به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطی با ناظرین بخش
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آهان، مسئولیت پذیری. (اونم تو این سایت ! )
اوکی.

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۵
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
چطوریاس دوستان اونطوری نقل قول میکنن بعد من نمیتونم از یه حدی بیشتر پیام بدم ؟!
حتی تو ویرایش هم باز همون اخطار رو میده !

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
امـیـن نوشته:

چطوریاس دوستان اونطوری نقل قول میکنن بعد من نمیتونم از یه حدی بیشتر پیام بدم ؟!
حتی تو ویرایش هم باز همون اخطار رو میده !

مشکل از اینترنتت یا مرورگرته. از سمت سایت نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ تیر ۱۳۹۵
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همه ی دوستان
اول از همه باید از دوستانی که بهم اعتماد کردند و به من پیشنهاد دادن برای نظارت ، و دوستانی که من رو ناظر بخش داستان نویسی کردند، تشکر کنم.
و دوم اینکه ، بعد از بررسی صفحاتی که قبلا توی این بخش بودند و پیشنهادات و انتقاداتی که در گذشته سایر دوستان برای برخی تاپیک های این قسمت داده بودند، و تبادل نظر با مدیر انجمنو معاون انجمن، تصمیم بر این شد که اولا یک تعداد تاپیک جدید در آینده نزدیک به بخش داستان نویسی اضافه بشه و دوما، در قوانین تعدادی از تاپیک ها مختصر تغییری ایجاد بشود.

اول از همه از تاپیک خاطره نویسی شروع میکنم. قرار شده که کلا، موضوعی بودن از روی این تاپیک برداشته بشه و هرکسی هر خاطره ای که دوست داره بنویسه و محدود به موضوع خاصی نباشد.

همینطور ، قرار شد که به صورت آزمایشی ، هفتگی به خاطره هایی که نوشته شده از نظر نحوه ی نوشتن و میزان جذابیت برای خواننده امتیاز داده بشود از بین 10-20 و در آخر هفته بهترین خاطره از دید شما دوستان اعلام شود. اگه استقبال شما دوستان خوب بود به این صورت ادامه اش میدیم. اگرهم نبود که بر میگرده به روال قبل بدون امتیاز دهی.

- تاپیک زنگ انشاءء هم قرار شده که دوباره بازگشایی شود و از آنجاییکه این تاپیک نیز رقابتی است ، باید ابتدا دوستانی که می خواهند شرکت کننده باشند، به بنده اعلام کنند تا در صورت به حد نصاب رسیدن شرکت کننده ها موضوع جدید برای این تاپیک انتخاب شود.

- بخش چگونه بارسایی شدیدهم بیشتر پذیرای دوستان تازه وارد به سایته و البته قدیمی تر هایی که تا الان داستان بارسایی شدنشون رو ننوشتن.(پیشنهاد میدم دوستانی که قدیمی هستند چراغ اول رو روشن کنند که بقیه هم ترغیب شوند برای نوشتن.)

- سفر به... هم با توجه به اینکه قبلا هوادارای زیادی داشته قراره دوباره راه اندازی بشه و میتونید قوه ی تخیل خودتون رو توی این تاپیک و در سفر به جاهای مختلف بسنجید و به بقیه نشون بدید.

- تاپیک های جذاب جدید تری هم توی راه هستند .که البته با همکاری شماها و نظرات خوب و سازندتون میشه روز به روز تاپیک ها جذاب تر و پر رونق تر بشوند.

در آخر خیلی ممنوونم از وقتی که گذاشتید. به امید فعالیت بیشتر همه ی دوستان توی این بخش.

ناظر جدید انجمن داستان نویسی

پ.ن: توضیح مختصر در مورد تاپیک ها و لینکشون رو اینجا میتونید ازاینجا ببینید.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۸ مرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نفر بعدی صندلی داغ کیه؟ خیلی عقب افتاده !

زادروز بروز بشه

ممنون

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۶ مهر ۱۳۹۵
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
به نظرم یه فکری برای این صندلی داغ و نقد کاربران بکنید...حالا ادغام بشه شاید بهتر بشه

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
منکه از اول با نقد مخالف بودم
هیچ هدفی رو دنبال نمیکنه همون صندلی داغ به نظرم کافیه
البته اگر ناظرین بروزش کنن...!

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
beautiful queen نوشته:

سلام به همه ی دوستان
اول از همه باید از دوستانی که بهم اعتماد کردند و به من پیشنهاد دادن برای نظارت ، و دوستانی که من رو ناظر بخش داستان نویسی کردند، تشکر کنم.
و دوم اینکه ، بعد از بررسی صفحاتی که قبلا توی این بخش بودند و پیشنهادات و انتقاداتی که در گذشته سایر دوستان برای برخی تاپیک های این قسمت داده بودند، و تبادل نظر با مدیر انجمنو معاون انجمن، تصمیم بر این شد که اولا یک تعداد تاپیک جدید در آینده نزدیک به بخش داستان نویسی اضافه بشه و دوما، در قوانین تعدادی از تاپیک ها مختصر تغییری ایجاد بشود.

اول از همه از تاپیک خاطره نویسی شروع میکنم. قرار شده که کلا، موضوعی بودن از روی این تاپیک برداشته بشه و هرکسی هر خاطره ای که دوست داره بنویسه و محدود به موضوع خاصی نباشد.

همینطور ، قرار شد که به صورت آزمایشی ، هفتگی به خاطره هایی که نوشته شده از نظر نحوه ی نوشتن و میزان جذابیت برای خواننده امتیاز داده بشود از بین 10-20 و در آخر هفته بهترین خاطره از دید شما دوستان اعلام شود. اگه استقبال شما دوستان خوب بود به این صورت ادامه اش میدیم. اگرهم نبود که بر میگرده به روال قبل بدون امتیاز دهی.

- تاپیک زنگ انشاءء هم قرار شده که دوباره بازگشایی شود و از آنجاییکه این تاپیک نیز رقابتی است ، باید ابتدا دوستانی که می خواهند شرکت کننده باشند، به بنده اعلام کنند تا در صورت به حد نصاب رسیدن شرکت کننده ها موضوع جدید برای این تاپیک انتخاب شود.

- بخش چگونه بارسایی شدیدهم بیشتر پذیرای دوستان تازه وارد به سایته و البته قدیمی تر هایی که تا الان داستان بارسایی شدنشون رو ننوشتن.(پیشنهاد میدم دوستانی که قدیمی هستند چراغ اول رو روشن کنند که بقیه هم ترغیب شوند برای نوشتن.)

- سفر به... هم با توجه به اینکه قبلا هوادارای زیادی داشته قراره دوباره راه اندازی بشه و میتونید قوه ی تخیل خودتون رو توی این تاپیک و در سفر به جاهای مختلف بسنجید و به بقیه نشون بدید.

- تاپیک های جذاب جدید تری هم توی راه هستند .که البته با همکاری شماها و نظرات خوب و سازندتون میشه روز به روز تاپیک ها جذاب تر و پر رونق تر بشوند.

در آخر خیلی ممنوونم از وقتی که گذاشتید. به امید فعالیت بیشتر همه ی دوستان توی این بخش.

سلام
چه خوب که اومدی
من کنار گذاشته شدم یا قراره همکارشیم ؟

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

نقل قول
beautiful queen نوشته:

سلام به همه ی دوستان

سلام
چه خوب که اومدی

18 مرداد بود عزیزم

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۱ اسفند ۱۳۹۵
نام کاربری: Sidarta
پیام: ۱,۸۳۷
عضویت از: ۲۹ اسفند ۱۳۹۳
از: Urmia
طرفدار:
- مسی
- ژاوی = عشق
- سپاهان . طوفان زرد
- اسپانیا
- مهدی شریفی . احسان حاج صفی
- انریکه . گواردیولا . لوو
- ویسی . فرکی . گلمحمدی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Strong forever نوشته:

نقل قول
† † † † sidarta † † † † نوشته:

نقل قول
beautiful queen نوشته:

سلام به همه ی دوستان

سلام
چه خوب که اومدی

18 مرداد بود عزیزم

تو عمرم همچین سوتی نداده بودم

ܒܫܡܐ ܕ ܐܠܗܐ
† † † † Assyrian . Christian † † † †
۱۱ اسفند ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۸۶,۵۰۷ بازدید
۱ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۴,۲۷۶ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۶۱۵ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۲,۹۳۱ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۴,۵۵۴ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۳۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۶,۷۴۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۱۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۸۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۴۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۸ کاربر آنلاین است. (۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!