به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
hamed66 نوشته:

حالا تمام اين موارد و گفتم تا به اينجا برسم كه مربي هايي مثل پپ و لوچو اگه ابزاري كه ميخوان بهشون بدي فوق العادن براي بارسا اما اگه تو كارشون دخالت كني نه نتيجه مي گيري و فراري شون ميدي . پپ رونالدينيو رو گذاشت كنار سال بعدش قهرمان اروپا شد يه بار ديگه هم زلاتان و گذاشت كنار قهرمان اروپا شد ، براي مربيايي مثل پپ و انريكه اسم بازيكن كاربرد نداره بلكه توانمنديشه كه تو تيم جواب بده

واقعا حیف شد لاپورتا رفت، اگه لاپورتا رو داشتیم که خوب مدیریت کنه و سرمربی‌های خوب رو راضی نگه داره ما وجود مسی راحت بهترین تیم دنیا بودیم

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

یاااا صـــاحِــبَ نظـــرات الخَفـــیّه !

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

انتقاد به والورده و دعا برای برکناری ش قطعا کار بجا و درستیه، ولی خدایی، جان من حاضرید برای رفتنش (که انشاالله همین الان هم رفتنیه) یه بازی تمرینی رو تیم ببازه؟
حاضرید وقتی دوتا بچه دارن پلی استیشن بازی میکنن، اونی که بارسلوناس ببازه؟

من نمی‌تونستم خودمو راضی کنم که در ازای رفتن والورده لیگ قهرمانان رو از دست بدیم ولی الان که اونو به خاطر حماقت و بزدلی والورده از دست دادیم فقط می‌خوام هر طور شده بره. نمی‌تونم یه فصل دیگه هم تحملش کنم که داره سبک بازی، فلسفه تیم و استعدادای باشگاه رو خراب می‌کنه. امیدوارم سوپرکاپ رو ببریم و بره ولی اگه بهای رفتنش از دست دادن جامه من راضیم چون اگه بمونه خرابی بیشتری به جا میذاره

نقل قول
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesi نوشته:

سلام به همه دوستان عزیز و محترم بنده چندین ساله اخبار عشقمو میخونم اما ثبت نام نکرده بودم الان اضافه شدم امیدوارم اوقات خوشیو کنار هم داشته باشیم

سلام خوش اومدید

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesi نوشته:

سلام به همه دوستان عزیز و محترم بنده چندین ساله اخبار عشقمو میخونم اما ثبت نام نکرده بودم الان اضافه شدم امیدوارم اوقات خوشیو کنار هم داشته باشیم

سلام عزیز ... خوش اومدی ... ولی حیف ک چ دوره ای اومدی !!!

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

عشق مادی اگر عمدی به وجود بیاد، جاهلانه ترین کار بشر میتونه باشه، من شخصا به این نتیجه رسیدم زمانی که تفریح و علاقه ی معمولی به یه چیز، چند گرید بالاتر رفت و تبدیل به عشق بی حد و حصر به اون چیز شد، آدمیزاد رسما گور خودش رو کنده، چون اساسا آدم روی عشق مادی هیچگونه کنترلی نمیتونه داشته باشه، حالا اگر این عشق یه باشگاه فوتبال باشه که واویلا،حالا اگر عشق های مادی موازی به چیزای دیگه تو زندگیش کم داشته باشه یا اصلا نداشته باشه ، که دیگه وامصیبتا،من توی تورین ، رم ، و حالا آنفیلد هیچ نقشی نداشتم، ولی هرکدومشون تیکه ای از وجود منو کندن. کنار اومدن با اتفاق تورین دو سه ماهی برام طول کشید، هنوز که هنوزه وقتی تصویر یا حرفی از رم یا المپیکو میبینم و میشنوم، قلبم تند میزنه، الان هم آنفیلد داره مثل خوره وجودمو میخوره، تو ذهنم دوهزار بار با البا اون تک به تک رو برگشتم و پاس دادم به سوارز، چند هزار بار تک به تک سوارز رو یکم مرتفع تر در نظر گرفتم، و میلیون ها بار با ترشتگن گل دوم رو سیو کردم،.هزاران بار جای مسی بیشتر دویدم و پرس کردم.
نه تنها افتخار نیست بلکه کسر شانه که جایی بگم برای یه بازی فوتبال توی رم نصف ریش هام سفید شد، و احتمالا بقیه ش برای یه بازی فوتبال توی انگلیس.
انتقاد به والورده و دعا برای برکناری ش قطعا کار بجا و درستیه، ولی خدایی، جان من حاضرید برای رفتنش (که انشاالله همین الان هم رفتنیه) یه بازی تمرینی رو تیم ببازه؟

نه. ولی تو بد موقعیتی گیر کردیم. تو چاله افتادن تیم بدتره یا تو چاه افتادنش؟ زمین خوردنش یا نابود شدنش؟

والورده ما رو مخیر کرده به انتخاب بین بد و بدتر...

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

عشق مادی اگر عمدی به وجود بیاد، جاهلانه ترین کار بشر میتونه باشه، من شخصا به این نتیجه رسیدم زمانی که تفریح و علاقه ی معمولی به یه چیز، چند گرید بالاتر رفت و تبدیل به عشق بی حد و حصر به اون چیز شد، آدمیزاد رسما گور خودش رو کنده، چون اساسا آدم روی عشق مادی هیچگونه کنترلی نمیتونه داشته باشه، حالا اگر این عشق یه باشگاه فوتبال باشه که واویلا،حالا اگر عشق های مادی موازی به چیزای دیگه تو زندگیش کم داشته باشه یا اصلا نداشته باشه ، که دیگه وامصیبتا،من توی تورین ، رم ، و حالا آنفیلد هیچ نقشی نداشتم، ولی هرکدومشون تیکه ای از وجود منو کندن. کنار اومدن با اتفاق تورین دو سه ماهی برام طول کشید، هنوز که هنوزه وقتی تصویر یا حرفی از رم یا المپیکو میبینم و میشنوم، قلبم تند میزنه، الان هم آنفیلد داره مثل خوره وجودمو میخوره، تو ذهنم دوهزار بار با البا اون تک به تک رو برگشتم و پاس دادم به سوارز، چند هزار بار تک به تک سوارز رو یکم مرتفع تر در نظر گرفتم، و میلیون ها بار با ترشتگن گل دوم رو سیو کردم،.هزاران بار جای مسی بیشتر دویدم و پرس کردم.
نه تنها افتخار نیست بلکه کسر شانه که جایی بگم برای یه بازی فوتبال توی رم نصف ریش هام سفید شد، و احتمالا بقیه ش برای یه بازی فوتبال توی انگلیس.

ممنون از احساسات قشنگت و این ک ما رو قابل دونستی و شریک کردی ...
ولی عزیز دل ... این مثال رو بارها گفتم ک بچه عزیزه ولی تربیتش عزیزتر ... مادری ک بچه اش رو میزنه قطعا از من و شمایی ک دلمون میسوزه ، اون بچه رو بیشتر دوست داره ...
مریضی ک در ظاهر بدنش ب دست و تیغ جراح شکافته میشه ... ظاهری خشن و سراسر خون و کدورت داره ... ولی در حقیقت باطنش شفا و سلامت بیمار و آرامش روح و روان خانواده شه ...
سخته ولی عشق واقعی عشقیه ک صلاح معشوق رو بخوای نه اقناع احساسات درونی ...
باختن توو چن بازی در مقابل عادت کردن همه ب فلسفه ی ترس و نتیجه پرستی چیز چندان ناگواری نیست ...
فقط حیف ... اگ مسی امسال آقای فوتبال دنیا نشه ...

منظور کلام شما و بقیه ی دوستان رو کاملا متوجه میشم، هر آباد کردنی نیاز به خرابی داره، ولی من ظرفیت هیچ خرابیی، هرچند جزئی رو ندارم، بیاید و امیدوار باشیم تیم با ارنستو سه بازی آینده رو با شایستگی ببره، و بعدش به خواست خدا اون رو به خیر و مارو بسلامت.

مث این می مونه بگی من دلم میخواد حالم خوب بشه، ولی آمپول نزنین چون از سوزن می ترسم...دارو ام دوس ندارم چون تلخه...ولی تو رو خدا یه کاری کنین سرماخوردگی م خوب بشه
حالا بماند که در مورد والورده ما با سرماخوردگی طرف نیستیم که با سرطان طرفیم

آره رفیق ... دقیقا همینه ... ایشون هم میدونه اینو ولی حرفش حرف دله ... بهر حال اینکه بچه ات درد آمپول رو هم نکشه و خوب شه بهتره ولی خُب چاره ای نیست ... باید این غدد سرطانی رو جراحی کرد و کشید بیرون ... البته در مقابل عفونت اصلی مدیریت ، اخراج احمقی مثه والورده در حد ترکوندن جوشه ...!!!

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Pedram_lm10
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
گروه:
- کاربران عضو
دوستان والورده اخراج میشه یا نه به نظرتون؟
امروز تو کنفرانس غیرمستقیم گفته میمونم!!
مرتیکه بی وجود

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یه مشت عوضی حاک بر سر دور هم جمع شدن دارن باشگاه و افتخارات و شرافت و همه چیزه باشگاهو به گه میکشن.والورده ی گوساله انگار هیچی نشده یه جوری صحبت میکنه انگار دو سال پشته سرهم سه گانه فتح کرده. گوساله ی روانی تازه میگه اعتماد مدیریت رو هم دارم.عجب خاک بر سری هستیم ما واقعا.داره حالم بهم میخوره.
من رسما همین الان اعلام میکنم اگر فصله بعد این ملعون راس کار باشه بنده هیچکدوم از بازیهای بارسا رو دیگه دنبال نمیکنم تا شرش یه زمانی گم شه.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
pedram نوشته:

مرتیکه بی وجود

منم امیدمو از دست دادم
اگه کوپا رو ببره احتمال زیاد بارتو میاد میگه عملکرد تیم عالی بود و با شکستن همه کاسه کوزه ها سر کوتینیو و اومتیتی و مالکوم و فروختن اینها و چارتا خرید دیگه که قراره رو نیمکت بپوسن پرونده ی این فصل بسته میشه
راکیتیچم قول میدم اگه والورده رو نندازن بیرون نمی فروشن
فقط تنها احتمال تغییرات بنیادی اینه که مسی یا پیکه و بقیه بازیکنای قدیمی بارسا اصل مشکل رو بفهمن و دست به کار بشن
جالبه خیلیا فک میکنن مسی تو آرژانتین و بارسا تصمیمات مهم رو میگیره، اما بزرگترین باگ مسی اینه که به جز زمین فوتبال هیچ کجای دیگه از قدرتش استفاده نمیکنه
منم واقعا به شخصه سرد شدم
اگه امثال مسی اونقدر آینده ی این تیم براشون مهم نیست که دست به کار بشن، ما سگ کی باشیم که خودمون رو بخوایم برای این تیم پاره کنیم
دیگه تا کی کاسه داغ تر از آش باشیم، یا دایه ی مهربون تر از مادر باشیم
فوقش موقع بازیای بارسا تلویزیون رو خاموش میکنم و خلاص

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

اگه امثال مسی اونقدر آینده ی این تیم براشون مهم نیست که دست به کار بشن، ما سگ کی باشیم که خودمون رو بخوایم برای این تیم پاره کنیم

دوست گلم ... نکته ی اول اینکه ب نظر من ارزش هوادارایی ک عشقشون پای تیم نگهشون داشته از بازیکنا و مربیا و کادر و همه ی کسایی ک پول واس باشگاه نگهشون داشته بیشتره ... شما و امثال شما آقایید .... سگ کی باشیم چیه ؟ اگ تیم هم اونی نیست ک میخوایم، صبر میکنیم ... بهرحال هر فرازی ی فرودی داره ... تمام حرفها هم قبول ک چ فاجعه ای شده ... ولی ارزش شما و ما با ی ورزش بالا و پایین نمیشه عزیز ...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
دوستان , بچه های اداره کننده اینستا دارن یه کمپینی ترتیب میدن برا اخراج والورده.
اگر میتونید از این کمپین حمایت کنید .میتونید استوری یا پست کنید تا دوستانه عاشق سبک کرایف متوجه بشن از این حرکت.
به امید اخراج والورده و بارتمئو #forca barca#valverde out

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

دوست گلم ... نکته ی اول اینکه ب نظر من ارزش هوادارایی ک عشقشون پای تیم نگهشون داشته از بازیکنا و مربیا و کادر و همه ی کسایی ک پول واس باشگاه نگهشون داشته بیشتره ... شما و امثال شما آقایید .... سگ کی باشیم چیه ؟ اگ تیم هم اونی نیست ک میخوایم، صبر میکنیم ... بهرحال هر فرازی ی فرودی داره ... تمام حرفها هم قبول ک چ فاجعه ای شده ... ولی ارزش شما و ما با ی ورزش بالا و پایین نمیشه عزیز ...

😔

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
pedram نوشته:

مرتیکه بی وجود

هنوز خیلی زوده برا نتیجه گیریه. واکنش هوادارا تو بازی فردا اثر داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۵۸۱ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۰۳۶ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۵۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۹۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۷۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۶۲۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!