به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نورمحمدی:می ترسیدیم بچه ها ايست قلبی کنند

وقتی نقی زاده را از زمین بیرون بردند و دیدیم برنگشت، با خودمان گفتیم حتما اتفاق بدی برایش افتاده و به ما نمی گویند

به گزارش گل علیرضا نورمحمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: پس از پایان بازی بعضی فکر می کردند شاید بهانه گیری می کنیم ولی الان شرایط روشن تر شده اما تا کسی جای ما نبود، واقعا متوجه نمی شود که چه وضعیتی بوجود آمده بود. من در طول زندگی چنین چیزی ندیده بودم.

وی ادامه داد: جایی که محمد نوری زمین خورد، آنقدر حالش بد بود که بازیکنان خود سپاهان هم ترسیده بودند. قاضی او را به زور از زمین بیرون برد و خود نوری متوجه نبود حالش چقدر بد است. نوری می گفت: نمی توانستم خودم را کنترل کنم. زمین می خوردم ولی وقتی بلند می شدم، می دیدم حالم بد نیست اما نمی فهمیدم در اطرافم چه خبر است. او در یک صحنه زمین خورد و صورتش زخمی شد ولی می گفت نمی توانست دستش را تکان بدهد تا جلوی ضربه را بگیرد.

بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: ما واقعا برای بچه ها ترسیده بودیم. آنها به شکل بدی زمین می خوردند. دلم نمی خواهد بگویم، حتی تصورش هم وحشتناک است اما دو سه بار فکر کردیم بچه ها دچار ایست قلبی شده اند. وقتی نقی زاده را از زمین بیرون بردند و دیدیم برنگشت، با خودمان گفتیم حتما اتفاق بدی برایش افتاده و به ما نمی گویند. در آن شرایط که در واقع خط هافبک نداشتیم، ذهنمان هم اینطور درگیر بود. حتی علی عسگری هم وسط رفت که بتواند کمک کند اما سپاهان بدون توجه به این مسائل هر لحظه فشارش را بیشتر می کرد.

وی درباره وضعیت تیم گفت: تمام تلاش خودمان را می کنیم. شرمنده هواداران هستیم. در این بازی آخر هم، همه چیز خوب پیش می رفت که یک دفعه در نیمه دوم آن مسائل پیش آمد. ادامه این وضعیت به ضرر همه است. هواداران فقط بدانند که ما تمام تلاش خودمان را می کنیم. شما اگر تمرینات را ببینید بچه ها عالی هستند ولی شرایط در بازی یک جور دیگر می شود.

نورمحمدی تصریح کرد: هیچ توضیحی برای این شرایط نداریم. بچه ها با تمام وجود کار می کنند و بعد از این اتفاقات بچه ها واقعا یکدل و مصمم هستند و امیدواریم در دو بازی خانگی آتی که داریم با کسب دو پیروزی این شرایط را عوض کنیم.

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدیر شبکه سه: بتوانیم حق پخش می خریم؛ نتوانیم، بدون خرید پخش می کنیم

توصيه من به آقاي کفاشيان که فرد مؤمن و دلسوزي هستند، اين است که راه خود را از افراد فرصت طلب جدا کنند

به گزارش سایت گل- علي اصغر پورمحمدي مدير شبکه سه سيما که کمتر مصاحبه اي از ايشان در مطبوعات به چشم مي‌خورد در گفتگويي با مجله فيلم به تشريح آخرين وضعيت پخش فوتبال هاي داخلي و خارجي پرداخت.
*سالهاست که گفته مي شود تلويزيون فيلم خارجي و مسابقه هاي فوتبال را بدون حق پخش روي آنتن مي فرستد،اما کسي از مسئولان، اين را نمي پذيرد...
درباره فيلم ها توضيحي ندارم چون ما يک اداره کل تامين برنامه خارجي داريم که شش هفت سال است شبکه ها را ملزوم کرده فيلم بدون رايت پخش نکنند. البته به نظر من الزام درستي نيست چون ما عضو قرارداد جهاني کپي رايت نيستيم. آن ها هم دارند کارهاي ما را بدون پرداخت کپي رايت پخش مي کنند. هر وقت عضو شديم، شکايت مي کنيم يا مورد شکايت قرارمي گيريم. حالا به نظرم لزومي ندارد رعايت کنيم اما اين اداره، برخورد مي کند. من سال 81 که در شبکه تهران بودم همه فيلم ها را بدون کپي رايت پخش مي کردم . البته گاهي شرکت هاي قلابي پخش فيلم در ترکيه، امارات و لبنان ادعا مي کنند که نماينده پخش بعضي کمپاني ها توليد کننده هستند يا سند هاي جعلي نمايندگي پخش فيلم هايي را دارند و از اين جعليات به ما هم فروخته اند.
خود غربي ها از اينکه فيلم هاي شان در ايران پخش شود ناراحت نيستند، دوست هم دارند که ما فيلم هاي شان را پخش کنيم. اين ماجراها بحران ايجاد نمي کند که فيلمي بدون کپي رايت پخش شود. ما هزاران فيلم از يک کمپاني خريده ايم که شايد يکي از آن ها کپي رايت نداشته باشد و چون مشتري شان هستيم، شکايت نمي کند بکند هم به جايي نمي رسد اما سريال بدون رايت پخش نمي کنيم .

*درباره پخش فوتبال موارد زيادي بوده که با محو لوگو و حذف صدا پخش شان کرده ايد. تلاش ما اين است که فوتبال و بقيه ورزشها را قانوني بخريم .ولي ما به سيستم چانه زني و خريد در لحظه هاي آخر معتقديم .
فرض کنيد يک مجموعه بازي جهاني را ميگويند چهل ميليون دلار مي فروشند، اما ارزشش براي ما سه ميليون دلار است ،بعد از چانه زني و بيا و برو، با هفت هشت ميليون توافق مي کنيم. اما وقتي يک شبکه عربي، پنجاه ميليون يورو حق پخش مسابقه‌هايي را مي‌فروشد که به ما سه ميليون دلار نمي فروشند ، ما هم تا آخرين لحظه ها چانه زني مي کنيم اگر شد مي خريم اگر نشد بدون حق پخش از تصويرهايشان استفاده مي کنيم آن ها هم چاره اي ندارند و در آخر سر يک قيمت توافق مي کنيم چون وضع شان مثل يخ فروشان در تابستان بندر لنگه است که يخ شان دارد آب مي شود ، کسي بخرد يا نخرد از دست شان مي رود . مواردي هم بوده که بدون رايت پخش کرديم.
* آخرين موردش چه بوده است ؟
يادم نيست شايد سوپر جامي يا چيزي ازاين دست بوده. اغلب دنبال خريد قانوني بوده‌ايم . بعضي از رويداد هاي مهم مثل المپيک را از طريق اتحاديه راديو و تلويزيون آسيا و اقيانوسيه مي خريم.
*حق پخش يورو 2012 را چند خريديد؟
حدود ده ميليون دلار ، دقيقش را نمي دانم چون مذاکره ها در حوزه معاونت مالي و اداري خريد انجام مي شود و بنده هم در جلسه ها شرکت مي کنم.
*راستي اين قضيه اختلاف فدراسيون فوتبال با تلويزيون بر سرحقوق پخش بازي ها چه بود و به کجا کشيد ؟
خيلي از سوال هايي را که مي پرسيد مربوط به کل سازمان است که بنده نبايد پاسخ بدهم پاسخ اين سوال شما را هم آقاي مهندس تقدس نژاد معاون سازمان در حوزه مالي و اداري بايد بدهند ايشان نماينده سازمان در قرارداد في مابين تلويزيون با فدراسيون فوتبال بوده و هستند .
*اين قرارداد چيست ؟
قرارداد تلويزيون با فدراسيون فوتبال براي پخش بازي ها، يک قرارداد سه ساله است که الان در سال دوم آن قرار داريم. امسال تلويزيون بايد 135 ميليارد ريال براي پخش بازي ها بپردازد؛ در حالي که تلويزيون منافع و سهم خود را در آگهي هاي تبليغاتي دور زمين هاي فوتبال به فدراسيون بخشيده است. در همه جاي دنيا تبليغات دور زمين و ساير تبليغات با حق پخش با هم ديده مي شود. يعني يک رسانه حق پخش را مي خرد و تبليغات دور زمين را هم دارد. فدراسيون فوتبال طبق قانون حق ندارد و نمي تواند اين قرارداد را زير پا بگذارد و آن را خودسرانه فسخ کند؛ چون همان طور که مي دانيد همه قراردادها براي فسخ، شرايط و مواردي دارند که خوشبختانه در اين قرارداد شرايط فسخ به صراحت ذکر شده و جاي هيچ گونه تفسير و تأويل خاصي باقي نمي گذارد.
فدراسيون فوتبال در حالي که حق پخش را به صدا و سيما فروخته و مبلغ سال اول آن را کامل دريافت کرده و حق فسخ يکطرفه قرارداد را نداشته و ندارد، با انجام يک خطاي محرز اين مال فروخته شده را به فرد ديگري نيز فروخته است. به قول حقوق دانان اين فروش مال غيرمحسوب مي شود و کار فدراسيون فوتبال طبق قانون جرم محسوب مي شود وعلاوه بر پرداخت خسارت و جرايم قانوني، قانون گذار براي عامل يا عاملان بين يک تا هفت سال زندان در نظر گرفته است.
متاسفانه مسئولان فدراسيون بدون توجه به رعايت قوانين گول يک واسطه سودجو را خورده اند؛ واسطه اي که روزنامه دارد و روش هاي تبليغاتي و جناجال سازي را خوب مي داند. آنها به دنبال پروژه شکست خورده سي دي کردن فوتبال بودند و شعارها و جنجال هايي عليه صدا و سيما راه انداختند؛ سازماني که به نظر همه ورزشکاران و فدراسيون هاي ورزشي خدمات عظيمي به ورزش کشور کرده و وظيفه اش هم بوده است.
مسئولان محترم فدراسيون فوتبال نبايد فراموش کنند که ايران کشور بزرگي است و صدا و سيماي ما هم سازمان بزرگي است و از ارکان مهم و اصلي کشور محسوب مي شود. مردم ايران اجازه نمي دهند ورزش کشور و فوتبال بازيچه يک واسطه سودجوي پول پرست شود؛ کسي که فقط به پول مي انديشد و اندکي منافع مالي و منافع مردم ايران و فوتبال دوستان را در نظر نمي گيرد.
توصيه من به آقاي کفاشيان که فرد مؤمن و دلسوزي هستند، اين است که راه خود را از افراد فرصت طلب جدا کنند و مشاوران خود را از افراد سالم و دلسوز و مؤمن و باشرف و وطن پرست انتخاب کنند تا شايد بشود براي پيشرفت اين فوتبال کاري کرد... ان شاء الله.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
فرکی:دادگاه ضارب من برگزار می شود / او به قید ضمانت آزاد است

وقتي در ورزشگاه‌ها آب آشاميدني وجود ندارد و يا اگر باشد جوش است و به آنها کمترين امکانات را مي‌دهيم چنين اتفاقاتي مي‌افتد

سایت گل - حسين فرکي سرمربی فولاد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فولاد - پیکان حضور یافت.
به گزازش گل او گفت: برخلاف چيزي که انتظار داشتيم نتوانستيم در هفته‌هاي ابتدايي نتايج خوبي کسب کنيم اما از سه هفته قبل از لحاظ تيمي شکل بهتري پيدا کرديم و شناختمان از تيم بيشتر شده است.
وي افزود: نتيجه اين اتفاق عملکرد خوبمان در بازي برابر پرسپوليس، ذوب آهن و ملوان بود. مقابل پرسپوليس هرچند نتوانستيم 3 امتياز را کسب کنيم اما بازي خوبي ارائه داديم. در بازي برابر ذوب آهن در نيمه اول کيفيت خيلي خوب داشتيم و به گل برتري هم رسيديم اما در نيمه دوم با دو گلي که خورديم و شرايطي که تيم داوري داشت به ناحق امتياز را از دست داديم.
فرکي گفت: در بازي آخر مقابل ملوان که در رده ششم جدول قرار دارد کيفيت خوبي ارائه داديم و هرچند موقعيت‌هاي زيادي داشتيم اما از اينکه با يک گل 3 امتياز را کسب کرديم راضي هستم. اين برد به بازگشت روحيه ما کمک خيلي خوبي کرد و در تمرينات و بازي‌هاي اخير کاملا معلوم بود که شرايط خوبي پيدا کرديم.
فرکي در مورد تيم پيکان اظهار داشت: حريف مجموعه‌اي از بازيکنان فصل‌هاي گذشته فولاد، بازيکنان سال قبل نفت تهران و چند بازيکن دسته اولي به همراه تعدادي از بازيکنان پيکان است. آنها در شروع عملکرد خوبي نداشتند اما در ادامه خيلي بهتر شدند.
وي يادآور شد: پيکان کادر فني خوبي دارد. ويسي به عنوان همکار و دوست من، شايستگي‌هاي خودش را در صبا نشان داده و امسال هم تيم خوبي ساخته است. ما آمده‌ايم مقابل پيکان به عنوان تيم ميهمان راه خودمان را ادامه دهيم و اميدواريم بازي خوبي انجام دهيم. اميدوارم بازي زيبايي شود و هر تيمي که شايسته است به 3 امتياز دست يابد. تيم ما محروم و مصدومي در اين ديدار ندارد.
فرکي در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران مبني بر اينکه سرانجام ضارب او در ديدار برابر پرسپوليس چه شد گفت: شخصي که ضارب من بود با قيد ضمانت آزاد است و تا روز دادگاه سرنوشت او معلوم مي‌شود. من در اين مدت او را نديده‌ام و فقط به اين اندازه که از طريق باشگاه به بنده اعلام شده خبر دارم. مي‌دانم او به قيد ضمانت آزاد است.
سرمربي فولاد اضافه کرد: اين مسئله را به فراموشي سپرده‌ام و فکر مي‌کنم نبايد چنين اتفاقاتي بيفتد. حالا هم که اين اتفاقات افتاده مطمئنم اين مشکل به يک اتفاق و يک فضا محدود نخواهد بود مگر اينکه تغييراتي در سخت‌افزار ورزشگاه و انتظامات استاديوم‌ها منجر شود. وقتي در ورزشگاه‌ها آب آشاميدني وجود ندارد و يا اگر باشد جوش است و به آنها کمترين امکانات را مي‌دهيم چنين اتفاقاتي مي‌افتد. چيزي که مربوط به من است از آن گذشته‌ام اما اگر باشگاه خواست اين موضوع را پيگيري کن.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عبدالله ویسی:فولاد تیم خودم است / به صبایی ها در مورد مرفاوی مشاوره دادم

به غير از يکي دو تيم که بسته بازي مي‌کنند بقيه تيم‌ها هجومي هستند و فکر مي‌کنم ليگ امسال به شکلي است که تا روزهاي پاياني تکليف قهرمان و تيم‌هاي سقوط‌کننده مشخص نمي‌شود

سایت گل - عبدالله ويسي اصالتا یک خوزستانی است و بنابراین جو کنفرانس مطبوعاتی دوستانه و ملایم بود.
به گزارش گل و به نقل از فارس سرمربی پیکان در کنفرانس مطبوعاتي قبل از ديدار فردا برابر فولاد گفت: هميشه بازي تهاجمي از خود ارائه داديم و بازي‌هاي ما گل داشته است. مربيان رقيب به دليل بازي جوانمردانه و تاکتيکي هميشه از ما راضي بوده‌اند و اميدوارم فردا هم بتوانيم بازي خوبي انجام دهيم.
وي افزود: تنها فرقي که در بازي فردا بين ما و فولاد وجود دارد اين است که ما هفته قبل باختيم و فولادي‌ها پيروز شدند. تلاش مي‌کنيم باخت هفته قبل را جبران کنيم و فولادي‌ها مي‌خواهند روند خوب خودشان را ادامه دهند. در بازي برابر سايپا هرچند بازنده شديم اما موقعيت داشتيم و مي‌توانستيم نتيجه ديگري را رقم بزنيم. سرمربي پيکان اظهار داشت: در بازي فردا محروم نداريم اما رضا طاهري، سالارخواهي ،علي ميرشفيعيان و ديوسالار مصدوم هستند.
ويسي در مورد شناختش از فولاد عنوان کرد: فولاد تيم خودم بوده و زيرساخت‌هاي آن را به طور کامل مي‌شناسم. 4_ 5 بازيکن اين تيم در حال حاضر در تيم ما حضور دارد و به خوبي از نحوه بازي و ساختار آنها شناخت داريم. اين مسئله شايد کار ما را راحت‌تر کند تا تفکراتي که در نظر داريم پيش ببريم.
ويسي در مورد سبک ليگ امسال گفت: بازي‌ها نسبت به فصل قبل خيلي بهتر شده و نتايج و اختلاف امتياز‌ها اين مسئله را نشان مي‌دهد. مي‌بينيم تيم هاي بي‌نام و نشان و گمنام خيلي خوب نتيجه گرفته‌اند و در حال حاضر بالاي جدول هستند. به غير از يکي دو تيم که بسته بازي مي‌کنند بقيه تيم‌ها هجومي هستند و فکر مي‌کنم ليگ امسال به شکلي است که تا روزهاي پاياني تکليف قهرمان و تيم‌هاي سقوط‌کننده مشخص نمي‌شود.
وي در مورد اينکه آيا صبايي‌ها به او با وجود داشتن قرارداد با پيکان پيشنهاد داده‌اند گفت: در فوتبال ما همه چيز امکان دارد. يحيي گل‌محمدي با صبا قرارداد داشت و پرسپوليسي‌ها با او مذاکره کردند و به اين تيم پيوست. احتمال دارد 10 تيم ديگر به مربيان ديگر هم پيشنهاد بدهند. من در مسئله انتخاب سرمربي جديد صبا فقط به مدير اين تيم مشاوره دادم.
ويسي در پاسخ به اين سوال که آيا مرفاوي پيشنهاد شما براي هدايت صبا بود اظهار داشت: فقط با مديريت صحبت کردم و به يک نقطه نظر رسيديم. با خيلي از مديران دوست هستم. با مديراني که کار کردم چه در زمان بازيکني و چه در زمان مربيگري ارتباط خوبي دارم

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نوستال بازی/ آیا این استقلال را به خاطر دارید؟

این نفرات یک برد خاطره انگیز 3-1 مقابل پرسپولیس را در کارنامه دارند

سایت گل - این عکس مربوط به دوره ایست که سبیل آرام آرام از پشت لب فوتبالیستها تراشیده می شد...
استقلال در یک بازی خانگی در ورزشگاه آزادی که البته مشخص است استقبال خوبی هم از این بازی نشده. در این تیم بازیکنان نام آشنایی حضور دارند؛ بازیکنانی مثل جواد زرینچه ، محمد تقوی ، بهزاد غلامپور و...
آیا می توانید این 11 نفر را از چپ به راست یا از راست به چپ بنویسید؟
شاید ناشناخته ترین بازیکن این جمع برای شما یک هافبک تکنیکی اهل کرمان باشد!
حدس بزنید... پلیز!

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز:طرفداران کریمی در درفشی فر

آنها با این پلاکارد حمایت خود را از ستاره تیم شان نشان دادند

سایت گل -

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جلسه رویانیان، کریمی و گل‌محمدی برگزار شد/ جادوگر در آستانه برگشت به پرسپولیس

امشب جلسه‌ای بین رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، علی کریمی و یحیی گل‌محمدی برگزار شد

سایت گل - علی کریمی بعد از جلسه امشب با محمد رویانیان و یحیی گل محمدی در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت.
به گزارش گل و به نوشته خبرگزاری پرسپولیس با تصمیم ژوزه مانوئل، علی کریمی به طور موقت از تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شد اما پس از این اتفاق‌ها، رویانیان اعلام کرد به زودی جلسه‌ای را با کاپیتان دوم قرمزپوشان برگزار خواهد کرد.
از همین رو امشب جلسه‌ای بین رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، علی کریمی و یحیی گل‌محمدی برگزار شد و پس از صحبت‌های انجام شده، علی کریمی در آستانه بازگشت به پرسپولیس قرار گرفت.
وی به طور حتم در دیدار روز پنجشنبه مقابل آلومینیوم هرمزگاه حضور نخواهد داشت اما در صورت موافقت ژوزه از بازی بعدی پس از حضور در تمرینات، به قرمزپوشان اضافه خواهد شد.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز:تازه وارد لیگ برتر

تمرینات آماده سازی داماش گیلان با حضور حمید درخشان سرمربی جدید داماش برای دیدار با صبای قم پیگیری می شود

سایت گل - عجب تصادفی؛ دو مربی ای که تازه به بازار کار بازگشته اند فردا در اولین بازی رودرروی هم قرار خواهند گرفت؛ حمید درخشان و صمد مرفاوی دو عضو تیم ملی قهرمان پکن 1990 که در عرصه مربیگری هم خیلی بدکار نکرده اند .
حالا زندگی آرام هردو مربی به پایان رسیده و آنها کار خیلی سختی دارند؛ مثل همیشه زندگی مربیان در همه جای دنیا.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رهبری‌فر:هم تیمی ای داشتم که روزی یک بسته سیگار می کشید اما نود دقیقه می دوید/ستاره کسی است که بازی را در می آورد

من هم در تیم ملی بازی کرده‌ام و هم در پرسپولیس ولی با قاطعیت می‌گویم که عیار پرسپولیس خیلی بالاتر از تیم ملی است.

سایت گل- اوضاع بحرانی پرسپولیس باعث شده که بسیاری از پیشکسوتان این تیم انتقادهای تندی از سرخپوشان داشته باشند. بهروز رهبری‌فر، مدافع اسبق پرسپولیس هم از این که این تیم دچار چنین شرایطی شده ناراحت است و معتقد است که مسئولان پرسپولیس با هواداران لجبازی می‌کنند و به فکر تغییر و تحول نیستند. او در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در مورد وضعیت بحرانی پرسپولیس به سئوالات پاسخ می‌دهد.
آقای رهبری‌فر، چرا پرسپولیس دچار این وضعیت شده است؟
من فکر می‌کنم آنهایی که برای پرسپولیس از جان و دل بازی می‌کنند هیچ‌وقت از یاد هواداران نمی‌روند. من الان گاهی اوقات مردم را در خیابان می‌بینم و آنها جلوی من را می‌گیرند و می‌گویند یک کاری کنید که این تیم درست شود. من هم جوابی ندارم به آنها بدهم. من معتقدم بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید اول باید دل و جرات بازی کردن را این تیم را داشته باشد، بازیکنان الان باید پول خرج کنند و به پرسپولیس بیایند ولی مثل این که برعکس شده است. من هم در تیم ملی بازی کرده‌ام و هم در پرسپولیس ولی با قاطعیت می‌گویم که عیار پرسپولیس خیلی بالاتر از تیم ملی است.
به نظر شما چرا پس از گذشت 9 هفته مشکلات حل نشده و پرسپولیسی‌ها بهانه می‌آورند؟
من معتقدم وقتی بازیکنی یک میلیارد پول می‌گیرد و لقب بازیکن میلیاردی می‌گیرد، یعنی این بازیکن ستاره است پس باید بازی را برای پرسپولیس در بیاورد. اگر فوتبالیستی مثل مسی به پاکستان هم برود همان مسی است چون او ستاره است. من فکر می‌کنم بازیکنان پرسپولیس باید حداقل یک جو مرام و مردانگی داشته باشند و مردانه بگویند که ما در حد این تیم نیستیم و کاری از دست‌مان برنمی‌آید. خیلی از این بازیکنان قبل از این که به پرسپولیس بیایند نمی‌دانستند بازی کردن در این تیم چقدر سخت است. شما اگر قیافه بازیکنان پرسپولیس را در زمین بگیرید خیلی راحت متوجه می‌شوید که اصلاً لبخند نمی‌زنند و با یکدیگر رفیق نیستند، آنها حتی یکدیگر را هم قبول ندارند.
پرسپولیسی‌ها در اصفهان بحث آب آلوده و آن اتفاقات را پیش کشیدند، در این مورد صحبت می‌کنید؟
من معتقدم بازیکن در بدترین شرایط هم باید از جانش مایه بگذارد. یادم می‌آید داود فنایی با پای شکسته مقابل استقلال بازی کرد و بعد از بازی رفت و پایش را گچ گرفت و هیچ‌کس هم نفهمید. بازیکنان پرسپولیس اگر پول می‌گیرند نوش‌جان‌شان ولی باید بدانند که باید برای پرسپولیس جان بدهند.
برخی معتقدند مانوئل به دلیل شرایط سنی‌اش گزینه مناسبی برای پرسپولیس نیست. نظر شما چیست؟
در کلاس‌های C مربیگری یکی از شاخصه‌های مهم در مورد کار مربیگری سلامت جسمانی است و یک مربی باید مثل بازیکن شوت بزند، مثل بازیکن بدود و درصد بالایی از آمادگی یک فوتبالیست را داشته باشد. من معتقدم مانوئل شرایط جسمی خوبی ندارد و اگر در ایران بود فرزندانش او را به آسایشگاه سالمندان می‌بردند. شاید او مربی خوبی باشد ولی در پرسپولیس جواب نداده است. به عنوان مثال آنجلوتی در میلان موفق بود ولی در چلسی نتیجه نگرفت و کاپلو هم در تیم ملی انگلیس نتیجه نگرفت. من نمی‌دانم چرا رویانیان اینقدر لجبازی می‌کند، مگر هواداران پرسپولیس چقدر باید عذاب بکشند؟ این تیم از لحاظ تاکتیکی هیچ چیزی ندارد.
در مورد کنار گذاشتن علی کریمی چه صحبتی داری؟
این کارها هیچ دردی را دوا نمی‌کند. اگر کریمی به درد نمی‌خورد پس چرا او را در ابتدای فصل نگه داشتند. او کاپیتان پرسپولیس و کاپیتان تیم ملی است و برخوردی که با کریمی شد واقعاً تاسف‌آور است. هیچ جای دنیا با ستاره‌ها این‌طور برخورد نمی‌کنند. الان آن عده‌ کمی که به استادیوم‌ها می‌آیند فقط به خاطر حضور چند ستاره دهه 70 مثل علی کریمی و فرهاد مجیدی است.
رویانیان گفته که بعضی از بازیکنان پرسپولیس قلیان می‌کشند. در این مورد چه صحبتی داری؟
این مسائل به خود فوتبالیست‌ها مربوط می‌شود. هم‌تیمی من یک بسته سیگار می‌کشید ولی از یک تا 90 مدام جلو می‌رفت و به عقب می‌آمد. این بازیکنان پرسپولیس اصلاً نمی‌توانند در زمین مسابقه بدوند. در ضمن من از یک موضوع خیلی ناراحتم.
چه موضوعی؟
من از علی پروین هم ناراحتم و فکر می‌کنم او دیگر پروین گذشته نیست. آقای پروین، چرا در این شرایط سکوت کرده‌ای؟ الان شما باید حرف بزنید و آیا دلیل سکوت شما این است که پستت را در پرسپولیس نگیرند؟ خیلی‌ها به من می‌گویند چرا پروین آن پروین گذشته نیست و این موضوع برای خودم هم جای سئوال دارد.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تونی اولیویرا :به غیر از فجر باید با چمن مصنوعی هم بجنگیم

من از پرتغال نیامده ام که در مورد داوری در فوتبال ایران صحبت کنم . وظیفه من فوتبال است ما باید قبول کنیم

سایت گل - تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران مطبوعات و صداوسیمای مرکز فارس در مورد بازی هفته گذشته و برد پر گل تراکتور گفت :آن بازی تمام شد و من به بازی با فجر فکر می کنم ، ما کار سختی خواهیم داشت چون با یک مربی با تجربه ، کاربلد و آشنا به فوتبال ایران روبرو هستیم . تیم فجر سپاسی هم تیم خوبی است و در انتقال دفاع به حمله خوب عمل می کند .توپ در میدان فقط یک تا است وقتی که در اختیار ماست باید استفاده ببریم حمله کنیم وقتی هم در اختیار حریف است باید برای به دست آوردن آن تلاش کنیم .

وی در مورد بازی در چمن مصنوعی گفت :کار روی چمن مصنوعی برای ما مشکل است و ما علاوه بر تیم فجر باید با چمن مصنوعی نیز مبارزه کنیم .

تونی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد وضعیت داوری ایران گفت : من از پرتغال نیامده ام که در مورد داوری در فوتبال ایران صحبت کنم . وظیفه من فوتبال است ما باید قبول کنیم که در هر کجای دنیا اشتباهات داوری جزو بازی است اما در مدتی که من در ایران هستم اشتباه فاحش از داوران ندیده ام میتوانم بگویم که عملکرد تیم های داوری ایران از عملکرد تیم های فوتبال بهتر است

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۱,۰۴۱ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۶۶۱ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۹۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۳۲ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۹۲۲ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۲۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۵ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!