به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

باور کنید اونی که اونجا هست و چن تا کلاس مربیگری رفته از ما بهتر میدونه چی به چیه، 3 سال والورده رو تحمل کردیم، ولی نمی تونیم 6 بازی از این انتقاد نکنیم؟

والورده هم کلاس مربیگری رو رفته بود. این حرفا مسخرس.

تشخیص میداد استاد کیه ؟

۴ آبان ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

دوستان بارسایی من، بهترین راه صبر هست تمام حرفای شما بخاطر عشقه، پس بیایم امیدوارم باشیم اوضاع خوب میرسه و تحمل کنیم و تحمل

طبق اسپورت بارتو یه اعتراض رسمی به داوری کرده، ولی این یارو نمیخواد استعفا بده ناسلامتی؟ مرض های بی شعوری جابجا کرده دیگه

۴ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

باور کنید اونی که اونجا هست و چن تا کلاس مربیگری رفته از ما بهتر میدونه چی به چیه، 3 سال والورده رو تحمل کردیم، ولی نمی تونیم 6 بازی از این انتقاد نکنیم؟

یک چیزی رو باید بگم...از نظرم یک نکته پنهان دردناک در انتخاب والورده و ستین میدونید چی بود؟!
فرض کنید یک نفر با ذهنیت پولدار و یک نفر با ذهنیت ثروتمند به یه پول بزرگ میرسن...اختمالا فقیر (اگر همون ذهنیتو داشته باشه)پولو خرج میکنه تا تلافی سالهای فقرش رو بکنه اما برای کسی ک ذهنیت ثرتمند داره تازه شروع ماجراست تا پی ریزی بکنه برای درامد و پیشرفت...
حس میکنم ستین و والورده گروه اول بودن...ولی واقعا به کومان همچین حسی ندارم گرچه انتقادات زیادی بهش دارم...خیلی زیاد.اما امیدوارم موفق باشه و لجبازی نکنه و بتونیم فصل خوبی داشته باشیم.

نه کومان از جنس اونا احمق نیست، یه احمق متفاوتیه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
میون این همه سیاهی ولی فک کنم یه دستی پیدا شده که راستمون رو بیمه کنه
فعلا میتونیم به این امیدوارم باشیم وسط این همه اتفاقای بد بارسا

۴ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

یک چیزی رو باید بگم...از نظرم یک نکته پنهان دردناک در انتخاب والورده و ستین میدونید چی بود؟!
فرض کنید یک نفر با ذهنیت پولدار و یک نفر با ذهنیت ثروتمند به یه پول بزرگ میرسن...اختمالا فقیر (اگر همون ذهنیتو داشته باشه)پولو خرج میکنه تا تلافی سالهای فقرش رو بکنه اما برای کسی ک ذهنیت ثرتمند داره تازه شروع ماجراست تا پی ریزی بکنه برای درامد و پیشرفت...
حس میکنم ستین و والورده گروه اول بودن...ولی واقعا به کومان همچین حسی ندارم گرچه انتقادات زیادی بهش دارم...خیلی زیاد.اما امیدوارم موفق باشه و لجبازی نکنه و بتونیم فصل خوبی داشته باشیم.

اگر نگید جوگیرم😀بنظرم یکم زوده از احمق استفاده کنیم...نمیخوام توجیه کنم و خودمم ایراد های زیادی رو دارم بهش اما باید قبول کنیم تیم رو توی شرایط افتضاح ب معنای دقیق کلمه در دست گرفت مربی.
اختلافات بازیکنا با باشکاه,وضع کرونا,نخریدن مهره های مد نظرش,پیش فصل کوتاه و فرصت کم.همینم ک اومد تیمو تمرین بده فیفا دی شروع شد و دو هفته تمرینات تعطیل شد اونم برای تیمی مثل بارسا که تمرینات براش حیاتین چون همه چیز عوض شده و نیاز ب هماهنگی با شرایط جدید هست.
ببینیم بازی چهارشنبه چطئر میشه.

۵ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: you.are.barcelona
پیام: ۱,۰۰۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از: مازندران
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

واقعا به نظرم درست نیست به کسی که یکی از اسطوره های تاریخ باشگاست گفت احمق .
کومان 100 درصد ایراد داره اما:
1-بدترین مسی دوران رو داره(ربطی به پستش نداره مسی دوران والورده دفاع هم میزاشتش بازم گل میزد
2-تیمی رو بهش دادن که هیچ جامی نبرد فصل قبل
3-بدترین شکست تاریخ رو خوردیم از بایرن.شکستی که فراتر از باخت بود و ابهت بارسا رو نابود کرد.
4-تیم رسما همون تیم قبلیه با چند تا جوون که خرید های مربی رو نکردن
5-تیم داره پوست اندازی میکنه و تغییر نسل میده پس نباید انتظار نتیجه داشته باشیم ازش
6-در بدترین شرایط مدیریتی تیم رو گفت.
پس بهتره کمی جانب انصاف رو رعایت کنیم.

مجذوب نگاهت شده ام ای تن بی سر
الا سید و سرور الا جسم مطهر
۵ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: you.are.barcelona
پیام: ۱,۰۰۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از: مازندران
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
اول از همه آرزوی سلامتی بکنیم برای اسطوره مون رونالدینیو و ایشالا که هرچی سریع تر کرونا رو دریبل بده . فکر کنم توی ایران بارسایی های اصیل یا یه عده به مسخره میگن عثیل اکثرا توسط رونالدینیو بارسایی شدن.
ببینید دوستان بارسلونا یک باشگاه بزرگ و با اصالته و مطمین باشید به رقابت های اروپایی برمیگرده با اقتدار. مطمین باشید توی پونزده سال آینده بالاخره بارسا حداقل یکبار قهرمان اروپا میشه چون شخصیتش توی بارسا شکل گرفته. یک چیزی که ما نادیده میگیریم این هست که بارسلونا در پونزده سال گذشته تونسته از یک تیمی مثل آرسنال خودش رو برسونه به بایرن و میلان و رئال. حالا درسته من و شما بارسلونا رو همینجوری غول دیدیم ولی باید نیمه پر لیوان رو هم نگاه کنیم. بارسلونا چند حرکت اشتباه زد و الان به این وضع افتاد. مهمترین اشتباه بارسلونا استخدام مربی های گمنام و با اسم های سبک و بی ابهت بود که تاکتیک خوبی هم نداشتن. شاید قبل یا بعد از انریکه باید بیلسا رو میاوردیم تا به این روز نیفتیم. بارها گفتم مشکل رختکن این نبود که مسی و سوارز و گریزمان و .... بازیکن سالار بودن و به مربی توجه نمیکردن، مشکل این بود که ستین کوچیکتر از اسم بازیکن های بارسا بود. برای گفتن این موضوع خیلی ها از من ناراحت میشن ولی به نظر من حتی تیتو ویلانوا هم برای بارسلونا کوچیک بود. چه برسه به تاتا مارتینو و ارنستو والورده و کیکه ستین که نهایتا شاید ایبار یا بیلبائو رو میدادن بهشون.
اگر تصمیمات درستی گرفته نشه شاید دیگه به عمر فوتبالی مسی نرسه که جام اروپایی رو فتح کنیم ولی باید صبور باشیم و با این واقعیت کنار بیایم. مسی شاید جام اروپا رو پنج سال برای ما فتح نکرد ولی همین پنج سال تمام بردهای ناپلئونیمون رو مدیون مسی هستیم. ما حقمون بردن منچستر و چلسی و ناپولی و ... نبود این سالها. ما باید میباختیم ولی مسی نجاتمون داد. خیلی ناراحت کننده ست که بهترین بازیکن تاریخ رو افت کرده و تیمش رو در آینده نزدیک در هاله ای از ابهام ببینی.
بارسلونا به خون جدیدی نیاز داشت و کومان این خون رو تزریق کرده. پدری و سرجینیو دست و فاتی کاملا آینده دار نشون دادن و دیانگ هم هافبک قابلیه به شرطی که کنارش یه بازیکن درگیر و قلدر بازی بکنه. پویچ بازیکن خوبیه و با بدنسازی بهتر هم میشه. ترینکائو خیلی خوبه. ترشتگن نمیگم از نویر بهتره چون واقعا در حد نصف نویر هم نیست ولی جزو ۵ دروازه بان برتره و میتونه تا ۳۸ سالگی برامون بازی بکنه.
خیلی ها جانب دارانه و مغرضانه میگن کومان عالیه یا کومان بیخوده. اما هر دو گروه اشتباه میگن. واقعیت اینه که هنوز نمیتونیم نظر بدیم.حتی اگر از یوونتوس شکست بخوریم هم نظر درستی نمیتونیم بدیم. چون بستگی داره چجوری شکست بخوریم. اگر یوونتوس ما رو بکنه تو قوطی و بافتمون رو بده و بازی رو ببره من خودم اولین نفر شروع میکنم و شک کردن به کومان رو استارت میزنم ولی اگر خوب بازی کنیم و موقعیت هامون گل نشه یا داوری به ضررمون باشه(مثل بازی دیروز) به نظرم کار درستی نیست انتقاد از کومان. کومان یک کلبه ی خراب رو که هر لحظه یه جاش فرومیریخت تحویل گرفت و چند تا از ستون هاش رو بازسازی کرده. خیلی عجول هستیم. یک تیمی که ۸ گل میخوره و دو تا کامبک میخوره و کل تاکتیکش رسوندن توپ به مسی و باز گذاشتن لای پا موقع دفاع کردن بوده به این سرعت جمع نمیشه. شخصا بازی اول بارسا با ویارئال من که اینقدر بی روحیه بودم گفتم الان ۴ تا گل میخوریم یا بازی سلتاویگو......... . این تیم شخصیتش خراب شده. تغییرات زیادی لازم داره
ستین با لاس پاس دادن و عدم پرس از جلو و بدنسازی تیم رو از بیشتر از همیشه عقب انداخت.
من نشستم خلاصه الکلاسیکوهای قدیمی رو دیدم زمان والورده و ستین بارسا حتی وقتی رئال رو ۵ تایی و ۳ تایی کرد حقمون نبود ولی دیشب حقمون بود بازی رو ببریم.
واقعا الان مشکل ایجاد موقعیت نداریم. الان توی دوتا بازی تونستیم کامبک بزنیم به سویا و رئال. من مربی ای میبینم که جرات داره توی الکلاسیکو با سیستم ۱۰-۰-۰ بازی بکنه تا بازی رو نبازه. اگر کند بودن و عدم درگیری بوسکتس و میل به مهاجم بودن پیکه نبود رئال گل اول رو نمیزد. این دو نفر نباید فیکس بازی بکنن و احتمالا کم کم نیمکت نشین میشن . لنگله بی تجربگی کرد و داور منتظر همین بود این تقصیر کومان نیست به خدا. اگر داور پنالتی مسی رو گرفته بود جریان بازی عوض میشد. یه عده اعتقاد دارن بارسا باید اینقدر قوی باشه که داوری حریفش نشه ولی واقعیت اینه که الان بارسا نمیتونه همچین تیم قدرتمندی باشه. اون نسل طلایی رفتن .باور کنید نیستن. بارسا هم یک تیم معمولی شده مثل لیورپول و رئال و منچستر و چلسی. با یک پنالتی اشتباه جریان بازی بارسا کامل عوض میشه. روح اینیستا و ژاوی و مسیه ۲۳ ساله دیگه حلول نمیکنه توی جسم بازیکنها که کولاک راه بندازن.
به معجزه ایمان داشته باشید. ممکن هست که کومان هم مثل هانسی فلیک همه ما رو متعجب بکنه. و اگر نتیجه نگرفتیم ولی خوب بازی کردیم و موقعیت خلق کردیم یادتون باشه که کومان دلقک اروپا رو تحویل گرفته نه قهرمان اروپا رو. اگر نتیجه نگرفتیم و بد بازی کردیم و موقعیت نتونستیم خلق کنیم اون وقت هر چه میخواهد دل تنگت فحش بده.
به نظرم نتیجه مسخرست اگر کومان تا نیم فصل بتونه موقعیت سازی و بازی باطراوت ارائه بکنه که هیچی
اگر تیم کما فی سابق بود یعنی کومان آدمی نیست که بتونه مشکل بارسا رو حل بکنه و باید سریعا عوض بشه بدون فوت وقت.

۵ آبان ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
amir نوشته:

اول از همه آرزوی سلامتی بکنیم برای اسطوره مون رونالدینیو و ایشالا که هرچی سریع تر کرونا رو دریبل بده . فکر کنم توی ایران بارسایی های اصیل یا یه عده به مسخره میگن عثیل اکثرا توسط رونالدینیو بارسایی شدن.
ببینید دوستان بارسلونا یک باشگاه بزرگ و با اصالته و مطمین باشید به رقابت های اروپایی برمیگرده با اقتدار. مطمین باشید توی پونزده سال آینده بالاخره بارسا حداقل یکبار قهرمان اروپا میشه چون شخصیتش توی بارسا شکل گرفته. یک چیزی که ما نادیده میگیریم این هست که بارسلونا در پونزده سال گذشته تونسته از یک تیمی مثل آرسنال خودش رو برسونه به بایرن و میلان و رئال. حالا درسته من و شما بارسلونا رو همینجوری غول دیدیم ولی باید نیمه پر لیوان رو هم نگاه کنیم. بارسلونا چند حرکت اشتباه زد و الان به این وضع افتاد. مهمترین اشتباه بارسلونا استخدام مربی های گمنام و با اسم های سبک و بی ابهت بود که تاکتیک خوبی هم نداشتن. شاید قبل یا بعد از انریکه باید بیلسا رو میاوردیم تا به این روز نیفتیم. بارها گفتم مشکل رختکن این نبود که مسی و سوارز و گریزمان و .... بازیکن سالار بودن و به مربی توجه نمیکردن، مشکل این بود که ستین کوچیکتر از اسم بازیکن های بارسا بود. برای گفتن این موضوع خیلی ها از من ناراحت میشن ولی به نظر من حتی تیتو ویلانوا هم برای بارسلونا کوچیک بود. چه برسه به تاتا مارتینو و ارنستو والورده و کیکه ستین که نهایتا شاید ایبار یا بیلبائو رو میدادن بهشون.
اگر تصمیمات درستی گرفته نشه شاید دیگه به عمر فوتبالی مسی نرسه که جام اروپایی رو فتح کنیم ولی باید صبور باشیم و با این واقعیت کنار بیایم. مسی شاید جام اروپا رو پنج سال برای ما فتح نکرد ولی همین پنج سال تمام بردهای ناپلئونیمون رو مدیون مسی هستیم. ما حقمون بردن منچستر و چلسی و ناپولی و ... نبود این سالها. ما باید میباختیم ولی مسی نجاتمون داد. خیلی ناراحت کننده ست که بهترین بازیکن تاریخ رو افت کرده و تیمش رو در آینده نزدیک در هاله ای از ابهام ببینی.
بارسلونا به خون جدیدی نیاز داشت و کومان این خون رو تزریق کرده. پدری و سرجینیو دست و فاتی کاملا آینده دار نشون دادن و دیانگ هم هافبک قابلیه به شرطی که کنارش یه بازیکن درگیر و قلدر بازی بکنه. پویچ بازیکن خوبیه و با بدنسازی بهتر هم میشه. ترینکائو خیلی خوبه. ترشتگن نمیگم از نویر بهتره چون واقعا در حد نصف نویر هم نیست ولی جزو ۵ دروازه بان برتره و میتونه تا ۳۸ سالگی برامون بازی بکنه.
خیلی ها جانب دارانه و مغرضانه میگن کومان عالیه یا کومان بیخوده. اما هر دو گروه اشتباه میگن. واقعیت اینه که هنوز نمیتونیم نظر بدیم.حتی اگر از یوونتوس شکست بخوریم هم نظر درستی نمیتونیم بدیم. چون بستگی داره چجوری شکست بخوریم. اگر یوونتوس ما رو بکنه تو قوطی و بافتمون رو بده و بازی رو ببره من خودم اولین نفر شروع میکنم و شک کردن به کومان رو استارت میزنم ولی اگر خوب بازی کنیم و موقعیت هامون گل نشه یا داوری به ضررمون باشه(مثل بازی دیروز) به نظرم کار درستی نیست انتقاد از کومان. کومان یک کلبه ی خراب رو که هر لحظه یه جاش فرومیریخت تحویل گرفت و چند تا از ستون هاش رو بازسازی کرده. خیلی عجول هستیم. یک تیمی که ۸ گل میخوره و دو تا کامبک میخوره و کل تاکتیکش رسوندن توپ به مسی و باز گذاشتن لای پا موقع دفاع کردن بوده به این سرعت جمع نمیشه. شخصا بازی اول بارسا با ویارئال من که اینقدر بی روحیه بودم گفتم الان ۴ تا گل میخوریم یا بازی سلتاویگو......... . این تیم شخصیتش خراب شده. تغییرات زیادی لازم داره
ستین با لاس پاس دادن و عدم پرس از جلو و بدنسازی تیم رو از بیشتر از همیشه عقب انداخت.
من نشستم خلاصه الکلاسیکوهای قدیمی رو دیدم زمان والورده و ستین بارسا حتی وقتی رئال رو ۵ تایی و ۳ تایی کرد حقمون نبود ولی دیشب حقمون بود بازی رو ببریم.
واقعا الان مشکل ایجاد موقعیت نداریم. الان توی دوتا بازی تونستیم کامبک بزنیم به سویا و رئال. من مربی ای میبینم که جرات داره توی الکلاسیکو با سیستم ۱۰-۰-۰ بازی بکنه تا بازی رو نبازه. اگر کند بودن و عدم درگیری بوسکتس و میل به مهاجم بودن پیکه نبود رئال گل اول رو نمیزد. این دو نفر نباید فیکس بازی بکنن و احتمالا کم کم نیمکت نشین میشن . لنگله بی تجربگی کرد و داور منتظر همین بود این تقصیر کومان نیست به خدا. اگر داور پنالتی مسی رو گرفته بود جریان بازی عوض میشد. یه عده اعتقاد دارن بارسا باید اینقدر قوی باشه که داوری حریفش نشه ولی واقعیت اینه که الان بارسا نمیتونه همچین تیم قدرتمندی باشه. اون نسل طلایی رفتن .باور کنید نیستن. بارسا هم یک تیم معمولی شده مثل لیورپول و رئال و منچستر و چلسی. با یک پنالتی اشتباه جریان بازی بارسا کامل عوض میشه. روح اینیستا و ژاوی و مسیه ۲۳ ساله دیگه حلول نمیکنه توی جسم بازیکنها که کولاک راه بندازن.
به معجزه ایمان داشته باشید. ممکن هست که کومان هم مثل هانسی فلیک همه ما رو متعجب بکنه. و اگر نتیجه نگرفتیم ولی خوب بازی کردیم و موقعیت خلق کردیم یادتون باشه که کومان دلقک اروپا رو تحویل گرفته نه قهرمان اروپا رو. اگر نتیجه نگرفتیم و بد بازی کردیم و موقعیت نتونستیم خلق کنیم اون وقت هر چه میخواهد دل تنگت فحش بده.
به نظرم نتیجه مسخرست اگر کومان تا نیم فصل بتونه موقعیت سازی و بازی باطراوت ارائه بکنه که هیچی
اگر تیم کما فی سابق بود یعنی کومان آدمی نیست که بتونه مشکل بارسا رو حل بکنه و باید سریعا عوض بشه بدون فوت وقت.

جالبه یه عده با توجه به اینکه مثلا داری از کومان حمایت مبکنی مبگم رعالی هستی )

۵ آبان ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
اقای ایمنی من الان صحنه خطای کاظم هیرو رو دیدم...به هیچ وجه توپ رو اول نزد و فقط از پشت پا رو زد...

۵ آبان ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

اگر نگید جوگیرم😀بنظرم یکم زوده از احمق استفاده کنیم...نمیخوام توجیه کنم و خودمم ایراد های زیادی رو دارم بهش اما باید قبول کنیم تیم رو توی شرایط افتضاح ب معنای دقیق کلمه در دست گرفت مربی.
اختلافات بازیکنا با باشکاه,وضع کرونا,نخریدن مهره های مد نظرش,پیش فصل کوتاه و فرصت کم.همینم ک اومد تیمو تمرین بده فیفا دی شروع شد و دو هفته تمرینات تعطیل شد اونم برای تیمی مثل بارسا که تمرینات براش حیاتین چون همه چیز عوض شده و نیاز ب هماهنگی با شرایط جدید هست.
ببینیم بازی چهارشنبه چطئر میشه.

احمق فنی منظورم نبود. از رفتارهای غیرحرفه‌ایش چه با بازیکنایی مثل پوچ چه با بچه‌بازی‌های داور داور کردن واقعا بدم اومد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ آبان ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۹,۰۰۱ بازدید
۶ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۱,۴۲۸ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۲۲ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۹۶ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۱۱۹ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۶۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۸۵۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!