به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جلسه مدیر عامل ترکتورسازی با وزیر ورزش

ظاهرا این جلسه مهم دستاوردهای خوبی برای باشگاه تراکتورسازی به همراه داشته و بزودی از این باشگاه اخبار خوبی به بیرون درز خواهد کرد

سایت گل – روز گذشته جلسه ای با حضور وزیر ورزش ، سردار جعفری ، سردار پورجمشیدیان و سعیدی و قره سید نمایندگان محترم مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و مشکلات و مسائل ورزشی استان و باشگاه تراکتورسازی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

ظاهرا این جلسه مهم دستاوردهای خوبی برای باشگاه تراکتورسازی به همراه داشته و بزودی از این باشگاه اخبار خوبی به بیرون درز خواهد کرد.

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
انصاریان: کارت زرد دادن رویانیان با نمک بود / یک کارت سوخت دادی برای هفت پشت‌‌مان بس است/ مانوئل به کریمی می‌گوید پیر ولی عزرائیل دنبال او است

علی انصاریان، مدافع اسبق پرسپولیس معتقد است که محمد رویانیان، مدیرعامل این باشگاه نباید ناکامی‌های پرسپولیس را هر بار گردن یک نفر بیندازد و باید قبول کند که خودش مقصر است

سایت گل- علی انصاریان، مدافع اسبق پرسپولیس معتقد است که محمد رویانیان، مدیرعامل این باشگاه نباید ناکامی‌های پرسپولیس را هر بار گردن یک نفر بیندازد و باید قبول کند که خودش در این بحران و ناکامی‌ها هم مقصر است.

انصاریان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: «شاید خیلی‌ها به خاطر منافع خودشان یا به خاطر بعضی مسائل دیگر در مورد رویانیان حرف نمی‌زنند ولی باید بالاخره یک نفر واقعیت‌ها را بگوید. این پرسپولیس همان تیمی است که در ابتدای فصل تشکیل شد و رویانیان گفت که یک تیم رویایی می‌سازم. حالا شاهد این تیم رویایی هستیم و پرسپولیس باید خوش‌شانس باشد که لیگ دسته اول سقوط نکند.»
او ادامه می‌دهد: «این اصلاً درست نیست که هر اتفاقی می‌افتد آن را گردن دیگران می‌اندازیم. خیلی جالب است که رویانیان یک کارت زرد به ژوزه داده و این کار خیلی بانمک بود. آقای رویانیان شما یک کارت سوخت به ما دادی که برای هفت پشت‌مان بس است. پایین برگه قرارداد مانوئل امضای شما وجود دارد و شما بودید که اول این بازیکنان را خودتان انتخاب کردید و بعدا سرمربی آوردید، این در حالی است که با یک‌پنجم قرارداد مانوئل می‌توانستید یک مربی ایرانی بیاورید که از بازیکنان و فوتبال ایران شناخت داشته باشد.»

انصاریان در قسمتی از حرف‌هایش می‌گوید: «این همه پول به بازیکنان پرسپولیس دادید ولی نتیجه‌اش چه شد؟ این پرسپولیس حتی از پرسپولیس پارسال هم بدتر است و هیچ وقت ندیده بودم که دچار این وضعیت شود. آقای رویانیان هم هر روز عکس‌هایش در روزنامه‌ها چاپ می‌شود و قهرمان‌های فلان رشته را به پرسپولیس می‌آورد. این کار خوب است ولی همه پرسپولیس را با تیم فوتبالش می‌شناسند.»

از انصاریان در مورد کنار گذاشتن علی کریمی سئوال می‌کنیم که این‌گونه جواب می‌دهد: «من نمی‌دانم تا کی می‌خواهند هر روز تقصیر را گردن یک نفر بیندازند. این شرایطی که برای کریمی به وجود آمده در زمان مربیگری آری‌هان برای من هم به وجود آمد، من معتقدم آقایان از محبوبیت کریمی می‌ترسند و در فوتبال ایران هر بازیکنی محبوب باشد برایش چاله درست می‌کنند. کریمی حتی درون زمین راه رفتنش هم مفید است و همه می‌دانند که او یکی از اسطوره‌های پرسپولیس است. مانوئل ژوزه که می‌گوید کریمی فوتبالش تمام شده و پیر شده است، خودش باید بداند که عزرائیل در به در دنبال اوست. اصلاً مانوئل در حدی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم ولی از آقایان می‌خواهم که دنبال تخریب اسطوره‌ها نباشند. خیلی‌ها هنوز یادشان نرفته که چه برخوردی با مرحوم ناصر حجازی داشتند و وقتی مریض شد کنارش رفتند تا عکس بگیرند.»

انصاریان در قسمتی از حرف‌هایش می‌گوید: «آقای رویانیان شما که از جراحی صحبت می‌کنی اول از خودت شروع کن و بهترین جراحی این است که همین امروز استعفا بدهی و از پرسپولیس بروی. یک قلم و کاغذ بردار و یک استعفای خوب بنویس و اگر هم در نوشتن کمک خواستی به من بگو.»

مدافع سابق پرسپولیس در پایان حرف‌هایش می‌گوید: «این حرف‌ها دیگر کهنه شده که آب آلوده یا شیرینی آلوده را بهانه می‌کنند. پرسپولیس بیشتر از یک سال است که با این شرایط مواجه شده و حتماً از همان زمان تا حالا در هر بازی آب یا شیرینی آلوده می‌خورند. آقای رویانیان کمی هم خودت را مقصر بدان و همین امروز بهتر است که استعفا بدهی تا شاید وضعیت پرسپولیس بهتر شود.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
هوادران کریمی اتومبیل مانوئل را متوقف کردند

مانوئل دراتومبیل خود تنها نبود و ناجی ،پدرو و فیدالگو دستیاران او هم در اتومبیلش حضورداشتند و تشویق کریمی توسط هواداران معترض راتماشاگرشدند اما واکنشی نشان ندادند.

سایت گل- بعد ازپایان تمرین پرسپولیس وخروج تک تک بازیکنان از محل تمرین که حدود یک ساعت بعد از تمرین ادامه داشت مانوئل ژوزه ودستیارانش جزو آخرین نفراتی بودند که ورزشگاه درفشی فر راترک کردند.
حول وحوش ساعت 12:15 امروز وقتی مانوئل دراتومبیل شاسی بلند مشکی رنگش همراه با دستیارانش قصد خروج از ورزشگاه درفشی فر را داشت، چند دقیقه ای توسط هواداران علی کریمی ومعترضان تصمیمات او محاصره شد واین افراد که مقابل اتومبیل سرمربی پرسپولیس تجمع کرده بودند،چند دقیقه ای او را معطل کردند.

البته مانوئل دراتومبیل خود تنها نبود و ناجی ،پدرو و فیدالگو دستیاران او هم در اتومبیلش حضورداشتند و تشویق کریمی توسط هواداران معترض راتماشاگرشدند؛ اما واکنشی نشان ندادند.

مانوئل هم که درقبال این معطلی 4 -3 دقیقه ای سعی می کرد خود را خونسرد نشان دهد، در مواجهه با دوستداران کریمی و آنهایی که می گفتند لطف کن و از پرسپولیس برو فقط نیشخندی عجیب بر لب داشت.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
صالحی داور دیدار پرسپولیس - آلومینیوم

نام داوران هفته دهم رقابت های جام خلیج فارس اعلام شد

سایت گل - کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال (جام خلیج فارس) را در حالی اعلام کرد که احمد صالحی قضاوت دیدار تیم های پرسپولیس و آلومینیوم هرمزگان را بر عهده خواهد داشت.
برنامه، زمان، مکان، اسامی داوران و ناظران هفته دهم لیگ حرفه ای فوتبال به شرح زیر اعلام شد:

چهارشنبه پنجم مهر ماه 1391
گهر زاگرس - نفت تهران - ساعت 17:15 - ورزشگاه انقلاب کرج

داور: سعید بخشی زاده کمک ها: آموزگار، عظیم پور داور چهارم: کرمانشاهی، ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

پیکان - فولاد - ساعت 17:15 ورزشگاه تختی تهران

داور: زرگر کمک ها: کیانی، عبدوس داور چهارم: جباری ناظر داوری: طاهریان

فجر سپاسی - تراکتورسازی - ساعت 17:15 ورزشگاه دستغیب شیراز

داور: علیرضا خورشیدی کمک ها: داوری، طوری داور چهارم وسیله بر ناظر داوری: میرزا بیگی

صنعت نفت آبادان - استقلال - ساعت 18:30 ورزشگاه تختی آبادان

داور: محسن ترکی کمک ها: کامرانی فر، فراهانی داور چهارم: اکرمی ناظر داوری: نظری

پنجشنبه ششم مهر ماه 1391
پرسپولیس - آلومینیوم هرمزگان - ساعت 18:30 ورزشگاه آزادی

داور: احمد صالحی کمک ها: ابوالفضلی، قاسمی داور چهارم: سید علی ناظر داوری: صفیری

ملوان انزلی - سپاهان - ساعت 17:25 ورزشگاه تختی انزلی

داور: تورج حق وردی کمک ها: فروغی ، اسدی داور چهارم: مستقیم ناظر داوری: غلامرضا بهروان

ذوب آهن - سایپا - ساعت 17:15 ورزشگاه فولادشهر اصفهان

داور: اسدی: کمک ها: میرزا بیگی، غنو، داور چهارم: بنیادی فر ناظر داوری: احمدی

صبا - داماش گیلان - ساعت 17:15 ورزشگاه یادگار امام قم

داور: جمشید دانش مهر کمک ها: رفعتی، ظهیری داور چهارم: کمانی ناظر داوری: شکور

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کلاه‌کج: هفته قبل نارنجک انداختم، این هفته آرپی‌جی زدم

من بازی‌های پرسپولیس را ندیده بودم اما این تیم امسال واقعا در بحران فرو رفته است و من دلم برای هواداران پرسپولیس می‌سوزد.

سایت گل - عادل کلاه‌کج، هافبک باشگاه سپاهان، در گفت و گویی پیرامون بازی تیمش با پرسپولیس می‌گوید: «ما هفته‌هاست که در لیگ تا نزدیکی دروازه حریف می‌رویم اما توپمان وارد دروازه نمی‌شود، ما گفتیم در این بازی با تمرکز بالا قدم به میدان بگذاریم و برویم تا توپ‌هایمان را وارد دروازه کنیم و خدا را شکر از دقیقه یک تا ۹۰حمله کردیم و در آخر بازی خیلی ریلکس داشتیم به هم پاس می‌دادیم.خدا را شکر که خوب بازی کردیم و توانستیم ۳امتیاز بازی را ازآن خودمان کنیم.»
به گزارش سایت گل و به نقل از خبرگزاری اصفهان، او در مورد عملکرد پرسپولیس در این مسابقه ادامه می‌دهد: «من قبل از بازی هم گفتم که پرسپولیس به دنبال این است که با پیروزی مقابل سپاهان از بحران خارج شود. من بازی‌های پرسپولیس را ندیده بودم اما این تیم امسال واقعا در بحران فرو رفته است و من دلم برای هواداران پرسپولیس می‌سوزد.«
از هافبک سپاهان در مورد نارنجک خبر ساز او در بازی با الاهلی می‌پرسیم که عادل می گوید: «راستش را بخواهید من اول نمی‌دانستم آن شیء نارنجک است و می‌خواستم داور نبیند که تماشاگران سنگ را درون زمین انداختند، گفتم داور نبیند و آن را گزارش نکند چون برای تیم ما بد می‌شود. آن را بر داشتم و آرام به کناری انداختم اما به یک باره منفجر شد. باید بگویم وقتی منفجر شد من خودم خیلی ترسیدیم اما دیدم داور انگار با رگبار دنبالش کردند و هم من خودم دنبال داور حرکت کردم. می‌خواستم کسی نفهمد، کل دنیا فهمید اما به هر حال هفته قبل نارنجک انداختم، این هفته آرپی جی انداختم

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
ماجدی: برهانی به ما گفت مشکل خانوادگی دارد/ مشکلات مالی احتمالا هفته آینده حل می‌شود

میرشاد ماجدی در مورد غیبت برهانی می‌گوید:« او به ما گفته که مشکل خانوادگی دارد و گرفتار است و ما هم نمی‌توانیم کار خاصی انجام دهیم جز اینکه کادرفنی با درخواست او موا

سایت گل- آرش برهانی مهاجم استقلال که یکی از رکورد داران غیبت در تمرینات این تیم است، در 3 روز گذشته در تمرینات استقلال غایب بود.

به گزارش سایت گل، برهانی که امسال همراه با دیگر مهاجمان استقلال عملکرد چندان خوبی نداشته است در تمرینات 3 روز اخیر غایب بوده و گویا این موضوع به خاطر مشکلات شخصی مهاجم آبی‌ها بوده است. برهانی که تمرینات روزهای اخیر استقلال را از دست داده است، همراه با استقلال به آبادان رفته است. میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در مورد غیبت برهانی می‌گوید:« او به ما گفته که مشکل خانوادگی دارد و گرفتار است و ما هم نمی‌توانیم کار خاصی انجام دهیم جز اینکه کادرفنی با درخواست او موافقت کند. ما در جریان نیستیم که گرفتاری برهانی در چه مورد است ولی او به این دلیل در تمرینات غایب است.»

از ماجدی در خصوص بحران مالی استقلال سوال می‌کنیم و او می‌گوید:« به هر حال تیم از ابتدای فصل با این شرایط دست و پنجه نرم کرده ولی آقای فتح‌الله‌زاده چک‌های اسپانسر را گرفته و به احتمال فراوان هفته آینده مشکلات مالی بازیکنان برطرف خواهد شد.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جانواریو: وقتی قلعه‌نویی می‌گوید قهرمان می‌شویم، حتما می‌شویم/ همه ما منتظر بازگشت جباری هستیم

آقاي قلعه‌نويي هم به اندازه كافي تجربه دارد و وقتي مي‌گويد استقلال قهرمان مي‌شود حتما اين اتفاق خواهد افتاد

سایت گل- فابیو جانواریو هافبک برزیلی استقلال در آستانه بازی با صنعت نفت آبادان امیدوار است که تیمش 3 امتیاز را گرفته و وارد کورس قهرمانی شود.

جانواريو در مورد اين بازي حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:« ما در بازي‌هاي گذشته امتيازهاي حساسي را در بازي‌هاي خانگي از دست داديم و حالا براي جبران بايد در بازي‌هاي بيرون از خانه دنبال برد باشيم. بازي با صنعت نفت آبادان آسان نيست و آنها خيلي خوب در زمين خودشان فوتبال بازي مي‌كنند ولي ما بايد اين تيم را ببريم تا به طور جدي وارد كورس قهرماني شويم. پيش بيني نتيجه سخت است ولي فقط دنبال 3 امتياز هستيم.»
استقلال هنوز از لحاظ سبك بازي توقع هوادارانش را برآورده نكرده و اين در حالي است كه قلعه‌نويي گفته تيمش قهرمان مي‌شود. جانواريو در اين خصوص می‌گوید:« ما هم نمي‌خواهيم واقعيت‌ها را كتمان كنيم. بازيكنان و كادرفني استقلال هنوز از بازي‌هاي اين تيم راضي نيستند ولي زمان زيادي تا پايان ليگ باقي مانده و مطمئن باشيد ما به زودي به همان تيمي تبديل مي‌شويم كه هواداران مي‌خواهند.آقاي قلعه‌نويي هم به اندازه كافي تجربه دارد و وقتي مي‌گويد استقلال قهرمان مي‌شود حتما اين اتفاق خواهد افتاد.»

جانواريو منتظر بازگشت مجتبي جباري است و قلعه‌نويي هم در مصاحبه‌هاي خود در اين خصوص صحبت كرده است. فابيو در اين مورد مي‌گويد:« مجتبي يك بازيكن باهوش و فوق‌العاده است كه وقتي در خط هافبك قرار مي‌گيرد نظم خاصي به بازي مي‌دهد. او بازيكن خوبي است و همه ما بي‌صبرانه در انتظار بازگشت مجتبي هستيم و اميدواريم او خيلي زود به تركيب استقلال ملحق شود.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آیا برهانی در اعتراض به بی پولی تمرین نکرد؟

از طرفی می گویند او مشکلات شخصی هم داشته که گویا حاشیه ای بوده ولی به هر حال حالا که آرش برگشته و همراه تیم به آبادان هم رفته است

سایت گل- درحالی که غیبت آرش برهانی چند روزی در تمرینات استقلال سانسور شد،از اردوی آبی ها خبر رسید که این مهاجم در اعتراض به بی پولی از حضور در تمرینات خودداری کرده است.

به گزارش سایت گل،بعد از اینکه آرش برهانی خودش را به کاروان استقلال رساند و همراه این تیم به آبادان رفت شایعات پیرامون اینکه چرا او طی روزهای اخیربا استقلال تمرین نکرده بیشتر شد. بعد از سفر آرش به آبادان خبر رسید که این مهاجم به خاطر مشکلات مالی باشگاه استقلال و در اعتراض به اینکه دستمزدش پرداخت نشده در تمرینات شرکت نکرده است.

آرش 3 روز در تمرینات گروهی استقلال شرکت نکرد و آن قدر غیبت هایش طولانی شد که شایعات زیادی را به وجود آورد.از طرفی می گویند او مشکلات شخصی هم داشته که گویا حاشیه ای بوده ولی به هر حال حالا که آرش برگشته و همراه تیم به آبادان هم رفته است. با توجه به اینکه برهانی در تمرینات استقلال حضور نداشته قرارگرفتنش در ترکیب اصلی استقلال بسیار دور از ذهن است. این احتمال هم وجود دار که برهانی پس از بازگشت استقلال از آبادان برای حل مشکلات مالی اش سراغ فتح الله زاده هم برود.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
آنسلمو : برای آقای گلی آماده ام

می خواهم اعتماد مربیان را به خود جلب کنم تا در ترکیب اصلی بازی قرار گیرم و با گلزنی هواداران را شاد کنم

سایت گل – آنسلمو مهاجم خارجی وجدید تراکتورسازی درباره بازی اخیر تیمش با گهردورود می گوید:این بازی بهترین بازی ما در لیگ بود خوشحالم که توانستیم با زدن پنج گل دل هواداران را شاد کنیم و تک تک بازیکنان در این بازی روز خوبی را پشت سر گذاشتند. من هم خوشحالم که توانستم دراولین بازی گل بزنم و با زدن این گل دل هواداران میلیونی باشگاه را شاد کنم . امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در خصوص بازی فردای تراکتور سازی بافجر هم می گوید:فجر بازی های خوبی از خود به نمایش گذاشته و تیم خوبی است ولی ما هم تیم تراکتورسازی هستیم .امیدوارم تجربه بازیکنان و هماهنگی که داریم باعث شود از این بازی دست پر به تبریز برگردیم . تنها مشکل ما چمن مصنوعی ورزشگاه شیرازاست و برای ما بازی در این زمین تازگی دارد.
وی باز هم در باره خودش و اینکه آیا می تواند بازهم گل بزند می گوید:تمام سعی خود را می کنم تا در تمرینات خوب ظاهر شوم .می خواهم اعتماد مربیان را به خود جلب کنم تا در ترکیب اصلی بازی قرار گیرم و با گلزنی هواداران را شاد کنم.

حرف های پایانی این مهاجم خارجی درباره هواداران تراکتورسازی است:قبل از اینکه با تراکتورسازی قرارداد ببندم آوازه هوادارانش را شنیده بودم که بهترین و پرشور ترین هستند. وقتی وارد تبریز شدم و فیلم ها وعکس های هواداران تراکتورسازی را دیدم از انتخاب تراکتور خوشحال شدم.شنیده ام که هواداران تراکتورسازی از شهر های دور برای دیدن بازی و تشویق تیم محبوب شان به تبریز می آیند و همچنین تراکتورسازی را در هیچ کدام از شهر ها تنها نمی گذارند . من هم با دیدن و شنیدن این صحنه ها آماده گلزنی برای این هواداران شدم .خوشحالم که توانستم در اولین بازی گل بزنم و با دیدن هواداران پرشور تراکتور خودم را برای آقای گلی آماده کرده ام

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
میثاقیان: اگر بگویم گربه سیاه پرسپولیسم، ناراحت می شوند/ کریمی اسطوره است و باید احترامش حفظ شود/ نگران داوری هستم

همیشه پرسپولیس و استقلال را دوست دارم چون واقعا اوج بودن آنها باعث پیشرفت تیم ملی و رونق فوتبال ایران می شود.

سایت گل- اکبر میثاقیان سرمربی آلومینیوم هرمزگان این هفته دوباره سوژه رسانه ها خواهد شد و باید تیمش را مقابل پرسپولیس به میدان بفرستد.او در آلومینیوم خوب نتیجه نگرفته ولی امیدوار است در آینده شرایط تیمش بهتر شود.میثاقیان که معمولا مقابل پرسپولیس خوب نتیجه می گیرد در آستانه این بازی به سوالات پاسخ می دهد.

شرایط تیم تان در آستانه بازی با پرسپولیس چطور است؟

تیم ما خوشبختانه از شرایط روحی روانی خوبی برخوردار است و همین که نزدیک بازی با پرسپولیس هستیم، انگیزه زیادی در تیم ایجاد شده. وقتی به چنین بازی هایی می رسیم هر تیمی باانگیزه می شود چون می خواهند خود را نشان دهند.

پس کاملا آماده هستید؟

بله،چنین بازی هایی که پخش مستقیم دارد، می تواند برای بازیکنان تیم های مقابل سکوی پرتاب باشد. بالاخره فقط در طول فصل 4 بازی پخش مستقیم دارد و در چنین شرایطی بازیکنان سعی می کنند با تمام قدرت بازی کنند. البته تیم های من همیشه باانگیزه و جوان بودند. الان هم بازیکنان جوان و بسیار خوبی داریم که خیلی زحمت می کشند.

شرایط بحرانی پرسپولیس باعث نمی شود که کار راحتی داشته باشید؟

بازی با پرسپولیس و استقلال همیشه برای من جذاب بوده و هست. هیچ وقت نمی شود روی این تیم ها حساب کرد و اصلا رتبه آنها مهم نیست. فکر نکنید که پرسپولیس چون پائین تر از ما قرار دارد، ما حتما کار راحتی داریم. البته همیشه پرسپولیس و استقلال را دوست دارم چون واقعا اوج بودن آنها باعث پیشرفت تیم ملی و رونق فوتبال ایران می شود.

فکر می کنید بازی را ببرید؟

پیش بینی سخت است ولی مطمئن باشید بازی خیلی خوبی می شود و مردم لذت خواهند برد. البته درست است که پرسپولیس شرایط خوبی ندارد ولی صددرصد بهتر می شوند. با آمدن گل محمدی قطعا تیم به آرامش می رسد و نتایج بهتری می گیرد ولی این را هم در نظر بگیرید که تیم من باانگیزه، جوان و نباز است. این بازی سختی برای ما است.

گربه سیاه پرسپولیس هم که هستید؟

درست است که همیشه مقابل پرسپولیس نتیجه گرفتم و خوب بودم ولی این دیدار سخت ترین آنهاست. همه بازی هایی که مقابل پرسپولیس داشتم، یک طرف و این بازی طرف دیگر. شک نکنید که بازی بسیار خوبی می شود. البته اگر بگویم گربه سیاه پرسپولیسم، آنها ناراحت می شوند چون اوضاع خوبی ندارند. البته این بازی جانانه ای می شود. بالاخره پرسپولیسی ها در این بازی بیشترین فشار را باید تحمل کنند چون محکوم به برد هستند.

مثل اینکه از داوری ها هم گلایه دارید؟

من نگران داوری این بازی هستم. بالاخره قبول کنید وقتی که در بازی های قبلی 3، 4 پنالتی برای ما نگرفتند، باید نگران شوم. الان اگر اشتباهات نبود باید 15 امتیازی بودیم. باید داوری این بازی قاطع و خوب باشد. بالاخره بازی برای هر2 تیم حساس و حیاتی است. شرایط آنها حاد است و ما هم می خواهیم بالاتر برویم. البته شک نکنید که بسته و دفاعی بازی نمی کنیم.

در مورد غیبت احتمالی علی کریمی چه صحبتی دارید؟

نمی توانم راجع به تیم دیگری صحبت کنم ولی علی کریمی اسطوره فوتبال ایران است و باید احترامش را حفظ کنیم. همیشه علی کریمی، کریمی است و گره گشا. بودنش یک سختی هایی دارد که نبودنش ندارد. بالاخره همه می دانند اگر روز این بازیکن باشد، کمتر مدافعی می تواند او را مهار کند.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۵۸۵ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۰۳۹ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۵۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۹۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۵۴ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۷۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۶۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!