به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نکته بارز در مورد تیاگو اینه که خیلی با اعتماد به نفس بازی می کنه و این خیلی جالبه!

جاناتان بازیکن بسیار خوبیه، ولی فیزیک بازی تو پست هافبک دفاعی رو نداره. استیل بازیش شبیه ژاویه، فانتزی و با درگیری کم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
مارکز خودش گفت اگه رو نیمکت هم بشینم میمونم. مگه اینکه بارسا دیگه منو نخواد
وقتی پپ گفت نیازی به مارکز نداره اونم رفت

تو تیم ملی هم نظر هر کارشناسی را که میخوندم هیچ کس نمیگفت بوسکتس نباید تو ترکیب باشه
نظر اکثر افراد این بود که بوسکتس و ژابی آلونسو با هم نباید باشن. ولی همه میگفتن بازی خوب هر دوی این بازیکنا انتخاب یکی از اونا را مشکل میکنه

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به نظر من بوسکتس بازیکن خوبیه و رفته رفته هم بهتر میشه و تو ایم بازی هم خوب بود.
به قول آقا سعید تیاگو خیلی با اعتماد به نفس بازی می کنه ولی جاناتان حواسش جمع نبود زیاد.
اولین گل رسمی ویا هم به ثمر رسید .
زلاتان یه ذره بهتر بود . اون گل مردودش هم خوب زد .
پینتو رو هم که نگو .طرف پنالتی گیر بوده و ما نمی دونستیم.

CATALUNYA is not Spain
۴ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان اگه مهاجم نوک باشه خیلی بهتر بازی میکنه
تو اینتر که بود آدریانو نوک بازی می کرد و زلاتان فضای بیشتری برا مانور داشت
امیدوارم پپ زلاتان را تو پست دیگه ای غیر از مهاجم نوک امتحان کنه

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
پپ مي خواست عدم وجود مسي و ژاوي رو تجربه كنه اگه مسي رو موتور بارسا و ژاوي رو ديفرانسيل بارسا بدونيم ديديم زماني گل زده شد كه نه بارسا موتور داشت نه ديفرانسيل !!! با ورود موتور هم خوب عمل كرديم اما دروازه بان ميلان حال گيري مي كرد . الان جا خالي سسك توي تيم آشكار ميشه حيف كه نخريديمش زلاتان هم مثل هميشه جالب نبود من به شخصه حاضر بودم پاتو رو با زلاتان معاوضه كنم

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
ظاهرا دیگه باید با ایبرا خداحافظی کنیم!
اون مدیر برنامه هاشم خیلی دیگه پرو شده زیاد داره حرف می زنه! من زلاتان رو خیلی دوس دارم ولی بارسا رو بیشتر از زلاتان دوس دارم! نمی خواد می تونه بره!
واقعا دارم دیوونه می شم! اگه بره و کسی نیاد...

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۴ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
زلاتان خودش داره بارسا را برا فروش تحریک میکنه
ولی این بازیکن خارج از توانایی مالی میلانه
پپ که گفته از بازی زلاتان راضیم ولی از شخصیتش نه
ولی گفته فقط اگه یه پیشنهاد مناسب بیاد حاضر میشیم بفروشیمش

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو

سایت گل – زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم بارسلونا جزئیات عجیبی از رابطه‌اش با پپ گواردیولا را بازگو کرده است.

ملی‌پوش سوئدی گفته از انتقالش به میلان هم خبر ندارد، ولی دوست دارد در کنار رونالدینیو بازی کند.

او می‌گوید: «شش ماه است با گواردیولا صحبت نکرده‌ام. دلیلش را نمی‌دانم، اما قطعا مشکلاتی وجود دارد. از او پرسیدم مشکل چیست و او جوابی نداد.

درباره میلان هم چیزی از انتقال احتمالی به این تیم نمی‌دانم و به این ترتیب بازیکن بارسلونا خواهم ماند. از حضور در این جا خوشحالم و نمی‌دانم مشکل چیست. اما دوست دارم در کنار بازیکنی مانند رونالدینیو بازی کنم.»

فیلیپو اینتزاگی هم دوست دارد در کنار زلاتان زوجی قدرتمند تشکیل دهد: «از بازیکنان خوب همیشه در میلان استقبال می‌کنیم. رختکن ما آماده استقبال از اوست. آمدن ایبراهیموویچ رویایی است که شاید فعلا به حقیقت نپیوندد. تیم ما در حال حاضر هم عالی است ولی بازار هنوز به پایان نرسیده.»

ساندرو روسل رییس بارسلونا، با آدریانو گالیانی نایب‌رییس میلان و مینو رایولا، مدیر برنامه‌های زلاتان امروز با هم دیدار داشتند.

سایت گل- پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی پاسخگوی اظهارات مینو رایولا، مدیربرنامه های زلاتان شده و اعلام کرده که روزهای حضور ستاره سوئدی در رختکن بارسا انگشت شمار خواهد بود.

گواردیولا در ادامه صحبتهایش با تکذیب وجود هر نوع مشکلی میان او و زلاتان ، مطرح کردن چنین مسائلی را دلیلی برای پنهان کردن ناکامی زلاتان دانست. او همچنان اعلام کرد که سران باشگاه بارسا در روزهای باقی مانده از بازار نقل و انتقالات به دنبال خرید دیگری خواهند بود و در عین حال در صورتی که درخواست خوبی برای جذب زلاتان 28 ساله برسد، این بازیکن سوئدی رختکن بارسا را ترک خواهد کرد.

گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت:« اگر من تنها دو بار در طول شش ماه اخیر با زلاتان صحبت کرده ام، مطمئن باشید که به دلیل مشکلی بوده است.همیشه برای هر مسئله ای دلیلی وجود دارد. من همیشه ارتباط اجتماعی قوی ای داشته ام و با او برای 45 دقیقه صحبت کرده ام و این مذاکره، اصلا صحبتهای تند و فشرده ای نبوده است.»

مربی بارسا ادامه داد:« من درب بازی را مقابل رویم می بینیم ولی اگر ما با هم صحبت نمی کنیم، مطمئن باشید دلیلی پشت آن نهفته است . باز هم تاکید می کند که به احترام باشگاه بارسلونا بهتر است در این رابطه صحبتی نکنم.»

مربی باشگاه کاتالان در ادامه به این نکته اشاره کرد که شخصیت ایبرا ، خیلی بیشتر از فوتبالش، این مشکل را پدید آورده و گفت:« همیشه یک بازیکن و شخصیت او، در ابتدا به چشم می آید. من مربی بارسلونا هستم و نه مربی یک بازیکن خاص.من با رفتار او در تمرینات تیم هیچ مشکلی ندارم ؛ زلاتان سمبل حرفه ای گری در کار است ولی شخصیت انسان بیش از هر چیز دیگری بروز می کند.»

گواردیولا با رد تشابهات میان شرایط ایبرا با اوضاع ساموئل اتوئو در رختکن بارسا به تصمیم زلاتان برای ترک نوکمپ اشاره کرد .

بارسا در دیدار جام خوان گامپر مقابل میلان به تساوی 1-1 دست یافت و در نهایت در ضربات پنالتی مقابل میلان به برتری دست یافت. در جشن قهرمانی بارسا در این تورنمنت زلاتان زمین مسابقه را ترک کرد و همین ماجرا، باعث ناراحتی بیشتر گواردیولا شد.

این مربی 39 ساله ادامه داد:«مطمئن باشید که با آرامش در این رابطه صحبت می کنیم تا بفهمیم که چرا زلاتان برای جشنها در زمین مسابقه نماند. ما افراد بالغی هستیم و او دلیلش را می داند.بازار نقل و انتقالات تا 31 آگوست باز است و من الان در مورد چیزی توضیح نمی دهم.اگر زلاتان اینجا بماند وظیفه من این است که این شرایط را بهبود بخشیده و به او دلایل خیلی مسائل را بگویم.این بسته به این است که اوضاع چطور پیش می رود.ما باید شرایط را ارزیابی کنیم. شرایط کنونی زلاتان هیچ ربطی به اتوئو ندارد.»

گواردیولا در بخش پایانی صحبتهایش با پاسخگویی به انتقادات مینو رایولا، مدیربرنامه های زلاتان گفت:« او جملاتی را به زبان آورده است. رایولا آزاد است تا نظراتش را مطرح کند و من هم واکنش های لازم را نشان خواهم داد. خود او به خوبی می داند که چرا.»

۴ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
بابا در مورد همه چی صحبت کردین به جز ادریانو یعنی واقعا بازیش قابل توجه نبود؟!!!!!!!!!!!من که از سانتراش کف کردم.یکمی بی معرفتی کردین.واقعا بازیکن توپی فقط دوست دارم سمت چپ دفاع بازی کنه چون سمت راست الوز هست
واقعا از دونگا متعجبم که چرا همچین بازیکنی رو دعوت نکرده.

بهتره زلاتان نره چون با وجود ادریانو دیگه مشکلی در سانتر نداریم وزلاتان میتونه سر بزنه

زنده باد کاتالونیا
۴ شهریور ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ظاهرا مشکل پپ و زلاتان بیش از اونه که به نظر میاد

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۲۸۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۰۸۱ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۱۲ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۰۹ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۵۴۰ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۱۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۲۵۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۷ کاربر آنلاین است. (۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!