به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عادل کلاه کج: می خواستم ۱۰ سال برای پرسپولیس بازی کنم/ به زودی مرا در تیم ملی می بینید

شاید حکمتی در این جدایی بود اما باور کنید می خواستم 10 سال برای پرسپولیس بازی کنم.

سایت گل- نام عادل کلاه کج با گلی که وارد دروازه پرسپولیس کرد بار دیگر سر زبان ها افتاد.او ابتدا در مورد گلزنی به پرسپولیس می گوید:«احساس خیلی خوبی داشتم. چون قبل از بازی مدام صحنه گل زدن به پرسپولیس را مدام در ذهنم مرور می کردم. من برای این بازی خیلی انگیزه داشتم و با خودم می گفتم اگر می خواهی به روزهای اوج برگردی باید از همین جا شروع کنی.»

او که تا چند سال قبل در همین پرسپولیس بازی می کرد ادامه می دهد:«من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشتم. می خواستم در پرسپولیس ستاره بشوم اما قراردادم را فسخ کردند. بابت جدایی از پرسپولیس هنوز هم ناراحتم اما کسی را مقصر نمی دانم. این اتفاقات را می گذارم به حساب خواست خدا. شاید حکمتی در این جدایی بود اما باور کنید می خواستم 10 سال برای پرسپولیس بازی کنم.»
او تاکید می کند:«من درحالی در دربی گل زدم که 5 هفته را به خاطرمشکلاتی که با صبا داشتم نتوانستم برای پرسپولیس بازی کنم. بدنسازی هم نکرده بودم و شرایط برایم مناسب نبود.اگر یادتان باشد روزی که با پرسپولیس قرارداد بستم دایی ام هم فوت شد. خیلی از لحاظ روحی زیر فشار بودم . با این حال رفتم و در دربی هم گل زدم اما بعد از اینکه کرانچار رفت از ترکیب اصلی دور شدم. نمی دانم دلیلش چه بود اما خیلی دوست داشتم در پرسپولیس بمانم و انگیزه های زیادی هم داشتم. مطمئنا اگر در پرسپولیس می ماندم ستاره این تیم در خط هافبک می شدم اما یک سوالی که برای خودم هنوز حل نشده این است که چرا پرسپولیس طی سال های گذشته مدام بازیکن عوض می کند. این همه تغییرات اصلا به سود پرسپولیس نبوده

او در پاسخ به این سوال که فکر می کنی این روند خوب را ادامه دهی تاکید می کند:« فکر می کنم از سپاهان بتوانم دوباره به تیم ملی برسم. من روزگاری کاپیتان تیم امید ایران بودم و هنوز به حقم در تیم ملی نرسیدم. اما به زودی من را هم درتیم ملی خواهید دید.»

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
محمدباقر صادقی: نیمکت‌نشین بمانم نیم‌فصل از سپاهان جدا می‌شوم/ به رحیمی اعتماد کردم و آمدم

رضا محمدی در سپاهان خوب و بدون اشتباه کار کرده است و امیدوارم این شرایط خوبش را ادامه دهد.

سایت گل- محمدباقر صادقی دروازه بان سپاهان که نیمکت نشین شده،مثل احمد جمشیدیان تاکید کرد که در صورت نیمکت نشینی از سپاهان جدا می‌شود.

او در ابتدای حرف هایش در مورد مصدومیتش می‌گوید:« خوشبختانه مصدومیتم برطرف شده اما با اتوجه به اینکه یک مدت طولانی است که تمرین نکرده‌ام، جایگاهم را در سپاهان از دست دادم اما امیدوارم در بازی‌های آینده بار دیگر جایگاهم را پس بگیرم. دو بازی است که می‌توانم برای سپاهان بازی کنم اما کادر فنی تشخیص داده است که بازی نکنم.»

او در مورد عملکرد رضا محمدی در بازی‌های اخیر سپاهان تصریح می‌کند:« رضا محمدی در سپاهان خوب و بدون اشتباه کار کرده است و امیدوارم این شرایط خوبش را ادامه دهد. شرایط تیم ما در هفته‌های اول اصلا خوب نبود اما ما شرایط تیم را بهتر کردیم و رفته‌رفته بهتر شدیم اما من بدموقع مصدوم شدم.»
صادقی که به نظر می‌رسد از نیمکت نشینی‌اش در تیم اصفهانی به شدت ناراحت است، در این زمینه می گوید:« نمی‌دانم دلیل نیمکت نشینی‌ام مصدومیت بود یا چیز دیگر. کادر فنی می‌گوید از نظر روحی آماده نیستم ولی من دلیلی نمی‌بینم که روی نیمکت بنشینم. مطمئن باشید شرایط اینگونه نمی‌ماند و من اگر تا نیم‌فصل روی نیمکت بنشینم، از تیم جدا می‌شوم.در بازی بعدی هم ۱۰۰ درصد رضا درون دروازه قرار می‌گیرد چون خوب بازی کرده است اما من باید به ترکیب اصلی تیم باز گردم.»

از صادقی در مورد مصاحبه‌های مدیرعامل باشگاه سپاهان و حمایت‌های علیرضا رحیمی از او می‌پرسیم که می گوید:«به هر حال من به خاطر آقای رحیمی به سپاهان آمدم و به او اعتماد کردم و به سپاهان آمدم بنابراین هرچه او بگوید، همان کار را می‌کنم ولی من شرط اولم این بود که به تیمی بروم و بازی کنم و برایم بین سپاهان و استقلال و پرسپولیس فرقی نداشت بنابراین به تیمی آمدم که به من قول دادند بازی کنم. در هر صورت فعلا شرایط اینگونه نشده و چون اول فصل صحبت‌هایم را کرده بودم، شاید نیم‌فصل از سپاهان جدا شوم.»

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گردان:‌ کارشناس نیستم که در مورد نیلسون حرف بزنم/ در مورد نیمکت‌نشینی‌ام از مانوئل بپرسید

من نمی‌دانم چرا نیمکت‌نشین شده‌ام. از آقای مانوئل در مورد نیمکت‌نشینی‌ام بپرسید و از من سئوال نکنید

سایت گل- شهاب گردان پس از چند فصل رویایی در ذوب‌آهن، در حالی به پرسپولیس رفت که به گفته خودش حضور در پرسپولیس فرصتی برای ملی‌پوش شدن او بود اما دروازه‌بان ملی‌پوش ذوب‌آهن پس از آن افت قابل توجهی در پرسپولیس پیدا کرد.

گردان در حال حاضر یکی از نیمکت‌نشینان تیم پرسپولیس به شمار می‌رود و با توجه به عملکرد نیلسون در این مسابقه و بازی‌های قبل بعید به نظر می‌رسد که در بازی آینده نیز درون ترکیب تیمش قرار گیرد.او ابتدا در مورد شکست پرسپولیس می‌گوید:« من نظر خاصی در مورد این بازی ندارم،واقعا چه بگویم؟ وقتی بازی نکردم چه حرفی می‌توانم بزنم؟»

او نمی‌خواهد آنگونه که باید در مورد نیمکت‌نشینی‌اش صحبت کند و در این خصوص می گوید:« من نمی‌دانم چرا نیمکت‌نشین شده‌ام. از آقای مانوئل در مورد نیمکت‌نشینی‌ام بپرسید و از من سئوال نکنید.»گردان در پاسخ به این سئوال که آیا نیمکت‌نشینی در پرسپولیس حقت است یا نه می گوید:« نمی‌دانم نیمکت‌نشینی در پرسپولیس حقم هست یا نه بنابراین بهتر است در این زمینه از مانوئل بپرسید.»

از او در مورد عملکرد نیلسون در بازی‌های اخیر پرسپولیس پرسیدیم که او به گفتن یک جمله در این زمینه اکتفا می کد:« من کارشناس نیستم و نمی‌توانم در مورد دروازه‌بانی تیم صحبت کنم.»

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بهترین های هفته نهم: یکه تازی نفت در زیر گرمای نفس های سپاهان

با استعفای گل محمدی از صبا و آمدن احتمالی اش به پرسپولیس، بوی خاتمه همکاری خوزه با قرمزها بیشتر از هر زمان دیگری به مشام می رسد

سایت گل- هفته نهم لیگ برتر با تداوم صدر نشینی نفت تهران به پایان رسید. هر چند که این هفته در میان مربیان به صورت رسمی ناکامی نداشت، اما با استعفای گل محمدی از صبا و آمدن احتمالی اش به پرسپولیس، بوی خاتمه همکاری خوزه با قرمزها بیشتر از هر زمان دیگری به مشام می رسد. فعلا در حالی که دو سوگولی پایتخت سرگرم مشکلات درونی خود هستند، تیم هایی مانند نفت، سپاهان و تراکتور در لیگ ایران یکه تازی می کنند.

دروازه بان:

سوشا مکانی (نفت تهران): دروازه بان بیست و شش ساله ی انزلی چی نفت، فوتبالش را بر عکس همشهریانش نه از ملوان که از پاسارگاد تهران آغاز کرد و سپس به کوثر، استیل آذین و نفت رفت. همه گریه های او پس از به ثمر رسیدن گلی که از تیم پرسپولیس علی دایی دریافت کرد را به خوبی به خاطر دارند. تیمی که پس از استقلال دارای بهترین خط دفاعی است، به یقین یک دروازه بان مطمئن درون دروازه دارد. علاوه بر آن سوشا سنگربان تیم صدرنشین لیگ نیز هست.
دفاع:

هادی شکوری(نفت تهران): اهل تهران است و با سی سال سن پیش از این در باشگاههای پاس،استقلال،العربی،ذوب آهن و شاهین بوشهر بازی کرده است.یازده بازی ملی هم در کارنامه دارد.شکوری با گل سه امتیازی که این هفته به صبا زد،سند صدرنشینی نفت را امضا کرد.

مارسیو خوزه نارسیو(سایپا): مدافع برزیلی سایپا،نخستین بار توسط علی دایی به پرسپولیس دعوت شد که به دلایل نا معلومی،از سوی دایی مورد پسند قرار نگرفت اما توسط او به نفت معرفی شد. در ابتدای این فصل در حالی که مس هم خواهان او بود اما به سایپا پیوست.او مدافع گلزنی است که سال پیش هم گلهای حساسی را برای نفت به ثمر رسانده،هرچند که خودش می گوید در برزیل بیشتر گل می زدم. او زننده نخستین گل این فصلش در بازی با پیکان برای تیمش هم بود.

پیروز قربانی(راه آهن): مدافع 34 ساله این تیم اهل تهران است.او در تیم های استقلال،مس و سایپا هم بازی کرده و دو بار با استقلال قهرمان لیگ برتر و یک بار جام حذفی شده است. در بازی با داماش او رهبری خط دفاعی تیمش را به خوبی در دست داشت و با مهار حملات میزبان، راه آهنی ها توانستند با گل دیرهنگامشان پیروز از میدان خارج شوند.

هافبک:

ابوالقاسم دهنوی(تراکتورسازی): هافبک دفاعی سی و یک ساله تراکتور اهل مشهد است.او در تیم های مس کرمان و رفسنجان و برق شیراز بازی کرده است و امسال در حالی که با استقلال قرارداد داخلی امضا کرده بود با یک دور برگردان سریع سر از تبریز در آورد. او با یک گل زده و یک پاس گل در بازی با گهر بهترین بازیکن تراکتوری ها بود.

محمد رضا خلعتبری( سپاهان): هافبک –فوروارد بیست و نه ساله سپاهان اهل رامسر است.تاکنون در باشگاههای شموشک،ابومسلم، ذوب آهن،الغرافه و الوصل بازی کرده و او را می توان تنها شاگرد ایرانی مارادونای بزرگ نیز نام نهاد.خلعتبری با پنجاه بازی ملی در سپاهان یک وزنه غیرقابل انکار محسوب می شود. خلعتبری در بازی با پرسپولیس یک پاس گل داد و به نوعی پایه گذار اغلب حمله های سپاهان نیز بود.

ایوان پتروویچ(مس): هافبک 32 ساله مس اهل صربستان است. او که قرار بود ایوان مخوف پرسپولیس باشد، آنچیزی نشد که قرار بود.او روزهای اوجش را در ابومسلم گذراند.غیر از آنها در شاهین هم عضویت داشت. پاس گل زیبای او در بازی با ذوب آهن پایه گذار برد مس شد.

امید ابراهیمی(سپاهان): هافبک 25 ساله سپاهان اهل نکا مازندران است.او از شهرداری بندرعباس به سپاهان آمده و دو بار با این تیم به مقام قهرمانی لیگ رسیده است.ابراهیمی در بازی مقابل پرسپولیس با یک پاس گل شسته و رفته پایه گذار گل نخست تیمش بود.

اسماعیل شریفات(فولاد): هافبک –مهاجم، رامشیری فولاد 24 ساله است.او فوتبالش را از همین فولاد شروع کرد و پس از حضور در دو تیم آبی اهواز و تهران، دوباره به فولاد بازگشته است. دربازی با ملوان او بارها خط دفاعی این تیم را آزار داد و ضربه پنالتی فولاد بر اثر یک و دوی او در محوطه ی جریمه ملوان بدست آمد.

مهاجم:

میلاد غریبی(سایپا): مهاجم گچسارانی تیم ملی امید در بازی با پیکان بدجوری خط دفاع این تیم را آزار داد.او بیست سال بیشتر ندارد و می خواهد حالا که سایپا انصاری فرد را از دست داده جای او را پر کند. خدا چه می داند شاید سال بعد او یکی از ستاره های میلیاردی بازار نقل و انتقالات باشد. او کم کم پای ثابت تیم هفته گل است و در این بازی هم با یک گل و یک پاس گل بهترین بازیکن میدان هم بود.

فلاویو امانویل لوپز(تراکتورسازی): مهاجم 28 ساله پرتغالی تراکتور، تاکنون در لیگ های پرتغالريالاسپانیا و اسکاتلند بازی کرده است.برادر دو قلوی او هم در تیم نفت بازی می کند.یک نایب قهرمانی لیگ ایران را به همراه تراکتور در کارنامه دارد. او سال گذشته با ده گل زده بهترین گل زن تیمش بود. در بازی با گهر هم کل زد و هم پاس گل داد.

بهترین مربی:

آنتونیو ژوزه کونسیسائو الولیویرا(تراکتورسازی): مربی 66 ساله تراکتور هم از خیل مربیان پرتغالی فوتبال ایران است. تونی، در زمان بازیگری با تیم بنفیکا قهرمان پرتغتا شد و عتوان بازیکن سال کشورش را هم بدست آورد. در کسوت مربی گری با همان بنفیکا قهرمان پرتغال و نایب قهرمان اروپا شد.به جز آن در تیم های بوردو،سویا،اتحاد،شارجه،الاتفاق و الاهلی سرمربی بوده است.تیم تونی این هفته پنج گل به دروازه حریف وارد کرد.او می تواند اگر همت کند کار نا تمام قلعه نوعی را برای تبریزی ها به اتمام برساند.

بهترین تیم:

سپاهان: .قهرمان چهار دوره لیگ ایران همانند یک قهرمان هم بازی می کند.آنها در بازی با پرسپولیس بیشتر از هر تیم دیگری، ناتوانی پر طرفدار ترین تیم آسیا را به هوادارانش نشان دادند. وجود سپاهان در لیگ بی پرنسیو ایران، یک موهبت است،تیمی که تنها بازمانده کشورمان در لیگ آسیا هم هست. مردم خطه زاینده رود به یقین به تیمشان افتخار می کنند.

بهترین بازیکن:

ابوالقاسم دهنوی(تراکتورسازی): او زننده نخستین گل تیمش به کهر بود.معمولا در چنین مسابقه هایی ارزش گل نخست از سایرین بیشتر است.دهنوی در به ثمر رسیدن گل چهارم تراکتور هم نقش اصلی داشت.غیر از آن او با بازی روانش در میانه میدان از ارکان اصلی برد پر گل تیمش بود.

تعویض هفته: آمدن جواهیر سوکای به جا ی جالوویچ در بازی سپاهان-پرسپولیس همراه با زدن گل دوم سپاهان شد.گلی که به منزله ی زدن تیر خلاص بر پیکر تیم خوزه بود.

زرشک طلایی:

خوزه مانوئل( پرسپولیس): مربی پرتغالی قرمزها مسلما به آخر خط رسیده است و دارد پرسپولیس را هم در این راه به پایان می رساند. اصرار بیش از حد رویانیان در حفظ او تنها از نداشتن علم فوتبالی اوست. مانوئل این افتخار را دارد که توانسته پایین ترین رتبه لیگ را برای پرسپولیس بدست بیاورد. او که با حرکت آماتوری اش دو نفر از بهترین های تیمش را از ترکیب خارج کرده، خیلی شانس آورد که بازی با سپاهان را مهمان بوده و از گزند بی رحمانه ی دو آتشه های پرسپولیس مصون ماند.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
برگزاری جلسه با حضور مانوئل و کریمی/ رویانیان:تصمیمی به سود پرسپولیس می گیریم

سایت گل- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از برگزاری جلسه ای با حضور کریمی و مانوئل برای حل مشکل بوجود آمده خبر داد. رویانیان درباره آخرین شرایط علی کریمی اظهار داشت:‌ ژوزه به این بازیکن امروز اجازه تمرین نداد. کریمی متعلق به باشگاه است و این موضوع یک مسئله خانوادگی است که باید به درستی حل شود. باید تصمیمی بگیریم که به سود پرسپولیس و هوادارانش باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: فردا با کریمی و ژوزه صحبت می‌کنم تا مسائل به وجود آمده را مورد بررسی قرار دهم. وی در پاسخ به این سؤال که اگر تصمیم بر اخراج کریمی باشد این موضوع اعلام می‌شود، ‌گفت: اگر قرار بر اخراج باشد اعلام خواهیم کرد.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز: درخشش نوجوانان در سکوت

سایت گل- تیم ملی نوجوانان ایران در دومین بازی خود در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا مقابل یمن با نتیجه 4-1 به پیروزی رسید و با توجه به برد 3-1 در بازی اول مقابل لائوس، 6 امتیازی شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. این اتفاق در حالی رخ داده است که تهران میزبان این مسابقات است و تلویزیون هم از پخش بازی های تیم ملی نوجوانان خودداری کرده است. سایر رسانه ها نیز توجه کمی به این مسابقات کرده اند. حتی تماشاگران نیز استقبال زیادی از این بازی ها نکرده اند بطوری که در بازی اول 450 تماشاگر و در بازی دوم 421 تماشاگر در ورزشگاه حاضر بوده اند!
این عکس شادی پس از گل دوم ایران است؛ مجید حسینی، سعید عزت اللهی، علی هزامی و محمدرضا بازاج

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
صمد مرفاوی سرمربی صبای قم شد

مرفاوی در صبای قم جانشین یحیی گل محمدی شد

سایت گل- صمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید تیم صبای قم انتخاب شد. بعد از جدایی یحیی گل محمدی از این تیم، هیات مدیره باشگاه امروز با حضور استاندار قم تشکیل جلسه داد و در نهایت صمد مرفاوی به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

صمد مرفاوی در دو فصل گذشته سرمربی مس کرمان بود که در هفته پنجم فصل قبل از این تیم برکنار شد. او بعد از 11 ماه دوباره با تیم صبای قم به لیگ برتر بازگشت.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
برق به دسته اول برگشت/جمعه جدال برق و شهرداری یاسوج

سرمربي تيم فوتبال شهرداري ياسوج درمورد بازي روز جمعه مقابل برق شيراز گفت: به ما اعلام کرده اند که بازی برگزار می شود

سایت گل-با رایزنی آیت اللهی نایب رییس فدراسیون فوتبال، مشکل پرونده استیل آذین و برق شیراز حل شد تا تیم شیرازی بتواند در لیگ دسته اول حضور یابد.آیت اللهی روز گذشته ابتدا به اداره ورزش و جوانان تهران رفت و توانست موافقت قطعی مدیرکل جهت این انتقال را اخذ نماید و سپس در نشست با رییس هیئت فوتبال تهران ، این هیئت را به ثبت نقل و انتقال راضی نمود. در این بین از روابط بین الملل فدراسیون هم خواسته بود استعلامی به فیفا فرستاده و در خصوص بدهی استیل آذین به تومبا کوویچ کسب تکلیف کرده که آنها هم این انتقال را بلامانع دانسته اند. عاقبت در نشست ظهر دیروز سازمان لیگ او توانست مجوز حضور برق در لیگ یک را بگیرد تا روز جمعه تیم نارنجی پوش شیرازی در شیراز میزبان شهرداری یاسوج باشد.
جمشيد غديري سرمربي تيم شهرداري ياسوج هم با تایید خبر برگزاری این بازی گفت : تيم ما تيم آماده اي است و تاكنون تمام تلاش خود را براي جلوگيري از ورود حواشي به اين تيم گرفته ايم و منبعد نيز اجازه نخواهيم داد تيم دچار حاشيه شود.غديري افزود: مديرعامل باشگاه تاكنون همكاري بسيار خوبي با ما داشته و ايشان در برآوردن نيازهاي تيم ازهيچ كوششي دريغ نكرده و يكپاچگي وصميميت بين عوامل وبازيكنان تيم مرهون زحمات وخدمات وي است و مطمئنا بچه ها نيز براي كسب رضايت ايشان كه تلاش براي انجام بازيهاي خوب و رعايت اخلاق ومنش پهلواني است و همچنين شاد كردن دل هواداران و مردم خونگرم استان كهگيلويه وبويراحمد همه تلاش خود را به كار خواهند گرفت.

سرمربي تيم فوتبال شهرداري ياسوج درمورد بازي روز جمعه مقابل برق شيراز گفت: به ما اعلام کرده اند که بازی برگزار می شود.تيم يكدست شهرداري ياسوج درزمين واقعا فوتبال بازي ميكند درست است مقابل ايرانجوان نتيجه را واگذار كرديم اما تيم ما در تمامي لحظات بازي ازحريف سر بود ولي شانس با تيم بوشهري يار بود وسه الي چهار توپ بچه هاي ما به تير دروازه آنها اصابت كرد به هرحال بايد از گذشته درس گرفت .روز جمعه نيز براي كسب نتيجه و سه امتياز به شيراز مي رويم وقطعا با پتانسيلي كه در بازيكنان وجود دارد بادست پر برمي گرديم.

قرار است در مورد دوبازی معوقه برق با نیروی زمینی و مس رفسجان، کمیته انضباطی اظهار نظر نماید.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدير عامل ذوب در آستانه برکناري

گويا ابراهيمي که در جريان فصل جاري به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و مخالفان بسياري دارد مورد علاقه اعضا جديد هيات مديره ذوب آهن هم نيست

سایت گل-پس از هيات مديره، تغيير مدير عامل ذوب آهن بعيد نيست .بعد از تغيير در هيات مديره باشگاه ذوب آهن و حضور 4 عضو جديد در اين تيم مسئولان در پي تغيير مدير عامل هستند گويا ابراهيمي که در جريان فصل جاري به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و مخالفان بسياري دارد مورد علاقه اعضا جديد هيات مديره ذوب آهن هم نيست و زمزمه هاي جدايي اش به گوش مي رسد در همين رابطه شنيدم مسئولان باشگاه در تلاشند تا پس از استقرار هيات مديره و در اسرع وقت جلسه اي تشکيل داده و در اين مورد به اتفاق نظر برسند.

*هيات مديره ذوب نيامده تغيير مي کند

هنوز مهر همکاري مسئولان جديد ذوب آهن با اين باشگاه خشک نشده است که صحبت از تغييرات ديگري مطرح شد در همين خصوص شنيديم واکنش تند برخي مسئولان استان به اعضاي هيات مديره تيم ذوب آهن باعث شد صحبت ازتغييرات جديد مطرح شود گويا احتمال دارد افراد ديگري جاي اين 4 عضو جديد را بگيرند . شايد اين نفرات هرگز به عنوان اعضاي هيات مديره به شکل رسمي مشغول به کار نشوند.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
خبرویژه:یک بازیکن مقابل باشگاهش دستگیر شد

یک روز همسر سابقش به همراه یک مامور و حکم جلب به باشگاه رفت و.... باقی ماجرا را می توانید حدس بزنید. فوتبالیست مورد نظر ما دستگیر و با دستبند به کلانتری محل اعزام شد

سایت گل- دنیای فوتبالیست ها دنیای عجیبی است.به گزارش سایت گل و به نقل از حوادث دات نت (م-ر)یکی از فوتبالیستهای کشورمان است که هنوز هم بازی می کند و البته دهه سوم زندگی را پشت سر گذاشته. او در سن 21 سالگی با یکی از فامیل های دور خود وصلت کرد.

آن سالها او جوانی بود که تازه از دوران خدمت سربازی بازگشته و کار آنچنانی هم نداشت. نتیجه اینکه در مغازه اتوشویی پدر همسرش مشغول به کار شد و عصرها هم در یک تیم محلی شهرشان تمرین و بازی می کرد.

از حق نگذریم استعداد او در فوتبال خوب بود به خاطر همین هم بود که یک روز شانس یارش شد و مربی یکی از تیم های لیگ یکی کشورکه رفاقتی با سرمربی آن تیم محلی داشت بر سر تمرین این تیم حاضر شد و بازی فوتبالیست داستان ما را پسندید و او را به تیم خودش برد.
پس از یک فصل بازی و درخشش این فوتبالیست، سال بعد یک تیم لیگ برتری خواهانش شد و او به آن تیم لیگ برتری پیوست. چند سال که گذشت یکی دو تیم لیگ برتری عوض کرد و دیگر درآمد خیلی خوبی هم داشت.

خانه،ماشین، وخلاصه اینکه تمام امکانات رفاهی. اما متاسفانه با شهرت یافتن و معروف شدن و صدالبته پول دار شدن فیلش هوای هندوستان کرد و به این نتیجه رسید که همسرش را طلاق دهد. حرفش هم این بود که همسرش در حد او نیست و به نوعی فاصله طبقاتی دارند!

خلاصه اوضاع چنین شد که این فوتبالیست نسبت به طلاق همسرش اقدام کرد. کار به دادگاه کشید. ابتدا در شورای حل اختلاف محل که البته جناب فوتبالیست در آن حضور نیافت و پرونده به دادگاه خانواده کشید و...

بر اساس قانون قرار بر این شد که ابتدا جناب فوتبالیست مبلغ 8 میلیون تومان بابت اجرت المثل پرداخت کند و سپس مهریه 150 سکه ای همسرش را طی اقساطی پرداخت کند. توضیح اینکه این فوتبالیست با علم به پرداخت مهریه، چند ماه قبل از زمان دادگاه همه دارایی هایش را به نام برادرش كرد تا از لحاظ قانونی استطاعت مالی نداشته باشد و نخواهد مهریه همسرش را به صورت یک جا پرداخت کند. در نتیجه پرداخت مهریه همسرش قسطی شد و قرار شد هر ماه یک سکه به همسرش پرداخت کند.

پرداخت مهریه قسطی توسط این فوتبالیست تا 5 ماه اول تقریبا منظم بود اما از ماه پنجم به مدت 4 ماه مهريه پرداخت نکرد تا همسرش مجبور به شکایت از او شود.

به دلیل اینکه آدرسی از جناب فوتبالیست نبود احضاریه ها به در باشگاه می رفت و فوتبالیست هم به این احضاریه ها توجه نمی کرد تا اینکه یک روز همسر سابقش به همراه یک مامور و حکم جلب به باشگاه رفت و.... باقی ماجرا را می توانید حدس بزنید. فوتبالیست مورد نظر ما دستگیر و با دستبند به کلانتری محل اعزام شد.آن روز البته با پا در میانی مدیرعامل باشگاه و رضایت همسر سابق فوتبالیست، این قضیه حل شد وجناب فوتبالیست فهمید که اگر خربزه ای خورده پای لرزش هم باید بایستد.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۰۲ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۶۱۳ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۱۵۷ بازدید
۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۷۹ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۳۸۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۱۹ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!