به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران (اقلیما - مدیر انجمن)
مهمان_
اقلیما جان چه توقعاتی داری عزیزم
آخه مگه میشه تورو نقد کرد؟
جدی می گم . من توی این چند ماه که عضو این سایت بودم هیچ رفتار منفی ازت ندیدم که بخوام بگم.
فقط احساس می کنم که یه کم مرموزی. نمی دونم منظورمو چطوری بگم شاید من خیلی فضولم که خب هستم اما گاهی وقتا درموردت برام سوال پیش میاد.

درکل باید بگم واقعا شخصیت جذاب و دوست داشتنی داری و همونطورکه سولماز جان گفتن خیلی آدم آرومی هستی که این عالیه. راستی احساس می کنم ازاون آدمایی هستی که خوب بلدن مدیریت کنن و مسئولیت پذیر هم که خب واضحه که هستی.

۱ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
Reyhaneh نوشته:

اقلیما جان چه توقعاتی داری عزیزم
آخه مگه میشه تورو نقد کرد؟
جدی می گم . من توی این چند ماه که عضو این سایت بودم هیچ رفتار منفی ازت ندیدم که بخوام بگم.
فقط احساس می کنم که یه کم مرموزی. نمی دونم منظورمو چطوری بگم شاید من خیلی فضولم که خب هستم اما گاهی وقتا درموردت برام سوال پیش میاد.

درکل باید بگم واقعا شخصیت جذاب و دوست داشتنی داری و همونطورکه سولماز جان گفتن خیلی آدم آرومی هستی که این عالیه. راستی احساس می کنم ازاون آدمایی هستی که خوب بلدن مدیریت کنن و مسئولیت پذیر هم که خب واضحه که هستی.

مرسی گلم.
خب آره یه کم مرموز که هستم، ولی مارموز نیستم. فکر کنم بیشتر به خاطر اینه که نمی خوام زندگی شخصیم و سایت قاطی بشن (که البته ظاهرا زیاد موفق نبودم)؛ بنابرین بینشون مرز کشی کردم که خب سوال برانگیز بوده ظاهرا. هر سوالی بود می تونی بپرسی؛ یا از خودم یا این که صبر کنی فکر کنم تا یکی دو هفته ی هفته ی بعد رو صندلی داغ باشم.

۱ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Josepe Guardiola Sala
پیام: ۱۱۷
عضویت از: ۷ بهمن ۱۳۸۷
از: Karaj
گروه:
- کاربران عضو
اول از همه تبریک عید...
من نقد خاصی ندارم چون شناختم ازتون محدوده.
فقط یه پیشنهاد داشتم.اونم اینه که بهتره این تاپیک با تاپیک صندلی داغ هماهنگ باشن.اول فرد مورد نظر رو صندلی بشینه تا همه سوالارو جواب بده...بعدا بلافاصله اینجا نقد بشه.
فکر میکنم این امر کیفیت و سودمندی نقدها رو بیشتر کنه...

ياد آنروز كه در صفحه ي شطرنج دلت . . . . . شاه عشق بودم و با كيش رخت مات شدم
۲ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
منم موافقم چون اولا من خیلی سوال داشتم که با پرسیدن اونها فکر کنم بیشتر بتونم با شخصیتتون اشنا شم و در نتیجه بهتر بتونم نقد کنم
و در مورد واقعیت اقلیما
گفتی که سعی میکنم توی سایت بهترین ویژگی هامو داشته باشم می خواستم بگم که این خیلی خوبه ولی میدونی به نظر من ادم اگه همین بهترین ویژگی هاشو هم همه جا ثابت داشته باشه خیلی بهتره تا اینکه فقط مختص یه زمان و یه مکان داشته باشه .
البته من اینطوری از حرفت برداشت کردم ها ببخشید اگه درست نیست چون میدونی من تو این 8 ماه بیشتر از این شما رو نمیشناسم
در مورد بی عیب بودن هم راست میگی هیچ کس بی عیب نیست !
امیدوارم حداقل به عنوان یه عضو کوچیک سایت بتونم کمکی کنم!!

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۲ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
فقط یه پیشنهاد داشتم.اونم اینه که بهتره این تاپیک با تاپیک صندلی داغ هماهنگ باشن.اول فرد مورد نظر رو صندلی بشینه تا همه سوالارو جواب بده...بعدا بلافاصله اینجا نقد بشه.
فکر میکنم این امر کیفیت و سودمندی نقدها رو بیشتر کنه...

تصمیم داشتم این کارو کنم اما جور نشد. حالا ایشالا تا وقتی این جا هستم، صندلی داغ هم قسمتم می شه.
نقل قول
گفتی که سعی میکنم توی سایت بهترین ویژگی هامو داشته باشم می خواستم بگم که این خیلی خوبه ولی میدونی به نظر من ادم اگه همین بهترین ویژگی هاشو هم همه جا ثابت داشته باشه خیلی بهتره تا اینکه فقط مختص یه زمان و یه مکان داشته باشه .

منظورم این نبود؛ چیزی که هست من سعی می کنم این جا نذارم عوامل خارجی روم تاثیر بذارن. همون مرز کشی بین این جا و زندگی بیرون از این جا که قبلا هم گفتم.
مرسی بابت نقدهای تا الان. منتظر بقیه شم.

۲ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اقلیما جان تو این سایت خیلی زحمت کشیدی در بعضی موارد که دست تنها بودی خوب تونستی تو این سایت مدیریت کنی ولی شخصیتت بیرون ازسایت رو بیشتردوس دارم !
دوست خیلی خوبی واسه من هستی فقط یکم زودرنجی البته نمیدونم کجاها اذیتت کردم خودت بهم بگو اولین روزای دوستیمون همش دست میذاشتم رو نقطه ضعفت مثل بویان که خیلی دوسش داری حالا یادت نیفته
امیدوارم منو ببخشی . خیلی مهربونی و من واقعا دوس دارم

۲ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
Xale نوشته:

اقلیما جان تو این سایت خیلی زحمت کشیدی در بعضی موارد که دست تنها بودی خوب تونستی تو این سایت مدیریت کنی ولی شخصیتت بیرون ازسایت رو بیشتردوس دارم !
دوست خیلی خوبی واسه من هستی فقط یکم زودرنجی البته نمیدونم کجاها اذیتت کردم خودت بهم بگو اولین روزای دوستیمون همش دست میذاشتم رو نقطه ضعفت مثل بویان که خیلی دوسش داری حالا یادت نیفته
امیدوارم منو ببخشی . خیلی مهربونی و من واقعا دوس دارم

نقد تو هم که اصلا بی طرف نبوده. خب حالا، مرسی عزیزم. هر چی بوده، وظیفه بوده.

۲ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
به جرات میتونم بگم در بین اعضا کنونی سایت بهترین گزینه برای مدیریت انجمن هست من که هیچ بدی از ایشون ندیدم اقلیما خانوم جدی میگم نقطه منفی تو این 1 سال و نیم ندیدم ازتون منظورم اینه که یهو فکر نکنید میخوام نکات منفیتون رو پنهان کنم به هر حال امیدوارم سال خوبی داشته باشید ممنون

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۳ فروردین ۱۳۸۸
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

به به ، به به !!!

چیزی که بیشتر در یادها می مونه خوبی هاست ، بخش مثبت شما به مراتب سر تر از بخش منفی می باشد ( البته من که تا حالا نکته منفی ندیدم )

تشریف میارید صندلی داغ یه خروار سوال می پرسیم.

۱۱ فروردین ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
LoveLorn نوشته:

به جرات میتونم بگم در بین اعضا کنونی سایت بهترین گزینه برای مدیریت انجمن هست من که هیچ بدی از ایشون ندیدم اقلیما خانوم جدی میگم نقطه منفی تو این 1 سال و نیم ندیدم ازتون منظورم اینه که یهو فکر نکنید میخوام نکات منفیتون رو پنهان کنم به هر حال امیدوارم سال خوبی داشته باشید ممنون

سپاس! ایشالا که همین طور باشه.

۱۱ فروردین ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۶۷۱ بازدید
۳ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۱۲۶ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۵۲ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۷۰ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۷,۶۰۴ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۵۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۹۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۶ کاربر آنلاین است. (۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!