به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بال سبز مهدویت ...
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۰
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
بچه های عزیز خواهش میکنم هرکسی میتونه ارسال قبلی رو با ایمیل یا تو شبکه های اجتماعی واتس اپ و هر پیج دیگه ای که داره برای دوستان خودش ارسال کنه. یه حرکت جمعی میخوایم اول برای اینکه این پیام به دست همه برسه بعد انشاالله بتونیم اجراییش کنیم . با هر توانی که داریم بیایین واقعا قدمی برداریم. روز ظهور سرافکنده نشیم صدا هل من ناصر ینصرنی امام زمان مون رو بشنویم و پاسخ بدیم که نتیجه ش برای خودمون هم خوبه و می تونیم روزی رو ببینیم که دنیا بدون هیچ ظلم و ستمی داره اداره میشه عدالتی خواهد بود که کسی از نظر اقتصادی یا حق و حقوق از دیگران پیشی نگرفته و یا عقب نیفتاده همه به اندازه توان و تلاش شون از امکانات برخوردار میشن . در راس حکومت برای هر جامعه ای افراد با صلاحیت کامل و مدیر به معنای واقعی قرار گرفته میشه که در انجام مسئولیت و وظایف شون فقط رضای خدا رو در نظر میگیرن و این جوری مردم هم رضایت کافی خواهند داشت. سلامتی و تندرستی و مقابله با انواع بیماری های لاعلاج اتفاق میفته و درمان همه ی بیماری ها با رسیدن علم و عقل بشر کار ساده ای خواهد بود. از تکنولوژی برای راحتی همه ی ادم های ی روی کره زمین استفاده میشه. کسی به حقوق کسی تعدی نمی کنه . عدالت در همه ی امور قضایی لحاظ خواهد شد. خانواده ها تربیت دقیق و اصلی رو یاد میگیرند و نسل بعدی رو به جای هل دادن تو قههقرایی که خودشونم نمیدونن سرانجامش کجاست به سمت سعادت و خوشبختی سوق میدن. از همه مهمتر موجودی به نام شیطان قراره سربریده بشه تا دیگه وسوسه کننده ای نباشه که مردم رو به سمت بدی دعوت کنه. ازدواج و مسائل مربوط به اون که امروز واقعا دغدغه همه ی جوامع هست حل خواهد شد و خیلی موارد دیگه .... کدوم عقل و منطقی کدوم دینی اینا رو نفی میکنه؟؟ کدوم فطرتی اینا رو نمیخواد؟؟؟ بیایید به جای اینکه خودمونو سرگرم دنیایی کنیم که مرگ فجعه توش زیاد شده و هر آن ممکنه مرگ ما رو در آغوش بگیره دنیایی که نمیدونیم برای چی اومدیم و میخوایم چیکار کنیم همه مون حالمون بده افسرده ایم شادی های کاذب هم راه به جایی نبردن دلخوشی هایی که کمرنگه به جای این همه سردرگمی ها و سرگرمی ها بیایین به این یک مورد توجه کنیم و همت کنیم براش وعده ی خدا تخلف ناپذیره چه بهتره که این وعده ی الهی تو زمانی رخ بده که ما هستیم!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۴ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
جالب بود کوثر
من برا هرکی بتونم میفرستم ولی مقایسه ما با قوم یونس و موسی خیلی بجا نیست
اونا سرجمع دویست نفر تو قبیلشون داشتن هماهنگ شدنشون کار سختی نبود ولی برا ظهور امام زمان نه تنها ما بلکه 7 میلیارد جمعیت جهان باید آماده باشن با این دنیایی که همه سرشون به گرفتاری ها و سرگرمیهای کاذبشون گرمه و خیلیا انگار یادشون نیست امام زمانی وجود داره کار دشواریه

....................

کوثرجان من یه سری سوالات از امام زمان فکرمو مشغول کرده براشون جوابی نمیابم میتونم اینجا بپرسم ؟

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بپرس.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
متن بسیار زیبایی بود.

سوالا رو بپرسید هر کسی هم در حد توانش جواب میده تا انشالله به جواب درست برسید

مستان سلامت می کنند
۱۵ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
sepideh نوشته:

جالب بود کوثر
من برا هرکی بتونم میفرستم ولی مقایسه ما با قوم یونس و موسی خیلی بجا نیست
اونا سرجمع دویست نفر تو قبیلشون داشتن هماهنگ شدنشون کار سختی نبود ولی برا ظهور امام زمان نه تنها ما بلکه 7 میلیارد جمعیت جهان باید آماده باشن با این دنیایی که همه سرشون به گرفتاری ها و سرگرمیهای کاذبشون گرمه و خیلیا انگار یادشون نیست امام زمانی وجود داره کار دشواریه

....................

کوثرجان من یه سری سوالات از امام زمان فکرمو مشغول کرده براشون جوابی نمیابم میتونم اینجا بپرسم ؟

وقتی خداوند تو قران از اقوام نوح و موسی و یونس و... صحبت میکنه ، داستان که نمیگه ما شبا برای بچه هامون تعریف کنیم بخوابیم! داره اینا رو میگه که ما عبرت بگیریم! دقیقا اتفاقاتی که تو زمان حضرت موسی ، نوح، یونس و.. افتاد برای جامعه اسلامی پیامبر هم افتاد این مساله یکم طولانیه ولی دقیقا انقلاب هایی که این پیامبران انجام دادن در مرحله اخر شکست خورد و اونم ثروت اندوزی سران جامعه بود. قارون تو زمان حضرت موسی شما.. طلحه و زیبر زمان پیامبر و خیلیای دیگه که میشه بررسی شون کرد اینا کسایی بودن که از خودی ها بودن و ریشه دین رو زدن . حالا خدا میاد داستان ها رو تعریف میکنه! به نظرت طلحه و زیبر داستان قارون رو نمیدونستن؟ پس چرا خودشون انقدر طلا و جواهر جمع کردن اخر کار و تیشه زدن به هرچی خدمتی که کرده بودن ؟ سیف الاسلام بودن دیگه چی شد پس؟؟ کاری کردن که انقلاب پیامبر جایی که باید ثمره میداد نداد و وقتی امام علی بعد اون سه تا خلیفه رهبری رو به دست گرفتن و شروع کردن به عدالت رفتار کردن اینایی که مال و ثروت دنیا رو جمع کرده بودن نمیتونستن قبول کنن واسه همین رفتن تو صف دشمنان امام ...یکم بیاییم جلوتر زمان خودمون .ما انقلاب کردیم که چی بشه؟ دنیا رو تغییر بدیم؟ هدف از بین بردن تمام اون ستم ها و اون ثروت اندوزی هایی بود از مال مردم برده شده بود. هدف انقلاب ایران این بود که زمینه رو برای حضرت مهدی فراهم کنیم .انقلاب مون رو برسونیم به ظهور ... قران رو میخونیم... قارون ... موسی... نوح... زندگی صدر اسلام ... اهل بیت ... خب که چی؟؟ میخونیم که بفهمیم اینا این کارا رو کردن انقلابشون خورد زمین دیگران براونها غلبه کردن! خون ما که رنگی تر نیست ! خدا میگه همین کارا رو شما هم درپیش بگیرید عاقبت تون رو دارم بهتون میگم... خاسرین! ما اگه علم برداشتیم واسه اینکه بگیم امام زمان باید بیاد اول خودمون رو درست کنیم یادمون باشه فساد سیاسی فساد اقتصادی به بار میاره و فساد اقتصادی فساد اخلاقی و فروپاشی نظام! به نظرت تا حالا نبوده؟؟ واما درباره اینکه گفتی همه ی مردم جهان باید دعا کنند نه! ما تو روایت هامون داریم که از لفظ شیعه استفاده شده! شیعیان ما اگر به اندازه اب خوردنی ما رو میخواستن ما اومده بودیم! به شیعیان من بگو برای فرج بسیار دعا کنن. به شیعیان بگو برای امر فرج دعا کنن و خدا را به عمه من حضرت زینب قسم بدهند.
کل جهان مگه میدونن امام زمانی هست اصلا؟ مگه به اسم میشناسنش؟؟ فقط تو کل کتاب های ادیان موضوعی به نام موعود وجود داره که قراره بیاد و همه ی دنیا رو نجات بده تو یه کتاب شده مسیح یه جا شده سوشیانت و.... تو دین اسلام اسمش مهدی هست و ما میدونیم که زنده ست و نفس میکشه بین ماها راه میره نه که غیب باشه ها نه مثل هزاران ادمی که هر روز از کنار ما رد میشن و ما نمی شناسیمشون که اسمشون چیه ایشونم بین ما زندگی میکنن گاهی به بازارهای ما میان گاهی میان مساجد هیئت ها همیشه درحال باز کردن گره ای از مشکلات مردم هستند و خیلی ها هم نمیدونن. تو مذهب اهل تسنن اعتقاد براینه که امام زمان هنوز به دنیا نیومده و هر زمانی که خدا تشخیص بده ایشون متولد میشه که خب با عقل و احادیث پیامبر جور درنمیاد که زمین از حجت خدا خالی نمی مونه. چون حجت خدا وزنه زمینه اگر نباشه فیض عالم به احدی نمیرسه و برکات خداوند به کسی نمیرسه چون واسطه فیض حجت خداست و اینکه مردمی که امام نداشته باشن کاملا توجیح دارند که ما رهبری نداشتیم که راه رو به ما نشون بده ما هرگناهی کردیم کسی بهمون تذکر نداد که این خوب نیست! بعد هم مگه خون ادم های زمان ظهور رنگی تر از بقیه ست که اونا امام بالاسرشون باشه اینا نداشته باشن؟!پس امید اهل بیت فقط به ما شیعیان هست . مخصوصا ما جوونا ! اگر ما بتونیم درک و معرفت مون رو ببریم بالا بعد دست چهارتا بچه شیعه ی دیگه ی امام رو هم بگیریم و بزاریم تو دست پدر زنده معنوی مون ظهور اتفاق میفته همت جمعی میخواد.
بله میتونی سوالاتو بپرسی.

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
میلیارد جمعیت جهان باید آماده باشن با این دنیایی که همه سرشون به گرفتاری ها و سرگرمیهای کاذبشون گرمه و خیلیا انگار یادشون نیست امام زمانی وجود داره کار دشواریه

باتوجه به صحبت های قبلیم این بخش رو اینجور درنظر میگیرم که منظورت شیعیان بوده. خب ببین الان وسائل ارتباطی خیلی زیاده از این سر دنیا با اون سر دنیا صحبت میشه بدون این که زمانی ببره . مثل همین الان من و تو! ما که همسایه نیستیم پس چطور باهم اشنا شدیم ؟ پس یه بخشی از این اعلام همگانی برمیگرده به اینکه ما از این وسایل ارتباطی که خیلی هم زیادن به نحو احسن استفاده کنیم! چطوریه یه چالش سطل یخ که مبدعش هیچ فکری هم براش نکرده که اقا شاید یکی اتفاقی براش بیفته این همه هم اب ههدر رفت، انقدر سریع و راحت تو هزار شهر اپیدمی شد و حتی سران کشورها هم کار رو انجام دادن؟ یک اطلاع رسانی انقدر سریع میتونه رخ بده فقط مهم اینه که هر کسی برای اطلاع رسانیش همونقدری زمان بزاره که واسه جک فرستادن شایعه ساختن و وپخشش زمان میزاره! بعدهم وقتی یه مطلبی بین مردم رواج پیدا میکنه چهار نفر مسئول (نمیگم دولت لزوما!) چهارنفری که یه گروه و اکیپ بزرگ رو دارن مدیریت میکنن مثل خیلی اداره ها و امور فرهنگی شون مثل خیلی مدارس، مساجد بسیج و... خیلی راحت میتونن ببینن و برن اینو منتقل کنن وقتی بفهمیم و درک کنیم که امام زمان مون رو نداریم درد داریم ... اونوقت همه یادشون میفته باید کاری کرد بعد هرکی اندازه خودش.. تازمانی که اولویت های ما تو مدارس مساجد تو جامعه هزارتا چیز دیگه ست.. که با کمال تاسف شاید صدمین موردش دعای فرجی باشی که من دعا میکنم امام بیاد اما به عمل که میرسه درجا میزنیم خب نمیشه این اتفاق بیفته ولی باید حرکت جمعی کنیم. الان تو حج مسئولی فرهنگی کشور اگه یکم خلاقیت داشته باشند چهار بحث خوب و تحقیق خوب داشته باشن همون حاجی های ما دعاشون بشه امام زمان کم کاریه؟؟ اهل بیت از هیچ کسی از مردم دنیا انتظار نداره مگر شیعیان شون! اونان که اهل بیت رو میشناسن.اونان که محرم صفر و نیمه شعبان دارن وگرنه کجای دنیا همچین چیزایی هست؟ مراسم هدر دادن گوجه فرنگی اسپانیاییا یا گاو بازی شون مراسم ملی شونه! از اینا انتظار داشته باشن؟؟

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مقایسه جزییات زمان ما و زمان پیامبران پیشین که معقول نیست. منظور کسی هم این نبود که این دو وضعیت رو در شرایط غیر یکسان مقایسه کنیم.

مقایسه ای که باید در این زمینه انجام بدیم یه مقایسه بر سر اصول و الگو هاییه که پیش از این اجرا شدن و باید بر اساس اون ما تصمیم درست رو بگیریم. هیچوقت تاریخ یه موضوع رو عیناً تکرار نمیکنه... همیشه یه الگوی وضعیتی دوباره تکرار میشه. همیشه یه قوم هستند که نسبت به حقایق بی اعتنا هستند، همیشه یه قوم هستند که دنیا رو به آخرت ترجیه بدند... منظور این بوده.

خواهر ناظر از سهولت کار کردن گفتند منم از سختی ها بگم تا وقتی با دشواری ها مواجه شدید نا امید نشید. طبق گفته پیامبر، سخت ترین شرایط، در حال حاضر داره اتفاق میوفته. ما مردمی هستیم که پیامبر خودمون رو ندیدیم و بهش ایمان آوردیم، امام خودمون رو ندیدیم و بازم به ولایتش پایبندیم (انشالله). پس قاعدتا فرقی باید بین ما و گذشته ها باشه. هرگز نباید گفت که این عین بی عدالتیه که ما در این دنیای پر از گناه زندگی می کنیم و خوب موندن سخته... مطمئن باشید که این موضوع از عدالت خدا به دوره.

زمینه سازی هم برای ظهور آقامون سخته... ما حتی ایشون رو نمی بینیم، (ناگفته نماند که اینم خودمون مقصریم نه خدا و نه ایشون) سخته که جلوی اینهمه داد و بیداد رسانه ای رو بگیریم. اما میدونیم که خدا بیشتر از گذشتگانمون کمکمون می کنه و بیشتر هم هوامونو داره و بیشتر هم برای این کار بهمون پاداش میده.

همراه کردن جامعه با خود، نیازمند اینه که حرفت در دیگران تاثیر مثبت داشته باشه.
برای این منظور باید کلامت حق باشه (که در این مورد هست) و باید کلامت در دیگران اثر گذار و نافذ باشه. برای این هم باید خودت رو پاک نگه داری و اهل عمل به گفته های خودت (لااقل) باشی تا کلامت در دیگران اثر مثبت بذاره.

مستان سلامت می کنند
۱۵ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
در این که تاریخ همیشه تکرار میشه که بحثی نیست. ببینید تو خود مساله غیبت اگر ما بیاییم بررسی کنیم می بینیم که این مساله غیبت برای همه ی اقوام رخ داده. چطوری؟ غیبت حضرت موسی یک مثال کاملا اشکار هست زمانی که به قومش میگه من سی روز میرم کوه طور و یه جانشین برای خودش میزاره . وقتی این سی روز میشه چهل روز قومش کلا گوساله پرست میشن! تک تک امامان ما هم یک دوره غیبت داشتن (شما نگاه کنید اکثر امام های ما تو زندان بودن این یعنی چی؟؟ مردم دسترسی به امام نداشتن! ) . برای بقیه امام ها هم همین بوده مردم که همه یه جا جمع نشدن که کل زمین دم وجود داشته فقط بعضیا که تو عربستان بودن مستقیم دسترسی داشتن بقیه چیکار میکردن؟؟ اویس قرنی رو یادتون بیاد صحابه ای که پیامبر رو ندید اما یارش بود! پس رهبری حکومت و رهبر دینی برای خیلی از مردم غایب بوده این نبوده که بگیم این قضیه فقط واسه اخرین حجت خداست. اصلا فلسفه غیبت اینه زمانی که مردم حجت خدا رو پس میزنن و قبولش نمیکنن خدا میگه خیلی خب باشه من حجت مو از تون می گیرم حالا برید زندگی کنید هر وقت کارد به استخون تون رسید که فهمیدید بدون امام نمی تونید راه رو از چاه تشخیص بدید بیاد التماس کنید برش گردونم. حرفای من درباره این که امام مون رو نصرت کنیم معنیش این نبود که خیلی راحته ! دقیقا برعکس! اصلا جایی که شما قصد میکنی واسه نصرت امام زمان خود شیطون میاد وسط دیگه نوچه نمیفرسته! چون قراره گردن اون زده بشه! ولی ایا این سختی ها به این معنیه که ما پا پس بکشیم؟؟ من ساده ترین و راحت ترین راه رو گفتم برای شروع! از خودمون شروع کنیم به جای فرستادن جوک های مسخره ی توهین به اقوام خودمون یاد بگیریم چهار تا حدیث خوب با سند بفرستیم چهارتا نکته درباره امام زمان یا اهل بیت بفرستیم این مدل پیام ها رو منوط به مناسبت ها نکنیم. هر روز یاد امام باشیم .از همینجا شروع کنیم.لازم نیست عابدو زاهد و پرهیزگار باشیم!بعد شروع کنیم تازه به نصرت! زمان نیست از کجا معلوم من زنده موندم تا به نصرت برسم؟؟ باید یاری امام رو شروع کنیم در کنارش به خود سازی هم بپردازیم. اینکه اول خودمونو درست کنیم بعد بیاییم بقیه رو درست کنیم منطقی نیست! بارها شده مطلبی رو برای کسی گفتم ( من که عابد و زاهد نیستم ادم خیلی خوبی هم نیستم!) مطلبی رو گفتم اون بیشتر از من توجه کرده اون تو اون قضیه تلنگر به جایی خورده رفته دست چهارنفر دیگه رو هم گرفته منم نتیجه رو دیدم رفتم تو اون قضیه خودمو درست کردم ! این چیزا باید همزمان پیش برهضمن اینکه فضای نصرت و ذکر اهل بیت خودش بزرگترین دانشگاه واسه خودسازیه! تا کسی واردش نشه چطوری می تونه خودش رو درست کنه؟ از کی باید بپرسه؟ نمیشه که ما فقط مصرف کننده باشیم! باید درکنار این که داریم از دریای رحمتشون استفاده میکنیم یاورشون هم باشیم. اینو چون تجربه کردم میگم تازمانی که ادما تو حوزه مهدویت و نصرت نباشن دغدغه ندارن که خودسازی کنن خوب باشن! تو همین دهه محرم نگاه کنید حتی لات محل هم میاد تو هیئت یه کاری رو برعهده میگیره! این الان خودسازی کرده اومده؟؟ نه عشق امام باعث شده بیاد فطرتش بهش گفته من اینجا نباید بشینم یه کاری هم باید بکنم ... دست دیگران گرفتن یکم سخته درسته ولی کسی که وارد این فضا میشه یاد میگیره که خودش انسان درستی باید بشه ممکنه یه جاهایی از دستش دربره و کاری که نباید رو انجام بده ولی مهم اینه که یاد بگیره اینجا جای چند بار خطا کردن نیست . از اشتباهات باید درس گرفت . بعد هم کسی که تو فضای اهل بیت قرار میگیره سعی میکنه اشتباهاتشو کم کنه . تو محرم و ماه رمضون چرا انقدر جرایم کم میشه؟؟ واسه این که ذکر اهل بیت و خدا زیاده مردم خودشون رو دربرابر خدا می بینن ... تاریخ هم اگر بنا بود تکرار نشه مطمئن باشید خدا تو قران نمیومد واسه ما قصه بگه اونم چه کتابی! کتابی که قراره واسه کل اعصار و قرون باشه تا قیامت! این مثال ها رو خدا میزنه که ما یادمون باشه اگر دوهزار سال پیش یه قارونی وجود داشت هزار سال بعدش طلحه وزیبری میان که ثروت و املاکشون اعداد نجومی بوده! که هزار سال بعد امثال بابک زنجانی قراره بیاد یادمون باشه فضا ندیم بهشون! چرا اینا رو مثال میزنم؟ چون یه چیزی توشون مشترکه! اون اینه که اینا همه شون از خود جامعه بودن از برکت اون انقلاب و اون فضا رسیدن به این ثروت و این طوری مال مردم رو خوردن! ادمایی که اول تو دستگاه حکومتی قرار داشتن و یه جاهایی حتی مثل طلحه زبیر به واسطه خدماتشون از پیامبر لقب هم گرفته بودن این سرداران سپاه بودن اینجوری شدن ما که دیگه جای خود! میخوام بگم در منظور اصلی و باطنی قارون اسم یه شخص نیست یک فرهنگه یه تفکره که هزار بار دیگه هم میتونه رخ بده! تاریخ تکرار میشه کمااینکه سرهای بریده کربلا هر روز داره توسط داعش تکرار میشه اسارت هر روز داره تکرار میشه ادم کشی قابیل هر روز داره تکرار میشه و خیلی موارد دیگه... ظهور هم همونطوری که تو زمان حضرت موسی و یونس و... اتفاق افتاد اینجا هم تکرار میشه. برید سرچ کنید قوم بنی اسرائیل وقتی هنوز موعودشون نیومده بود و پیامبرشون ظهور نکرده بود چند سال دربه در شدن؟؟! و خدا چند سال رو بهشون بخشید؟! تو کتاب مکیال نوشته قرار بود هفتاد سال بعد پیامبر حضرت مهدی بیاد وحکومتش رو اغاز کنه مردم نخواستن واون جریانات غدیرخم رخ داد شد 140سال بعد جریان کربلا رخ و خدا بعد از اون تایم رو برداشت و تا روز معلوم برای خودش ونه مردم ظهور رو عقب انداخت تا حکومت حضرت مهدی برای قومی رخ بده که لیاقت و شایستگی شو دارن و میخوان که امام بالاسرشون باشه امام رهبری دینی و حکومتی باشه نه که فقط یه رهبر دینی که مثل مرجع تقلید که هر وقت لازم بود و احتیاج داشتن برن بپرسند فلان عمل را چطور باید انجام داد؟! مقام حجت خدا رو تا مرز یه دعا برای خوب شدن سر درد اوردیم پایین امام رضا که امام بچه دار شدنه! شان امام رو اوردیم پایین! من نمیگم اینا نباید باشه ! میگم اول بدونیم شان امام کجاست برای چی اومدن و کمک شون کنیم درکنار این مسائل ساده رو هم خودشون عنایت میکنن نیازی به گفتن ما نداره دیگه.
سختی های راه نصرت برای همه هست اما مهم اینه هر کسی به مقدار توانش راه رو پیش ببره و دست دیگران رو هم بگیره . ولو به اندازه یه کفش جفت کردن برای یاوران امام باشه.مهم اینه واسه هر کاری که میکنیم نیت کنیم که اون کار رضایت خدا باشه و ظهور رو نزدیک کنه .درس میخونیم نیت کنیم درس خوندن ما برای رضای خدا و درجهت ظهور باشه اونوقت بهترین عملکردمون رو نشون میدیم. درس خوندن ما میشه الگوی یکی دیگه بعد یهو می بینه ما فلان کار رو داریم تو فلان موسسه میکنیم میاد پرس و جو می کنه می بینه مثلا حوزه مهدویته میگه ببین این ادم تو دانشگاه و مدرسه اوله وقتی داره اونو الگو برداری میکنه این موضوع رو هم الگو می گیره. نیت که درست باشه کار هم درست میشه . بعد می بینی که سختی هاش شیرینیه ...
هزاران مثال تو ذهنم دارم از این مقایسه اقوام که چون بحث الگو برداریه و ماجرا یکیه فقط بازیگراش فرق میکنن. در اصل داستان تغییری ایجاد نشده.

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
گروه:
- کاربران عضو
راستی اینم یادم رفت بگم که جمع کردن مردم برای انجام یه کار و هدف چیزی نیست که نشه و غیر ممکن باشه! ما هرسال 22بهمن نزدیک 50میلیون ادم تو خیابونامون دارن راهپیمایی میکنن روز قدس همینطور... اینا چطوری میان بیرون تو یه محل جمع میشن هرکسی تو شهرش جمع میشه؟ نماز جمعه های ما چطور مردم جمع میشن؟ یه اطلاع رسانی کافیه. اگه ما پیام هامونو منتقل کنیم مطمئن باش میرسه دست کسایی که توان اطلاع رسانی وسیع رو دارن. برامون تاحالا دغدغه نبوده. وگرنه هم ابزارش هست هم تجربه ش هست.

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وقتی خداوند تو قران از اقوام نوح و موسی و یونس و... صحبت میکنه ، داستان که نمیگه ما شبا برای بچه هامون تعریف کنیم بخوابیم! داره اینا رو میگه که ما عبرت بگیریم

اینا رو میدونم ببین من این قسمتشو میگم که هی میگفت مگه ما چی از قوم یونس کم داریم اگه اونا تونستن ما هم میتونیم انگار اصلا در نظر نگرفته الان شرایط فرق داره با اون زمان
نقل قول
واما درباره اینکه گفتی همه ی مردم جهان باید دعا کنند نه! ما تو روایت هامون داریم که از لفظ شیعه استفاده شده!

والا تو کتاب دینی سوم دبیرستانمون نوشته بود برا ظهور امام زمان همه جهانیان باید از مکتب های غیر اسلامی نا امید بشن و احساس نیاز به کمک الهی بکنن فرضا ما مردم کشور خودمونو درست کردیم کل جهانو چیکار کنیم؟ به نظر نمیاد الان که مردم اروپا دارن از مسیحیت به سمت بی خدایی پیش میرن خیلیاشون حتی قبول ندارن خدا هست چه برسه بخوان احساس نیاز به مکتب الهی بکنن
نقل قول
چطوریه یه چالش سطل یخ که مبدعش هیچ فکری هم براش نکرده که اقا شاید یکی اتفاقی براش بیفته این همه هم اب ههدر رفت، انقدر سریع و راحت تو هزار شهر اپیدمی شد و حتی سران کشورها هم کار رو انجام دادن؟

خب منم که میگم همه دنبال سرگرمیای کاذبشونن از این قبیل حرکات خیلی زود پخش میشه و طرفدار پیدا میکنه ولی این متنی که تو نوشتی که اگه به ده نفر بدم مطمئنم 7 نفرشون دو خط اولشو میخونن میگن برو بابا کی حوصله داره
من خودم داشتم با یکی از افراد فامیل بحث میکردم درباره ی امام زمان میگفت من الان زندگیم رو به راهه کار و زن و بچه دارم آخه امام زمان بیاد خون و خونریزی راه بندازه چه نفعی برا من داره؟
نقل قول
ما هرسال 22بهمن نزدیک 50میلیون ادم تو خیابونامون دارن راهپیمایی میکنن روز قدس همینطور... اینا چطوری میان بیرون تو یه محل جمع میشن هرکسی تو شهرش جمع میشه؟

کوثر شاید ما اصلا 70 میلیونو جمع کردیم اون جمع کردنه نیست که سخته قسمت سخت کار اینه که مردم باید از درون به قول خودت احساس درد فقدان امامو بکنن ...با این وضعی که من میبینم بیشتریا دنبال مد و لباس و دوستی با جنس مخالفو اینا هستن کار خیلی سختی به نظر میاد

سوالمم این بود: (احتمالا مسخره به نظر برسه ولی واقعا جواب درستشو نمیدونم دیگه )
1-وقتی امام ظهور کردن دقیقا چه اتفاقی میفته که جهان پر از عدل و داد و گل و بلبل میشه؟ ینی یه معجزه ای میکنن که خصلتای بد انسانا همه نابود میشه و یهو همه متحول میشن و خوب میشن؟
کوثر اینکه گفتی امام زمان شیطونو نابود میکنن من تا حالا نشنیده بودم منبعی چیزی داری؟ تازه فقط شیطان نیست که نفس اماره هم هست ینی اونم نابود میکنن؟
2- اینکه میگن امام با شمشیر ذوالفقار حمله میکنن راسته؟الان چجوری با شمشیرشون آمریکا و اسرائیلی که بمب اتم دارن نابود میکنن؟

۱۵ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۹,۲۴۱ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۸۲ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۸۲ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۶۲۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۵۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!