به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بال سبز مهدویت ...
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عزیزم باز دو روز رفتی دوره، داری کلاس فلسفی میذاری برامون شوخی می کنما

حرفت کاملا درسته بذار منم جمع بندی کنم جواب میدم

مستان سلامت می کنند
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

عزیزم باز دو روز رفتی دوره، داری کلاس فلسفی میذاری برامون شوخی می کنما

حرفت کاملا درسته بذار منم جمع بندی کنم جواب میدم

این دوره ما دوره نبود که، قیاس شمع و خورشید! خورشید چی بود و ما چی بودیم و هستیم!

در کل دیدم اینجا داره تبدیل میشه به یک کتاب قطور که هیچکس هیچوقت قرار نیست بخوندش، گفتم یکم سوال طرح کنیم چیزی یاد بگیریم

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۰
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
خوبه من این همه نوشتم صدای بچه ها هم در اومد که خلاصه بنویس بعد اقا ابولفضل اومده میگه جواب ها کامل و کافی نیست!
نقل قول
ببینید الان نظام حاکم بر غرب چی؟ جدایی دین از سیاست، قوانین هم طوری وضع شده که هرکس آزاد هرکار دلش میخواد بکنه تاجایی که به آزادی دیگران لطمه ای وارد نشده! بنظر شما این مدل حکومت ایرادش چی؟

مطمئنید؟؟ پس با این تعریف از ازادی اون پلیسی که اومد سیاه پوستا رو کشت ازاد بوده که این کارو بکنه چون نظام اونجا برمبنای نژاد پرستیه! مطمئنید هر کسی اونجا ازاده هرکاری بکنه؟؟ پس این دخترای محجبه ای که از دانشگاه ومدارس دارن اخراج میشن ازادی شون سلب نشده؟؟ قوانین اونجا برای حداکثری نیست! و این همه اعتراضی که هرسال داره تو این کشورا میشه داره چی میگه اگه همه ازادن؟
ایرادش مشخصه .اخلاق جایی تو حکومت نداره. هیچ مبنایی برای رفتار و اعمال سران حکومتی و مردم وجود نداره.
نقل قول
شما اول باید به طرف ثابت کنی که مدل حکومتت مشکل داره، بعد بخوای بهش یک نمونه اصلاح شده بدی، وقتی طرف مدل حکومتش قبول داره و راضی و داره زندگیشو میکنه امام زمان چی این وسط؟! به شما میگه ما داریم زندگیمونو میکنیم، شما برید منتظر بشید یکی بیاد تا نجاتتون بده! این جوابی که میدن، شما تا زمانی که بهش ثایت نکردی بابا مدلت مشکل داره، از چی میخوای دفاع کنی؟

این مدلی که شما نوشتی یعنی طرف هیچ مبنای عقلی یا منطقی ،فطری نداره واصولا نیازی نیست برای همچین ادمی چیزی رو ثابت کرد چون هرچی بگی یه چیزی میگه که قانع نشه. برای هر بحثی یه مبنایی باید وجود داشته باشه . این که هرکی بیاد بگه من دارم زندگی مو میکنم دیگران به من ربطی ندارن تو حوزه انسانیت تعریف نشده. نمونه کوچیک بیارم. تو مستند شام اگر نگاه کرده باشید یه سوریه ای صحبت میکرد میگفت تا زمانی که داعش وارد کشورم نشده بود باورم نمیشد که انقدر زندگی میتونه سخت و خشن باشه و مردم کشورم پر پر بشن ... لازم نیست هرکسی تا مصیبت رو دید بفهمه دیگران چی میکشن فطرت انسانی ما این مورد رو قبول نمیکنه که راحت باشیم ولی همسایه مون زیربار کشتار زجه بزنه اگه اینطور باشیم دیر یا زود خودمونم بهش دچار میشیم و اونجا دیگه نباید از کسی انتظار چیزی رو داشته باشیم. فکر میکنید مردم کشورهای غربی از همه چی راضین؟ از نوع حکومتشون راضین؟ پس باید راضی باشن که سربازاشون میرن تو کشورهای دیگه جنگ میکنن چون حکومت شون رو دوست دارن! من فکر نمیکنم کشورهای غربی صد درصد از حکومت هاشون راضی باشن وگرنه هر روز این همه تظاهرات پیش نمیومد الان نگاه کنید مردم کاتالان یه جور دنبال جدایی اسکاتلند از انگلیس یه جور استقلال میخواد روسیه و اوکراین هم که اوضاعش مشخص. پس اگه اینا راضین دردشون چیه؟ بعد هم فکر میکنید مردم غرب اگه بفهمن این همه سرمایه ای که حکام کشورشون دارن از چه راهی به دست میاد چه واکنشی دارن؟ فکر میکنید خیلی راحت میگن اره ما زندگی راحتی داشته باشیم ولو به قیمت اینکه مسلمونای افریقای جنوبی رو بزار رو لاستیک زنده زنده بسوزنن؟ به قیمت اینکه بقیه مردم جهان استعمار بشن که اینا زندگی راحتی داشته باشن؟ اینه منظورتون از حکومت دموکراسی و ازادی وبرابری؟ کجای این کشورها حقی ضایع نمیشه؟ پس جواب این همه کشته و این همه اواره وبی خانمان رو کی باید بده؟ کی باید بیاد اینا رو برگردونه و درست کنه؟ کدوم نظامی میتونه الان این کار رو بکنه؟ سازمان ملل یا سازمان حقوق بشر یا یونیسف که خودشون تشکیل دادن؟ اینا به نظرم منطقی نیست. اگر مبنایی از اخلاق و عقل وجود داشته باشه هیچ کس این چیزا رو نمی پرسه و کسی نمیگه راحتی من به قیمت کشتار انسان های دیگه.

نقل قول
در مورد مشروعیت هم که گفتم، اعتقاد اونها بر این که این سرزمین مال خودمون، مالک ما هستیم، خودمون باید تصمیم بگیریم کی برما حکومت کنه! مثلا زمینی که مشاء مال 30 نفر، برای انتخاب کسی که حرف آخر بزن خود مالکین باید تصمیم بگیرن، نه خدا! لطفا به این هم جواب بدین

اعتقاد اونا خب غلطه چیزی که غلطه مشخصه دیگه! اصلا کی گفته سرزمین واسه اوناست؟ زمین رو خدا افرید خودش هم میدونه برای کی باید باشه ضمن اینکه خودش اعلام کرده برای چه کسانی هست. واسه امثال ما هم نیست توهم برنداریم تمام مخلوقات خداوند برای 14معصوم افریده شده . زیر نظر حکومت اون هاست . واطه فیض عالم هم اونا هستن و اونا هستن که مشخص میکنن چه قدر نعمت به کی برسه . یورثها من یشا و العاقبه للمتقین. زمین به کسی به ارث میرسه که خدا تعیین کرده پس این وسط کسی نمیتونه بگه این زمین این کشور مال منه. هرکی هم ادعا داره ببینیم می تونه بعد مرگش هم زمینش رو برداره مال خودش کسی هم بهش دست نزنه؟ الان اسرائیل که داره میگه سرزمین فلسطین برای ماست و ما برای گرفتنش باید خونه های میلیون ها ادم رو ویران کنیم و میلیون ها ادم رو بکشیم و فرقی هم نداره بزرگ باشه یا بچه زن باشه یا مرد؟ به نظر شما منطقیه؟ اگه اون حرفای بالا منطقیه اینم منطقیه میتونیم بگیم امسال که هزاران فلسطینی کشته شدن دقیقا درسته حقشون بوده چون سرزمین واسه اسرائیله کسی هم حق نداره اعتراض کنه؟ پس چرا این همه ادم از هر کشوری غرب و شرق تظاهرات کردن؟ مگه اونا ازاد نیستن برای هر کاری ؟ اونا هم برای کشورشون قانون درست کردن کسی به دیگری ظلم نکند دزدی نکند کسی را نکشد اما بقیه مردم دنیا به خصوص مسلمونا مشکلی نداره که هیچ ثواب هم داره باید کشته شن!
کی تعیین میکنه چی درسته چی غلطه؟ کی تعیین میکنه مرز ازادی ادما کجاست؟ مگه فقط هر کسی تو کشور خودش داره زندگی میکنه؟ 7میلیارد ادم رو کره زمین هر کی یه نظریه درباره ازادی داره کی میتونه دقیقا بگه کدوم دارن درست میگن؟

پ ن: من خیلی سعی کردم خلاصه کنم اگه زیاد شد شرمنده

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
اشکال حکومت اونا اینه که خیلی شیک و مجلسی خدا رو زدن کنار و گفتن هر کار دوست داریم می کنیم. ما بهتر از تو بلدیم دنیایی که تو افریدی رو اداره کنیم! دین یک پلن و برنامه زندگیه که خدا تعیینش کرده .اگر خدای ما که دنیا رو با این نظم و دقت و این ویژگی های منحصر به فرد افریده برنامه ش به درد ادما نخوره پس این چه خداییه که ما بهش اعتقاد داریم؟ چطور تو مواقع بحرانی خدای ماست اما بقیه مواقع زندگی خدایی نداریم؟ خدایی که کل عالم رو با این عظمت افریده هیچ نظری درباره نوع حکومت و نوع روابط انسان ها و مدیریت جهان نداره ... قوانین دینی فقط فردیه و درحد یه اداب عبادت هست و بیشتر از این نیست؟ ما خودمون باید تعیین کنیم که چطور قوانینی برای کشورها مون باشه؟

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
کوثر حالا اگه امام زمان ظهور کرد و فرضا مردم کشور نروژ نخواستن زیر حکومت ایشون برن امام چجوری راضیشون میکنه؟ اگه راضی نشدن میجنگه باهاشون؟

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
کوثرجان من چشم خوندن همه جواباتو ندارم
ولی جواب خودمو به سپیده میدم
بیشتر فعالیت امام زمان فرهنگیه
وقتی امام ظهور میکنه ابتدا اسلام واقعی رو به مردم میشناسونه مطمئن باشید اکثر مردم اون زمان با شناختن حق به امام روی میارن
وقتی کار به جایی برسه که مردم سراسر جهان از تمام مکتب های غیرالهی ناامید بشن (جمله کتاب دینی) و بعد از ظهور مشاهده کنن که دینی که امام معرفی میکنه همون چیزیه که میخوانش همون چیزیه که عدالتو تو هربعدی برقرار میکنه به سمتش کشیده میشن
ولی همیشه یه عده هستن که حقو مقابل منافع خودشون میدونن قلبشون مهر خورده و هیچ جوره نمیتونن یه دینی که همه دستوراتش به سمت خوبی هاست قبول کنن
این عده هستن که امام زمان باهاشون جنگ داره
وقتی در ایران انقلاب شد مگه امام خمینی و بعد از اون افرادی مثل مطهری و شریعتی با فرهنگ مردمو به سمت خودشون نکشیدن؟
پس هیچ وقت اینجوری نیس که مردم یه کشور نخوان زیربار حق برن وقتی امام زمان اسلامو معرفی کرد همین ها متوجه میشن که خوشبختیشون در اطاعت از امام زمانه هیچ انسانی با راه خوشبخت شدنش مخالفت نمیکنه و اتفاقا قدم در اون راه میذاره مگر دوستان شیطان و کسانی که بالا اشاره کردم

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
ماشالله شما نمیتونید بخونید ببینید من با این همه کار چطوری وقت میزارم می نویسم پدرم دراومد
سپیده جان حرفت قبول و جوابت تااندازه ای کلی اما درعین حال درست .
فقط یه نکته ش باید اصلاح شه
نقل قول
این عده هستن که امام زمان باهاشون جنگ داره

تو الفاظ خیلی باید دقت کنیم که هرچیزی رو نگیم. ائمه ما با هیچ کسی جنگ نمیکنن ولو دشمن شون باشن اینو یادمون باشه هیچ کدوم اغازگر جنگی نبودن و نیستن. جمله درست تو میشه این که " این عده هستن که با امام جنگ دارن. "
اما در تکمیل صحبت های تو باید بگم که یکی از انواع حکومت های امام زمان و کلا اهل بیت حکومت بر دلهاست. همین طور که امام حسین و بقیه اهل بیت ما جایگاه ویژه ای در دل شیعیان دارن. شیعیان چطوری عاشق اهل بیتن؟ مگر نه این که اونا یه شناخت نسبی از اهل بیت کسب کردن؟ پس اگر بقیه مردم جهان هم امام زمان رو بشناسن و چهره واقعی اسلام رو متوجه بشن خودشون میان سمت این حکومت. این نیست که ما بگیم مردم فلان کشور شاید قبول نکنن. همون عده ای که قبول نمیکنن حتما برای این عدم پذیرش شون دلایلی وجود داره که مهم ترینش همون مهر خوردن به دلهاشون و نشنیدن صدای حقه که اونم به واسطه تمام ظلم ها و حق خوری هاشون رخ داده . واسه همینه که تو دین ما حق الناس خیلی مهمه و تاکید شده که خطرات گناه رو جدی بگیریم.
همین الان قبل ظهور نگاه کنید به نوع شیعه شدن اروپایی ها و مسیحی ها و ادیان دیگه...هدف شون رو ببینید دلیلشون رو بخونید.. تازه اونا توسط کتاب و سایت و مقاله و مبلغان جذب شدن .. ایا قدرت امام زمان در جذب افراد کمه؟
یه چیز دیگه که میخوام بگم اینه تو حکومت امام علی که بررسی می کنیم می بینیم یهودی و نصرانی هم درکنار مسلمونا زندگی میکردن و همون قدری از امکانات و امنیت جامعه اسلامی برخوردار بودن که مسلمونا داشتن. فقط یه نکته داشت مسلمونا برای امنیت جامعه شون گاهی میرفتن از کشورهاشون درمقابل حمله دشمنان دفاع میکردن . اما غیر مسلمونا این کار رو نمیکردن برای همین چون امنیت شون داشت توسط مسلمونا تامین میشد مجبور به پرداخت جزیه و مالیات بودن . مالیاتی که در جهت حفظ امنیت جانی و مالی خودشون بود. در حکومت امام زمان هم همچین چیزی رخ خواهد داد. چون با توجه به ایه لااکراه فی الدین کسی مجبور نیست دینی رو انتخاب کنه ولی نتیجه انتخابش رو خواهد دید و این عین عدل خداست. چون به خدای خودش در اجرای یک برنامه برای زندگیش در دنیا واخرت اعتماد نکرده. ولی این نکته مهمه که اکثر انسان ها وقتی می بینن حق چیه و نوع زندگی مسلمونا رو می بینن و از اون طرف هم خیلی سوالاشون توسط دین تحریف شده خودشون بی پاسخه و تناقض هم داره میان سمت اسلام.

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته نباید فراموش کرد که همه چیز به این گل و سنبلی هم نخواهد بود. طبق روایات فرمودن پیروزی نهایی در غرقابه ای از خون و عرق بدست میاد. جای دیگه فرمودن از 10 نفر مردم کره زمین 9 نفر می میرن! یک جنگ سراسری خواهد بود، چون اینطور نیست که همه مردم با دیدن وجود مبارک حضرت و کلام آسمانیش ایمان بیارن، کما اینکه مردم زمان اهل بیت اکثرشون ایمان نیاوردن.

امروز هم می بینیم که چند درصد مردم دنیا به مفاهیم ناب اسلام ایمان میارن، چون با منافع دنیای و غرایز شهوانیشون در تضاده. اینطور نیست که همه اینها با دیدن حضرت متحول خواهند شد. خیلی هاشون هرگز حاضر نمیشن از سبک زندگی حیوان گونه دست بردارن.

همون طور که خدا در قرآن فرمود: انه کان ظلوما جهولا. به درستی که انسان بسیار سمتکر و نادان است.

حضرت زمانی رو برای بازگشت افرادی که حق پذیرن اختصاص میدن، اما بعد از اون سازش و صلح با ظالم در کار نخواهد بود. کل دنیا دو گروه خواهد بود، یا در زیر پرچم حضرت جمع میشن و یا در مقابلش می ایستن که گروه دوم محکوم به نابودی هستند.

این سنت خداست برای پاک کردن زمین از هرچیز ناپاک. چه انسان و چه غیر انسان.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ شهریور ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
مطمئنید؟؟ پس با این تعریف از ازادی اون پلیسی که اومد سیاه پوستا رو کشت ازاد بوده که این کارو بکنه چون نظام اونجا برمبنای نژاد پرستیه! مطمئنید هر کسی اونجا ازاده هرکاری بکنه؟؟ پس این دخترای محجبه ای که از دانشگاه ومدارس دارن اخراج میشن ازادی شون سلب نشده؟؟ قوانین اونجا برای حداکثری نیست! و این همه اعتراضی که هرسال داره تو این کشورا میشه داره چی میگه اگه همه ازادن؟ ایرادش مشخصه .اخلاق جایی تو حکومت نداره. هیچ مبنایی برای رفتار و اعمال سران حکومتی و مردم وجود نداره.

ببینید اینهایی که شما نوشتی مبانی طرف مقابل رو رد نمیکنه! درسته که بخاطر وجود یک مشت حرومزاده یهودی دارن به دنیا ظلم میکنن برای عقاید مسخرشون، ولی این ها مبانی اونها رو زیر سوال نمیبره، مثلا شما میگی اسرائیل به غزه حمله میکنه، اونا میگن بله طبق قوانین حقوق بشر ما کشتن انسانها کار بدی، حالا چون یک مشت یهودی سرکارن، یک جوری وانمود میکنن که کارشون درست و اونها باید کشته بشن، نه اینکه همه اونها میدونن که فلسطینی ها مظلوم واقع شدن و براش کف میزنن! نه من میخوام مبانی اونها رد بشه، شما اگه با طرف مقابل سر مصادیق ملیونها سال بحث کنی، بازهم قانع نمیشه ولی اگه مبانی شو ببری زیر سوال، ثابت کنی برپایه یک سری مباحث غیرواقع پی ریزی شده دهنش بسته میشه! تمام این جنایات قابل توجیه مادامی که طرف براساس مبانی خودش فکر میکنه کارش درست!

نقل قول
این مدلی که شما نوشتی یعنی طرف هیچ مبنای عقلی یا منطقی ،فطری نداره واصولا نیازی نیست برای همچین ادمی چیزی رو ثابت کرد چون هرچی بگی یه چیزی میگه که قانع نشه. برای هر بحثی یه مبنایی باید وجود داشته باشه .

کی میگه نداره؟ "شما انسانها آزادهستید هرکاری میخواهید بکنید، تا جایی که به آزادی دیگران لطمه ای وارد نشده!" این کجاش مشکل داره؟ الان اسرائیل داره آزادی مردم فلسطین از بین میبره، پس محکوم طبق مبانی خودشون، حالا من کاری به مجریان قانون ندارم!

تمام حرفهای شما درست، منتها اینها مصادیق! مثلا اعتراضهای خیابانی دلیل بر مشکل داشتن مبنا نمیشه که! اونها میگن ما مبنا و قانونمون درست منتها داریم بد اجرا میکنیم! یا انقدر کشور آزادی هستیم که سر کوچکترین مسائلی مردممون اعتراض میکنن و ما بهشون حق دادیم که آزاد باشن!

من بازهم تکرار میکنم مبانی رو ببرین زیر سوال

شما هرچقدر میخواین بنویسین، برای کسی که حوصله خوندن همه متن نداره قسمتهای مهم هایلایت کنین

۱۷ شهریور ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
یکی بیاد مارو از گمراهی خارج کنه

۱۷ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۱۸۷ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۰۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۷۵۸ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۱۲۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۹۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۰۸ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۴ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!