به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد مورينيو از برخي رسانه ها

ژوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد، فاصله 7 امتيازي تيمش با بارسا در صدر جدول رقابت هاي لاليگا را کم اهميت دانست و از بعضي رسانه ها به دليل شيوه کاري شان انتقاد کرد.
بعد از شکست رئال مقابل بارسا در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری، برخی رسانه های اسپانیایی از درگیری مورینیو با بعضی بازیکنان تیمش خبر دادند، اتفاقی که آقای خاص را بسیار ناراحت کرده است.
او در گفتگو با خبرگزاری لوسا گفت:" اختلاف 7 امتیازی؟شاید این اختلاف حرف های زیادی برای رسانه ها داشته باشد ولی این اختلاف 7 امتیازی به من چیزی نمی گوید . کسانی که دوست دارند تیم را تحریک کرده،جدایی ایجاد کنند و اختلاف به وجود بیاورند، همان هایی هستند که اکنون می نویسند رئال قهرمان خواهد شد و بارسا شانسی برای بازگشت به صدر جدول ندارد. همین رسانه ها هستند که با اولین باخث یا مساوی، خواهند گفت که رئال در بحران است و سعی می کنند توازن تیم را به هم بزنند."
مورینیو ادامه داد:"با این وجود، من آرامشم را حفظ می کنم و برای هر چیز خوب و بدی آماده هستم."
رئال این هفته مقابل ساراگوسا 3-1 به پیروزی رسید و با تساوی بدون گل بارسا مقابل ویارئال، اختلاف دو تیم در صدر جدول به 7 امتیاز برسد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
والتر ماتزاري: بارسلونا الگوي ناپولي نيست

والتر ماتزاري، سرمربي ناپولي، تاکيد کرد تيمش از هيچ تيمي از جمله بارسا براي بازي کردن الگو نمي گيرد.

ماتزاری معتقد است سبک بازی بارسا بسیار منحصر به فرد است اما خود را یک مربی خلاق می داند که همیشه به دنبال بهبود بخشیدن سبک بازی تیمش است.
او در گفتگو با سایت فیفا گفت:" ما می دانیم چه سبکی برای تیم ما بهتر است و تلاش می کنیم تا آنجا که می توانیم آن را بهتر کنیم. ما سعی نمی کنیم از بارسا یا هر تیم دیگری الگو بگیریم.
البته تردیدی نیست که بارسا در حال حاضر در حال تاریخ سازی است؛ آنها یک ذهنیت قهرمانی دارند و تصویری ساخته اند که همه به دنبال رسیدن به آن هستند.
باشگاه های زیادی هستند که سبک بازی آنها را دنبال می کنند و سبک بازی آنها الگوی آنهاست.
من خودم را یک مربی خلاق می دانم. من یک مربی ایتالیایی هستم اما یک فوتبال شناور را دوست دارم، فوتبالی که تنها بر پایه یک سیستم نیست."
ناپولی در حال حاضر با 29 امتیاز از 20 بازی، در رتبه هفتم جدول سری آ قرار دارد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
په په: مقابل ساراگوسا به مشکل خورديم

در اين ديدار ابتدا لافيتا ساراگوسا را پيش انداخت، اما رئالي ها در ادامه با گل هاي کاکا، رونالدو و اوزيل به پيروزي رسيدند.

په په، مدافع رئال مادرید، تایید کرد که تیمش در دیدار این هفته مقابل ساراگوسا که با پیروزی 3-1 رئال به پایان رسید، به مشکل خورد.

په په در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید گفت:" فکر می کنم ساراگوسا بازی بسیار خوبی ارائه داد. ما به همه مشکلاتی که در نیمه اول با آن روبرو شدیم، غلبه کردیم تا توانستیم صدرنشینی مان را حفظ کنیم.

فکر می کنم دیدارهای این ماه بسیار مهم است و باید در هر دیدار بیشترین تلاش را انجام دهیم. می دانیم که هواداران از ماه حمایت می کنند. ما تلاش می کنیم در هر دیدار آنها را خوشحال کنیم. این انگیزه و اراده ما برای رسیدن به پیروزی است."

این مدافع پرتغالی همچنین از حضور در رئال اظهار خوشحالی کرد و گفت:" هواداران همیشه به خوبی با من رفتار می کنند و من در رئال کاملا احساس راحتی می کنم. می خواهم بهترین بازی هایم را ارائه بدهم زیرا از اینکه جزئی از این باشگاه هستم احساس غرور می کنم."

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شکست اوساسونا برابر اتلتيکومادريد

تيم فوتبال اوساسونا در آخرين ديدار هفته بيست و يکم لاليگا در ورزشگاه خانگي خود مغلوب اتلتيکومادريد شد.

سرنوشت بازی اوساسونا و اتلتیکومادرید در دقیقه 40 با گلی که دیگو گودین در ورزشگاه رینو ناوارا برای تیم میهمان به ثمر رساند، مشخص شد. در این بازی جواد نکونام 90 دقیقه در ترکیب اوساسونا حضور داشت.

اوساسونا پس از این ناکامی در امتیاز ۲۷ باقی ماند و در رده دهم جدول جای گرفت. اتلتیکومادرید نیز با این موفقیت خارج از خانه ۲۹ امتیازی شد و رده هفتم جدول را از آن خود کرد.

با انجام مسابقات این هفته اکنون رئال مادرید با ۵۲ امتیاز صدرنشین است و بارسلونا، نزدیکترین رقیب آن با 45 امتیاز و 7 امتیاز فاصله صاحب پله دوم جدول است. تیم های والنسیا، لوانته و اسپانیول در رده های سوم تا پنجم قرار دارند.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بارسا خواهان غلبه بر والنسيا در مستايا

تيم فوتبال بارسلونا يک هفته پس از جدال ‌ا‌ل‌کلاسيکو با رقيب کهکشاني خواهان غلبه بر والنسيا در ورزشگاه مستايا است.

پیکارهای دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام پادشاهی اسپانیا(کوپا دل‌ری) امروز و فردا انجام خواهد شد. براساس برنامه قرار است تیم دسته سومی میرانداس در خانه امشب به استقبال از آتلتیک بیلبائو بشتابد، اما جدال مهم این مرحله فرداشب در ورزشگاه مستایا انجام خواهد شد. جایی که والنسیا در انتظار بارسلونا خواهد بود.

والنسیا که در رقابت‌های لیگ (لالیگا) پس از کاتالان‌ها در رده سوم جدول است، در تکاپو برای استفاده از همه امکانات خود، بویژه میزبانی به منظور افزایش بخت پیروزی بر تیم تحت رهبری گواردیولا است.

در نقطه مقابل یاران لیونل مسی که هفته گذشته در بازی برگشت دور یک چهارم نهایی و ال‌کلاسیکو با رئال مادرید ۲ بر ۲ در خانه متوقف شدند و به لطف پیروزی ۲ بر یک بازی رفت،‌ جواز صعود را به این مرحله دریافت کردند، در جست و جوی برد هستند تا هم خیال خود را برای جدال برگشت در خانه راحت کنند و هم به انتقاداتی که پس از مصاف با مادریدی‌ها نسبت به آنان شد، پاسخ گویند.

دیدارهای برگشت این مرحله چهارشنبه شب آینده انجام خواهد شد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
لو: مورينيو بايد صبرکند تا قراردادم به اتمام برسد

يواخيم لو،سرمربي تيم ملي آلمان از انتشار اخباري مبني بر احتمال حضور او برروي نيمکت مربيگري رئال مادريد خبر دارد ولي اين مربي آلماني ترجيح داده تا با استفاده از لحني طنزآلود پاسخگوي ابراز تمايل کهکشاني ها شود.

سرمربی تیم ملی آلمان در مراسمی که در فدراسیون فوتبال آلمان برگزار می شد، در مورد احتمال جدایی مورینیو از نیمکت مربیگری رئال در پایان فصل جاری با لحن طنزآلودی گفت:« مورینیو باید تا سال 2014 در رئال مادرید بماند تا قرارداد من با فدراسیون فوتبال آلمان به اتمام برسد.»

در آلمان، لو را به عنوان جانشین ایده آلی برای مورینیو می بینند و روزنامه مارکا هم در ماه دسامبر به این نکته اشاره کرده بود که این مربی آلمانی علاقه زیادی برای حضور روی نیمکت مربیگری کهکشانی ها دارد. چرا که سبک کاری لو: با ارائه بازی تهاجمی و متدهای مدرن کاملا به سبک کاری رئال می آید.لو مربی ای است که تجربه کارکردن در کشورهای مختلف را دارد. او در بوندس لیگا هدایت تیم های اشتوتگارت و کارلسروهه را در دست داشته است. در لیگ اتریش تیمهای تیرول اینسبروک و آستریا د وین را هدایت کرده و در لیگ ترکیه هم روی نیمکت مربیگری فنرباغچه و آداناسپور نشسته است.

لو از سال 2006هدایت تیم ملی آلمان را در دست دارد و در رقابتهای یورو2008 با این تیم به مقام نایب قهرمانی رسید و درجام جهانی 2010 هم با ژرمنها سوم شد.

درطول تمام این مدت لو ثابت کرده که فلسفه کاری اش برپایه بازی تهاجمی است که انسجام خاصی به فوتبال آلمان داده است.

این مربی باتجربه که در جوانگرایی تیم ملی آلمان با استفاده از اوزیل و مولر نقش پررنگی داشت. این طور به نظر می رسد که مادریدی ها چشم از روی او برنداشته اند.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
احتمال سرمربيگري مورينيو در تيم ملي انگليس

يک شبکه تلويزيوني احتمال داد سرمربي تيم فوتبال رئال‌مادريد در پايان فصل جاري جايگزين سرمربي ايتاليايي در تيم ملي انگليس مي‌‌شود.

مورینیو همانند اکثر اوقات حضورش در تیم رئال‌مادرید در روزهای اخیر خبرساز‌ترین چهره کهشکانی‌ها به شمار رفته و اخبارش تیتر اول نشریات بوده‌ است.

پس از آن‌که ابتدای هفته جاری روزنامه تایمز در گزارشی عنوان کرد مربی ۴۹ ساله و پرتغالی تیم مادریدی معروف به «آقای خاص» در پایان فصل جاری پس از دو سال همکاری با اسپانیایی‌ها به فوتبال انگلیس بازخواهد گشت، گمانه‌‌زنی‌ها در مورد تیم آینده وی در جزیره از سوی رسانه‌ها عنوان شد.

در این حال برخی از منابع عنوان کردند احتمال آن‌که او سکان هدایت تیم‌هایی مثل منچستریونایتد را برعهده بگیرد وجود دارد.

در پی انتشار این اخبارب شبکه تلویزیونی اسکای عنوان کرد با توجه به این نکته تابستان سال آینده قرارداد همکاری فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس خاتمه می‌یابد و مورینیو می‌تواند جانشین مربی ۶۵ ساله ایتالیایی شود.

بر اساس این گزارش در صورتی که مورینیو مورد نظر مقامات اتحادیه فوتبال انگلیس برای این منظور باشد، بایستی نام وی را در کنار گزینه‌ای همچون هری ردنپ (مربی تاتنهام) به عنوان نامزد هدایت سه شیر (انگلیس) مد نظر قرارداد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد مربي پيشين رئال مادريد از مورينيو

برند شوستر از سرمربي رئال مادريد به دليل نوع چينش نفرات اين تيم مقابل بارسلونا در ديدار رفت مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي فوتبال اسپانيا بشدت انتقاد کرد.
شوستر براین باور است که مورینیو با چیدمان بازیکنان خود در این دیدار، بخت پیروزی رئال مادرید مقابل بارسلونا را از بین برد.

شوستر در گفتگو با "اوندا سرو" اظهار داشت: ما پیش از بازی با بارسلونا با یکدیگر جلسه‌ای داشتیم و در خصوص اینکه کدام بازیکن در زمین حضور پیدا کند با یکدیگر به توافق رسیدیم اما در روز بازی، به همه بی‌احترامی شد چراکه وقتی من نحوه چینش بازیکنان داخل زمین را دیدم به خودم گفتم که این باورکردنی نیست.

وی افزود: کسی نمی‌داند آنجا چه اتفاقی روی داد. خیلی دوست دارم بدانم مورینیو درباره این ترکیب چه فکری می‌کرده است. بازیکنی مثل په‌په که برای مدت زمان زیادی در خط میانی بازی نکرده، در این پست به بازی گرفته می‌شود.

سرمربی پیشین رئال در پایان گفت: شرم‌آور بود، زیرا اگر نفر به نفر بازیکنان نگاه کنید متوجه می‌شوید که آنها برای پیروزی بارسا چیده شده بودند. چنانچه شما نمی‌توانید موفقیتی کسب کنید، داور را متهم نکنید.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نيمار درآينده به عضويت بارسلونا درخواهد آمد

به باور مربي اسبق تيم سانتوس برزيل نيمار در آينده به عضويت بارسلونا اسپانيا درخواهد آمد.

به نقل از اوگلبو، مارینهو پرس در گفت‌و‌گویی گفت: شک نباید کرد دیر یا زود نیمار از سانتوس جدا خواهد شد و به عضویت بارسلونا درخواهد آمد.

این اظهارات پس از گزارش‌های متعدد رسانه‌های اسپانیا، برزیل و جهان انعکاس یافت که از انتقال این بازیکن به رئال‌مادرید تیم کهشکانی لالیگا خبر داده بودند.

پرس که خود در گذشته بازیکن بارسلونا بود، افزود: من با مقامات سانتوس کاملا صمیمی هستم. در جریان مذاکرات انجام شده قرار دارم. می‌توانم بگویم که انتقال نیمار به بارسلونا‌ برای سانتوسی‌ها از همه جهات سودمند است.

این چهره ۶۴ ساله که با شبکه رادیویی کومه مصاحبه می‌کرد، افزود: دیر یا زود، نیمار بازیکن بارسلونا خواهد شد و برای کاتالان‌ها بازی خواهد کرد. او از استعداد سرشاری برخوردار است و می‌تواند به بازیکنی کاملا بزرگی در نیوکمپ تبدیل شود.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کمين مورينيوبراي تماشاي تمرينات زسکامسکو

ژوزه مورينيو و آيتور کارانکا، سرمربي و مربي رئال مادريد از روز آزاد مادريدي ها براي سفر به ماربيا بهره بردند. آنها در سفر به ماربيا، تمرينات زسکامسکو، حريف آتي تيمشان در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا را زير ذره بين گرفتند.

مربی رئال مادرید از هم کنون به بازی 20 روز دیگر تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل زسکا مسکو می اندیشد و از همین رو برای تماشای تمرینات آنها به ماربیا سفر کرد.
زسکا مسکو این روزها اردوی زمستانی اش را در اسپانیا برپا کرده است و همین موضوع بهانه خوبی بود تا آقای خاص از نزدیک تمرینات این تیم را تماشا کند.

مورینیو همچنین ویدئوی بازی این تیم مقابل تیم ماربیا فوتبال سنتر را تماشا کرد.دراین دیدار دوستانه، تیم روسی به لطف گل دقیقه 17 مازو به پیروزی رسید.

۱۱ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۱۷۳ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۶,۸۱۹ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۶۷ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۹۰ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۷۸۱ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۵۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۹۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۷۷ کاربر آنلاین است. (۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۷۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!