به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Smart Boy نوشته:

نقل قول
مه‌سا نوشته:

دعوتتون میکنم بیاین اردبیل .دو روز نهایتا سه روز بمونید ، خودتون برمیگردین شهرتون .

انشاااله تابستون میاییم

آدرس خونتون رو بدید تا 5 روز خونتون تلپ شدیم

البته من دعوت کردم شهرمون نه خونمون .

Més que un club
۹ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
انشاالله یه سر به تهران میزنیم و با آقا سعید میریم برج میلاد

ولی خرجیمون رو آقا سعید میده

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
جای این سفر و آثار باستانی و این سوسول بازیا برید فیفا آنلاین مفتی بزنید! مفتی آقا، مفتی! همون که دوست دارید!

البته در نکوداشت سفر باید نقل کنم از استاد گرامی، جناب آقوی هم ساده که می فرمایند:

تا مرد سفر نرفته باشد
عیب و هنرش نرفته باشد

یعنی داغونما...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
روز عجیبی بود، چه از خوابی که دمِ صبحم - بخونید ظهر - رو تحت شعاع قرار داد و یه حال عجیبی داشتم! چه از رو به رو شدن با یکی از ترس هایی که مدت هاست از بودنشون ملولم؛ خیلی موفق نبودم در مقابلش، ولی رو به رو شدن خودش یه پوئن مثبته! چه از خاطره بازی صفحه های قبل این تاپیک... خاطرات خوب، بد؛ نوستالژی های زیادی داره این تاپیک!
با وجود اینکه میشد از خیلی از دلتنگی ها نوشت و گفت و خالی شد، یاد بچگی هام افتادم...
بچگی من در دو چیز خلاصه میشد؛ فوتبال، ترس از "بابا". با وجود اینکه این دو همیشه از پی هم بودن، ولی بودن دومی، باعث نشد ذره ای از عشقم به اولی کم بشه...
استعداد خارق العاده نداشتم، ولی عاشق فوتبال بودم. دوست داشتم یه توپ داشته باشم و 9 نفر آدم عاشق مثل خودم تا بعد از یه "دَه گُله" بازی کردن خسته نشن و نگن بسه بریم خونه، تا پای مرگ بازی کنیم... تا نوبتی بیان توو حیاط خونه ی ما از شیلنگی که از شدت گرما داغ شده و نرم، آب بخورن، با همون طعم خاص خودش... ولی کمتر بودن این بچه ها!
هیچ کسی نبود که صبح ها بیایم و بازی کنیم، همه میگفتن گرمه و سیاه میشیم توو این آفتاب - پوست تیره ی به زعمِ نزدیکان سبزه ی خودم رو هم مدیون این روزا هستم -، که من باید برای پیدا کردن یه همبازی تا ساعت 5 بعد از ظهر - وقتی ساعت قدیم بود، میشد 4 - منتظر باشم، چون مامانش نمیذاشت قبل از چایی خوردن بیاد بیرون. پنجره ای که واسه یکی از خونه هایی بود که زمین بازی ما بهش محصور میشد، محافظی که داشت و ما مسابقه ی "هر کی تونست شوت بزنه و توپش تو نرده گیر کنه" می دادیم! من صبح ها تمرین می کردم و بعد از ظهر ها با آمادگی کامل مسابقه می دادم!
دروازه آهنی هایی که مال بزرگا بود و بعد از بازی هاشون قفل میکردن یه گوشه و ما حسرت یه بار بازی کردن با اونا رو داشتیم؛ هیچکس به اندازه ی من حسرت نمی خورد... از لحظه ای و شوق و ذوق اون لحظه که یکی از بزرگا بهم گفت بیا توو زمین، نمی تونم بگم! کلمه ای برای توصیفش ندارم... از اولین گلی که در جمع بزرگا زدم و خوشحالی زاید الوصفی که داشتم؛ اون روز حس میکردم واقعا رونالدینیو هستم!
از باغی که مجاورتش با زمین بازی ما، باعث شده بود میزبان خیلی از توپ های پلاستیکی - با اون فرم خاصش - ما باشه! از کتکی که مادرم جلوی صاحب اون باغ، وقتی بی اجازه و از روی دیوار - فقط برای برداشتن توپ هایی که همه ی زندگیم بودن - به من زد، و صاحب باغ که هر وقت من و مادرم رو با هم می بینه و فرصت حرف زدن پیدا می کنه، از پشیمون بودنش بابت خبر کردن مادرم در اون روز، میگه!
یاد روزی به خیر که صاحب خونه ی رو به روی زمین بازی، به دلیل مزاحمتی که سر و صدای فوتبال - جیغ و داد - برای آرامشش ایجاد می کرد، به 110 متوسل شد و ما در کنار بزرگترهای فوتبالیست محل ایستادیم و جواب پلیس رو دادیم... گرچه نتونست کاری کنه، ولی از همون روز تا حالا، اون صاحب خونه یه "110" پشت اسمش داره - به عنوان دُم کیشمیش -، وقتی بخوایم در موردش حرف بزنیم!
از رونالدینیویی که من بودم و از رونالدویی که دوستِ "دروازه خالی گل نزنِ من" بود، و همیشه بعد از هر گلی که میزد یا میزدم می گفت: "رونالدو-رونالدینیو"... رکوردهایی که برای روپایی داشتیم! مدتی بود که صدرنشین جدول بودم، با 270 تا روپایی پشت هم، ولی یکی از بچه ها با 900 تا منو پایین کشید و خودش به صدر رسید!
بازی هایی که توو حیاط خونه با خودم داشتم، اونم با گزارشگری خودم! یاد مصاف های ایران و برزیل توو حیاط خونه ی ما، که همیشه پر گل و دیدنی بود؛ و همیشه هم ایران باخت 4-0 رو در یک دقیقه ی پایانی با برد 5-4 عوض می کرد و قهرمان می شد، به خیر...
سوالی که همیشه ذهن منو مشغول کرده بود، این بود که چرا با وجود اینکه من توو محل از بازیکن های خوب به حساب میام، توو مدرسه اینقدر ضعیفم ؟! در مدرسه جزء اون دسته ای بودم که همیشه آخر انتخاب می شدن...
یاد صدای خاصی که ماشین بابام موقع ورودش به کوچه داشت و صدای بوقی که از اومدنش به سر کوچه خبر می داد و دویدنِ بی وقفه و سریع من به داخل خونه، به خیر! گرچه بعضی وقت ها فاز "بیخیال" هم داشتم! که "به درک هر چی میخواد بشه" و موندن توو جریان بازی...
حرف زیاد دارم، ولی دیگه مجالی برای نوشتن بیشتر نیست؛ فقط ...

هنوزم عاشق فوتبالم، فقط دنیام دیگه اونقدر قشنگ نیست...

۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
متن قشنگی بود که خیلی ها رو مثل من به دوران خوش گذشته بر میگردوند!!
یادش بخیر ...
آرزو داشتیم معلممون نیاد تا بریم تو حیاط فوتبال بازی کنیم اما وقتی که بعد از کلی دعا معلممون نمیومد ، بهمون توپ نمیدادند
البته گاهی از مدرسه میرفتیم بیرون و یه توپ پلاستیکی میخریدیم میومدیم با بچه ها بازی میکردیم که صد البته حداکثر 10 دقیقه طول میکشید تا مدیر وناظم مدرسه رو سرمون خراب بشن و با توقیف توپمون ، آرزوی یه بازی رو به دلمون بذارن

و لعن الله علی القوم الظالمین

۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
من اول گفتم حالا كي اين همه رو بخونه
ولي اون اولشو كه خوندم ياد بچگي خودم افتادم وتاتهشو خوندم
ياداون لحظه اي افتادم كه يكي ازهمون بزرگا بهم گفت بازي ميكني؟اگه اشتباه نكنم اسمش هم سجاد بود
دوران خوبي بود
كاشكي بزرگ نميشديم

۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
سجاد نوشته:

روز عجیبی بود، چه از خوابی که دمِ صبحم - بخونید ظهر - رو تحت شعاع قرار داد و یه حال عجیبی داشتم! چه از رو به رو شدن با یکی از ترس هایی که مدت هاست از بودنشون ملولم؛ خیلی موفق نبودم در مقابلش، ولی رو به رو شدن خودش یه پوئن مثبته! چه از خاطره بازی صفحه های قبل این تاپیک... خاطرات خوب، بد؛ نوستالژی های زیادی داره این تاپیک!
با وجود اینکه میشد از خیلی از دلتنگی ها نوشت و گفت و خالی شد، یاد بچگی هام افتادم...
بچگی من در دو چیز خلاصه میشد؛ فوتبال، ترس از "بابا". با وجود اینکه این دو همیشه از پی هم بودن، ولی بودن دومی، باعث نشد ذره ای از عشقم به اولی کم بشه...
استعداد خارق العاده نداشتم، ولی عاشق فوتبال بودم. دوست داشتم یه توپ داشته باشم و 9 نفر آدم عاشق مثل خودم تا بعد از یه "دَه گُله" بازی کردن خسته نشن و نگن بسه بریم خونه، تا پای مرگ بازی کنیم... تا نوبتی بیان توو حیاط خونه ی ما از شیلنگی که از شدت گرما داغ شده و نرم، آب بخورن، با همون طعم خاص خودش... ولی کمتر بودن این بچه ها!
هیچ کسی نبود که صبح ها بیایم و بازی کنیم، همه میگفتن گرمه و سیاه میشیم توو این آفتاب - پوست تیره ی به زعمِ نزدیکان سبزه ی خودم رو هم مدیون این روزا هستم -، که من باید برای پیدا کردن یه همبازی تا ساعت 5 بعد از ظهر - وقتی ساعت قدیم بود، میشد 4 - منتظر باشم، چون مامانش نمیذاشت قبل از چایی خوردن بیاد بیرون. پنجره ای که واسه یکی از خونه هایی بود که زمین بازی ما بهش محصور میشد، محافظی که داشت و ما مسابقه ی "هر کی تونست شوت بزنه و توپش تو نرده گیر کنه" می دادیم! من صبح ها تمرین می کردم و بعد از ظهر ها با آمادگی کامل مسابقه می دادم!
دروازه آهنی هایی که مال بزرگا بود و بعد از بازی هاشون قفل میکردن یه گوشه و ما حسرت یه بار بازی کردن با اونا رو داشتیم؛ هیچکس به اندازه ی من حسرت نمی خورد... از لحظه ای و شوق و ذوق اون لحظه که یکی از بزرگا بهم گفت بیا توو زمین، نمی تونم بگم! کلمه ای برای توصیفش ندارم... از اولین گلی که در جمع بزرگا زدم و خوشحالی زاید الوصفی که داشتم؛ اون روز حس میکردم واقعا رونالدینیو هستم!
از باغی که مجاورتش با زمین بازی ما، باعث شده بود میزبان خیلی از توپ های پلاستیکی - با اون فرم خاصش - ما باشه! از کتکی که مادرم جلوی صاحب اون باغ، وقتی بی اجازه و از روی دیوار - فقط برای برداشتن توپ هایی که همه ی زندگیم بودن - به من زد، و صاحب باغ که هر وقت من و مادرم رو با هم می بینه و فرصت حرف زدن پیدا می کنه، از پشیمون بودنش بابت خبر کردن مادرم در اون روز، میگه!
یاد روزی به خیر که صاحب خونه ی رو به روی زمین بازی، به دلیل مزاحمتی که سر و صدای فوتبال - جیغ و داد - برای آرامشش ایجاد می کرد، به 110 متوسل شد و ما در کنار بزرگترهای فوتبالیست محل ایستادیم و جواب پلیس رو دادیم... گرچه نتونست کاری کنه، ولی از همون روز تا حالا، اون صاحب خونه یه "110" پشت اسمش داره - به عنوان دُم کیشمیش -، وقتی بخوایم در موردش حرف بزنیم!
از رونالدینیویی که من بودم و از رونالدویی که دوستِ "دروازه خالی گل نزنِ من" بود، و همیشه بعد از هر گلی که میزد یا میزدم می گفت: "رونالدو-رونالدینیو"... رکوردهایی که برای روپایی داشتیم! مدتی بود که صدرنشین جدول بودم، با 270 تا روپایی پشت هم، ولی یکی از بچه ها با 900 تا منو پایین کشید و خودش به صدر رسید!
بازی هایی که توو حیاط خونه با خودم داشتم، اونم با گزارشگری خودم! یاد مصاف های ایران و برزیل توو حیاط خونه ی ما، که همیشه پر گل و دیدنی بود؛ و همیشه هم ایران باخت 4-0 رو در یک دقیقه ی پایانی با برد 5-4 عوض می کرد و قهرمان می شد، به خیر...
سوالی که همیشه ذهن منو مشغول کرده بود، این بود که چرا با وجود اینکه من توو محل از بازیکن های خوب به حساب میام، توو مدرسه اینقدر ضعیفم ؟! در مدرسه جزء اون دسته ای بودم که همیشه آخر انتخاب می شدن...
یاد صدای خاصی که ماشین بابام موقع ورودش به کوچه داشت و صدای بوقی که از اومدنش به سر کوچه خبر می داد و دویدنِ بی وقفه و سریع من به داخل خونه، به خیر! گرچه بعضی وقت ها فاز "بیخیال" هم داشتم! که "به درک هر چی میخواد بشه" و موندن توو جریان بازی...
حرف زیاد دارم، ولی دیگه مجالی برای نوشتن بیشتر نیست؛ فقط ...

سجاد داداش دمت گرم . دقیقا یاده بچگی ها خودم افتادم
یعنی اون موقع دیوانه وار فوتبال بازی میکردیم
تو تابستون ساعت 3 بعد از ظهر میرفتیم فوتبال تا اذان
ینی مثل جنازه میشدیم.
یادم میاد یه بار تو زمستون رفتیم زمین چمنه محلمون زمین پر آب بود .
ولی ما اینقدر دیوونه بودیم رفتیم توش بازی کردیم.
تو اون سرما وقتی توپ میخورد بهمون دادمون میرفت هوا.
بیشتر ازینکه شبیهه فوتبال باشه به واترپلو شباهت داشت.
تکل که میزدیم مثل جت اسکی سر میخوردیم رو زمین
وقتی داشتیم میومدیم خونه خیسه خالی بودیم.
اون روز مردم که ما رو میدیدن یا غش غش میخندیدن یا سرشون رو به نشانه ی تاسف مثل برف پاکن تیکون میدادن.
یاده تو کوچه بازی کردن هامون بخیر
چه شیشه هایی که نشکستیم ؟؟
بعد از شکستن شیشه مثل مهدی مهدوی کیا فرار میکردیم.
یادش بخیر اینگار همین دیروز بود.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه بخشی از این خاطرات انگار برای همه ماها مشترکه. واقعا هیچی اون روزا نمیشه. از خیلی جهات بدتر از امروز بود، اما به قولی مرغ خیالمون آزادانه پر می کشید؛ هنوز نمی دونستیم معنی «غم» رو...

نقل قول
سجاد نوشته:

یک حسن ختام عالی و یک درد مشترک دیگه.

میشه به عنوان جمله تاثیرگذار روی کاور یک فیلم استفاده کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
شب شب اشک و تماشاست اگر بگذارند
لحظه ها با تو چه زیباست اگر بگذارند

فکر یک لحظه بدون تو شدن کابوس است
با تو هر ثانیه رؤیاست اگر بگذارند

ساقی ات رفته و ای کاش که او برگردد
مشک او حامل دریاست اگر بگذارند

آب مال خودشان، چشم همه دلواپس
خیمه ها تشنه ی سقاست اگر بگذارند

قامتش اوج قیام است قیامت کرده ست
قد سقای تو رعناست اگر بگذارند

مستان سلامت می کنند
۱۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MahSa نوشته:

ادماش مگه چشونه؟ چي شده ك اينو ميگين ؟

مدتها پیش از جفای اهل اصفهان گفتم اینجا، حس واگویه ندارم الان !

نقل قول
جای این سفر و آثار باستانی و این سوسول بازیا برید فیفا آنلاین مفتی بزنید! مفتی آقا، مفتی! همون که دوست دارید!

البته در نکوداشت سفر باید نقل کنم از استاد گرامی، جناب آقوی هم ساده که می فرمایند:

تا مرد سفر نرفته باشد
عیب و هنرش نرفته باشد

یعنی داغونما...

!
نمی شد به جای منکوب اهمیت سفر و سیر و سیاحت خیلی راحت بگی جماعت بیایید فیفا آنلاین مفتی بزنید، پدر بیامرز ؛

روح ناصر خسرو الان داره تو گور میلرزه !

به هیچ یار مده خاطر و به هیچ دیار
که بر و بحر فراخست و آدمی بسیار
چو ماکیان به در خانه چند بینی جور؟
چرا سفر نکنی چون کبوتر طیار؟

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۰ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۸۱۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۷,۰۷۱ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۷۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۱۴ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۳۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۵۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!