به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: mohammad.a
پیام: ۱,۱۲۲
عضویت از: ۱۶ شهریور ۱۳۸۵
از: شهرضا
گروه:
- کاربران عضو
مرسی از اخبار اس اس ..................................

یا علی
۲۹ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
با دعوت باشگاه استقلال سه بازيکن برزيلی وارد تهران شدند،

--------------------------------------------------------------------------------

بازيکنان برزيلی برای شرکت در تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران وارد ايران شدند

به گزارش خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا)، سه بازيکن برزيلی که يکی از آن‌ها در رده سنی اميد است روز چهارشنبه جهت شرکت در تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران وارد تهران شدند.

اين سه بازيکن ظرف امروز يا فردا در تمرينات استقلال حاضر می‌شوند تا قلعه‌نويی نظر نهايی را در مورد آن‌ها اعلام کند.

گويا نيوز

چند خبر كوتاه
* هادی شکوری که در تمرین روز گذشته از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود برای بازی این هفته مقابل فولاد مشکلی ندارد

شرکت وب ساکر بار دیگر اعلام کرده استقلال باید هزینه پرواز آنها را تقبل کند. اما مسئولان این باشگاه عنوان کرده اند در صورتی حاضرند این هزینه را تقبل کنند که این بازیکنان در تست فنی شرکت کنند و در صورت توافق مالی این پول را به این شرکت پرداخت کنند.

* تیم فوتبال استقلال در تعطیلات نیم فصل به احتمال فراوان در جزیره کیش اردو برگزار خواهد کرد.

* در حالی که دو شرکت مجید و آل اسپور برای تهیه پوشاک استقلال پیش قدم شده و پیشنهادهای خود را مطرح کرده اند اما هنوز این باشگاه با هیچ یک از این تولیدی ها قراردادی نبسته است.

* کمک مالی رئیس جمهوری به استقلال که گفته می شد یک میلیارد تومان است، به دلیل بدهی این باشگاه به صندوق حمایت از ورزشکاران و پیشکسوتان، بخشی از آن کسر شده است. این باشگاه چند ماه قبل 120 میلیون تومان را به عنوان وام از این صندوق دریافت کرده بود که زمان باز پرداخت آن فرا رسیده بود.

* مسئولان باشگاه استقلال در حال مذاکره با چند شرکت هستند تا برای نیم فصل دوم حامی مالی این تیم باشند.

۳۰ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اعتراض مهاجمان استقلال به قيمت گران برزيلی ها، اگر پول دارند طلب ما را بدهند،

--------------------------------------------------------------------------------

اگر پول دارند طلب ما را بدهند نه اين که بازيکن بگيرند هنوز پاي بازيکنان خارجي به تمرينات استقلال باز نشده که آبي پوشان تهراني عليه آن ها موضع گيري کرده اند . چند روزي است که بحث بازيکنان برزيلي که رضا رجبي ، دوست صميمي قلعه نويي همراه خود از برزيل آورده ، سوژه داغ تمرينات استقلال است . بحث هاي زيادي ميان بازيکنان اين تيم پيش آمده که آيا اين خارجي ها به درد استقلال مي خورند يا اين که سرنوشت آن ها هم شبيه دي کارموي برزيلي ها مي شود؟ در اين ميان برخي از بازيکنان، آمدن برزيلي ها را به پورسانت گرفتن اطرافيان قلعه نويي ربط مي دهند و مي گويند در حالي که استقلالي ها در خط حمله ضعف ندارند و بهترين خط حمله ليگ را تشکيل مي دهند، دليلي براي جذب مهاجم وجود ندارد.

آن مهاجمي که نه رزومه کاري مشخصي دارد و نه معلوم است از کدام تيم برزيل به تهران آمده است . اما آن چه که بيش از ساير موارد براي استقلالي ها گران تمام شده و حرص آن ها را در آورده، قيمت گران بازيکنان برزيلي است . در حالي که اکثر بازيکنان استقلال بابت عدم پرداخت پيش قراردادها ، پاداش ها و حقوق ها ناراضي هستند و دائم در حال رفت و آمد به باشگاه اند تا بلکه پولي دست و بالشان را بگيرد مديريت استقلال حاضر شده براي يکي از اين برزيلي ها رقمي در حدود 400 هزار دلار هزينه کند . وقتي اين خبر به گوش بازيکنان استقلال رسيده آن ها واکنش تندي نشان دادند.

رقم سنگيني که مديريت استقلال حاضر شده براي بازيکن خارجي هزينه کند صداي آبي پوشان را در آورده است . خصوصا مهاجمان اين تيم که به شدت از آمدن رقيب تازه، احساس نارضايتي و نا امني مي کنند از حالا شروع به اعتراض کرده اند . برهاني ، اکبر پور ، مجيدي و حتي عليزاده و عباسفرد معتقدند که الآن استقلال نيازي به تقويت در خط حمله ندارد و بهتر است که تقويت اين تيم در خط دفاع صورت بگيرد. اکبرپور و برهاني که بابت طلب هاي مالي خود با باشگاه درگير هستند مي گويند اگر باشگاه پول دارد طلب ما را بدهد نه اين که برود 400 هزار دلار براي يک مهاجم ناشناخته هزينه کند . البته برهاني که اين روزها ارتباط خوبي با قلعه نويي ندارد به طعنه در مورد مهاجم برزيلي استقلال نظر داده که آخر و عاقبت او هم مثل دي کارمو مي شود !

خلاصه اين که بحث مهاجم برزيلي که قرار است به جمع آبي پوشان اضافه شود سوژه داغ تمرينات اين تيم است . بازيکنان ، خصوصا مهاجمان اين تيم به شدت عليه بازيکن برزيلي جبهه گرفته اند و از پرداخت احتمالي 400 هزار دلار به او شاکي هستند . مديريت استقلال و به ويژه شخص انصاري که هزينه آوردن مهاجم برزيلي را تقبل کرده بهتر است ابتدا بازيکنان استقلال را ساکت کرده و حق و حقوق آن ها را پرداخت کند و بعد رقمي در حدود 400 ميليون تومان به بازيکن ناشناخته برزيلي بدهند تا سر و صداي بازيکنان در نيايد

جهان فوتبال

۳۰ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
جانواريو: از اينكه مرا كاكا بنامند، خوشحال مي‌شوم

خبرگزاري فارس: هافبك برزيلي تيم فوتبال استقلال گفت: كاكا نيستم؛ اما اما اگر هواداران چنين نظري بدهند، خوشحال مي‌شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس، فابيو جانواريو با 28 سال، در اولين فصل حضور خود در تيم استقلال تهران توانسته نه تنها چهره خوبي از يك بازيكن خارجي به نمايش بگذارد، بلكه تا به اين هفته، يكي از موثرترين بازيكنان اين تيم باشد.
وي كه مهندس عمران است، با هوش بالا توانسته به يكي از بهترين خارجي‌هاي ليگ لقب گيرد.
جانواريو در گفت و گوي تفصيلي با فارس، حرف‌هاي تازه اي را عنوان كرد كه متن آن را در زير مي‌خوانيد:

فارس: وقتي براي اولين بار نام ايران را شنيدي، چه تصوري در ذهن تو نقش بست؟ احساست چه بود؟
چيزي از ايران نمي‌دانستم. وقتي نام آن را شنيدم، شوكه شدم. وقتي وارد اينجا شدم، تازه فهميدم چه كشوري است. از قبل ذهنيتي نداشتم.

فارس: اصلا مي دانستي ايران كجاست؟
فقط نام آن را شنيده بودم؛ بابت جنگ بين ايران و عراق. بعد كه فهميدم از ليگ ايران پيشنهاد دادم، علاقه مند شدم بدانم چگونه كشوري است.

فارس: فكر مي‌كردي وارد ايران شوي، چه سرنوشتي در انتظار توست؟
در پرتغال كه بودم، ذهنيتي از فوتبال ايران نداشتم چون نمي‌شناختم و جايي براي صحبت نبود. فكر مي‌كردم وقتي به ايران بيايم، بعد از يك سال كه قراردادم تمام مي‌شود، به پرتغال باز مي‌گردم. در انتظار چيز خاصي نبودم و فكر نمي‌كردم موردي باعث شود به فوتبالم در ايران ادامه دهم.

فارس: يا ريسك كردي يا ناچار به انتخاب ايران شدي؟
پيشنهاد خوبي از فولاد خوزستان داشتم و رقم آنها برايم قانع كننده بود.

فارس: با اين استعداد، چطور حاضر شدي پول ايران را به ليگ پرتغال ترجيح دهي؟
به دليل شرايط اقتصادي پرتغال. در آنجا فقط تيم‌هايي مثل بنفيكا، پورتو و ليسبون شرايط خوبي دارند. زماني كه آنجا بودم، 20 درصد ماليات كم مي‌شد كه به تازگي به 40 درصد رسيده است. به همين دلايل، ايران را ترجيح دادم.

فارس: مسئولان تيم بلننزه به راحتي با جدايي تو موافقت كردند؟
در آن زمان، به دليل مشكلات ذهني كه داشتم، نمي‌خواستم در پرتغال بمانم و راحت نبودم. با مربي تيم صحبت كردم كه مي‌خواهم به برزيل بازگردم و دو روز بعد، پيشنهاد فولاد رسيد.

فارس: قبل از حضور در ايران، فوتبال ما را به نام دايي نمي شناختي؟
نه، فقط مي دانستم كه او بهترين گلزن فوتبال دنيا است. نه چهره او را مي شناختم و نه مسئله ديگري. بازي‌هاي او را در جام جهاني مقابل پرتغال و مكزيك ديده بودم.

فارس: چطور مي‌شود در برزيل كه مهد فوتبال دنيا است، بازيكنانش به كشورهاي ديگر مي‌روند؟
چون به تعداد بازيكنان زيادي كه دارد، گنجايش ندارد. شمار باشگاه‌ها در برزيل كمتر از بازيكنان است.

فارس: آنهايي كه در برزيل هستند، چه ويژگي‌ هايي دارند؟
هر بازيكن انتخاب خودش را دارد. بعضي مي‌خواهند در برزيل بمانند و تغيير شرايط برايشان سخت است. شماري هم پيشنهادي اغوا كننده دريافت مي‌كنند. عده‌اي هم مي‌خواهند خودشان را به ديگران نشان دهند.

فارس: فوتبال در برزيل عجيب است. يكي كاكا مي شود به تيم ملي مي‌رسد و يكي جانواريو است و به ايران مي‌آيد. چقدر براي امثال خودت شانس حضور در تيم ملي قائل هستي؟
كاكا از من بسيار قوي تر است. در باشگاه هاي بزرگ بازي كرده و خيلي دوست دارم بازي هاي او را نگاه كنم. در برزيل استعداد بسيار زياد است و براي بازيكني مثل من، رسيدن به تيم ملي خيلي سخت است. اگر مي‌خواهم به تيم ملي برسم، بايد در تيم هاي بزرگ اروپايي باشم؛ نه در ليگ ايران.

فارس: براي آنهايي كه به تيم ملي برزيل مي‌‌رسند، شانسي هم قائل هستي؟
بله؛ اما مهمتر از آن، توانايي و استعداد است.

فارس: وقتي با فولاد كار را شروع كردي، فضا را چه ميزان متفاوت از آنچه در ذهن داشتي، ديدي؟
از اينكه ديدم در ايران استعدادهاي زيادي وجود دارد، متعجب شدم. در اينجا تيم‌هاي بزرگي ديدم. ليگ برتر ايران سخت است. تكنيك و رقابت در آن زياد است.

فارس: تو هم تحت فشار بودي؟
نه؛ اما تيم‌هاي ايراني از آنچه در ذهن داشتم، بالاتر بودند.

فارس: قابليت‌هاي خودت را بالاتر از ايراني‌ها نديدي؟
هيچ وقت خودم را با بازيكنان ايراني مقايسه نمي‌كنم.

فارس: از فولاد چه تجربه اي داري؟
شرايط مالي فولاد بهتر از استقلال بود. آنها بهترين شرايط مالي و امكاناتي را فراهم كردند تا ذهن بازيكن در آرامش باشد. فولاد براي كريسمس براي پدر و مادرم پول فرستاد تا به ايران بيايند و كنار هم باشيم. پرداختي هاي اين تيم هميشه به موقع انجام مي‌شد. مديران تيم، سيستم كاري خود را بلد بودند. در آنجا ميزباني خوبي از من شد.

فارس: به خاطر حضور ايناسيو بود كه توانستي جا بيفتي يا جو فولاد باعث شد بتواني با شرايط كنار بيايي؟
خيلي مواقع در مورد بازيكنان ايراني نمي‌تواني مسائلي را متوجه شوي؛ اما چيز‌هايي را مي‌توان حس كرد. اين را مي‌ديدم كه آنها از حضور يك مربي خارجي خوشحال هستند و به همين دليل، فضاي خوبي حاكم بود.

فارس: چرا ايناسيو نتوانست فولاد را به يك ليگ برتر هدايت كند؟
وقتي او تيم را ترك كرد، اول بوديم. او چطور مي‌توانست مربي بدي باشد؟

فارس: اگر خوب بود كه او را حفظ مي‌كردند؟
تا مرحله نيمه نهايي بهترين نتايج را كسب كرديم. مشكل او با مديريت بود؛ وگرنه در بهترين شرايط تاكتيكي و تكنيكي بوديم.

فارس: وقتي به پيام باختيد، چه حالي شدي؟
خيلي بد بود. مثل يك بچه گريه كردم. تمام صورتم سرخ شده بود. شايد از خود فولادي ها بيشتر ناراحت بودم.

فارس: در اهواز با هواداران بومي گرا، مشكل نداشتي؟
هرگز. هنوز هم شماري از آنها با من تماس مي‌گيرند.

فارس: در فصل نقل و انتقالات، پيشنهادهاي مختلفي داشتي؛ چه داخل ايران و چه خارج. چرا استقلال را انتخاب كردي؟
از تيم هايي مثل پاس، استقلال اهواز و از ليگ آذربايجان، برزيل و امارات پيشنهاد داشتم كه پيشنهاد تيم هاي ايراني بهتر از برزيل بود. احساس كردم اگر در تيمي مثل استقلال باشم، براي سال‌هاي بعد قرارداد مالي بهتري مي‌توانم منعقد كنم.

فارس: پس هدفت از حضور در استقلال، يك ساله و بهتر شناخته تر شدن است؟
قرارداد من با اين تيم دو ساله است. بيشتر به بحث مالي فكر كردم.

فارس: قبل از حضورت در اين تيم، چه ميزان از استقلال شناخت داشتي؟
اصولا بازي هاي استقلال و پرسپولس را از تلويزيون دنبال مي كردم. مي‌دانستم اين دو تيم بزرگ هستند و طرفداران زيادي دارند. به طور كليف هواداران در ايران دو دسته هستند؛ قرمز يا آبي. همه دنبال نتايج اين دو تيم هستند.

فارس: در همان زمان، فكر مي‌كردي روزي به يكي از اين دو تيم بيايي؟
چرا كه نه. بازي در اين تيم‌ها و قرار گرفتن مقابل طرفداران زياد، خيلي خوب است.

فارس: سال قبل، مانور تبليغاتي پرسپوليس بيشتر از استقلال بود. دلت نمي‌خواست بازي در اين تيم را تجربه كني؟
برايم فرقي نمي‌كرد و تمركزم را روي آن نمي‌گذاشتم چون هميشه فوتبال غير قابل پيش بيني است. به اين موضوع توجه نداشتم.

فارس: زندگي در تهران براي تو چطور است؟
از اهواز بهتر است. مكان‌هاي ديدني و تفريحي در اينجا بيش تر از اهواز است.

فارس: از امكاناتي كه باشگاه در اختيارت گذاشته، چقدر رضايت داري؟
شرايط خوب است. آنها توانسته‌اند امكانات در اختيارم بگذارند. مي‌دانم اگر كمي بوده، به دليل تغيير مديريت است و اكنون هم براي رفع كاستي‌ها تلاش مي‌شود.

فارس: از زمان بركناري فتح‌ا...زاده، شرايط براي تو بهتر شده است؟
با حضور آقاي واعظ، در شرايط بهتري قرار گرفتم.

فارس: در استقلال، اولين چيزي كه نظرت را جلب كرد، چه بود؟
تماشاگران.

فارس: در پرتغال و برزيل هم تماشاگر ديده اي؛ اما چرا تماشاگران استقلال براي تو جالب آمده‌‌اند.
چون اين هواداران بيشتر از آنهايي هستند كه در باشگاه‌هاي قبلي ديده ام.

فارس: برخوردشان با تو چطور بوده؟
خيلي خوب تشويق مي‌كنند. وقتي وارد زمين مي‌شوي و خوب هم بازي مي‌كني، احساس خوبي پيدا مي‌كني.

فارس: تا به حال، با به ثمر رساندن يك گل، اين تجربه را داشته اي كه طعم تشويق را احساس كني. نمي‌خواهي اين كار را تكرار كني؟
البته كه مي‌خواهم. لحظه بزرگ و خوبي بود. تمام بدنم و وجودم به لرزه درآمد. مثل اين بود كه قرص‌هاي روان گردان مصرف كرده ام.

فارس: پاس گل هم مي‌دهي، همين احساس را داري؟
بله.

فارس: در ايران معمولا به بازيكن گلزن بيش از سايرين اهميت مي‌دهند. اما از جمله بازيكناني هستي كه تحسين همه را به خودت واداشتي. متوجه اين تمجيد‌ها شدي؟
به تازگي اين را احساس كردم.

فارس: چطور متوجه اين نظرها شدي؟
وقتي در بيرون برخورد مردم را ديدم، متوجه شدم گزارشگران هم زياد نام مرا به كار مي‌برند. در استاديوم هم زياد تشويق مي‌شدم.

فارس: نقدي‌هايي كه در موردت نوشته شده را مي‌خواني؟
بعضي اوقات كه عكسم را مي‌بينم، مي‌خواهم مطلب را برايم ترجمه كنند.

فارس: تا كنون نقدي را خواندي كه به تو كمك كند؟
نه، تا كنون چنين نوشته اي نخواندم.

فارس: قلعه نويي براي تو چگونه مربي است؟ چقدر به تو كمك كرده؟
او مي‌داند از تيم چه مي‌خواهد. بازيكنانش را به خوبي مي‌شناسد. قلعه نويي تيم را عالي ارنج مي‌كند.

فارس: از تو در پستي كه مي‌خواهي استفاده مي‌كند؟
بله، برايم قرار گرفتن در سمت چپ و راست فرقي نمي‌كند. حضورم در هر قسمت به ارنج تيم بستگي دارد.

فارس: از اينكه با جباري مقايسه مي‌شوي، ناراحتي؟
نه، اصلا. او بازيكن بزرگ و باهوشي است. فقط مي‌گويم خودم هستم؛ جوانوريو كه مي‌خواهم در بهترين سطح باشم.

فارس: استقلال در هفته هاي اخير نشان داده روي دو بازيكن تكيه زيادي دارد. اول جباري و دوم خودت كه شايد اگر ديگري نباشد، روي نفر دوم فشار وارد شود. اينطور فكر نمي‌كني؟
خيلي خوشحالم كه من و جباري مكمل هاي خوبي هستيم. ما ارتباط خوبي در زمين با هم داريم؛ اما اگر هر يك از ما نباشيم، بازيكنان ديگري هم هستند كه خوب عمل مي‌كنند. بازيكن خوب زياد داريم. اگر جباري نباشد، افراد ديگري هستند.

فارس: مثلا چه كسي؟
مجيدي. او بازيكن خوبي است؛ اما اگر جباري باشد، شرايط بهتر است.

فارس: از بين اكبري و كاظمي چطور؟ با كدام راحت‌تري؟
هر دو، بازيكنان خوبي هستند و برايم فرقي نمي‌كنند.

فارس: با سيستم 2-5-3 مشكلي نداري؟ اين روشي است كه در اوايل فصل به امير قلعه نويي،‌بابت استفاده از آن انتقاد مي‌شد؟
برايم فرقي نمي‌كند. قلعه نويي ليدر است و او مي‌داند با مهره هايي كه دارد، چطور عمل كند. تشخيص با اوست و بهترين انتخاب را مي‌كند.

فارس: تا به حال با برخورد تند و خشن امير قلعه نويي روبرو شدي؟
او با ما شوخي مي‌كند و گاهي جوك هم تعريف مي‌كند. هر مربي در هر بازي، كسب نتيجه برتر و خوب برايش مهم است. آن حالتي كه بعد از بازي يا كنار زمين به او دست مي‌دهد، يك مسئله طبيعي است. مشكلي با او ندارم.

فارس: اگر برخوردي كه با كوشكي بعد از بازي با پرسپوليس شد، با تو شود، مشكلي نداري؟
در آن ديدار، فقط سرمربي نبود كه ناراحت شد. همه از اينكه در دقايق پاياني گل دريافت كرديم، ناراحت بودند. اين مسائل چيز‌هايي نيستند كه رويم تاثيرگذار باشد.

فارس: در هر گلي كه استقلال به ثمر رسانده، ردپايي از جانواريو و جباري ديده شده است.
نه. كار گروهي انجام مي‌دهيم. خودم را از تيم تك نمي‌دانم. همه، يك تيم هستيم.

فارس: اين را از سر تواضع مي‌گويي؟
نه. احساسم است چون حرفه اي هستم، اين طرز تفكر را دارم.

فارس: تا كنون شايعه اي در مورد خودت شنيدي؟
شنيدم نوشته اند من به دليل نگرفتن پول، در تمرين حاضر نشدم. از اين شايعه ناراحت شدم چون هميشه در تمرين حاضر بودم. فقط اوايل فصل به دليل فيزيوتراپي در تمرين نبودم.

فارس: يكي از دلايلي كه مي‌گويند تو بازيكن تاثيرگذار استقلال هستي، همين نكته است. با فيكس شدن در تركيب، تيم متحول شد.
خوشحال مي‌شوم در مورد خودم چنين نظرهايي را مي‌شنوم؛ اما خوشحال تر مي‌شوم تيم نتيجه بگيرد تا اينكه مردم بگويند، فابيو، فابيو.

فارس: در فوتبال ايران چه مسئله اي آزارت مي‌دهد؟
موضوع خاصي نيست؛ اما مشكل فوتبال شما نداشتن زمين مناسب براي تمرين و بازي است.

فارس: روابط انساني چطور؟
خوب نيست راجع به اين مسائل حرف بزنم. مثلا باشگاه‌هاي دنيا بهتر از ايران هستند. آنها هرگز پيراهن را براي شست و شو به خود بازيكن نمي‌دهند. اين مسائل از فوتبال ايران دور شود، شرايط بهتري پيدا مي‌كند.

فارس: تا كنون هم از روانشانس استقلال، دكتر منتظري، بهره گرفتي؟
او را نمي‌شناسم.

فارس: او كسي است كه به برهاني كمك زيادي كرد.
چون نمي‌توانم حرف‌هاي او را متوجه شوم، وقتي بازيكنان در جلسه او هستند، به منزل مي‌روم.

فارس: خودت براي صحبت با روانشناس احساس نياز نكردي؟
نه، خودم روي ذهنم كار مي‌كنم.

فارس: بازيكني مثل آرش برهاني در استقلال سال گذشته ناموفق بود. چقدر سعي مي‌كني به او كمك كني تا آقاي گل شود؟
نمي‌دانستم ناكام بوده است؛ اما براي امسال به او كمك خواهيم كرد. آقاي گلي او يعني موفقيت تيم. اگر او موفق شود، براي من هم خوب است.

فارس: بعضي بازيكنان خارجي نشان داده‌اند در تعصب و علاقه به تيم‌هاي خود، كمتر از بازيكنان ايراني نيستند. تو هم جز همين بازيكنان هستي. دليل خاصي دارد؟
وقتي پيراهن يك باشگاه را مي‌پوشم، مثل بدنم است. هر اتفاقي كه رخ دهد، تاثيرگذار است و اگر ناراحت كننده باشد، اذيتم مي‌كند.

فارس: اگر باشگاه به تعهدات مالي خود هم عمل نكند، همين تعصب را داري؟
اين مسئله مي‌تواند به نگرش من از آن شخص يا مديرعامل تاثير گذارد؛ اما در علاقه ام به تيم بي تاثير است.

فارس: بعضي هواداران استقلال به تو لقب كاكا را داده اند. خودت چه فكر مي‌كني؟
من كاكا نيستم. هرگز با ساير بازيكنان خودم را مقايسه نمي‌كنم؛ اما اگر هواداران چنين نظري بدهند، خوشحال مي‌شوم چون او بازيكن فوق العاده اي است.

فارس: بازيكنان برزيلي زيادي به ايران آمده‌اند كه عمده آنها ناموفق بوده اند. يكي از آنها دي كارمو بود. وقتي مي‌ديدي در ورزشگاه او را مورد انتقاد قرار مي‌دادند، چه حسي داشتي؟
او را نمي‌شناختم؛ اما به عنوان هموطن، ناراحت مي‌شدم. دوست داشتم در بهترين حالت كيفي باشد. دوست دارم بازيكنان برزيلي حاضر در ايران شرايط خوبي داشته باشند.

فارس: فكر مي كني براي استقلال در آينده چه اتفاقي رخ مي‌دهد؟
قهرمان مي‌شود.

فارس: پس رقبا چي؟
من به اين فكر مي‌كنم كه از سايرين بهتر باشيم.

۱ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هفته پانزدهم ليگ برتر فوتبال/ استقلال با شكست مقابل فولاد پس از 9 هفته باخت

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي استقلال و فولاد از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي آغاز شد.
اين بازي با نتيجه يك بر صفر به سود تيم فولاد به پايان رسيد. تك گل اين بازي را در سجاد فيض الهي در دقيقه 6 به ثمر رساند و تلاش هاي استقلال براي به ثمر رساندن گل تساوي بي نتيجه بود.
در دقيقه 53 ابراهيم تقي پور براي استقلال گلزني كرد؛ اما كمك داور آن را آفسايد اعلام كرد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده يدا... جهانبازي بود و به داسيلوا، آلبرتو و فيض الهي از فولاد كارت زرد داد.
در دقيقه 90+3 نيز داسيلوا با كارت زرد دوم، از بازي اخراج شد.
استقلال بعد از روي كار آمدن واعظ آشتياني براي اولين بار طعم باخت را چشيد و در شرايطي كه مي توانست به صدر جدول برسد اين موقعيت را از دست داد.

اسامي بازيكنان استقلال: وحيد طالب لو، پژمان منتظري، ابراهيم تقي پور(66- عليرضا عباسفرد، هادي شكوري، حسين كاظمي، خسرو حيدري، ميثم منبعي(63- هاشم بيك زاده)،فابيو جان واريو، فرهاد مجيدي، ‌آرش برهاني(77- علي عليزاده) و سياوش اكبر پور
سرمربي : امير قلعه نويي

اسامي بازيكنان فولاد: كارلوس آلبرتو، سهراب بختياري‌زاده، جلال كاملي مفرد، علي بداوي، پژمان جمشيدي، احمد آل نعمه، ساندرو داسيلوا، سعيد رمضاني(89- رضا مرداني)، حجت زاد محمود(67- محمد قاضي)، لوسيانو والنته و سجاد فيص اللهي(58- سيامك سرلك)
سرمربي: مجيد جلالي

به گزارش خبرگزاري فارس، در ابتداي شروع نيمه دوم هواداران استقلال همچنان به داوري معترض بودند كه امير قلعه نويي به سمت آنها رفت و خواست به داوري معترض نباشند.
* امير واعظ آشتياني ، علي اميري به همراه پيروز قرباني با حضور در جايگاه ويژه اين بازي را تماشا كردند.
* پژمان جمشيدي و ميثم منيعي به طرفداري از تيم هاي خود در مورد داوري به بحث پرداختند.
* در دقيقه 53 ابراهيم تقي پور براي استقلال گلزني كرد؛ اما كمك داور اين گل را آفسايد اعلام كرد و باعث اعتراض بازيكنان استقلال شد.
* در صحنه اي از بازي آرش برهاني با بختياري زاده به بحث پرداخت كه اين جدال لفظي خيلي زود خاتمه يافت.

۱ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
اقا سپهر جونه هر کی دوست داری لینک خبر ها رو بزار

۱ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
خوب بابا جونه من نوشتم که به گزارشه خبرگزاری فارس....
پس یعنی از سایت فارس نیوز هستش...

۱ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سپهر نوشته:

خوب بابا جونه من نوشتم که به گزارشه خبرگزاری فارس....
پس یعنی از سایت فارس نیوز هستش...
اونه که خودم میدونم,اگه من بخوام اصل خبر رو بخونم باید دو ساعت سرکار باشم ولی اگر شما لینکش رو بزارید دو ثانیه ای به مقصودم میرسم

۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
به دليل باخت مقابل فولاد قهر تماشاگران استقلال با بازيكنان

خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال استقلال بدون حضور تماشاگران اين تيم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين عصر استقلال ساعت 15 در زمين دستگردي آغاز شد.

* هواداران كه ديروز شاهد باخت مقابل فولاد بودند، امروز در تمرينات اين تيم شركت نكرده بودند تا به نوعي اعتاراض خود را به اين باخت نشان دهند.
* قلعه نويي و نظري جويباري با تاخيري 30 دقيقه اي در محل تمرين حاضر شدند.
* وحيد طالب لو با لباس شخصي در دستگردي حاضر شد و پس از 10 دقيقه محل را ترك كرد.
* بازيكنان اصلي پس از 20 دقيقه دويدن دستگردي را ترك كردند و باقي بازيكنان زير نظر خداداد به تمرني پرداختند.
* يك دروازه بان تستي به نام برهان عباسي در تمرين شركت كرده بود. اين در حاليست كه همين چند روز قبل ايمان صادقي دروازه بان تيم نوجوانان را به خدمت گرفتند.
* فابيو بالا بازيكن برزيلي به همراه مدير برنامه هاي خود در تمرين شركت كرد و پس ار نيم ساعت تمرين به همره مديرب رنامه هاي خود و امير قلعه نويي و نظري جويباري در رختكن جلسه اي را برگزار كردند.
* سازمان ليگ برتر اعلام كرد : ديدار دوتيم استقلال تهران و داماش گيلان از سري مسابقات جام حذفي كشور (فصل 88- 87 ) در روز سه شنبه 5/9/87 راس ساعت 15 : 14 درورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود.

۲ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
جوانان گيلاني به جاي بازيكنان اصلي داماش بدون عبدي و استانكو برابر استقلال تهران

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال داماش گيلان با بازيكنان جوان و اميد خود برابر استقلال تهران به ميدان خواهد رفت.

امير عابديني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: از حضور در جام حذفي انصراف داديم؛ اما سازمان ليگ با ارسال نامه اي به باشگاه، اعلام كرد با اين كار مخالف است. به همين دليل، مجبوريم برابر استقلال بازي كنيم.
وي افزود: تيم دوم داماش برابر استقلال بازي خواهد كرد. با جوانان و اميد خود در اين ديدار حاضر مي شويم. داماش اكنون دو تكه شده و بازيكنان اصلي را حسين عبدي تمرين مي دهد و بازيكنان جوان و اميد را رسول حق دوست، يكي از مربيان، تمرين مي دهد.
عابديني تاكيد كرد: روز سه شنبه تيم داماش بدون حسين عبدي و استانكو برابر استقلال تهران بازي خواهد كرد. تيم اصلي ما روز چهارشنبه به تهران مي آيد و خود را براي ديدار در هفته شانزدهم ليگ برتر آماده مي كند.

۲ آذر ۱۳۸۷
< ۱ ... ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... ۵۹۸ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۶۲۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۵,۹۱۵ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۶۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۰۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۰۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۷۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۱۷ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!