به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
forca barca نوشته:

پووووووووووووووووووووفففففففففففففف
پووووووووووووووووووووفففففففففففف
پووووووووووووووووووووففففففففففففف

چیزی نیست دارم فوت میکنم خاکای تاپیک بلند شه
اسیر شدیما
شاید من به هر چیزی فک میکردم ولی فک نمیکردم روزی به کل فوتبال برای مدت نامعلومی درش تخته بشه

زودتر بگذره این مصیبت ایشالا...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ فروردین ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
سلام دوستان امیدوارم شاد و تندرست باشید توی این روزهای وحشتناک!
الان که لیگها تعطیل شدن و اینطوری که مشخصه امیدی به بازگشایی شون حد اقل توی کوتاه مدت نیست میشه به نوعی بازار نقل و انتقالات رو شروع شده حساب کرد!
گویا یوفا هم قصد داره بازار تابستان رو متصل بکنه به بازار زمستان تا تیم ها بتونن کمبودهاشون رو با خیالی راحت تر جبران بکنن.
اونچه که روزنامه ها میگن حاکی از این هست که بارسا به دنبال یک دفاع وسط، یک هافبک فیزیکی و مهاجم نوک قطعا هست و بدش نمیاد دفاع چپ و راست و وینگر چپ(نیمار) رو هم داشته باشه!
این تعداد از خرید با توجه به فاجعه کروتا و پیامدهای مالیش تقریبا غیر ممکنه مگر این که فروشهای عجیب و غریب داشته باشیم! چیزی که به نظر قطعی میرسه فروش کوتینیو و ویدال و راکیتیچ هست! فروش بریتویت و نتو و فیرپو و سمدو و آلنیا!!!!!!!!! هم ممکنه!!!!
از طرفی از بین بازیکنهایی که قرضی دادیم تودیبو و رافینیا هم احتمال بالا دائمی بشن1 در مورد تودیبو جداگونه توی یک کامنت دیگه حرفهایی دارم که خواهم گفت!
سعی میکنم کل قضایا رو توی چند کامنت کوتاه بگم تا خوندنش راحت باشه.

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
در مورد سه خریدی که به عنوان هدف های اصلی به نظر میرسن:
دفاع وسط: جدی ترین گزینه توی این پست اوپامکانو از لایپزیش به نظر میرسه! بند فسخ 60تایی داره تا آخر این تابستون و مشتری های پرشمار! در نتیجه با توجه به مدیرای بی عرضه ما بحث مذاکره و کم کردن قیمت هم تقریبا منتفی میشه! خیلی هنر بکنن بتونن با همین 60تا بگیرنش که به نظرم توی شرایط عادی قیمت زیادی نیست ولی با توجه به کرونا و این که قرار هست خریدهای گرون دیگه هم بکنیم قیمت زیادی حساب میشه! توی همین پست میشه به آرائوخو اعتماد کرد! مفت و مجانی با حقوق معقول! تودیبو هم که با یک ترکمچایی دادن به شالکه که من هر وقت یادم میفته دیوونه میشم! در مورد تودیبو هم باید گفت بعد فقط چند بازی بهترین بازیکن ماه باشگاهشون انتخاب شد و حسابی دل طرفدارها و کادر فنی رو به دست آورده! بند خرید 25تایی و بازخرید 50تایی!!!!!!!!!! داره. اگر قرار هست پول بدیم 25 تا برای تودیبو تو این شرایط به نظرم میتونه خوب باشه( البته ایده آل این بود که اصلا نفروشنش! ولی چه میشه کرد؟) اینطوری 35تا صرفه جویی میشه!
یک خبرهایی هم در مورد مدافع ویارئال و یک مدافعی از لیگ برزیل هست که فکر نمیکنم جدی باشن.

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
هافبک فیزیکی:
خب این مهم ترین سیگنال مبنی بر فروش ویدال هست! البته وقتی که از فروش حرف میزنیم بهتره بگیم قرار گرفتن توی معامله لائوتارو! چون اینتر و کونته دو ساله دارن به در و دیوار میزنن که بگیرنش. من فکر میکنم حرکت هوشمندانه ای باشه که ما از این علاقه عجیب کونته به ویدال استفاده بکنیم چون فکر نمیکنم در شرایط فعلی باشگاه دیگه ای حاضر به خرید ویدال با مبلغ بالای 15تا باشه! شاید بشه با 20-25 تا اینتر رو راضی کرد!
خاطرتون باشه یک بازیکنی به نام متئوس فرناندس رو از پالمریاس خریدیم و قرض دادیم به وایادولید که خب فکر میکنم 5 تا بازی هم نتونست بکنه بخاطر مسئله کرونا! موقعی که خریده شد همه گفتن جایگزین ویدال هست.( حقیقتا استایل مشابهی هم دارن این دوتا) ولی گویا فعلا باشگاه به آوردنش فکر نمیکنه و میخواد قرضش بده تا تجربه پیدا بکنه!
گزینه ای هم که در نظر دارن اندومبله تاتنهام هستش. در مورد این بازیکن باید گفت شکی توی استعداد و توانایی هاش اصلا نیست! ولی اون چه که من رو نگران میکنه اینه که نتونسته خودش رو با لیگ انگلیس هماهنگ بکنه تا جایی که صدای مورینیو هم در اومد که ما نمیتونیم تا ابد منتظر تو بمونیم!
تیم ب تو این مورد میتونه مونچو و ریس رو به تیم اصلی پیشنهاد بکنه. ریس رو به هیچ عنوان قبول ندارم ولی مونچو حقشه که به تیم اصلی بیاد. البته هیچ یک از این ها در حد توره و کاسمیرو فیزیک ندارن ولی توپ گیر و دونده هستن.
به قول آن مرحوم: خواهیم دید چه خواهد شد (:

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم نوک:
توی این پست مسئله خیلی ساده است. دو تا گزینه بیشتر نداریم:
1-لاتارو
2-ورنر
آمار ورنر بهتره! که خب به نوعی طبیعی هم هست چون توی لیگ و تیم تهاجمی تری بازی میکنه. از طرفی ورنر وینگ هم میتونه بازی بکنه و به نسبت لائوتارو سرعتی تر و تکنیکی تر هست.
ولی چرا باشگاه بیشتر تمایل به امضا با لائوتارو داره؟
اولا چون تمام کنندگی خیلی بالایی داره. یک جورایی شبیه سوارز هست. زیاد متحرک و پا به توپ نیست ولی هم تموم کننده خوبیه هم تو کارهای ترکیبی خوب عمل میکنه. از طرفی کلا تاریح ثابت کرده مهاجمهای آمریکای جنوبی تو بارسا بهتر جواب میدن!
علاوه بر این که آرژانتینی بودنش هم به دوباره حوشحال و سر حال شدن مسی کمک میکنه.
لائوتارو 2 سال جوون تر هست و قیمت بیشتری هم داره.
در این مورد من فکر میکنم لائوتارو برای ما بهتره و هدفگذاری باشگاه درسته!

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
از پستهایی که قطعا خرید توشون داریم براتون نوشتم. سه پست دیگه هست که ممکنه نقل و انتقالاتی رو شاهد باشیم:
دفاع راست، دفاع چپ و وینگ چپ.
در مورد دفاع راست باید گفت محتمل ترین تغییر اینه که سمدو وارد معامله لائوتارو بشه چون ایننتر به مایل به جذبش بوده و هست. این که در صورت جدایی سمدو کی میاد؟ هیچ معلوم نیست! از طرفی توی تیم ب هم همه مدافع های راستمون جوون و بی اندازه کم تجربه هستن. هرچند روند پیشرفت موریر خیلی امیدوار کننده است.
اگر یادتون باشه امروسن د سوزا رو به صورت شریکی با بتیس خریدیم ولی به نظر میاد بتیس اصرار داره طبق بندهای قرارداد سال بعد و نه امسال به بارسا تحویلش بده! البته شاید بتونن به توافق برسن سر این موضوع!
دفاع چپ: آلبا خیلی افت داشته و فیرپو هم یک شکست کامل بوده!
یک گزینه ای که این اواخر مطرح شده آلاباست. در مورد آلابا دو نکته جلب توجه میکنه: یکی این که خب اون آلابای وحشتناک سابق نیست ولی مسلما به کار ما میاد تو شرایط فعلی (مخصوصا چند پست بودنش) ثانیا بایرن همیشه قیمتهای معقول روی بازیکناش گذاشته و با خریدار راه اومده! مورد آخر همین ویدال. البته سود این حرکتشون شده رابطه خیلی خوب با کل باشگاه های بزرگ اروپا! بگذریم.
تیم ب آکیمه رو داره که فعلا حد اقل برای نیمکت گزینه خوبی هست از نظر من.
وینگ چپ: اگر نظر من رو بخواید فکر میکنم آنسو سال بعد باید به بارسا ب منتقل بشه و موندنش توی تیم اصلی براش خیلی خطرناکه! از طرفی هنوز آماده فیکس بودن توی تیم اصلی نیست. ظاهرا مدیرای احمق ما روی گریزمن برای این پست حساب باز کرده بودن که همه دیدن نتونست انتظار ها رو براورده کنه و هر وقت متمایل به مرکز بازی کرد خیلی مفید تر بود!
تیم ب خودش توی این فاز به مشکل خورده! ساوریو که واقعا استعداد نابی هست به نظر میرسه مصدومیت بهش فرصت رسیدن به حد اکثر توان نده و این واقعا برای من که طرفدارش بودم خیلی دردناکه! گزینه ای که به نظر میرسه باشگاه دنبالشه جناب نیمار هست که سالهاست داره عذابمون میده با خبرهاش و اصلا دوست ندارم برگرده!

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
از نظر من بعد فوتبالی بحران کرونا موجب دو تغییر عمده توی روند نقل و انتقال حد اقل یک سال آینده خواهد شد:
اول این که معاملاتی که کاملا یا تا حدودی شامل رد و بدل بازیکن هست بیشتر میشه! چون هیچ باشگاهی به قدری ثروتمند نیست که با از دست دادن نصف درامد بلیط فروشیش بتونه باز هم ریخت و پاش نقد بکنه توی بازار! البته ممکنه فیفا قانون فیرپلی مالی رو یک سال به حالت تعلیق دربیاره ولی باز هم عاقلانه به نطر نمیرسه چون بعد اون یکسال به مشکل مالی میخورن باشگاه ها!
2-تیم های پایه وارد دورانی میشن که نقش حیاتی بازی خواهند کرد. الان دیگه مثل ده سال قبل نیست که هر کشوری فقط یک آکادمی خوب داشته باشه و تقریبا همه باشگاه ها تیمهای پایه خیلی قوی دارن. بارسا، چلسی، آژاکس سه باشگاه بزرگتر از این لحاظ هستن ولی میبینیم که حتی تیمهایی مثل پاریس و سیتی هم خیز بزرگی برداشتن تو سالهای اخیر. خوشبختانه تیم ب ما نسل خیلی سر حالی داره. از سمتی تیم جوانان هم نسل خوبی داره و میتونه به تیم ب توی جبران بازیکنهایی که به تیم اصلی میده کمک بکنه! و این وضعیت دومینو وار میره تا تیم نو نهالان و به نفع باشگاه میشه!
الان توی تیم ب: پنیا، آرائوخو،آکیمه، مونچو،ریکی،کویادو 5 بازیکنی هستن که میتونن سریعا به تیم اصلی بیان و چه از دید فنی و چه از دید مالی کمک حال باشگاه باشن به شدت. البته چند بازیکن دیگه هستن که در مواقع ضروری میتونن به تیم اصلی کمک بکنن ولی فعلا تجربه کافی برای ارتقا دائمی ندارن.

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
به عنوان کامنت اخر یک جمع بندی کلی داشته باشم:
ترجیح میدم نتو رو بفروشیم و پنیا رو به عنوان دروزاه بان دوم استفاده بکینم. فکر میکنم بشه 15تایی از این راه به دست اورد.
با پرداخت 25 میلیون تودیبو رو برگردونیم، آرائوخو رو به تیم اصلی بیاریم و اومتیتی رو با قیمتی حدود 60تا به تیمهایی مثل آرسنال که شدیدا نیازمند مدافع وسط هستن بفروشیم. از این راه هم میشه 35تا بدست اورد.
فیرپو رو میشه حدودا 10-15تا فروخت و آکیمه که واقعا هیج چیزی ازش کم نداره مفت و مجانی ارتقا داد به تیم اصلی. در مورد مهره فیکس هم بسته به شرایط خرید الابا ممکنه حرکت مثبتی باشه. الکس تلس بازیکن پورتو هم میتونه گزینه خوبی باشه. و همچنین گریمالدوی خودمون که الان تو بنفیکاست.
دفاع راست شرایطش حساس تر هست چون ورود سمدو میتونه راه اومدن لائوتاو رو باز بکنه ولی جایگزین خوبی فعلا براش پیدا نشده!
راکیتیچ و ویدال احتمالا بتونن روی هم حدود40-50 میلیون فروش برن! مونچو و ریکی هم به تیم اصلی ارتقا پیدا بکنن. فروش دائمی رافینیا و برگردوندن آلنیا هم میتونه خیلی کمک حال باشگاه باشه.
معضل اصلی اینه که چطور باید از دست کوتینیو و حقوق 13 میلیون یوروییش خلاص شد. تنها امید به این هست که چلسی، تاتنهام یا ارسنال و شاید هم پاریس با مبلغی حدود 75 میلیون یورو خریدارش باشن وگرنه یا باید قرضش بدیم مجددا یا باید شاهد افت بیشترش توی بارسا باشیم. حقیق مسئله اینه که کوتینیو دیگه هیچوقت برای ما اون مهره تاپ سابق نمیشه. پس بهتره زحمت رو کم کنه.
با خرید لائوتارو و اضافه شدن ترینکائو و کویادو به مسی و گریزمان و سوارز و استفاده گاه به گاه از آنسو، میتونیم شرایط نسبتا خوبی رو توی خط حمله برقرار بکنیم.
اگر تغییرات فوق رو اعمال بکنند و از حق قانونی باشگاه برای کاهش درصدی از قرارداد بازیکن ها استفاده بشه، به نظر میرسه خیلی راحت و بدون تلفات خاص بحران فعلی رو میگذرونیم. البته این مسائل فقط در صورتی محقق میشه که:
مدیر با شعور و مربی شجاع داشته باشیم....

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
طرفدار:
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان هر آنچه که حول محور تحولات باشگاه میگذره رو طی چند کامنت براتون نوشتم. امیدوارم بخونید و لذت ببرید. به امید این که این بلای خانمان سوز هر چه سریع تر گورش رو گم بکنه!

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
capitan5 نوشته:

دوستان هر آنچه که حول محور تحولات باشگاه میگذره رو طی چند کامنت براتون نوشتم. امیدوارم بخونید و لذت ببرید. به امید این که این بلای خانمان سوز هر چه سریع تر گورش رو گم بکنه!

دمت گرم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ فروردین ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۸۳۷ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۴۴۴ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۳۲ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۶۱ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۶۳۳ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۳۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۶۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!