به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
هزينه 20ميليون يورويي برکناري مورينيو

باشگاه رئال مادريد در صورتي که در تابستان "خوزه مورينيو"، سرمربي پرتغالي خود را برکنار کند غرامتي 20 ميليون يورويي بايد به او بپردازد.
اخیرا رابطه "خوزه مورینیو" با برخی بازیکنان تیمش از جمله "سرخیو راموس" و "ایکر کاسیاس" کمی سرد شده و حتی هفته گذشته بعد از شکست مقابل بارسا در "سانتیاگو برنابئو"، "سرخیو راموس" در درگیری لفظی که با مورینیو داشت او را به دلیل نداشتن تجربه بازی در زمین تحقیر کرد.

به همین دلایل شایع شده سران باشگاه رئال مادرید و مورینیو به دنبال جدایی با توافق دو طرف هستند و با توجه به اینکه اکنون رئال مادرید در صدر جدول قرار دارد و مدعی نخست کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شود مورینیو می‌تواند با یک قهرمانی در لالیگا حضور خود در مادرید را به پایان برساند.

رئال در صورتی که بخواهد با مورینیو قطع همکاری کند رقمی در حدود 20 میلیون یورو را باید به این مرد پرتغالی بپردازد. سرمربی اسبق چلسی و اینتر تا سال 2014 با رئال قرارداد دارد.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ژاوي: رئال ما را به دردسر انداخت

کاتالان ها در ديدار هفته گذشته در سانتياگو برنابئو 2-1 رئال را شکست دادند و با تساوي 2-2 در ديدار شب گذشته، صعودشان به مرحله بعدي را قطعي کردند.

ژاوی، هافبک بارسا، با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش در مجموع دو دیدار مقابل رئال، تایید کرد که شاگردان مورینیو برای آنها دردسر زیادی ایجاد کردند.

کاتالان ها در دیدار هفته گذشته در سانتیاگو برنابئو 2-1 رئال را شکست دادند و با تساوی 2-2 در دیدار شب گذشته، صعودشان به مرحله بعدی را قطعی کردند.

ژاوی در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بارسا گفت:" ما مقابل یک تیم فوق العاده قرار گرفتیم و بیش از آنچه فکر می کردیم به دردسر افتادیم. هرچند تا 15 دقیقه پایانی بازی ما تیم برتر میدان بودیم.

ما در برنابئو برتر بودیم اما در این دیدار نه چندان با این وجود در مجموع به پیروزی رسیدیم. اکنون زمان جشن گرفتن و لذت بردن از این موفقیت است.

بعضی اوقات فراموش می کنید این تیم چه کارهایی انجام داد. گذشتن از سد رئال بسیار دشوار بود و باید از آن لذت ببریم. دیدید که رسیدن به نیمه نهایی چقدر دشوار است پس باید از به خاطر آن جشن بگیریم."
بارسا در مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری با برنده دیدار والنسیا- لوانته روبرو خواهد شد.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مصدوميت سه هفته اي براي اينيستا

طبق گزارش منتشره در رسانه هاي اسپانيايي، اينيستا براي سه هفته مصدوم خواهد بود.

طبق اعلام اعضای کادر پزشکی باشگاه بارسلونا آندرس اینیستا ستاره اسپانیایی این تیم به مدت سه هفته از میادین ورزشی به دور خواهد بود. چهارشنبه شب و در جریان دیدار ال کلاسیکو ، اینیستا مصدوم شد و دردقیقه 29 و در نیمه اول مجبور شد تا زمین مسابقه را ترک کرده و جایش را به پدرو بدهد.

روز پنجشنبه آندرس اینیستا مورد تستهای دقیق تر پزشکی قرار گرفت و مشخص شد که از ناحیه عضله دو سر ران پای چپ دچار مصدومیت شده است طبق اعلام اعضای کادر فنی باشگاه بارسا، او برای سه هفته از میادین ورزشی به دور خواهد بود

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مارادونا: گوارديولا دوست دارد به اينتر برود

پپ گوارديولا مربي بزرگي است و اين شانس را دارد که بهترين بازيکنان دنيا را در اختيار دارد.

سرمربی آرژانتینی الوصل امارات در پاسخ به سوال مطرح شده از سوی یک خبرنگار در مورد احتمال اینکه روزی پپ گواردیولا را بر روی نیمکت مربیگری تیم ملی آرژانتین ببینیم، گفت: گواردیولا قطعا از همه جا پیشنهاداتی را دریافت خواهد کرد و اگر روزی بارسلونا را ترک کند من او را در لیگ ایتالیا می‌بینم.

دیگو آرماندو مارادونا افزود: اگر او بارسا را ترک کند فکر می‌کنم علاقه زیادی دارد تا تیم فوتبال اینتر را هدایت کند.

این مربی آرژانتینی همچنین در ادامه متذکر شد: پپ گواردیولا مربی بزرگی است و این شانس را دارد که بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارد.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
راموس: بوسکتس تمارض کرد

مدافع ملي پوش رئال مادريد گفت: من دستم به او نخورد، ولي بعضي ها دست از تمارض نمي کشند.

سرخیو راموس مدافع اسپانیایی باشگاه رئال مادرید به انتقاد از سرخیو بوسکتس، بازیکن بارسا پرداخت. راموس ،بوسکتس را به تمارض در صحنه ای متهم کرده که منجر به اخراج مدافع رئال شد.

در دقایق پایانی بازی چهارشنبه شب نیوکمپ بود که برخوردی میان این دو بازیکن ایجاد شد و برخورد آرنج راموس به صورت بوسکتس باعث شد تا داور کارت زرد دوم را به سرخیو راموس نشان داده و او را از زمین مسابقه اخراج کند.

اکنون سرخیو راموس به این برخورد پرداخته و گفت: «خوشحالم که سران باشگاه رئال برای کارت زرد دوم من درخواست فرجام خواهی داده اند.چون برخی ها دست از تمارض نمی کشند.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اعتراض مورينيو به داور ال‌کلاسيکو (عکس)

مورينيو خطاب به داور مسابقه در پارکينگ نيوکمپ گفت: خيلي حرفه اي ما را از مسابقات حذف کردي و بارسلونا را به مرحله بعد فرستادي.

این عکس جالب از ژوزه مورینیو نشان می دهد که او چقدر از دست داور ال کلاسیکو عصبانی است. آقای خاص که در ال کلاسیکوی دیشب هیچ حرفی علیه داور به زبان نیاورد، در پایان بازی در پارکینگ منتظر تیسیه را وینیتس داور این بازی ماند و مستیقما و رودررو انتقادش را به وی مطرح کرد.

به نوشته ال موندو، مورینیو به این داور گفته است آقای هنرمند خیلی حرفه ای سر ما را بریدی. نکته جالب این است که روزنامه ال موندو که چاپ بارسلوناست جملات بسیار تندی را به مورینیو منتسب کرده است. جملاتی که اگر به زبان مورینیو آمده باشد، ممکن است محرومیتی را نصیب مورینیو بکند.

باشگاه رئال از کمیته داوران اسپانیا خواسته، تیسیه را دیگر برای کهکشانی ها سوت نزند.

مسائل داوری نکته ای است که همواره موردتوجه مورینیو بوده است. او در ال کلاسیکوهای مختلف همواره بارسلونا را به استفاده از مواحد داوری متهم می کند.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
جشن 49 سالگي مورينيو (عکس)

شاگردان مورينيو براي تولد او، کيکي با شمع 49 برايش تدارک ديده بودند.

روز خوش در والدبباس. ژوزه مورینیو امروز 49 ساله شد و شاگردان این مربی پرتغالی جشن تولد کوچکی را برای مربیشان تدارک دیده بودند.

کاسیاس و راموس به نمایندگی از بازیکنان رئال، کیک تولدی را منقش به آرم باشگاه رئال برای مورینیو تهیه کرده بودند و روی این کیک نوشته شده بود:« تبریک آقا»

مربی پرتغالی رئال که از دیدن این کیک سورپرایز شده بود ، در حالی که بازیکنان رئال ترانه «تولدت مبارک» را می خواندند، شمع های کیکش را فوت کرد. این بهترین راه برای آغاز روزهای شاد در رختکن رئال بعد از بازی زیبای آنها در ورزشگاه نوکمپ بود.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
والنسيا حريف بارسا در نيمه‌نهايي کوپادل‌ري

والنسيا توانست تيم همشهري را در بازي برگشت هم شکست دهد.

والنسیا توانست با پیروزی سه بر صفر در خانه لوانته، تیم همشهری‌اش در مجموع با نتیجه هفت بر یک پیروز شود و به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی اسپانیا برسد؛ جایی که باید با بارسلونا دیدار کند.

آریتس آدوریس در دقیقه 25 گل اول را زد. او روی پاس عالی پابلو پیاتی و بدون آن که مدافعی مزاحمش شود گل زد.

پیاتی در دقیقه 30 گل دوم را زد. خوان برنات پاسی عالی در سمت راست برای این بازیکن آرژانتینی فرستاد و او پس از حرکتی قطری با خونسردی توپ را وارد دروازه حریف کرد.

اسکار سرانو در دقیقه 72 با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد و لوانته ده‌نفره شد.

سپس پیاتی در دقیقه 85 سانتری انجام داد که آدوریس با ضربه سر آن را به سمت دروازه زد، اما گوستاو مونوا آن را دفع کرد. پیاتی خودش به سرعت حرکت کرد و آن را به گل سوم تبدیل کرد.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آغوش اينتر براي مورينيو باز است!

مارکو ترونکتي پرووِرا از سهام‌داران اينتر درهاي اين باشگاه را براي بازگشت احتمالي «ژوزه مورينيو» گشود؛ اما خاطرنشان کرد که اينتر به دنبال توز نيست.

«ژوزه مورینیو» که حالا سرمربی تیم رئال‌مادرید اسپانیا است،‌ در سال 2010 برای نخستین بار در تاریخ ایتالیا توانست سه جام را با اینتر به دست بیاورد. او دو سال را سرمربی نراتزوری بود و پس از قهرمانی اینتر در لیگ قهرمانان که نخستین بار پس از 45 سال به دست می‌آمد، قراردادی چهار ساله را با تیم کهکشانی‌های مادریدی امضا کرد.
به گزارش اینتر دات آی آراین عضو هیأت مدیره در صحبت‌هایش گفت: «مورینیو با هواداران ما پیوند نزدیکی دارد، پس چرا دوباره به اینتر برنگردد؟ البته ما از رانیری و وضعیت موجود در باشگاه راضی هستیم، اما همواره برخی نکته‌ها در اولویت قرار دارند.» «باید بگویم حتا اگر بارسلونا همکاری‌اش را با گوآردیولا تمام کند، ما باز هم به دنبال وی نیستیم.»
اینتر پس از رفتن مورینیو از این باشگاه، برای پیدا کردن وی به مشکل برخورد. پس از او به ترتیب «بنیتز»، «لئوناردو»، «گاسپرینی» و هم‌اکنون «رانیری» سکان هدایت نراتزوری را به دست گرفتند. «ترونکتی» در دنباله سخنانش افزود: «رانیری تا حالا بسیار خوب بوده است. او به بازیکنان روحیه داده و آن‌ها را به راه درستی بازگردانده است. بازیکنان دوباره خودشان را پیدا کرده‌اند. روند رشد ما در رده‌بندی سری‌آ شگفت‌انگیز بود. حالا هر بازی مانند یک فینال به نظر می‌رسد و ما دوباره به رسیدن به لیگ قهرمانان امیدوار شده‌ایم.»
اینتر حالا با شش امتیاز کم‌تر از یوونتوس، در رده‌ چهارم سری‌آ قرار دارد. گفته می‌شد در پنجره زمستانی خرید و فروش بازیکن، نراتزوری «کارلوس توز»، مهاجم آرژانتینی و جنجالی منچسترسیتی را خواهد خرید. «ترونکتی» درباره این موضوع نیز حرف‌هایی برای گفتن داشت: «ما دیگر به دنبال توز نیستیم. بازیکنان بزرگ اینتر از آسیب‌دیدگی برگشته‌اند و می‌توانند بازی کنند. اگرچه توز بازیکن بزرگی است، اما دیگر علاقه‌ای به امضا قرارداد با او نداریم.»
وی در دنباله صحبت‌هایش به موضوع داغ این روزهای اینتر، یعنی احتمال جدایی موتا از اینتر نیز اشاره کرد: «آیا موتا از اینتر خواهد رفت؟ ما چیزی در این باره نمی‌دانیم. باشگاه درباره این بازیکن تصمیم خواهد گرفت. او یک قهرمان به شمار می‌آید و برای اینتر بسیار تأثیرگذار بوده است.»

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پرس:من به جاي هواداران بارسلونا خجالت کشيدم

مديرعامل باشگاه رئال مادريد اسپانيا با محکوم کردن شعارهاي نژادپرستانه گفت: من به جاي هواداران بارسلونا خجالت کشيدم.

به نقل ازمارکا اسپانیا، فلورنتینو پرس مدیرعامل باشگاه رئال مادرید اسپانیا تصریح کرد: هواداران بارسلونا در طول بازی تیم‌شان مقابل رئال مادرید مدام به ما توهین کردند. این توهین ها فراموش می شود اما شخصا نمی توانم توهین به مردم اسپانیا و الفاظ کاملا نژادپرستانه آنها را فراموش کنم.

وی افزود: هواداران بارسلونا خود اسپانیایی هستند، پس از قهرمانی اسپانیا در اروپا و جهان اشک ریختند اما در این بازی به مردم اسپانیا توهین کردند.
پرس تاکید کرد: حمل کردن تابوت مورینیو، توهین به خانواده رئال مادرید، بی احترامی به خود من و باشگاه رئال مادرید در جایگاه ویژه و اسکورت بسیار ضعیف اتوبوس رئال مادرید با چه توضیحی همراه خواهد بود؟ برای پذیرایی از باشگاه بارسلونا و هوادارانش دو هفته کار کردم و هزینه زیادی را متقبل شدم اما حتی گوشه ای از این پذیرایی در نیوکمپ دیده نشد. من به جای هواداران بارسلونا از خودم و از مردم اسپانیا خجالت کشیدم.

۷ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۰۹۰ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۲۴ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۴۲ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۱۸۹ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۴۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۶ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!