه جا رو فرا گرفته بود که یهو دنی داد زد و گفت:بچه ها رسیدیم بچه ها رسیدیم!
بالاخره هواپیما نشست.با استقبالی روبه رو شدیم که تقریبا کم سابقه بود باز هم سوار اتوبوس دیگری شدیم و به سمت هتل حرکت کردیم.خیلی هتل خوب و مجهزی بود داخل هتل شدیم و...(کار های همیشگی)
روز مسابقه بود مربی هممونو جمع کرد یه جا و گفت:خوب اینم اون روز فینال که حرفشو میزدیم امشب مهمترین باری این فصل رو پیش رو داریم ولی هیچ مشکلی نیست منچستر هم مثل تیمای دیگه خوب حالا دنبال من بیاید!
همه تعجب کرده بودیم یعنی چی کارمون داره؟؟؟
ما رو برد به یک قسمت از هتل و یه فیلم برامون گذاشت همه اول با تعجب فیلمو نگاه میکردیم ولی کم کم محوتماشای اون شده بودیم بعضی هاهم گریه کردن.خیلی فیلم قشنگی بود همش از ما بود و کارهایی که توی این فصل کرده بودیم نمیدودم چی توی اون فیلم بود که مارو ازاین رو به اون رو کرد دیگه مثل اول نبودیم خیلی خیلی امیدوار بودیم خیلی زیاد!
باز هم سوار اتوبوس شدیم ولی این بار فرق میکرد داشتیم برای بازی میرفتیم.رسیدیم به ورزشگاه المپیک روم منچستری ها هم اومده بودن چه جمعیتی غیر قابل توصیفه.
قبل از بازی نمایش قشنگی توی زمین انجام شد.خوب حالا باید بریم با انرژی خاصی وارد زمین شدیم.داور سوت بازیو زد توی 10 دقیقه ی اول چندتا خطری دروازمونو تهدید کرد ولی خوشبختانه مشکلی برامون به وجود نیاورد خوب حالا نوبت ماست اتوو میره گـــــــــــــل!وای خدا خیلی خوبه تو این چند بازی اخیر گل نمیزد ولی تو این بازی مهم...
نیمه ی اول به نفع ما تموم شد خیلی خوشحال بودیم با انرژی بیشتر از قبل وارد زمین شدیم چند دقیقه ای از بازی گذشته توپ با درصد بیشتری دست بازیکنان ما مثل ژاوی و آندرس میچرخه.ژاوی چه پاس قشنگی لئو چه پرشی و دوباره گـــــــــــــل گـــــــــــــل
چه لحظه های قشنگی بهترین لحظه تو عمرم بود.بازی هم تموم شدخیلی خوب کار کردیم از شدت خوشحالی سر از پا نمیشناختیم.مدال ها رو گرفتیم حالا نوبت به گرفتن جام شده بچه ها همه خیلی خوشحال ایستاده بودن وقتی من اومدم راهو برای من خالی کردن تا جامو بلند کنم جام رو هم بلند کردیم چه شور و هیجانی.بعد شادی در ورزشگاه روم به کشورمان کاتالونیا برگشتیم همه ی طرفدارامون اینجان از این که تونسته بودیم اونها رو هم خوشحال کنیم شادی ما چند برابر شده بود.خلاصه تا شب با اتوبوس تو شهر میگشتیم بالاخره به ورزشگاه خودمون نوکمپ برگشتیم چه قدر خوب هوادارامون اینچا هم اومدن!خیلی شادی کردیم خیلی زیاد همه ی جامارو گرفتیم قهرمان اروپا اسپانیا و جام حذفی.
خوب الان بعد این فصل خوب و قشنگ و تمام شدن تغریبا همه ی بازی ها با تمام هوادارانمون در هر جای دنیا که هستند سرود تیممان را میخوانیم:
...Tot el camp
.
.
.

کارلس پویول

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
به رنگ آسفالت
مهمان_
شنوندگان عزیز!
دوباره صدای مارو از ریازور دارید! به خاطر قطع ارتباط عذر می خوام . در این چند دقیقه ای که ارتباطمون قطع شد اتفاق تازه ای نیافتاد . توپ تقریبا در مرکز زمین می چرخید و فقط یکبار شوت سنگین ژاوی هرناندز در وازه دپور رو تهدید کرد . حالا باز هم هرناندز، میده به اینیستا اونم دوباره به هرنادز ، هرنادز به توره یه تکل از واسویچ صرب اما توره با پاهای بلندش از اون عبور میکنه حالا میره جلو ، فرار اینیستا از سمت چپ ... اما توره توپو میس پره به اتوو ، این صدایی که میشنوید صدای سوت تماشاگراست ، هه !دارن میگن نسل اتوو به جنگل های آمازون برمیگرده .. برگردیم به بازی ؛اتوو مدافع رو جا می ذاره ...فرصت برای اتوو و ... توپو به کجا زد.... امروز اصلا روی فرم نیست ....
.
.
.
خب به دقیقه هفتادو پنج میرسیم بازم همکاری ژاوی با اینیستا پاس به اتوو و باز هم توپو خراب کرد.... صدای تماشاگرا قطع نمیشه . آنری بهش دلداری میده ... اتوو زانو میزنه رو زمین... انگار اتفاقی افتاده ، بله سامی داره گریه می کنه .... معلوم نیست چی شده ... هه! دروازه بان بارسا از اون سمت زمین داره میاد به سمت اتوو .، ببینید چه طوری این سیاه رنگ آسفالت بازی رو بهم ریخته... بازیکنای بارسا دوره اتوو جمع شدن ،معلوم نشد چه اتفاقی افتاد که اینجور شد ،همه دارن از بازیکنشون دلجویی میکنن...همه دارن یه قسمت از جایگاه تماشاگرارو نگاه می کنن داور هم مجبور میشه بازی رو متوقف کنه،کاش یه ذره از این روحیه همدلی رو بازی کنای دپور داشتن. ، بذارین ببینم... حالا معلوم شد چی شده.... حدس بزنید این سیاه واسه ی چی بازی رو بهم زده.... پسرش داشته به خاطر فحش هایی که به پدرش می دادن گریه می کرده ! اونم بهش بر خورده ...معلوم نیست این فوتباله یا باغ وحش ... یالا داور بازی رو راه بنداز ...
.
.
.
بلاخره بازی دوباره راه افتاد بازیکنای دپور بازم توپ رو وسط زمین از دست دادن ، خدایا این ژاوی رو کی می تونه متوقف کنه؟ بازم اینیستا به اتوو ...یه بازیکن رو جا میذاره و تکل عالی از دفاع ....
دوربین روی چهره اتوو زوم کرده: نگاه اتوو با صورت بغض کرده به یه گوشه از جایگاه ثابت مونده؛ به پسرش.
۱۹ مرداد ۱۳۸۸
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
خدايا! وقتي چشم از جهان گشودن جز محبتت ، محبتي ديگر نيافتم ، گويي يك عمر محبت را در وجودت بايد يافت ،‌ ولي به اين جسم خاكي مي انديشم ، مي بينم اين جهان هم از ذره ذره ي عشق تو نهفته است و پايه ي اين دنيا بر عشق نهاده شده؛ پس از عشق پدر و مادر كه در طول زندگيم به من شناساندي گويي يك عشق را در وجودم نهاندي ، آري آن عشقي كه پس از اين همه مدت هنوز گريبان گير من است؛ وجودم انگار به او پيوند خورده و از آن گسستني نيست ،‌آري تيمي كه حقيقتي به من نهاد تا به حقيقت هاي ديگر بيانديشم.


اي بارساي محبوب من از زماني كه گمپر عزيز برتو پرچمي زيبا بر افراشت ،‌ گويي تعداد بيشماري از اهالي يك شهر به تو پيوستند و قلب خود را تابع مديري ديدند كه وقتي تيمي را برافراشت ، گويي اشك را به همراه آن تيم به ارمغان آورد و اي تيم بزرگي كه اكنون بر فراز سال ها استبدادي كه بر تو فائق آمد گويي باز هم پر عشق ترين تيم جهان هستي از آن زمان كه استبداد و فكر خون خواهي ژنرال فرانكو تو را مي آزرد همه ي هدايت گريت تابع وجود هواداراني شده بود كه با تو به هم صدايي عشق مي پرداختند؛ گويي وقتي به پرچمي زيبا مي انديشيدند اين استبداد مادريدي ها به آن پرچم چشم زيبايي نداشتند و هيچ هوادارت را با وقاحت و پستي تمام ، اجازه ي ورود با آن پرجم زيبايت نمي دادند ، گويي عشق تو گونه اي ديگري بود.

پس از ريخته شدن خون بيگناهاني بر سر عشق تو ، انديشه ي زيبايي بر سر آنها نفوذ كرد وپرچم زيباتري برايت برگزيدند به رنگ آبي و اناري؛
آبي حقيقت عشقي كه گويي آسمان آبي را همواره در آغوش خود دارند و به فرداي آزادي يك آسمان پاك و آبي مي انديشند و اناري نماد خوني كه در آسمان زيباي شهر عشق نقش بست و ديدگان خون بارآنها را تداعي مي كند.

و اكنون اين تيم با بيش از ميليون ها طرفدار از آن روزگار پر استبداد و ننگين هنوز بر قله ي افتخار ايستاده است و پس از سال ها ريخته شدن خون بيگناهانت ما زنده ايم تا پرچم اناريت را زنده نگهداريم و به همه ثابت كنيم كه پايه مادريد از ريخته شدن خون بيگناهان هوادارنت بنا شده و آنقدر اين ننگ آن ها را بيان ميكنيم ، تا از خواري و پستي خود به مرگ فكر كنند و گويي ميليارد ها هزينه ي بي فايده ي يك تيم مستبد لحظه اي جايگاه يك عشق واقعي اين تيم را نخواهد گرفت و اكنون بي عشق تو اهداف دنيايي ديگر پست به نظر مي آيد گويي فقط خودت باقي خواهي ماند و هميشه عشق را به ما يادآوري خواهي كرد.


((دوستدارت از يك هوادار بسيار كوچك))


نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ آبان ۱۳۸۸
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خدايا! وقتي چشم از جهان گشودن جز محبتت ، محبتي ديگر نيافتم ، گويي يك عمر محبت را در وجودت بايد يافت ،‌ ولي به اين جسم خاكي مي انديشم ، مي بينم اين جهان هم از ذره ذره ي عشق تو نهفته است و پايه ي اين دنيا بر عشق نهاده شده؛ پس از عشق پدر و مادر كه در طول زندگيم به من شناساندي گويي يك عشق را در وجودم نهاندي ، آري آن عشقي كه پس از اين همه مدت هنوز گريبان گير من است؛ وجودم انگار به او پيوند خورده و از آن گسستني نيست ،‌آري تيمي كه حقيقتي به من نهاد تا به حقيقت هاي ديگر بيانديشم. اي بارساي محبوب من از زماني كه گمپر عزيز برتو پرچمي زيبا بر افراشت ،‌ گويي تعداد بيشماري از اهالي يك شهر به تو پيوستند و قلب خود را تابع مديري ديدند كه وقتي تيمي را برافراشت ، گويي اشك را به همراه آن تيم به ارمغان آورد و اي تيم بزرگي كه اكنون بر فراز سال ها استبدادي كه بر تو فائق آمد گويي باز هم پر عشق ترين تيم جهان هستي از آن زمان كه استبداد و فكر خون خواهي ژنرال فرانكو تو را مي آزرد همه ي هدايت گريت تابع وجود هواداراني شده بود كه با تو به هم صدايي عشق مي پرداختند؛ گويي وقتي به پرچمي زيبا مي انديشيدند اين استبداد مادريدي ها به آن پرچم چشم زيبايي نداشتند و هيچ هوادارت را با وقاحت و پستي تمام ، اجازه ي ورود با آن پرجم زيبايت نمي دادند ، گويي عشق تو گونه اي ديگري بود. پس از ريخته شدن خون بيگناهاني بر سر عشق تو ، انديشه ي زيبايي بر سر آنها نفوذ كرد وپرچم زيباتري برايت برگزيدند به رنگ آبي و اناري؛ آبي حقيقت عشقي كه گويي آسمان آبي را همواره در آغوش خود دارند و به فرداي آزادي يك آسمان پاك و آبي مي انديشند و اناري نماد خوني كه در آسمان زيباي شهر عشق نقش بست و ديدگان خون بارآنها را تداعي مي كند. و اكنون اين تيم با بيش از ميليون ها طرفدار از آن روزگار پر استبداد و ننگين هنوز بر قله ي افتخار ايستاده است و پس از سال ها ريخته شدن خون بيگناهانت ما زنده ايم تا پرچم اناريت را زنده نگهداريم و به همه ثابت كنيم كه پايه مادريد از ريخته شدن خون بيگناهان هوادارنت بنا شده و آنقدر اين ننگ آن ها را بيان ميكنيم ، تا از خواري و پستي خود به مرگ فكر كنند و گويي ميليارد ها هزينه ي بي فايده ي يك تيم مستبد لحظه اي جايگاه يك عشق واقعي اين تيم را نخواهد گرفت و اكنون بي عشق تو اهداف دنيايي ديگر پست به نظر مي آيد گويي فقط خودت باقي خواهي ماند و هميشه عشق را به ما يادآوري خواهي كرد. ((دوستدارت از يك هوادار بسيار كوچك))
داداش عادل دمت گرم واقعا عجب مقاله زيبايي نوشتي مرسي
۱۲ آذر ۱۳۸۸
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
دوستان عزیز اگه داستان آزاد میخوایید بنویسید اینجا اقدام کنید!
اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۱ آبان ۱۳۸۹
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
طرفدار:
- ژاوی,پیکه,دنی,مسی و...
- یوهان کرایف,رونالدینیهو,ریوالدو و...
- استقلال عزیز_سپاهان
- اسپانیا_ایران
- هادی عقیلی_محرم نوید کیا_فرهاد مجیدی
- جوزپه گواردیولا_الکس فرگوسن
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
خوب بچه ها با هماهنگی قبلی قرار شد هر روزی که من میام یه بخشی از کتاب طنزی که خوندم رو براتون بنویسم...با کمک خدا تا اخر تابستون تموم میشه و شما یه کتاب رو خوندین...
چون مطلب طنزه باید جنبه ی خوندنش رو داشته باشین و ایراد نگیرین...غلط های املایی برای من نیست و بدون کوچکترین تغییری مطالب درج شده داخل کتاب رو مینویسم...
۲۷ خرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)_دست نوشته های یک کودک فهیم(بخش یک)
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
طرفدار:
- ژاوی,پیکه,دنی,مسی و...
- یوهان کرایف,رونالدینیهو,ریوالدو و...
- استقلال عزیز_سپاهان
- اسپانیا_ایران
- هادی عقیلی_محرم نوید کیا_فرهاد مجیدی
- جوزپه گواردیولا_الکس فرگوسن
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو

جمعه


امروز که جمعه باشد جام جهانی آغاز شد.از امروز در هر بازی 22 آدم نخراشیده و خارجکی که اصلا هم معلوم نمی باشد خودشان را چه طوری میشورند,به دنبال یک نفر توپ میدوند و ما هم الکی بی کار می باشیم...
مراسم افتتاحیه

تیلویزیون مراسم افتتاحیه را نشان نداد.بابام که خیلی خوشحال می باشد به من که خیلی ناراحتم میگوید مراسم افتتاحیه خوب نیست,حرکات موزون دارد و آدم بی تربیت می شود.
بابایم میگوید اگر مراسم افتتاحیه راببینی عین...میشوی,من خوشحال شدم که مراسم را ندیدم.بابایم ناراحت شد که سرم را گول مالیده است.
فرانسه_سنگال

من با ممد فرنگیز خانم اینا شرط بستم که فرانسه نمیبرد.بابایم میگوید خلی ,بابایم ضافه میکند اگر ببازی باید از قلک خودت خرج کنی.تیلویزیون با انتخاب پیمان یوسفی برای این گزارش به ما نشان داد که بازی افتتاحیه,بازی مهمی نمی باشد. سنگالی ها مثل پا برهنه ها می باشند.فرانسوی ها مثل سربازان با تانک می باشند.سنگالی ها پا برهنه میجنگند.فرانسوی ها با تانک می رقصند.لبوف و دسایی و پتی و بارتز همگی کمک میکنند که فرانسه گل بخورد.یک سنگالی لباسش را در میآورد و تیلویزیون مثل همیشه مراقب می باشد که ما بی تربیت نشویم. بین دو نیمه جواد خیابانی و محمد مایلی در استدیو می باشند.من همیشه نمیفهمم که جواد چه طور داخل تیلویزیون بی این کوچکی رفته است. بابایم می گوید او را از بچگی داخل تیلویزیون گذاشته اند. حاج ممد توضیح میدهد که فرانسه باید حمله کند و سنگال باید دفاع کند و در نتیجه ما موجودات نفهم,فهمیده میشویم.بازی تمام میشود.من شرط بندی را از ممد بردم.بابایم با حسرت به من نگاه میکند.او احتمالا به داشتن من افتخار میکند.
۲۷ خرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)_دست نوشته های یک کودک فهیم(بخش دو)
نام کاربری: asd123
پیام: ۱,۸۸۰
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: البرز
طرفدار:
- ژاوی,پیکه,دنی,مسی و...
- یوهان کرایف,رونالدینیهو,ریوالدو و...
- استقلال عزیز_سپاهان
- اسپانیا_ایران
- هادی عقیلی_محرم نوید کیا_فرهاد مجیدی
- جوزپه گواردیولا_الکس فرگوسن
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
شنبه

امروز که شنبه باشد چند بازی انجام خواهد شد.من باید کودک درسخوانی باشم,پس فقط دو ساعت در روز میتوانم فوتبال ببینم و کودک فهیم باشم,باشه؟

آلمان_عربستان

آلمانی ها که خیلی از آنها متنفرم با عربستانی که ار آن متنفر ترم بازی میکند.
صدای جیغ و همهمه از ورزشگاه به گوش میآید.انگاری سنگ پا گم شده است. علی فر به"زبر ماوی"میگه "زبر و ماوی"و ما می فهمیم که چقدر تا امروز احمق بودیم.بچه همسایه هی ونگ میزند.
بهترین دروازه بان قرن آسیا فرت و فرت گل میخورد.یانکر بعد از اینکه گل میزند برای رفتن به حمام آماده میشود. تیلویزیون هم که فقط در مسابقات شنا آدم های لخت را نشان میدهد. کله سیگه مثل سریال سربداران میباشد. عربستان از گل خوردن خسته نمیشود.مربی بو گندوی عربستان آبروی خاور میانه را در طبق اخلاص گذاشته است.
مهاجم آلمان که گل میزند ادای اصلانیان را در می آورد.عربستانی که از آن متنفر ترم به آلمانی که از آن متنفرم بازید.
یکشنبه

امروز که یک شنبه باشد خیلی بازی های مهم مهم انجام میشود.آرژانتین که عقشولی من میباشد با نیجریه بازی مینماید و من خیلی شاد میباشم.
آرژانتین_نیجریه

داور در سوتش فوت کرده میباشد. ناصر شیر دل هم در ترکیب آرژانتین دیده میشود. نیجریه ای ها لباس خوشرنگی به رنگ سبز جواتی پوشیده اند. کانو موهایش را با بیگودی فر داده میباشد. کانو موهایش را چرب کرده میباشد. کله اش بد جوری شبیه مزرعه گوجه فرنگی شده میباشد. دو نفر شمشاد هم روی سر وست سبز شده است. مو های آرژانتینی ها بلند میباشد. ولی همه بی حجاب میباشند. چانه دفاع راست نیجریه عین چانه تیمور خان می باشد. بازی سراسر هیجان میشود.مربی نیجریه را میبینم بیلسل را میبینم کیلی گونزالس را میبینم.کان لایی میخورد.دیری گل میزند!فردوسی پور میگوید تصاویر دریافتی ما اشکال دارد. بابایم گفته بچه خوب دروغ نمیگوید. من یاد حسن آقای بنا میافتم که همیشه یک ماله دردست دارد.طرفداران نیجریه که خیلی غول پیکر می باشند رقص گوریلی می نمایند. :201: باز هم تیلویزیون از بی تربیت شدن ما جلو گیری مینماید.حتما روسری یه بانوی ژاپنی عقب رفته است. آرزانتین جونم نیجریه راداخل قوطی میکند.فنایی میگوید ممکن است بوی خشونت به چشم بخورد زیر چشم یکی از بازیکنان سیاه میباشد حتما بوی خشونت به چشم او خورده است.بازی تمام میشود و ما آنقدر گیجیم که اصلا حواسمان نیست فردوسی پور از اول بازی اسامی دو تیم را نخوانده است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: داستان آزاد (اپیزودیک)
نام کاربری: ehsan85
پیام: ۸۲
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: شیراز
طرفدار:
- ژاوی
- لوییز انریکه مارتینز
- استقلال
- برزیل
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- غلام حسین پیروانی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلام به همگی!قرار شد من با"دختر برف"از امروز با هم داستان رو بنوسیم.این هم تیکه بعدی داستان:

ورود کاپ در شافی کاپ

پاراگوئه - اسپانیا


امروز که جمعه باشد،سلام. هنوز عرق گزارشگر در نیامده که اسپانیا گل میخورد .«پویول» میهن پرست اجازه نداد یک اجنبی به آنها گل بزند.او با این گل زیبا نشان داد چیزی از استاد اسدی کم نمیدارد .رخت های پاراگوئه ای ها زیادی روی بند مانده، رنگش پریده است .عادل فردوسی پور خیلی خیلی گزارشگر نکته سنجی میباشد. او عرق زیر بقل مربی اسپانیا را هم گزارش مینماید .«مورینتس»برای اسپانیا میگلد و بلافاصله گرمش میشود!تصاویر دریافتی از ماهواره اشکال پیدا میکند تا خدای ناکرده فردوسی پور بی تربیتی، چیزی نشود. «چیلاور» که قهرمان رقابت های پرتاب تف با مانع میباشد ،تند تند گل میخورد .گاوباز ها، حیوونکی ها را بردند.

آرژانتین - انگلیس


امروز یک بازی مهم مهم انجام میشود و قلب من سرجایش نمی باشد .بابایم میگوید در جورابم افتاده است. مادر بزرگم که زنی دنیا دیده میباشد، میگوید:"نباید این بازی را تماشا کنید" . او معتقد می باشد:"انگلیس برادر شیطان می باشد و در آرژانتین لابی های استکبار فعال می باشند و دیدن این بازی گناه دارد .". من نمیدانم «لابی» چه می باشد .مادر بزرگم می گوید:"لابی، طبقه اول هتل ها می باشد که نامزد ها در آنجا می نشینند، بستنی میخورند و به هم دروغ می گویند ." حتماً منظور مادربزرگم «شافی کاپ» می باشد. بازی شروع میشود. بابایم«ورون»و«میلز»ونکولینا» را به مادربزرگم نشان می دهد و میگوید "فیلم حسن کچل تماشا میکنیم ". موهای «دیوید بکهام»خیلی بامزه می باشد. تماشاگران با شعار «کفتر کاکل به سر» او را تشویق می نمایند .مجید عباسقلی بازی را گزارش میکند. او به «کول» میگوید «کمپل»، به «میلز» میگوید «بکهام»، به «سورین» میگوید«باتیستوتا» و به «پلاسنته» میگوید «سورین»! خواهرم میگوید:" اینها نکات کنکوری میباشد!" آدم از گزارش جالب انگیزناک او شاد میشود.خیلی وقت بود تیلیویزیون فیلم خنده دار نشان نداده بود . بازی دو نفر کارشناس هم دارد که آنها را محترم صدا می زنند. فنایی محترم اعلام میکند که در خدمت ما عزیزان میباشد. .40،30 عدد اوشین نیز در بین تماشاگران دیده می شوند .
عباسقلی و فنایی با یکدیگر گپ گرم و صمیمی ای می زنند. یک عده بازیکن بی تربیت هم وسط صحبت های این دو عزیز، فوتبال بازی می کنند .«بیلسا» مثل یویو اینور و آنور میرود. پنج دقیقه ای است که نام تمام بازیکنان آرژانتین، سورین می باشد ! بازی هیجان انگیزناک شده است. کارشناس میگوید فیفا به جوانمردی خیلی اهمیت می دهد. گزارشگر می گوید: امیدواریم فرهنگ ورزش و فرهنگ جوانمردی در همه جا گسترش یابد. از باند تیلیویزینمان، فردین چکه میکند!خون زیادی از «گونزالس» میرود. بابایم میگوید: احتمالاً مرده ولی چون بدنش گرم است متوجه نمی باشد .
کفتر کاکل به سر، گل می زند. عقشولی خذف میشود و من آنقدر گریه می کنم که خوابم میبرد .

To be continued......

۲ تیر ۱۳۹۰
۱ ۲ ۳ ۴ ... ۶۱ >
     
برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۳۵۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۱,۷۲۲
حاضرین در سایت
۵۷ کاربر آنلاین است. (۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۵۷

ادامه...
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۱,۵۶۷ پاسخ
۵,۵۵۹,۵۹۶ بازدید
۷ ساعت قبل
capitan5
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۵,۸۴۴ پاسخ
۸,۹۲۶,۱۸۳ بازدید
۷ ساعت قبل
Anis
انیمیشن
انجمن هنر و ادبیات
۴۰۴ پاسخ
۶۲,۴۶۰ بازدید
۷ ساعت قبل
Anis
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۴۷ پاسخ
۲۱۲,۵۰۴ بازدید
۱۳ ساعت قبل
V.S.G
دل نوشته
انجمن هنر و ادبیات
۵۶۹ پاسخ
۱۸۶,۱۳۵ بازدید
۱ روز قبل
beautiful queen
آنتی مادریدیستا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۳,۸۰۵ پاسخ
۱,۷۶۳,۱۱۶ بازدید
۱ روز قبل
majid
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۰۹۷ پاسخ
۷۷۹,۸۰۳ بازدید
۲ روز قبل
Parsafake
مسابقه ی عکاسی [ موضوع: هفت سین ]
انجمن هنر و ادبیات
۱,۰۲۳ پاسخ
۱۱۶,۵۲۱ بازدید
۳ روز قبل
ⓩⓘⓑⓐ
مناسبت های مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۶۰۶ پاسخ
۹۸,۴۹۲ بازدید
۵ روز قبل
beautiful queen
زاد روز آبی و اناری ها [ لیلی | ۱ فروردین ]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۱۶ پاسخ
۱۲۸,۰۱۹ بازدید
۷ روز قبل
Lily
شعر
انجمن هنر و ادبیات
۱,۵۴۵ پاسخ
۲۳۱,۲۰۳ بازدید
۷ روز قبل
Anis
کتابخانه [کتاب اسفند ماه: بازمانده روز]
انجمن هنر و ادبیات
۹۹۲ پاسخ
۱۷۰,۳۴۵ بازدید
۱۲ روز قبل
beautiful queen
فیلم خارجی [فیلم هفته: ...]
انجمن هنر و ادبیات
۷,۸۷۱ پاسخ
۱,۰۸۱,۶۷۸ بازدید
۱۵ روز قبل
V.S.G
به دانش بود نیک فرجام تو ... به مینو دهد چرخ آرام تو
انجمن مباحث آزاد
۹,۷۹۱ پاسخ
۸۵۱,۱۲۳ بازدید
۱۶ روز قبل
beautiful queen
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۵۹ پاسخ
۴۱۱,۴۶۶ بازدید
۲۴ روز قبل
Carles Aleñá
داستانک!
انجمن کارگاه داستان نویسی
۶۰۳ پاسخ
۶۲,۷۰۳ بازدید
۲۵ روز قبل
beautiful queen
پیشنهادات و انتقادات بخش داستان نویسی
انجمن کارگاه داستان نویسی
۱,۲۷۳ پاسخ
۱۰۳,۷۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
beautiful queen
بحث آزاد لیگ قهرمانان اروپا
انجمن ليگ قهرمانان اروپا
۲۴۹ پاسخ
۴۳,۶۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۱۹۹ پاسخ
۱,۵۶۵,۳۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
یه پرسپولیس، یه ایران!
انجمن فوتبال ایران
۱۲,۸۱۲ پاسخ
۱,۴۷۲,۵۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
ایرانی، ایرانی باش!
انجمن مباحث آزاد
۴,۳۰۰ پاسخ
۵۸۲,۱۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
رقابت بین کسایی که از قاب گوشی استفاده می‌کنن با کسایی که نمی‌کنن
انجمن سرگرمی
۲۳,۲۶۱ پاسخ
۱,۷۲۴,۸۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
Anis
ثبت نام دوره دهم لیگ فانتزی
انجمن لیگ فانتزی
۵۹ پاسخ
۸,۲۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
‍Alfredo
آبی های پایتخت
انجمن فوتبال ایران
۵,۹۷۹ پاسخ
۶۰۲,۲۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
V.S.G
تیم ملی ایران
انجمن فوتبال ایران
۳,۱۴۹ پاسخ
۳۲۹,۷۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
علی ولی الله
تیم رویایی بارسلونا از نگاه شما
انجمن بازیکنان
۲۰ پاسخ
۲,۵۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
Αφροδίτη
The English Forum
انجمن علمی و کاربردی
۴۸۰ پاسخ
۱۳۷,۳۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
علی ولی الله
نقل و انتقالات احتمالی
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۱۱,۹۳۲ پاسخ
۱,۳۵۶,۹۲۳ بازدید
۲ ماه قبل
Anis
مداحی و کلیپ های مذهبی صوتی و تصویری
انجمن عرفانی و مذهبی
۳۱۲ پاسخ
۹۵,۴۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
Strong forever
بحث آزاد مذهبی
انجمن عرفانی و مذهبی
۲,۷۲۸ پاسخ
۳۵۷,۱۳۶ بازدید
۲ ماه قبل
علی ولی الله
سریال خارجی
انجمن هنر و ادبیات
۷۱۸ پاسخ
۸۸,۳۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
Anis
مشاعره سنتی
انجمن هنر و ادبیات
۱۲,۵۳۷ پاسخ
۹۳۳,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
forca barca
پیشنهادات و انتقادات
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۶۷ پاسخ
۱۷۶,۸۳۳ بازدید
۳ ماه قبل
علی ولی الله
مسابقه بهترین آواتار سایت!
انجمن سرگرمی
۱,۹۱۰ پاسخ
۲۳۷,۰۰۱ بازدید
۳ ماه قبل
Lily
حدس بزن کیه؟!
انجمن سرگرمی
۱۹۸ پاسخ
۱۲,۲۴۴ بازدید
۴ ماه قبل
علی ولی الله
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۲ پاسخ
۳۲۶,۱۷۰ بازدید
۴ ماه قبل
reza147
بال سبز مهدویت ...
انجمن عرفانی و مذهبی
۸۸۷ پاسخ
۲۲۶,۶۰۱ بازدید
۴ ماه قبل
MohammadDT
کل کل سرخابی ها...
انجمن فوتبال ایران
۲۸۳ پاسخ
۳۰,۴۷۷ بازدید
۴ ماه قبل
Dreadlocks
Game of Thrones
انجمن هنر و ادبیات
۱,۴۹۳ پاسخ
۲۰۴,۳۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
Anis
FIFA 20
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۲۰ پاسخ
۱,۲۲۵ بازدید
۵ ماه قبل
علی ولی الله
بال سرخ عاشورا ...
انجمن عرفانی و مذهبی
۷۰۶ پاسخ
۱۲۲,۶۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
سَیّد شایان
صندلی داغ [... | ...]
انجمن مباحث آزاد
۱,۱۳۹ پاسخ
۱۴۲,۳۲۰ بازدید
۵ ماه قبل
Dreadlocks
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۳۳ پاسخ
۸۵۱,۲۸۹ بازدید
۵ ماه قبل
Dreadlocks
تغییر نام کاربری
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۱۶۷ پاسخ
۳۴۷,۸۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
capitan5
عکس نوشت عرفانى و مذهبى
انجمن عرفانی و مذهبی
۵۸۷ پاسخ
۱۹۹,۵۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
Dreadlocks
Pro Evolution Soccer 2020
انجمن بازی‌های کامپیوتری
۱۷ پاسخ
۱,۳۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
علی ولی الله
گروه گرافیک
انجمن نيازمندی‌های سايت
۱۷۵ پاسخ
۴۱,۳۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
افراگرافیک
زادروز آبی و اناری ها [ اعلام تاریخ تولد ]
انجمن مباحث آزاد
۴۰ پاسخ
۸,۱۴۰ بازدید
۶ ماه قبل
Anis
روز شمار آبی اناری ها
انجمن مباحث آزاد
۲۶۶ پاسخ
۳۱,۵۰۴ بازدید
۷ ماه قبل
Dreadlocks
جشن ۱۴مین سالگرد تاسیس سایت
انجمن جلسات حضوری اعضای سايت
۸۸ پاسخ
۵,۹۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
Dreadlocks
برترین گلزنان لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
آخرین بازی
دوشنبه، 4 فروردین 1399
بارسلونا
؟
؟
لگانس
گلزنان:
نامعین
هفته ۲۷ فصل 2019/20
۱بارسلونا ۵۸
۲رئال مادرید ۵۶
۳سویا ۴۷
۴ختافه ۴۶
۵اتلتیکو مادرید ۴۵
۶رئال سوسیداد x ۴۳
۷والنسیا ۴۲
۸ویارئال ۳۸
۹خرانادا ۳۸
۱۰اتلتیک بیلبائو ۳۷
x : یک بازی کمتر
بازی بعدی
یکشنبه، 17 فروردین 1399
سویا
VS
بارسلونا
ورزشگاه رومن سانچز پیزخوان
ساعت نامعین
برترین پاسور‌های لالیگا
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
لیگ اسپانیا
هفته ۳۰
سویا 
 بارسلونا

یکشنبه، ۱۷ فروردین
ساعت نامعین
بازی بعدی
لیگ اسپانیا
هفته ۳۱
بارسلونا 
 اتلتیک بیلبائو

یکشنبه، ۲۴ فروردین
ساعت نامعین
۴۹
لیگ اسپانیا
هفته ۳۲
سلتا ویگو 
 بارسلونا

چهارشنبه، ۳ اردیبهشت
ساعت نامعین
۵۰
لیگ اسپانیا
هفته ۳۳
بارسلونا 
 اتلتیکو مادرید

یکشنبه، ۷ اردیبهشت
ساعت نامعین
۵۱
لیگ اسپانیا
هفته ۳۴
ویارئال 
 بارسلونا

یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت
ساعت نامعین
۵۲
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!