به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Frédéric.Chopin
پیام: ۱۰۶
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از: بهشت
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

ظاهرا باند سری پیکه، سوارز، مسی دیشب ته اتوبوس جلسه محرمانه برگزار کردن!
بازم میگم هنوز برای توبه دیر نیست...

شما می تونی گزینه ی خوبی برای آ اس باشی
رزومه تو ایمیل کن براشون
سه روزه اومدی اسم اکانت یه نفر از اعضای قدیمی سایت رو اسکی رفتی و الانم پنجاه تا پست نوشتی که باند مسی باند مسی باند مسی
بیشتر بهت میخوره که رئالی هستی و اومدی از آب گل آلود برای تخریب مسی ماهی بگیری
وگرنه این حجم از عقده برای تخریب بزرگترین ستاره ی تاریخ فوتبال بی سابقه ست
مشکل شخصی داری باهاش آدرس بدم برو در خونه شون

همون گهورده ای که تو هم اسمشی بخاطر حمایت بازیکنایی که تو چشم بسته مخلصش و شیداشونی موندگار شده.......اگه همین بازیکنایی که از نظر من کارشون بدترین خیانته بیان حرفشونو پس بگیرن...من اولین کسی هستم که پاشونو میبوسم.
ضمنا سایت مفتش نمیخواد.... دیگم با بچه سالی مثه تو که تا یه نظر مخالف میبینن انگ ریالی میزنن بهش بحث نمیکنم.

راست شو بخوای تا وقتی با اکانت اصلی ت نیای اینجا می تونی هر ادعایی بکنی
همونطور که روز اول اومدی نوشتی که شخص فردریک شوپن هستی
و راست شو بخوای منم تقریبا باورم شده بود
بعدا رفتم ویکی پدیا دیدم شوپن بارسایی نبوده یه اپسیلون به شک افتادم که شاید مثلا ممد شونی
الانم از اونجا که سه روزه اینجا اکانت ساختی و اکثر کسایی که بعد باخت لیورپول اینجا اکانت ساختن توبه کاران والورده فن هستن در بهترین حالت می تونم فرض کنم شما حتی تو توبه کردن هم از رفقات یه ده روزی جا موندی

انگ زدن به دیگران خیلی راحته. منم هر نظر مخالفی که به ذائقه م خوش نیومد بدترین پرچسپا رو بهش بزنم....
ولی من مثه تو نیستم.
متاسفم برات فقط همین.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Goh_verde نوشته:

بهرحال زمانی که مسی مصاحبه کرده بود رو هم مد نظر قرار بدین
درست روز قبل آخرین فینال فصل
چرا بعد بازی لیورپول. نیومد مصاحبه کنه
یا الان
الان اگه بیاد بگه والورده بی تقصیره من قبول میکنم
ژاوی ام که میگین گفته بارسا با این سبک و این مربی به جائی نمیرسه قول میدم اگه روز قبل فینال حذفی کسی میرفت ازش نظرشو می پرسید در بهترین حالت سکوت میکرد
اینم در نظر بگیریم ژاوی جزو تیم نیست
اما مسی کاپیتان تیمه و قبل فینال حتی اگه بیاد کسی درباره والورده ازش سوال کنه و بخواد سکوت کنه و جواب نده خیلیا میگن مسی مخالف والورده ست و بعدم باخت فینال رو به مسی ربط میدن که با سکوتش جو تیم رو درست قبل بازی متشنج کرد
همینطور که دقیقا در مورد گریزمان نظرشو نداد و سکوت کرد و همه اینطور تعبیر کردن که مسی با اومدن گریزمن مخالفه
در حالیکه حتی شاید موافق بوده باشه و فقط براش اونقدر مهم نبوده که بخواد به اون سوال جواب روشنی بده
به نظرم به عنوان کاپیتان تیم قبل بازی فینال مسی هر حرکتی به جز حمایت والورده میکرد همین هوادارای توریست چینی که برای سیزده بدر میان نیوکمپ همه ی کاسه کوزه ها رو سر مسی می شکوندن که به خاطر حرفای مسی و ابهام کلماتش جو تیم بهم ریخت و فینال رو باختیم
الان حداقل این عنتر والورده هیچ بهانه ی دیگه ای نمی تونه بیاره به خاطر گندایی که زده و باخت آخر تیم
نمی تونه بگه تحت فشار مدیر یا بازیکنا بودم
هیچ جور نمی تونه بهانه ای برای ریدمانش پیدا کنه

منطقی به نظر می رسه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان، در مورد حرفهای همدیگه بحث کنین نه در مورد شخصیت همدیگه، اونم وقتی هیچ کدوم واقعا اون یکی رو نمی شناسین.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Frédéric.Chopin
پیام: ۱۰۶
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
من نظراتم کاملا صادقانه بود و از روی احساسات شخصی و دلشکستگی عمیقی بود که بعد از مصاحبه برام پیش اومد.
اگه مطلب رو چند بار تکرار کردم برای خالی کردن همون ناراحتی شدید و حس بدی بود که داشتم. اون وقت همچین برخوردی با من نوعی که عمرمو پای این تیم گذاشتم خیلی خیلی ناجوانمردانه س. واقعا دلم شکست از اون همه قضاوت و انگ نا به جا و خیلی خیلی ناراحت شدم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

یه مثال: یکی میدونه سیگار برای سلامتی ضرر داره و سمه ولی بخاطر شدت وابستگی که بهش پیدا کرده نمیتونه ترکش کنه. این به معنی این نیست که طرف سلامتیش براش مهم نیست یا دوست نداره سالم باشه. تو این دوره زمونه هم اینقد دسترسی به اطلاعات زیاده که بعیده کسی تبعات سیگار رو ندونه. بعد شما میگی طرف از این که سرطان ریه بگیره ناراحت نیست؟؟! اعتیاد به قدرت مشابه اعتیاد به سیگاره.....وقتی به دست اومد ترکش خیلی سخته....

داداش جديدا سرياي godfather رو ديدي ؟ ناموسن بگو

۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Frédéric*Chopin
پیام: ۷
عضویت از: ۴ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

ظاهرا باند سری پیکه، سوارز، مسی دیشب ته اتوبوس جلسه محرمانه برگزار کردن!
بازم میگم هنوز برای توبه دیر نیست...

شما می تونی گزینه ی خوبی برای آ اس باشی
رزومه تو ایمیل کن براشون
سه روزه اومدی اسم اکانت یه نفر از اعضای قدیمی سایت رو اسکی رفتی و الانم پنجاه تا پست نوشتی که باند مسی باند مسی باند مسی بیشتر بهت میخوره که رئالی هستی و اومدی از آب گل آلود برای تخریب مسی ماهی بگیری
وگرنه این حجم از عقده برای تخریب بزرگترین ستاره ی تاریخ فوتبال بی سابقه ست
مشکل شخصی داری باهاش آدرس بدم برو در خونه شون

شدن بلند گوی دشمن! وگرنه نسبت دادن این حرکت های غیر حرفه ای به مسی درست نیست.می دونید بعضی مواقع آدم صحبت هایی می کنه که در ظاهر یک معنا داره ولی در باطن و با توجه به شرایط یک معنای دیگه داره.این صحبت های مسی هم از جنس همون صحبت های درون یک مجموعه ای و تعریف یک دوست-همکار از دوست-همکار دیگست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

من نظراتم کاملا صادقانه بود و از روی احساسات شخصی و دلشکستگی عمیقی بود که بعد از مصاحبه برام پیش اومد.
اگه مطلب رو چند بار تکرار کردم برای خالی کردن همون ناراحتی شدید و حس بدی بود که داشتم. اون وقت همچین برخوردی با من نوعی که عمرمو پای این تیم گذاشتم خیلی خیلی ناجوانمردانه س. واقعا دلم شکست از اون همه قضاوت و انگ نا به جا و خیلی خیلی ناراحت شدم.

من ازت عذر میخوام
واقعا قصد دل شکستن نداشتم
بیا بوست کنم
بوس بوس😘
شب قدری دل همدیگه رو نشکنیم😀🙄

۶ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
من فكر مي كردم مردم آرژانتين نمك نشناسن فقط كه مسي رو سيبل مي كنن بعد از هر ناكامي
پرافتخارترين دوره تاريخ باشگاه در حضور مسي رقم خورده شما نشستي داري مسي و نقد مي كني چرا از والورده حمايت مي كنه ؟
مسي همين الان كه داره حمايت مي كنه توهم اينو داريد كه داره سرمربي و تيم و انتخاب مي كنه واي به حال روزي كه بخواد علني مخالفت كنه
چندين فصله تو هر بازي كه نيمكت نشينه تيم در حال زايمان كردنه و مجبور يه تنه باره تيم و به دوش بكشه . مسي بازيكن تيم و تو ساختار باشگاه و قرادادش ملزم به اينه كه با توجه به نقشش تو رختكن از تيم و عواملش حمايت كنه چيزي كه زمان ژاوي و اينيستا هم تو دوران امثال تاتامارتينو و جوردي رورا هم اونا انجامش دادن
در كل مسي حرف بزنه ، نزنه ، بمونه تصميم بگيره بخواد از تيم بره تمامي اين اراجيف به خودي خود پابر جا هست

۶ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۳۹
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hamed66 نوشته:

من فكر مي كردم مردم آرژانتين نمك نشناسن فقط كه مسي رو سيبل مي كنن بعد از هر ناكامي
پرافتخارترين دوره تاريخ باشگاه در حضور مسي رقم خورده شما نشستي داري مسي و نقد مي كني چرا از والورده حمايت مي كنه ؟
مسي همين الان كه داره حمايت مي كنه توهم اينو داريد كه داره سرمربي و تيم و انتخاب مي كنه واي به حال روزي كه بخواد علني مخالفت كنه
چندين فصله تو هر بازي كه نيمكت نشينه تيم در حال زايمان كردنه و مجبور يه تنه باره تيم و به دوش بكشه . مسي بازيكن تيم و تو ساختار باشگاه و قرادادش ملزم به اينه كه با توجه به نقشش تو رختكن از تيم و عواملش حمايت كنه چيزي كه زمان ژاوي و اينيستا هم تو دوران امثال تاتامارتينو و جوردي رورا هم اونا انجامش دادن
در كل مسي حرف بزنه ، نزنه ، بمونه تصميم بگيره بخواد از تيم بره تمامي اين اراجيف به خودي خود پابر جا هست

از اونجایی که انتقاد از بارتومئو و این کادر مدیریتی بی کفایت خیلی آسون شده از مسی انتقاد میکنن و او رو متهم به باندبازی میکنن صرفا برای جلب توجه و متفاوت نشون دادن خود. زیاد این نظرات ابلهانه و مزخرفانه رو جدی نکیر.

۶ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان حال من هم درست مثل شما عزیزان بعد باخت خجالت آور به رم خوب نیست...اصلا خوب نیست
ولی ببینید این دوره دوره سردرگمی باشگاه و تیمه. من خودم هم کامنتهایی دادم همینجا در انتقاد از این که چرا بازیکنا و مدیرا از مربی حمایت میکنن....
یکسری از بازیکن ها مثل البا و راکیتیچ مشخصا به این دلیل این کار رو میکنن که موقعیت و جایگاهشون توسط همین مربی به طور عجیب و مطلقی بالا تعیین شده و از جایگاه بالای خودشون در تیم نمیتونن چشم بپوشن...چون یک مربی شجاع هیچوقت یک هافبک خشک و خالی مثل راکیتیچ رو 50بازی در فصل فیکس نمیذاره
مدیریت هم که مشخصه جرئت پذیرفتن اشتباه عجیب خودش رو نداره... و اگر این کار رو بکنه یعنی شکست خودش رو پذیرفته
اما دسته سوم بازیکنایی مثل مسی و ویدال و ارتور و.... هستن که سطح بازیشون به قدری بالاست که حتی اگه تن هاگ بیاد بازم فیکسن....
من خیلی راجع به این دسته فکر کردم.... ببینید فعلا شرایط رختکن و باشگاه متشنجه.... متشنج تر از هر زمانی
و این بازیکنها نمیتونن بیان با اعتراض شرایط رو بدتر بکنن
شما یک درصد تصور کنید مسی در مصاحبه خودش بیاد طوری حرف بزنه که القا بکنه من مخالف ادامه حضور والورده ام و بعد مربی عوض بشه... مثلا کومان بیاد و فصل اولش جام نبره اصلا...
میتونید تصورش رو بکنید چه فشاری رو بازیکنی که از رفتن والورده حرف زده(مسی یا هر کس دیگه) ایجاد میشه؟
نتیجتا ما فعلا چاره ای جز انتظار نداریم...
یه پرانتزی هم برای بحث لباس باشگاه باز بکنم... فصل پیش بارسا اخرین بازی خونگیش لباس جدید رو معرفی کرد....
این فصل هم خیلی تیما حتی زودتر چنین کاری کردن... اما بارسا نه
من فکر میکنم بخاطر فیدبک های ضعیف فعلا دنبال یه طرح دیگه باشن جای شطرنجی مسخره ای که طراحی کرده بودن...
رومرو هم امروز یه خبرایی از به خطر افتادن سگوئرا و والورده کار کرد.. چند روزی بود رومرو ساکت بود
صبر صبر صبر.... تنها چاره ما اینه

FORCA BARCA
۶ خرداد ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۶۷۶ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۰ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۱۹ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۸۴۸ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۷ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!